Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-10, 21:14   #1711
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
ZIaja Profesjonalna jest moim zdaniem znakomita; mam wrażenie, ze zdecydowanie lepsza od tej "supermarketowej"; maseczki wygładzają, uspokajają cerę i wyrównują koloryt; tonik jest bezalkoholowy, ale dobrze oczyszcza No i ceny są bajeczne
Gdzie można kupić kosmetyki z tej serii?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 21:15   #1712
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

madziarra, gdzie w Warszawie dorwałaś nową serię Joanny do włosów? I jak sprawdzają się produkty TIGI?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 21:17   #1713
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
ZIaja Profesjonalna jest moim zdaniem znakomita; mam wrażenie, ze zdecydowanie lepsza od tej "supermarketowej"; maseczki wygładzają, uspokajają cerę i wyrównują koloryt; tonik jest bezalkoholowy, ale dobrze oczyszcza No i ceny są bajeczne
Demaq Loreala zawiódl mnie; krem-żel musujący jest jeszcze jako-tako, jednak mleczko-tonik potwornie piecze w oczy, podrażnia i wcale tak dokładnie nie oczyszcza. U mnie odpada.
Krem Deborah to ten matujący; używam go czasami na podkład w upalne dni; nie psuje makijażu i faktycznie zapewnia mat na kilka godzin (w zależności od temperatury i ilości makijażu)
To seledynowo-czarne to stick antybakteryjny Tea Tree z Body Shop. Miałam jeszcze wcześniej olejek - jak dla mnie jedne z lepszych preparatów antybakteryjnych jak do tej pory
Ten srebrny słoiczek do maska pod oczy AA Oceanic.

P.s. Gratuluję dostania się na studia Mogę spytać jaki kierunek ?
Dzięki za odpowiedź dostałam się na filozofię, na wymarzoną filologię czeską zabrakło mi 3pkt

Ines-ka - Ziaja profesjonalna jest m.in. na inermis.pl
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 21:24   #1714
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
madziarra, gdzie w Warszawie dorwałaś nową serię Joanny do włosów? I jak sprawdzają się produkty TIGI?
W Naturze na Tarchominie.
Ze Small Talk jestem zadowolona, ale nie można przesadzić z ilością, bo inaczej zamiast zwiększyć objętość zmniejszy ją o połowę. Żel nieźle utrwala i wygładza, nadaje tej puszystość i teksturę.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić kosmetyki z tej serii?
Ja kupiłąm w sklepie firmowym Ziaji
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 21:50   #1715
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ceny w porównaniu do pojemności jak w zwykłej Ziaji. Hmm.. Szkoda że nie ma składów bezpośrednio na stronie, a już nie mam siły szukać.
Sklepy firmowe Ziaji? Wow.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 22:01   #1716
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Babcine kosmetyki Joanny mozna dostac w drogerii kolo Feminy na Solidarnosci.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 22:55   #1717
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ungia, napisz proszę coś o lakierze Biosilk - jak utrwala, czy jesteś zadowolona? Szukam czegoś, co nie będzie sklejało i robiło skorupki na cienkich delikatnych włosach i rozmyślam właśnie nad Faroukiem.
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie Majade Ungia - jak ten lakier?
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam ale miałam przerwę w wizażowaniu .
Lakier bardzo mi przypadł do gustu . Daje bardzo naturalny efekt. Jest leciutki, nie tworzy żadnej skorupki. Z całą pewnością sprawdzi się na cienkich i delikatnych włosach. Mam nawet wrażenie, że ten jedwab i wyciągi roślinne naprawdę działają, bo po jego użyciu włoski bardzo ładnie błyszczą (w odróżnieniu od innych lakierów, po których albo efekt był sztuczny - myślę o tych typowo nabłyszczających, albo wręcz matowiły włosy; muszę tu zaznaczyć, że zawsze używam lakierów profesjonalnych).
Co do utrwalania, to jak już wspomniałam efekt jest bardzo naturalny. Fryzurę miałam nienaruszoną cały dzień ale z drugiej strony pogoda w ostatnim czasie była piękna (sucho i bezwietrznie), więc nie wiem jak się sprawdzi przy gorszych warunkach atmosferycznych.




