Zanim zadam pytanie........ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 20:37   #1
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120

Zanim zadam pytanie........


....gdzie jest ta wyszukiwarka?

i wiecie co? troche mnie irytuje takie pisanie,że zanim się zada pytanie to trzeba szukać w wyszukiwarce... a może ja nie mam na to ochoty?
i nie żebym była przezłośliwa...

dziękuję za informację
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:39   #2
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Zanim zadam pytanie........

przy słowie "szukaj" jest taka strzałka ..klikasz na nia ..i wpisujesz to co szukasz
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:56   #3
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zanim zadam pytanie........

dzięki patitcz!
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:17   #4
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Cytat:
Napisane przez Gaga78
....gdzie jest ta wyszukiwarka?

i wiecie co? troche mnie irytuje takie pisanie,że zanim się zada pytanie to trzeba szukać w wyszukiwarce... a może ja nie mam na to ochoty?
i nie żebym była przezłośliwa...

dziękuję za informację
A może inni nie mają ochoty powtarzać w kółko tego samego? Postów o prostowanie włosów jest przykładowo 10 dziennie i ile można pisać że efalock jest najbardziej polecaną prostownicą? To naprawdę nie jest wielki wysiłek wcisnąć "szukaj", a gwarantuję ci że czytając wątki dowiesz się 10 razy więcej niż zadając pytanie.
Pozdrawiam.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:26   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Gaga 78 , mozesz nie miec na to ochoty, masz pełne prawo, ale tez nie mozna ciagle zapychac tymi samymi pytaniami...ja uwazam ze wyszukiwarka to duze udognienie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:28   #6
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Możesz nie mieć ochoty, ale radzę zaprzyjaźnić się z wyszukiwarką, bo ciągłe powtarzanie wątków nie jest niczym fajnym A tak, mozna tego uniknąć.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:38   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Poza tym można się w ten sposób narazić na to, że dziewczyny, zmuszone odpowiadać po raz 50-ty na takie samo pytanie nie będą już miały ochoty odpowiadać. Wyobraź sobie, że piszesz od kilku lat tę samą odpowiedź na pytania, które pojawiają się wciąż i wciąż te same, jak refren w przydługiej piosence. Nudne to koszmarnie. A wtedy nowa wizażanka może sobie pomyśleć, że jest ignorowana, bo jest nowa...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 04:24   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Cytat:
Napisane przez Gaga78
i wiecie co? troche mnie irytuje takie pisanie,że zanim się zada pytanie to trzeba szukać w wyszukiwarce... a może ja nie mam na to ochoty?
i nie żebym była przezłośliwa...
gaga, chyba chcesz walczyc z wiatrakami na forach internetowych panuja pewne zasady i trzeba je po prostu zaakceptowac. to tak ja w zyciu prawo, przeciez nie mozemy np dac w pysk kazdemu, kogo nie lubimy, mimo, ze mamy ochote bo jakis porzadek musi byc.
na tej samej zasadzie fora internetowe maja pewne zasady, zeby sie nie zrobil totalny chaos
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 07:12   #9
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Cytat:
Napisane przez Gaga78
i wiecie co? troche mnie irytuje takie pisanie,że zanim się zada pytanie to trzeba szukać w wyszukiwarce... a może ja nie mam na to ochoty?
i nie żebym była przezłośliwa...
ale to nie my wymyśliłyśmy. przebywając gdzieś, należy przestrzegać zasad tam obowiązujących - w całym Internecie obowiązuje netykieta i jedną z jej zasad jest właśnie korzystanie z wyszukiwarki. nauczysz się tego na wizażu, to nie dostaniesz później ochrzanu na innych forach. i - jak pisały dziewczyny - jeśli zadasz pytanie na b. oklepany temat, większości z nich nie będzie się chciało powtarzać po raz setny tego samego. więc wybór należy do Ciebie - albo pytasz po to, żeby znaleźć informację, albo tylko po to, żeby mieć swój wątek
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 07:29   #10
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Widze Gaga, że jesteś nową wizazanką i myśle że w miare upływu czasu sama sie przekonasz, przeglądając powtarzające się watki, jak to fajnie 100 razy odpowiadać na to samo pytanie
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 07:41   #11
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Zanim zadam pytanie........

Cytat:
Napisane przez nan
Poza tym można się w ten sposób narazić na to, że dziewczyny, zmuszone odpowiadać po raz 50-ty na takie samo pytanie nie będą już miały ochoty odpowiadać. Wyobraź sobie, że piszesz od kilku lat tę samą odpowiedź na pytania, które pojawiają się wciąż i wciąż te same, jak refren w przydługiej piosence. Nudne to koszmarnie. A wtedy nowa wizażanka może sobie pomyśleć, że jest ignorowana, bo jest nowa...
Dokładnie.
Ciekawe czy Gaga byłaby nadal "przeciwniczką" wyszukiwarki gdyby sama musiała w małych odstępach czasu odpowiadać na te same pytania albo jakby na pierwszej z podstron ulubionego forum wciąż znajdowałaby od dłuższego czasu watki o tym samym temacie
Gaga Ciebie może irytować korzystanie z wyszukiwarki a nas powielane watki wiec nie miej później pretensji, że nikt nie chce Ci odpowiedziec na zadane pytanie.

Mnie strasznie wkurza sytuacja kiedy zwraca się komuś uwagę (i to wcale nie złośliwie!), że temat był poruszany wczoraj/dwa dni temu/ w zeszłym tygodniu i tam było dużo odpowiedzi a ktoś odpowiada "a co mnie to obchodzi?! ja mam swój wątek"
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.