Studniówka 2012 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 17:56   #1141
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Studniówka 2012

Ja wiem, że nie jestem jeszcze super kierowcą, każdemu zdarzają się jakieś wpadki, ale cieszę się, że nie zdałam za 1 razem, wtedy wszyscy by musieli sie bać mnie na drodze hehe wtedy tylko umiałam prowadzić jako tako, a na ostatnim egzaminie czułam już się pewniej
najlepsze to, ze na każdym niezdanym egzaminie mówili mi egzaminatorzy, że super jeżdze i dziwili się, ze nie moge zdać, a na zdanym E. powiedział, ze nie umiej jeździć
Najbardziej bałam przesiąść się z malutkiej eLki na duże kombi mojego taty, ale no problem

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez brightened Pokaż wiadomość
19 i 5 miesięcy

Też śmigam Rodzice mi nawet autko podarowali Małe bo małe ale jest
no proszę ja też mam już 19 i 2 tygodnie
też jesteś w technikum?
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:00   #1142
brightened
Rozeznanie
 
Avatar brightened
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 892
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jakim cudem udało mi się za 1 i to jeszcze przy najgorszym egzaminatorze ale zaliczyłam jedną wtopę z której teraz wszyscy się śmieją :x

Mnie wszyscy chwalą, że dobrze jeżdżę ;x Jak z kolegą jechałam to ciągle, że świetnie jeżdżę, że da mi swój samochód jak się napije ;D że jego była to jak kierowała i coś źle zrobiła to jej mówił a ta potrafiła się rozpłakać stanąć na środku i powiedzieć, że nie jedzie dalej
Jak zdawałam za 1 razem to patrzyłam przez okno na plac manewrowy i egzaminator którego dostałam oblewał każdego moja koleżanka z klasy zdawała ze mną i powiedziałam jej, że jak go dostanę to mnie obleje no i oblałam, ale i tak byłam z siebie dumna, że jako 1 na miasto wyjechałam

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;30586372]
no proszę ja też mam już 19 i 2 tygodnie
też jesteś w technikum? [/QUOTE]

Technikum Ekonomiczne o specjalizacji finanse i rachunkowość nie wiem co mnie podkusiło żeby tam iść, aczkolwiek nie żałuję, bo poznałam tyle fajnych osób, że szok
brightened jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:54   #1143
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Studniówka 2012

Ja czekałam sobie z jakimiś dziewczynami i praktycznie wszyscy którzy wracali z miasta to nie zdali, ale ja się nie denerwowałam. Dziewczyny z którymi czekałam oblały na placu , później stałam z jakąś dziewczyną bo jej chłopak zdawał prawko bo mu zabrali za pkt i ona mówi , tylko żeby J. Ci się nie trafił bo to największy sku*&% i że ją oblał i znajomi mi to samo wcześniej mówili a ja , że mam nadzieję, że nie trafię na niego. Stoję podchodzi do mnie i mówi dzień dobry nazywam się R. J zapraszam do samochodu a jak jak wcale się nie denerwowałam to wtedy mi się nogi ugięły nie wiedziałam w którą stronę mam iść na podjeździe ruszyłam z piskiem opon później pojechałam na miasto jeździłam sobie kazał mi wjechać na wiadukt więc włączyłam kierunek żeby zmienić pas na ten który wjeżdża na wiadukt i już na samym nie włączyłam bo stwierdziłam, że nie trzeba skoro mam tylko jedną możliwą drogę do jazdy i on do mnie ' nie wykonała Pani zadania bla bla ' a ja takim głosem ' nie zdałam ? ' nic się nie odezwał to myślę jadę dalej później miałam zatrzymanie w wyznaczonym miejscu to mówi proszę się rozpędzić do 50 , ale jechałam wolniej na początku bo deszcz wcześniej padał były kałuże i stał jakiś pan z rowerem a on do mnie szybciej ! a ja mówię no nie mogę bo go ochlapie ! i się nic nie odezwał i miałam na początku budynku się zatrzymać i krzaki zasłaniały i ja po hamulcach on na szybę poleciał a ja oj przepraszam, przepraszam też się nic nie odezwał później parkowanie . Mówi proszę zaparkować między tymi samochodami , a ja mówię nie ma miejsca a on aha no dobrze to koło tego srebrnego rowera, a ja ' cooo jak tu nie ma żadnego roweru ' a mu chodziło oczywiście o samochód Land Rover . Samochód stał tyłem i nie ma przecież on takiego znanego logo, więc nie poznałam ;x tak to sobie tłumaczę, teraz każdy sobie tą historię opowiada ;x i że ee blondynka . Ale zdałam
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:04   #1144
brightened
Rozeznanie
 
