Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 07:52   #811
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

procentowa ilośc uczulonych na nikiel
wg instytutu badań dermatologii
"Uczulenie na ten metal stwierdza się u 20% wszystkich kobiet i 5% mężczyzn"

często uczulenie nie daje znaczących objawów-u mnie tak było,ze do piero po przekłuciu na stali zaczęłam miec odczyny alergiczne
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 12:52   #812
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja po pol roku noszenia kolczyka w pepku zaczelam czuc jakies swedzenie w okolicy a pozniej wysypka...takze z tym uczuleniem na nikiel to nie ejst takie hop siup.nie ma co lekcewazyc.ja teraz nie moge nosic pasow z klamrami jak juz to musza byc polakierowane to wtedynie wychodzi mi uczulenie,czasami nawet od guzikow w jeansach mi wylazi...a pozbyc sie tego to nie maly problem wszystkie kolczyki powymienialam na tytan i spokoj mam jak mnie bolalo jak za tunele 200 zl dalam z tytanu,no ale przynajmniej nic sie nie dzialo
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 14:05   #813
zanag
Raczkowanie
 
Avatar zanag
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Candy Killer, mam ten sam problem co i Ty... No, prawie - ja jeszcze nie mam w jęzorze tunelu, choć rozważam i taką możliwość - póki co chcę się nacieszyć kolczykiem. Dziurka ma już tydzień, ładnie się goi, i mojej dentystce kolczyk też się spodobał... Same plusy!
Kupiłam sobie kolczyki flexi, w przyszłym tygodniu spróbuję założyć jeden z nich.
Niestety - przez uczulenie na nikiel mam ograniczony wybór... :/
__________________
"All I ever wanted, All I ever needed
is here - in my arms…"


zanag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 17:52   #814
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mialam tunele w uszach... w jezyku nosilam zwykla sztange tytanowa
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 20:48   #815
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No, ja też uczulona na nikiel. Klamry mnie nie drażnią, guziki tez nie, ale od kolczyków ze stali gojenie od nowa.

BTW: Któraś sobie język przekłuwała w titty twister. Nie radzę tam wracać, surfejsy na sztangach, zdjęcia na ich stronie to jakiś żart. Koleś, który tam kłuje, wierzy tylko w stal, nie zakłada tytanu, tylko do niektórych powierzchniowych, jak pisałam, sztangi ptfe. Syf, sodoma i gomora.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 21:04   #816
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Któraś sobie język przekłuwała w titty twister. Nie radzę tam wracać, surfejsy na sztangach, zdjęcia na ich stronie to jakiś żart. Koleś, który tam kłuje, wierzy tylko w stal, nie zakłada tytanu, tylko do niektórych powierzchniowych, jak pisałam, sztangi ptfe. Syf, sodoma i gomora.
zgadzam się-galeria jest porażką-świadczy o braku profesjonalizmu
kiedyś z Miśkiem54 o tym gadaliśmy

ja też uczulona-i z tego powodu przeczulona na punkcie niklu i przekłuwania na stali-killem
nawet naczynia musiałam pozmieniać a o piciu piwka z puszki musiałam zapomnieć dawno temu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 22:04   #817
zanag
Raczkowanie
 
Avatar zanag
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
ja też uczulona-i z tego powodu przeczulona na punkcie niklu i przekłuwania na stali-killem
nawet naczynia musiałam pozmieniać a o piciu piwka z puszki musiałam zapomnieć dawno temu
wow! "nieźle"... ja na szczęście nie wyłapuję niklu z puszek, przynajmniej nie mam potem jakiś zmian alergicznych na ustach, ale faktycznie, coś podświadomie czułam że jest "nie tak" i przerzuciłam się na szkło - ludki się ze mnie nabijają że jestem "ą - ę"
dobrze że wino jest w karto... eee..., tj w butelkach
__________________
"All I ever wanted, All I ever needed
is here - in my arms…"


zanag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 06:01   #818
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no ja jak weszlam na galerie titty twister to mnie az zatkalo....kompletny brak wyobrazni to raz a gdzie profesjonalizm? ludzie tam chodza bo tam sie...peja tatuuje niby heheh no i studio renome niby ma a gowniana robote odwala jakby nie patrzec
dooobra koniec wywodu na dzisiaj lece na uczelnie milego dnia
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 09:10   #819
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Przekłucie jezyka