Przy okazji odwiedzenia wątku załączam moje ostatnie pielęgnacyjne zakupy :

DSC01373.JPG
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 23:02   #1718
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Jak Ci się podoba suflet do ciała Aquoliny? fajne zakupy aromatyczne
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 23:04   #1719
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja
Kosmetyki w obecnym użyciu
To teraz ja z małą serią pytań.

Jak seria się sprawdza seria L'oreal Prof. Solar Sublime? Planowałam kupić, ale w końcu sie rozmyśliłam i zaopatrzyłam się w szampon i maskę Elseve do farbowanych włosów i spray Gliss Kur do farbowanych z filtrem. Teraz nie wiem, czy nie żałuję, ale już przepadło.

Krem do pięt Scholl - działa? Jest jakiś nadzwyczajny, czy zwykły krem i reklama mocno przesadzona?

Co to w buteleczce z Sephory obok peelingu do rąk?

Dwie tubki Sephora Face: Repair Baum i peeling+maseczka - fajne to? Do jakiej cery przeznaczone?

Fluid Nivea do blond włosów - jak wrażenia? Chciałam kupić, ale pomyślałam, że poczekam na promocje w Rossmannie.

Lirene Ratunek po przedawkowaniu słońca - używałaś zgodnie z przenzaczeniem? Pomaga naprawdę, jak słonko za mocno przygrzeje? Kupiłam na wakacje i nie wiem, czy jest naprawdę skuteczny (ale mam nadzieję, że nie będę musiała się przekonywać na własnej skórze).

Uff, to chyba tyle. Musiałam zrobić notatki, żeby pamiętać wszystkie rzeczy, o które chcę zapytać, a i tak nie jestem pewna, czy o czyms nie zapomniałam.

Świetny zbiór.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 23:36   #1720
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jak Ci się podoba suflet do ciała Aquoliny? fajne zakupy aromatyczne
Zdjęcie jest na tyle niewyraźne, że może wprowadzać w błąd (niestety nie mam możliwości zrobienia lepszego ). W rzeczywistości to co wygląda na suflet to peeling Aquoliny (te identyczne opakowanie jest mylące, zwłaszcza przy tak słabej jakości zdjęcia).
Zastanawiałam się nad sufletem, który był w komplecie z żelem pod prysznic ale w końcu wzięłam peeling (w zestawie z balsamem ). Na razie czeka cierpliwie na chłodniejsze dni (takie czekoladowe zapachy wolę przy jesiennej lub zimowej aurze ).
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 08:31   #1721
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To teraz ja z małą serią pytań.

Jak seria się sprawdza seria L'oreal Prof. Solar Sublime? Planowałam kupić, ale w końcu sie rozmyśliłam i zaopatrzyłam się w szampon i maskę Elseve do farbowanych włosów i spray Gliss Kur do farbowanych z filtrem. Teraz nie wiem, czy nie żałuję, ale już przepadło.
Jak dla mnie jest świetna, wystawiłam niedawno nawet recezje Miałam ją na wakacjach na Krecie, maski używałam codziennie po myciu po przyjściu z plaży , po 2 tygodniach mam wrażenie, że wróciłam z włosami w lepszej kondycji niż przed wyjazdem, mimo mocnego słońca, wiatru, chloru, soli, dotykania, układania itp. itd Dość droga , ale uważam, że warto szarpnąć się raz do roku.
Cytat:

Krem do pięt Scholl - działa? Jest jakiś nadzwyczajny, czy zwykły krem i reklama mocno przesadzona?
Działa, ale u mnie jest problem z systematycznością Uzywam jak mi się przypomni Kiedy zacisnę zęby i zacznę się regularnie smarować i doprowadzę stopy do zadowalającego stanu, zaraz po tym zapominam o nim i niedługim czasie wracam do stanu wyjściowego. A u mnie latem pięty twardnieją w zastraszająco szybkim tempie.