Avatar brightened
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 892
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Ja czekałam sobie z jakimiś dziewczynami i praktycznie wszyscy którzy wracali z miasta to nie zdali, ale ja się nie denerwowałam. Dziewczyny z którymi czekałam oblały na placu , później stałam z jakąś dziewczyną bo jej chłopak zdawał prawko bo mu zabrali za pkt i ona mówi , tylko żeby J. Ci się nie trafił bo to największy sku*&% i że ją oblał i znajomi mi to samo wcześniej mówili a ja , że mam nadzieję, że nie trafię na niego. Stoję podchodzi do mnie i mówi dzień dobry nazywam się R. J zapraszam do samochodu a jak jak wcale się nie denerwowałam to wtedy mi się nogi ugięły nie wiedziałam w którą stronę mam iść na podjeździe ruszyłam z piskiem opon później pojechałam na miasto jeździłam sobie kazał mi wjechać na wiadukt więc włączyłam kierunek żeby zmienić pas na ten który wjeżdża na wiadukt i już na samym nie włączyłam bo stwierdziłam, że nie trzeba skoro mam tylko jedną możliwą drogę do jazdy i on do mnie ' nie wykonała Pani zadania bla bla ' a ja takim głosem ' nie zdałam ? ' nic się nie odezwał to myślę jadę dalej później miałam zatrzymanie w wyznaczonym miejscu to mówi proszę się rozpędzić do 50 , ale jechałam wolniej na początku bo deszcz wcześniej padał były kałuże i stał jakiś pan z rowerem a on do mnie szybciej ! a ja mówię no nie mogę bo go ochlapie ! i się nic nie odezwał i miałam na początku budynku się zatrzymać i krzaki zasłaniały i ja po hamulcach on na szybę poleciał a ja oj przepraszam, przepraszam też się nic nie odezwał później parkowanie . Mówi proszę zaparkować między tymi samochodami , a ja mówię nie ma miejsca a on aha no dobrze to koło tego srebrnego rowera, a ja ' cooo jak tu nie ma żadnego roweru ' a mu chodziło oczywiście o samochód Land Rover . Samochód stał tyłem i nie ma przecież on takiego znanego logo, więc nie poznałam ;x tak to sobie tłumaczę, teraz każdy sobie tą historię opowiada ;x i że ee blondynka . Ale zdałam
Hehe Z tym "rowerem" to musiało być niezłe
brightened jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:09   #1145
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez brightened Pokaż wiadomość
Hehe Z tym "rowerem" to musiało być niezłe
on się nawet nie zaśmiał , nie uśmiechnął nic a ja jak się zorientowałam o co chodzi to miałam ochotę wybuchnąć śmiechem
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:10   #1146
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez brightened Pokaż wiadomość
J

Technikum Ekonomiczne o specjalizacji finanse i rachunkowość nie wiem co mnie podkusiło żeby tam iść, aczkolwiek nie żałuję, bo poznałam tyle fajnych osób, że szok
ojoj, a ja tak bym bardzo chciała to robić w przyszłości, tzn zajmować się finansami spółek, lub w jakimś biurze rachunkowym pracować marzyło mi się "finanse, audyt i podatki", ale nie dostanę się na tą uczelnię, która to ma.. Tylko, że poszłam do liceum, ale też nie żałuję.

