Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 12:40   #1711
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Ale gdzie ja znajdę taki staniczek?
W pierwszym poście tego wątku masz wymienione sklepy, w których powinnaś znaleźć takie rozmiary. Sprawdź też na mapie: http://stanikowamapa.prv.pl
Może akurat masz jakiś sklep w pobliżu.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:26   #1712
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny, niedługo wybieram się po dobrze dobrany biustonosz. Jakoś odkładałam to w czasie, ale niepotrzebnie. Mam tez ogromny problem z dobraniem stroju kąpielowego, wg tabeli powinnam mieć 60 D. Czy w tych sklepach z biustonoszami kupujecie też stroje kapielowe?? Wszystkie sa na mnie za duże Może w takim sklepie z bielizną będą jakieś fajne ..
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:41   #1713
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
LEMON SORBET 60C
obwód 67
biust 74

Obiecałam fotki:
Co prawda nie mi ale bardzo się przydały. Widzę, że LS który właśnie niedawno przyszedł do mnie jest jednak trochę za duży w miskach. Zupełnie inaczej na tobie leży - lepiej
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:47   #1714
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Pooowiedz,w którym to sklepie to się wybiorę powkurzac ekspedientki
Że 60 nie istnieje to Esotiq ( no u nich nie istnieje.... 65 to też dobre 75...), a reszta to już moje miejscowe miejscowe bieliźniaki i różne inne, w których czegoś szukałam. Nie wspomnę o proponowaniu wypełnionego gąbką stanika... ja rozumiem push-up, ale coś co nie ma miejsca na pierś

Dziś niestety nie nawiedziłam sklepu... Po egzaminie musiałam uciekać do domu. Ale jutro też jest dzień ( i egzamin)
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:43   #1715
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

aniolusiek- wzięłabym na Twoim miejscu chyba 75D. Proszę, napisz tutaj, podając swoje wymiary: ciasno pod biustem i luźno pod biustem na wydechu, w biuście w wyproście i w pozycji pochylonej, Pani Ewa rozwieje Twoje wątpliwości
Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Właśnie się zmierzyłam tak jak ji radziłaś.
Pod biustem mam 73cm (mierzyłam się na cienką bluzkę i miałam pod spodem stanik)
W biuście 94 - 96( - || - )

W kalkulatorze wyszło:
Twoje wymiary: 73/94UK30FF (65FF) PL65H
Twoje wymiary: 73/96UK30FF (65FF) PL65I

Ale gdzie ja znajdę taki staniczek? Te babeczki w sklepie to jak pytam o miskę D, to już się dziwnie na mnie patrzą
Nie tylko na Ciebie agta już Ci wskazała linki, ja jeszcze dodam, że równie dobrze możesz zamawiać przez internet i wtedy możemy doradzić rozmiar z konkretnego modelu itp.
lenka222- harmony ma miski standardowe i dość szerokie fiszbiny (bo to panache). http://balkonetka.pl/katalog/brand/Panache
Tutaj znajdziesz kilka sztuk na dziewczynach, możesz sobie obejrzeć
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 17:24   #1716
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny, nie znacie może jakiegoś sklepu z 60-tkami w Rzeszowie?
Miałabym najbliżej, jeśli chodzi o takie większe miasta...
I czy dobrze patrzę - w Krakowie tylko dwa?
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia

Edytowane przez Antentenne
Czas edycji: 2009-06-13 o 18:00
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 18:29   #1717
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antentenne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie znacie może jakiegoś sklepu z 60-tkami w Rzeszowie?
Miałabym najbliżej, jeśli chodzi o takie większe miasta...
I czy dobrze patrzę - w Krakowie tylko dwa?
Na 1. stronie masz link do wątku na Lobby ze spisem sklepów. Jak tam nic nie znajdziesz to raczej takowego nie ma.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 18:37   #1718
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny, mam pytanie do Was. Czy któraś z Was nosi/kupiła/będzie kupować taki oto stanik
http://allegro.pl/item638313059_unno...d.ht ml#gallery
Nie wiem czy on zdaje egzamin u kobiet mających D75.
Nie ma fiszbin, a stanik dla mnie musi mieć fiszbiny, bo mi nie utrzyma piersi. Czy któraś z Was może mi coś o nim więcej powiedzieć? Bardzo mi się on podoba.
To nie jest stanik tylko foremka deformująca piersi. Żadna uświadomiona dziewczyna nie będzie nosić czegoś takiego a jeśli będzie nosić to będziemy biły
Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Właśnie się zmierzyłam tak jak ji radziłaś.
Pod biustem mam 73cm (mierzyłam się na cienką bluzkę i miałam pod spodem stanik)
W biuście 94 - 96( - || - )

