Laserowa korekta wady wzroku - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 12:41   #391
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

No to gratulacje Witamy w klubie :P
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 15:08   #392
d_wielkopolanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Szczerze mówiąc, też bym chciała mniej czasu spędzać przy kompie, ale niestety kiedyś trzeba wrócić do pracy według lekarza mam się przyzwyczaić do patrzenia przez kilka sekund co kilkanaście minut na najbardziej odległy punkt za oknem, i tak też czynię poza tym mam często nawilżać oczy, bo ponoć od "przesuszania" wzrok się szybko psuje. Na razie nie kupuję antyrefleksów, bo nie wiadomo na ile zejdzie wada
d_wielkopolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:51   #393
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hej, mam nadzieję, że temat aktualny Witam wszystkie Wizażanki po korekcji wzroku lub czekające na zabieg

Nie wiedziałam nawet, że jest tutaj taki temat, a szkoda, bo wiecej bym się dowiedziała i może przemyślała jeszcze parę razy ten temat... A tymczasem dzisiaj właśnie miałam badania kwalifikacyjne i na szczęście zakwalifikowałam się do zabiegu. Chciałam LASIK, niestety, ze względu na cienką rogówkę będę miała PRK.

Wybrałam klinikę w Katowicach, bo miałam tam już dwa zabiegi, mam tam dokumentację medyczną i w sumie ufam temu miejscu Moja wada jest wysoka, bo -7 OL i -8 OP. Podejrzewam, że do zera nie zjedzie, ale nawet -1 czy -2 będzie dla mnie fantastyczną nowiną

Czy jest tutaj może ktoś, kto miał ten zabieg w Katowicach? Na pewno przeczytam cały wątek, ale nie dam rady tego zrobić teraz zaraz, dlatego wolę zapytać
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 07:12   #394
koko80
Przyczajenie
 
Avatar koko80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

jeśli masz na myśli klinikę na ceglanej - to ja właśnie tam miałam zabieg.
Podobno mają nowy laser.
koko80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 08:37   #395
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do decyzji dotyczącej laserowej korekcji wady wzroku.
Ja zawsze o tym myślałam, czytałam, rozmawiałam ze znajomymi, którzy byli już po zabiegu.
W końcu poszłam do znajomej okulistki i sprawa się wyjaśniła. Przy mojej wadzie wzroku tj. - 3,5 nie jest dobrym pomysłem poddać się korekcji laserowej. Jak wyjaśniła mi to okulistka, korekcja jest zasadna przy większych wadach tj. od ok. -6, gdyż z wiekiem tj. najczęściej po 40 roku życia wada przemienia się na +.
Gdybym teraz zrobiła korekcję to po 40 roku życia musiałabym nosić okulary ale tym razem z wadą +.
Przekazuję Wam dziewczyny to co powiedziała mi znajoma okulistka.
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 09:27   #396
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
Bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do decyzji dotyczącej laserowej korekcji wady wzroku.
Ja zawsze o tym myślałam, czytałam, rozmawiałam ze znajomymi, którzy byli już po zabiegu.
W końcu poszłam do znajomej okulistki i sprawa się wyjaśniła. Przy mojej wadzie wzroku tj. - 3,5 nie jest dobrym pomysłem poddać się korekcji laserowej. Jak wyjaśniła mi to okulistka, korekcja jest zasadna przy większych wadach tj. od ok. -6, gdyż z wiekiem tj. najczęściej po 40 roku życia wada przemienia się na +.
Gdybym teraz zrobiła korekcję to po 40 roku życia musiałabym nosić okulary ale tym razem z wadą +.
Przekazuję Wam dziewczyny to co powiedziała mi znajoma okulistka.
Chyba coś jej się pomyliło - wada jedna w drugą się nie zamienia! Minusy zostają jak były, a plusy dodatkowo dochodzą jak już. Jak okulistka może twierdzić coś takiego
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 09:35   #397
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
Chyba coś jej się pomyliło - wada jedna w drugą się nie zamienia! Minusy zostają jak były, a plusy dodatkowo dochodzą jak już. Jak okulistka może twierdzić coś takiego
To ja bym miała +12 świetna okulistka, nie ma co
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 11:31   #398
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez koko80 Pokaż wiadomość
jeśli masz na myśli klinikę na ceglanej - to ja właśnie tam miałam zabieg.
Podobno mają nowy laser.
Tak tak, mam na myśli klinikę na ceglanej i tak, mają nowy laser Właśnie informacja o tym w sumie popchnęła mnie do tego, by zapisać się na zabieg
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:26   #399
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
Bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do decyzji dotyczącej laserowej korekcji wady wzroku.
Ja zawsze o tym myślałam, czytałam, rozmawiałam ze znajomymi, którzy byli już po zabiegu.
W końcu poszłam do znajomej okulistki i sprawa się wyjaśniła. Przy mojej wadzie wzroku tj. - 3,5 nie jest dobrym pomysłem poddać się korekcji laserowej. Jak wyjaśniła mi to okulistka, korekcja jest zasadna przy większych wadach tj. od ok. -6, gdyż z wiekiem tj. najczęściej po 40 roku życia wada przemienia się na +.
Gdybym teraz zrobiła korekcję to po 40 roku życia musiałabym nosić okulary ale tym razem z wadą +.
Przekazuję Wam dziewczyny to co powiedziała mi znajoma okulistka.
co z niej za okulistka raczej będziesz na starość potrzebowała dwóch par okularów - jednych do dali, drugich do bliży, bo nadwzroczność starcza ci krótkowzroczności nie zlikwiduje

