Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 14:07   #1921
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Lola20;16679054]

A co do tych kosmetyków Stapiz to sama jestem ciekawa jak to jest z tym pogorszeniem stanu włosów po odstawieniu ja się staram co jakiś czas zmieniać kosmetyki do pielęgnacji włosów, lub stosowac kilka produktów zamiennie, żeby włosy za bardzo się nie przyzwyczaiły i nie "uzależniły" od określonego produktu i w sumie jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby stan włosów się pogorszył po zmianie kosmetyku


Święta prawda, kosmetyki do włosów a szczególnie szampony należy co jakiś czas zmieniać żeby włosy się nie przyzwyczajały i nie obciążały zbytnio.
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:08   #1922
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

palette E20 to już praktycznie jak rozjaśniacz ,rozjaśnia bardzo ciemne odrosty.ja dziś zrobiłam palette C12 mroźny blond i JEST TAM WODA 12% ,ale tylko na odrosty bo po fryzjerce miałam rude(pomarańczowe ) a reszta platyno -srebrno szare :P bo stosuje szampon joanny.trzymałam na odrostach 15-20 min i zmyłam a do odżywki dodałam szamponu joanny niebieskiego.kilka min. potrzymałam i zmyłam na to znowu odżywka,potrzymałam zmyłam i mam w miare równy kolor już tej rudości zdecydowanie mniej.

Przeczytałam wczoraj cały ten wątek... podsumowując przewaga dziewczyn poleca wellaton 12/1
12/0
niektóre zadowolone są z loreala 01
inne z garniera 111
chyba jedna dziewczyna polecała garnier xl1
była też długowłosa blondynka ,która robi odrosty tylko palette mroźnym blondem

ja osobiście kiedyś zrobiła 00A czystą platyną oczywiście odrost i mi rozjaśnił ciemny kolor do jasno żółtego ,który ochłodziłam szamponem.

Szczerze to zgłupiałam i nie wiem nadal,która farba fajnie rozjaśni(niekoniecznie do platyny może być ciepły blond ale nie rudy.Taka,co nie ma 12% wody) chyba przetestuje wszystkie wymienione...a dopiero potem zaczne zapuszczać naturalne , bo coś czuje że nic dla siebie nie znajdę...

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2010-01-24 o 14:21
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:28   #1923
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Nimffa Pokaż wiadomość
palette E20 to już praktycznie jak rozjaśniacz ,rozjaśnia bardzo ciemne odrosty.ja dziś zrobiłam palette C12 mroźny blond i JEST TAM WODA 12% ,ale tylko na odrosty bo po fryzjerce miałam rude(pomarańczowe ) a reszta platyno -srebrno szare :P bo stosuje szampon joanny.trzymałam na odrostach 15-20 min i zmyłam a do odżywki dodałam szamponu joanny niebieskiego.kilka min. potrzymałam i zmyłam na to znowu odżywka,potrzymałam zmyłam i mam w miare równy kolor już tej rudości zdecydowanie mniej.
No to fakt, że Palette e20, to już niemal jak rozjasniacz, rozjaśnia do 6 tonów, z tym, że o ile pamitam to nadaje ładniejszy odcień blondu niż po samym rozjaśniaczu Ale raczej to nie jest farba dla dziewczyn, które chcą miec chłodny blond, e20 daje taki raczej ciepły odcień. Myślałam, że to najmocniej rozjaśniająca sklepowa farba, a ma wodę utlenioną 9%, dlatego bardzo się zdziwiłam jak napisałaś, że mroźny blond ma 12% Szok, myślałam, że zgodnie z jakimiś tam wymogami, ogólnodostępne (w drogeriach i sklepach komercyjnych) mogą być produkty zawierające wodę utlenioną maksimum 9%, a ta 12% jest dostępna tylko do użytku profesjonalnego (co nie znaczy, że nie można jej kupić np. w sklepie fryzjerskim, czy na allegro, ale zawsze na niej pisze "tylko do użytku profesjonalnego" ,czego nie ma na zwykłych, drogeryjnych farbach)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-01-24 o 14:29
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:36   #1924
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

palette to mocne farby..sama byłam w szoku jak zobaczyłam,że jest woda 12%.Ja staram się unikać 12 jak ognia.Ostatnio fryzjerka robiła mi kolestonem i chciałam 9% bo bałam się ,że mi je spali ..no i wyszły pomarańcze a trzymała dłużej niż w ulotce napisali.
za miesiąc wypróbuje wellaton 12/1.w tym miesiącu zaszalałam bo koleston był 12 stycznia na drugi dzień srebrny pył joanny na trzeci dzień rozjaśniacz(na odrosty) i dziś 24 stycznia palette. poczekam miesiąc i spróbuje 12/1.

