U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 12:00   #3241
R_uda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 54
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
No tak ale mi tracking konczy sie w momencie wylotu z kraju
Ja nawet nie obserwowałam za bardzo, bo się spodziewałam faktycznie tych 3 tygodni.
I najbardziej to się cła obawiałam, ale doczytałam, że za niska kwota żeby oclili :P

Ja zamawiałam u f2plus1 i przy 5 produktach było 7 próbek
R_uda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:37   #3242
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
rubyruby jest ok, ale nie daje próbek
Od siebie mogę polecić : sing-sing-girl, ideaseller_kr oraz cosmeticmarket2012.
jesteś kochana, dziękuje za pomoc ;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:41   #3243
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ja szukam na PL, bo wtedy mam pewność, że wysyłają do PL.

Ja jestem ciekawa jakie kosmetyki miała w tej paczce na którą czekała 5 tygodni... ach stop! Przecież wiem, to były kosmetyki-widmo.
tylko że na Uk mam dużo taniej niż na Pl i dlatego chciałam tam... no nic wybiore opcje dostawy świat i zobaczymy czy będzie nasz polska wśród wybrańców. Z drugiej strony dziwne że jest napisane że dostarcza do UE

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
rubyruby jest ok, ale nie daje próbek
Od siebie mogę polecić : sing-sing-girl, ideaseller_kr oraz cosmeticmarket2012.
własnie od niej wczoraj zamówiłam misha SRC i dzisaj wysłała
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:41   #3244
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
tylko że na Uk mam dużo taniej niż na Pl i dlatego chciałam tam... no nic wybiore opcje dostawy świat i zobaczymy czy będzie nasz polska wśród wybrańców. Z drugiej strony dziwne że jest napisane że dostarcza do UE
Możesz pokazac o czym konretnie mówisz??

Kiedyś sonea zamawiala inchloss i cena byla taka sama tylko ja do UK mialam przesylke za darmo a do PL byla płatna.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:12   #3245
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

http://www.ebay.co.uk/itm/Giorgio-Be...#ht_742wt_1399
to jest link do wody toaletowej. kosztuje 15 dolarów, a na ebay pl nawet z przesyłką darmowa jest droższy jak sprawdzałam (pod warunkiem że tutaj na uk przesyłka jest bezplatna ale jak czytam opis to nie mogę z tego nic wywnioskować)

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

http://www.ebay.pl/itm/Giorgio-Bever...item232a8fe8df

przesyłki darmowej nie ma pl i najtańszy jest ten akurat więc jest spora różnica w cenie
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 14:31   #3246
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
http://www.ebay.co.uk/itm/Giorgio-Be...#ht_742wt_1399
to jest link do wody toaletowej. kosztuje 15 dolarów, a na ebay pl nawet z przesyłką darmowa jest droższy jak sprawdzałam (pod warunkiem że tutaj na uk przesyłka jest bezplatna ale jak czytam opis to nie mogę z tego nic wywnioskować)

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

http://www.ebay.pl/itm/Giorgio-Bever...item232a8fe8df

przesyłki darmowej nie ma pl i najtańszy jest ten akurat więc jest spora różnica w cenie
Ale jak wejdziesz w płatności i wybierzesz Polskę to przesyłka jest strasznie droga, tam jest napisane oryginalnie że do UK jest za darmo. Ebay tak sobie sam wymyśla że jak używasz ebay.com to jestes z usa jak ebay uk to jestes z uk a jak ebay.pl to z pl, dopiero potem w zakładce płatności wybierasz kraj i przelicza Ci ile kosztowałoby do Twojego kraju dlatego ja zawsze uzywam ebay.pl żebym potem nie miała niespodzianek że coś jest takie super tanie ale przesyłka jednak do Polski kosztuje $30
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 14:44   #3247
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
http://www.ebay.co.uk/itm/Giorgio-Be...#ht_742wt_1399
to jest link do wody toaletowej. kosztuje 15 dolarów, a na ebay pl nawet z przesyłką darmowa jest droższy jak sprawdzałam (pod warunkiem że tutaj na uk przesyłka jest bezplatna ale jak czytam opis to nie mogę z tego nic wywnioskować)

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

http://www.ebay.pl/itm/Giorgio-Bever...item232a8fe8df

przesyłki darmowej nie ma pl i najtańszy jest ten akurat więc jest spora różnica w cenie
ten produkt znajduje sie UK dlatego przesylka do PL jest drozsza niz do UK. To nie idzie z Azji tylko z UK
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 15:14   #3248
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.



beth
wow błyskawiczna wysyłka
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 19:42   #3249
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

asmenko kupiłam tinty, były do wyboru 3 kolory czerwony pomarancz I róż wzięłam ci dwa ostatnie, mój róż na ręku już wypróbowałam I jest naprawdę śliczny, delikatny chyba sobie jeszcze jeden kupię na zapas I czerwony do kompletu
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 22:26   #3250
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

melduje, ze konczy mi sie sue gel i trzeba testowac cos nowego pod makijaz na nim srednio sie wszystko trzyma :/ a Wy co uzywacie?

