szkoła nauki jazdy Rzeszów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 12:33   #1
lady soszana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: takie tam na Podkarpaciu...
Wiadomości: 945
GG do lady soszana
Smile

szkoła nauki jazdy Rzeszów


Witam mam zamiar zapisać się na kurs prawa jazdy w Rzeszowie. Może ktoś zdawał tam na prawko i może mi polecić lub odradzić jakiś ośrodek szkolenia??
__________________
MiśQ;* 04.01.2009r.
Najcudowniejszy
czy Ty wiesz , że ja
dla Ciebie się budzę każdego dnia?!




Ciuszki
Książki

lady soszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:37   #2
korova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Polecam szkole nauki jazdy na ulicy Partyzantów szkoła nazywa się AUTOTEST. Ja tam chodziłam i zdałam za pierwszym razem. Instruktor bardzo miły nigdy nie krzyczał nawet jak robiłam naprawdę głupie rzeczy. Zawsze mówił zebym po prostu myslała nad tym co robie. A później kiedy juz jazdę opanowałam to bardzo przyjemnie sie z nim rozmawiało. To jest starszy pan cała szkoła jest jego i sam ją prowadzi. Plusem u niego jest również to, że chciał umawiać się jak najczęściej na jazdy, żeby nie było duzej przerwy. Także naprawde polecam, instruktor naprawde wiedział co robi bo na egzaminie jezdziłam wszedzie tam gdzie z instruktorem takze niczym mnie nie zaskoczyli na egzaminie ) poszukaj w google i na pewno znajdziesz jakis kontakt do niego.
korova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:49   #3
kontaktowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Ja mogę Ci polecić jednego instruktora, który ma peugeota, to niestandardowe auto w nauce jazdy, ale fajnie się nim jeździ po mieście. http://rzeszow.szerlok.pl/uslugi/inn...7424a51676f79/ Pan jest sympatyczny i raczej się nie unosi, no chyba że wjedziesz pod prąd na dwupasmowej Zjechaliśmy kawał miasta i jeździliśmy trasami egzaminacyjnymi, które dobrze zna. Brałam jeszcze jazdy doszkalające, bo niestety nie udało się za pierwszym razem
kontaktowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:32   #4
korova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

peugeot to niestandardowe auto w nauce jazdy? ja zaobserwowałam zupełnie co innego...
korova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 07:18   #5
kontaktowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Może niestandardowe dla mnie, bo nigdy wcześniej nie jeździłam peugotami A w nauce jazdy widziałam clio, punto
kontaktowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:23   #6
lady soszana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: takie tam na Podkarpaciu...
Wiadomości: 945
GG do lady soszana
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Życie mi ratujecie. zależy mi właśnie na szybkim zdaniu. częste jazdy bardzo by mi odpowiadały. dziękuję Wam ślicznie;*
p.s
w okolicy dynowa np. w szkołach jazdy głównie jeżdzą puntem
__________________
MiśQ;* 04.01.2009r.
Najcudowniejszy
czy Ty wiesz , że ja
dla Ciebie się budzę każdego dnia?!




Ciuszki
Książki

lady soszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:44   #7
korova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Przepraszam w takim razie, ja jestem przyzwyczajona do peugeota bo w rzeszowie stanowią one większość. Wiem że dawniej w Rzeszowie jeździło się podczas nauki jazdy punto.
korova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 16:57   #8
aneta1191
Raczkowanie
 
Avatar aneta1191
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 213
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Witam Was chcialam napisac ze na czas dzisiajszy na egzaminie w rzeszowie jezdzi sie srebrnymi peugotami 207 dwa tygodnie temu zdalam wlasnie tam egzamin, nie bylo tak zle tylko, zebyscie nie natrafily na slynna Olge to bedzie dobrze w sumie z wygladu to normalna kobieta ale zdac u niej egzamin jest podobno ciezko.

p.s co sadzicie o szkole ZRYW? jezdzac po rzeszowie praktycznie na kazdym skrzyzowaniu byla nauka z tej szkoly, taka dobra?
aneta1191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:13   #9
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Ja osobiście robie prawko w LOKu w Rzeszowie. Zaczełam je jakiś rok temu ale między czasie miałam poważny wypadek i przeciełam ściegna i musiałam odpuścić sobie prawko.Wtedy też miałam nie fajnego instruktora, ktorego zmieniłam na nowego .Teraz zostało mi tam jeszcze 8 godz do wyjeżdzenia z nowym instruktorem. Uważam, że w LOKu za dużo osób się uczy i jak np chce się na placu pojeździć to bardzo krótko i wiadomo..
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 12:14   #10
korova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

No właśnie. W autoteście o którym pisalam wcześniej jest jeden instruktor. Moja grupa z którą miałam wyklady liczyła 4 osoby razem ze mną. Takze dla kazdego miał czas, równiez z jazdami nie było problemu. Ten instruktor jezdzi chyba od 8 do 20 od pon do niedzieli
korova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:16   #11
Monorola
Raczkowanie
 
Avatar Monorola
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 369
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

ja jestem w Zrywie
Dopiero na wykładach i powiem tak:
Ci którzy wychodzą wcześniej dużo tracą.... Ale można wyjść wcześniej, więc dla niektórych to plus, wykłady są od 16- 20 czasami wcześniej się kończą czasem później pan który wykłada jest bardzo fajny. Ciekawie opowiada i na prawdę ma wiedzę Polecam Zryw, przynajmniej na wykłady jeśli ktoś się chce czegoś faktycznie nauczyć
__________________
Monorola
Monorola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 12:10   #12
basiek7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła nauki jazdy Rzeszów

Hej) Ja polecam Mobile i pana Andrzeja, naprawde fajny i inteligentny facet. Dobrze sie z nim jeździło bo wprowadza fajną atmosferę a przede wszystkim nie krzyczyWogóle moim zdaniem to takie małe szkoły są najlepsze bo muszą sie starac żeby sie utrzymać a w dużych to idą taśmowo. Nr pana Andrzej - 603 845 941.
Wszystkim kursantkom życzę powodzenia
basiek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.