Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 00:26   #3571
maneo
Przyczajenie
 
Avatar maneo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

dziewczyny, powiedzcie mi proszę, gdzie we Wrocławiu kupię olej kokosowy? Oprócz Almy? Wiem, że jest oczywiście dostępny w sieci, ale szukam jakiegoś stacjonarnego sklepu?
maneo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:36   #3572
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
A jakie kupiłaś
oczarowy
z kwiaty kocanki ekologiczny
z kwiatu pomaranczy



już nie moge sie doczekac az dojdą tym bardziej ze migdałowy już na wykończeniu jest
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 09:07   #3573
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez maneo Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie mi proszę, gdzie we Wrocławiu kupię olej kokosowy? Oprócz Almy? Wiem, że jest oczywiście dostępny w sieci, ale szukam jakiegoś stacjonarnego sklepu?
A patrzyłaś w sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością? Ja u siebie kupowałam właśnie w zielarskim firmy Efavit

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
oczarowy
z kwiaty kocanki ekologiczny
z kwiatu pomaranczy



już nie moge sie doczekac az dojdą tym bardziej ze migdałowy już na wykończeniu jest
A miałaś już kiedyś ten z kocanki, albo pomarańczy?

Co do migdałowego, to go bardzo lubię, fajnie nawilża skórę
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 09:35   #3574
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość


A miałaś już kiedyś ten z kocanki, albo pomarańczy?

Co do migdałowego, to go bardzo lubię, fajnie nawilża skórę
nie, teraz będzie pierwszy raz

kocanka sie wydaje fajna na moje naczynka na nosie

tez lubię migdałowy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 09:59   #3575
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

tez mam migdalowy

na poczatku bardziej bylam 'wow' nastawiona na niego ale w sumie to tylko hydrolat

robie nowe zamowienie na zrob sobie krem

mysle o olejach, nadal nie wiem na ktore sie zdecyduje

hydrolaty

i chce macerat z marchwii i z kasztana

oraz olejek myjacy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 12:16   #3576
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Ja jestem ostatnio fanką oleju z pestek arbuza. Co prawda rafinowany, ale świetny jako baza bo lekki, szybko się wchłania i nie brudzi.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:39   #3577
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Dziewczyny, a który olej poleciłybyście do nawilżania okolicy pod oczami? Raczej nie mam problemu ze skórą w tym miejscu (mam 23 lata) ale biorę lek w tabletkach przeciw trądzikowy i dość mocno wysusza mi skórę twarzy. Szukam lekkiego ale dobrego nawilżacza, z resztą to już najwyższy czas aby pięlęgnować skórę w tym miejscu.


W domu mam olej z pachnotki - będzie dobry? Ewentualnie jaki jeszcze? Nakładać solo czy lepiej z HA?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 15:10   #3578
Basula007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Oliwka a włosy

Hej dziewczyny!
Mam pytanie odnośnie oliwki do ciała. Otóż mam sucha skórę na nogach i rękach więc muszę nawilżać czymś co pozwoli pozbyć się swędzenia skóry spowodowanego jej łuszczeniem. Używam oliwki na ręce i jest ok, ale nie wiem czy zastosować ją na nogi, ponieważ boję się, że może "odżywić" mieszki włosowe i zaczną mi wyrastać mocniejsze włosy. Dodam, że właśnie do usuwania włosów używam epilatora elektrycznego, który w większości usuwa włosy z cebulkami. Dla przykładu olej rycynowy stosowany zewnętrznie sprzyja właśnie wzmacnianiu włosów, a oliwka też jest odżywcza i może mieć podobne działanie. Ale tłuste niekoniecznie musi oznaczać odżywcze (np olej z krokosza, który zmniejsza owłosienie) ale jak jest z oliwką albo innymi nawilżającymi kosmetykami. Jaki składnik będzie miał wpływ na odżywianie włosa?
Basula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 18:55   #3579
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oliwka a włosy

