Zapach dla młodego mężczyzny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-13, 17:00   #1
piotrekch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

Zapach dla młodego mężczyzny.


Witajcie!
Mam do wszystkich ogromną prośbę, a mianowicie pomóżcie mi proszę znaleźć zapach idealny dla mnie;).
Jestem młodym facetem wiek 22 lata, elegancki, męski, wysportowany, dobrze zbudowany, spełniony zawodowo, czasem niepoważny;). Preferuje eleganckie swetry, koszule, zwężane jeansy, buty z lekko wydłużanym czubem, płaszcz lub marynarka. krótka fryzura, buźka zarośnięta 2-3 dniowym zarostem lub pedantycznie ogolona;).
Mam parę typów lecz wolałbym ich nie zdradzać.
Cena nie gra za bardzo roli. Głównie chodzi by jak najtrafniej opisywał mnie.
Z góry dziękuję ;*
piotrekch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 17:17   #2
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

David Beckham Classic z niższej półki cenowej
Trussardi My Land średnia półka
Black Oud - wyższa półka
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 17:29   #3
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Bez sensu kompletnie .... chcesz żeby Ci pomóc wybrać zapach a nie piszesz jakie mniej więcej lubisz, nuty, jakie zapachy CI się podobają tylko piszesz jakie nosisz dżinsy i buty? Żartujesz sobie czy serio pytasz? Sądzisz że można dobrać zapach do spodni, postury i płaszcza?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2013-11-13 o 17:33 Powód: literówka
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 17:32   #4
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Bez sensu kompletnie .... chcesz żeby Ci pomóc wybrać zapach a nie piszesz jskie mniej wiecej lubisz, nuty, jakie zapachy CI się podobają tylko piszesz jakie nosisz dżinsy i buty? Żartujesz sobie czy serio pytasz? Sądzisz że można dobrać zapach do spodni, postury i płaszcza?
Chyba pomylił miejsca, prędzej do MB powinien się udać, bo to doradca z wyżsiejszej półki

Jak nie sprecyzuje czego szuka, to możemy mu skopiować Fragranticę
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 17:33   #5
caroll_88
Przyczajenie
 
Avatar caroll_88
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Mexx Ice Touch
__________________
Polecam produkty ze strony Intymniej.pl
caroll_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 17:38   #6
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez piotrekch Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam do wszystkich ogromną prośbę, a mianowicie pomóżcie mi proszę znaleźć zapach idealny dla mnie.
Jestem młodym facetem wiek 22 lata, elegancki, męski, wysportowany, dobrze zbudowany, spełniony zawodowo, czasem niepoważny. Preferuje eleganckie swetry, koszule, zwężane jeansy, buty z lekko wydłużanym czubem, płaszcz lub marynarka. krótka fryzura, buźka zarośnięta 2-3 dniowym zarostem lub pedantycznie ogolona.
Mam parę typów lecz wolałbym ich nie zdradzać.
Cena nie gra za bardzo roli. Głównie chodzi by jak najtrafniej opisywał mnie.
Z góry dziękuję ;*
Lepiej zdradź te kilka typów
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 18:21   #7
piotrekch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Witam.
Chciałbym by zapach jak najlepiej opisywał mnie. Mój styl i charakter.
Miło widzieć tak ciepłe słowa z niektórych strony... Nie jestem znawcą, nie mam zamiaru używać innego zapachu rano, innego do spania i jeszcze innego podczas pełni księżyca. Przyszedłem tutaj po poradę.
Co do zapachów to szukałbym połączenia czegoś lekkiego np. ck one z typowym męskim zapachem np. dior fahrenheit. Coś w stylu str8 original lecz by nie był tak popularny.
Pozdrawiam
piotrekch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 18:49   #8
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Z tego co piszesz wnioskuję, że przyda Ci się coś klasycznego, niezbyt inwazyjnego i przyjaznego dla najzwyklejszego nosa. Proponuję więc:
-YSL L'Homme
-Burberry, Burberry for Men
Ostatecznie Versace Blue Jeans, czyli coś tańszego, a bardzo przyzwoitego i młodego duchem

Radzę poeksperymentować i zobaczyć jaki zapach wywoła ciekawą reakcję u znajomych. Na jednym pewnie nie poprzestaniesz, w końcu trochę to trwa nim się trafi na swój "signature scent" Życzę owocnych poszukiwań i udanego wstępu do przygody z perfumiarstwem
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."

