Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 17:28   #331
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Casting-L'oreal

tu widze wiekszy wątek o tej farbie
Kochane macie może fotki pofarbowanych włosków na jasny brąz, ciemny blond i brąz?
Obejze sobie jeszcze wątek
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:19   #332
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

To może ja podzielę się swoimi doświadczeniami z castingiem, bo już farbowałam nim z 5 razy, za każdym razem na hebanową czerń. Kolor wychodzi ładny, bardzo czarny, włosy są błyszczące, ten szampon nie niszczy włosów i nie robi szopy na głowie.
Ale! Jeśli ktoś nie jest pewien czy będzie dobrze wyglądał w czarnym, to niech się za niego po prostu nie bierze! Odrosty są jak przy pomalowaniu farbą, kolor jest wyjątkowo trwały, z czasem blaknie, to prawda, ale bardzo bardzo powoli (u mnie trzyma się dziarsko ok. 5 miesięcy przy myciu głowy co drugi dzień i niezniszczonych włosach)ale i tak raczej nie ma szans żeby sprał się do końca a wtedy będzie mały zonk.
Teraz chciałabym pomalować na ciemny brąz, tylko niech mi ten czarny trochę bardziej zejdzie.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:24   #333
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Madzia, ja Ci zazdroszczę,że kolor tak długo się trzyma. Ja farbowałam Castingiem Cremme Gloss- odcieniem bursztynowy blond.

Wyszedł taki jak na opakowaniu-rudawy, włosy błyszczące-super.
Ale umyłam włosy 5 razy i po kolorze
może to dlatego,że nakładałam na rozjaśnione włosy, no i rudości szybko się spierają
Szkoda, bo bardzo spodobał mi się kolor.
Teraz kupiłam trwałą farbe Loreal Recital Preference Zniewalający miedziany mahoń- wyjdzie pewnie ciemniejszy rudy,mam nadzieję,że taks zybko nie zejdzie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 15:08   #334
Martooniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kupilam szampon loreal casing creme gloss kolor braz nr 400 i mam dylemat! Miesiac temu mialam robiony blond balejaż,rozjasniaczem niestety:/ czy ten sampon pokryje mi te pasemka?
Martooniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:05   #335
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

na jaka dlugosc wlosow wystarcza ten szampon?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:16   #336
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Szampon ten nie pokrywa siwych włosów pasemek też raczej nie... przynajmniej ja miałam jaśniejsze i ciemniejsze pasma i tak też zostało po Castingu- ale dzieki temu był fajny naturalny efekt.
Ja mam włosy do ramion i zużyłam tylko pól farby więc myślę, że na włosy do łopatek spokojnie starczy. Zależy też czy masz gęste włosy ale myśle, że starczy spokojnie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 10:39   #337
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

na moje stosunkowo gęste włosy cała mieszkanka to było za dużo ;D nie zużyłam całej, a włosy mam pocieniowane tak za ramiona
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 12:13   #338
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Casting-Loreal-prosze o opinie:)

nie zmywa sie choc na opakowaniu jest napisane cos innego;] - dowod na to by nie wierzyc etykietce
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 13:48   #339
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Casting-Loreal-prosze o opinie:)

Cytat:
Napisane przez Malwina12320 Pokaż wiadomość
nie zmywa sie choc na opakowaniu jest napisane cos innego;] - dowod na to by nie wierzyc etykietce
To zależy od włosów i od koloru- mi Casting zmył się za szybko już po pięciu myciach ale słyszałam, że niektórym nie chce się zmyć.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 19:56   #340
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny mam pytanie chcialabym uzyskac kolor gorzkiej czekolady i nie wiem czy uzyc brazu czy jasnego brazu bo slyszalam ze kolory wychodza duzo ciemniejszeniz na opakowaniu robila ktoraas z was tymi kolorami? Jak wasze odczucia?? Ktorego powinnam uzyc z gory bardzo wam dziekuje dodam ze chcialabym miec kolor jak na tym zdjeciu w piwrwszym rzedzie srodkowyhttp://allegro.pl/item265410591_natu...promocja_.html
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 11:08   #341
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

to zalezy jaki masz teraz kolor wlosow
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 11:38   #342
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

