Kobiece autko:P - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 18:33   #331
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kobiece autko:P

a mnie strasznie ale to strasznie podoba sie Alfa Romeo 156
Autko jak dla mnie ładnie sie prezentuje i wygodnie się jeździ, choć co niektórzy uważają że to samochód raczej do tak zwanego 'wożonka'..
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 19:11   #332
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona Pokaż wiadomość
a jak ci się jeździ pandą? bo zastanawialam sie nad kupnem

i teraz to albo citroem C1 albo panda. jakies sugestie?
Panda jest całkiem przyjaznym samochodem dla kobiety, radzę jednak kupić taką z silnikiem przynajmniej 1.2 lub diesla i KONIECZNIE ze wspomaganiem,Panda bez wspomagania jest porażką. No i to Fiat wiec serwisowanie i części tańsze.

Co do C1 to nie wypowiem sie bo nie jeździłam ale Citroeny to jedne z najbardziej awaryjnych marek wiec lepiej sie zastanowić.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 19:17   #333
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Kobiece autko:P

Fakt ogólnie C sie często psuja ale Fiaty również z ty ze fiat jak juz poprzedniczka wspomniała ma tansze częsci. Wejdź na www.autocentrum.pl tam sa opinie uzytkowników spalanie itd
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:06   #334
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Kobiece autko:P

niestey nie znam sie za bardzo na autkach. a moze inne polecacie w tych cenach?

bedzie to autko rodzinne ale gownie do moich potrzeb miastowych, czasem za miasto. rodzina jest bardziej za citroenem. ze mniej pali itp i w sumie citroen to lepsza marka od fiata, tak? czy to nie o firmy chodzi tylko konkretne modele?
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 22:01   #335
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: Kobiece autko:P

ohh mnie się marzą stare auta...jak Jaguar przykładowo. Zakochałam się w Jaguarze E-Type II Cabrio....jest boski! No...a jeśli nie Jaguar, to marzy mi się Autin Healey - ogólnie, każdą wersję chętnie przyjmę Kiedyś marzyły mi się również Hummery, głównie H1, bądź H2, ale jakoś stopniowo odbiegam od tego autka. Choć..dalej mi się podoba. Lubię ciężkie, ubłocone auta A szczególnie rajdować takimi Do uzytku codziennego - jednak Austin lub Jaguar
To moje 3 typy
summershine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 22:32   #336
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Kobiece autko:P

O modele też bo np toyota est dobra ale juz np yaris sie często psuje. Kupno auta to jednak poważna srawa i jest wiele czynnikow. Czy chcesz nowe czy używane, ile masz kasy, ile osob nim bedzie jeździło, czy ważny jest dla ciebie bagażnik itd. poszperaj troche na bank cos znajdziesz.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 22:46   #337
Alveolus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Kobiece autko:P

Mnie się marzy Peugeot 106, taki mały, zgrabny facecik
Alveolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 11:30   #338
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona Pokaż wiadomość
niestey nie znam sie za bardzo na autkach. a moze inne polecacie w tych cenach?

bedzie to autko rodzinne ale gownie do moich potrzeb miastowych, czasem za miasto. rodzina jest bardziej za citroenem. ze mniej pali itp i w sumie citroen to lepsza marka od fiata, tak? czy to nie o firmy chodzi tylko konkretne modele?
to zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na autko i jego miesięczne utrzymanie
Citroen niby lepszy bo francuski ale ja nie jestem przekonana,znajomy z uporem maniaka kupuje samochody tej marki i każdy model mu sie psuł,teraz ma C4 i też ma z nią problemy.
Fiat włoski i niedrogi,za 15 tys kupisz całkiem fajny model używany, części są w przystępnej cenie czego nie można powiedzieć o Citroenie, mnie Panda z silnikiem 1.2 po mieście pali 6,5 l a nie jeżdzę nią zbyt ekonomicznie rodzina sie w niej spokojnie mieści choć wiadomo bez luksusów.Generalnie posiada silnik ten co w Punto Grande wiec całkiem spoko jak na takie małe autko (mówię o 1.2)
Wizualnie faktycznie nie zachwyca,choć mnie sie podoba. No i należy pamiętać że Panda nie ludzi bocznych podmuchów wiatru ani szybkiego wchodzenia w ostre zakręty - jak każde "pudełkowate" autko.
Ale za to świetnie sie nią parkuje,wszędzie można sie wcisnąć, dobra widoczność z fotela kierowcy. wysoko sie siedzi,dla jednych to na plus dla innych przyzwyczajonych do niskich samochodów na początku bywa dziwnie.Wszystko kwestią przyzwyczajenia,mówie z swojej perspektywy.