W kalkulatorze wyszło:
Twoje wymiary: 73/94UK30FF (65FF) PL65H
Twoje wymiary: 73/96UK30FF (65FF) PL65I

Ale gdzie ja znajdę taki staniczek? Te babeczki w sklepie to jak pytam o miskę D, to już się dziwnie na mnie patrzą
A jaki stanik miałaś? pushup? Lepiej się mierzyć bez i w pochyleniu (tzw zwisie ) Jeśli się mierzyłaś na bluzkę to chyba powinnaś odjąć z 1cm. Na allegro można znaleźć czasami okazje.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:02   #1719
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny od razu przyznaje bez bicia ze przebrnelam tylko przez kilka pierwszych stron pierwszej czesci watku i ...nie mam sily na wiecej, pogubilam sie Jak w koncu obliczyc ten rozmiar? Na stronie Bra-Fitter w kalkulatorze mam wpisac obwod pod biustem juz zaokraglony? Czy tak jak jest w rzeczywistosci? A obwod w biuscie, w staniku czy bez?
I chyba najgorsze- skad mam wiedziec jakiego rozmiaru szukac w sklepach int. skoro kazdy ma wlasna rozmiarowke?
Prosze nie odsylajcie mnie do poprzednich czesci bo to mnie przerasta Nie sadzialam ze dobranie stanika to prawdziwe wyzwanie.
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:07   #1720
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Aiiiiiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny od razu przyznaje bez bicia ze przebrnelam tylko przez kilka pierwszych stron pierwszej czesci watku i ...nie mam sily na wiecej, pogubilam sie Jak w koncu obliczyc ten rozmiar? Na stronie Bra-Fitter w kalkulatorze mam wpisac obwod pod biustem juz zaokraglony? Czy tak jak jest w rzeczywistosci? A obwod w biuscie, w staniku czy bez?
I chyba najgorsze- skad mam wiedziec jakiego rozmiaru szukac w sklepach int. skoro kazdy ma wlasna rozmiarowke?
Prosze nie odsylajcie mnie do poprzednich czesci bo to mnie przerasta Nie sadzialam ze dobranie stanika to prawdziwe wyzwanie.
Pod biustem mierzysz się na wydechu megaciasno i wpisujesz tyle ile ci wyszło.
W staniku się raczej nie mierzymy (musiałby być dobrze dobrany i miękki, a pewno takiego nie masz).
Zmierz się luźno w biuście, a potem w zwisie (równolegle do podłogi bez brodawek).

