Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-11, 05:27   #301
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Mama wróci. Spokojnie. Może jak sobie uświadomi, zeti wasze mieszkanie, wasze pieniądze i wasze wybory to przyzna wam rację. Niby czemu siostra ma wybierać plytki czy cokolwiek?
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 05:35   #302
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mama wróci. Spokojnie. Może jak sobie uświadomi, zeti wasze mieszkanie, wasze pieniądze i wasze wybory to przyzna wam rację. Niby czemu siostra ma wybierać plytki czy cokolwiek?
Cytujac mamę "bo ona ma taki charakter i jest wscibska, i lubi się wtrącać a ty musisz to zrozumiec" moja siostra ma takie hobby uwielbia ludziom narzucać co mają robić i jak mają robić, i zawsze wszystko musi wiedzieć i wszystkim niezmiernie się ekscytuje co mnie osobiście strasznie drażni...
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 05:43   #303
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Ona wchodzi sama czy tylko jak wy jesteście?
Charakter... charakter charakterem ale mieszkać będziecie wy. I to wam ma być wygodnie. Ja rozumiem jak ktoś cos powie na zasadzie "widziałam świetne plytki" albo rzeczywiście doradzi, bo się na swoich błędach nauczył. Ale nie że przyjdzie i się rządzi JK u siebie.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 05:57   #304
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Pytania heeeeeeeeeeelp:
jak ide do spowiedzi to co mam powiedziec przed wejsciem do konfesjonalu? To moja spowiedz przedslubna? Czy dac po prostu karteczke, tam pisze;p.
iii jak mam nazwac mieszkanie z tztem jako grzech?;p
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 06:09   #305
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Ona wchodzi sama czy tylko jak wy jesteście?
Charakter... charakter charakterem ale mieszkać będziecie wy. I to wam ma być wygodnie. Ja rozumiem jak ktoś cos powie na zasadzie "widziałam świetne plytki" albo rzeczywiście doradzi, bo się na swoich błędach nauczył. Ale nie że przyjdzie i się rządzi JK u siebie.
Mama siedziała codziennie w mieszkaniu i jak my przychodzilismy z pracy to siotra już była. I wychodziła jak my wychodzilismy. No w środę to mnie już wkurzyla bo przyjechał nasz pan od remontu, to wiadomo, że się chce zareklamować i pokazał im zdjęcia jak zrobił identycznie mieszkanie jak nasze a siostra już, że "wy też taka kuchnie powinniście zrobić" albo "w toalecie to rozwalcie te pułki i sobie przesuncie sedes". Albo już 10 razy mi pokazywała zdjęcia od swojej koleżanki i żebyśmy sobie podwietlany sufit zrobili bo ona widziała i super to wygląda ja jej powtarzam, że zrobimy tak jak nam się podoba i na tyle na ile mamy możliwości finansowe ale do niej nie dociera. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że mama zamiast nas poprzeć to uważa, że my się źle zachowujemy. Jak nikt nic nie powiedział tylko ja się mamie pozalilam a tu się okazuje, że wszystko przekazała i siostra jest obrazona. Jeszcze mi mama z tekstem wyjechała, że mi siostra na wesele nie przyjdzie... ciekawe z jakiego powodu? To tylko z mamy winy, bo ja chciałam się wyzalic żeby jakoś na siostrę wpłynęła a ona wszystko przekazała. Nawet własnej matce już ufać nie można.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 06:20   #306
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Pytania heeeeeeeeeeelp:
jak ide do spowiedzi to co mam powiedziec przed wejsciem do konfesjonalu? To moja spowiedz przedslubna? Czy dac po prostu karteczke, tam pisze;p.
iii jak mam nazwac mieszkanie z tztem jako grzech?;p
Jak się przedstawiasz to mówisz mniej więcej tak "jestem panną, ostatnio u spowiedzi byłam ... rozgrzeszenie dostałam, pokutę odmowilam. To jest moja spowiedź przedslubna. Obrazilam Pana Boga następującymi grzechami ...." jak nie dostałaś rozgrzeszenia i nie odmówiłaś pokuty to tez o tym mówisz xd

A co do mieszkania to bym po prostu powiedziała, że mieszkam z narzeczonym
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 06:42   #307
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Kruella ja miałam kartkę w ręku żeby nie szukać po spowodzi w torbie i za każdym razem ksiądz jak tylko zobaczył to prosił kartkę. Sam sprawdził jaka spowiedź i juz. MiesKanie z narzeczonym to mieszkanie z narzeczonym.