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Ja czekałam sobie z jakimiś dziewczynami i praktycznie wszyscy którzy wracali z miasta to nie zdali, ale ja się nie denerwowałam. Dziewczyny z którymi czekałam oblały na placu , później stałam z jakąś dziewczyną bo jej chłopak zdawał prawko bo mu zabrali za pkt i ona mówi , tylko żeby J. Ci się nie trafił bo to największy sku*&% i że ją oblał i znajomi mi to samo wcześniej mówili a ja , że mam nadzieję, że nie trafię na niego. Stoję podchodzi do mnie i mówi dzień dobry nazywam się R. J zapraszam do samochodu a jak jak wcale się nie denerwowałam to wtedy mi się nogi ugięły nie wiedziałam w którą stronę mam iść na podjeździe ruszyłam z piskiem opon później pojechałam na miasto jeździłam sobie kazał mi wjechać na wiadukt więc włączyłam kierunek żeby zmienić pas na ten który wjeżdża na wiadukt i już na samym nie włączyłam bo stwierdziłam, że nie trzeba skoro mam tylko jedną możliwą drogę do jazdy i on do mnie ' nie wykonała Pani zadania bla bla ' a ja takim głosem ' nie zdałam ? ' nic się nie odezwał to myślę jadę dalej później miałam zatrzymanie w wyznaczonym miejscu to mówi proszę się rozpędzić do 50 , ale jechałam wolniej na początku bo deszcz wcześniej padał były kałuże i stał jakiś pan z rowerem a on do mnie szybciej ! a ja mówię no nie mogę bo go ochlapie ! i się nic nie odezwał i miałam na początku budynku się zatrzymać i krzaki zasłaniały i ja po hamulcach on na szybę poleciał a ja oj przepraszam, przepraszam też się nic nie odezwał później parkowanie . Mówi proszę zaparkować między tymi samochodami , a ja mówię nie ma miejsca a on aha no dobrze to koło tego srebrnego rowera, a ja ' cooo jak tu nie ma żadnego roweru ' a mu chodziło oczywiście o samochód Land Rover . Samochód stał tyłem i nie ma przecież on takiego znanego logo, więc nie poznałam ;x tak to sobie tłumaczę, teraz każdy sobie tą historię opowiada ;x i że ee blondynka . Ale zdałam
hahah
ja zdałam za drugim razem, i dwa razy miałam tego samego egzaminatora ... ale teraz już jestem dumnym kierowcą..
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:53   #1147
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez brightened Pokaż wiadomość
Jak zdawałam za 1 razem to patrzyłam przez okno na plac manewrowy i egzaminator którego dostałam oblewał każdego moja koleżanka z klasy zdawała ze mną i powiedziałam jej, że jak go dostanę to mnie obleje no i oblałam, ale i tak byłam z siebie dumna, że jako 1 na miasto wyjechałam

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------



Technikum Ekonomiczne o specjalizacji finanse i rachunkowość nie wiem co mnie podkusiło żeby tam iść, aczkolwiek nie żałuję, bo poznałam tyle fajnych osób, że szok
Ja technik Informatyk mam 25 kolegów w kalsie mam raj hehe bynajmniej mam spokój, bo nie ma kłótni w klasie bo jedyna koleżanka z klasy jest super
Nigdy nie żałowałam, nie dość, ze mam fajną klasę to i w tej szkole mojego TŻa poznałam
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 20:18   #1148
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Studniówka 2012

Dziewczyny mam mega problem dot. studniówki oczywiście.
Otóż partnera załatwiała mi troszkę koleżanka, wiedział, że chodzi o temat studniówki. ja się z nim mogłam zapoznać wcześniej. Cały raz się widzieliśmy. Wydawał mi się nie taki zły, więc powiedziałam, że raczej no chyba pójdziemy razem, nic mi nie odpowiedział
Dzisiaj byliśmy na próbie jednak poloneza, walca i tańców. I jak jeszcze polonez i walc idzie to normalne, spontaniczne tańczenie to masakra . Nie czuje rytmu, kroki też nie bardzo itd. Dodatkowo trzeba go targać do tańców. Może się wstydzi nie wiem, ale nie lubię czegoś takiego -ciągłego namawiania.
Dodam, że nie chciałam załatwiać sobie os tow przez nikogo, ale akurat miałam takie poplątanie w życiu prywatnym, że nie dało się inaczej.

