Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-27, 16:56   #1501
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mac nie wchodzi w to

187 mam od roku chyba i jestem zadowolona
a faktycznie, gapa ja. ale tak czy siak chętnie wysłucham opinii o tych pędzlach

nic Ci się z nim nie dzieje? nie farbuje przy myciu, nie wypada mu włosie, nie traci kształtu?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 17:31   #1502
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
a faktycznie, gapa ja. ale tak czy siak chętnie wysłucham opinii o tych pędzlach

nic Ci się z nim nie dzieje? nie farbuje przy myciu, nie wypada mu włosie, nie traci kształtu?
No nic, wygląda jak wygladał w sumie chyba Włoskow wypadło moze kilka na samym początku, nie farbuje - myje co jakis czas szamponem, a tak to płyn z Maca w uzyciu
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:35   #1503
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też się tą panią kiedyś sugerowałam, ale u mnie nie sprawdzają się jej porady. Drażniącymi olejkami nazywa np. lawendowy, będącym też w jednym podkładzie Bobbi Brown, który działa na moją cerę wręcz uspokajająco. Z kolei do rad Paula's choice ostatecznie zniechęciła mnie recenzja chusteczek MACa, które niby są wspaniałe, a u mnie wywołują na twarzy natychmiastowy wysyp czerwonych krostek i podrażnienie. To chyba najgorszy produkt w ogóle, z jakim miałam do czynienia Z resztą nie tylko ja, co wiem od samych sprzedawczyń w MACu.
potwierdzam, ja na przykład nie mogę nimi zmywać oczu - pieką, są podrażnione, wysuszone na wiór, łzawią co mi się nie zdarza po NICZYM INNYM. Podobnie jest z tym tłustszym produktem do demakijażu...

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Wraca do mnie jak bumerang temat pędzla do pudru z MAC, bo w Douglasie teraz -20% jest na akcesoria, w tym pędzle, więc no... Taniej raczej nie kupię ale kurcze nie wiem sama... 150 Kasiaj odradzała, 129 z kolei wydaje mi się za mały, a 134 nie ma w ogóle w Douglasie... Czy któraś z Was ma 129 i może się na jego temat wypowiedzieć?
Kasiaj nie polecała i nie poleca. A wiesz, że za MAC szaleję 138, 116, ten nowy podwójny 127 - wszystko tak ale 150 jest po prostu słaba i drapie.

Pierwsze testy za mną
Sculpt puder jest świetny! Mimo ciemno brzmiącej nazwy Medium Dark ładnie sie wtopił w moją skórę, wiecie, ja mam fizia na punkcie jasnego pyska a on tak trochę jak blot, kolor nie jest tak mocno widoczny. Ale wykończenie mi osobiście bardzo się podoba. Jest lekkie, satynowe, ładnie wyrównuje koloryt, skóra mi się dzisiaj po nim nie wyświeciła nieestetycznie. Na serio duży PLUS. Muszę dla pewności na jesień / zimę nabyć Light plus.

Cienie z paletki - no ja jestem zakochana, ale obiektywnie rzecz ujmując - cudów nie wymyślili w sensie kolorystycznym. Swatche poniżej. Makijaż oka zrobiłam tylko paletą na dolnej linii rzęs od wewętrznego kącika dałam odrobinę Superwatt.

Superwatt - piękna pigmentacja jednak pierwsza aplikacja nieco ciężka - trudno go chwycić pędzlem. Jutro wypróbuję jak będzie wyglądał wklepany na całą powiekę, może go wykończę jakimś cieniem.

Fluidline w ołówku jak jego brat w żelu - trwały ) nic się nie odbiło przez cały dzień, od 9 rano.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1480736.jpg (71,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1480712.jpg (32,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1480732.jpg (44,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1480738.jpg (102,5 KB, 20 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:56   #1504
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Kasiu dzięki za fotki i opinię . Mejkap śliczny .
Niestety quad mi się podoba i nie chce przestać . W sumie to z tej kolekcji na niego się czaję i na dwie kredki, ale że jeszcze dwa cienie z Artificially Wild mam wstępnie w planach, to się waham co wybrać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:07   #1505
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A kiedy do nas wchodzi AW i Simpsony?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:46   #1506
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kasiu dzięki za fotki i opinię . Mejkap śliczny .
Niestety quad mi się podoba i nie chce przestać . W sumie to z tej kolekcji na niego się czaję i na dwie kredki, ale że jeszcze dwa cienie z Artificially Wild mam wstępnie w planach, to się waham co wybrać.
dzięki Olu!
a szmineczki nic? Yield To love mi się podoba
Hearts Aflame załączam jeszcze. Jakby ktoś lubił takie konkretne czerwienie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1480708.jpg (46,8 KB, 19 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:51   #1507
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cienie z tej czwórki są takie bardziej satynowe czy mi się wydaje? Całkiem ładne Ale najbardziej podobają mi się kredki.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki Olu!
a szmineczki nic? Yield To love mi się podoba
Hearts Aflame załączam jeszcze. Jakby ktoś lubił takie konkretne czerwienie!
Piękności!
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 21:41   #1508
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