wklejakm zdkecie mojego kolorku włosów sa robione przy natutalnym swietle w miare prawdziwie oddaja kolor chodz w naturze sa troche jasniejsze zwlaszcza na koncach ale wiecie jak to na zdjeciach Mam nadzieje ze mi pomozecie bo zamowialm te ciemno czekoladowe wloski i bede sobie nimi przedluzac i chcem zeby efekt byl bardzo naturalny i moje wlosy byly w podobnym kolorze a znow boje sie czarnego bo nie jest miw nim dobrze Wklejam fotki i czekam na pomoc z gory bardzo dziekujeaa dodam ze to kolor natutralny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (111,7 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (111,7 KB, 152 załadowań)
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 16:35   #343
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hmm.. przy takim kolorze wlosow ja bym wybrala jednak jasny braz. w koncu lepiej zafarbowac na zbyt jasny niz na zbyt ciemny - ten jasny mozna przykryc ciemniejszym odcieniem, a z ciemnym juz sie nic nie da zrobic
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 17:42   #344
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

czy jest na sali ciepła blondynka farbowana Castingiem na Mroźny beż? chciałam spytać o efekty i trwałość koloru
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:09   #345
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja miałam blond pasemka na braz wlosach i polozylam na to Perlowy Blond , bylam zachwycona ! bardzo roznomiernie pokrywa a kolorek poprostu boski , taki sredni blondzik o jakim marze jeden minus to szybkie splukiwanie sie koloru , znacie moze jakas FARBE o podobnym odcieniu ???
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 22:22   #346
DiamondKitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ktorym odcieniem uzyskam taki kolor???? perłowy blond????
aaa dodam ze teraz mam taki jasno-sredni blond....
i jeszcze jedno dodam...chodzi mi o kolor włosów Agaty-nie Rubika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg K357742F.jpg (56,8 KB, 229 załadowań)
__________________
"W mi łości ogniem bądź a nie bezradną ćmą!"
DiamondKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 05:46   #347
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny powiedzcie mi gdzie mozna kupic te castingi w waszym miescie?? ja zdecydowalam sie na braz ale ani w rosmanie ani w naturze nie ma sa jakies inne kolory ale nie ma brazow i chodze tam regularnbie tak jak sa dostawy ale te kolorki nie przychodza gdzie mozna to kupic??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:03   #348
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

u mnie w naturze, ale tez nie ma brazow.. sprobuj zamowic przez internet
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:30   #349
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

chyba bede musiala a orentujecie sie jak dlugo czeka sie na przesylke ze sklepu internetowago? bo na allegro nie ma musze mic wloski zafarbowane za poltora tygonia i nie wiem czy zdarze a mam polowinki wiec nie da rady przesunac:P bo jak nie dostane farby to chyba jaaks inna kupie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 15:21   #350
dusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Thumbs down Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