Edytowane przez darla13
Czas edycji: 2013-11-13 o 18:53
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:16   #9
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Ja bardzo lubię męskie zapachy Bath & Body Works i pamiętam, że mój przyjaciel od kilku lat używa Oak'a (http://www.fragrantica.com/perfume/B...Oak-10048.html ) i wieeeeelu dziewczynom zapach ten zawrócił w głowie. Ja też lubię.
Zapach ten nie jest oklepany, ale też nie jest ekstrawagancki Wspaniały na chłody,ale i latem się sprawdza. Cena w sklepach i na Allegro też zachęcająca.
__________________
T]

Edytowane przez smolinosek86
Czas edycji: 2013-11-13 o 21:19
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 11:26   #10
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Może Bulgari Aqua Pour Homme Marine? Bardzo świeży i nowoczesny zapach, ale jednocześnie elegancki.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 11:42   #11
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Może Bulgari Aqua Pour Homme Marine? Bardzo świeży i nowoczesny zapach, ale jednocześnie elegancki.
A tam elegancki. Jak to jest eleganckie, to o 80 % zwykłych męskich zapachów można powiedzieć to samo.

Bvlgari Man jest zapachem lekkim, niebanalnym, eleganckim
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 16:24   #12
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Diesel Plus Plus Masculine oraz Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel
Tanie i wg mnie naprawdę warte uwagi.

Edytowane przez agnieszka1970
Czas edycji: 2013-11-16 o 16:25
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:36   #13
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez piotrekch Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałbym by zapach jak najlepiej opisywał mnie. Mój styl i charakter.
Miło widzieć tak ciepłe słowa z niektórych strony... Nie jestem znawcą, nie mam zamiaru używać innego zapachu rano, innego do spania i jeszcze innego podczas pełni księżyca. Przyszedłem tutaj po poradę.
Co do zapachów to szukałbym połączenia czegoś lekkiego np. ck one z typowym męskim zapachem np. dior fahrenheit. Coś w stylu str8 original lecz by nie był tak popularny.
Pozdrawiam
nie ma czegoś pomiędzy delikatnym CK One a niszczycielem Fahrenheitem, to dwa różne światy, bo Fahrenheit jest z tej grupy którą się kocha albo nienawidzi.
polecałbym Carolinę Herrerę 212.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 21:34   #14
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
nie ma czegoś pomiędzy delikatnym CK One a niszczycielem Fahrenheitem, to dwa różne światy, bo Fahrenheit jest z tej grupy którą się kocha albo nienawidzi.
polecałbym Carolinę Herrerę 212.
W sumie uszedłby w tłumie, ba założę się, że młodej osobie będzie się podobać woń świeżo skoszonego trawnika
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 10:36   #15
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

To jeszcze oprócz Bulgari proponuję Chanel Egoiste Platinum, jest elegancki, ale według mnie świeży i bezpretensjonalny.
Zamów sobie próbki zapachów na allegro, które Ci zostały zaproponowane i niech zwycięży najlepszy
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:59   #16
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
To jeszcze oprócz Bulgari proponuję Chanel Egoiste Platinum, jest elegancki, ale według mnie świeży i bezpretensjonalny.
Zamów sobie próbki zapachów na allegro, które Ci zostały zaproponowane i niech zwycięży najlepszy
Tylko jest malutki problem z Platynowym. Przeszedł reformulację i to co teraz proponują stancjonarki nijak ma się do tego co było przedtem.
Ciężko jest znaleźć starą wersję (z roku 2010 lub starszą), a jeśli już się pojawiają to chodzą po ponad 300 zł.
Poza tym zapach kapitalny
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 16:57   #17
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

CH 212, Hugo Boss H Boss, Ck Contradiction
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 18:20   #18
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Rochas Man - sexy, na chłodną porę roku - nuty cappuccino, wanilii, lawendy, ambry, paczuli, drzewa sandałowego i cedru. Cena przyzwoita
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 19:38   #19
malowana lala
Raczkowanie
 
