Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-18, 16:08   #3151
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
phdwao, dziękówka bo mi się właśnie klorane kończy...

hihi, a retonoidy nie podrażniają naczynek?
warto
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:25   #3152
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nie zapcyha jak dotąd, jestświetny, czuję się jakbym smarowała buzię kremikiem nivea(taka konsystencja), wchłąnia się prawie do matu i nawilża świetnie
podpisuję się rękami i nogami pod opinią super zapach, nawilżenie i prawie mat a na dodatek nie jest niedobry w smaku
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:30   #3153
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
podpisuję się rękami i nogami pod opinią super zapach, nawilżenie i prawie mat a na dodatek nie jest niedobry w smaku
no jeszcze troche potestuję ale chyba jest najlepszy z próbowanych przeze mnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:32   #3154
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no jeszcze troche potestuję ale chyba jest najlepszy z próbowanych przeze mnie
ej a to je jakiś nowy? możesz przybliżyć mi jego postać?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:44   #3155
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ej a to je jakiś nowy? możesz przybliżyć mi jego postać?
konsystencja gęsta, kremowa, łatwo nałozyć "przepisową ilość, bo szybko się wchłania, nie pozostawia nic więcej błysku od zwykłych kremow nawilżających, sprawdza siępod podkładem, nie zapycha(mnie na razie nie zapchał), pachnie tak jak avenki(osobiście wolę bezzapachowe,ale mozna sięprzyzwyczaić).
i to jest dokładnie ten: http://allegro.pl/item314901189_aven...promocja_.html
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:03   #3156
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
konsystencja gęsta, kremowa, łatwo nałozyć "przepisową ilość, bo szybko się wchłania, nie pozostawia nic więcej błysku od zwykłych kremow nawilżających, sprawdza siępod podkładem, nie zapycha(mnie na razie nie zapchał), pachnie tak jak avenki(osobiście wolę bezzapachowe,ale mozna sięprzyzwyczaić).
i to jest dokładnie ten: http://allegro.pl/item314901189_aven...promocja_.html
A czy dla cery mieszanej w kierunku tłustej nie będzie za ciężki?Przymierzam się właśnie do kuracji Effaclarem K i szukam filtra. Do tej pory testowałam tylko Anthelios XL Creme Fondante i jest dla mnie trochę ciężkawy.Z Avene myślałam raczej o emulsji ale kusicie tym kremem i sama już nie wiem?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:10   #3157
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
A czy dla cery mieszanej w kierunku tłustej nie będzie za ciężki?Przymierzam się właśnie do kuracji Effaclarem K i szukam filtra. Do tej pory testowałam tylko Anthelios XL Creme Fondante i jest dla mnie trochę ciężkawy.Z Avene myślałam raczej o emulsji ale kusicie tym kremem i sama już nie wiem?
miałam antka cereme f. i ten krem avene jest bardziej gęsty, jeżeli antek Ci średnio odpowiadał to nie pakuj się w krem, tylko w emulsję jak chciałaś
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 17:14   #3158
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
miałam antka cereme f. i ten krem avene jest bardziej gęsty, jeżeli antek Ci średnio odpowiadał to nie pakuj się w krem, tylko w emulsję jak chciałaś
Dzięki serdeczne.Będę jednak szukać czegoś lżejszego.Ze względu na naczynka nie mogę nic z alkoholem więc zastanawiam się nad emulsjami Avene lub mleczkiem LV La Roche Posay.To drugie kusi stosunkiem pojemności do ceny.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:23   #3159
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne.Będę jednak szukać czegoś lżejszego.Ze względu na naczynka nie mogę nic z alkoholem więc zastanawiam się nad emulsjami Avene lub mleczkiem LV La Roche Posay.To drugie kusi stosunkiem pojemności do ceny.
pewnie!próbuj i z pewnością znajdziesz"swój" filtr, ja chyba zaczynam być prawdziwą filtromaniaczką,bo teraz filtr już nie jest dla mnie koniecznością,ale przyjemnością, czymś codziennym jak zwykły krem
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:52   #3160
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
pewnie!próbuj i z pewnością znajdziesz"swój&quot ; filtr, ja chyba zaczynam być prawdziwą filtromaniaczką,bo teraz filtr już nie jest dla mnie koniecznością,ale przyjemnością, czymś codziennym jak zwykły krem
Ja dopiero zaczynam z kwasami,filtrami,mam jeszcze małą wiedzę na ten temat i dużo wątpliwości.Czy naprawdę nakładacie przepisową ilość tych filtrów?Ja nakładam ok 1ml Antheliosa Creme Fondante na twarz i ciężko mi "wchodzi".Więcej nie daję rady.Nie wspomnę już o makijażu na tym.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:58   #3161
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczynam z kwasami,filtrami,mam jeszcze małą wiedzę na ten temat i dużo wątpliwości.Czy naprawdę nakładacie przepisową ilość tych filtrów?Ja nakładam ok 1ml Antheliosa Creme Fondante na twarz i ciężko mi "wchodzi".Więcej nie daję rady.Nie wspomnę już o makijażu na tym.
obalono mit,że trzeba zmarować 1,5 ml,także ten jeden ml w zupełności wystarcza,makijaż to pewnie przez przełuszczającą cerę się też psuje,znam to..może ta emulsja będzie lepiej wyglądać
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 18:13   #3162
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Mam pytanie. Czy moge posmarowac punktowo wypryski np godzine po nalozeniu effaclaru ?Dzis zaczynam z nim
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:13   #3163
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

