Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 15:13   #2491
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
p, jednka 2 ml to już zosta.ly obalone,smaruj 1 ml filtra, a będzie dobrze

Kiedy? Gdzie? Kto? i na jakiej podstawie??

że ja o tym mnie wiem! to by było pieknie



aaa dzięki Naniomi juz sobie doczytałam
__________________




Edytowane przez prettycow
Czas edycji: 2008-01-06 o 15:24 Powód: dopisek
prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:59   #2492
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dermablend ma korektor A gdzie to cudo widziałaś phadwao
w gazecie reklama była a więc 3,2,1 START szukamy!!!
Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Kiedy? Gdzie? Kto? i na jakiej podstawie??

że ja o tym mnie wiem! to by było pieknie



aaa dzięki Naniomi juz sobie doczytałam
myslę że kilknaście stron wcześniej jest odpowiedź bo pisałyśmy o tym wtedy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:07   #2493
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Hehe w takim razie ruszam na łowy Jak to się dobrze składa, bo już od jakiegoś czasu mam ochotę na nowy korektor Mówisz masz
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:11   #2494
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Hehe w takim razie ruszam na łowy Jak to się dobrze składa, bo już od jakiegoś czasu mam ochotę na nowy korektor Mówisz masz
jak znajdziesz daj znać, ja na pewno się skuszę, ma tubkę mniejszą od dermablendu, podejrzewam,że ok.15 ml
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:27   #2495
NieMamPomysluNaNick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Z nienacka;)
Wiadomości: 98
GG do NieMamPomysluNaNick
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

czy mówimy o... http://allegro.pl/item291522232_derm..._tan_14gr.html tym?
NieMamPomysluNaNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:28   #2496
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jak znajdziesz daj znać, ja na pewno się skuszę, ma tubkę mniejszą od dermablendu, podejrzewam,że ok.15 ml
Napiszę jak tylko gdzieś go dostrzegę A tak btw coś mi się wydaje że będzie on taki sam jak fluid- czy może być jeszcze bardziej kryjący Może próbkę dorwę Szkoda że nie jest w takim opakowaniu jak błyszczyk z pędzelkiem bo nie lubię sie maziać z korektorami w tubkach.

NieMamPomysłuNaNick nie dermablend ma być firmy vichy
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 08:38   #2497
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Napiszę jak tylko gdzieś go dostrzegę A tak btw coś mi się wydaje że będzie on taki sam jak fluid- czy może być jeszcze bardziej kryjący Może próbkę dorwę Szkoda że nie jest w takim opakowaniu jak błyszczyk z pędzelkiem bo nie lubię sie maziać z korektorami w tubkach.

NieMamPomysłuNaNick nie dermablend ma być firmy vichy
ja tez najchętniej zaczełabym od próbkitylko czy sie gdzies zdobędzie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 09:22   #2498
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

witajcie moworocznie i poświątecznie

u mnie już ponad miesiąc z E, narazie nic się nie łuszczy i nie dzieje- może ogólnie buźka gładsza.może to dlatego, że się peelinguję płatkami owsianymi i sie oczyszcza na bieżąco?

mam takie pytanie co do active c- mam ochotę zakupić, ale się boję o moje piegi- rozjaśni? a z drugiej strony na małe czerwone plamki popryszczowe by pomógł pewnie?

pozdrawiam
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:08   #2499
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja tez najchętniej zaczełabym od próbkitylko czy sie gdzies zdobędzie
Ja myślę że jest do zdobycia Przejdę się w środę po aptekach bo teraz nie mam czasu bo uczyć się muszę :eek

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
witajcie moworocznie i poświątecznie

u mnie już ponad miesiąc z E, narazie nic się nie łuszczy i nie dzieje- może ogólnie buźka gładsza.może to dlatego, że się peelinguję płatkami owsianymi i sie oczyszcza na bieżąco?

mam takie pytanie co do active c- mam ochotę zakupić, ale się boję o moje piegi- rozjaśni? a z drugiej strony na małe czerwone plamki popryszczowe by pomógł pewnie?

pozdrawiam

Ja też już się nie łuszczę ale u mnie to już prawie 5 miesięcy. Wszystko pięknie gładko poszło