HEJ. MOJA PRZYGODA Z TA FARBĄ/ SZAMPONEM WYGLADA NASTĘPUJĄCO. JESTEM CIEMNA BLONDYNKĄ I NA TYCH MOICH WŁOSKACH MAM ROZJASNIONE PASEMKA POSTANOWIŁAM JE TROCHE PRZYCIEMNIC ZEBY NIE BYŁY TAKIE PLATYNOWE ALE ŻEBY NADAL BYŁY BLOND. KUPIŁAM WIĘC KOLOR MROŹNY BEŻ WYSZEDŁ TAK CIMNO ZE WYGLADAŁAM JAKBYM BYŁA BRUNETKĄ CO PRAWDA PO MIESIACU KOLOR SIE ZMYŁ ALE NIE CAŁKIEM. KOLOR WYPŁUKAŁ SIE DO RUDEGO HYMM NAWET MI BYŁO ŁADNIE. PO CZASIE ZNÓW MIAŁAM PLATYNOWE ROZJASNIANE PASEMKA ZROBIONE PRZEZ FRYZIERA, NAUCZONA WIĘC POPRZEDNIM DOŚWIADCZENIEM KUPIŁAM SZAMPON PERŁOWY BLOND Z NADZIEJA ZE DODA ŁADNEGO ODCIENIA MOIM WŁOSKOM A TU SZOK WŁOSY WYSZŁY SZARE JAK STARA SZMATA. WYGLADAM JAKBYM BYŁA STARUSZKĄ. POMIMO TEGO ŻE TRZYMAŁAM FARBE TYLKO 10 MIN A NIE JAK ZALECA PRODUCENT 20 WŁOSY WYSZŁY STRASZNIE CIEMNO I BRZYDKO. TERAZ MYJE JE PO 2 RAZY DZIENNIE I TROCHE ZESZŁO. CO ZA BEZNADZIEJNY SZAMPON !!!!!!! NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!
dusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 21:11   #351
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusia83 Pokaż wiadomość
HEJ. MOJA PRZYGODA Z TA FARBĄ/ SZAMPONEM WYGLADA NASTĘPUJĄCO. JESTEM CIEMNA BLONDYNKĄ I NA TYCH MOICH WŁOSKACH MAM ROZJASNIONE PASEMKA POSTANOWIŁAM JE TROCHE PRZYCIEMNIC ZEBY NIE BYŁY TAKIE PLATYNOWE ALE ŻEBY NADAL BYŁY BLOND. KUPIŁAM WIĘC KOLOR MROŹNY BEŻ WYSZEDŁ TAK CIMNO ZE WYGLADAŁAM JAKBYM BYŁA BRUNETKĄ CO PRAWDA PO MIESIACU KOLOR SIE ZMYŁ ALE NIE CAŁKIEM. KOLOR WYPŁUKAŁ SIE DO RUDEGO HYMM NAWET MI BYŁO ŁADNIE. PO CZASIE ZNÓW MIAŁAM PLATYNOWE ROZJASNIANE PASEMKA ZROBIONE PRZEZ FRYZIERA, NAUCZONA WIĘC POPRZEDNIM DOŚWIADCZENIEM KUPIŁAM SZAMPON PERŁOWY BLOND Z NADZIEJA ZE DODA ŁADNEGO ODCIENIA MOIM WŁOSKOM A TU SZOK WŁOSY WYSZŁY SZARE JAK STARA SZMATA. WYGLADAM JAKBYM BYŁA STARUSZKĄ. POMIMO TEGO ŻE TRZYMAŁAM FARBE TYLKO 10 MIN A NIE JAK ZALECA PRODUCENT 20 WŁOSY WYSZŁY STRASZNIE CIEMNO I BRZYDKO. TERAZ MYJE JE PO 2 RAZY DZIENNIE I TROCHE ZESZŁO. CO ZA BEZNADZIEJNY SZAMPON !!!!!!! NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!
To nie szampon jest beznadziejny tylko moim zdaniem Ty nie potrafiłaś go zastosować- wiadomo, że kolor wychodzi ciemniejszy na opakowaniu wiec nie wiem jakim cudem chciałaś uzyskać blond pasemka mroźnym beżem. Myśle, że powinnaś farbować u fryzjera a nie eksperymentować sama skoro Ci to nie wychodzi.
Szampon jest super- tylko trzeba go umiejętnie stosować, patrzeć na palety i pamiętać, że jest to koloryzacja ton w ton. Mi kolor zarówno farb i szamponów wychodzi taki jak na opakowaniu, ewentualnie ciut ciemniejszy... wystarczy pomyśleć.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 07:56   #352
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Szampon jest super- tylko trzeba go umiejętnie stosować, patrzeć na palety i pamiętać, że jest to koloryzacja ton w ton. Mi kolor zarówno farb i szamponów wychodzi taki jak na opakowaniu, ewentualnie ciut ciemniejszy... wystarczy pomyśleć.