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
asmenko kupiłam tinty, były do wyboru 3 kolory czerwony pomarancz I róż wzięłam ci dwa ostatnie, mój róż na ręku już wypróbowałam I jest naprawdę śliczny, delikatny chyba sobie jeszcze jeden kupię na zapas I czerwony do kompletu
Super to daj znac co z sobotą a jak lipa to wysylaj je do mnie a na PW maila paypalowego i koszt

iv3 jesli wciaz do Ciebie nic ode mnie nie doszlo to nie ma się co ludzic, ze dojdzie w piatek wyslalam do domu przesylke (taka sama jak Twoja tzn gabaryt) i dziś już była
nie wiem jak chcesz rozwiązać tą sytuację, chyba zwrócę Ci pieniążki?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 23:06   #3251
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Jesteście okropne, nie lubie Was już

Kliknęłam przed chwilą filtr Misshy, kompletnie w ciemno.
I chcem tinta, tylko sie nie moge zdecydować czy z Tonymoly czy z Etude House. Czy z Biedronki ale w mojej malutkiej pewnie i tak nie bedzie
Z Etude jest świetny, wżera sie dosłownie w usta, ciekawa jestem z TM ....
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 03:55   #3252
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Uuu dziewczyny jak mnie tu dawno nie było Czym znowu kusicie? Ja po zachwalaniu bodajże aardbei77 tej bazy z EH namówiłam siostrę do wspólnego zakupu Jeszcze czekam na paczkę
A to co zdążyło mi już przyjść Uwielbiam tego tinta i krem bb! Strzał w 10! Tint niby pomarańczowy ale moje usta podbija ładną czerwienią
Krem - bałam się, że będzie za ciemny, ale pięknie się dopasował! Porównałabym go trochę z Lioele Triple, trochę... bo ten jest jednak lżejszy i nie wchłania się do takiego matu Dla mnie bomba! Żałuję tylko, że zanim go odkryłam kupiłam 40 próbek! all day strong z Etude House Wszystko przez to, że nie ma pełnego wymiaru

I bardzo polubiłam tego sprzedawce iamlove-shop rzucił mi tyle fajnych próbek, że nie wiem co i kiedy nakładać i testować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6180008.jpg (52,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6180016.jpg (59,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6180011.jpg (63,5 KB, 40 załadowań)
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 07:18   #3253
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
ten produkt znajduje sie UK dlatego przesylka do PL jest drozsza niz do UK. To nie idzie z Azji tylko z UK
kurcze to ja chyba xle wchodze na to uk bo jak chcę zobaczyc własnie ile kosztuje przesyłka do polski to wogole nie mam opcji żeby wybrac do stawe do polski.... no ale ok - pewnie albo nie wysyłaja albo jest droga 9ale nie wiem gdzie to sprawdzacie)
widzicie na tej aukcji Uk ile kosztuje do polski wysyłka????


a o jakich tintach rozmawiacie? bo ja właśnie sie przykładam do tematu, wkurzaja mnie te błyszczyki ipomadki co tak szybko złażą. Z kolei te polskie mabyline i inne starsznie wysuszają i okropnie takie resztki na ustach wyglądaja. Możecie podac linka do tych o których teraz rozmawiacie?

ok juz wszystko połapałam z tym ebayami powiedzcie mi tylko co to jest za skrótt NIB przy opisie przedmiotu... cos sie dokopałam że dotyczy przesyłki? jest napisana nazwa a obok jest NIB jak to bede wiedziała to zakupuję. Najgorsze że klinęłam wczesniej juz na kup teraz ale nie zauwazyłam że przelicza nie z dolarów tylko funtów i wyszła mi cena 150 zł i nie zapłaciłam.... pewnie mi negatywa wystawi....
jak chodzi o porównanie Uk i PL to podtrzymuje że na UK jest taniej (pod warunkiem że na PL nie ma bezpłanej przesyłki co ma miejsce w przypadku tego perfumu). tak wiec i na Pl i na UK musze zapłacic za przesyłkę, po przeliczeniu na Uk wychodzi mi o 21 zł mniej.... także czasem warto porównac ceny (na Uk jest tańsza przesyłka po prostu).

