BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-20, 22:43   #4951
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Dziękuję. Ja od kiedy mam apkę skanuję telefon. Teraz będę wiedziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 22:43   #4952
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wystarczy wpisać numer telefonu. Ja nigdy nie skanuję karty czy aplikacji.
Szybciej mi idzie z kartą
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 22:48   #4953
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
Szybciej mi idzie z kartą
Ja zawsze płacę telefonem, więc zanim wyjęłabym kartę albo odpaliła aplikację, to szybciej wpiszę numer
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 23:05   #4954
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Czyli jak komu wygodniej :-D
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 06:27   #4955
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Tak. Robiąc samemu soki czy dżemy toczy decydujemy o poziomie słodyczy. Wiemy też co jemy, jakiej jakości jest owoc, i co jest w słoiku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm wiemy że są owocki i tona cukru więc zdrowy ten dżemik to nie jest.

Ja właśnie po to robię swoje przetwory aby nie dodawać cukru bo takich to już trudno znaleźć. Nawet dżem z czarnej czy czerwonej pożyczeczki jest słodki w opór, po co?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 07:47   #4956
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja zawsze płacę telefonem, więc zanim wyjęłabym kartę albo odpaliła aplikację, to szybciej wpiszę numer
A mi zawsze kasjerka wpisywała, ja podawałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 07:53   #4957
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
A mi zawsze kasjerka wpisywała, ja podawałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aa, bo ja zawsze na saamoobsługowej Jak idę do normalnej, to też podaję numer telefonu.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Dzisiaj mam w shakeomacie płatki kosmetyczne 1+1 - to się zawsze przydaje. Tylko nie pamiętam nigdy czy brać różowe czy zielone, bo któreś są beznadziejne (strasznie cienkie).
Czyli w tym tygodniu skorzystam już po raz czwarty - batoniki dla męża, feta, mozarella i teraz płatki. Ciekawe co jutro
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-21, 09:06   #4958
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Wylosowała któraś z was w aplikacji jakiś bon na kasę? Mi udało się raz 5 zł (zamiast zniżki na jeden konkretny produkt), pytałam znajomych i nic, a w reklamie jest nawet 100 zł
pierwsze słyszę o takich bonach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
Sądzę, że ludzie się wymieniają numerami telefonów. Ja cały czas skanuję przy zakupach starą plastikową kartę Biedronki i kupony normalnie działają.
Miałam kilka razy problem z odczytaniem karty w aplikacji na kasie samoobsługowej i przestałam się w to bawić, szczególnie że ta apka muli mi jak diabli.
ja nie skanuje, tylko wpisuje numer telefonu 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 10:37   #4959
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
w punkt

Edytowane przez Ala_73
Czas edycji: 2022-07-21 o 10:38
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 11:14   #4960
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 249
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Tyyylko i wyłącznie numer podaję xD
ridley92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 12:01   #4961
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Aa, bo ja zawsze na saamoobsługowej Jak idę do normalnej, to też podaję numer telefonu.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Dzisiaj mam w shakeomacie płatki kosmetyczne 1+1 - to się zawsze przydaje. Tylko nie pamiętam nigdy czy brać różowe czy zielone, bo któreś są beznadziejne (strasznie cienkie).
Czyli w tym tygodniu skorzystam już po raz czwarty - batoniki dla męża, feta, mozarella i teraz płatki. Ciekawe co jutro
Ja z kolei wolę te cieńsze i zawsze biorę zielone ☺
Wydaje mi się, że grubsze "okradają" mnie z kosmetyków bardziej chłonne są i płyn micelarny czy tonik zawsze szybciej mi schodziły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-21, 17:10   #4962
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez tess_d Pokaż wiadomość
Ja z kolei wolę te cieńsze i zawsze biorę zielone ☺
Wydaje mi się, że grubsze "okradają" mnie z kosmetyków bardziej chłonne są i płyn micelarny czy tonik zawsze szybciej mi schodziły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo team cienki płatki kosmetyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 08:00   #4963
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

