Czarnow³ose;) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-31, 16:15   #2971
aneleczka
Zadomowienie
 
Avatar aneleczka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 1 520
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja uzywam Marion (podwójne saszetki) chociaz juz staram sie farbowac na jakies jasniejsze kolory, bo czarny mêczy teraz my¶lê nad rudym ewentualnie jakim¶ br±zem. A dbam, jezeli to mozna tak nazwac to 'jak mi siê przypomni' nak³adam maskê z Avonu Kokosow±. Na codzien uzywam szampun Nivea Prostuj±cy W³osy, na przemian z jakim¶ innym ¿eby w³osy mi siê nie przyzwyczai³y. Czasami U¿ywam produktu Welli do prostowania w³osów (niepamietam nazwy) ale zadko prostuje , czesciej susze suszarka. Wypadao by tez czasami sciac koñcówki, odkad scielam bodaj¿e marzec/kwiecieñ to ich nie rusza³am i nie s±dzê ¿ebym to zrobi³a wcze¶niej ni¿ na zimê (wtedy wg mnie w³osy szybciej rosn±)
aneleczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-04, 12:29   #2972
mloda933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Czarnow³ose;)

Witajcie
Postanowi³am niedawno zmieniæ kolor w³osów. Uzna³am, ¿e najkorzystniejszym wyborem bêdzie czerñ. Jednak mam problem odno¶nie uzyskania tej barwy na swoich niesfornych w³osach. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Od ponad dwóch lat stosujê szamponetki w kolorach ciemnego br±zu, jednak dosyæ szybko siê sp³ukuj± i pozostaje rudy odcieñ.
Na pocz±tku lipca kupi³am szamponetkê marki Joanna odcieñ hebanowa czerñ, jednak zamiast upragnionego koloru wyszed³ ciemnobr±zowy z mieszank± zieleni od góry g³owy i rudego przy koñcach. Po kilku tygodniach kupi³am szamponetkê Marion hebanowa czern lecz tym razem kolor wyszed³ ¶liwkowy. Szczerze mówi±c mam ju¿ dosyæ takiej zabawy i chcia³am Was prosiæ o rady. Mo¿e macie jak±¶ sprawdzon±, pewn± szamponetkê/hennê ?
lub jaki jest sposób na uzyskanie wymarzonego koloru ?
dodam, ¿e wola³abym nie u¿ywaæ farb

Pozdrawiam i proszê o porady
mloda933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-04, 15:38   #2973
201610241259
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez mloda933 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Postanowi³am niedawno zmieniæ kolor w³osów. Uzna³am, ¿e najkorzystniejszym wyborem bêdzie czerñ. Jednak mam problem odno¶nie uzyskania tej barwy na swoich niesfornych w³osach. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Od ponad dwóch lat stosujê szamponetki w kolorach ciemnego br±zu, jednak dosyæ szybko siê sp³ukuj± i pozostaje rudy odcieñ.
Na pocz±tku lipca kupi³am szamponetkê marki Joanna odcieñ hebanowa czerñ, jednak zamiast upragnionego koloru wyszed³ ciemnobr±zowy z mieszank± zieleni od góry g³owy i rudego przy koñcach. Po kilku tygodniach kupi³am szamponetkê Marion hebanowa czern lecz tym razem kolor wyszed³ ¶liwkowy. Szczerze mówi±c mam ju¿ dosyæ takiej zabawy i chcia³am Was prosiæ o rady. Mo¿e macie jak±¶ sprawdzon±, pewn± szamponetkê/hennê ?
lub jaki jest sposób na uzyskanie wymarzonego koloru ?
dodam, ¿e wola³abym nie u¿ywaæ farb

Pozdrawiam i proszê o porady
Kup sobie Casting, nie jest to farba (trwa³a) a jest mocniejszy ni¿ szamponetka.
201610241259 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-09, 06:18   #2974
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomo¶ci: 11 081
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej hej mo¿na do³aczyæ??
natasia20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-09, 20:36   #2975
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez natasia20 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej mo¿na do³aczyæ??
Oczywi¶cieWitamy
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 07:48   #2976
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam Chce tym razem uzyc granatowej czeni i waham sie miedzy castingiem a syoosem ktora wg.Was daje lepsze rezultaty?
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 08:03   #2977
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Chce tym razem uzyc granatowej czeni i waham sie miedzy castingiem a syoosem ktora wg.Was daje lepsze rezultaty?

