Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 19:23   #4711
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziwi mnie ze w uk nie ma pasty do zębów blendamend??? Ogólnie wybór past do zębów tutaj jest tragiczny dlatego przywożę z Polski zapas ogólnie uważam ze w Polsce mamy większy wybór jeśli chodzi o kosmetyki, dużo jest takich naszych polskich firm niedrogich a dobrych
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 21:05   #4712
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

z tego co mi mówiła siostra Loreal wydał serię bez slsów, nie wiem jak z silikonami, seria EverSleek
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 21:45   #4713
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja też polecam szampony i odżywki Naked a szczególnie taka z niebieskimi napisami nawilżającą jest świetna.
Seria Organix keratynowa-brązowa nie ma silikonów, slsów ani soli w składzie.
Niebieska z marrocan oil też organix wiem że szampon nie ma slsów na pewno i pięknie pachnie.
Timotei pure miałam szampon do włosów blond i był bardzo dobry ale chyba miał sls właśnie...
Mam też timotei suchy szampon i jest ok,pachniejak dolce gabbana light blue.

Marzy mi się iść do rosmanna czy jakies polsiej drogeryjki i obkupić się w Ziaję na przykład. Moim kremem numer jeden jest nawilżające kozie mleko
Staram sie złożyć zamówienie w necie ale tam nie mogę się zdecydować a w sklepie jakoś lepiej mi się wybiera.
W tych bootsach i superdrugach sama chemia. Ja mam czasem taie etapy że wolę zamawiać online a czasem bym chciała w sklepie pomacać i powybierać...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 12:00   #4714
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Taak, znam to uczucie. Po prawie roku mieszkania tu jakoś przestawiłam się na 90% kosmetyków dostępnych w Anglii, ale czasem "przejście" jest niełatwe (jak ostatnio, kiedy uświadomiłam sobie, że zapomniałam zrobić większy zapas różowego tuszu Wibo, używanego przeze mnie od jakichś 3 lat, a niedostępnego online, oczywiście ) A czasem trudno znaleźć dobry zamiennik (Mattitude Astora muszę kupować online, bo w drogeriach Astora nie ma wcale Ciągle szukam innych podkładów, wydaję ciężko zarobione funty ale to nie to... ).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 16:51   #4715
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ja też polecam szampony i odżywki Naked a szczególnie taka z niebieskimi napisami nawilżającą jest świetna.

Marzy mi się iść do rosmanna czy jakies polsiej drogeryjki i obkupić się w Ziaję na przykład. Moim kremem numer jeden jest nawilżające kozie mleko
Staram sie złożyć zamówienie w necie ale tam nie mogę się zdecydować a w sklepie jakoś lepiej mi się wybiera.
W tych bootsach i superdrugach sama chemia. Ja mam czasem taie etapy że wolę zamawiać online a czasem bym chciała w sklepie pomacać i powybierać...
Ziaje mozna dostac czasem w sklepach Poundstrecher.

Naked dzisiaj kupilam, zobacze jak sie sprawi. Mam tez Smoothing serum, jak na samo serum bez silikonow narazie po nalozeniu na reke jakies klejace, ale mowia zeby na mokre wlosy nakladac wiec jutro wyprobouje

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja się powtórzę pewnie, ale polecam szampony Jason. Szczególnie fajny jest ten dla dzieci, podkradam córeczce: http://www.jasonnaturalcare.co.uk/ki...mpoo-p184.aspx
Jest też odżywka do kompletu.
po szamponie Jasona (jakims ktory pachnie migdalami) mialam taki lupiez i swiad skory ze obchodze je z daleka
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:44   #4716
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

I mnie w Poundstretcherze nie ma Ziaji
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 14:00   #4717
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

U mnie nie ma Poundstrechera. Ale ziaja trafia się w TK Maxx. No i oczywiście jest w polskich sklepach.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 16:38   #4718
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W TK MAXX nigdy nie widziałam żadnej polskiej marki, za to w PL sklepie wybór (tylko Ziaji) jest bardzo marny. Tak to jest, jak chodzi Ci o konkretny, nie o byle jaki krem tej marki
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:31   #4719
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a co sadzicie o kosmetykach No7 z Boots'a ??
czesto daja znizki w postaci bonow na nie, ale jeszcze nic nie kupilam z tej serii. Warto??
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 10:30   #4720
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Maja dobre lakiery do paznokci - uwielbiam je. Co do reszty nie podpowiem, bo nie uzywam.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:02   #4721
Chantal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
a co sadzicie o kosmetykach No7 z Boots'a ??
czesto daja znizki w postaci bonow na nie, ale jeszcze nic nie kupilam z tej serii. Warto??
Ja trochę kosmetyków używałam i ze swojej strony bardzo polecam serię do twarzy: Protect & Perfect, a przede wszystkim kremy na dzień i na noc, często do nich wracam i zawsze moja skóra wygląda naprawdę super.