W mojej biedronce wczoraj wystawili paletę cukru i rozeszła się w 5 min. Mimo limitu ludzie brali pełne koszyki :O jedni "państwo" wynikało z rozmowy, że brali do swojego małego sklepiku i liczyli coś na kalkulatorze w telefonie ( chyba ile na tym zarobią ). W koszyku mieli około 100 kg :brzyda l:
Poza tym moja mam robi przetwory i zużywa bardzo dużo cukru. W porównaniu do sklepowych wie, że owoce są bez chemii.
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 09:35   #4964
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Ja w domu (poza zimowym podkarmianiem pszczół) w ogóle nie używam białego cukru. Więc nie jestem na bieżąco z dostępnością i cenami. Natomiast dziś byłam w L. i przy kasie słyszałam rozmowę, z której wynikało, że wczoraj na jakimś targowisku cena za kilkogram to było 16zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 12:56   #4965
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Coś niedobrego się dzieje w Biedrze z pracownikami, pewnie ma to swoje przyczyny, ale wczoraj było tak niemiło, że więcej do tej konkretnej nie pojdę już na pewno.
Najpierw zwróciłam uwagę babeczce, w sumie przy okazji, bez czepiania sie, bo wiem, że zalatane są, że tam na pólce jest mnóstwo mocno przeterminowanych tortelini, z 2 lipca i warto tam zajrzeć. Zazwyczaj słyszałam w takich sytuacjach, ze zaraz ktoś tam zajrzy i sprawdzi. Teraz: wie pani, ja nie mam czasu na takie rzeczy, mrożonki wyjmuję i nie bede tam chodzić. Patrzę- rozpakowuje colę, choć w sumie to nie miało nic do rzeczy. Ok, nie moja sprawa, chciałam pomóc.
Potem zaraz za kasa sprawdziłam paragon i trzeba było zwrot robić. Kasjerka zadzwoniła po kierowniczkę. słowo daję czekałam spokojnie 10 minut, ale to już było dla mnie dość. Powiedziałam, ze sama ją znajdę- owszem, spokojnie rozpkakowuje towar (nie mrożonki, jakby co) zapytałam, czemu nie przychodzi do kasy, a ona, ze czasu nie ma, bo...rozpakowuje mrożonki
Ale jednak obrażona odwróciła się i poszła- domyśliłam sie, ze mam chyba biec za nią- owszem, w 3 sekundy zrobiła zwrot

I słuchajcie, naprawde sie nie czepiam, bo wiem, że w Biedrze jest harówka, dlatego staram sie nie zawracac głowy bez potrzeby, a z drugiej strony zawsze mogłam liczyć na elementarną uprzejmość, w końcu jestem klientem? Tak mi się zdaje przynajmniej?

Może coś się dzieje na linii pracownicy - pracodawcy, jakies strajki, spory? Może nie w temacie jestem
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 13:03   #4966
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Coś niedobrego się dzieje w Biedrze z pracownikami, pewnie ma to swoje przyczyny, ale wczoraj było tak niemiło, że więcej do tej konkretnej nie pojdę już na pewno.
Najpierw zwróciłam uwagę babeczce, w sumie przy okazji, bez czepiania sie, bo wiem, że zalatane są, że tam na pólce jest mnóstwo mocno przeterminowanych tortelini, z 2 lipca i warto tam zajrzeć. Zazwyczaj słyszałam w takich sytuacjach, ze zaraz ktoś tam zajrzy i sprawdzi. Teraz: wie pani, ja nie mam czasu na takie rzeczy, mrożonki wyjmuję i nie bede tam chodzić. Patrzę- rozpakowuje colę, choć w sumie to nie miało nic do rzeczy. Ok, nie moja sprawa, chciałam pomóc.
Potem zaraz za kasa sprawdziłam paragon i trzeba było zwrot robić. Kasjerka zadzwoniła po kierowniczkę. słowo daję czekałam spokojnie 10 minut, ale to już było dla mnie dość. Powiedziałam, ze sama ją znajdę- owszem, spokojnie rozpkakowuje towar (nie mrożonki, jakby co) zapytałam, czemu nie przychodzi do kasy, a ona, ze czasu nie ma, bo...rozpakowuje mrożonki
Ale jednak obrażona odwróciła się i poszła- domyśliłam sie, ze mam chyba biec za nią- owszem, w 3 sekundy zrobiła zwrot