Po castingu mia³am siano, a Sayoss nadajê ³adny po³ysk granatu, bardzo mi siê podoba³, zreszt± gdzie¶ tu by³am fotka W³osy s± miêkkie, nie suche, tylko trzeba o nie dbaæ i u¿ywaæ od¿ywek, masek
I miesi±c siê trzyma, dopóki odrosty siê nie pojawi±, bo tak nie zauwa¿y³am, ¿eby siê sp³ukiwa³ szybko.
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 08:21   #2978
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9 305
Dot.: Czarnow³ose;)

Mnie ten granatowy po³ysk szybko schodzi³
__________________
Z wierzchu anio³, w oczach diabe³


Dotka81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 08:23   #2979
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie ten granatowy po³ysk szybko schodzi³

To chyba zale¿y od w³osów Mi Sayoss, Palette d³ugo trzyma i nie niszczy w³osów, natomiast wszelkie Castingi, Garniery robi± mi spustoszenie. Trzeba próbowaæ i szukaæ najlepszego produktu dla siebie
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 13:12   #2980
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9 305
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka¿ wiadomo¶æ
To chyba zale¿y od w³osów Mi Sayoss, Palette d³ugo trzyma i nie niszczy w³osów, natomiast wszelkie Castingi, Garniery robi± mi spustoszenie. Trzeba próbowaæ i szukaæ najlepszego produktu dla siebie
Amen
__________________
Z wierzchu anio³, w oczach diabe³


Dotka81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 20:15   #2981
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Chce tym razem uzyc granatowej czeni i waham sie miedzy castingiem a syoosem ktora wg.Was daje lepsze rezultaty?
Casting wed³ug mnie szybko schodzi,najlepszy po³ysk Granatu daje Syoss i Garnier 100% Color wed³ug mnie,ale Garnier trochê niszczy i wysusza przynajmniej u mnie tak by³o.Ale przy dobrym od¿ywianiu,maskach itd nie jest tak ¼le.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 07:51   #2982
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziekuje Wam .Chce wlasnie tych granatowych czerni sprobowac bo zwykla szybko mi sie wyplukuje do ciemnego brazu(pod swiatlo) co mnie irytuje a w tych granatach to tak sie ³udze ze jak nawet ten granatowy odcien sie zmyje to wloski pozostana czarne a nie brazowe.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-11, 13:38   #2983
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje Wam .Chce wlasnie tych granatowych czerni sprobowac bo zwykla szybko mi sie wyplukuje do ciemnego brazu(pod swiatlo) co mnie irytuje a w tych granatach to tak sie ³udze ze jak nawet ten granatowy odcien sie zmyje to wloski pozostana czarne a nie brazowe.
parê lat farbowa³am Garnierem 100% color,i ten granat u mnie utrzymywa³ siê ca³y czasale z tego co widzê jak dziewczyny wstawiaj± zdjêcia po farbi Syoss to ona te¿ ma piêkny odcieñ granatu.Tak¿e wybór masz du¿yjeszcze Brillance Krucza Czern jest fajna.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 10:31   #2984
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czarnow³ose;)

ja kupi³am garnier zwyk³± czerñ, choæ granatow±, czerwon± i jak±¶ tam jeszcze te¿ lubiê.
no to dzisiaj stanê siê brunetk±.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 15:09   #2985
mloda933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Czarnow³ose;)

Wczoraj farbowa³am w³osy piank± Schwarzkopf Perfect Mousse czerñ 200 i jestem zachwycona
Kolor wyszed³ naturalny, pokry³ ca³kowicie jasne odrosty i rude w³osy, których mia³am ju¿ do¶æ.
Jestem zachwycona nowym kolorem i tym, ¿e w koñcu sta³am siê upragnion± brunetk± (¿adna szamponetka w odcieniach czerni nie dawa³a po¿±danych efektów, mia³am nawet fioletowe w³osy! )
mloda933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 20:26   #2986
anetqaa1
Raczkowanie
 
Avatar anetqaa1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: eldorado
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej Polecacie mo¿e farbê do w³osów L'oreal casting granatowa czerñ?? Jest trwa³y kolor po nie? W sumie juz kupi³am ale zastanawiam sie czy op³aca mi sie ni± farbowaæ w³osy, bo pragne³±bym,¿eby wyszed³ mi ten granatowy po³ysk a nie sama czerñ:P