Całkiem przyjemne są też kosmetyki do ciała: delikatny scrub do ciała, a na pewno kremy do rąk i absolutnie do stóp (świetny).

Ostatnio też bardzo polubiłam: Creme Touch Face Powder ( http://www.boots.com/en/No7-Creme-To...owder_1273318/ ).
Bardzo delikatny, naturalny i ładnie matowi. Używam tylko na krem, bez podkładu, ale nie mam większych problemów ze skórą.

Natomiast serii Beautiful Skin (normal/oily) nie polecam. Żaden efekt, wręcz nawet bym rzekła odwrotny od zamierzonego.
Chantal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 12:20   #4722
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W Debenhams ładna promocja na E.Lauder, przy zakupie dwóch rzeczy, kosmetyczka pełna miłych miniaturek (krem, tonik, żel do twarzy, rozświetlacz, dwustronny błyszczyk, pomadka, tusz). U mnie oznaczało to zakup DW (obniżka, coś ponad 24 funty) i eyelinera w żelu (15 z groszami ), dość, że całość przekroczyła 40funtów o kilka p i dostałam kartę na 5 funtów. Muszę zgłosić eyeliner do KWC, bo wygląda na to, że znalazłam swój eyeliner
Przy okazji - poleciłybyście mi jakiś dobry fiksujący sypaniec? Po wielodniowych testach widzę, że DW kompletnie nie współgra z pudrami w kamieniu, tylko sypany Essence (jedyny, jaki się ostał w kosmetyczce ) wygląda na nim naturalnie i współgra z odcieniem.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 13:35   #4723
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W Debenhams ładna promocja na E.Lauder, przy zakupie dwóch rzeczy, kosmetyczka pełna miłych miniaturek (krem, tonik, żel do twarzy, rozświetlacz, dwustronny błyszczyk, pomadka, tusz). U mnie oznaczało to zakup DW (obniżka, coś ponad 24 funty) i eyelinera w żelu (15 z groszami ), dość, że całość przekroczyła 40funtów o kilka p i dostałam kartę na 5 funtów. Muszę zgłosić eyeliner do KWC, bo wygląda na to, że znalazłam swój eyeliner
Przy okazji - poleciłybyście mi jakiś dobry fiksujący sypaniec? Po wielodniowych testach widzę, że DW kompletnie nie współgra z pudrami w kamieniu, tylko sypany Essence (jedyny, jaki się ostał w kosmetyczce ) wygląda na nim naturalnie i współgra z odcieniem.
Sprobuj z mineralnym pudrem z The Body Shop - nie daje za duzo krycia ale daje ladne wykonczenie na podkladach w plynie.
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:17   #4724
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie mam doświadczenia z TBS, są też pudry transparentne?

P.S. Fajny chomiś w awatarze
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 17:01   #4725
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Nie mam doświadczenia z TBS, są też pudry transparentne?

P.S. Fajny chomiś w awatarze
Transparentnego niestey nie maja, ale ja mam najjasnieszy odcien i jest prawie niewidoczny na skorze. Przejdz sie do najblizszego TBS i powinni Ci zrobic odsypke bez problemu

http://www.thebodyshop.co.uk/make-up...oundation.aspx

Do zadan specjalnych mam jeszcze puder transparentny z Kryolanu, ale nie wiem czy Ci sie go uda dorwac na Wyspach.

A dziekuje to moje wlasne, osobiste, puchate malenstwo

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Przypomnial mi sie jeszcze jeden puder transparentny, ktory powoduje, ze buzka jest jak aksamit, ale to droga opcja - Chanel Poudre Cristalline https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...der-sypki.html
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 14:58   #4726
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Sprobuj z mineralnym pudrem z The Body Shop - nie daje za duzo krycia ale daje ladne wykonczenie na podkladach w plynie.
Polecam pudry z silica, oba miałam i zachwalam:
ELF high definition powder
Urban Decay razor sharp finishing powder

Procz tego MAC sypany taki biały też.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 11:09   #4727
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
Ja trochę kosmetyków używałam i ze swojej strony bardzo polecam serię do twarzy: Protect & Perfect, a przede wszystkim kremy na dzień i na noc, często do nich wracam i zawsze moja skóra wygląda naprawdę super.