Bierzesz pod uwagę rozmiar polski i brytyjski. Potem szukasz sobie stanika wg firm, jeśli to firma brytytjska to liczy się rozm. bryt., a jeśli polska rozm polski. W razie wątpliwości podpowiemy czego poszukać na ten 1. raz, gdzie kupić itp.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:40   #1721
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Na 1. stronie masz link do wątku na Lobby ze spisem sklepów. Jak tam nic nie znajdziesz to raczej takowego nie ma.
no wychodzi, że w Krakowie tylko 2... a w Rzeszowie żadnego Szkoda, bo mogłabym się wybrać... A do Krakowa na 2 sklepy nie opłaca mi się jechać, tam już znacznie dalej mam no nic, zostaje Internet
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 22:04   #1722
nolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 146
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Witam pewnie będę was często odwiedzać
Miałam problem z dobraniem dobrego stanika schudłam 16 kg i teraz mam obwód 84 a w biuscie 101 wczoraj kupiłam 75G Malinez model Nicole K bialy i jestem z niego zadowolona jest to model który noszę już dwa lata ale miałam chyba żle dobrany rozmiar przed dietą nosiłam 90D a miałam obwód 90 a w biuście 112
Teraz o wiele lepiej wygląda ale się zastanawiam czy nie lepszy byłby 70 w obwodzie bo trochę mi podjeżdża do góry w ciągu dnia ale wtedy miseczka chyba H ? O matko nie wiedziałam wcześniej, że takie szyją
nolda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:08   #1723
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nolda Pokaż wiadomość
Witam pewnie będę was często odwiedzać
Miałam problem z dobraniem dobrego stanika schudłam 16 kg i teraz mam obwód 84 a w biuscie 101 wczoraj kupiłam 75G Malinez model Nicole K bialy i jestem z niego zadowolona jest to model który noszę już dwa lata ale miałam chyba żle dobrany rozmiar przed dietą nosiłam 90D a miałam obwód 90 a w biuście 112
Teraz o wiele lepiej wygląda ale się zastanawiam czy nie lepszy byłby 70 w obwodzie bo trochę mi podjeżdża do góry w ciągu dnia ale wtedy miseczka chyba H ? O matko nie wiedziałam wcześniej, że takie szyją
A witamy serdecznie, bo mimo, że sama jestem nowa, to cieszę się, że ktoś dołącza
Hmm... no według mnie, jeśli obwód podjeżdża to kwalifikuje się to do zmniejszenia obwodu Miseczkę wtedy się zwiększa, ale to muszą Ci wyjaśnić "stare wyjadacze" tematu Ja jeszcze nieobeznana
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:21   #1724
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nolda Pokaż wiadomość
Witam pewnie będę was często odwiedzać
Miałam problem z dobraniem dobrego stanika schudłam 16 kg i teraz mam obwód 84 a w biuscie 101 wczoraj kupiłam 75G Malinez model Nicole K bialy i jestem z niego zadowolona jest to model który noszę już dwa lata ale miałam chyba żle dobrany rozmiar przed dietą nosiłam 90D a miałam obwód 90 a w biuście 112
Teraz o wiele lepiej wygląda ale się zastanawiam czy nie lepszy byłby 70 w obwodzie bo trochę mi podjeżdża do góry w ciągu dnia ale wtedy miseczka chyba H ? O matko nie wiedziałam wcześniej, że takie szyją
Jeśli chcesz zmienić na 70 to bierzez 70I (zniejszając obwód o jedno oczko zwiększamy o 2 miski).
A zmierzyłaś się pod biustem maksymalnie ciasno? Bo na 84 pod 75 powinna wystarczyć. No ale jest jeszcze szansa, że Twój stanik jest rozciągliwy.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:27   #1725
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antentenne Pokaż wiadomość
no wychodzi, że w Krakowie tylko 2... a w Rzeszowie żadnego Szkoda, bo mogłabym się wybrać... A do Krakowa na 2 sklepy nie opłaca mi się jechać, tam już znacznie dalej mam no nic, zostaje Internet
Zerknij jeszcze do Rzeszowskiego wątku na Lobby:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203...apraszam_.html
ale jakiegoś super sklepu to na pewno nie ma.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:28   #1726
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Zerknij jeszcze do Rzeszowskiego wątku na Lobby:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203...apraszam_.html
ale jakiegoś super sklepu to na pewno nie ma.
dzięki
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:40   #1727
Katielive
Raczkowanie
 
Avatar Katielive
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Gdzie znajdę w tzw. t-shirt bra rozmiar 60b? Chodzi mi o to, żeby miseczki były całkiem gładkie i najlepiej jakby był to push up.
Ponawiam pytanie -,-'
Katielive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:49   #1728
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Katielive Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę w tzw. t-shirt bra rozmiar 60b? Chodzi mi o to, żeby miseczki były całkiem gładkie i najlepiej jakby był to push up.
Ponawiam pytanie -,-'
Ciężko będzie
Jeśli ktoś coś znajdzie to pewnie podzieli się informacją w tym wątku:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...580&w=95119304

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-06-13 o 22:59 Powód: poprawa linku
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 23:22   #1729
evikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Witam Chciałabym abyście pomogły dobrać mi odpowiedni rozmiar stanika. Gdyż jak większość pań sprzedających twierdzi, że obwód 60 jest nieprodukowany a wydaje mi się iż taki powinnam mieć, nie mam jeszcze pewności co do miseczki ale myślę, że B gdyż A z obwodem 60 jest mi za małe. Piersi mam małe, dlatego chciałabym je jeszcze bardziej uwydatnić.

Moje wymiary to:
pod biustem: 67cm
w biuście: 75 cm
a w zwisie: 76cm

Stanik na zdjęciach to rozmiar 70B lecz obwód jest zmniejszany u krawcowej bo inaczej nosiłabym obwód na karku. Lecz mimo wszystko nie jest mi w tym staniku za wygodnie. Przy zakładaniu gdy wszystko prawidłowo ułożę w misce, przez pierwsze chwile jest dobrze lecz gdy wykonam kilkanaście ruchów mam wrażenie ze stanik się przesuwa lub piersi (takie to dziwne uczucie, ze nie jestem do końca tego opisać).