Cytat:
Napisane przez Basula007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam pytanie odnośnie oliwki do ciała. Otóż mam sucha skórę na nogach i rękach więc muszę nawilżać czymś co pozwoli pozbyć się swędzenia skóry spowodowanego jej łuszczeniem. Używam oliwki na ręce i jest ok, ale nie wiem czy zastosować ją na nogi, ponieważ boję się, że może "odżywić" mieszki włosowe i zaczną mi wyrastać mocniejsze włosy. Dodam, że właśnie do usuwania włosów używam epilatora elektrycznego, który w większości usuwa włosy z cebulkami. Dla przykładu olej rycynowy stosowany zewnętrznie sprzyja właśnie wzmacnianiu włosów, a oliwka też jest odżywcza i może mieć podobne działanie. Ale tłuste niekoniecznie musi oznaczać odżywcze (np olej z krokosza, który zmniejsza owłosienie) ale jak jest z oliwką albo innymi nawilżającymi kosmetykami. Jaki składnik będzie miał wpływ na odżywianie włosa?
o jaką dokładnie oliwkę ci chodzi?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 20:59   #3580
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a który olej poleciłybyście do nawilżania okolicy pod oczami? Raczej nie mam problemu ze skórą w tym miejscu (mam 23 lata) ale biorę lek w tabletkach przeciw trądzikowy i dość mocno wysusza mi skórę twarzy. Szukam lekkiego ale dobrego nawilżacza, z resztą to już najwyższy czas aby pięlęgnować skórę w tym miejscu.


W domu mam olej z pachnotki - będzie dobry? Ewentualnie jaki jeszcze? Nakładać solo czy lepiej z HA?


jest bardziej polecany do tlustej cery


czy ktos ma kod rabatowy na zrobsobiekrem?


i czy mialyscie olejek cytrynowy lub limonkowy?
zastanawiam sie nad nim, moze by mi troche wybielilo przebarwienia i ujednolicilo cere?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:41   #3581
Basula007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Oliwka a włosy

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
o jaką dokładnie oliwkę ci chodzi?
np o oliwkę Hipp albo Johnsona czy bambi.
Basula007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 19:13   #3582
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oliwka a włosy

Cytat:
Napisane przez Basula007 Pokaż wiadomość
np o oliwkę Hipp albo Johnsona czy bambi.
to hipp cyba najlepsza bo ona nie ma parafiny a z resztą to nie wiem jak jest

pewnie może troche odzywić włosy na nogach, ale wydaje mi się ze dla efektu nawilżenia warto sie poświęcić
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:48   #3583
Basula007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Oliwka a włosy

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to hipp cyba najlepsza bo ona nie ma parafiny a z resztą to nie wiem jak jest

pewnie może troche odzywić włosy na nogach, ale wydaje mi się ze dla efektu nawilżenia warto sie poświęcić
oj nie i tak mam mocne włosy więc nie chce ich dodatkowo odżywić, albo odżywić te, które się osłabiły. Wole już mieć sucha skórę na nogach
Basula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:44   #3584
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oliwka a włosy

Cytat:
Napisane przez Basula007 Pokaż wiadomość
oj nie i tak mam mocne włosy więc nie chce ich dodatkowo odżywić, albo odżywić te, które się osłabiły. Wole już mieć sucha skórę na nogach

to polecam olej z krokosza który opóznia wzrost włosków i odzywke skórę przy okazji
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:39   #3585
eliysp
Raczkowanie
 
Avatar eliysp
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: bba
Wiadomości: 52
GG do eliysp
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

o właśnie,
apropos oleju z krokosza (inaczej olej szafranowy) Carthamus tinctorius
czy któraś z Was go stosowała na twarz? tudzież w innych celach (poza rzekomym działaniem opóźniającym porost włosów)?

mam mały mętlik, gdyż różne źródła podają podają różne stosunki kwasu oleinowego i linolowego: raz wychodzi, że jest to lekki, niekomodogenny olej z ogromną zawartością kwasu linolowego i małą oleinowego, a w innym miejscu dane są przedstawione zupełnie na odwrót...

to już sama nie wiem czy to jest zapychacz czy polecany to tłustej, trądzikowej cery

czy ktoś może pomóc
eliysp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:22   #3586
cymric
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