Edytowane przez Kiya
Czas edycji: 2009-07-01 o 11:33
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:40   #339
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Kobiece autko:P

osobiście chyba bym wybrała Pandę, jednak nei ja kase wystawiam więc padło na Citroena C1. autko salonowe więc może źle nie będzie silnik 1.0, jeździłam cinquecento (silnik 700) więc będzie mi sie dobrze jeździło, bo mocniejszy niż poprzednie autko.
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:18   #340
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Kobiece autko:P

Zatemgratuluje zakupu i życze miłej jazdy
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:39   #341
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona Pokaż wiadomość
osobiście chyba bym wybrała Pandę, jednak nei ja kase wystawiam więc padło na Citroena C1. autko salonowe więc może źle nie będzie silnik 1.0, jeździłam cinquecento (silnik 700) więc będzie mi sie dobrze jeździło, bo mocniejszy niż poprzednie autko.
najważniejsze żeby Tobie dobrze sie prowadziło,szerokiej drogi
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 09:34   #342
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona Pokaż wiadomość
osobiście chyba bym wybrała Pandę, jednak nei ja kase wystawiam więc padło na Citroena C1. autko salonowe więc może źle nie będzie silnik 1.0, jeździłam cinquecento (silnik 700) więc będzie mi sie dobrze jeździło, bo mocniejszy niż poprzednie autko.
Sonata a ile kosztuje taki salonowy C1?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:13   #343
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Kobiece autko:P

www.citroen.pl jest tam konfiguracja roznych opcji ;] ceny sa rozne w zaleznosci od wyposazenia ;]
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:44   #344
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

dzieki sonata a mam pytanko bierzesz benzyne czy diesel? bo w tym konfiguratorze moglam sprawdzic tylko benzyne a diesla nie moglam sprawdzic ile by wyszedl
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:31   #345
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Kobiece autko:P

ja biore na benzyne ;] bo szczerze nie wiem o co chodzi z dislem poza cena hehe
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:41   #346
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kobiece autko:P

Ja zakup swojego pierwszego autka planuje we wrześniu.
Ze wzgledów na małe finanse będę mogła na niego przeznaczyć 5tys. Nie za dużo.
Zależy mi na jakimś małym autku. I tu się zastanawiałam nad Twingo-bo fajnie i wysoko się siedzi, a na tym mi bardzo zależy. Fordem Ka, Oplem Corsą...
Miałyście do czynienia z którymś z tych samochodzików? Jakie wrażenia? A może macie jakieś inne propozycje?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:16   #347
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona Pokaż wiadomość
ja biore na benzyne ;] bo szczerze nie wiem o co chodzi z dislem poza cena hehe
diesel to olej napędowy . jego cena na stacji jest zawsze o jakies o,50 zł niższa od ceny benzyny.Auta posiadające silnik diesla przeważnie mniej palą ale przy zakupie są kilka procent droższe niż benzynowe. Znalazłam raporty spalania C1 i benzynka pali 5 l a diesel 4 l.Czyli 100 km benzyna wychodzi 23 zł a dieslem 15 zł. Zawsze jakaś oszczędność

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja zakup swojego pierwszego autka planuje we wrześniu.
Ze wzgledów na małe finanse będę mogła na niego przeznaczyć 5tys. Nie za dużo.
Zależy mi na jakimś małym autku. I tu się zastanawiałam nad Twingo-bo fajnie i wysoko się siedzi, a na tym mi bardzo zależy. Fordem Ka, Oplem Corsą...
Miałyście do czynienia z którymś z tych samochodzików? Jakie wrażenia? A może macie jakieś inne propozycje?
Wybierz albo corse albo twingo. Ford nalezy do awaryjnych.Przed zakupem lepiej tez wydaj 100 zł i sprawdz u mechanika czy nie był bity. Różne pospawane z 5 aut wynalazki można spotkać w PL
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:27   #348
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość

Wybierz albo corse albo twingo. Ford nalezy do awaryjnych.Przed zakupem lepiej tez wydaj 100 zł i sprawdz u mechanika czy nie był bity. Różne pospawane z 5 aut wynalazki można spotkać w PL
No i póki co Twingo wygrywa. Teściowa miała te autko i była bardzo zadowolona. Mi się podoba,że jest takie malutkie no i że wysoko się siedzi. Z mechanikiem nie ma problemu bo i Tż i jego tata są mechanikami a teściu jeszcze lakiernikiem,więc od razu poznają czy było bite, czy są jakieś niedociągniecia itp.... 100 zł w kieszeni
Zastanawiałam się też nad Matizem bo ma bardzo mały silniczek, no ale Tż odradza właśnie ze wzgleu na "byle jaką" marke jak to powiedział... On oczywiscie upiera się na VW ale one mi sie nie podobają, są jakieś takie duże :P
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:34   #349
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