Bardzo prosiłabym o poradę co zmienić i na jaki model, oraz w jakich sklepach mogę dostać tak małe rozmiary.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040867.jpg (138,0 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040868.jpg (145,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040870.jpg (136,7 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040871.jpg (145,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040875.jpg (123,2 KB, 96 załadowań)
evikus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 23:38   #1730
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez evikus Pokaż wiadomość
Witam Chciałabym abyście pomogły dobrać mi odpowiedni rozmiar stanika. Gdyż jak większość pań sprzedających twierdzi, że obwód 60 jest nieprodukowany a wydaje mi się iż taki powinnam mieć, nie mam jeszcze pewności co do miseczki ale myślę, że B gdyż A z obwodem 60 jest mi za małe. Piersi mam małe, dlatego chciałabym je jeszcze bardziej uwydatnić.

Moje wymiary to:
pod biustem: 67cm
w biuście: 75 cm
a w zwisie: 76cm

Stanik na zdjęciach to rozmiar 70B lecz obwód jest zmniejszany u krawcowej bo inaczej nosiłabym obwód na karku. Lecz mimo wszystko nie jest mi w tym staniku za wygodnie. Przy zakładaniu gdy wszystko prawidłowo ułożę w misce, przez pierwsze chwile jest dobrze lecz gdy wykonam kilkanaście ruchów mam wrażenie ze stanik się przesuwa lub piersi (takie to dziwne uczucie, ze nie jestem do końca tego opisać).

Bardzo prosiłabym o poradę co zmienić i na jaki model, oraz w jakich sklepach mogę dostać tak małe rozmiary.
Lepiej kupić stanik w rozmiarze 60C.
Może np. Milena Sorbet Lemon : http://www.balkonetka.pl/katalog/bra...a-lemon-sorbet
Albo coś z kolekcji Panache
http://www.dopasowana.pl/firm-pol-12...ache-Cleo.html produkowane właśnie od 60C tylko niektóre modele już chyba "wyszły"

A najlepiej zerkinj na ten wątek: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...580&w=95119304
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-06-13 o 23:41
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 00:00   #1731
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez evikus Pokaż wiadomość
Witam Chciałabym abyście pomogły dobrać mi odpowiedni rozmiar stanika. Gdyż jak większość pań sprzedających twierdzi, że obwód 60 jest nieprodukowany a wydaje mi się iż taki powinnam mieć, nie mam jeszcze pewności co do miseczki ale myślę, że B gdyż A z obwodem 60 jest mi za małe. Piersi mam małe, dlatego chciałabym je jeszcze bardziej uwydatnić.

Moje wymiary to:
pod biustem: 67cm
w biuście: 75 cm
a w zwisie: 76cm

Stanik na zdjęciach to rozmiar 70B lecz obwód jest zmniejszany u krawcowej bo inaczej nosiłabym obwód na karku. Lecz mimo wszystko nie jest mi w tym staniku za wygodnie. Przy zakładaniu gdy wszystko prawidłowo ułożę w misce, przez pierwsze chwile jest dobrze lecz gdy wykonam kilkanaście ruchów mam wrażenie ze stanik się przesuwa lub piersi (takie to dziwne uczucie, ze nie jestem do końca tego opisać).

Bardzo prosiłabym o poradę co zmienić i na jaki model, oraz w jakich sklepach mogę dostać tak małe rozmiary.
Szczerze to bym powiedziała, że masz wiecej niż 75... Ja wielkościowo mam podobne, a mam 82... ale to pewnie sprawka moich szerszych pleców
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 08:23   #1732
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Poluję na Effuniaka, ale coś mam pecha
Znalazłam kilka modeli z firmy Konrad. Podoba mi się Oliwia, Pasja, Orange i Magique. Ale nie wiem, który z nich fajnie leży na małym biuście i jak z ich rozmiarówką? Czy bardzo się rozciągają?Jaki rozmiar zamówić. Moje wymiary pod biustem ciasno 72-73 w biuscie 86, w zwiście 88-89. To byłby mój pierwszy dopasowany, więc liczę siez tym, że za jakiś czas będę musiała wymienić stanik.
Czy może lepiej Lemon Sorbet (jaki rozmiar) lub Tshirt Panache atlantis, a może Panache Masquerade Regency? Osiołkowi w żłobie dano.
Co radzicie dziewczyny

Edytowane przez erolek
Czas edycji: 2009-06-14 o 10:02
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 09:08   #1733
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Pod biustem mierzysz się na wydechu megaciasno i wpisujesz tyle ile ci wyszło.
W staniku się raczej nie mierzymy (musiałby być dobrze dobrany i miękki, a pewno takiego nie masz).
Zmierz się luźno w biuście, a potem w zwisie (równolegle do podłogi bez brodawek).

