Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakim typem jest Spark20?
Wiosna 6 8,22%
Lato 20 27,40%
Jesień 23 31,51%
Zima 24 32,88%
Głosujący: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 21:33   #391
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Beniu, masz fantastyczne oczy - oczy jak z obrazów! Myślałaś o tym, by je lekko podkreślić? Przy takich oczach i niesamowitej burzy włosów w ogóle możesz przestać się zastanawiać czy jesteś zimą czy jesienią
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:17   #392
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Dzięki Wiwianno za te miłe słowa! Zdarza mi się te oczka podkreślać, ale sama widzisz, że są czerwone jak u królika, bo mam alergię na wszystko i spędzam cały dzień przy komputerze! A zdjęcia są oczywiście bez makijażu, żeby ułatwić rozpoznanie typu kolorystycznego.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 08:15   #393
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

No dobrze, spróbujmy jeszcze raz: różowy czy pomarańczowy?

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2008-08-25 o 09:14
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 10:55   #394
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

mnie się wydaję,że w różowym lepiej,ale co do typu to nie jestem pewna
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:04   #395
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Po opisie wynika, że zima, ale jak tak patrzę na zdjęcia to wydaje mi się , że jesień. Trudno określić. Żeczywiście ma Pani piękne oczy, takie tajemnicze.. a'la Mona Liza. A co do kolorów, to ładnie Pani w różowym.
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:38   #396
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

hmmm! skoro różowy, to znów jesień odpada! a już się zaczynałam przyzwyczajać
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:46   #397
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Różowy I tu skłoniłabym się do zimy Pogłębiony kolor włosów (ciemny brąz) pokreśli cerę i stworzy możliwość dla ciekawych kombinacji kolorystycznych. Nie będziesz też musiała rezygnować ze swoich ulubionych kolorów ubrań.
Myślę, że możesz spróbować iść w tym kierunku:

Makijaż:
http://z.about.com/d/beauty/1/0/d/n/kardashian.jpg
http://i156.photobucket.com/albums/t...air-cut-11.jpg
http://www.makeup-makijaz.info/d/235...eczorowy-2.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y19...ameronDiaz.jpg


Włosy (sposób cięcia)
http://www.hairfinder.com/catwalk/curlyhair.jpg
http://www.visual-makeover.com/hairs...Curly-Hair.jpg
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 11:55   #398
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

No dobrze, Wiwianno, ale co z czernią i bielą, w których jest mi fatalnie, a Ty twierdzisz, że zima?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 15:57   #399
MoOnNeczka
Przyczajenie
 
Avatar MoOnNeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
GG do MoOnNeczka
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Jesień

Skóra: jest gładka, jasna. Cera ma ciepłą barwę kości słoniowej lub intensywną, złocisto-beżową, brzoskwiniową. Masz skłonność do piegów i znamion w kolorze rudym lub złocisto-brunatnym. Źle się opalasz - słońce często powoduje zaczerwienienia skóry.

Oczy: mają barwę topazu, brązu, złotego brązu, zieleni. Możesz mieć stalowo-niebieskie lub błekitne oczy ze złotawymi, ciepłymi plamkami.

Włosy: w dzieciństwie byłaś blondynką, a z wiekiem Twoje włosy ściemniały. Mają teraz kolor od blond przez czerwony blond, kasztanowy, marchewkowy do brązowego. Twoje włosy mają zawsze ciepły, złotawy połysk.



to jest opis do jesieni
mysle wiec ze pani jest jesienia,poniewaz wiekszosc z tego opisu opisuje wlasnie urode jaka pani posiada

Kolory dla typu jesiennego

Są to barwy ciepłe, większość ma kolory ziemi i lekko złocisty refleks, inne są czyste i nasycone. Odpowiednie dla wszystkich jesieni są ciepłe odcienie brązu – od jasnego, przypominającego szampana i złotego beżu poprzez ciepły i soczysty rdzawy aż po najciemniejsze odcienie czekoladowego brązu. Doskonale prezentują się w zieleni groszkowej, jasnym i nieco ciemniejszym odcieniu khaki aż po petrol i ciemna zieleń jodłową. Jesieniom pasują tez wszystkie czerwonawe odcienie niebieskiego od śliwkowego po fiołkowy, świetlisty oranż, łososiowy, morelowy, czerwień makowa, pomidorowa i miedziana, musztardowy, żółć kukurydzy, złamane biele, czekoladowy brąz, jeżynowy, barwa wielbłądziej wełny.

