Wit E w kroplach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 22:01   #1
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Question

Wit E w kroplach


Hej!
Czy któraś z was słyszała o dodawaniu (wkraplaniu) wit E do zrobionych przez siebie maseczek, albo stosowaniu bezpośrednio na skórę?
podobno nie stosuje się jej przy cerze tłustej, czy to prawda?
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 07:36   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wit E w kroplach

wit. E jest dosc tlusta i moze zapchac pory. Dodawac ja do maseczek mozesz, przeciez i w gotowych produktach jest wit. E, oczywiscie nie w duzych ilosciach. Nawet nie wiedzialam , ze jest wit. E w kroplach ja uzywam w kapsulkach , przekuwam je igla i wyciskam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:40   #3
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wit E w kroplach

o dodawaniu wit. E do maseczek slyszalam i sama stosuje,ale tylko w przypadku maseczek do wlosow...dobrze wplywa na podniszczone,przesuszone konce-ale wlasnie dlatego obawalabym sie uzywac jej w maseczkach do twarzy,szczegolnie dla tlustej skory...mysle,ze raczej zapcha pory niz pomoze...
przy tlustej skorze polecam raczej domowa maseczke z aspiryny, zreszta slynna na wizazu
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:40   #4
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Wit E w kroplach

Cytat:
Napisane przez aniser
o dodawaniu wit. E do maseczek slyszalam i sama stosuje,ale tylko w przypadku maseczek do wlosow...dobrze wplywa na podniszczone,przesuszone konce-ale wlasnie dlatego obawalabym sie uzywac jej w maseczkach do twarzy,szczegolnie dla tlustej skory...mysle,ze raczej zapcha pory niz pomoze...
przy tlustej skorze polecam raczej domowa maseczke z aspiryny, zreszta slynna na wizazu
Wit E w kosmetyki nie powinna przekraczać 1%, wtedy ryzyko komedogeniczności jest mniejsze. Poza tym ja mam cerę tłustą, a wit E w kroplach kładę nierozcienczoną niczym na twarz jako maseczkę. Zapychanie sporów - jak przecież doskonale już wiemy, to sprawa indywidualna.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 17:21   #5
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wit E w kroplach

Pitipel-<calkiem serio> chyle czola przed znawczynia
moje doswiadczenie z wit.E dotyczy jedynie maseczek do wlosow (cel natluszczajaco-odzywczy), odzywek do paznokci <jak wyzej> i maseczek do twarzy, ale przeznaczonych raczej do dojrzalej, suchej skory,ktorych celem jest spowolnienie dzialania wolnych rodnikow. Stad tez moj scepytcyzm jesli chodzi o zastosowanie jej przy skorze tlustej...Skoro jednak zbyteczny,to przepraszam za wprowadzenie w blad.
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 16:03   #6
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Dot.: Wit E w kroplach

dziękuję!
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.