Cytat:
Co to w buteleczce z Sephory obok peelingu do rąk?
Olejek do ciała i do kąpieli

Cytat:
Dwie tubki Sephora Face: Repair Baum i peeling+maseczka - fajne to? Do jakiej cery przeznaczone?
Repair Baum okazał się być niezawodny zimą na nartach. Peeling i maseczka jest do cery normalnej, jako maseczka bez szału, jako peeling bardzo fajny :EHEM: Wygładza, wynównuje koloryt, po użyciu twarz nie jest zaczerwieniona ani podażniona.
Cytat:

Fluid Nivea do blond włosów - jak wrażenia? Chciałam kupić, ale pomyślałam, że poczekam na promocje w Rossmannie.
Póki co stoi w zapasach i czeka na swoją kolej

Cytat:
Lirene Ratunek po przedawkowaniu słońca - używałaś zgodnie z przenzaczeniem? Pomaga naprawdę, jak słonko za mocno przygrzeje? Kupiłam na wakacje i nie wiem, czy jest naprawdę skuteczny (ale mam nadzieję, że nie będę musiała się przekonywać na własnej skórze).
Używałam zgodnie z przeznaczeniem jak i po opalaniu jako balsam. Tego lata tylko raz przypiekłam sobie delikatnie dekolt przy ramiączkach, balsam od razu ukoił i po 2-3 dniach nie było śladu, natomiast skóra pięknie zbrązowiała i nie schodziła

Cytat:
Uff, to chyba tyle. Musiałam zrobić notatki, żeby pamiętać wszystkie rzeczy, o które chcę zapytać, a i tak nie jestem pewna, czy o czyms nie zapomniałam.
W razie czego chętnie odpowiem na kolejne pytania

Cytat:
Świetny zbiór.
Dziękuję
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 08:59   #1722
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuję za odpowiedź.

Trochę żałuję, że mnie wąż w kieszeni dziabnął i przy wszystkich przedwyjazdowych zakupach postanowiłam na kosmetykach do włosów troszkę oszczędzić, ale może to, co kupiłam wystarczy, żeby chorwackie słoneczko za bardzo mnie nie zmasakrowało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 10:21   #1723
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

moje dzisiejsze zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8111349.JPG (66,5 KB, 206 załadowań)
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 11:59   #1724
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

madziarra, jak się sprawuje maska do włosów Timotei? Ile kosztowała? Nie widziałam jej w sklepach..

kolmanka, widziałaś jakie recenzje mają na KWC chusteczki do demakijażu Rival de Loop? Są w najgorzej ocenianych. No, ale może akurat Tobie przypasują.. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11166
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 12:04   #1725
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
madziarra, jak się sprawuje maska do włosów Timotei? Ile kosztowała? Nie widziałam jej w sklepach..

kolmanka, widziałaś jakie recenzje mają na KWC chusteczki do demakijażu Rival de Loop? Są w najgorzej ocenianych. No, ale może akurat Tobie przypasują.. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11166
zrobiłam próbke tych chusteczek i jak dla mnie sa dobre. Śwetnie zmyły mi makijaz , nie podrazniły mnie , nic mnie po nich nie piecze. ja mam cere bardzo wytrzymałą . Nic nigdy mnie nie uczuliło (oprócz produtków Nivea soft). Jak dla mnie te chusteczki są ok , szczególnie na wyjazdy, kiedy to wystepuje brak miejsca na mleczka do demakijazu
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 12:47   #1726
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ale fajny wątek

Wkleję i moje ostatnie nabytki:

- mikrodermabrazja Vichy dla cery cyt. "z niedoskonałościami"
- krem do twarzy Etincelante Nuxe
- intensywnie odżywczy krem do ciała Dove
- maseczka nawilżająca Lirene
- odżywka bez spłukiwania Pantene z linii Restoratives ("w przeciągu miesiąca naprawi zniszczenia powstałe w przeciągu ostatnich dwóch lat ")
- krem brązujący do ciała Dove
- krem pod prysznic o obłednym zapachu St Ives'a
- no i "średni" kuferek Sephory