A co do potrzeby korekcji przy małej wadzie - do tego trzeba podejść indywidualnie. Dla jednej osoby -3,5dpi to nic takiego, a dla innych to już duży kłopot przez który nie może się np. realizować zawodowo/naukowo.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:39   #400
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dokładnie... mi -1.5 przeszkadza
ale TŻ się dowiadywał i tak jak podejrzewałam, nieco za mało na laser
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 18:07   #401
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
Chyba coś jej się pomyliło - wada jedna w drugą się nie zamienia! Minusy zostają jak były, a plusy dodatkowo dochodzą jak już. Jak okulistka może twierdzić coś takiego
minusy nigdy się nie zmianiają, jedynie lasere może to zmienic . Dziwna okulistka....

Witam Was i przyłączam sie do wątku też jestem krótkowidzem (-4) i myślę o operacji laserem.
Możecie mi polecić jakąś dobrą, znaną klinikę?
Słyszałam że Weiss Klinik w Chorzowie jest jedną z najlepszych, ale wolałabym poznac opinie ludzi którzy mieli tam zabiegi

Pozdrawiam
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:40   #402
koko80
Przyczajenie
 
Avatar koko80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Tak tak, mam na myśli klinikę na ceglanej i tak, mają nowy laser Właśnie informacja o tym w sumie popchnęła mnie do tego, by zapisać się na zabieg
ja miałam rok temu tam zabieg i do niego nie mogę się doczepić jak i do ceny jest dość przystepna, nie podobało mi się jedynie podejście do pacjenta - dość olewatorskie łagodnie to ujmując, zresztą póżniej na kontrolach też tak jest ( byc może to przez masę klientów jaką tam mają - to prawie fabryka ) Nie wiem być moze to tylko moje subiektywne odczucie, ale jednak oczekiwałam czegoś więcej .
koko80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:29   #403
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja w w klinice w Katowicach bywam od dziecka, miałam tam już dwie operacje (nie korektę), średnio co pół roku jeżdżę tam na badania, wiec generalnie dobrze znam ich podejście do pacjenta, dzikie tłumy, "fabrykę" itd Nie przeszkadza mi to - lekarz ma wykonać skuteczny zabieg, a nie uśmiechać się do mnie i prowadzić miłą konwersację,może mnie olewać, byleby fachowo poprawił wzrok Oczekiwanie w kolejkach też mnie nie przeraża, trudno, tak to już jest

Naczytałam się, że po PRK baaardzo boli i w ogóle powoli zaczynam się bać... nie wiem, mam uczelnię, zastanawiam się, jak szybko wrócę do normalnego funkcjonowania?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:59   #404
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Może macie rację.. wybiorę się do innej okulistki i dopytam o laserową korekcję i czy rzeczywiście minusy mogą z czasem przejść na plus .. Jak na razie mam tylko jedną opinię lekarza okulisty.
Zobaczę co powie inny okulista
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:18   #405
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Naczytałam się, że po PRK baaardzo boli i w ogóle powoli zaczynam się bać... nie wiem, mam uczelnię, zastanawiam się, jak szybko wrócę do normalnego funkcjonowania?
Mnie lekarka nieźle nastraszyła przed PRK, ale wcale nie było tak źle Najgorszy był drugi i trzeci dzień przez światłowstręt, mimo, że żaluzje były zasłonięte, to raziło mnie światło. W końcu schowałam się w łazience (bez okna) i jeszcze ręcznikiem zasłoniłam kratkę w drzwiach. Kąpiel brałam przy świecach