Co to active co to nie wiem cyz rozjaśni piegi ale pewnie niestety tak. Ja drugi raz nałożyłam redermic na całą buźkę pod filtr i muszę wam powiedzieć że czerwone plamki po pryszczach któe mam od jakiegoś miesiące stały się wyraźniej bledsze To jest niemożliwe po prostu- uwielbiam redermica Jak mi się skończy to kupię chyba active C A pomyśleć że jeszcze nieawno nie było do nich przekonana
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:47   #2500
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Co to active co to nie wiem cyz rozjaśni piegi ale pewnie niestety tak. Ja drugi raz nałożyłam redermic na całą buźkę pod filtr i muszę wam powiedzieć że czerwone plamki po pryszczach któe mam od jakiegoś miesiące stały się wyraźniej bledsze To jest niemożliwe po prostu- uwielbiam redermica Jak mi się skończy to kupię chyba active C A pomyśleć że jeszcze nieawno nie było do nich przekonana
hmm, no i mam problem. przebarwienai mam tylko na policzkach, więc już wymysliłam że będę czymś z wit c smarowac tylko policzki? tylko żeby potem nie było takiej beznadziejen różnicy między policzkami a resztą... hihiih robię tez te śmierdziele-meseczki z cebuli- cebula w sumie tez ma wit c, i to całkeim sporo, może to wystarczy?
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:02   #2501
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

pola_m a nie możesz tych przebarwień tylko miejscowo smarować? nie na całe policzki ale tak jak korektorem

ja też używam active c - głównie pod oczy, bo mam zmarszczki i na płatki nosa, zobaczymy czy to coś da a powiedzcie mi czy mogę używać active c pod filtr? _magdzia_ pisała że coś tam używała pod filtr więc chyba mogę a dzisiaj taaaakie ogromne słońce, że nałożyłam ogromną ilość filtru, bo aż strach wychodzić choć na chwilę, a żal nie wychodzić

pola_m a cebula nie farbuje cię na brąz? bo moja mama używa jej do farbowania jajek na Wielkanoc i po niej mają ciemny kolor
edit: farbują chyba tylko skorupki cebuli a nie sama cebula, więc cofam pytanie
edit2: na biochemii już doczytałam, że można pod spód nałożyć jakiś krem ale lepiej nie dla lepszego wchłaniania filtru

Edytowane przez Satis
Czas edycji: 2008-01-07 o 11:10 Powód: dopisek
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 11:18   #2502
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Pola_m podziwiam cie za te wszystkie "samo robione" kosmetyki,ja bym nie miala cierpliwoscie...

_Magdzia_, Phdwao- mi sie zawsze wydawalo ze Dermablend to juz od dawna ma korektor... taki w sloiczku malutkim. -ale mogl byc to takze kamuflaz.


A co do mnie to zamowilam (wreszcie...) krem zluszczajacy Nuxe z kawasami. Zobaczymy co z tego bedzie...

Ale obawiam sie...moja skora niestety tragicznie reaguje na kwasy w jakiejkolwiek postaci...
Ostatni przyklad:
Krem pod oczy Avene (kojacy,rozjasniajacy cienie pod oczami) zaiwera kwas hialurowy,no i co ? Po 4 mies stosowania,moze i zmniejszyl cienie ale uzywac go juz niemoge...za kazdym razem kiedy go nakladam czuje straszny dyskomfort wokol oczu i caly czas mam wrazenie jakby mi cos wpadlo do oka (caly czas cos potem dlubie przy oku,potem mam cale podraznieone,i zaczerwienione). Musze go najwidoczniej odstawic na jakis czas ale co do kremu na twarz mam jednak obawy... mam nadzieje ze niebede wygladala jakby na mojej twarzy wybuchla bomba...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:01   #2503
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

dziewczyny muszę przyznać się, że aktualnie moja skóra przeżywa okres świetności
nigdy tak wcześniej nie było, a szczególnie w okresie zimowym. można by rzec, że jest wręcz alabastrowa
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:14   #2504
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Jedna wizażanka zadałam tutaj pytanie po jakim czasie można spodziewać się przebarwień kiedy nie używa się filtra. Niestety, mogę odpowiedzieć na te pytanie. Jest to już widoczne po 1 miesiącu Ale od początku.