Oj Matiz bardzo awaryjne i pali jak smok jak na takie małe auto-twój chłopak ma absolutną rację że ci odradza. Gdybyś np miała z 8 tys to mogłabyś kupić VW Lupo.Małe autko i niemiecka jakość. Za 5 tys kupisz też Nissana Micrę -dosyć kwadratowe autko-jednym się podoba drugim nie. Ale to japończyk co mówi samo przez się-tylko lać i jechać
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 19:15   #350
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kobiece autko:P

Czyli niestety musze mu przyznac racje :P
Ogladałam te mikry o ktorych wspominasz, nawet fajne No i tez mały silniczek... czyli zostaje twingo, mikra i corsa... mam jeszcze sporo czasu na przegladanie ofert :P
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:45   #351
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Czyli niestety musze mu przyznac racje :P
Ogladałam te mikry o ktorych wspominasz, nawet fajne No i tez mały silniczek... czyli zostaje twingo, mikra i corsa... mam jeszcze sporo czasu na przegladanie ofert :P

jestem w takiej samej sytuacji jak ty tez kilka dni temu zdalam prawko we wrzesniu planuje cos kupic i przeznaczyc moge max 6 tys. twoje propozycje sa bardzo udane. mnie osobiscie najbardizej podoba sie Twingo
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:53   #352
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
jestem w takiej samej sytuacji jak ty tez kilka dni temu zdalam prawko we wrzesniu planuje cos kupic i przeznaczyc moge max 6 tys. twoje propozycje sa bardzo udane. mnie osobiscie najbardizej podoba sie Twingo
Po rozmowie z Tż doszlismy do wniosku ze kupuje Twingo
Mialam okazje w nim posiedziec, przejechac sie i bardzo mi sie podoba. Jestem niska a podwyzszane fotele sa idealne dla mnie Autko na moją kieszen, maly silniczek, małe spalanie. No i brzydkie tez nie jest
Teraz nic rtylko czekac do wrzesnia/pazdziernika
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:10   #353
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

Dziewczyny a macie jakieś doświadczenia z kredytami na auto?Jakie warunki trzeba spełniać aby dostać?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:17   #354
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie jakieś doświadczenia z kredytami na auto?Jakie warunki trzeba spełniać aby dostać?
Mi kredyt wezmie babcia, bo mamie nie dadzą bo nie ma jeszcze umowy. A ja teraz miałam dluga przerwę w pracy. Pojde od wrzesnia do nowej... dopiero po przepracowanych 3 miesiacach mozna ubiegac sie o kredyt. Z tego co wiem, umowa powinna byc na czas nieokreslony-bo oni wtedy maja jakies zabezpieczenie ze bedziemy mieli z czego ten kredyt spłacić :P Teraz z kredytami nie ma wiekszych problemów, ale wiadomo z takimi sobie niezłe oprocentowanie liczą ;/ niestety ...
Mi mama mówiła,że jak wezme 5 tys. kredytu to będe spłacać przez 2 LATA po 300 zł /mc Czyli ponad 2 tys wychodzi oprocentowanie... sporo. Ale to takie bez podstaw,bo ona dawno dawno temu brała taki kredyt. Teraz moze sie cos pozmieniało. Takze nie chce nikogo w błąd wprowadzać. Szczegółów się dowiem we wrzesniu,bo teraz nie chce sie tak bardzo napalac na te auto, zeby pozniej w razie czego sie nie rozczarowac,jak pracy nie bede miala we wrzesniu a np dopiero w pazdzierniku


__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:54   #355
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja zakup swojego pierwszego autka planuje we wrześniu.
Ze wzgledów na małe finanse będę mogła na niego przeznaczyć 5tys. Nie za dużo.
Zależy mi na jakimś małym autku. I tu się zastanawiałam nad Twingo-bo fajnie i wysoko się siedzi, a na tym mi bardzo zależy. Fordem Ka, Oplem Corsą...
Miałyście do czynienia z którymś z tych samochodzików? Jakie wrażenia? A może macie jakieś inne propozycje?

