Fitness blender - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 09:08   #31
GoodStuff
Raczkowanie
 
Avatar GoodStuff
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 63
Dot.: Fitness blender

Hej
Robiłam z nimi nogi i pośladki jakieś dwa dni temu, dziś zabieram się za trening 1000kcal
Zobaczymy czy też będę taka padnięta jak piszecie
Mój sposób to wyciszam głos w treningu, puszczam moją muzykę i jazda, jakoś lepiej mi się wtedy ćwiczy
GoodStuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:12   #32
m0nic
Raczkowanie
 
Avatar m0nic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 109
Dot.: Fitness blender

trenuje trenuje Teraz tylko z fitness blender minimum 5 razy w tygodniu. W tym conajmniej jeden trening na górne partie, jeden na dół i conajmniej 3 hit+abs. Mam 15-20 ulubionych filmików
__________________
redukcja start 26.08.2014
64,5-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
m0nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 08:05   #33
DBvdB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Fitness blender

Hop hop ja jeszcze do wczoraj trenowalam, ale rodzina juz sie zjechala, wiec bedzie ciezko. No i z rodzinka ciezko nie tylko zrobic swoje cwiczenia, ale tez z jedzeniem, niestety u nas taka tradycja zeby innych namawiac do jedzenia a mnie jest szkoda zeby przybyly kilogramy, bo sie oprzeciez tak naharowalam, zeby je stracic a tu slyszy sie juz a ty nie zjesz z nami ciasta? a dlaczego tak malo nalozylas sobie obiadu.... kurcze bo mi sie zoladek skurczyl i teraz jem mniej W koncu weszlam w stare spodnie ( pomine to ze wygladam jak serdelek, ale juz w nie weszlam) wiec dlaczego mialabym sie cofac w moich planach skoro tak ciezko na to pracowalam. Ojej byle do wtorku.
__________________
Rozpoczelam z 74.5
1 tydzien 73
2 tydzien 71.5
3 tydzien 70.9
4 tydzien 67.9
5 tydzien 67.9
6 tydzien 67.2
DBvdB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 09:46   #34
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Fitness blender

Cytat:
Napisane przez DBvdB Pokaż wiadomość
Hop hop ja jeszcze do wczoraj trenowalam, ale rodzina juz sie zjechala, wiec bedzie ciezko. No i z rodzinka ciezko nie tylko zrobic swoje cwiczenia, ale tez z jedzeniem, niestety u nas taka tradycja zeby innych namawiac do jedzenia a mnie jest szkoda zeby przybyly kilogramy, bo sie oprzeciez tak naharowalam, zeby je stracic a tu slyszy sie juz a ty nie zjesz z nami ciasta? a dlaczego tak malo nalozylas sobie obiadu.... kurcze bo mi sie zoladek skurczyl i teraz jem mniej W koncu weszlam w stare spodnie ( pomine to ze wygladam jak serdelek, ale juz w nie weszlam) wiec dlaczego mialabym sie cofac w moich planach skoro tak ciezko na to pracowalam. Ojej byle do wtorku.
Dokładnie, człowiek się namęczy żeby coś zrzucić a tu Cię cisną żeby to zaprzepaścić, masakra po prostu...
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 07:52   #35
DBvdB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Fitness blender

Sobota minela i jakos sie nie dalam, hmm moze w koncu niektorzy zrozumieja, ze jak mowie nie to nie. Dzisiaj gorzej bo Swieto na calego, ale zobaczymy na koniec dnia. A moze w zamian za brak cwiczen uda mi sie wyciagnac niektorych na dlugi spacer? to tez strata jakichs kalorii no i jak sie nie siedzi w domu to nie ma jedzenia pod nosem ktore kusi. Wesolych Swiat dziewczyny, trzymajcie sie
__________________
Rozpoczelam z 74.5
1 tydzien 73
2 tydzien 71.5
3 tydzien 70.9
4 tydzien 67.9
5 tydzien 67.9
6 tydzien 67.2
DBvdB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:47   #36
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Fitness blender