Makijaż dla typu jesiennego
J
asna alabastrowa cera wygładzona płynnym podkładem w ciepłych odcieniach beżu wygląda pięknie. Piegi nie powinny być zakrywane, lecz co najwyżej przypudrowane. Latem wygląda pięknie terracotta puder, co naśladuje opaleniznę i doskonale zastępuje róż. Pomadki mogą być w kolorach stonowanej czerwieni, rdzawe, miedziane, pomarańczowe. W kolorze nasyconego łososiowego i zamiast perłowych najlepiej wyglądają kolory o złocistym połysku. Cienie do powiek mogą być ciepłe niebieskie, odcienie zieleni wpadające w błękit i turkus, pomarańczowo – żółte, rdzawe. Najodpowiedniejsze kolory kredek do oczu to brązy, ciepła nasycona zieleń, niebieski i fioletowy, a rzęsy podkreśla urodę oczu gdy będą w kolorze brązowym, zielonym, oberżyny, niebieskim i fioletowym.

mam nadzieje ze sie przyda
__________________
Wyjechał
MoOnNeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 16:52   #400
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
No dobrze, Wiwianno, ale co z czernią i bielą, w których jest mi fatalnie, a Ty twierdzisz, że zima?
Skłaniam się ku tej zimie, bo w jej palecie dostrzegam korzystniejsze dla Ciebie manewry kolorystyczne Ale zgadzam się, jeśli zechcesz możesz postawić na jesień (to się nazywa uniwersalny image!).
Zamiast bieli postawiłabym na ecru. Natomiast czerń jest uniwersalna, wcale nie musi być smutna, wystarczą odpowiednie dodatki i makijaż.
A co Ty na tę sławną zimę?
http://secondhandshopper.files.wordp...eth-taylor.jpg
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:44   #401
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Do jesieni mam wątpliwości ze względu na kolor włosów, które nie mają brązowego odcienia tylko szary, no i ten test na kolory różowy u pomarańczowy, który skłania mnie w kierunku zimnych kolorów . Zima znów mi koliduje z tą bielą i czernią. Miałam kiedyś (przez przypadek!) kruczoczarne włosy i bardzo źle się przy nich prezentowała moja różowa twarz i zdecydowane, jaskrawe kolory. Może bardziej lato-zima?. Albo dać sobie spokój i umrzeć w nieświadomości jaki jest mój typ urody .
A Twoja opinia, Wiwianno, że mogę sobie wybrać czy jestem jesienią czy zimą lekko mnie zaskoczyła. Przecież o tym natura decyduje, nie ja chyba? Można ją oczywiście poprawić, ale przecież w testach na typ kolorystyczny podaje się naturalne cechy, nieprawdaż?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 20:33   #402
MoOnNeczka
Przyczajenie
 
Avatar MoOnNeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
GG do MoOnNeczka
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

moja droga jestes zima
i nie umrzesz w nieswiadomosci
ja tez jestem zima i mi z tym dobrze
__________________
Wyjechał
MoOnNeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 21:12   #403
hellononsens
Raczkowanie
 
Avatar hellononsens
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 89
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

A może ma pani typ mieszany? podobno niezwykle rzadko spotyka się że u jednej osoby występuje taki"czysty" typ np. wiosna
hellononsens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 21:37   #404
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

No i komu mam wierzyć ?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:25   #405
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Beniu, natura jak widać nie lubi schematów i łatwych rozwiązań A poza tym, czyż my kobiety nie bywamy zmienne ? Zima, jesień, lato... a może po prostu pozwól sobie na swobodę i ekspresję w tworzeniu image A, co tam - raz się żyje
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:40   #406
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Zgadzam się z Tobą w zupełności i daję za wygraną! Zdam się na własny instynkt w doborze kolorów, chyba, że ktoś mi podda jakąś sugestię co do kolorów, które są dla mnie korzystne?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 12:19   #407
MoOnNeczka
Przyczajenie
 
Avatar MoOnNeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
GG do MoOnNeczka
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

to co ja napisalam
w tych kolorach bedzie Ci naprawde ładnie
__________________
Wyjechał
MoOnNeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:08   #408
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Sama już nie wiem . Moja pstrokata cera nie pasuje mi do zimy. Boję się tych kolorów "zimowych", zwłaszcza tej czerni i bieli, niektórych intensywnych np. żółtego - też. Jesteście pewne, że to nie lato - zima? Wcale się nie dziwię, że ci wizażyści tyle sobie każą płacić
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:27   #409
shasha
Przyczajenie
 
