Dobry program po rozciąganiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 13:11   #1
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400

Dobry program po rozciąganiu


Dziewczyny jaki macie program do rozciągania po treningu? Ćwiczę z Mel B rozgrzewka+15 Kardio+ 10 min. pośladki( ale to co drugi dzień) i właśnie jej rozciąganie jest jak dla mnie trochę ubogie. Więc szukam programu w którym mogę się porządnie rozciągnąć. Najlepiej jakiejś znanej trenerki ale jak nie to mniej znaną, a dobrą też nie pogardzę
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=7UeH0...-03%20Odsapnij
Na poprawę humoru

Skoro można usuwać płody bo nie są jeszcze dziećmi to dlaczego nie można "usuwać" trzylatków? Przecież oni też nie są jeszcze dorośli.
Flai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 20:32   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Dobry program po rozciąganiu

A nie możesz po prostu na youtube wpisać stretching? Ja wpisałam i wyświetliło mi wiele filmików, np. ten: https://www.youtube.com/watch?v=TeLIWjwN_8k

Tak w ogóle polecam książkę Arnold G. Nelson i Jouko Kokkonen - Anatomia stretchingu. Jak dla mnie podstawa w każdym domu i po każdym treningu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 15:20   #3
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Dobry program po rozciąganiu

Ja bardzo serdecznie polecam rolowanie wałkiem piankowym. Zainspirowana biedronkową ceną takiego wałka kupiłam sobie i porolowałam kilka minut, ciekawa odmiana od tradycyjnego rozciągania, działa nawet na te szczególnie dokuczliwie mięśnie, które ostatnio często mam pokurczone.
W kwestii filmików to jest ubogo w sieci, nie lubię krótkich rozciągań. Poinspirowałam się kiedyś tym przyjemnym filmikiem: https://www.youtube.com/watch?v=DZ7hrD0Z_3o , pomieszałam z ćwiczeniami, które pamiętam z WFu i różnych aerobików i teraz sama narzucam sobie tempo rozciągania, zatrzymuję się w problematycznych miejscach, relaksuję i skupiam na oddechu. Od głowy do stóp, ciężko przegapić któryś mięsień
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-15 16:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.