Avatar malowana lala
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

mnie do podanych założeń pasuje Gucci Pour Homme II
__________________
moje perfumy
malowana lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 23:44   #20
Damoon_
Przyczajenie
 
Avatar Damoon_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cześć,

Podepnę się pod temat.
Mam za sobą dwie dekady, na forum jestem w sumie od ok. 1 godziny.
Dużo przeglądnąłem i wybrałem parę sztuk. Szukam też czegoś na noc, myślę, że Gucci Envy mi w tym pomoże, co myślicie? A co do pozostałych perfum :

YSL M7
Sander for Men
Gucci Pour Homme
D&G Light Blue Pour Homme
Chanel Platinum Egoiste
Hugo Boss Bottled (szary)
Armani Attitude
Hugo Boss In Motion
Armani Code
Higher Energy Diora
Armani Mania
BURBERY FOR MEN
Chanel Allure

Lubię dosyć świeże, ale nie za świeże, tak samo nie za słodkie

Aktualnie w zapasie Acqua Di Gio oraz Fahrenheit.
Damoon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:53   #21
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez Damoon_ Pokaż wiadomość
YSL M7
Gucci Pour Homme
Chanel Platinum Egoiste
Hugo Boss Bottled (szary)
Armani Attitude
z tej grupy brałbym pogrubione, tylko nie wiem na ile zmiany dosięgnęły pierwszy z zapachów, mam stary flakon sprzed lat i trzymam go na specjalne okazje, bo jest to zapach naprawdę rewelacyjny jak dla mnie.
z pogrubionych mam oba i polecam, Envy także jest świetnym zapachem jak go znajdziesz to bierz, bo ciężko go dopaść.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:57   #22
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez Damoon_ Pokaż wiadomość
Cześć,

Podepnę się pod temat.
Mam za sobą dwie dekady, na forum jestem w sumie od ok. 1 godziny.
Dużo przeglądnąłem i wybrałem parę sztuk. Szukam też czegoś na noc, myślę, że Gucci Envy mi w tym pomoże, co myślicie? A co do pozostałych perfum :

YSL M7
Sander for Men
Gucci Pour Homme
D&G Light Blue Pour Homme
Chanel Platinum Egoiste
Hugo Boss Bottled (szary)
Armani Attitude
Hugo Boss In Motion
Armani Code
Higher Energy Diora
Armani Mania
BURBERY FOR MEN
Chanel Allure

Lubię dosyć świeże, ale nie za świeże, tak samo nie za słodkie

Aktualnie w zapasie Acqua Di Gio oraz Fahrenheit.
Rozrzut okropnisty od lajtowych Light Blue do mocarnych Envy.
Jak ma to być zapach na wieczór to z miejsca moich kryteriów nie spełniałyby: Mania, Higher Energy, In Motion, Light Blue. Mania jest absolutnie przereklamowana, zwyczajny ciepły zapach bez wyrazu ze słabą projekcją i trwałością. Reszta skreślonych przeze mnie to świeżaki. Może In Motion nie jest typowym świeżakiem, ale jest na tyle wkurzający, że nie wybrałbym go na żadną okazję

Z całej reszty nie znam tylko Sandera, ale to ponoć niezły świeżak.
Cała reszta nada się na wieczorne wyjścia nie tylko do klubu czy baru

W czym niby Gucci Envy ma Ci pomóc? Będę wielce zdziwiony jeśli podołasz temu pachnidłu, a jeszcze bardziej jeśli jego cena Cię nie odstraszy
M7 może nie jest takim killerem co Envy, jednak klasy mu odmówić nie można, życzę powodzenia w szukaniu starej wersji

Gucci PH, to jest klasa sama w sobie, jeden z najbardziej eleganckich zapachów mainstreamowych, ale jako że jest od kilku lat nieprodukowany, to jego ceny zaczynają się od 400 zł

Chanel Platinum Egoiste, niby świeżak, ale tylko niby, bo to na tyle uniwersalny zapach, że da radę w każdych warunkach. Tylko trzeba szukać wersji z 2010 roku lub starszej