A ja sie chce przywitać, kompletnie zielona.... Zaczynam od przeczytania forum i porobienia notatek ale przy tej ilości tematów zajmie to trochę czasu.
Do olejów i kosmetyków naturalnych popchnęła mnie dieta.... schudłam już 25 kg, skóra na policzkach zaczęła wiotczeć, wpadłam w panikę, co robić. I zaczęłam szukać.
Na dzień dzisiejszy smaruje się arganowym / rewelacja na noc/ i lnianym + olejowanie włosów. Muszę zrobić zakupy w mazidłach na żele i hydrolaty / ewentualnie co jeszcze???/ Co polecacie na początek? Skóra 40-letnia, mieszana, z tendencją do zapaleń i przesuszeń miejscowych / alergia/ i drobna sieć naczyń na policzkach. Wyprysków raczej niewiele, pory konkretne.
cymric jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:32   #3587
eliysp
Raczkowanie
 
Avatar eliysp
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: bba
Wiadomości: 52
GG do eliysp
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

ja zawsze kupując na mazidłach dodaje i wszystkim polecam ekstrakt z banana

robię z niego 2-3h maseczkę (ekstrakt, kilka kropel wody, żeby go rozpuścić, kilka kropel oleju, żeby nie zasychał na skorupkę), efekt: wygładzona, nawilżona, rozjaśniona cera!

i polecam Ci jeszcze mocznik. dodaje szczyptę do balsamów do ciała, efekt: długotrwałe nawilżenie
eliysp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:34   #3588
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez cymric Pokaż wiadomość
A ja sie chce przywitać, kompletnie zielona.... Zaczynam od przeczytania forum i porobienia notatek ale przy tej ilości tematów zajmie to trochę czasu.
Do olejów i kosmetyków naturalnych popchnęła mnie dieta.... schudłam już 25 kg, skóra na policzkach zaczęła wiotczeć, wpadłam w panikę, co robić. I zaczęłam szukać.
Na dzień dzisiejszy smaruje się arganowym / rewelacja na noc/ i lnianym + olejowanie włosów. Muszę zrobić zakupy w mazidłach na żele i hydrolaty / ewentualnie co jeszcze???/ Co polecacie na początek? Skóra 40-letnia, mieszana, z tendencją do zapaleń i przesuszeń miejscowych / alergia/ i drobna sieć naczyń na policzkach. Wyprysków raczej niewiele, pory konkretne.
może hydrolat z kocanki?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:21   #3589
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez eliysp Pokaż wiadomość
o właśnie,
apropos oleju z krokosza (inaczej olej szafranowy) Carthamus tinctorius czy któraś z Was go stosowała na twarz? tudzież w innych celach (poza rzekomym działaniem opóźniającym porost włosów)?
mam mały mętlik, gdyż różne źródła podają podają różne stosunki kwasu oleinowego i linolowego: raz wychodzi, że jest to lekki, niekomodogenny olej z ogromną zawartością kwasu linolowego i małą oleinowego, a w innym miejscu dane są przedstawione zupełnie na odwrót...
to już sama nie wiem czy to jest zapychacz czy polecany to tłustej, trądzikowej cery
czy ktoś może pomóc
Ja nie wiem czy krokosz jest polecany do cery tłustej czy nie ale ja mam taką cerę (czasem nawet coś wyskakuje) i używam krokosza na noc i nic mi się nie dzieje a nawet mogę go polecić. Skóra jest po nim gładka i bardzo mięciutka. Mam krokosza z Aldi'ka, kiedyś była promocja 250 ml za 5,99 czy jakoś tak. Zużyłam 2 butelki i jest to bardzo fajny olej.
Nie badałam jego skuteczności po depilacji ale stosowałam go na włosy na głowie i jest również bardzo ok
PS. nie mogę zapewnić że Ciebie akurat nie zapcha więc lepiej wszystko przetestować na sobie.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 19:43   #3590
eliysp
Raczkowanie
 
Avatar eliysp
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: bba
Wiadomości: 52
GG do eliysp
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

dzięki Haggat

wiadomo, że trzeba testować na sobie,
już zamówiłam butle, więc nawet nie mam wyboru
eliysp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 17:20   #3591
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

jestem po pierwszym uzyciu hydrolatu z pomaranczy, mocno pachnie
ale ładnie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:12   #3592
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

a lagodzi cos? lub cos robi?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:02   #3593
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a lagodzi cos? lub cos robi?
wydaje mi się że niedoskonałosci się zmniejszyły, zobaczymy jak przy dalszym stosowaniu będzie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:12   #3594
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Witam wszystkich Dopiero co zainteresowałam się olejami dzięki artykułowi zamieszczonemu na wizażu, zaczęłam czytać na ten temat.