a tak w ogóle to ja sama nie wiem czy chce ciepły czy zimny blond..najważniejsze aby blond; czarnych mam już dość

no i przed chwilą jeszcze sprawdziłam i w opakowaniu palette c12 jest:
-tubka z kremem koloryzującym
-2 saszetki z emulsją rozwijającą( 25 ml 12%)-więc to chyba oznacza wodę 12 tak?
ze mnie taka znawczyni blondów jak z koziej d... trąba,ale trochę już tego przetestowałam.

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2010-01-24 o 15:00
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:19   #1925
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Nimffa Pokaż wiadomość
no i przed chwilą jeszcze sprawdziłam i w opakowaniu palette c12 jest:
-tubka z kremem koloryzującym
-2 saszetki z emulsją rozwijającą( 25 ml 12%)-więc to chyba oznacza wodę 12 tak?
ze mnie taka znawczyni blondów jak z koziej d... trąba,ale trochę już tego przetestowałam.
A jest to napisane bezpośrednio na opakowaniu czy dopiero na saszetkach w środku opakowania?
Bo Superedzia polecała mi wodę 12% a ja chce ten mroźny blond robić za miesiąc i teraz po co mam kupować wodę skoro takowa jest już w pudełku.

I jeszcze jedno pytanko tak ogólnie do orientujących się w temacie. Czy jak kupię farbę bez amoniaku to taką wodę tez mogę dodać? Chodzi mi o 12%.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:17   #1926
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A jest to napisane bezpośrednio na opakowaniu czy dopiero na saszetkach w środku opakowania?
Bo Superedzia polecała mi wodę 12% a ja chce ten mroźny blond robić za miesiąc i teraz po co mam kupować wodę skoro takowa jest już w pudełku.

I jeszcze jedno pytanko tak ogólnie do orientujących się w temacie. Czy jak kupię farbę bez amoniaku to taką wodę tez mogę dodać? Chodzi mi o 12%.

12% woda jest w opakowaniu już razem z kremem (mroźny blond palette) C12.Co do drugiego pytania ja się nie orientuje

Dziewczynki czy, któraś z was wie jaka jest różnica między palette czysta platyna 00A a mroźnym blondem c12? i A10(czy jakoś tak). nie wiem,która jest najlepsza do robienia odrostów.nie chcę rudych. 00A robi żółte c12 teraz mam w miare ten kolorek ale nie wiem jaka jest A 10

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-01-25 o 15:06
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:34   #1927
madzinke19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Nimffa Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy, któraś z was wie jaka jest różnica między palette czysta platyna 00A a mroźnym blondem c12? i A10(czy jakoś tak). nie wiem,która jest najlepsza do robienia odrostów.nie chcę rudych. 00A robi żółte c12 teraz mam w miare ten kolorek ale nie wiem jaka jest A 10
a jaki masz kolor naturalny włosów? bo ja robiłam na swoim takim jasnym ni średnim bronzie a10 i wyszedł miśredni blond z przebłyskiem rudo-złotego a na farbowanych na czerwono.
madzinke19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 11:46   #1928
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat farby superrozjaśniającej z Garnier Nutrisse? z góry dzieki)
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:55   #1929
madzinke19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
robiłam przed chwilą palette czysta platyna odrosty i całość ale dalej te moje rude są wie ktoś może czemu tak silnie rozjaśniająca farba bo aż 5-7 tonów prawie nie ruszyła tych na dole? i czy jes jeszcze jakaś możliwość aby ten dół byl tak jasny jak góra?