Avatar shasha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
GG do shasha
Dot.: Prosze o pomoc w określeniu typu urody

Dziękuje za odpowiedź . Byłam na urlopie i dlatego dopiero teraz odpisuję. Ostatnio bardziej zwracam uwagę na to co mi pasuję. Dochodzę do wniosku że lepiej mi w ciemnych ciuchach niż jasnych. Dobrze mi granacie, oliwce i khaki. Jak patrze na zdjęcia z dzieciństwa, to widzę, że wtedy pasował mi taki jasny rudy kolor ciuchów. Próbowałam sprawdzić czy mi by teraz pasował, ale nie bardzo idzie to zrobić, bo mam prawie czarne włochale (jestem w trakcie rozjaśniania, żmudna to robota ). Dobrze mi tez w czerwonym, indygo, szarym, beżowym i takim piaskowym - złocistym. Jak patrze na foty, gdzie miałam naturalny kolor włosów, to głównie tak się ubierałam kiedyś i było mi w tym dobrze. Swego czasu przeszłam przez wszelki możliwy kolor włosów. Marzy mi się taki złocisty blond-rudy-brąz, zastanawia mnie czy będzie mi pasować. I czy na pewno jestem wiosną. Bo wiośnie niby ciemne kolory nie pasują, a ja w nich wyglądam dobrze. Wiosna sie rumieni ja prawie wogle. W jasnych kolorkach wyglądam mdło.
Zdjęcia co zrobiłam faktycznie nie są najlepsze. W końcu robiłam je komórą. Biżuteria w jakiej wyglądam najlepiej to każda postarzana, drewniana, duże kamienie. Jak mam na sobie sam łańcuszek srebrny z małym serduszkiem, to wygląda to nijako. No i nie wiem. Latem raczej nie jestem bo nie pasują mi aż takie mdłe i pastelowe kolory. Zresztą źle mi w zimnym różu, lepiej wyglądam w łososiowym. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jakim typem jestem. Ech. ...
__________________
Shasha
shasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 12:39   #410
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Prosze o pomoc w określeniu typu urody

Cytat:
Napisane przez shasha Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź . Byłam na urlopie i dlatego dopiero teraz odpisuję. Ostatnio bardziej zwracam uwagę na to co mi pasuję. Dochodzę do wniosku że lepiej mi w ciemnych ciuchach niż jasnych. Dobrze mi granacie, oliwce i khaki. Jak patrze na zdjęcia z dzieciństwa, to widzę, że wtedy pasował mi taki jasny rudy kolor ciuchów. Próbowałam sprawdzić czy mi by teraz pasował, ale nie bardzo idzie to zrobić, bo mam prawie czarne włochale (jestem w trakcie rozjaśniania, żmudna to robota ). Dobrze mi tez w czerwonym, indygo, szarym, beżowym i takim piaskowym - złocistym. Jak patrze na foty, gdzie miałam naturalny kolor włosów, to głównie tak się ubierałam kiedyś i było mi w tym dobrze. Swego czasu przeszłam przez wszelki możliwy kolor włosów. Marzy mi się taki złocisty blond-rudy-brąz, zastanawia mnie czy będzie mi pasować. I czy na pewno jestem wiosną. Bo wiośnie niby ciemne kolory nie pasują, a ja w nich wyglądam dobrze. Wiosna sie rumieni ja prawie wogle. W jasnych kolorkach wyglądam mdło.
Zdjęcia co zrobiłam faktycznie nie są najlepsze. W końcu robiłam je komórą. Biżuteria w jakiej wyglądam najlepiej to każda postarzana, drewniana, duże kamienie. Jak mam na sobie sam łańcuszek srebrny z małym serduszkiem, to wygląda to nijako. No i nie wiem. Latem raczej nie jestem bo nie pasują mi aż takie mdłe i pastelowe kolory. Zresztą źle mi w zimnym różu, lepiej wyglądam w łososiowym. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jakim typem jestem. Ech. ...
ale mimo wszystko z opisu wydajesz sie "ciepła", moze jestes nietypowa wiosna lub jesienia. ciemne, ale cieple kolory sa stworzone dla jesieni.

