L'Oreal, Couleur Experte - najjaśniejszy odcień -kto stosował? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-09, 19:38   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

L'Oreal, Couleur Experte - najjaśniejszy odcień -kto stosował?


Czy któraś farbowała włosy tą farbą w najjaśniejszym odcieniu? Nie wiem jaki to numer ale to chyba będzie coś jak bardzo jasny popielaty blond. Nie wiem czemu popielaty bo na próbce moim zdaniem ten kolor jest zdecydowanie w tonacji ciepłej a popiel to przecież chłodny kolor. Mam włosy ciemny blond i ciekawa jestem jaki wyszedłby mi kolor farby bazowej. Czy jaśniejszy i podobny jak na próbce? I co z refleksami? Może któraś farbowała tym odcieniem co?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 20:19   #2
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: L'Oreal, Couleur Experte - najjaśniejszy odcień -kto stosował?

tez sie zastanawiam na kupnem tej farby -tyle ze w kolorze 8.1-jasny blond popielaty[mi zalezy na zimnym odcieniu].ten najjasniejszy to 9.1-bardzo jasny blond popielaty/wydaje mi sie ze nazwa lepiej niz zdjecie[z odpowiednim oswietelniem] oddaje wlasciwy odcien farby-wiec raczej bedzie zimny.na pewno bedzie duzo jasniejszy niz twoj ciemny blond[ja tez mam takie wloski ],a refleksy oczywiscie jeszcze jasniejsze.
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 20:32   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: L'Oreal, Couleur Experte - najjaśniejszy odcień -kto stosował?

witajcie jesli macie wlosy naturalnie czyli nie malowane to mysle ze farba wyjdzie bo na malowanych moze byc problem, jak np, z tymmi dla brunetek!gdzie nie bralo malowanych włosów tylko,odrosty ale to z innej serii! z reszta na naturalnych najlepiej wychodza wszystkie farby!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 20:40   #4
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: L'Oreal, Couleur Experte - najjaśniejszy odcień -kto stosował?

Greeneyes mowie serio ze w katalogu sa cieple odcienie Zobacz sama Naprawde sie zdziwilam bo ja tą bazę najjasniejszego odcienia nazwalabym raczej zlotą niz popielatą Z resztą nigdy nie patrze na kolor na pudełku bo nigdy sie takiego nie otrzyma (no chyba ze sie rozjasni włoski albo blond zafarbuje na jakis ciemny) Chcialabm bardzo taki kolor jak jest w katalogu ale to chyba niemozliwe Musze sie znowu wybrac do Pani Grazynki bo ona zrobila mi sliczne blond pasemka ktore w zaleznosci od swiatla byly albo cieple albo zimne Dobrze sie w nich czułam Teraz chcialabym duzo jasnych pasemek cos w takim oodcieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor dla mnie.jpg (15,3 KB, 2 załadowań)
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.