To prawda, ze ludzie oczekuja nie wiadomo jakich kolorow, chociaz kazdy na forum pisze, ze ostrzega przez mroznym bezem bo wychodzi prawie jak czarny!!! Ale inna, ze szampon nie jest super :/ Wiekszosci ludzi nie spiera sie w ogole - ja mam teraz okropne odrosty, a wlosy coraz bardziej mi rudzieja (uzylam blondu na moje ciemne blond wlosy- oprocz pomaranczowo zoltego blasku kolor byl prawie jak moj :/).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 08:00   #353
dusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie zgadazam sie z Toba, wlosy farbuje juz od 10 lat sama w domu i fakt żeby mraozny bez który na pudełku i na próbniku jest podobny do ciemnego blondu wyszedł na brąz i schodził do rudego ( mrozny oznacza chyba tonacje zimną??) jest dla mnie nie do przeskoczenia. Raczej nie chodzi tu o moja nie wiedze bo cóż trudnego może być w farbowaniu włosów!!?Pozatym jak widze nie tylko ja miałam złe przygody z mroznym beżem. Acha jeszcze jedno droga Chii1986 ja miałam juz blond pasemka a chciałam je przyciemnic do ciemnego blondu a nie do brązu!!! I jeśli pozwolisz to będe miała swoje zdanie na temat tego podobno swietnego szmponu, dla mnie zdecydowanie porażka!!!
pozdrawiam
dusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 09:02   #354
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusia83 Pokaż wiadomość
Nie zgadazam sie z Toba, wlosy farbuje juz od 10 lat sama w domu i fakt żeby mraozny bez który na pudełku i na próbniku jest podobny do ciemnego blondu wyszedł na brąz i schodził do rudego ( mrozny oznacza chyba tonacje zimną??) jest dla mnie nie do przeskoczenia. Raczej nie chodzi tu o moja nie wiedze bo cóż trudnego może być w farbowaniu włosów!!?Pozatym jak widze nie tylko ja miałam złe przygody z mroznym beżem. Acha jeszcze jedno droga Chii1986 ja miałam juz blond pasemka a chciałam je przyciemnic do ciemnego blondu a nie do brązu!!! I jeśli pozwolisz to będe miała swoje zdanie na temat tego podobno swietnego szmponu, dla mnie zdecydowanie porażka!!!
pozdrawiam
Nie każe Ci zmieniać Twojego zdania. W moim poście wyraźnie napisałam "moim zdaniem", tak wiec radzę czytać posty ze zrozumieniem. Pozdrawiam
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 09:07   #355
dusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja równiez radze czytać ze zrozumieniem
dusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 09:20   #356
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
czy jest na sali ciepła blondynka farbowana Castingiem na Mroźny beż? chciałam spytać o efekty i trwałość koloru
jest
kolor jaki mi wyszedł - czarny
teraz prawie 3 tygodnie od farbowania - jasny, sprany, rudy brąz:P
ogólnie NIE POLECAM. Jedyny plus to to, że nie zniszczył włosów (a wręcz mam wrażenie, że poprawił kondycję).
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 09:36   #357
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusia83 Pokaż wiadomość
Ja równiez radze czytać ze zrozumieniem
?? Ja czytam.. wszystko przeczytałam,wiem że mialaś blond pasemka i chciałaś je przyciemnić itd. i nadal uważam, że mroźny beż nie był odpowiednim kolorem do tego by je przyciemnić.

Wystarczyło poczytać opinie na KWC-wiele dziewczyn właśnie pisało, że mroźny beż wychodzi bardzo ciemny... wtedy nie byłabyś zawedziona.

Poza tym nie lepiej zrobić test na jednym pasemku zamiast od razu całe włosy farbować.. wtedy nie byłoby niespodzianek a tak potem wiele dziewczyn marudzi, że chciały np. brąz a wyszedł czarny.
Ja zawsze najpierw obcinam pasmo włosów i farbuje na próbe.

Mało która farba daje kolor taki jak na opakowaniu,zazwyczaj jest ciemniejszy, dlatego zanim ktoś nałoży na całą głowe radze najpierw przetestować.

Ja tam Casting lubie aczkolwiek nie kupię chyba wiecej- kolor zmył się za szybko a ja potrzebuję czegoś trwalszego, przerzuciłam się na farby trwałe... chociaż i te szybko się zmywają z moich włosów. Teraz kupiłam Natural &Easy zobaczymy co wyjdzie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 17:17   #358
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A mi casting nie podszedł (nowa wersja).Kolor: perlowy blond, na próbniku wyglądał ciemniej niz na opakowaniu i taki kolor chciałam uzyskać.
- nie pokrył balejażu blond równomiernie,
- nie zmył się - mam odrosty
- wzmógł wypadanie włosów
Kolor wyszedł nawet ciekawy, choć denerwowały mnie złote refleksy, ale moim zdaniem ta farba tylko ładnie pachnie, nic więcej.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 23:07   #359
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
jest
kolor jaki mi wyszedł - czarny
teraz prawie 3 tygodnie od farbowania - jasny, sprany, rudy brąz:P
ogólnie NIE POLECAM. Jedyny plus to to, że nie zniszczył włosów (a wręcz mam wrażenie, że poprawił kondycję).
dzięki za odpowiedź, uchroniłas mnie bo już mnie korciło żeby kupić, nie ywobrażam sobie siebie w takich ciemnych włosach
W takim razie kupię perłowy blond
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 07:22   #360
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

rzyrafko, nie ma sprawy . Ja się więcej na casting nie natne. Za tydzień farbuję Mleczną Czekoladką Wellatonu .
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.