granatowy pasuje wylacznie Zimie i ew ciemnemu Latu, moze po prostu podoba Ci sie ten kolor. jezeli rzeczywiscie jestes ciepla, to w chlodnych, ciemnogranatowych ciuchach powinnas sie wydawac lekko zolta.

a Wiosny nie musza sie wcale rumienic.

a jak czujesz sie w typowych "barwach ziemi"? brazach, ciemnej, brudnej, butelkowej zieleni? kukurydzianej zolci, ciemnym wielbladzim?

to sa typowe barwy jesienne.

jesieni pasuje tez drewniana bizuteria lub z innych naturalnych surowcow, w syntetycznej nie wyglada dobrze.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:47   #411
shasha
Przyczajenie
 
Avatar shasha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
GG do shasha
Dot.: Prosze o pomoc w określeniu typu urody

W brązach wyglądam świetnie. Ale granat pasuje tez jesieni z tego co czytałam. I na prawdę mi w nim dobrze. Wczoraj kupiłam granatowa bluzke i super w niej wyglądam. Trudno stwierdzić czy przy tym mam żółtą cerą, bo jestem opalona. Miałam kiedyś sweter w butelkowej zieleni i wyglądałam dobrze. Dobrze mi w bardzo ciemnej oliwce. Nie kłóciło się to jakoś z moją cerą. Wczoraj przymierzałam w sklepie bluzkę w kolorze kukurydzy i do cery pasowała, ale mam ciemne prawie czarne włosy (farbowane) i się trochę z nimi gryzł. Ale jak się kiedyś farbowałam na rudy to wyglądałam świetnie. Jak będę rozjaśniać włosy to i tak przez rudy muszę przebrnąć, więc zobaczymy jak to będzie wyglądać. Dziękuję truskaweczko za pomoc i pozdrawiam
__________________
Shasha
shasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:53   #412
shasha
Przyczajenie
 
Avatar shasha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
GG do shasha
Dot.: Prosze o pomoc w określeniu typu urody

Acha dobrze mi tez w fioletach ale raczej ciemnych.
__________________
Shasha
shasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:39   #413
sviola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22
Question jesień, zima a może wiosna?

hej,
właśnie jakim jestem typem urody? Znajomi mowia mi,ze jesień albo zima, a w tescie wyszlo mi że wiosna. Proszę o pomoc. Po 2 ciażach jestem na etapie kompletowania nowych- modnych i nieciazowych ciuchow. Nie wiem jakie kolory wybierac. Prosze tez o sugestie dot makijazu. Moj dzienny makijaz to: podklad i wytuszowane rzęsy.
pozdrawiam

Edytowane przez sviola
Czas edycji: 2009-11-05 o 18:51
sviola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:49   #414
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

Cytat:
Napisane przez sviola Pokaż wiadomość
hej,
właśnie jakim jestem typem urody? Znajomi mowia mi,ze jesień albo zima, a w tescie wyszlo mi że wiosna. Proszę o pomoc. Po 2 ciażach jestem na etapie kompletowania nowych- modnych i nieciazowych ciuchow. Nie wiem jakie kolory wybierac. Prosze tez o sugestie dot makijazu. Moj dzienny makijaz to: podklad i wytuszowane rzęsy.
pozdrawiam
Zimka jak się patrzy.Popróbuj fiolecik (bordo, śliwka) na oczkach, pięknie podkreśli kolor twoich tęczówek.Można go połączyć z szarościami.No i śmiało możesz uzywać ciemnych szminek. Ja też zimka, więc chętnie służę pomocą. W garderobie też polecam szary, bordo, fiolet, róże i błękity. Unikaj żółtego i pomarańczowego oraz złamanych szarością kolorów (np. brudna śliwka,brudny róż). Bardzo ładna z ciebie zima. Może masz zdjęcie całej sylwetki? Może wtedy wizażanki doradziłyby ci jakieś ciuszki? Do makijażu moge polecić paletkę idealnie dobranych 4 cieni-revlon 12 h colorstay berry bloom, do twoich oczu będzie super.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:51   #415
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

Zapomniałabym, włoski. Pamiętaj,że zimie nie pasują jasne pasemka i rdzawe kolory.Jeśli farbowanie to ton w ton lub na ciemne kolory z fioletowym połyskiem lub czekoladowy brąz. Inne cię postarzą. Ładny kolor dla zim to kruczoczarny lub oberżyna.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 13:00   #416
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