Ani u wymieniłabym zamki.
Weszłaby tylko jako gość wtedy kiedy jesteście wy. Wasze mieszkanie wasze prawa.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 07:18   #308
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Hejo!
Jesteśmy w drodze na nasz wspólny małżeński weekend

Ania myślę, ze musisz wziąć się w garść i stawiać mocno swoje warunki.Myślę że wszyscy wokół myślą że skoro to taka zamiana, no to niby Wasze, ale doradzić czyli rządzić się mogą.
A to wy wkladacie kasę i to nie małą.To wy będziecie to spłacać i wy tam będziecie mieszkać.
Poczekalabym aż mamie przejdzie, nie przepraszalabym broń Boże,Ale też bym się z drogą rozwiązania konfliktu nie uginala.
A siostrę bym olala.To mama jej powiedziała.Zobaczysz jak nie wykarzesz zainteresowania to zobaczą, ze nie mogą Wami sterować i rozejdzie się po kościach

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Pytania heeeeeeeeeeelp:
jak ide do spowiedzi to co mam powiedziec przed wejsciem do konfesjonalu? To moja spowiedz przedslubna? Czy dac po prostu karteczke, tam pisze;p.
iii jak mam nazwac mieszkanie z tztem jako grzech?;p
Ja dałam karteczkę i powiedziałam, że jest to spowiedź przed ślubna o mieszkaniu z narzeczonym powiedziałam, że mieszkam z narzeczonym
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 08:06   #309
Kinia_m
Rozeznanie
 
Avatar Kinia_m
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kuj-Pom
Wiadomości: 909
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Witam się z rana chociaż mam wolne muszę niestety wstawać szybko, bo młodziaka do przedszkola muszę najpóźniej na 8 zaprowadzać...
Dowiedziałam się że do fryzjera do którego idę jest na 9 (tak jak ja ) zapisana moja chrzestna i jej córka oraz mama mojego TŻ i jego siostra wiec wesoło bd

Chciałam nagrywać podziękowania dla rodziców , ale niestety nie wiem jak to bd z pogodą, może spróbuje w niedziele się z kamerzystą umówić

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Którą ozdobę do włosów byście wybrały??

http://www.slubnybucik.pl/pl/p/Stroi...ow-STR_161/586
w kolorze ecru , czy ten ??

http://allegro.pl/ozdoba-slubna-krys...263272547.html

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Dziewczyny i ostatnie pytanie , bo welon potrzebuje z perełkami , bo na pasu od sukni też je mam i teraz pytanie brzmi czy wybrać cięty czy lamowany ??
Kinia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 08:08   #310
winnie25
Raczkowanie
 
Avatar winnie25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 163
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez Kinia_m Pokaż wiadomość
Witam się z rana chociaż mam wolne muszę niestety wstawać szybko, bo młodziaka do przedszkola muszę najpóźniej na 8 zaprowadzać...
Dowiedziałam się że do fryzjera do którego idę jest na 9 (tak jak ja ) zapisana moja chrzestna i jej córka oraz mama mojego TŻ i jego siostra wiec wesoło bd

Chciałam nagrywać podziękowania dla rodziców , ale niestety nie wiem jak to bd z pogodą, może spróbuje w niedziele się z kamerzystą umówić

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Którą ozdobę do włosów byście wybrały??

http://www.slubnybucik.pl/pl/p/Stroi...ow-STR_161/586
w kolorze ecru , czy ten ??

http://allegro.pl/ozdoba-slubna-krys...263272547.html

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Dziewczyny i ostatnie pytanie , bo welon potrzebuje z perełkami , bo na pasu od sukni też je mam i teraz pytanie brzmi czy wybrać cięty czy lamowany ??
ja bym wybrała ten z pierwszego linku biały
__________________
10.10.2015
winnie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 08:34   #311
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Mam dzień leniwca. Niby pracuję, ale marzę o łóżku. O jutrzejszej szansie na pobudkę o dowolnej porze.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 10:10   #312
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Kruella ja miałam kartkę w ręku żeby nie szukać po spowodzi w torbie i za każdym razem ksiądz jak tylko zobaczył to prosił kartkę. Sam sprawdził jaka spowiedź i juz. MiesKanie z narzeczonym to mieszkanie z narzeczonym.