Paati powiem Ci szczerze i z dobrymi intencjami że za te pieniądze nie kupisz dobrego samochodu z żadnej z tych marek które wymieniłaś,jeśli sie takowy znajdzie to bedzie to przysłowiowy złom do którego drugie tyle włożysz w najbliższym czasie w naprawy, nie ma sie co czarować,lepiej unikać takich zakupów niż potem żałować,szczególnie że pieniążki o których piszesz nie przyszły Ci łatwo bo musisz brać na nie kredyt.
Za cenę 5 tys możesz za to kupić całkiem sensowne Seicento wiem że to małe auto ale pomyśl sama, jeśli udałoby Ci sie kupić z instalacją gazową to już wogóle radość sama bo miesięcznie na gaz wydasz max 200 zł ,gaz kosztuje teraz 1,70 zł benzyna 4,50 zł wiec wniosek jest logiczny. Szukaj takiego z silnikiem 1.1 ,śmiga aż miło
Części to Seicento są bardzo tanie, tak samo serwisowanie.
Jako pierwsze auto Seicento bardzo sie sprawdza. Pojeździsz 2 lata i kupisz coś wymarzonego
Moja przyjaciółka kupiła w zeszłym miesiącu fajne i w miarę dobrze utrzymane Twingo ale zapłaciła za nie prawie 10 tys.
Pozdrawiam.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 15:04   #356
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
Paati powiem Ci szczerze i z dobrymi intencjami że za te pieniądze nie kupisz dobrego samochodu z żadnej z tych marek które wymieniłaś,jeśli sie takowy znajdzie to bedzie to przysłowiowy złom do którego drugie tyle włożysz w najbliższym czasie w naprawy, nie ma sie co czarować,lepiej unikać takich zakupów niż potem żałować,szczególnie że pieniążki o których piszesz nie przyszły Ci łatwo bo musisz brać na nie kredyt.
Za cenę 5 tys możesz za to kupić całkiem sensowne Seicento wiem że to małe auto ale pomyśl sama, jeśli udałoby Ci sie kupić z instalacją gazową to już wogóle radość sama bo miesięcznie na gaz wydasz max 200 zł ,gaz kosztuje teraz 1,70 zł benzyna 4,50 zł wiec wniosek jest logiczny. Szukaj takiego z silnikiem 1.1 ,śmiga aż miło
Części to Seicento są bardzo tanie, tak samo serwisowanie.
Jako pierwsze auto Seicento bardzo sie sprawdza. Pojeździsz 2 lata i kupisz coś wymarzonego
Moja przyjaciółka kupiła w zeszłym miesiącu fajne i w miarę dobrze utrzymane Twingo ale zapłaciła za nie prawie 10 tys.
Pozdrawiam.
Z tą radą bym sie kłóciła choc jest w niej troche racji.Jesli ktos sie nie zna na autach i nikt mu nie doradzi badz nie sprawdzi kilkunastoletniego auta w serwisie to może kupic bubel pospawany z kilku czesci .Ale kolezanka mowila ze jej chlopak jest mechanikiem wiec napewno jej pomoze przy zakupie-nie bedzie łatwo znaleźć cos w dobrym stanie ale ofert jest mnostwo tych uczciwych tez troche sie znajdzie. Kolezanka mojej mamy w 2007 r kupila micre z 1994 tylko ze sprowadzal jej znajomy. Dala 1000 euro plus oplaty i do dzis smiga jak zyletka!
Ciekawa jestem innych opinii jezdzacych seicento na gazie-bo cena jest dobra tylko czy marka Fiat plus gaz nie rowna sie ciaglym naprawom?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 20:39   #357
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Kobiece autko:P

ja miałam cinquecento na gaz.

miałam problemy często z zapalaniem go, nie tylko w chłodne dni.
owszem mało palił.
potem poszła 'pompa' pliwowa i nei opłacało sie naprawiać.

ale generalnie samochod był powypadkowy i chyba wszystkie możliwe częście miał nie oryginalne, poza tym zanim ja go miałam miał go mój wujek i to on go zajechał i po prostu był złomem.
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 02:12   #358
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem innych opinii jezdzacych seicento na gazie-bo cena jest dobra tylko czy marka Fiat plus gaz nie rowna sie ciaglym naprawom?
ja mam Seicento na gaz i nie mam żadnych problemów z tym,raz do roku wymieniam standardowo filtr gazu co kosztuje mnie z regulacją 50 zł i tyle.

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona Pokaż wiadomość
ja miałam cinquecento na gaz.

miałam problemy często z zapalaniem go, nie tylko w chłodne dni.
owszem mało palił.
potem poszła 'pompa' pliwowa i nei opłacało sie naprawiać.

ale generalnie samochod był powypadkowy i chyba wszystkie możliwe częście miał nie oryginalne, poza tym zanim ja go miałam miał go mój wujek i to on go zajechał i po prostu był złomem.
Ja pisałam o Seicento,nie Cinquecento
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:42   #359
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

Ok dziewczyny mówicie że wasze "seiczaki" spisują się dobrze. Tylko czy robicie nimi jakieś większe przebiegi czy tylko jeździcie nimi na zakupy?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:13   #360
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kobiece autko:P

ja moim jeźdzę wszędzie, ostatnio 600 km nad morze
komfort tak dalekiej podróży średni ale autko spisało sie na medal
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.