I słuchajcie, naprawde sie nie czepiam, bo wiem, że w Biedrze jest harówka, dlatego staram sie nie zawracac głowy bez potrzeby, a z drugiej strony zawsze mogłam liczyć na elementarną uprzejmość, w końcu jestem klientem? Tak mi się zdaje przynajmniej?

Może coś się dzieje na linii pracownicy - pracodawcy, jakies strajki, spory? Może nie w temacie jestem
Zawalają ich towarem, mało pracowników na sklepie, klientów "jak mrówków". Może nie są motywowani dodatkowymi premiami itd. Również zauważyłam, że podejście się zmieniło. Ci ludzie są po prostu przemęczeni i pracują w chaosie. Takie mam wrażenie. Klient dostaje rykoszetem. Jak dla mnie Biedronka otworzyła zbyt wiele placówek i sobie z tym nie radzi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 13:12   #4967
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
U mnie apka działa w stosunku 1:3 raz trafi coś sensownego, a 3 jakieś badziewie. Dziś mam nutelle, ble, fuj i koszmar składowy. Wczoraj pseudo feta, poprzednio też jeskieś dziecięce jogurty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie miałam oferty, która mnie zainteresowała. Baaa może z dwa razy miałam rzeczy, które kiedykolwiek kupiłam. Mam same produkty, których nie używam /nie kupuje.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Serio ludzie robią tyle przetworów na słodko, że tyle cukru schodzi? Przykład z pasiekami mnie średnio przekonuje, bo przecież nie ma nie wiadomo ilu pasiek w Polsce. A te profesjonalne raczej nie kupują cukru w Biedro.
Teraz jak są owoce to ludzie korzystają. Nie tylko przetworami więc cukier jest potrzebny.






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 14:34   #4968
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zawalają ich towarem, mało pracowników na sklepie, klientów "jak mrówków". Może nie są motywowani dodatkowymi premiami itd. Również zauważyłam, że podejście się zmieniło. Ci ludzie są po prostu przemęczeni i pracują w chaosie. Takie mam wrażenie. Klient dostaje rykoszetem. Jak dla mnie Biedronka otworzyła zbyt wiele placówek i sobie z tym nie radzi.
O w punkt, krócej i na temat- pracownicy wydają sie bardziej umordowani ogólnie mówiąc, a klient obrywa przy okazji.

Tak czy inaczej- mnie to zniecheca, no i nie lubię przykładać ręki do niefajnych działań i jesli cos mogłabym zmnienić to zmienię, tylko co? Bojkot sieci? Kiedys już to zrobiłam, bo nie chciałam wspierać firmy źle traktującej pracowników, ale teraz jestem starsza i wiem, że takie działanie to miecz obosieczny i nic jest takie proste
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 16:23   #4969
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Biedra jest jeszcze stosunkowo tania, nie można się oszukiwać że też na pracownikach nie oszczędzają. Skądś się wzięła jedna kasa otwarta z długaśną kolejką i bieganiem do samoobsługowych plus bieganie rozłożyć towar. A dodatkowo nasłuchać się trzeba chamskich klientów, wie kto pracował w sklepie. U mnie w spokojniejszej Biedrze co 3 miesiące zmieniają się pracownicy. Dziś byłam w takiej ruchliwej w centrum miasta gdzie babeczka dosłownie śmigała tymi produktami, wyobraźcie sobie że miała też maseczkę na twarzy w ten upał, zatowarowanie było gigantyczne, a kolejki bardzo długie. Raczej mają czas wyliczony na każdego klienta. Moim zdaniem kołchoz