Mam nadzieje,¿e pomo¿ecie
__________________
75 [jest] -74-73-72-71-70-69 [Cel I]


"Nie mo¿esz znale¼æ przyczyny, nie mo¿esz znale¼æ znaczenia tego, poniewa¿ czasami tego nie ma.
Czasami ... to jest wszystko co jest."


anetqaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 20:38   #2987
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

dziewczyny a polecicie mi jak±¶ czarna farbê która daje w miare naturalny efekt?do tej pory u¿ywa³am ciemnych br±zów które wychodzi³y w³asnie,jak naturalna czerñ ale po kilkunastu myciach wychodz± rude refleksy czego nie znosze.Zdecydowalam wiec uzyc,jakiejs czerni.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-29, 16:40   #2988
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czarnow³ose;)

trudno o br±z, który nie dajê rudo¶ci... u mnie zawsze zmywa³o siê na rudo...

no to jestem brunetk±. w³osy nie zniszczone, a wrêcz wygl±daj± zdrowiej ni¿ po blondzie
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-29, 18:56   #2989
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
trudno o br±z, który nie dajê rudo¶ci... u mnie zawsze zmywa³o siê na rudo...

no to jestem brunetk±. w³osy nie zniszczone, a wrêcz wygl±daj± zdrowiej ni¿ po blondzie
równie¿ parê lat uzywalam czerni Garnier,ale wysuszyla mi w³osy teraz chciala bym zmienic ale innych firm nie uzywalam,wiec mam nadzieje,ze cos polecicie
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 10:29   #2990
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomo¶ci: 156
GG do vanda
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja ostatnio u¿ywam Welli Color Touch. Nie wiem jak bêdzie sprawowaæ siê na d³u¿sz± metê, ale póki co jestem zadowolona. W³osy nie zniszczone, b³yszcz±ce. Efekt dosyæ naturalny.
Nastêpnym razem chyba jednak skuszê siê na co¶ granatowego
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-01, 15:04   #2991
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Która farba jest bardziej trwa³a- Brillance czy Syoss? Chodzi oczywi¶cie o granatow± i krucz± czerñ.

__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-09-01 o 15:06
Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-01, 17:11   #2992
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Która farba jest bardziej trwa³a- Brillance czy Syoss? Chodzi oczywi¶cie o granatow± i krucz± czerñ.

Syoss nie uzywa³am,ale Kruczej Czerni Brillance bardzo d³ugo i muszê powiedzieæ,¿e to najtrwalsza farba jak± mialam,a uzywalam wiele Welli,Garniera,Londy,Joan ny jednak Brillance by³ najtrwalszy.Teraz w³asnie czaje,sie na Syoss.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 09:02   #2993
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Syoss nie uzywa³am,ale Kruczej Czerni Brillance bardzo d³ugo i muszê powiedzieæ,¿e to najtrwalsza farba jak± mialam,a uzywalam wiele Welli,Garniera,Londy,Joan ny jednak Brillance by³ najtrwalszy.Teraz w³asnie czaje,sie na Syoss.
Ok to biorê Brillance
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 09:57   #2994
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok to biorê Brillance
Syoss nie by³o,równie¿ dzisiaj kupi³am Brillance
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 18:46   #2995
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Syoss nie by³o,równie¿ dzisiaj kupi³am Brillance
Jestem t± farb± zachwycona, czerñ jest piêkna, baaardzo intensywna
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 20:48   #2996
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny pochwalcie siê jak wychodzi ta czerñ, bo tak zachwalacie
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 22:00   #2997
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja póki co nie mam mo¿liwo¶ci, jak bêde mieæ to na pewno poka¿e
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 22:26   #2998
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Czarnow³ose;)