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-06-20 o 07:32
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 07:49   #3254
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Jesteście okropne, nie lubie Was już

Kliknęłam przed chwilą filtr Misshy, kompletnie w ciemno.
I chcem tinta, tylko sie nie moge zdecydować czy z Tonymoly czy z Etude House. Czy z Biedronki ale w mojej malutkiej pewnie i tak nie bedzie
Z Etude jest świetny, wżera sie dosłownie w usta, ciekawa jestem z TM ....
Tak, z Etude jest super ale niestety troche wysusza co mi nie przeszkadza bo latwo mozna na to cos zaradzic

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
kurcze to ja chyba xle wchodze na to uk bo jak chcę zobaczyc własnie ile kosztuje przesyłka do polski to wogole nie mam opcji żeby wybrac do stawe do polski.... no ale ok - pewnie albo nie wysyłaja albo jest droga 9ale nie wiem gdzie to sprawdzacie)
widzicie na tej aukcji Uk ile kosztuje do polski wysyłka????


a o jakich tintach rozmawiacie? bo ja właśnie sie przykładam do tematu, wkurzaja mnie te błyszczyki ipomadki co tak szybko złażą. Z kolei te polskie mabyline i inne starsznie wysuszają i okropnie takie resztki na ustach wyglądaja. Możecie podac linka do tych o których teraz rozmawiacie?

ok juz wszystko połapałam z tym ebayami powiedzcie mi tylko co to jest za skrótt NIB przy opisie przedmiotu... cos sie dokopałam że dotyczy przesyłki? jest napisana nazwa a obok jest NIB jak to bede wiedziała to zakupuję. Najgorsze że klinęłam wczesniej juz na kup teraz ale nie zauwazyłam że przelicza nie z dolarów tylko funtów i wyszła mi cena 150 zł i nie zapłaciłam.... pewnie mi negatywa wystawi....
jak chodzi o porównanie Uk i PL to podtrzymuje że na UK jest taniej (pod warunkiem że na PL nie ma bezpłanej przesyłki co ma miejsce w przypadku tego perfumu). tak wiec i na Pl i na UK musze zapłacic za przesyłkę, po przeliczeniu na Uk wychodzi mi o 21 zł mniej.... także czasem warto porównac ceny (na Uk jest tańsza przesyłka po prostu).
Jeju
Bo jak wchodzisz na UK ebay to pojawiają Ci się aukcje z calego swiata gdzie ktoś się zgadza wyslac do UK oraz te lokalne czyli tu w UK

Jak wchodzisz na PL ebay to pojawiają Ci się z całego świata gdzie ktoś się zgadza wyslac do PL i lokalne, gdzie tylko w Polsce są

Również dodam, że przesyłka perfum z UK do PL będzie droga
plus poczta wprowadziła jakieś zmiany i nie można wysyłać w ogóle perfum pocztą
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 07:53   #3255
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

I jak tam na progu lata, Kochane?
Też Wam skóra odżywa?

Przepadło mi gdzieś zimowe przesuszenie - może to zasługa mazideł (w końcu po to używam ;p), a może trochę słońca i świeżego powietrza. A pewnie wszystko razem

Jeden, jedyny minus tylko... dotąd używane bebiki są przyciężkawe, lioele dollish zwłaszcza, na dobre go odstawiłam i trzymam się głównie nawilżającej, kwitnącej Holiki, bo jako jedyna z posiadanych odlewek i pełnych wymiarów błyszczy się z opóźnieniem. Reszta poległa: Sana Pore Putty, HadaLabo Ochre, wszystkie Lioele (Waterdrop, Beyond the Solution, Triple Solution), Jarty...
Głównie to, ale gdybym otworzyła jedną taka próbkę wcześniej, to już by do mnie leciał BB-ideał. Ale po co było testować, lepiej było walnąć do szuflady i zapomnieć ;/ Na swoje nieszczęście, wyciągnęłam próbkę w sobotę, bo mi się chciało "czegoś innego". No, to mam. Missha Real Complete Wrinkle Filler... boski! Genialny, satynowy mat, ukryte pory i kurze łapki i NIE ŚWIECI SIĘ! Tyle, że chyba lepszy byłby #23, bo próbka #21 była nieco zbyt jasna.
No i po co, po co ja to otworzyłam? Po co!?