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
chyba n i e zaśmiecać ;D
A faktycznie, zjadło mi nie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:25   #820
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Przekłucie jezyka

sluchajcie mam kilka pytan,jako ze niedlugo zamierzam sobie przekluc.
mowicie ze najlepiej nie przekluwac stala ale bylam pytac w kilku salonach i wszedzie przekluwaja wlasnie stala,jesli chce tytanowy musze kupic sama a cena samego przeklucia pozostanie bez zmian
i jeszcze jedno,czy potem lepiej nosic tytan czy ptfe(bioplast)? sa rozne opinie na ten temat a ja nie chce zniszyc sobie zabkow.
aa i czy jesli na alego sprzedawcy pisza ze kolczyki sa tytanizowane to to samo co z tytanu? czy sa tylko pokryte powloczka tytanowa?
bylabym wdzieczna za odp
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 13:37   #821
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kup porządny kolczyk do przekłucia-loecam sztange 1,6 x 20mm kulki 5mm-chociażby na wildcacie-poproś o jego sterylizacje
i z tym wysterylizowanym kolcem idź do porządnego studia
bo dla mnie jak ktoś przekłuwa tylko na stali i nie daje nawet innej alternatywy to jest podejrzany-rozejrzyj się dobrze za porządnym stdiem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 18:29   #822
zanag
Raczkowanie
 
Avatar zanag
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 118
Dot.: Przekłucie jezyka

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
sluchajcie mam kilka pytan,jako ze niedlugo zamierzam sobie przekluc.
mowicie ze najlepiej nie przekluwac stala ale bylam pytac w kilku salonach i wszedzie przekluwaja wlasnie stala,jesli chce tytanowy musze kupic sama a cena samego przeklucia pozostanie bez zmian
i jeszcze jedno,czy potem lepiej nosic tytan czy ptfe(bioplast)? sa rozne opinie na ten temat a ja nie chce zniszyc sobie zabkow.
aa i czy jesli na alego sprzedawcy pisza ze kolczyki sa tytanizowane to to samo co z tytanu? czy sa tylko pokryte powloczka tytanowa?
bylabym wdzieczna za odp
ejjj... wygląda na to że jesteś z Trójmiasta
ja się przekłuwałam w Rumii w Blues Tattoo Studio, i miałam wybór czy chcę tytan, stal czy bioplast
w Gdańsku na Bora Komorowskiego w Tat-Studio też przekłuwają tytanowymi
chyba nie do końca się rozejrzałaś...?

a co do reszty - ja noszę bioplast
zamówiłam na Allegro w sumie 5, trochę pręty są za długie, ale póki co nie znalazłam żadnej aukcji ze zwykłym tytanowym kolcem 12mm...
z bioplastu jestem zadowolona - jest bardzo leciutki, kolorowy
i łatwo się zmienia, bo nie ma większych problemów z odkręceniem kulek, choć to ostatnie może być i wadą, bo podobno kulki mogą się odkręcić...

a co do niszczenia ząbków... hmm... moja dentystka stwierdziła że mam dobrze zrobioną dziurkę bo daleko od ząbków i nie będą mi się kulki o nie obijać, ale faktycznie - jest zagrożenie że w przyszłości mogą się cofać dziąsła albo że plomby będą mniej trwałe... ale specem w tej sprawie nie jestem - po prostu trzeba baczniej obserwować "paszczę"...
__________________
"All I ever wanted, All I ever needed
is here - in my arms…"


zanag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 21:45   #823
Susziii
Przyczajenie
 
Avatar Susziii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej wlasnie mam już kolczyk niecały rok bo brakuje mi kilku dni do pełnego he mam cały czas nic mnie nie bolało samo przebicie jak gojenie
mi osobiście nie spuchł język ale pierwszy dzień jadłam tylko bułeczki hehe i palcem popychając he
wiec mnie nie bolało
__________________
Ciesz sie z tego co masz lub przynajmniej śmiej gdy wiatr wieje w twarz często na drodze Twej
Susziii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 09:16   #824
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Przekłucie jezyka