Bierzesz pod uwagę rozmiar polski i brytyjski. Potem szukasz sobie stanika wg firm, jeśli to firma brytytjska to liczy się rozm. bryt., a jeśli polska rozm polski. W razie wątpliwości podpowiemy czego poszukać na ten 1. raz, gdzie kupić itp.
Dzieki
Zrobilam tak jak mowilas i wyszlo mi UK 30FF/65FF a PL 65I
To teraz juz tylko szukac, mierzyc i sie cieszyc
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 09:29   #1734
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

jak uważacie, czy ten biustonosz będzie robił takie spiczaste piersi? Bo tak patrzę na to foto i wydaje mi się, że może trochę zniekształcać. Jest to Panache Fiesta Aqua
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panache fiesta aqua.jpg (13,5 KB, 29 załadowań)
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:06   #1735
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Doradzicie w sprawie effuniaków?


pod biustem - 67
w biuście - 84

Normalne 65 sa na mnie za luźne, celuję teraz w 60e, poprzymierzałam kilka staników panache i freyi. Tylko z effuniakami jest jakoś inaczej? Jaki rozmiar byłby najlepszy?
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:52   #1736
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Poluję na Effuniaka, ale coś mam pecha
Znalazłam kilka modeli z firmy Konrad. Podoba mi się Oliwia, Pasja, Orange i Magique. Ale nie wiem, który z nich fajnie leży na małym biuście i jak z ich rozmiarówką? Czy bardzo się rozciągają?Jaki rozmiar zamówić. Moje wymiary pod biustem ciasno 72-73 w biuscie 86, w zwiście 88-89. To byłby mój pierwszy dopasowany, więc liczę siez tym, że za jakiś czas będę musiała wymienić stanik.
Czy może lepiej Lemon Sorbet (jaki rozmiar) lub Tshirt Panache atlantis, a może Panache Masquerade Regency? Osiołkowi w żłobie dano.
Co radzicie dziewczyny
Konrady z tego co wiem zaczynają się od obwodu 70, a Ty powinnaś nosić 65DD-E brytyjskie, 65E polskie. Na początek zawsze polecamy starsze modele Curvy Kate (portia, princess, emily), ponieważ wspomagają migrację. W tym przypadku wzięłabym jednak chyba 65E- miałabyś trochę luzu, więc nie wyrosłabyś z niego od razu.

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
jak uważacie, czy ten biustonosz będzie robił takie spiczaste piersi? Bo tak patrzę na to foto i wydaje mi się, że może trochę zniekształcać. Jest to Panache Fiesta Aqua
Myślę, że nie powinien na Lobby jednak nie jest on polecany na mały biust. Jeżeli takiego nie masz, nie powinno być kłopotu z dopasowaniem

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Doradzicie w sprawie effuniaków?

pod biustem - 67
w biuście - 84

Normalne 65 sa na mnie za luźne, celuję teraz w 60e, poprzymierzałam kilka staników panache i freyi. Tylko z effuniakami jest jakoś inaczej? Jaki rozmiar byłby najlepszy?
Proszę, podaj jeszcze pomiar biustu w zwisie. Obwód na pewno 65, miseczki jeszcze nie jestem pewna
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:56   #1737
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Konrad podobno ma klika modeli w rozmiarach 65C-E. Więcej informacji tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...580&w=75035823
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:03   #1738
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
Proszę, podaj jeszcze pomiar biustu w zwisie. Obwód na pewno 65, miseczki jeszcze nie jestem pewna
w zwisie 87, i poprawka w biuscie zmierzylam dokladniej - 85
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:09   #1739
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Doradzicie w sprawie effuniaków?


pod biustem - 67
w biuście - 84

Normalne 65 sa na mnie za luźne, celuję teraz w 60e, poprzymierzałam kilka staników panache i freyi. Tylko z effuniakami jest jakoś inaczej? Jaki rozmiar byłby najlepszy?
O rozmiar effuniaka najlepiej pytać w szufladzie w komentarzach http://ewamichalak.blogspot.com/2009....html#comments

wg effuniakowej tabelki wychodzi 70B albo 65D http://lh5.ggpht.com/_LeTn3kxDCVo/Sg...912/tabela.jpg

mierzyłaś się bardzo ciasno pod biustem? a w biuście w pochyleniu? (w zwisie)

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-06-14 o 11:11
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:15   #1740
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
w zwisie 87, i poprawka w biuscie zmierzylam dokladniej - 85
Osobiście doradzałabym 65DD, ale faktycznie możesz dopytać tutaj.
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.