dziwny bol.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 16:10   #1
Magda^^
Raczkowanie
 
Avatar Magda^^
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez ICQ do Magda^^ GG do Magda^^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do Magda^^

dziwny bol..


hej, przeczytalam mnostwo watkow na ten temat, pisalyscie o podobnych problemach ale mimo to prosze o rade...
Zwykle mam dosc regularne cykle, moj problem zaczal sie miesiac temu..moja miesiaczka trwala krotko, w tym miesiacu spoznia sie troche, w dzien w ktorym powinnam byla ja dostac wystapil tylko brazowy sluz, wydzielina - nie wiem jak to nazwac, myslalam, ze na nast dzien dostane okres, ale okresu nie bylo, spoznia sie juz 3 dzien.
Mam normalne objawy jak zawsze przed okresem skurcze brzucha, powiekszone piersi, z tym ze czuje bol jajnikow, najpierw bolal mnie prawy a teraz sama juz nie wiem czy oba mnie bola czy tylko ten prawy:| ciaze raczej wykluczam.
U ginekologa bylam niecale 3 tygodnie temu, po usg okazalo sie ze mam powiekszony prawy jajnik, ale pani doktor powiedziala, ze to prawdopodobnie dolegliwosci ze strony jelit i nie nalezy sie tym martwic. Troche sie tym wszystkim stresuje, mam tez problemy z zaparciami i przewlekle bole brzucha od 3 miesiecy, zrobilam szereg badan-morfologia wyszla super, ale w moczu wykryto krew i jakis stan zapalny, bylam tez na usg brzucha ale wszystko w normie.
W pt planuje isc do lekarza, ale chcialam sie poradzic... NIe wiem co to moze byc, czy ktoras z was miala podobne problemy?? co to moze byc ? z gory dziekuje za odpowiedz...
Magda^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:08   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: dziwny bol..

komplikacje z miesiączką mogą być konsekwencją infekcji o której mówisz.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.