Całkiem przyjemne są też kosmetyki do ciała: delikatny scrub do ciała, a na pewno kremy do rąk i absolutnie do stóp (świetny).

Ostatnio też bardzo polubiłam: Creme Touch Face Powder ( http://www.boots.com/en/No7-Creme-To...owder_1273318/ ).
Bardzo delikatny, naturalny i ładnie matowi. Używam tylko na krem, bez podkładu, ale nie mam większych problemów ze skórą.

Natomiast serii Beautiful Skin (normal/oily) nie polecam. Żaden efekt, wręcz nawet bym rzekła odwrotny od zamierzonego.
to musze sprobowac w takim razie . dzieki
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 15:43   #4728
Patrysia92
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia92
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
a co sadzicie o kosmetykach No7 z Boots'a ??
czesto daja znizki w postaci bonow na nie, ale jeszcze nic nie kupilam z tej serii. Warto??


Baaardzo ale to bardzo lubie! Nie moge sie wypowiedziec na temat produktow do ciala lub skory bo nigdy nie kupywalam (mam moje zaufane) ale kosmetyki sa bardzo fajne!

Uzywalam tych produktow mineralnych i uwielbiam i podklad/puder i roz! (niestety nie ma juz mojego koloru w podkladzie) uzywalam tez ich mascary i creme face powder i tez super Polecam
Patrysia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:57   #4729
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Patrysia92 Pokaż wiadomość
Baaardzo ale to bardzo lubie! Nie moge sie wypowiedziec na temat produktow do ciala lub skory bo nigdy nie kupywalam (mam moje zaufane) ale kosmetyki sa bardzo fajne!

Uzywalam tych produktow mineralnych i uwielbiam i podklad/puder i roz! (niestety nie ma juz mojego koloru w podkladzie) uzywalam tez ich mascary i creme face powder i tez super Polecam
za to ich aparat do mierzenia kolorytu skory jest calkiem calkiem. w sensie ze musialabym byc bardzo slepawa zeby sobie dobrac nie taki jak trzeba, ale patrzac na niektore maski dziewczyn moze sie przydac choc takim to sie nie przetlumaczy ze kolor mandarynki dobrze tylko na mandarynce wyglada

uwielbiam ich lakiery, pierwszorzedne krycie zapewniaja
do mycia twarzy uzywam ich pianki, jako jednyna nie zapycha mi porow (jest bez sls)
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 17:13   #4730
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Patrysia92 Pokaż wiadomość
Baaardzo ale to bardzo lubie! Nie moge sie wypowiedziec na temat produktow do ciala lub skory bo nigdy nie kupywalam (mam moje zaufane) ale kosmetyki sa bardzo fajne!

Uzywalam tych produktow mineralnych i uwielbiam i podklad/puder i roz! (niestety nie ma juz mojego koloru w podkladzie) uzywalam tez ich mascary i creme face powder i tez super Polecam
Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
za to ich aparat do mierzenia kolorytu skory jest calkiem calkiem. w sensie ze musialabym byc bardzo slepawa zeby sobie dobrac nie taki jak trzeba, ale patrzac na niektore maski dziewczyn moze sie przydac choc takim to sie nie przetlumaczy ze kolor mandarynki dobrze tylko na mandarynce wyglada

uwielbiam ich lakiery, pierwszorzedne krycie zapewniaja
do mycia twarzy uzywam ich pianki, jako jednyna nie zapycha mi porow (jest bez sls)

dzieki !
a kremy probowalyscie tez?
chyba lakier do paznokci to bedzie pierwsze co kupie w takim razie , bo tego mi potrzeba na chwile potrzebna, a bardzo zachwalacie widze


a jeszcze chcialam sie zapytac o olejek arganowy, mam wrazenie, ze gdzies tu o nim czytalam , ale nie moge znalezc odpowiedniego posta wstecz. widze pare na ebayu, ale jakos co do autentycznosci mam watpliwosci... cos polecacie sprawdzonego??
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:24   #4731
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
a jeszcze chcialam sie zapytac o olejek arganowy, mam wrazenie, ze gdzies tu o nim czytalam , ale nie moge znalezc odpowiedniego posta wstecz. widze pare na ebayu, ale jakos co do autentycznosci mam watpliwosci... cos polecacie sprawdzonego??
Ja mogę polecić ten: http://www.ebay.co.uk/itm/ARGAN-OIL-...item27beb6a571

aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 17:20   #4732
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja kupiłam ostatnio z No7 z Bootsa w promocji 2 za 3
Melting cleansing gel - super, gęsty żelo-olejek super do zmywania makijażu, bardzo delikatny ale zmywa dobrze.
Microdermabrasion - jeszcze lepsze naprawde ostre maleńkie drobinki w kremowej bazie, super wygładza buzie
Krem jeszcze nawilżający do bardzo suchej skóry na dzień z niego jestem najmniej zadowolona ale po prostu zwykły treściwy nawilżacz, na pewno w zime go zużyje,