Zamierzam kupić jakiś olej do twarzy, mój pierwszy, głównie chodzi mi o zaskórniki. Przeczytałam część wątku, ale jestem trochę zdezorientowana, jaki olej obecnie poleciłybyście (ale taki do stosowania samodzielnie) do skóry z zaskórnikami, ale jednocześnie miejscami przesuszonej i wrażliwej?

Z hydrolatami i mieszankami, spróbuję chyba następnym razem, bo jak na razie chcę się bardziej na ten temat oczytać, bo niektórych rzeczy nadal nie rozumiem.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:40   #3595
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Może ktoś wie jaki ma mniej więcej termin ważności olej z pachnotki(ile miesięcy) ? Bo mam ten olej i używam go już kilka dobrych miesięcy a ,że data mi się starła to teraz nie wiem do kiedy jest ważny.I chciałabym się dowiedzieć ile własnie tak mniej więcej miesięcy można go po otwarciu używać.

Już nie ważne , na szczęście znalazłam na stronie ZSK, że Okres trwałości oleju wynosi do 24 miesięcy od daty tłoczenia . A już się bałam ,że przeterminowanego oleju używam.ufff

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2012-04-20 o 16:52
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:55   #3596
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Wenus i jak wrazenia po stosowaniu pachnotki?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 22:42   #3597
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Już nie ważne , na szczęście znalazłam na stronie ZSK, że Okres trwałości oleju wynosi do 24 miesięcy od daty tłoczenia . A już się bałam ,że przeterminowanego oleju używam.ufff
Ale przecież nikt z nas nie zna daty tłoczenia. Napisz do sklepu, powinni Ci podać termin ważności, jak napiszesz, kiedy był zamówiony. Ja mam pachnotkę zamówioną na początku stycznia z terminem ważności 10.2013.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-20 o 22:46
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 07:41   #3598
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Wiem, wiem ale chciałam tak mniej więcej tylko wiedzieć, bo wczoraj trafiłam na ta stronę http://www.jaworek.net/kosmetyki/surowce_oleje.php .Gdzie podają ,że trwałość olejów po otwarciu jest dość krótka, więc się przestraszyłam ,że przeterminowanego używam.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 07:55   #3599
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Wenus i jak wrazenia po stosowaniu pachnotki?
ja swoje wrażenia opisałam na blogu: http://my-love-cosmetics.blogspot.co...pachnotki.html

Lubię ten olejek, ale ma specyficzny zapach więc dla wyjątkowo wrażliwych osób może być nie do zniesienia.


przy okazji, pytałam stronę wcześniej, ale nie uzyskałam odpowiedzi. czy można jakiś olejek kłaść pod oczy? w sensie czy da się olejkiem zastąpić krem pod oczy? macie jakiś pomysł?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2012-04-21 o 07:57
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 09:19   #3600
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
ja swoje wrażenia opisałam na blogu: http://my-love-cosmetics.blogspot.co...pachnotki.html

Lubię ten olejek, ale ma specyficzny zapach więc dla wyjątkowo wrażliwych osób może być nie do zniesienia.


przy okazji, pytałam stronę wcześniej, ale nie uzyskałam odpowiedzi. czy można jakiś olejek kłaść pod oczy? w sensie czy da się olejkiem zastąpić krem pod oczy? macie jakiś pomysł?
pytalam bo tez dostalam wlasnie ten olejek pachnie tak jak tamanu.

ja slyszalam ze macerat z kasztanowca mozna klasc pod oczy i daje ladne efekty
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.