Cytat:
Napisane przez zanag Pokaż wiadomość
ejjj... wygląda na to że jesteś z Trójmiasta
ja się przekłuwałam w Rumii w Blues Tattoo Studio, i miałam wybór czy chcę tytan, stal czy bioplast
w Gdańsku na Bora Komorowskiego w Tat-Studio też przekłuwają tytanowymi
chyba nie do końca się rozejrzałaś...?
rozgladalam sie tylko w gdynskich ale tu jest porazka. a ty jestes druga osoba ktora mowi mi o tych dwoch studiach wiec pewno do rumii sie wybiore jak tylko bede miala kasiore

a nie wiesz jakie ceny mniej wiecej w tej rumii maja?
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:46   #825
Ai No Corrida
Przyczajenie
 
Avatar Ai No Corrida
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 22
GG do Ai No Corrida
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej.. ja przebiłam języczek juz kilka miesięcy temu.
Po 2 tyg zmieniłam sobie sama kolczyk na sztange o dł 16mm ,ale mam strasznie cieniutki jezyk i nawet mialam probme z wyciagnieciem jezyka z buci bo kolczyk zachaczal sie o zobi. I teraz wymienilam sobie sztange na 10 mm ..
I walsnei tutaj moje pytanie:
Kolczyk przylega i na dole i u gory kuleczka gorna lezy ladnie na jezyku ,, i czy tak moze byc ?? CZy czasem nie musi byc troszke odstepu od kulek a jezykiem??
__________________
"JesTem Jak KrUchY RóŻy KwAt...DeLikAtNy... JeStEm Jak CiChy WiaTr...."
Ai No Corrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:15   #826
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jezeli Cie nie uciska to moze byc.gorzej by bylo jakby byl ucisk kulek i by sie wrzynaly.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:57   #827
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam
Mam problem z moim przekłutym językiem.
Od górnej strony języka, pod kulką, wokoło pręta, zrobiła mi się "kulka" ciała wielkości ziarnka pieprzu, która jest zwieńczona mniejszą, żółtą kulką/plamką (nie wiem, ropą, czy czymś).
Nie jest to bolesne.
I nie wiem teraz, czy jest to normalne, czy to oznaka jakiegoś problemu? Jeżeli to drugie, to jak mogę go rozwiązać?
Pozdrawiam i proszę od odpowiedź, bo się martwię
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:03   #828
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hmmm...Chcialabym Ci pomoc...Nie wiem co moze oznaczac ta kulka i czy to jest jakis problem,ale moja kolezanka miala to samo...Razem przebijalysmy jezyk u kosmetyczki,ktory moim zdaniem byla beznadziejna.Mi na szczescie nic sie nie stalo,ale ona musiala wyciagnac kolczyk i do dzis ma takie zgrubienie w miejscu, gdzie byla dziurka...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 00:16   #829
mial14
Przyczajenie
 
Avatar mial14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: tam gdzie słońce świeci jaśniej.
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Korci mnie kolczyk w języku, bólu przekłucia się nie boję tak jak tego jak to będzie wygladało później. Da się to przeżyć, strasznie to boli?? Mocno puchnie język?
Oraz mam pytanie czy taki kolczyk źle wpływa na zęby??
Ja przebijałam jęzor dokładnie 2 tyg temu Było to tak na spontana.. przeczytałam wiadomości co mam robić co nie i poszłam. A w ten sam dzień [piątek] byłam zaproszona na grilla Rodzice oczywiście nic o tym nie wiedzą... Weszłam do studia dałam panu zgodę własnoręcznie napisaną XD Przyszłam za 20 minut kazał mi usiąść i wyciągnąć jęzor. Bałam się strasznie złapał mi szczypcami naciągnał od dołu włożył igłe i zostawił wziął kolczyka przełożył przez jęzor a igla wyleciała dołem prosto za dekold Oogólnie nie boli dopiero potem. Jak wyszłam z salonu w ogóle nie mogłam mówić. Wieczórem popiłam i nie pamiętam bólu ale nic mi nie bylo :/ .! całować też się można ale dłużej się bedzie goił Język spuchł mi bardzo. Miałam taki balonik i był taki przez tydzień. Do tej pory nie jest jeszcze całkowicie normalny ale widać,że się goi W pierwszy dzień zjadłam 2 serki,wiem,że nie powinnam ale nic innego nie mogłam przegryźć no i loda jadłam pół godziny Następnego dnia zjadłam 4 naleiśniki w 2 godziny Ale teraz super efekt Szkoda tylko,że nie mogę go odkrecić :/
mial14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 08:04   #830
zanag
Raczkowanie
 