Patrzę na twoje zdjęcie i myślę,że na twoim miejscu zagęściłabym i przyciemniłabym brwi. Masz bardzo wyraziste oczy,przy tak mocno wyskubanych brwiach jak na tym zdjęciu tęczówki bardzo przykuwają uwagę a jednocześnie oczom brakuje oprawy i twarz wygląda nieproporcjonalnie. Polecam kupić czarną kredkę do brwi. Możesz też używać bordowej pomadki i kredki do ust (masz wąskie usta, warto je obrysować by je troszkę optycznie powiększyć) i na pomadkę nałożyć troszkę błyszczyku.A na oczy śliwkowy eye liner i czarna maskara. I też będzie bardzo ładnie.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 13:08   #417
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

Zajrzyj też do tego wątku, o kolorach ubrań najlepszych dla zim: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=78939&page=2
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 13:35   #418
sviola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

dziekuje za odpowiedzi, sama tez uwazam się wlasnie za zime. mialam kiedys pasemka na wlosach -jasne i szybko z nich zrezygnowalam. Dziekuje za info dot konretnego cienia, napewno go wyprobuje. brwi mam takie naturalnie jasne i slabiutkie, planuje jesienia makijaz permamentny. troche sie boje jak to wyjdzie, ale zaryzykuje. Bardzo bym prosila o zdjecia albo linki z przykladami kolorow i fasonów w jakich powinnam wybierac ubrania. szczegolnie zalezy mi na nowych trendach, jakie by do mnie pasowaly

zalaczam zdjecie sylwetki

Edytowane przez sviola
Czas edycji: 2009-11-05 o 18:51
sviola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 13:57   #419
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

Wątek o makijażu permanentnym.
Link:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3207574&start=30
Raczej bym ci odradzała. Jeśli już coś robić to prędzej czarna henna na brwi. Taniej i bezpieczniej.
Jesteś bardzo ładna. Szkoda byłoby to zepsuć np. złym rozprowadzeniem barwnika w skórze.
Oglądam twoją sylwetkę,postaram się dobrać ci coś do twojej figury.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:24   #420
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jesień, zima a może wiosna?

Ok. Widziałabym cię w kolorach kontrastowych i ze względu na biust,najlepiej w zestawieniach typu jaśniejsza góra z miękkiej tkaniny,góra niezbyt długa plus ciemniejszy kontrastowy dół. Np. szara bluzka kopertowa lub bluzka w łódkę, albo dekolt woda ewentualnie sweterek z dekoltem w szpic i bordowa spódnica. Spódnice wybierałam bym raczej trapezowe i niezbyt długie , ok .40 cm. Nie widzę cię w drobnych wzorkach,jeśli wzory to geometryczne, czarno białe lub biało czarno czerwone (np. szerokie pasy) i raczej na bluzkach niż na spódnicy czy spodniach. Pasujesz mi do białej koszuli połączonej ze swetrem w kolorze czerwonego wina, do bordowego żakietu z wełny z jakimiś domieszkami ale moim zdaniem musisz wybierać żakiety krótkie.
Na tym zdjęciu masz zbyt długą bluzkę.Brak ci w niej talii.Podejrzewam,że chciałaś maskować biodra.Nie ma potrzeby. Możesz je zamaskować trapezową spódniczką albo spódnicą szytą z klinów lub seksownie podkreślić krągłości ołówkową spódnicą lub optycznie wyszczuplić ciemniejszym kolorem spodni (fiolet, bordo, granat lub czarny). Jeśli chcesz tunikę to najlepiej dzianina, bordo lub granat ale z widocznym, najlepiej szerokim paskiem na wysokości talii.
Ładnie ci będzie w bordowych sztruksach,w bordowej koszuli do szarej spódniczki.
Na górę polecam dobrze dopasowane klasyczne koszule (biała ale i bordo, szara, czarna jak najbardziej) i wszelkiego typu dzianiny. Dekolt V nada ci lekkości i wysmukli szyję. Jakoś nie pasują mi do ciebie golfy, chyba,że z miękkim, szalowym kołnierzem albo z wyraźnym ściągaczem na górze.
Kolorystycznie-najlepsze dla ciebie są fiolety,szarości, czerwone wino i bordo. Także chabrowy/kobaltowy błękit jak na tej bluzce na zdjęciu ale raczej na bluzka z dekoltem łódka lub woda.
Będą ci pasować modne teraz czarne spodnie lub spódnice w biały pionowy prążek tenisowy.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 19:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.