Chciałabym jeszcze jakieś fajne serum i krem na dzien protect&perfect ale 22f to troche drogo jednak prawie tyle co górna polka albo jakis apteczny..
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 19:16   #4733
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
dzieki !
a kremy probowalyscie tez?
chyba lakier do paznokci to bedzie pierwsze co kupie w takim razie , bo tego mi potrzeba na chwile potrzebna, a bardzo zachwalacie widze


a jeszcze chcialam sie zapytac o olejek arganowy, mam wrazenie, ze gdzies tu o nim czytalam , ale nie moge znalezc odpowiedniego posta wstecz. widze pare na ebayu, ale jakos co do autentycznosci mam watpliwosci... cos polecacie sprawdzonego??
W Primarku (przy kasach) widzilam olejek arganowy, ale nie wiem na ile on arganowy. A przy okazji to nie wie ktoras z Was czy byl jakis dodatek do ostatniego Glamour?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 19:59   #4734
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
W Primarku (przy kasach) widzilam olejek arganowy, ale nie wiem na ile on arganowy. A przy okazji to nie wie ktoras z Was czy byl jakis dodatek do ostatniego Glamour?
nie było
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:34   #4735
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
W Primarku (przy kasach) widzilam olejek arganowy, ale nie wiem na ile on arganowy. A przy okazji to nie wie ktoras z Was czy byl jakis dodatek do ostatniego Glamour?
Mam go .TŻ wypatrzył i mi kupił
To jest, tak jak wiele innych, serum z dodatkiem oleju arganowego. Jako serum na końcówki sprawdza się dobrze.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 22:35   #4736
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
z tego co mi mówiła siostra Loreal wydał serię bez slsów, nie wiem jak z silikonami, seria EverSleek
a wiesz może coś więcej?wdziałam te produkty w Bootsie, to jest seria profesjonalna czy typowo drogeryjna? nie zwróciłam na to uwagi wcześniej.
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 10:47   #4737
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

WItam. Mam pytanie trochę ,, z innej beczki"- czy działa Wam strona bootsa? bo u mnie już od 2 mscy nie działa i nie wiem dlaczego
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 10:51   #4738
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kami5 Pokaż wiadomość
WItam. Mam pytanie trochę ,, z innej beczki"- czy działa Wam strona bootsa? bo u mnie już od 2 mscy nie działa i nie wiem dlaczego
Mi działa. Może spróbuj innej przeglądarki
Ja używam FF i działa
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:03   #4739
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W chromie tez działa.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 12:36   #4740
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej W związku z moim genetyczno-nabytym problemem cery (wspaniałe nadmorskie wiatry :/), mam pytanie: polecacie jakieś kremy do twarzy na zaczerwienienia i wysuszenie? Przeglądałam KWC, ale wiadomo, nie znajdzie się tam pełnego wyboru kosmetyków w Wielkiej Brytanii; za to na stronie Bootsa nie ma zbyt wielu recenzji. Ogólnie mam cerę mieszaną, chociaż od przyjazdu tutaj stała się sucha, i problemy z nadmiernym zaczerwienieniem przy zmianie temperatury/zmęczeniu fizycznym. Przyda mi się krem na dzień pod makijaż i jakiś odżywczy na noc, szczególnie że idzie chłód i paskudna pogoda. Mam oko na Avene i La Roche Posay, ale może są jakieś inne ciekawe marki?

Szukam też dobrego korektora pod oczy, ale że nie chcę robić sobie tapety na całej twarzy czymś w stylu słynnego podkładu Revlona, mam oko na coś rozświetlającego, na przykład YSL. Są jakieś tańsze odpowiedniki? Nie mam problemu z opuchlizną, bardziej brzydkie, sino-brązowe ślady pod oczami, których bardzo ciężko się pozbyć jak już raz pojawią się w całej okazałości (w zasadzie nigdy do końca nie znikają, a śpię przynajmniej 6.5 godziny na dobę - zazwyczaj więcej).

Z góry dzięki za odpowiedź.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.