A wracając do tematu wątku...Czy Effaclar K pomoże coś na przebarwienia posłoneczne?W ogóle jakich efektów mogę się po nim spodziewać?Mam rozszerzone pory,kilka zaskórników,na nosie rozjuszone naczynka.No i z zeszłego lata bez filtrów i z tabletkami anty zostały mi piękne duże przebarwienia.Nie chcę od razu traktować skóry jakimiś silnymi specyfikami dlatego pomyślałam że ten krem na początek będzie dobry.Myślę jeszcze o serum z wit.C z BU.Phdwao co sądzisz?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:23   #3164
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy moge posmarowac punktowo wypryski np godzine po nalozeniu effaclaru ?Dzis zaczynam z nim
Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
A wracając do tematu wątku...Czy Effaclar K pomoże coś na przebarwienia posłoneczne?W ogóle jakich efektów mogę się po nim spodziewać?Mam rozszerzone pory,kilka zaskórników,na nosie rozjuszone naczynka.No i z zeszłego lata bez filtrów i z tabletkami anty zostały mi piękne duże przebarwienia.Nie chcę od razu traktować skóry jakimiś silnymi specyfikami dlatego pomyślałam że ten krem na początek będzie dobry.Myślę jeszcze o serum z wit.C z BU.Phdwao co sądzisz?
przede wszystkim zapraszam Was do cofnięcia sie w wątku i poczytania,tam przewijało się sporo pytań i opowiedzi

agusia możesza czym?

Iwona effaclar złuszca naskórek więczapewnw przebebarwienia zjaśnieją,może nawet znikną, na zaskórniki z pewnocią zadziała dobrze,i zmniejszy troche pory,spodziewaj sięze tam gdzie masz zaskórinki powstaną pryszczę,co jest wynikiem oczyszczania
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:28   #3165
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
przede wszystkim zapraszam Was do cofnięcia sie w wątku i poczytania,tam przewijało się sporo pytań i opowiedzi

agusia możesza czym?

Iwona effaclar złuszca naskórek więczapewnw przebebarwienia zjaśnieją,może nawet znikną, na zaskórniki z pewnocią zadziała dobrze,i zmniejszy troche pory,spodziewaj sięze tam gdzie masz zaskórinki powstaną pryszczę,co jest wynikiem oczyszczania
Dzięki.A po jakim czasie mogę spodziewać sie efektów?I czy ten 1ml filtra starczy mi jako ochrona?Boję się trochę że znowu nabawię sie przebarwień.A jaki podkład jest dobry na filtr?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:56   #3166
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

phdwao, to jak tylko wykończę klorane to biorę się za avenkę, ajjj miałam nosa, wiedziałam, że coś fajnego zaproponujesz
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:15   #3167
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne.Będę jednak szukać czegoś lżejszego.Ze względu na naczynka nie mogę nic z alkoholem więc zastanawiam się nad emulsjami Avene lub mleczkiem LV La Roche Posay.To drugie kusi stosunkiem pojemności do ceny.
Mozesz rowniez kupic mleczko Avene do ciala, jest b lekkie ja je lubie. No i masz 100ml podobnie jak LV z LRP. Wg mnie mleczko jest odrobine lzejsze niz emulsja Avene i mniej sie lepi
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:19   #3168
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
przede wszystkim zapraszam Was do cofnięcia sie w wątku i poczytania,tam przewijało się sporo pytań i opowiedzi

agusia możesza czym?