Avatar zanag
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mial14 Pokaż wiadomość
Ale teraz super efekt Szkoda tylko,że nie mogę go odkrecić :/
Na początku też się "siłowałam" by odkręcić swój, ale spokojnie - uda się. Wystarczy się bawić kolcem a kulki same powolutku się poluzują na tyle że potem można je bez większego problemu odkręcić...
Ja też w dzień przebicia zlądowałam wieczorkiem na imprezie, i piłam wódkę... z dużą ilością lodu A rano wcinałam sandwiche z serem na ciepło. To dopiero była gimnastyka!
Pozdrowionka
__________________
"All I ever wanted, All I ever needed
is here - in my arms…"


zanag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:11   #831
dzigitowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Eudezet;>
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Kolczyk w jêzyku- w±tek zbiorczy- przek³uwanie, wra¿enia, problemy

Cytat:
Napisane przez zanag Pokaż wiadomość
Na pocz±tku te¿ siê "si³owa³am" by odkrêciæ swój, ale spokojnie - uda siê. Wystarczy siê bawiæ kolcem a kulki same powolutku siê poluzuj± na tyle ¿e potem mo¿na je bez wiêkszego problemu odkrêciæ...
Ja te¿ w dzieñ przebicia zl±dowa³am wieczorkiem na imprezie, i pi³am wódkê... z du¿± ilo¶ci± lodu A rano wcina³am sandwiche z serem na ciep³o. To dopiero by³a gimnastyka!
..ja swojego kolczyka mam dopiero 3 tydzien ale czuje jak bym miala go od zawsze.. hehe.. szczerze powiedzawszy to jeszcze nie odkęcałam kuleczek-raczey dokręcałam je a właściwie to sprawdzałam czy sie nie obluzowały ale ogolnie to nie wiem ale boje sie odkrecic i wyjąć kolczyk.bo potem nie wiem czy bede w stanie go załozyc;p hehe..moze to dziwne

ogolnie odbiegając to po przebiciu język prawie mi nie spuchł..aż się zasam sobie dziwiłam, ale cóż..wkoncu wszystkoz alezy od organizmu i nastawienia. Jak to moja mama powiedział "miałas tyle deretmianacji i siłe samozaparcia, że dlatego Ci nie spuchł..." naparawde nic nie czułam, nie bolało..spałam normalnie, tyle że z jedzeniem było nie hallo..3h po przebiciu zjadłam w 25min kanapke z szynką,, ogolnie najgorszy było chleb do zjedzenia z reszta sobie poradziłam na początku ogolnie to w nastepnych dniach jadłam juz wszystko choc trudno było ale chleba jak ognia unikałam "gryzł mnie w zęby;p" no i chyba to na tyle..
pozdrawiam...

...nawiasem śledze to forum od jakiegos czasu..i widze że cos tu sie rodzi jakas rozmowa wkoncu) to dobrze,, ciesz sei bo bede śledziła...
__________________
Dzigii..
dzigitowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:19   #832
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Kolczyk w jêzyku- w±tek zbiorczy- przek³uwanie, wra¿enia, problemy

a ja chce venomy czyli zamiast 1 posrodku dwa po bokach tylko kasy brak chwilowo
kmq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 23:06   #833
Ania-22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej czy wiecie moze gdzie zrobic najlepsze szkolenie na przebjanie ciala
Ania-22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 07:19   #834
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