Jak teraz zamówię, to doleci w połowie lipca, a za 2 tygodnie mam ważne spotkanie i perfekcyjny wygląd byłby wskazany :P

Hm hm. Ale widzę, że f2plus1 obiecuje go do 4 lipca... tylko na niego bardzo narzekacie ostatnio, to nie wiem, czy chcę ryzykować ;/

W desperacji patrzyłam na asianstore nawet, bo to Kraków, tam właśnie mam spotkanie ;p Ale akurat tego nie mają^^

*a, nie, to na idealseller narzekacie. To już sama nie wiem
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:03
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 08:07   #3256
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tak, z Etude jest super ale niestety troche wysusza co mi nie przeszkadza bo latwo mozna na to cos zaradzic

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------



Jeju
Bo jak wchodzisz na UK ebay to pojawiają Ci się aukcje z calego swiata gdzie ktoś się zgadza wyslac do UK oraz te lokalne czyli tu w UK

Jak wchodzisz na PL ebay to pojawiają Ci się z całego świata gdzie ktoś się zgadza wyslac do PL i lokalne, gdzie tylko w Polsce są

Również dodam, że przesyłka perfum z UK do PL będzie droga
plus poczta wprowadziła jakieś zmiany i nie można wysyłać w ogóle perfum pocztą
ja jakby nie wnikam skąd to idzie, tylko chciałam napisac że nie zawsze na ebay PL jest taniej z założenia bo w tym przypadku na ebay UK jest taniej. O te 21 zł, wiec ten perfum mi sie bardziej opłaca kupić na UK - chodzi mi o to że czasem warto sprawdzić tu i tu
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 08:16   #3257
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ja pozbyłam się niespodzianek po Mizonie, ale czerwone plamki nie chcą znikać i teraz zastanawiam się czym to zaleczyć
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 08:28   #3258
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

sonea przez Ciebie wypróbuję dziś tą misshe

ideal mi odpisał, że mam czekać 5 tygodni a jak nie przyjdzie to wtedy coś zaradzimy :/

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ja jakby nie wnikam skąd to idzie, tylko chciałam napisac że nie zawsze na ebay PL jest taniej z założenia bo w tym przypadku na ebay UK jest taniej. O te 21 zł, wiec ten perfum mi sie bardziej opłaca kupić na UK - chodzi mi o to że czasem warto sprawdzić tu i tu
A jest na Uk wysylka do POLSKI?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja pozbyłam się niespodzianek po Mizonie, ale czerwone plamki nie chcą znikać i teraz zastanawiam się czym to zaleczyć
czyms wybielajacym
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 08:44   #3259
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

czyms wybielajacym
chyba właśnie uspokajającym
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 08:50   #3260
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
sonea przez Ciebie wypróbuję dziś tą misshe

ideal mi odpisał, że mam czekać 5 tygodni a jak nie przyjdzie to wtedy coś zaradzimy :/

A jest na Uk wysylka do POLSKI?

czyms wybielajacym
jest i jest tańsza niz na Pl bo na Pl sprzedawca jest ktos z USA. Dlatego jak napisałam nie wnikam skąd ona idzie ale do Polski na ebay UK jest produkt tańszy min dlatego że koszty wysyłki sa tańsze.....
Pisze bo wiem że zamawiacie na ebayu - wiadomo że najcześciej przesyłka na Pl jest darmowa wiec nie ma co prównywać, ale jakbyście zamwiały oś co jest płatne na Pl to warto zajrzec na Uk i porównac cenę
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 08:57   #3261
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
chyba właśnie uspokajającym
czerwone plamki po pryszczach?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 09:19   #3262
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ponieważ nie mam pomysłu co zrobić z próbkami, które się nie sprawdziły zrobiłam come back do nich ;-) i tak oto nałożyłam etude house precious mineral tylko mniejszą warstwę i jakoś dużo lepiej wyglądam, kremik przeżył zumbe i nie spłynął ani ani szok;-) Jedyny problem, że mnie wysuszają okropicznie, po tych kilku dniach widzę, że skóra bardziej sucha i podkreślone skórki. Co radzicie?
ps. Czy któraś z Was zamawiała kiedyś próbki u beuty online na allegro? Bo ma dość dużo tylko nie wiem czy to oryginały ...
Sonea 8 kusisz ;-) muszę wypróbować ja już wiekowa i kurze łapki straszą ;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 09:23   #3263
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
ps. Czy któraś z Was zamawiała kiedyś próbki u beuty online na allegro? Bo ma dość dużo tylko nie wiem czy to oryginały ...
Sonea 8 kusisz ;-) muszę wypróbować ja już wiekowa i kurze łapki straszą ;-)
ja zamawiałam, i były ok.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 09:45   #3264
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Ponieważ nie mam pomysłu co zrobić z próbkami, które się nie sprawdziły zrobiłam come back do nich ;-) i tak oto nałożyłam etude house precious mineral tylko mniejszą warstwę i jakoś dużo lepiej wyglądam, kremik przeżył zumbe i nie spłynął ani ani szok;-) Jedyny problem, że mnie wysuszają okropicznie, po tych kilku dniach widzę, że skóra bardziej sucha i podkreślone skórki. Co radzicie?
ps. Czy któraś z Was zamawiała kiedyś próbki u beuty online na allegro? Bo ma dość dużo tylko nie wiem czy to oryginały ...
Sonea 8 kusisz ;-) muszę wypróbować ja już wiekowa i kurze łapki straszą ;-)
Juz 2 razy zamawialam, wszystko ok sprobuj tez haarajuku