Co do normalnego funkcjonowania. Ja miałam wadę jakieś -5,75, wzrok stopniowo się poprawiał (pierwsze dni to pewnie jakieś -3, potem -2, -1), po ok. 2 tygodniach zwrot był już super, jednak przy zmęczeniu/wysiłku fizycznym pogarszał się, szybko się męczyłam. Ja miałam operację robioną w wakacje (w czerwcu), dzięki czemu spokojnie mogłam dojść do siebie.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:53   #406
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dzis byłam na kontroli 2 miesiące po zabiegu. Wszystko goi się idealnie. Szkoda tylko, że prawe oko jest bardziej suche od lewego, więc mam kroplić nawet co 15 min. Co do wad zostało mi tak: Op z -12 (cylindrów nie pamiętam i nie mam karteczki sprzed zabiegu), teraz jest -3 (1.00 cyl), OL z -6 mam 0.25 i 0.5 cyl. Mam receptę na okulary, lewe 0, prawe -3, nosić gdy oczy sie męczą, czyli do kompa, czytania, tv. Kolejna kontrola w sierpniu. Ogólnie cieszę się, że tak ładnie wszystko wychodzi i że przekonałam się do tego zabiegu
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:59   #407
zino davidoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam. Miałam zabieg w Katowicach (u Gierkowej jak to się potocznie mówi). Metodą prk 2,5 roku temu. Mogę polecić z czystym sumieniem. Robiłam obydwoje oczu jednocześnie wada ok. -2,7 i -3,5. Sam zabieg przebiegł nadzwyczaj sprawnie i szybko. Problem był tylko później tzn. ból nieziemski. 3 dni chodziłam w okularach przeciwsłonecznych dopiero na 4 dzień przyzwyczaiłam się do dziennego światła, ale podobno odczucie bólu po tym zabiegu jest mocno indywidualna sprawa. U mnie niestety bolało. Tak więc zabieg przeprowadzony szybko, sprawnie, precyzyjnie. Rówież późniejsze badania kontrolne. Musiałabym się znowu wybrać ale ze względu na przeprowadzkę do Wawu jest to trudne. Poza tym podobno zmieniono ostatnio system rejestracji (jeżeli ktoś ma aktualne informacje to będę wdzięczna). I moja skromna uwaga na koniec - chyba bałabym się robić ten zabieg w prywatnym gabinecie. Szpital to szpital. Ale to tylko moja obawa.
zino davidoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:44   #408
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Do Katowic teraz trzeba dzwonić i umawiać się na wizytę, niestety

A ja przeczytałam sporo o PRK, o tym, jak się człowiek potem czuje, jakie są konsekwencje zabiegu, możliwe skutki uboczne, okres rekonwalescencji i... chyba odwołam termin.

Nie wiem, co mi do głowy przyszło, umawiać się w samym środku roku akademickiego, myślałam,że w piątek pójdę na zabieg, a już w poniedziałek radośnie pobiegnę na zajęcia z nowym wzrokiem...

Chyba to przesunę na wakacje
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:51   #409
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Chyba to przesunę na wakacje
Myślę, że to dobry pomysł. Kilka miesięcy cię nie zbawi, a w wakacje na spokojnie się zoperujesz i bezkarnie będziesz odpoczywać po zabiegu

No i nikt się nie będzie dziwił, że chodzisz w okularach przeciwsłonecznych :P
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 20:11   #410
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

No właśnie Tylko zastanawiam się, ile czasu są ważne te badania kwalifikacyjne, bo jednak 250zł piechotą nie chodzi ale to zadzwonię do kliniki jutro i dowiem się.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:16   #411
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No właśnie Tylko zastanawiam się, ile czasu są ważne te badania kwalifikacyjne, bo jednak 250zł piechotą nie chodzi ale to zadzwonię do kliniki jutro i dowiem się.
6 miesięcy
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:27   #412
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

dziewczyny mogę wiedzieć ile płaciłyście za zabieg??? Robiłyście dwoje oczu od razu tak???
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:41   #413
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Na stronach klinik są podane cenniki takich zabiegów. W większości lekarz o tym decyduje
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 06:13   #414
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
dziewczyny mogę wiedzieć ile płaciłyście za zabieg??? Robiłyście dwoje oczu od razu tak???
To zależy, jaką metodą lekarz zdecyduje. MI na początku powiedziano, że będę miała na lewym Lasik, a na prawym Lasek. Po badaniach oboje oczu robione były Lasikiem Na stronie LExummedica jest cennik, wszystko dokładnie opisane, ile za zabieg, ile za późniejsze badania
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:29   #415
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