Świetna strona, już mam na oku kilka filmików
O tak, rodzinne posiedzenia to zmora dla ćwiczących i zdrowo się odżywiających.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 07:13   #37
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Fitness blender

imo, najlepsza stronka z cwiczeniami na YT; robie ich treningi pilates i nie tylko na zmiane z Cassey Ho, efekty sa
poza tym dzieki nim nauczylam sie jak prawidlowo wykonywac pewne cwiczenia, czego wczesniej nie wiedzialam...
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 11:54   #38
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Fitness blender

hej,

Fajnie, że powracacie po świętach

Ja ćwiczyłam cały czas bez nadprogramowych restów, może dlatego , że nie miałam u siebie gości, a byłam w gościach
Dziś zaliczony HIIT ten 88-minutowy, ale bez części siłowej, czyli wyszło 55 minut. Niestety nie miałam czasu na dłuższy trening.

Lubię ten trening i wydaje mi się, że już nie jestem tak bardzo zmęczona po nim
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:03   #39
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness blender

Szukam zastępstwa za 37min cardio, które lubię ale jakoś mi się znudziło ostatnio. Dziś było to: https://www.youtube.com/watch?v=wvau9wZ6_8k po abs z Mel i nie wiem czy nie zmęczyłam się bardziej - inna rzecz że dopiero wczoraj wróciłam do ćwiczeń po prawie tygodniowej przerwie, może mi kondycha poszła w dół
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:47   #40
klaudus_94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Fitness blender

uwielbiam ich ćwiczenia ! ale tez zazwyczaj wylączam dźwięk i wlaczam swoja ulubioną muzykę, ćwiczenia mijają szybko, nie nudzą się i dają efekty. polecam
klaudus_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:55   #41
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Fitness blender

Ja też pokochałam te ćwiczenia całkiem niedawno, wybór jest wprost ogromny. Ogólnie ćwiczę od grudnia z Chodakowską i dodawałam Mel B. Niedawno ktoś polecił a ja zajrzałam i mnie się spodobało, zaczęłam od ćwiczeń HIIT jako dodatek i urozmaicenie na spalenie tłuszczyku, żeby się nie zniechęcić. Ewa zaczęła mi się już trochę nudzić, wszystkie jej treningi znam na pamięć i potrzebowałam czegoś nowego. Wczoraj ściągnęłam z YouTube ok. 15 filmików z fitness blender, aż się zdziwiłam ile jest tych ćwiczen. Dla mnie w ogóle nie są nudne i czas szybko mija. Podoba mi się że wiemy ile mamy wykonywać jakieś ćwiczenie i że za chwilę widać jakie będzie następne. Ćwiczę teraz na zmianę, jeden dzień coś Chodakowskiej a drugi fitness blender. Jak czuję niedosyt albo wybieram krótszy fitness blender to potem robię jeszcze coś 10min z Mel B. Ale zauważyłam że fitness blender też ma całą kupę ćwiczeń na poszczególne partie ciała, np. abs, nogi lub ćwiczenia na boczki na które już ostrzę pazurki.
Bardzo polubiłam 37 min abs poprzeplatany cardio extra spalacz tłuszczyku.
Od marca miałam zastój w efektach widocznie potrzebowałam czegoś nowego bo teraz widzę po ciele że idzie do przodu a mięsnie coraz bardziej widoczne na brzuchu!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 17:38   #42
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Fitness blender

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Ale moim największym faworytem jest filmik z przysiadami Po miesiącu tych ich przysiadów wykonywanych co drugi dzień zniknęło mi sporo cellulitu z pupy, w ogóle pośladki się bardzo uniosły A od drugiego miesiąca dołożyłam niewielkie obciążenie i jest jeszcze lepiej

Masz na myśli ten? https://www.youtube.com/watch?v=mGvzVjuY8SY ?

Bardzo lubię FB, dobrze mi się patrzy na to puste tło puszczam muzykę i jazda Póki co wypróbowałam zestawy na pośladki i poprawę postawy. Chyba najlepsze filmiki na YT.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 10:41   #43
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Fitness blender

Aktualniejszy watek i z wieksza iloscia osob udzielajacych sie jest tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776485
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 11:41:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.