Agniesko, również serdecznie gratuluję Tym bardziej serdecznie, że jestem na tym samym etapie co Ty i wiem, że nie jest łatwo
Ja dostałam się na wymarzone studia na wymarzonej uczelni

Estello, u Ciebie wypatrzyłam olejek ze złocistymi drobinkami Nuxe. Powiedz, czy Twoim zdaniem warty ceny? A jak z wchłanianiem? Chodzę dookoła tego olejku już chyba od dwóch miesięcy i cały czas mnie coś powstrzymuje Nie miałam okazji nigdy zobaczyć go " na żywo".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00956.JPG (108,8 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek Sephory 1.JPG (55,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek Sephory 2.JPG (105,6 KB, 221 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 13:12   #1727
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ale fajny wątek

Wkleję i moje ostatnie nabytki:

- mikrodermabrazja Vichy dla cery cyt. "z niedoskonałościami"
- krem do twarzy Etincelante Nuxe
- intensywnie odżywczy krem do ciała Dove
- maseczka nawilżająca Lirene
- odżywka bez spłukiwania Pantene z linii Restoratives ("w przeciągu miesiąca naprawi zniszczenia powstałe w przeciągu ostatnich dwóch lat ")
- krem brązujący do ciała Dove
- krem pod prysznic o obłednym zapachu St Ives'a
- no i "średni" kuferek Sephory

Agniesko, również serdecznie gratuluję Tym bardziej serdecznie, że jestem na tym samym etapie co Ty i wiem, że nie jest łatwo
Ja dostałam się na wymarzone studia na wymarzonej uczelni

Estello, u Ciebie wypatrzyłam olejek ze złocistymi drobinkami Nuxe. Powiedz, czy Twoim zdaniem warty ceny? A jak z wchłanianiem? Chodzę dookoła tego olejku już chyba od dwóch miesięcy i cały czas mnie coś powstrzymuje Nie miałam okazji nigdy zobaczyć go " na żywo".
powiedz mi ile dałas za ten produkt z Vichy?? Własnie o nim czytałam , ze stosuje sie go tylko wiosną i jesienią przez 3 tygodnie. Dobry jest? Rzeczywiscie pomaga?
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 13:35   #1728
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
powiedz mi ile dałas za ten produkt z Vichy?? Własnie o nim czytałam , ze stosuje sie go tylko wiosną i jesienią przez 3 tygodnie. Dobry jest? Rzeczywiscie pomaga?
Ta wersja kosztowała chyba coś koło 120-140zł. Kupowałam też dla mamy dermabrazję Vichy dla cery dojrzałej i ta była ciut droższa - może 170zł.

Zalecane jest żeby stosować go tylko wiosną i jesienią, bo ma w składzie kwasy (a wersja dla cery dojrzałej dodatkowo witaminę C) i mnóstwo innych składników, które miałyby przykry wpływ na skórę potraktowaną słońcem. Osobiście użyłam na razie 3-4 razy i nic mi nie jest Ale nie opalam się na słońcu i nakładam na buzię podkład z filtrem W przypadku mojej mamy sytuacja identyczna

Myślałam, że będę używać np regularnie raz w miesiącu jako mocniejszy peeling, ale okazuje się, że kosmetyk jest taki intensywny w działaniu, że tylko bym sobie mogła krzywdę zrobić w ten sposób Mam raczej grubszą skórę a mimo to efekty widoczne są natychmiast. Myślę, że taka kuracja 2-3 razy w roku to jest to.

Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Generalnie specyfiki Vichy mnie i mojej mamie nie służą, ale w tym przypadku naprawdę gigantyczne zaskoczenie. Byłam ze dwa razy na zabiegu mikrodermabrazji u dermatologa i mogę śmiało powiedzieć, że efekt po własnoręcznie wykonanym zabiegu z Vichy jest porównywalnie świetny Z tym że u dermatologa płaciłam 100zł za jeden zabieg a zestaw kosztuje trochę ponad 100zł. Buzia jest aksamitnie gładziutka, pory się oczyszczają i zwężają a drobne blizenki stopniowo rozjaśniają.