już patrzę, dzięki

dziewczyny, Wy przed zabiegiem nosiłyście okulary czy szkła kontaktowe? Ja noszę szkła kont. od około 5 lat, słyszałam, że miesiąc przed zabiegiem nie wolno nosić soczewek, to prawda? Może teraz coś się zmieniło?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:15   #416
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
już patrzę, dzięki

dziewczyny, Wy przed zabiegiem nosiłyście okulary czy szkła kontaktowe? Ja noszę szkła kont. od około 5 lat, słyszałam, że miesiąc przed zabiegiem nie wolno nosić soczewek, to prawda? Może teraz coś się zmieniło?
Ja nosiłam i gogle i kontakty, tzn kontakt na prawe oko - 7.5 D. Miękkie soczewki zdejmujesz na dwa tygodnie przed zabiegiem, a twarde chyba na 3 lub miesiąc
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 08:56   #417
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

aneczka240 Ty robiłaś zabieg w LExummedica prawda? Widzę, że oni mają klinikę w Krakowie też, ciekawa jestem czy też mają dobre opinie większość pisze o tej klinice w Katowicach... Sama nie wiem.
Jestem w 99% procentach zdecydowana na zabieg, teraz tylko myślę nad kliniką. Boję się bardzo, tchórz ze mnie straszny
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:26   #418
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
aneczka240 Ty robiłaś zabieg w LExummedica prawda? Widzę, że oni mają klinikę w Krakowie też, ciekawa jestem czy też mają dobre opinie większość pisze o tej klinice w Katowicach... Sama nie wiem.
Jestem w 99% procentach zdecydowana na zabieg, teraz tylko myślę nad kliniką. Boję się bardzo, tchórz ze mnie straszny
Tak, ja miałam zabieg we Lexummedica w Poznaniu Poczytaj moje posty wcześniejsze, opisywałam cały zabieg i ogólne wrażenia. Ja mogę polecić Poznań, zresztą moja okulistka właśnie tam mnie skierowała, bo zna lekarzy i wie, że są dobrzy
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:56   #419
olakrr
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam
Zastanawiam się na laserową korekcją, na innym forum były same negatywne opinie i trochę zwątpiłam, tutaj czytam same pozytywy... mam nieszane uczucia czy któraś z Was "robiła oczy" we Wrocławiu? albo ktos z Waszych znajomych? mam wadę -4,5 OL i -3,5 OP. W okularach nie wyglądam dobrze, od kilku lat noszę miękkie soczewki kontaktowe, które zaczynają działać mi na nerwy (ale nie z powodu jakiegoś dyskomforu w czasie noszenia, po prostu mam ich dosyć ) i uważam laser za jedyne rozwiązanie. Pomóżcie podjąć decyzję aha, i jeszcze napiszcie czy klinika w której robiony jest zabieg wystawia L4??
olakrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:48   #420
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez olakrr Pokaż wiadomość
Witam
Zastanawiam się na laserową korekcją, na innym forum były same negatywne opinie i trochę zwątpiłam, tutaj czytam same pozytywy... mam nieszane uczucia czy któraś z Was "robiła oczy" we Wrocławiu? albo ktos z Waszych znajomych? mam wadę -4,5 OL i -3,5 OP. W okularach nie wyglądam dobrze, od kilku lat noszę miękkie soczewki kontaktowe, które zaczynają działać mi na nerwy (ale nie z powodu jakiegoś dyskomforu w czasie noszenia, po prostu mam ich dosyć ) i uważam laser za jedyne rozwiązanie. Pomóżcie podjąć decyzję aha, i jeszcze napiszcie czy klinika w której robiony jest zabieg wystawia L4??
same negatywne opinie??? co to za forum?? dziwne, bo ja raczej same pozytywne opinie widzę. Te negatywne opinie czego dotyczyły?? Jakichś komplikacji po zabiegu? Ja też powoli się wybieram na zabieg, choć szczerze powiem że strasznie się boję, bo to jednak oczy ale z drugiej strony jak pomyślę o pozbyciu się soczewek (też noszę miękkie soczewki od kilku lat, a okularów wprost niecierpie!!!!!)
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.