Sposoby na jędrne ciało? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 11:01   #1
Marina89
Przyczajenie
 
Avatar Marina89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Arrow

Sposoby na jędrne ciało?


Hej dziewczyny,
nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale powiedzmy że strzelam .
Od 3 miesięcy jestem na diecie i intensywnie ćwiczę na siłowni. Schudłam już +10 kg i zaczynam się powoli martwić o jędrność mojego ciała . Oczywiście nie jest ono jakieś straszne, jednak czuję że mogłabym się nim trochę zająć od strony kosmetycznej.

Powiedzcie, co robicie aby ujędrnić swoje ciało? Na siłce kręciłam przede wszystkim aeroby i interwały, co by się tłuszczyku pozbyć. Planuję od przyszłego tygodnia rozpocząć dodatkowo trening siłowy, który również w pewnym stopniu wpłynie na jędrność. Ale może macie jakieś sprawdzone ćwiczenia, które wyjątkowo dobrze na określone partie wpływają? Może używacie specjalnych kosmetyków? Chodzicie na zabiegi jakieś?

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję!
Marina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:45   #2
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Sposoby na jędrne ciało?

Trening siłowy + dobre balsamy nawilżające,stosowane codziennie po natrysku
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 23:31   #3
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 904
Dot.: Sposoby na jędrne ciało?

Polecam naprzemienny prysznic, peeling kawowy, balsamy ujędrniające, oliwkę, masła nawilżające.
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 23:30   #4
merymery24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sposoby na jędrne ciało?

Trening z obciążeniem. Nie dużym, ale przysiady ze sztangą działają cuda. No i cóż. Interwały. Najlepiej mordercze interwały. Wtedy Twoje ciało pracuje jeszcze przez 20 godzin po treningu. 3o minut zmiennego tempa tak żeby przez około 30 sekund na spokojniejszą minutę minuty prawie nie móc złapać tchu. Tylko się nie zabij! Wszystko z umiarem, ale tego chyba nie trzeba mówić.

A jeśli chodzi o kosmetyki to polecam przed treningiem popsikać się koncentratem wody z morza martwego. W ogóle morze martwe jest rewelacyjne. Sól z morza m. można kupić w drogeriach w kilogramowych opakowaniach, lekko rozgnieść, dolać jakiejś ujędrniającej oliwki (np. z papryką - fajnie rozgrzewa), trochę żelu pod prysznic, żeby się lepiej rozprowadzało i co 4-5 dni powtarzać. Potem dobry ujędrniający balsam (najlepiej z wyciągiem z pomarańczy, cedru, albo cynamonu - o ile nie pękają Ci naczynka) i będzie pięknie!

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

A. I jeszcze jedno. Dieta to podstawa. Brzmi jak frazes, ale tyle wody ile dasz rady i odstawić sól i cukier.

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

A! I bańki chińskie!
merymery24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 00:30:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.