Iwona effaclar złuszca naskórek więczapewnw przebebarwienia zjaśnieją,może nawet znikną, na zaskórniki z pewnocią zadziała dobrze,i zmniejszy troche pory,spodziewaj sięze tam gdzie masz zaskórinki powstaną pryszczę,co jest wynikiem oczyszczania
Benzacne, pasta Lassari....
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:25   #3169
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Mozesz rowniez kupic mleczko Avene do ciala, jest b lekkie ja je lubie. No i masz 100ml podobnie jak LV z LRP. Wg mnie mleczko jest odrobine lzejsze niz emulsja Avene i mniej sie lepi
Bardzo ci dziękuję.Mogłabyś przysłać mi linka?Chciałabym mieć pewność o które chodzi.A jak rozprowadza sie na nim podkład?Ja mam Citty Mat ale planuję zakup Satin Make up Kolastyny lub Maybelline dwufazowy.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:53   #3170
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Bardzo ci dziękuję.Mogłabyś przysłać mi linka?Chciałabym mieć pewność o które chodzi.A jak rozprowadza sie na nim podkład?Ja mam Citty Mat ale planuję zakup Satin Make up Kolastyny lub Maybelline dwufazowy.
To ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20791

Podklad powinien byc dosyc lekki, uzywalam korygujacy Unifiance z LRP oraz Double Wear aczkolwiek nakladam ch malutko i wklepuje w skore bez tarcia i wszytsko ladnie sie trzyma..wystarczy doslownie odrobina pudru sypkiego lub skrobii i jest ladnie caly dzien
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:22   #3171
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
To ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20791

Podklad powinien byc dosyc lekki, uzywalam korygujacy Unifiance z LRP oraz Double Wear aczkolwiek nakladam ch malutko i wklepuje w skore bez tarcia i wszytsko ladnie sie trzyma..wystarczy doslownie odrobina pudru sypkiego lub skrobii i jest ladnie caly dzien
Dzięki za link.Szkoda że w moim miasteczku tak kiepsko z próbkami.Byłam jużchyba we wszystkich aptekach i nigdzie nie maja.Przynajmniej tak mówią
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:24   #3172
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Marea a ja kupilam dzisiaj mleczko Avene ale nie to co polecasz tylko dla dzieci 40+, co o nim sadzisz, dobre jest?? bo niestety jest o tej potrze roku kiepski wybor i nigdzie nie bylo innych
Dla mamy kupilam Bioderme Photoderm MAX 50+ - dla suchej skory bedzie dobry? Zastanawialam sie nad LPR ale bylo mleczko a dla mamy chcialam cos w kremie bo ma sucha skore. Wogole jesli chodzi o dzialanie pielegnacyjne to Bioderma jest na tej samej polce co Avenki czy gorsza?
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:38   #3173
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Marea a ja kupilam dzisiaj mleczko Avene ale nie to co polecasz tylko dla dzieci 40+, co o nim sadzisz, dobre jest?? bo niestety jest o tej potrze roku kiepski wybor i nigdzie nie bylo innych
Dla mamy kupilam Bioderme Photoderm MAX 50+ - dla suchej skory bedzie dobry? Zastanawialam sie nad LPR ale bylo mleczko a dla mamy chcialam cos w kremie bo ma sucha skore. Wogole jesli chodzi o dzialanie pielegnacyjne to Bioderma jest na tej samej polce co Avenki czy gorsza?
Nie uzywalam nigdy biodermy wiec nie moge sie wypowiedziec a co do 'dzieciaczka' avene to jeszcze nie uzywalam ale sa porownywalne podobno....wlasnie do mnie leci z wymianki..powinnam dostac pod koniec tyg to dam znac jak porownania
Poszukaj opinii na temat tej biodermy
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:46   #3174
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Marea a ja kupilam dzisiaj mleczko Avene ale nie to co polecasz tylko dla dzieci 40+, co o nim sadzisz, dobre jest?? bo niestety jest o tej potrze roku kiepski wybor i nigdzie nie bylo innych
Dla mamy kupilam Bioderme Photoderm MAX 50+ - dla suchej skory bedzie dobry? Zastanawialam sie nad LPR ale bylo mleczko a dla mamy chcialam cos w kremie bo ma sucha skore. Wogole jesli chodzi o dzialanie pielegnacyjne to Bioderma jest na tej samej polce co Avenki czy gorsza?
kiepski wybór jest, ale w aptekach internetowych dostaniesz prawie wszystko