Ani u wymieniłabym zamki.
Weszłaby tylko jako gość wtedy kiedy jesteście wy. Wasze mieszkanie wasze prawa.
jak dobrze pamietam to Ania ma mieszkac z mama... wiec no mama to nie gosc... a mama wpuszcza siostre..
generalnie Aniu po roku sluchania dobrych rad mojej mamy (włącznie z tekstami "w glowie mi sie nie miesci ze taka madra dziewczyna jak Ty COS TAKIEGO chce sobie zrobic...." wiec pojazd psychiczny na maxa...) radze nauczyc sie "dziekuje, przemysle"
hasło klucz!
ktos poczuje sie wazny, Ty zwrocisz uwage, TEMAT SIE SKONCZY bo wychodzi na to ze do Ciebie dotarlo..
mi to przez gardło przechodzi a w glowie czuje duzy zal ze mozna mi tak pociskac (szczegolnie ze co nie robie to cos jest zle... kuchnia - zly blat, w lazience wanna... ani pol slowa ze fajne costam.. nie..wyciagane tylko co zle...ciezko o wymarzonym domku slucha sie "zle zle zle niedobrze")

ale polecam na prawde.
co do relacji z mama to wspolczuje ze sie tak zawiodłaś...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 10:54   #313
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Ale może mamie nie będzie się chciało otwierać drzwi siostrze kiedy tamtej się zachce. Może oddać klucze. Ale może tez na czas remontu ich nie mieć. Albo mieć do jednego zamka, a Ania z mężem do 2. Pamiętam, ze rodzice tez tam będą mieszkali. Ale dla mnie po kupnie mieszkania pierwsza rzecz to zmiana zamkow. Nie wiadomo kto ma klucze do tamtego mieszkania. I dlaczego siostra której nie proszą o pomoc wchodzi sobie kiedy chce.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

My zrobiliśmy wszystko po swojemu. Generalnie to mam poczucie, że najwięcej uwag miałby teść. Całkiem inny styl preferujemy.
Niektórzy się krzywią jak słyszą, ze białe meble, ze szare ściany, tyle światełek w kuchni. Niech się dziwią. Meble okażą się niepraktyczne to będą to nasze meble. my placimy za prąd zużyty przez nasze żarówki i miesiąc dumaliśmy nad kolorem ścian. Świadomie wybralismy to co mamy i juz.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:18   #314
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Ale może mamie nie będzie się chciało otwierać drzwi siostrze kiedy tamtej się zachce. Może oddać klucze. Ale może tez na czas remontu ich nie mieć. Albo mieć do jednego zamka, a Ania z mężem do 2. Pamiętam, ze rodzice tez tam będą mieszkali. Ale dla mnie po kupnie mieszkania pierwsza rzecz to zmiana zamkow. Nie wiadomo kto ma klucze do tamtego mieszkania. I dlaczego siostra której nie proszą o pomoc wchodzi sobie kiedy chce.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

My zrobiliśmy wszystko po swojemu. Generalnie to mam poczucie, że najwięcej uwag miałby teść. Całkiem inny styl preferujemy.
Niektórzy się krzywią jak słyszą, ze białe meble, ze szare ściany, tyle światełek w kuchni. Niech się dziwią. Meble okażą się niepraktyczne to będą to nasze meble. my placimy za prąd zużyty przez nasze żarówki i miesiąc dumaliśmy nad kolorem ścian. Świadomie wybralismy to co mamy i juz.