w rzeczywistości kolor jest bardziej rudy wpadajądy w pomarańcz, poradźcie coś

na poprzednich stronach są zdjęcia przed farbowaniem

stosowałam już szampon niwelujący zółć z joanny color system ten fioletowy ale nic to nie dało te rude jeszcze bardziej pociemniały

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-25 o 13:38 Powód: post pod postem
madzinke19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 12:07   #1930
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat farby superrozjaśniającej z Garnier Nutrisse? z góry dzieki)
hej ja miałam zrobiony baleyage jasny i mój kolor ciemny blond skusiłam sie na kupno tej farby garnier nutrisse 111 superozjaśniającej i miałam rude...o wiele lepsze są garnier colors naturals.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 12:21   #1931
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

też superrozjaśniające? w ogóle to moco rozjasniają? boje się drastycznego efektu.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 12:29   #1932
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
też superrozjaśniające? w ogóle to moco rozjasniają? boje się drastycznego efektu.
ja w piątek pofarbowałam 111 garnier color naturals i powiem Ci że bardziej rozjaśniło,wszystko zależy od koloru wyjściowego jeśli chcesz nałożyć farbe superrozjaśniającą na włosy farbowane to efekt może byc słaby ale jeśli na swój naturalny kolor to bardziej rozjasni mają wode 9%....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:29   #1933
AśkaC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam pytanko jaka farba blond z dostępnych w drogeriach ładnie pokrywa siwe włosy. Moja mama ma 90% siwych włosów i blondy farbują jej na zielono albo szaro. Chciałby mieć ładny blond. Pomocy.
AśkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:37   #1934
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madzinke19 Pokaż wiadomość
robiłam przed chwilą palette czysta platyna odrosty i całość ale dalej te moje rude są wie ktoś może czemu tak silnie rozjaśniająca farba bo aż 5-7 tonów prawie nie ruszyła tych na dole? i czy jes jeszcze jakaś możliwość aby ten dół byl tak jasny jak góra?

w rzeczywistości kolor jest bardziej rudy wpadajądy w pomarańcz, poradźcie coś

na poprzednich stronach są zdjęcia przed farbowaniem

stosowałam już szampon niwelujący zółć z joanny color system ten fioletowy ale nic to nie dało te rude jeszcze bardziej pociemniały
Rzeczywiście wyszły rudawe. Wątpie żeby jakaś farba szybko sobie z tym poradziła, więc ja bym proponowała pasemka, ale takie grubsze a nie cieniutkie refleksy, na całości. Rozjaśniacz powinien sobie poradzić...
Ja bym poszła do fryzjera, żeby nie zrobić sobie krzywdy

Szampony i płukanki raczej niewiele zdziałają na takie rudości, bo one dają jedynie połysk, a nie zmieniają pigmentu.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:45   #1935
madzinke19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wyszły rudawe. Wątpie żeby jakaś farba szybko sobie z tym poradziła, więc ja bym proponowała pasemka, ale takie grubsze a nie cieniutkie refleksy, na całości. Rozjaśniacz powinien sobie poradzić...
Ja bym poszła do fryzjera, żeby nie zrobić sobie krzywdy

Szampony i płukanki raczej niewiele zdziałają na takie rudości, bo one dają jedynie połysk, a nie zmieniają pigmentu.
dzieki za radę ale fryzjer raczej odpada, czy jak bym położyła jakąś farbę superrozjaśniająca tylko na te rude to dałoby to coś?
madzinke19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:51   #1936
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

moim zdaniem pradziłaby sobie farba superrozjasniająca ja miałam podobne i nałożyłam garniera 111 i mi rozjasnił....dość mocno.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 15:04   #1937
madzinke19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a nakładałaś na całe czy tylko na rude odrosty i na folii czy tak normalnie?
madzinke19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 15:07   #1938
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jak już to bym nakładała na całość, bo właściwie całe są rudawe.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 15:11   #1939
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madzinke19 Pokaż wiadomość
a nakładałaś na całe czy tylko na rude odrosty i na folii czy tak normalnie?
ja nakładałam na całość...miałam pasemka jaśniutkie i rude i te rude mi dośc mocno rozjaśniło....na Twoim miejscu nałożyłabym najpierw na te bardziej rude a potem na tą góre jaśniejsza...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 15:13   #1940
madzinke19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby BLOND