Boss Bottled, ja go organicznie nie znoszę, ale jako zapach wieczorowy jest ok

Armani Attitude, kiedyś bardzo lubiłem, teraz pamiętam go tylko jak przez mgłę Zapach był ciepły, lekko słodki, sporo kapuczino tam było Tylko te ceny

Armani Code, no cóż, nie przepadam nimi pachnieć Co mnie w nich bardzo uwiera i tym czymś jest kwiat drzewa oliwnego, niby zapach delikatny, a mnie dusi
Za to lubię ten zapach na innych

Chanel Allure, ja lubię i to bardzo. Dla mnie to zapach stricte wieczorowy, ciepły z delikatną słodyczą. Może nie jest jakąś rewelacją, ale kobiety z mojego otoczenia bardzo lubią ten zapach, bardziej lubiany chyba jest tylko Platynowy i Bvlgari Man.

Tak na szybko podsumuję, w większości obrałeś złe cele moim zdaniem, bo albo zapachy wycofane (Gucci PH, Envy), albo takie które przeszły zmianę formuły (M7, Platynowy), albo szukasz w niewłaściwej kategorii świeżaków.
poszukaj sobie celów realnych do przetestowania, bo tych wyżej wymienionych praktycznie nigdzie nie przetestujesz. Chyba że masz ochotę wydać 400-500 zł w ciemno i się zawieść

Idź do perfumerii i zacznij testować, może poproś konsultantkę o pomoc
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 22:55   #23
Damoon_
Przyczajenie
 
Avatar Damoon_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Dziękuję Ci za bardzo wyczerpującą odpowiedź, na pewno te informacje mi się przydadzą. Z góry dzięki. Oczywiście trochę za szybko poleciałem z tematem świeżaków, nie tylko ich szukam...

Jeszcze raz dziękuję
Damoon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 14:40   #24
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;43792030]Rozrzut okropnisty od lajtowych Light Blue do mocarnych Envy.
Jak ma to być zapach na wieczór to z miejsca moich kryteriów nie spełniałyby: Mania, Higher Energy, In Motion, Light Blue. Mania jest absolutnie przereklamowana, zwyczajny ciepły zapach bez wyrazu ze słabą projekcją i trwałością. Reszta skreślonych przeze mnie to świeżaki. Może In Motion nie jest typowym świeżakiem, ale jest na tyle wkurzający, że nie wybrałbym go na żadną okazję

Z całej reszty nie znam tylko Sandera, ale to ponoć niezły świeżak.
Cała reszta nada się na wieczorne wyjścia nie tylko do klubu czy baru

W czym niby Gucci Envy ma Ci pomóc? Będę wielce zdziwiony jeśli podołasz temu pachnidłu, a jeszcze bardziej jeśli jego cena Cię nie odstraszy
M7 może nie jest takim killerem co Envy, jednak klasy mu odmówić nie można, życzę powodzenia w szukaniu starej wersji

Gucci PH, to jest klasa sama w sobie, jeden z najbardziej eleganckich zapachów mainstreamowych, ale jako że jest od kilku lat nieprodukowany, to jego ceny zaczynają się od 400 zł

Chanel Platinum Egoiste, niby świeżak, ale tylko niby, bo to na tyle uniwersalny zapach, że da radę w każdych warunkach. Tylko trzeba szukać wersji z 2010 roku lub starszej

Boss Bottled, ja go organicznie nie znoszę, ale jako zapach wieczorowy jest ok

Armani Attitude, kiedyś bardzo lubiłem, teraz pamiętam go tylko jak przez mgłę Zapach był ciepły, lekko słodki, sporo kapuczino tam było Tylko te ceny

Armani Code, no cóż, nie przepadam nimi pachnieć Co mnie w nich bardzo uwiera i tym czymś jest kwiat drzewa oliwnego, niby zapach delikatny, a mnie dusi
Za to lubię ten zapach na innych

Chanel Allure, ja lubię i to bardzo. Dla mnie to zapach stricte wieczorowy, ciepły z delikatną słodyczą. Może nie jest jakąś rewelacją, ale kobiety z mojego otoczenia bardzo lubią ten zapach, bardziej lubiany chyba jest tylko Platynowy i Bvlgari Man.