tka to prawda, zamki powinny sie wymienic na pierwszym miejscu.. ja wiem jak do mojego mieszkana z 5-8osob jak fix ma klucze

kazdy chce cos innego ale to faktycznie MY bedziemy sie meczyc... mama sie nagada a bedzie w moim domu max 6razy w roku... :P
ale co sie nasłucham to moje.. i nie ma szans na jakies teksty pt "moj dom, nic mi nie mow" bo slysze ze nie chce rad, a ona ma dom 20 lat sramtotatmto...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:23   #315
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Rodzice. Na szczęście jesteśmy dorośli, sami płacimy i będziemy się uczyć na swoich błędach.
Ale po tekście "tu powinno być pomalowane na inny kolor" to mnie ....
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:42   #316
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

A ja chyba zaczynam chorować... A właśnie jesteśmy w krakowie. Szybskie spotkanie z kolegą i kierunek zakopane na wesele... Byliśmy dzisiaj na sali trochę dogadać reszta w poniedziałek... A ja tu chora
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:58   #317
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

urodziła mi się kuzynka
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:09   #318
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Jak mnie to wkurza :P. Zaprosiliśmy wczoraj znajomych, zeby przyszli dzisiaj. Tak, do 3 razy sztuka. Znajoma powiedziała, tak tak bedziemy. Wczoraj zrobiliśmy z tej okazji zakupy, wysprzatalismy mieszkanie, przygotowałam nadzienie do szarlotki i dzisiaj mielismy po pracy tylko odkurzyć, wymyć podłogi i przygotować jedzenie. Pisze jej przed praca "no to wpadnijcie na 7-7:30", a ta mi na to, ze jej facet kończy o 7, przed 8 bedzie w domu, a jutro wstaje na 6:30, wiec może prędzej jutro. Noooszzzzzzz kuzwa, to po kiego wczoraj do 22 sprzatalismy, robiliśmy na szybko zakupy itp., planowaliśmy INACZEJ weekend, jak nagle chcą nam sie jutro zwalić.....i super bo mamy juz posprzątane, ale przez to wczoraj nie porobilam innych rzeczy, no i na jutro wstępnie juz cos planowaliśmy....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:35   #319
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
urodziła mi się kuzynka
Gratulacje


Magda ale bym się wkurzyla na takich nieslownych znajomych...



A myśmy mieli się w krk spotkać z kolegą i podał nam adres do marketu obok swojego domu bo zakupy z dzieckiem robi i nie wie czy się wyrobi wrócić do domu. Ok, wszystko super tylko pod nam adres koło swojego starego mieszkania i pojechaliśmy na drugi koniec miasta niż on był :p ciapa nie ogarnia swojego adresu... Trzy lata mieszka a ciągle mu się dwie ulice mylą :p przez to nie pojechaliśmy do niego już i jesteśmy na zakopiance teraz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 12:40   #320
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

No przez ta niesłowność mam ich powoli dość ;P. Dlatego to są znajomi "do 3 razy sztuka", jak jutro nie przyjdą, i standardowo nie wspomną nawet o tym, to ja juz nie wychodzę z inicjatywa i ich nie zaprosimy wiecej :/. Głupio troche, niby chcą sie spotkać, zawsze mówią ze beda, a juz 2 weekendy z rzędu nie przyszli jak zapraszaliśmy i mówili, ze beda. Dzisiaj znowu przypadkiem w sumie sie dowiaduje, ze jednak nie dzisiaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:42   #321
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Placimy Tysiac za krotka organze i taka ladna taśmę co lawke, swiece okragle na dnie z platkami róż, wysokie mieczyki w wazonach koło tych swiec między lawkami- u nas takie brzydkie przerwy są znaczy od wyjscia ławki przerwa i znów ławki znów przerwa i znów lawki więc trzeba te przerwy zapelnic, duza wiazanka na ołtarz i te tasmy przy kleczniku i ubranie klecznika. Pokrowce mamy wziąć od koscielnej choć tydzień temu jak zobaczyla że nie ona ma stroic to nie chciała młodym wydać tych pokrowcow a potem powiedziała 50 zł za nie i to nie były wyprane i wyprasowane po poprzednim slubie.: / i prasowala w kosciele je.pozatym bierze 150 zł. (Za zapalenie swiec i podanie obraczek. ) od nas zedrze więcej bo jeszcze chrzest. Organista u nas tak spiewa jakby się plyta zacinala doslownie. .. nic się nie da zrozumieć. Bierze 300 zł i jego córka ktora przepieknie spiewa 150 zł. Więc ona zaspiewa. Zaczynam się stresowac