w rzeczywistosci jest duza róznica między górą a dołem, czy przez położenie farby na całośc te prawie białe juz sie nie roazjaśnia? bo tego bym nie chciała
madzinke19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 15:54   #1941
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez AśkaC Pokaż wiadomość
Mam pytanko jaka farba blond z dostępnych w drogeriach ładnie pokrywa siwe włosy. Moja mama ma 90% siwych włosów i blondy farbują jej na zielono albo szaro. Chciałby mieć ładny blond. Pomocy.
A jakie odcienie kładła? Bo jeśli jakieś popielate to pewnie mogło tak wyjść jak piszesz. Może niech próbuje jakieś np miodowe blondy? Nie jestem specjalistką ale możecie zawsze iść do fryzjera i się podpytać.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:15   #1942
AśkaC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Od jakiegoś roku farbowała u fryzjera pasemka ale ma brązowe cieniutkie pasemka na szaro-burych włosach. Więc stwierdziła, że sobie zafarbuje na jeden kolor tylko boi się tych zielonych i żółtych odcieni. Wiem, ze siwe włosy ciężko się farbują na blond ale może któraś z Was słyszła o jakiejś fajnej nie za ciemnej farbie blond, która poradzi sobie z siwizną.
AśkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:37   #1943
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez AśkaC Pokaż wiadomość
Od jakiegoś roku farbowała u fryzjera pasemka ale ma brązowe cieniutkie pasemka na szaro-burych włosach. Więc stwierdziła, że sobie zafarbuje na jeden kolor tylko boi się tych zielonych i żółtych odcieni. Wiem, ze siwe włosy ciężko się farbują na blond ale może któraś z Was słyszała o jakiejś fajnej nie za ciemnej farbie blond, która poradzi sobie z siwizną.
Może niech spróbuje ciemny blond. Powinno pokryć. I zawsze wybierajcie kolor trwały bo inne do siwych wcale się nie nadają. Moja mama zawsze farbuje brązem z Palette. Farba ma różne opinie ale jej pokrywała siwiznę idealnie i miała miękkie i błyszczące włosy.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:50   #1944
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madzinke19 Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor naturalny włosów? bo ja robiłam na swoim takim jasnym ni średnim bronzie a10 i wyszedł miśredni blond z przebłyskiem rudo-złotego a na farbowanych na czerwono.
Hej nie martw się i nie poddawaj jesteś na dobrej drodze do blondu.Ja też przez rudości przechodziłam i się udało.Rozjaśniacza nie polecam-szkoda włosów,widać że są już podsuszone końcówki.Jak dasz rozjaśniacz będą się sprężynkować i nawet nie od razu ale z czasem łamać,wykruszać( z własnego doświadczenia wiem). Ja niedawno miałam na głowie takie cudo po wyjściu od fryzjerki położyłam srebrny pył joanny i zielonkawy mi wyszedł.dekoloryzatorem to ściągałam Elgonem.To zdecydowanie delikatniejsze od rozjaśniacza,ale w Twoim przypadku nie pomoże, bo to na rozjaśnione włosy nie działa.Tylko zdejmuje farbę(z własnego doświadczeia wiem).
Posłuchaj dziewczyn ,które kładły na rude kolorki garnier 111.ochłodzi Ci rudy,na początku będzie szaro siwy ale stosując szampon przeciwłupieżowy stopniowo będzie ta szarość się zmywać.Zanim elgon mi przysłali kilka razy dziennie myłam włosy,aby wymyć siwą farbę.
Mój naturalny-ciemny blond czy tam bardzo jasny brąz.

na KWC palette blondy A10,C12,00A,C9 mają pozytywne opinie.