Effaclaru używam od 1 listopada. Pierwszy miesiąc używałam filtra codziennie. W grudniu odstawiłam go wogóle (nadal stosowalam Effaclar) bo stwierdziłam że skoro nie wychodzę z domu codziennie, się nie opłaca. I tak przed Bożym Narodzenie zaczeły dzieć się dziwne rzeczy z moją twarzą. Najpierw zmagałam się z wysuszeniem ale zaradziłam temu maseczkami i krmami nawilżającymi. W wigilię kiedy się malowałam zauważyłam że moje policzkie a dokładnie skóra poniżej oczu jest chrapowata i zaczerwieniona. Już na drugi dzień zaczełam te miejsca nawilżać. Smarowała codziennie kilka warst kremu (między nnymi Ziają oliwkową, kremem miód i mleko Soray a takrze Effaclarem H) ale to nic nie dawał zamiast polepszenia było jeszcze gorzej. Te miejsca były czerwone , chropowate a na dodatek kiedy smarowałm którymś z tych kremów te miejsca zaczynały mnie strasznie piec. Po posmarowaniu kremem innego miejsca np. brody nic mnie nie piekło.

Myślalam że to wina Effaclara. Sądziłam też że za pużno wklepuje Effaclar to znaczy, smarowałam się nim i odrazu kładłam sie spać. Uważałam że śpiąc na boku poduszka ociera sie o policzki a Effaclar mógł się jeszcze nie wchłonąć co mogło prowadzić do tych zaczerwień więc odstawilam go na pare dni ale to też nic nie pomogło.

Z racji że nic nie pomagało zaczeła znowu używać filtra i już po 1 użyciu zaczeła widzieć różnicę . Policzki które byly dotąd czerwone zbladły , Chrapowatość się zmniejsza wszystko wraca do normy.

Dlatego dziewczyny uczcie się na moim błędzie. FILTR, FILTR, FILTR, CODZIENNIE.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:26   #2505
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Jedna wizażanka zadałam tutaj pytanie po jakim czasie można spodziewać się przebarwień kiedy nie używa się filtra. Niestety, mogę odpowiedzieć na te pytanie. Jest to już widoczne po 1 miesiącu Ale od początku.

Effaclaru używam od 1 listopada. Pierwszy miesiąc używałam filtra codziennie. W grudniu odstawiłam go wogóle (nadal stosowalam Effaclar) bo stwierdziłam że skoro nie wychodzę z domu codziennie, się nie opłaca. I tak przed Bożym Narodzenie zaczeły dzieć się dziwne rzeczy z moją twarzą. Najpierw zmagałam się z wysuszeniem ale zaradziłam temu maseczkami i krmami nawilżającymi. W wigilię kiedy się malowałam zauważyłam że moje policzkie a dokładnie skóra poniżej oczu jest chrapowata i zaczerwieniona. Już na drugi dzień zaczełam te miejsca nawilżać. Smarowała codziennie kilka warst kremu (między nnymi Ziają oliwkową, kremem miód i mleko Soray a takrze Effaclarem H) ale to nic nie dawał zamiast polepszenia było jeszcze gorzej. Te miejsca były czerwone , chropowate a na dodatek kiedy smarowałm którymś z tych kremów te miejsca zaczynały mnie strasznie piec. Po posmarowaniu kremem innego miejsca np. brody nic mnie nie piekło.

Myślalam że to wina Effaclara. Sądziłam też że za pużno wklepuje Effaclar to znaczy, smarowałam się nim i odrazu kładłam sie spać. Uważałam że śpiąc na boku poduszka ociera sie o policzki a Effaclar mógł się jeszcze nie wchłonąć co mogło prowadzić do tych zaczerwień więc odstawilam go na pare dni ale to też nic nie pomogło.

Z racji że nic nie pomagało zaczeła znowu używać filtra i już po 1 użyciu zaczeła widzieć różnicę . Policzki które byly dotąd czerwone zbladły , Chrapowatość się zmniejsza wszystko wraca do normy.

Dlatego dziewczyny uczcie się na moim błędzie. FILTR, FILTR, FILTR, CODZIENNIE.
Nie tylko uwywajac kwasow trzeba uzywac filtrow.
Moim zdaniem gdy stosuje sie filtr,skora jest w stanie szybciej sie regenerowac po roznych kuracjach.Wystawiajac ja na promienie UV bez ochrony,pozbawiamy ja funkcji obronnych.Ja w tamtym roku uzywalam tylko Normaderma na noc,mylam buzke Bioderma Sebium z woda,i kladlam filtr LRP i mialam taka cere ze az bylam z niej dumna
Tak jak w przypadku Anny1112 moja cera jest bardziej nawilzona gdy smaruje ja filtrem niz jakbym ja smarowala jakims super kremem nawilzajacym...niewiem od czego to zalezy ale wydaje mi sie ze filtry wzmacniaja mi skore.
Juz dzis zamowilam sobie Avenke 50+ do skroy suchej i bardzo suchej (darowalam sobie poszukiwania tej z serii Cleanance,bo stwierdzilam ze jak mnie fitry nie zapychaja to po co...)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:46   #2506
NieMamPomysluNaNick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Z nienacka;)
Wiadomości: 98
GG do NieMamPomysluNaNick
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Anna1112:
Chciałbym się odnieść do Twojej wypowiedzi dot nakładania Effaclaru przed spaniem Otóż, ja również nakładam w/w kilka minut przed władowaniem się do łóżka. Pytanie - czy to w czymś ekhm "przeszkadza" Effaclarowi?