Co do cukru mam znajomą pracującą w cukierni i mówi że też kupują w B. - do wyboru to albo cukier za 4.80.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-22, 22:32   #4970
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Jak to wszystko czytam to cieszę się, że przestałam słodzić kawę, bo tylko do tego był mi kiedyś cukier potrzebny (więc omija mnie to całe cukrowe szaleństwo) Oraz że kasy samoobsługowe ograniczają niemalże do zera konieczność kontaktu z pracownikami. Widzę, że do normalnych kas jest zawsze kolejka i armagedon i nawet tam nie idę.
Robię zakupy w kilku Biedronkach na zmianę i nie powiem, jak coś się dzieje na kasie samoobsługowej to naprawdę nie zdarzyła mi się od dawna nieprzyjemna sytuacja. Pracownicy są całkiem uprzejmi i pomocni.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 12:12   #4971
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Mam w aplikacji biedronka parówki sokoliki 1,99zł/szt przy zakupie 2szt do dzisiaj. w czwartek byłam, kupiłam a na paragonie cena normalna, wtf?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 12:51   #4972
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Gdzie wy sprawdzacie w aplikacji dostępność produktu? Pewnie zadaje głupie pytanie ale serio jestem ślepa i nie widzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 12:53   #4973
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Gdzie wy sprawdzacie w aplikacji dostępność produktu? Pewnie zadaje głupie pytanie ale serio jestem ślepa i nie widzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
masz skaner cen, skanujesz kod kreskowy wybranego produktu i niżej masz od razu dostepność dla zaznaczonego sklepu, ale z góry zaznaczam, że często to nie odzwierciedla rzeczywistości
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 19:59   #4974
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mam w aplikacji biedronka parówki sokoliki 1,99zł/szt przy zakupie 2szt do dzisiaj. w czwartek byłam, kupiłam a na paragonie cena normalna, wtf?
A może było np od piątku do soboty?
Bo numer karty lub telefon podałaś jak rozumiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 20:52   #4975
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
masz skaner cen, skanujesz kod kreskowy wybranego produktu i niżej masz od razu dostepność dla zaznaczonego sklepu, ale z góry zaznaczam, że często to nie odzwierciedla rzeczywistości

A działa Wam ten skaner poprawnie? U mnie dziś jest czarny obraz i nie mogę skanować :/
Moze to problem iOS…
Bo u mamy na Androidzie działa bez problemu…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-24, 09:27   #4976
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A działa Wam ten skaner poprawnie? U mnie dziś jest czarny obraz i nie mogę skanować :/
Moze to problem iOS…
Bo u mamy na Androidzie działa bez problemu…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
działa ok, mam androida
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-24, 12:33   #4977
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A działa Wam ten skaner poprawnie? U mnie dziś jest czarny obraz i nie mogę skanować :/
Moze to problem iOS…
Bo u mamy na Androidzie działa bez problemu…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam iOS i działa normalnie.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 07:00   #4978
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
masz skaner cen, skanujesz kod kreskowy wybranego produktu i niżej masz od razu dostepność dla zaznaczonego sklepu, ale z góry zaznaczam, że często to nie odzwierciedla rzeczywistości

Dziękuje, myślałam ze mogę gdzieś wpisać dany produkt, nie muszę go skanować w sklepie.

Edytowane przez k@rolineczka
Czas edycji: 2022-07-25 o 07:02
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 16:41   #4979
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziękuje, myślałam ze mogę gdzieś wpisać dany produkt, nie muszę go skanować w sklepie.
możesz zeskanować w domu jeśli masz dany produkt albo dostęp do kodu kreskowego
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-25, 18:15   #4980
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVIII

Hej, czy Biedronka nadal sprzedaje waniliowe mleko soowe z tej własnej marki? Ile obecnie kosztuje?

Z góry dzięki
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 09:22:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.