Wydajność jest rewelacyjna! Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że wdg moich szacunków cały zestaw wystarczy na 50 zabiegów Denerwujące jest tylko to, że dwa z czterech specyfików są w saszetkach i trzeba wynaleźć jakąś metodę żeby je porządnie pozamykać po każdym otwarciu.

Podsumowując Polecam z całego serca
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 13:40   #1729
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ta wersja kosztowała chyba coś koło 120-140zł. Kupowałam też dla mamy dermabrazję Vichy dla cery dojrzałej i ta była ciut droższa - może 170zł.

Zalecane jest żeby stosować go tylko wiosną i jesienią, bo ma w składzie kwasy (a wersja dla cery dojrzałej dodatkowo witaminę C) i mnóstwo innych składników, które miałyby przykry wpływ na skórę potraktowaną słońcem. Osobiście użyłam na razie 3-4 razy i nic mi nie jest Ale nie opalam się na słońcu i nakładam na buzię podkład z filtrem W przypadku mojej mamy sytuacja identyczna

Myślałam, że będę używać np regularnie raz w miesiącu jako mocniejszy peeling, ale okazuje się, że kosmetyk jest taki intensywny w działaniu, że tylko bym sobie mogła krzywdę zrobić w ten sposób Mam raczej grubszą skórę a mimo to efekty widoczne są natychmiast. Myślę, że taka kuracja 2-3 razy w roku to jest to.

Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Generalnie specyfiki Vichy mnie i mojej mamie nie służą, ale w tym przypadku naprawdę gigantyczne zaskoczenie. Byłam ze dwa razy na zabiegu mikrodermabrazji u dermatologa i mogę śmiało powiedzieć, że efekt po własnoręcznie wykonanym zabiegu z Vichy jest porównywalnie świetny Z tym że u dermatologa płaciłam 100zł za jeden zabieg a zestaw kosztuje trochę ponad 100zł. Buzia jest aksamitnie gładziutka, pory się oczyszczają i zwężają a drobne blizenki stopniowo rozjaśniają.

Wydajność jest rewelacyjna! Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że wdg moich szacunków cały zestaw wystarczy na 50 zabiegów Denerwujące jest tylko to, że dwa z czterech specyfików jest w saszetkach i trzeba wynaleźć jakąś metodę żeby je porządnie pozamykać po każdym otwarciu.

Podsumowując Polecam z całego serca
dzięki bardzo strasznie mnie namówiłas i w poniedziałek wybieram sie do apteki.
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 13:52   #1730
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
dzięki bardzo strasznie mnie namówiłas i w poniedziałek wybieram sie do apteki.
O rany, jeśli Cie podpasuje to będe miała wyrzuty sumienia Napiszę jeszcze jaką mam cerę, bo to kluczowa sprawa : przetłuszczająca się, okresowo odwodniona, grubsza, ciężko mi się wszystko goi, rozszerzone pory na nosie i policzkach. Pryszcze raczej tylko przed okresem

Jeśli miałabyś podobne problemy do moich to ta mikrodermabrazja powinna na Ciebie dobrze zadziałać

Zajrzałam na KWC - tam oceny ma raczej przeciętne.

Przy okazji też gratuluję dostania się na UM
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 13:53   #1731
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Oo mam próbkę tego specyfiku do mikroderambrazji Vichy, musze wypróbować jesienią/zimą.
Olejk hmm ciężko stwierdzić - na pewno 100zl nie jest wart, ja placilam polowe, nie wiem czy kupilabym drugi raz takie duze opakowanie. Ma mikroskopijne drobinki i slicznie wyglada na skorze, zwlaszcza w sloncu, nie jest tlusty. Ale rzadko go uzywam - tylko latem:/