Ciao!
NieMamPomysluNaNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 14:12   #2507
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Krem pod oczy Avene (kojacy,rozjasniajacy cienie pod oczami) zaiwera kwas hialurowy,no i co ? Po 4 mies stosowania,moze i zmniejszyl cienie ale uzywac go juz niemoge...za kazdym razem kiedy go nakladam czuje straszny dyskomfort wokol oczu i caly czas mam wrazenie jakby mi cos wpadlo do oka (caly czas cos potem dlubie przy oku,potem mam cale podraznieone,i zaczerwienione).

Też tak miałam po avene. Strasznie piekły mnie oczy. Miałam takie żyły jakbym nie spała tydzień

LRP pcham do oczu i nic tfu tfu
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:56   #2508
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Też tak miałam po avene. Strasznie piekły mnie oczy. Miałam takie żyły jakbym nie spała tydzień

LRP pcham do oczu i nic tfu tfu
Wlasnie! te zyly...!!!! o tym nie wspomnialam...
ja za to wygladam jakby mnie ktos pobil...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 16:47   #2509
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

A ja też zauważyłam maleńkie brązowawe plamki na nosie
Już się załamałam, bo miałam nadzieję ,że moja skóra będzie coraz ładniejsza...a tu taka porażka

Przez miesiąc używałam jako filtra anthelios XL creme 60+ - który okropnie mnie tłuścił i wybielał
teraz, od tygodnia testuję próbki LRP- anthelios dermo-pediatricks 50+- ten wchłania się cudownie, za to mam wrażenie,że skóra jest bardziej wysuszona

a może to żel do mycia twarzy LRP??

Dziewczyny,jaką konsystencję ma fluid LRP 50+ ???
Jest jeszcze w mojej aptece w promocji i sama nie wiem, czy go kupić a Avene niestety u mnie są bardzo drogie
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 17:44   #2510
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

jeśli chodzi o moja buzię to mam 2 nowe wulkany, tzn nie są wielkie ale wyszły mi pryszcze, podejrzewam że albo przez to że ostatnio czipsy wcinam,albo dlatego,że okres sie zbliża

dzis dotarł do mnie filtr avene i powiem,że jest rożnica, wchłania się ładnie, prawie do matu, tak po kilku mianutach po nałożeniu, moja mama niestety zobaczyła ten zestaw avane i musiała swoje powiedzieć;/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:49   #2511
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o moja buzię to mam 2 nowe wulkany, tzn nie są wielkie ale wyszły mi pryszcze, podejrzewam że albo przez to że ostatnio czipsy wcinam,albo dlatego,że okres sie zbliża