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
I jak tam na progu lata, Kochane?
Też Wam skóra odżywa?

Przepadło mi gdzieś zimowe przesuszenie - może to zasługa mazideł (w końcu po to używam ;p), a może trochę słońca i świeżego powietrza. A pewnie wszystko razem
Oj tak, to zasluga bardziej wilgotnego, wiosenno-letniego powietrza Czuje sie ak ryba w wodzie podczas upalow, sloneczko swieci, cudnie jest
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 10:21   #3265
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Mam wrażenie że All In One Snail Cream z Mizona od iamlove-shop to podróbka :/ to możliwe? cZy ja juz przewrażliwiona jestem?

Wysypało i zapchało mnie coć tak koncertowo jak ostatni raz po Laneige o_0
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 10:26   #3266
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ma któraś porównanie kolorem A'PIEU Flawless 13 i Misshami 13? Kurde ten kolor jest tak idealny dla mnie, nigdy nie miałam na twarzy koloru identycznego jak mój a chciałabym popróbować różne Misshe
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 10:31   #3267
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Chiao i Beth dzięki;-) u Harajuku już brałam ;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 10:52   #3268
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że All In One Snail Cream z Mizona od iamlove-shop to podróbka :/ to możliwe? cZy ja juz przewrażliwiona jestem?

Wysypało i zapchało mnie coć tak koncertowo jak ostatni raz po Laneige o_0
,,,
o ile pamiętam ja tez od nich brałam i wszystko jest ok ze skórą
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 13:14   #3269
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zamawiała kiedyś próbki u beuty online na allegro? Bo ma dość dużo tylko nie wiem czy to oryginały ...
Sonea 8 kusisz ;-) muszę wypróbować ja już wiekowa i kurze łapki straszą ;-)
Przejrzałam profil, oceny i regulamin sprzedawcy, w którym napisano:

"1. Zakupiony towar jest oryginalny i najlepszej jakości.
2. Posiada długą datę ważności.
3. Jest przechowywany w odpowiednich warunkach.
4. Pochodzi z legalnego źródła.
5. Ma konkurencyjną cenę.
6. Wszystkie produkty, które wystawiamy na naszych aukcjach posiadamy
w naszych zasobach magazynowych."


Za powyższe słowa trzeba ponosić odpowiedzialność i jeśli zostałabyś oszukana - miałabyś prawo do zwrotu pieniędzy; Spójrz na oceny - dwa tylko negatywy i nie dotyczą kwestii oryginalności produktów. Ja jestem na tak
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 14:53   #3270
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wiecie co, ja mam kryzys ostatnio... :/ Jeszcze poltora roku temu, tuz przed tym, jak zaczelam uzywac azjatyckich kosmetykow, tego calego wieloetapowego oczyszczania, filtrow, etc, mialam prawie zero linii pod oczami,praktycznie zadnych.... a potem z miesiaca na miesiac zaczelo byc coraz gorzej :/ Ostatnio czuje wylacznie frustracje, patrzac w lustro, to jest okropne, jak sie pogorszylo w ciagu tych 1.5 roku... a przeciez przez caly rok uzywam filtrow, coraz lepszych i b. luksusowych kosmetykow pod oczy, i co...? Zamiast byc coraz lepiej, jest chyba tylko gorzej. Czasem mam wrazenie, ze to przez to wszystko zaczelo mi sie tak robic... juz sama nie wiem. Ech.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.