I teraz jestem w rozterce. Bo czuję coś, że z tym facetem się nie zabawie, a teraz głupio mi tak odmówić po prostu.

Dziewczyny, proszę o radę.

Edytowane przez izapp1
Czas edycji: 2011-11-18 o 20:21
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:25   #1149
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Studniówka 2012

Iza ja na Twoim miejscu bym mu powiedziała, że nic z tego nie wyjdzie, bo koleżanka Ci go załatwiła a źle się z tym czujesz że go nie znasz, skoro nic nie mówi tutaj pewnie też nic nie powie
Bedzie dobrze
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:05   #1150
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mega problem dot. studniówki oczywiście.
Otóż partnera załatwiała mi troszkę koleżanka, wiedział, że chodzi o temat studniówki. ja się z nim mogłam zapoznać wcześniej. Cały raz się widzieliśmy. Wydawał mi się nie taki zły, więc powiedziałam, że raczej no chyba pójdziemy razem, nic mi nie odpowiedział
Dzisiaj byliśmy na próbie jednak poloneza, walca i tańców. I jak jeszcze polonez i walc idzie to normalne, spontaniczne tańczenie to masakra . Nie czuje rytmu, kroki też nie bardzo itd. Dodatkowo trzeba go targać do tańców. Może się wstydzi nie wiem, ale nie lubię czegoś takiego -ciągłego namawiania.
Dodam, że nie chciałam załatwiać sobie os tow przez nikogo, ale akurat miałam takie poplątanie w życiu prywatnym, że nie dało się inaczej.

I teraz jestem w rozterce. Bo czuję coś, że z tym facetem się nie zabawie, a teraz głupio mi tak odmówić po prostu.

Dziewczyny, proszę o radę.

daj mu przed balem ze 3 sety na raz i się kolega rozrusza

ja z tż też mam taki problem ;d
dopóki się nie napije na parkiet nie wejdzie
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:10   #1151
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mega problem dot. studniówki oczywiście.
Otóż partnera załatwiała mi troszkę koleżanka, wiedział, że chodzi o temat studniówki. ja się z nim mogłam zapoznać wcześniej. Cały raz się widzieliśmy. Wydawał mi się nie taki zły, więc powiedziałam, że raczej no chyba pójdziemy razem, nic mi nie odpowiedział
Dzisiaj byliśmy na próbie jednak poloneza, walca i tańców. I jak jeszcze polonez i walc idzie to normalne, spontaniczne tańczenie to masakra . Nie czuje rytmu, kroki też nie bardzo itd. Dodatkowo trzeba go targać do tańców. Może się wstydzi nie wiem, ale nie lubię czegoś takiego -ciągłego namawiania.
Dodam, że nie chciałam załatwiać sobie os tow przez nikogo, ale akurat miałam takie poplątanie w życiu prywatnym, że nie dało się inaczej.

I teraz jestem w rozterce. Bo czuję coś, że z tym facetem się nie zabawie, a teraz głupio mi tak odmówić po prostu.

Dziewczyny, proszę o radę.
To Twoja jedyna studniówka, więc nie idź z kimś kogo nie jesteś pewna
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:26   #1152
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez Kredzia_ Pokaż wiadomość
daj mu przed balem ze 3 sety na raz i się kolega rozrusza

ja z tż też mam taki problem ;d
dopóki się nie napije na parkiet nie wejdzie
Akurat kolega jest kierowcą, więc picie odpada.