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2010-01-25 o 17:00
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:08   #1945
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że Christina ma platynkę
A tu zdjęcie jeszcze w innym świetle tego blondu co wcześniej pisałam:
http://www.crystalharris.com/sites/c...6bd36d4943.jpg
Na tym pierwszym lepiej się prezentował
takie wyjda ci wellatonem 12/01 nie patrzcie na opaowania bo do platyny trzeba uzyc 2 farb
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:02   #1946
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez impressive20 Pokaż wiadomość
takie wyjda ci wellatonem 12/01 nie patrzcie na opaowania bo do platyny trzeba uzyc 2 farb
tzn. dwa razy (powiedzmy)- pod rząd zrobić 12/01 i wtedy wyjdzie platyna? a jak raz to wyjdzie zbliżony kolor jak na tym zdjęciu????

a jakie trzeba mieć naturalne( mam na myśli kolor naturalnych włosów) aby wyszły jak na tym zdjęciu.Czy bardzo jasne?? na ciemnym blondzie nie wyjdzie rudo?
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:40   #1947
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nie wiem czy komuś to pomoże (choć mam taką nadzieję ) Znalazłam stare fotki z czasów gdy farbowałam włoski garnierem 111, pierwsze zdjęcie jest świeżo po farbowaniu mniej więcej ok tygodnia, a drugie gdzieś prawie miesiąc po. Pamiętam też, że każde moje złe farbowania (gdy włosy wychodziły mi jak u kurczaka) zawsze poprawiałam właśnie tą farbą i zawsze byłam zadowolona. To prawda, ze kolor tak naprawdę robi się ładny po 2-3 myciach, wtedy znika ta szarość. I mogę jeszcze dodać, że po tej farbie nigdy nie wyszedł mi żółty czy pomarańczowy odrost.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0668 (Kopiowanie) md.jpg (16,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0578 mo.jpg (13,1 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:11
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:01   #1948
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Nie wiem czy komuś to pomoże (choć mam taką nadzieję ) Znalazłam stare fotki z czasów gdy farbowałam włoski garnierem 111, pierwsze zdjęcie jest świeżo po farbowaniu mniej więcej ok tygodnia, a drugie gdzieś prawie miesiąc po. Pamiętam też, że każde moje złe farbowania (gdy włosy wychodziły mi jak u kurczaka) zawsze poprawiałam właśnie tą farbą i zawsze byłam zadowolona. To prawda, ze kolor tak naprawdę robi się ładny po 2-3 myciach, wtedy znika ta szarość. I mogę jeszcze dodać, że po tej farbie nigdy nie wyszedł mi żółty czy pomarańczowy odrost.
Bardzo ładny i bardzo naturalnie wyglądający blondzik. A mogłabyś napisać jaki masz naturalny swój kolor włosów i dokladnie jaki to był garnier : nutrisse , belle color itd? Czy zawsze robiłaś popielate kolory czy różne. No starczy tych pytań
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:59   #1949
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny i bardzo naturalnie wyglądający blondzik. A mogłabyś napisać jaki masz naturalny swój kolor włosów i dokladnie jaki to był garnier : nutrisse , belle color itd? Czy zawsze robiłaś popielate kolory czy różne. No starczy tych pytań

To byl garnier color naturals 111 super rozjaśniający popielaty blond. Mój naturalny kolor to tzw mysi a co do kolorków jakie robiłam to nie tylko popielate, rownież beże i platyne ale w tej chwili już nie pamiętam nazw tych innych farb, pamiętam tylko ze jak kiedyś zafarbowałam Londą kolor platyna, to także kolor był bardzo ładny i pozbawiony żółci tyle, że szybko się zmywał. A i jeszcze pamiętam, jak raz zafarbowałam Safirą, kwiat wanilii i też kolor był niczego sobie zresztą mam chyba nawet foto, jak znajdę to dodam na pewno.

Dodaję foto tak jak obiecałam po safirze kwiat wanilii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0863r.jpg (15,2 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:12
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:31   #1950
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuję za odpowiedź ja wypróbowałam już kilka farb superrozjaśniających( moje włosy to ciemny mysi blond) i najładniej rozjaśniają akurat u mnie garniery. Robiłam już nutrisse 100 i 100% xl1. Dużo rozjaśniły lecz od połowy głowy mam pasemka i widać różnicę. Chciałabym coś jaśniejszego. Myślicie że te popielate farby dają jaśniejszy efekt??
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.