hmmmm to i ja sie przylacze jestem naturalna szatynka ,taka mysia ,kilka lat farbowalam sie na czarno ale niestety bardzo mnie postarzal ten kolor dlatego teraz od kilku lat farbuje sie na ciemny braz prawie jak czarny tylko naturalniejszy i nie przytlacza tak mojej twarzy ,moja ulubiona farba a wlasciwie nie farba to garnier movida odcien braz bo wychodzi naprawde ciemny ale naturalny no ale niestety to zmywalne jest do kilku myc w zasadzie .ostatnio kupilam garnier color shine szampon koloryzujacy poniewaz nie chce poki co palic wlosow farba ,odcien ciemny braz i tez super wlosy sa blyszczace,miekkie normalnie wygladja jak czern ale w swietle piekny ciemny braz bez rudosci czy czerwonosci ,kocham brunetki i gdybym miala ciemna karnacje i ciemne oczy to bym farbowala na czarno ale jestem taka sniada ,jasne oczy i w ciemnym brazie po prostu mi lepiej ;] brunetki gora!!!!
joanna871 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-03, 09:25   #2999
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem t± farb± zachwycona, czerñ jest piêkna, baaardzo intensywna
ja dzi¶ lub jutro pofarbujêjak bêdziesz mia³a mo¿liwo¶æ wstaw zdjêcie.i fajnie,¿e jeste¶ zadowolona

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna871 Poka¿ wiadomo¶æ
hmmmm to i ja sie przylacze jestem naturalna szatynka ,taka mysia ,kilka lat farbowalam sie na czarno ale niestety bardzo mnie postarzal ten kolor dlatego teraz od kilku lat farbuje sie na ciemny braz prawie jak czarny tylko naturalniejszy i nie przytlacza tak mojej twarzy ,moja ulubiona farba a wlasciwie nie farba to garnier movida odcien braz bo wychodzi naprawde ciemny ale naturalny no ale niestety to zmywalne jest do kilku myc w zasadzie .ostatnio kupilam garnier color shine szampon koloryzujacy poniewaz nie chce poki co palic wlosow farba ,odcien ciemny braz i tez super wlosy sa blyszczace,miekkie normalnie wygladja jak czern ale w swietle piekny ciemny braz bez rudosci czy czerwonosci ,kocham brunetki i gdybym miala ciemna karnacje i ciemne oczy to bym farbowala na czarno ale jestem taka sniada ,jasne oczy i w ciemnym brazie po prostu mi lepiej ;] brunetki gora!!!!
ja uwa¿am,¿e lepiej w czerni wygl±daj± blade osoby,oczywi¶cie znam parê dziewczyn z ciemniejsz± cer± które równie¿ wygl±daj± piêknie.Ale to jest tylko moje zdanie oczywi¶cie.ja jestem bardzo blada i mam jasne oczy,kiedy¶ farbowa³am br±zami ale dos³ownie ka¿dy mówi³,¿ebym wróci³a do czerni no i wróci³am.Ale je¿eli kto¶ siê ¼le w czerni czuje to jasne,¿e nie powinien farbowaæ.Ciemny br±z to te¿ dobre wyj¶cie,bo daje efekt naturalnej nie przyt³aczaj±cej czerni.Ja uwielbiam kontrast bladej cery,i czarnych w³osówale wiem,¿e nie ka¿demu siê to podoba.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pochwalcie siê jak wychodzi ta czerñ, bo tak zachwalacie
http://imageshack.us/f/8/75880891.png/ to moja czerñ Brillance.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-03 o 09:05
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-03, 12:52   #3000
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzi¶ lub jutro pofarbujêjak bêdziesz mia³a mo¿liwo¶æ wstaw zdjêcie.i fajnie,¿e jeste¶ zadowolona

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------


ja uwa¿am,¿e lepiej w czerni wygl±daj± blade osoby,oczywi¶cie znam parê dziewczyn z ciemniejsz± cer± które równie¿ wygl±daj± piêknie.Ale to jest tylko moje zdanie oczywi¶cie.ja jestem bardzo blada i mam jasne oczy,kiedy¶ farbowa³am br±zami ale dos³ownie ka¿dy mówi³,¿ebym wróci³a do czerni no i wróci³am.Ale je¿eli kto¶ siê ¼le w czerni czuje to jasne,¿e nie powinien farbowaæ.Ciemny br±z to te¿ dobre wyj¶cie,bo daje efekt naturalnej nie przyt³aczaj±cej czerni.Ja uwielbiam kontrast bladej cery,i czarnych w³osówale wiem,¿e nie ka¿demu siê to podoba.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------


http://imageshack.us/f/8/75880891.png/ to moja czerñ Brillance.
to fakt ze bladym czern pasuje jak najbardziej tym bardziej jak sie ma wyrazne rysy twarzy no i zdrowa cere ja nie jestem jakas czekoladka ale raczej jestem sniadej cery i oplam sie na zlocisty delikatny braz bo nie lubie przesady ;] dolacze jakies fotki moich wlosow azja.jpg
joanna871 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.