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
To Twoja jedyna studniówka, więc nie idź z kimś kogo nie jesteś pewna
Dzięki za rady . Szkoda tylko, że już teraz naprawdę nie mam pomysłów z kim iść. Trudno, najwyżej nie pójdę. Wyznaje zasadę, że lepiej nie iść, niż iść, wykosztować się i źle się bawić.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:34   #1153
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Studniówka 2012

Ojj nie możesz nie iść na pewno jeszcze znajdziesz kogoś odpowiedniego
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:36   #1154
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Studniówka 2012

Iza a nie masz jakiegoś kuzyna? Albo kolegi, którego lubisz? Ważne byleby sie dobrze bawić. I nei ma czegoś takiego jak "nie idę" oj nieee... nei tutaj
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:36   #1155
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Ojj nie możesz nie iść na pewno jeszcze znajdziesz kogoś odpowiedniego
Zależy czy będzie mi dane . Na razie już nikogo nie szukam, mam dość.

Misislipy - kuzyn za młody i też nie umie tańczyć. A koledzy - mam praktycznie żeńską klasę (25 dziewczyn, 2 chłopaków), a z innych to jakoś nie bardzo, niestety. Nie mam już żadnego pomysłu.

Edytowane przez izapp1
Czas edycji: 2011-11-18 o 21:37
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:38   #1156
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Studniówka 2012

Ja jakbym nie miała TŻ poszłabym sama, nie szukałabym nikogo na siłę. U mnie w klasie idzie jedna dziewczyna sama i chyba 3 chłopaków. Poza tym studniówka jest taką zabawą, na której bawią się wszyscy razem, będziesz żałowała jeśli nie pójdziesz, bo to wyjątkowy bal.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:40   #1157
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Ja jakbym nie miała TŻ poszłabym sama, nie szukałabym nikogo na siłę. U mnie w klasie idzie jedna dziewczyna sama i chyba 3 chłopaków. Poza tym studniówka jest taką zabawą, na której bawią się wszyscy razem, będziesz żałowała jeśli nie pójdziesz, bo to wyjątkowy bal.
Wiesz...ale ja naprawdę znam swoje towarzystwo i nie ma sensu iść samemu bo w ogóle się nie zabawię. Naprawdę szkoda pieniędzy.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:49   #1158
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Studniówka 2012

Spokojnie masz jeszcze troszkę czasu na pewno ktoś się znajdzie Albo może koleżanka ma innego kolegę, tańczącego

dziewczyny proszę o głosy w banerek
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:50   #1159
artisticdisarrays
Przyczajenie
 
Avatar artisticdisarrays
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kasina Wielka
Wiadomości: 5
GG do artisticdisarrays Send a message via Skype™ to artisticdisarrays
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
artisticdisarrays tak, tylko żebym ja taką znalazła. Przeraża mnie to, że moje koleżanki z klasy już mają sukienki upatrzone, lub zamówione, a ja nawet nie wiem co. Tzn w głowie mam jak bym chciała żeby wyglądała, ale w sklepie czegoś takiego nie widzę.
Nie jesteś sama, ja też właśnie nie mam nic upatrzonego :/
Ciężko jest coś znaleźć, co by pasowało w 100% :/
artisticdisarrays jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:00   #1160
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Studniówka 2012

Iza nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia Głowa do góry
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:03   #1161
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Spokojnie masz jeszcze troszkę czasu na pewno ktoś się znajdzie Albo może koleżanka ma innego kolegę, tańczącego

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;30592347]Iza nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia Głowa do góry [/QUOTE]

Dzięki, jesteście kochane! Miałam taki zepsuty humor przez to wszystko, ale wypiłam sobie drinka malinowego czy jakiegoś tam czerwonego i mi już lepiej. Wasze "słowa" również baaardzo pomogły! Dziękuję jeszcze raz
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:07   #1162
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Dzięki, jesteście kochane! Miałam taki zepsuty humor przez to wszystko, ale wypiłam sobie drinka malinowego czy jakiegoś tam czerwonego i mi już lepiej. Wasze "słowa" również baaardzo pomogły! Dziękuję jeszcze raz
do usług
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:11   #1163
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Studniówka 2012

Iza bardzo mi miło
Zawsze do dyspozycji
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:23   #1164
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Studniówka 2012