Ungia jak kremik Dermedicu sie sprawuje?To pod oczy, prawda? Tez mam te perfumy, a zel-drink Voglia Di sprezentowalam kiedys komus
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:01   #1732
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oo mam próbkę tego specyfiku do mikroderambrazji Vichy, musze wypróbować jesienią/zimą.
Przed zakupem pełnowymiarówki też zużyłam próbkę Tylko że ta próbka składa się z peelingu + maseczki. W zestawie jest jeszcze woda termalna i krem "normalizujący". Myślę, jednak że spokojnie można sobie wyrobić opinię na temat tej mikrodermabrazji po zużyciu próbki Mnie zachęciła

Cytat:
Olejk hmm ciężko stwierdzić - na pewno 100zl nie jest wart, ja placilam polowe, nie wiem czy kupilabym drugi raz takie duze opakowanie. Ma mikroskopijne drobinki i slicznie wyglada na skorze, zwlaszcza w sloncu, nie jest tlusty. Ale rzadko go uzywam - tylko latem:/
No ja właśnie na Allegro się zasadzam... Z przesyłką byłoby ok 65 zł... Hm. Czuję się skuszona
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:59   #1733
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wodę termalną posiadam, krem też sie jakiś znajdzie
Olejku pewnie będę używać zimą - bo skóra będzie bardziej sucha niż teraz. A szkoda żeby się przeterminował. Niestety nie będzie widać tego blasku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 15:23   #1734
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O rany, jeśli Cie podpasuje to będe miała wyrzuty sumienia Napiszę jeszcze jaką mam cerę, bo to kluczowa sprawa : przetłuszczająca się, okresowo odwodniona, grubsza, ciężko mi się wszystko goi, rozszerzone pory na nosie i policzkach. Pryszcze raczej tylko przed okresem

Jeśli miałabyś podobne problemy do moich to ta mikrodermabrazja powinna na Ciebie dobrze zadziałać

Zajrzałam na KWC - tam oceny ma raczej przeciętne.

Przy okazji też gratuluję dostania się na UM
ja mam cerę tłustą raczej albo mieszaną . Mam problemy z rozszerzonymi porami. Moja mama proponowała mi kuracje kwasami AHA ale dopiero jesienią, więc też skorzystam. A no i dzięki za gratulacje;-)
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 20:06   #1735
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Angelku świetne zakupy!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 21:24   #1736
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Angelku świetne zakupy!
Dzięki
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 15:39   #1737
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ungia jak kremik Dermedicu sie sprawuje?To pod oczy, prawda? Tez mam te perfumy, a zel-drink Voglia Di sprezentowalam kiedys komus
Krem-żel pod oczy Dermedic kupiłam na wypróbowanie (trafiłam akurat na fajną promocję) i nie żałuję. Ma bardzo przyjemną konsystencję, która wchłania się nie pozostawiając żadnego tłustego śladu (co ma dla mnie ogromne znaczenie, bo dzięki temu nie rozmazuje mi się tusz pod oczami). Dobrze nawilża i nie podrażnia. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to zapach (jak na krem pod oczy jest dla mnie zbyt intensywny) ale mogę mu to wybaczyć bo krem spełnia obietnice producenta .
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 15:52   #1738
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuję Ungia
Chciałam zrobić fotki, a rodzinka zabrała moją cyfrówkę na wakacje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 15:56   #1739
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam ale miałam przerwę w wizażowaniu .
Lakier bardzo mi przypadł do gustu . Daje bardzo naturalny efekt. Jest leciutki, nie tworzy żadnej skorupki. Z całą pewnością sprawdzi się na cienkich i delikatnych włosach.
Dzięki
W tak zwanym międzyczasie kupiłam ten lakier i uważam, że jest rewelacyjny. Włosy sa miękkie,nie kleją się, nie tworzą się sztywne pasma.
Co ciekawe włosy są porządnie uniesione u nasady a nie sztywne. Ja go również polecam.

Dziewczyny, bardzo fajne kolekcje i nowości
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 17:15   #1740
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Talking Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ależ Wy tego macie...... Możecie mi w takim razie polecić preparat do mycia twarzy-cera mieszana-wągry,syfki itp.Kosmetyczkę odwiedzam regularnie.Może coś już sprawdzonego?
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.