Tak na szybko podsumuję, w większości obrałeś złe cele moim zdaniem, bo albo zapachy wycofane (Gucci PH, Envy), albo takie które przeszły zmianę formuły (M7, Platynowy), albo szukasz w niewłaściwej kategorii świeżaków.
poszukaj sobie celów realnych do przetestowania, bo tych wyżej wymienionych praktycznie nigdzie nie przetestujesz. Chyba że masz ochotę wydać 400-500 zł w ciemno i się zawieść

Idź do perfumerii i zacznij testować, może poproś konsultantkę o pomoc [/QUOTE]
Lucho, a co myślisz o YSL L'homme? Jestem ciekawa Twojej opinii
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:18   #25
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
Lucho, a co myślisz o YSL L'homme? Jestem ciekawa Twojej opinii
Nie jestem Lucho,ale jako kobieta uwielbiam
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:44   #26
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
Lucho, a co myślisz o YSL L'homme? Jestem ciekawa Twojej opinii
mimo że nie jestem Lucho to jak dla mnie zapach jest bardzo dobry, słodki, dobry, nawet można powiedzieć że uniwersalny. lubiłem go używać ale teraz stoi sobie na półce i czeka na lepsze czasy, dla mnie jest zbyt nudny ale to tylko moje zdanie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:14   #27
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
Nie jestem Lucho,ale jako kobieta uwielbiam
No ja też właśnie go bardzo lubię, sama czasem używam
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:01   #28
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
Lucho, a co myślisz o YSL L'homme? Jestem ciekawa Twojej opinii
Nie przepadam szczerze powiedziawszy za żadnym L'Homme Nie trafiają w mój gust, nie lubię ciepłych i słodkich perfum, znajdzie się kilka wyjątków ale YSL do nich nie należy
W ogóle poza Opium nic mnie specjalnie nie kręci w stajni YSL.

Moja skóra zwykle nie wysładza zapachów, ale w tym przypadku jest inaczej Wyłazi masa bobu tonka, trochę liści fiołka, sporo bazylii (nie lubię), troszeczkę przypraw i baza drewniana. Dużą ilość bobu tonka lubię i toleruję tylko w przypadku Chanel Allure Homme
Poza tym jak dla mnie ten zapach jest nijaki, słaba projekcja, trwałość trochę lepsza, ale po 4 godzinach jest bardzo słabo wyczuwalny. Niby bardzo uniwersalny, ale na mnie kompletnie wrażenia nie robi.
Równie uniwersalny jest Platynowy (stary), który budzi emocje, dzieje się w nim dużo, a projekcję i trwałość ma na dobrym poziomie

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2013-11-21 o 11:04
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 13:44   #29
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;43817192]Nie przepadam szczerze powiedziawszy za żadnym L'Homme Nie trafiają w mój gust, nie lubię ciepłych i słodkich perfum, znajdzie się kilka wyjątków ale YSL do nich nie należy
W ogóle poza Opium nic mnie specjalnie nie kręci w stajni YSL.

Moja skóra zwykle nie wysładza zapachów, ale w tym przypadku jest inaczej Wyłazi masa bobu tonka, trochę liści fiołka, sporo bazylii (nie lubię), troszeczkę przypraw i baza drewniana. Dużą ilość bobu tonka lubię i toleruję tylko w przypadku Chanel Allure Homme
Poza tym jak dla mnie ten zapach jest nijaki, słaba projekcja, trwałość trochę lepsza, ale po 4 godzinach jest bardzo słabo wyczuwalny. Niby bardzo uniwersalny, ale na mnie kompletnie wrażenia nie robi.
Równie uniwersalny jest Platynowy (stary), który budzi emocje, dzieje się w nim dużo, a projekcję i trwałość ma na dobrym poziomie [/QUOTE]
Dzięki

czyli dla szesnastolatka jako pierwsze perfumy będzie ten YSL w sam raz nic "ambitniejszego" mu lepiej nie będę kupować, bo ze szkoły go wyrzucą
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 13:45   #30
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla młodego mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
Dzięki

czyli dla szesnastolatka jako pierwsze perfumy będzie ten YSL w sam raz nic "ambitniejszego" mu lepiej nie będę kupować, bo ze szkoły go wyrzucą
A to nada się idealnie
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.