Iza a nie możesz iść po prostu sama ? czy wszyscy od Ciebie z klasy mają parę?
bo u mnie jest dosyć sporo osób które idą same i jakoś nie ubolewają nad tym

to że nie masz żadnej osoby towarzyszącej nie przekreśla Twojej całej 100dn !
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 08:10   #1165
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Ojj nie możesz nie iść na pewno jeszcze znajdziesz kogoś odpowiedniego
Cytat:
Napisane przez Kredzia_ Pokaż wiadomość
Iza a nie możesz iść po prostu sama ? czy wszyscy od Ciebie z klasy mają parę?
bo u mnie jest dosyć sporo osób które idą same i jakoś nie ubolewają nad tym

to że nie masz żadnej osoby towarzyszącej nie przekreśla Twojej całej 100dn !
Zgadzam się, potem będziesz żałować. Zobaczysz zdjęcia, wszyscy będą się wymieniać doświadczeniami, wspomnieniami i będziesz żałować, że Cię nie było.
I zawsze mówię, nie każdy idzie z parą, ale zazwyczaj idą tam osoby, które chcą się bawić więc nie powinno być źle.
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 11:10   #1166
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Studniówka 2012

o kurdę właśnie uświadomiłam sobie , że mam kolejny dylemat, Jakie gumki wybrać do aparatu na studniówkę
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 13:46   #1167
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Studniówka 2012

cześć dziewczyny
Szkoda, że wcześniej nie mogłam znaleźć tego tematu, wiedziałam, że gdzieś jest, ale nie mogłam na niego trafić:p
sama studniówkę mam 7 stycznia i jak na razie mam tylko partnera;D z każdym dniem coraz bardziej się obawiam, listopad się kończy powoli, a u nas ani widu ani słychu o próbach do poloneza, mamy w szkole chyba z 6 klas i każda tańczy oddzielnie więc oddzielnie ma próby. a moja klasa tak zorganizowana, ze nawet jeszcze nie deklarowaliśmy co zdajemy na maturze próbnej w kolejnym tygodniu a to było do 15 podać

kilka stron wcześniej wrzucałyście piękne sukienki:P
Dziewczyny jak myślicie, czy na studniówkę moze być sukienka krótsza niż do kolana? czy to by była przesada?
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 14:10   #1168
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: Studniówka 2012

U mnie tez sporo koleżanek idzie bez partnera. Wyznają zasadę, że po co targać ze sobą kogoś na siłę, płacić za niego i źle się bawić, bo może się okazać, że do takich "tańców" się nie nadają.

Ja też jestem posiadaczką prawa jazdy od września i udało mi się zdać za 1. razem
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 14:44   #1169
Sawik_1
Wtajemniczenie
 
Avatar Sawik_1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 062
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie, czy na studniówkę moze być sukienka krótsza niż do kolana? czy to by była przesada?
Może być, tylko żeby nie była za krótka
Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
po co targać ze sobą kogoś na siłę, płacić za niego i źle się bawić, bo może się okazać, że do takich "tańców" się nie nadają.
dokładnie
__________________
Driver - 27.06.2012
Zapuszczam włosy :

62~65~70~72



Sawik_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 14:59   #1170
Morganne
Przyczajenie
 
Avatar Morganne
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 6
Dot.: Studniówka 2012

Witam, pozwólcie, że się do was przyłączę.
Także od początku: moja studniówka odbędzie się 7 stycznia (jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie, gdyż czas ucieka a ja jestem w proszku). Kwestia sukienki: marzy mi się klasyczna "mała czarna" (tak, wiem, jestem taaaka nudna, aczkolwiek najlepiej czuję się właśnie w klasycznej czerni) .. chociaż klasyczna to nie jest dobre określenie, chciałabym aby owa sukienka była dopasowana (tak dla podkreślenia krągłości rzecz jasna)
Kwestia partnera jest niewymownie kontrowersyjna, gdyż.. go nie ma. (i jak tu się nie załamać, och)
Morganne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.