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Aha i jeszcze duza wiazanka na ołtarz
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:44   #322
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Kimitri jak zakopianka teraz?
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:51   #323
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Jak mnie to wkurza :P. Zaprosiliśmy wczoraj znajomych, zeby przyszli dzisiaj. Tak, do 3 razy sztuka. Znajoma powiedziała, tak tak bedziemy. Wczoraj zrobiliśmy z tej okazji zakupy, wysprzatalismy mieszkanie, przygotowałam nadzienie do szarlotki i dzisiaj mielismy po pracy tylko odkurzyć, wymyć podłogi i przygotować jedzenie. Pisze jej przed praca "no to wpadnijcie na 7-7:30", a ta mi na to, ze jej facet kończy o 7, przed 8 bedzie w domu, a jutro wstaje na 6:30, wiec może prędzej jutro. Noooszzzzzzz kuzwa, to po kiego wczoraj do 22 sprzatalismy, robiliśmy na szybko zakupy itp., planowaliśmy INACZEJ weekend, jak nagle chcą nam sie jutro zwalić.....i super bo mamy juz posprzątane, ale przez to wczoraj nie porobilam innych rzeczy, no i na jutro wstępnie juz cos planowaliśmy....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


nie cierpie takich ludzi i ogarniania takiego..!

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
urodziła mi się kuzynka
gratkiiiii ))
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:02   #324
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Mnie teściowa się pytała co chcemy na prezent ślubny od jej koleżanek z pracy i sugerowały żelazko. A ja że nieee, żelazko muszę sama wybrać, zobaczyć jak się trzyma. No to kupią blender


Żeby przygód było mało dzisiaj Tż pojechał do pralni po garnitury i... jasnoniebieski na poprawiny zafarbował ch** wie od czego
Jutro mają dać odp. czy da się coś z tym zrobić.
Ma niby jeszcze jeden ale trochę przytył i źle się w nim czuje, także nie tak że zostanie bez garnituru no ale

Alkohol na salę zawieziony, też byłam wkur... na właścicielkę bo ona chłodziarkę włączy dopiero w sobotę. I że barman sobie w sobotę jak przyjedzie wcześniej włoży. No w 4 godziny to nie schłodzi dobrze :/
Mówię jej, że my sobie włożymy ten alkohol sami, w piątek. A ona nie, lodówkę włącza w sobotę rano i koniec.
No to teściu wymyślił, że włożymy jutro jak pojedziemy po ciasto a ona rano włączy. Zawsze to parę godzin do przodu. Chyba że na złość włączy o 12...
O lol, sama wspominałam, że w najlepiej zaplanowanym tygodniu przed ślubem potrafią wyskoczyć babole, których się nie przewidzi Ale nie miałam na myśli rzeczy takiej kategorii jak zafarbowanie garnituru Zrobiłabym im z tyłka jesień średniowiecza w tej pralni
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:09   #325
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

jezuuu dlaczego tu taka cisza musze odreagowywac przed slubem a tu nie ma co czytac!!!! :O
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:16   #326
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Ja niedawno wróciłam z lotniska... TŻ zdążył wylądować w Warszawie, a ja dopiero w połowie drogi do mieszkania byłam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:22   #327
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Jak mnie tutaj dawno nie było ale to przez słaby net, którym aktualnie dysponujemy nie mam cierpliwości, aby czekać tak długo na wczytanie strony no ale skoro już się udało to skrobnę posta, a co się będę
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:40   #328
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

wro-waw cale szalone 25min sie leci
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 14:57   #329
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wro-waw cale szalone 25min sie leci
Leciał ponad 40 minut.

Rany, co za pogoda, raz ciemno, raz jasno, raz pada, raz nie pada. Facet mnie zostawił na miesiąc, nauka do obrony czeka, nic tylko w depresję wpaść...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 15:16   #330
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 49- nasz sezon!

hm no w samolocie owszem moze siedzi sie 40min ale od startu do ladowania 25min z zegarniem w reku latam niesamowite to jest...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-22 21:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.