dzis dotarł do mnie filtr avene i powiem,że jest rożnica, wchłania się ładnie, prawie do matu, tak po kilku mianutach po nałożeniu, moja mama niestety zobaczyła ten zestaw avane i musiała swoje powiedzieć;/
Kochana, gdzie zamawiałaś Avene i ile Cię to wyniosło z przesyłką?
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:53   #2512
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Kochana, gdzie zamawiałaś Avene i ile Cię to wyniosło z przesyłką?
zamawiałam to
http://www.aptekacentrum.lublin.pl/s...n=card&id=2019
z przesyłką zapłąciłam 53,50
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 22:00   #2513
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a co Ci mama powiedziała?
dziewczynki mam pytanie.. otoz jeszcze przed sylwestrem zrobily mi sie na policzku dwa pryszcze ktore "musialam" wycisnąć zeby jakos gladko na sylwku wyglądać.. no i teraz oczywiscie zaplace za to swoją cene bo dopiero je wygoilam mascią cynkową na zmiane z alantanem, ale pozostaly mi dwie plamy na twarzy.. jak myslicie czy jesli stosuję effaclar to mi te plamki znikną czy mam szukac czegos mocniejszego na przebarwienia lub blizny? a moze effaclar drażnił te miejsca i dlatego tak dlugo sie goily? juz sama nie wiem czy mam na te miejsca klasc grubo effaclaru, czy nie klasc w ogole.. pod podkladem nie widac tych plamek bo są calkiem plaskie ale na czystej buzi wygląda to niefajnie, jakbym ciągle te pryszcze czerwone tam miala..
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 22:17   #2514
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a co Ci mama powiedziała?
dziewczynki mam pytanie.. otoz jeszcze przed sylwestrem zrobily mi sie na policzku dwa pryszcze ktore "musialam" wycisnąć zeby jakos gladko na sylwku wyglądać.. no i teraz oczywiscie zaplace za to swoją cene bo dopiero je wygoilam mascią cynkową na zmiane z alantanem, ale pozostaly mi dwie plamy na twarzy.. jak myslicie czy jesli stosuję effaclar to mi te plamki znikną czy mam szukac czegos mocniejszego na przebarwienia lub blizny? a moze effaclar drażnił te miejsca i dlatego tak dlugo sie goily? juz sama nie wiem czy mam na te miejsca klasc grubo effaclaru, czy nie klasc w ogole.. pod podkladem nie widac tych plamek bo są calkiem plaskie ale na czystej buzi wygląda to niefajnie, jakbym ciągle te pryszcze czerwone tam miala..
Ja niestety też mam dwa ślady na policzku po okropnych dwóch krostach Ale coś mi się rozjaśniają od kiedy smaruję się redermiciek. Ogólnie witamina C ma działanie rozjaśniające więc może spróbuj z jakimś serum
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:06   #2515
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ehh nie mam czasu ani za bardzo kasy zeby szukac jakis wyszukanych specyfikow... jakby ktoraś miala prosty sposob na pozbycie sie tych dwoch kropek to bede wdzieczna
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:18   #2516
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tancerka: pola_m pisała, że używa cebuli, to może tego spróbuj
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:31   #2517
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Acne Derm.

Mnie jak coś najdzie to robie sobie masakre na twarzy i wtedy tylko AD mnie ratuje. Nie działa super szybko ale działa a i koszt niewielki (ok. 20 zł). Smaruje nim całą twarz i jeszcze na plamki nakładam dodatkową warstwę.
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:58   #2518
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
tancerka: pola_m pisała, że używa cebuli, to może tego spróbuj
uwaga, cebula nie jest takim banalnym sposobem-mnie kosztuje dużo nerwów..., najpierw się gotuje długo, potem trzeba rozgniatać,smrodek i zjeżdża z twarzy i, mimo wprawy juz coraz większej, zawsze coś przy okazji wyświnię.

pozostając w temacie cebulowym- dobrym sposobem na pojedyncze syfki jest ponoć kawałek cebuli "podsmażonej na żywym ogniu". mój mąż miał na klacie takiego wielkiego (chyba) kaszaka, przykładał właśnie taką cebula i mu się wchłonęło...ale to takie domowe sposoby...
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 13:12   #2519
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
zamawiałam to
http://www.aptekacentrum.lublin.pl/s...n=card&id=2019
z przesyłką zapłąciłam 53,50
Link co prawda się nie wkleił, pewnie już oferta nieważna ale znalazłam kilka stron wcześniej - rozmawiałaś o nim z inną wizażanką Dziękuję Ci za informację
http://www.aptekacentrum.lublin.pl/s...=card&id=10782 - bo to nie był ten z SPF 20+???


Anthelios dermopediatrick wysuszył moją buźkę na wiór i muszę koniecznie zmienić filtr
Zastanawiam się właśnie nad Avene i nad fluidem anthelios 50+
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 16:17   #2520
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
uwaga, cebula nie jest takim banalnym sposobem-mnie kosztuje dużo nerwów..., najpierw się gotuje długo, potem trzeba rozgniatać,smrodek i zjeżdża z twarzy i, mimo wprawy juz coraz większej, zawsze coś przy okazji wyświnię.

pozostając w temacie cebulowym- dobrym sposobem na pojedyncze syfki jest ponoć kawałek cebuli "podsmażonej na żywym ogniu". mój mąż miał na klacie takiego wielkiego (chyba) kaszaka, przykładał właśnie taką cebula i mu się wchłonęło...ale to takie domowe sposoby...
Ja slyszalam jeszcze ze dzialanie "wyciagajace" ma ziemniak...sciera sie ziemniak na papke i robi sie z niego maseczke.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.