jakiś czas używałam Bioderme - skóry bardzo suchej nie mam, raczej przetluszczającą się w T, ale po kwasach wysuszoną czasami, ale podobała mi się - nawilża ciut słabiej niż Avene, ale mi wystarczało, ładnie się wchłaniał i zostawiał ładniejszy glow niż avene.
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:18   #3175
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
phdwao, to jak tylko wykończę klorane to biorę się za avenkę, ajjj miałam nosa, wiedziałam, że coś fajnego zaproponujesz
mam ndzieję,że będzie dobrze służył
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:15   #3176
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Nie uzywalam nigdy biodermy wiec nie moge sie wypowiedziec a co do 'dzieciaczka' avene to jeszcze nie uzywalam ale sa porownywalne podobno....wlasnie do mnie leci z wymianki..powinnam dostac pod koniec tyg to dam znac jak porownania
Poszukaj opinii na temat tej biodermy
dziekikoniecznie daj znac jak sie sprawuje w porownaniu z tamtym
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:20   #3177
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
kiepski wybór jest, ale w aptekach internetowych dostaniesz prawie wszystko

jakiś czas używałam Bioderme - skóry bardzo suchej nie mam, raczej przetluszczającą się w T, ale po kwasach wysuszoną czasami, ale podobała mi się - nawilża ciut słabiej niż Avene, ale mi wystarczało, ładnie się wchłaniał i zostawiał ładniejszy glow niż avene.
No tak w internetowych wieszy wybor i na allegro rowniez ale obiecalam mamie ze kupie jej zestaw kosmetykow, skoczyla uzywac wlasnie krem i nie chcialam czekac zanim mi przesla nasza kochana poczta polska
ja tez mialam probki Biodermy i ladnie sie wchlaniala, ale skusilam sie na Avene z uwagi na kolorowke, moja mama sie wogole nie maluje podkladami i pudrami wiec jej wszystko jedno
dzieki za opinie
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 07:20   #3178
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nie zapcyha jak dotąd, jestświetny, czuję się jakbym smarowała buzię kremikiem nivea(taka konsystencja), wchłąnia się prawie do matu i nawilża świetnie
Hmm... no u mnie jest na trzecim miejscu wśród filtrów ten krem avene, to minimalnie jednak zapycha. A może nie zapycha, tylko po prostu nie zamyka porów
Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
hihi, a retinoidy nie podrażniają naczynek?
Z tego co mi powiedziano i co przeczytałam, to retinoidy są właśnie idealną pielęgnacją do naczynek, szcz. w połączeniu z witaminą C
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
hihi: Ja bede czekac na sprawozdanie ze stosowania retinoidow
TAaa... wczoraj w 3 aptekach pytałam i krem i nigdy nie było, dopiero dzisiaj mieli przywieźć
Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Marea a ja kupilam dzisiaj mleczko Avene ale nie to co polecasz tylko dla dzieci 40+, co o nim sadzisz, dobre jest??
Mleczko avene dla dzieci to mój Numer jeden - bezwzględnie idealny filtr - wchłania się do matu zostawiając twarz świeżą i zdrowo wyglądającą - pudru nie potrzebuję tak pięknie wygląda przy nim twarz, praktycznie nie pachnie, nie bieli, nie zapycha i bosko nawilża, a jak się nawet dostanie do oka to nie piecze Boski filtr i zdecydowanie go nie zmienię... tym bardziej, że już ich trochę przetestowałam...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 08:17   #3179
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Mleczko avene dla dzieci to mój Numer jeden - bezwzględnie idealny filtr - wchłania się do matu zostawiając twarz świeżą i zdrowo wyglądającą - pudru nie potrzebuję tak pięknie wygląda przy nim twarz, praktycznie nie pachnie, nie bieli, nie zapycha i bosko nawilża, a jak się nawet dostanie do oka to nie piecze Boski filtr i zdecydowanie go nie zmienię... tym bardziej, że już ich trochę przetestowałam...[/quote]


hihi dzieki za pocieszenie ale Ty masz to mleczko dla dzieci 40+ z narysowanymi dwoma postaciami dzieci na tubce?
chce sie upewnic bo tyle jest tego wszystkiego ze sie gubie,dzieki
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 08:33   #3180
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
hihi dzieki za pocieszenie ale Ty masz to mleczko dla dzieci 40+ z narysowanymi dwoma postaciami dzieci na tubce?
chce sie upewnic bo tyle jest tego wszystkiego ze sie gubie,dzieki
Ja mam dokładnie takie meczko

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zna-2007r.html
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.