takowe kursy istnieję-ale niestety nie nauczysz się na nich jak zostac profesjonalnym piercerem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 13:52   #835
Paullynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wuwua
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Omg ja mam 15 lat i tez chce zrobic sobie kolczyk w jezyku.. Tak wlasciwie mam juz wszystko zalatwione i lece jutro do salonu, tak konkretniej przekluwac mi bedzie (tzn jeszcze nie jestem pewna czy bedzie:P bo sie oporowo boooje) kolezanki mama, ona jest kosmetyczka po kursie takie tam... Jade z ekipa i wlasciwie kazdy sobie cos przebija (siostra i kumpela-pępki no i kolega - brew). Zobaczymy co z tego wyjdzie xD a najlepsze jest to ze mamy to za darmo, rozumiecie.. po znajomosci;D
JA SIE TYLE JUZ TEGO WSZYSTKIEGO NACZYTALAM, JEDNO MOWIA ZE BOLI, INNI ZE NIE, JEDNO JEDZA NA DRUGI DZIEN, INNI TYDZIEN, JESZCZE INNYM KRWAWI, a co do krawawienia to wiem ze tak moze byc nawet przez kilka dni po przekluciu, bo kolezanka robila i przez 3 noce miala poduszke we krwi:P ale to tylko tak strasznie brzmi (chyba) no i trzeba sie liczym z takimi efektami.. Najabrdziej to mnie nie pokoi fkt ze przez jakis czas nie mozna pic no i sie calowac.. wakacje ida a wez tu bez %% :P jak mozcie to piszcie cos na temat picia alkoholu po przekluciu... bede wdzieczna:P
A no i jeszcze wspomne ze przekluwalalam nocha w tamte wakacje (kolezanka na koloniach mnie dziurawila wenflonem) i bylo spoko.. nawet nie bolalo a jesli juz to takie ukucie przez ulamek sekundy.. z ręką na sercu:P
hah ale sie rozpisalam...
piszcie co tam wiecie ciekawego PZDR.
Paullynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 14:09   #836
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paullynka Pokaż wiadomość
Omg ja mam 15 lat i tez chce zrobic sobie kolczyk w jezyku..
Cytat:
Najabrdziej to mnie nie pokoi fkt ze przez jakis czas nie mozna pic no i sie calowac.. wakacje ida a wez tu bez %% :P jak mozcie to piszcie cos na temat picia alkoholu po przekluciu... bede wdzieczna:P

__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 14:26   #837
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paullynka Pokaż wiadomość
Tak wlasciwie mam juz wszystko zalatwione i lece jutro do salonu, tak konkretniej przekluwac mi bedzie (tzn jeszcze nie jestem pewna czy bedzie:P bo sie oporowo boooje) kolezanki mama, ona jest kosmetyczka po kursie takie tam... Jade z ekipa i wlasciwie kazdy sobie cos przebija (siostra i kumpela-pępki no i kolega - brew). Zobaczymy co z tego wyjdzie xD a najlepsze jest to ze mamy to za darmo, rozumiecie.. po znajomosci;D

mnie TO zszokowalo...Tyle sie pisalo zeby nie isc do kosmetyczki,a gdzie kolezanka sie wybiera?
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 17:47   #838
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kolczyk w jêzyku- w±tek zbiorczy- przek³uwanie, wra¿enia, problemy

A venom to nie jest przypadkiem przez środek? Tzn przechodzący przez cały język ^^

Ja też chcę mieć właśnie drugi kolczyk, ten który mam teraz poprosiłam by mi zrobiła trochę bardziej w bok niż na środek, więc jeszcze zmieszczę drugi ^^
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 19:12   #839
Madziullaa ^^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam tylko 14 lat i chce zrobić sobie kolczyk w języku. Boje sie, że mi strasznie spuchnie, że będę mocno cierpiała i że kolczyk mi się nie przyjmie.

Po za tym boję się piercerów.



[jestem alergiczką a podobno alergicy mają mniejsze sanse ze koczyk im sie przyjmie]


Martwi mnie to bo strasznie mi zależy.

Ktoś pomoże?
edit.

A własnie gdzie lepiej zrobić sobie kolczyk ? U kosmetyczki czy u piercera?
A w ogóle kosmetyczka sie przekuwaniem języka zajmuje? Bo co do tego mam wątpliwości?

Edytowane przez Madziullaa ^^
Czas edycji: 2007-06-11 o 20:14
Madziullaa ^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:23   #840
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jesli masz 14 lat to musisz przyjśc do studia z rodzicami-i adze znaleźć dobre studio piercingu, gdzie zabieg bedzie wykonany fachow i sterylnie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.