do Dziewczyn które były na mac technique. Czy ta kwota którą mamy do wykorzystania na kosmetyki po warsztatach musimy ją wykorzystać od razu czy np w inny dzień też można ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 00:27   #1509
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
potwierdzam, ja na przykład nie mogę nimi zmywać oczu - pieką, są podrażnione, wysuszone na wiór, łzawią co mi się nie zdarza po NICZYM INNYM. Podobnie jest z tym tłustszym produktem do demakijażu...


Cienie z paletki - no ja jestem zakochana, ale obiektywnie rzecz ujmując - cudów nie wymyślili w sensie kolorystycznym. Swatche poniżej. Makijaż oka zrobiłam tylko paletą na dolnej linii rzęs od wewętrznego kącika dałam odrobinę Superwatt.


Fluidline w ołówku jak jego brat w żelu - trwały ) nic się nie odbiło przez cały dzień, od 9 rano.
Śliczności. Już od jakiegoś czasu wchodzę na Twojego bloga i podglądam/oglądam co nieco.
Zdradź mi jakiej bazy używasz.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 07:54   #1510
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
do Dziewczyn które były na mac technique. Czy ta kwota którą mamy do wykorzystania na kosmetyki po warsztatach musimy ją wykorzystać od razu czy np w inny dzień też można ?

Ja miałam 2 tygodnie na wykorzystanie tych pieniędzy.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 08:17   #1511
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też się tą panią kiedyś sugerowałam, ale u mnie nie sprawdzają się jej porady. Drażniącymi olejkami nazywa np. lawendowy, będącym też w jednym podkładzie Bobbi Brown, który działa na moją cerę wręcz uspokajająco. Z kolei do rad Paula's choice ostatecznie zniechęciła mnie recenzja chusteczek MACa, które niby są wspaniałe, a u mnie wywołują na twarzy natychmiastowy wysyp czerwonych krostek i podrażnienie. To chyba najgorszy produkt w ogóle, z jakim miałam do czynienia Z resztą nie tylko ja, co wiem od samych sprzedawczyń w MACu.

Zazdroszczę, że u Ciebie tak dobrze sprawdzają się jej wskazówki. Pewnie nie ma reguły. Dobrze jest mieć taką ściągę i nie zaliczać kolejnych wpadek
Nie no pewnie każda cera jest inna i może Cię uczulać coś co niby jest bezpieczne. Jednak z pewnymi podrażniającymi składnikami Paula mówi że tego podrażnienia nawet nie widać a szkody się dzieją... Dlatego ja dmucham na zimne Ale masz rację ta ściąga jest super, szkoda tylko że zbyt dużo kosmetyków jest tylko dostępnych w USA Ale ja już znalazłam moje HG. I Macowe wipes należą do jednych z nich
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 08:41   #1512
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki Olu!
a szmineczki nic? Yield To love mi się podoba
Hearts Aflame załączam jeszcze. Jakby ktoś lubił takie konkretne czerwienie!
Ożeż Ty z tymi szmineczkami! W sumie miałam je pominąć, ale Yield To Love faktycznie ładna. Na niektórych słoczach wygląda jednak zbyt ciepło (np. tu), więc jeszcze pomyślę.
Hearts Aflame wygląda na Twoich ustach ślicznie, ale u mnie zapewne wyjdzie zbyt brązowo.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 09:36   #1513
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ja miałam 2 tygodnie na wykorzystanie tych pieniędzy.
oo to świetna wiadomość ! czyli będę mogła to wykorzystać na weekendzie ze zniżkami przynajmniej taką mam nadzieję.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:04   #1514
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dzięki Kasiu
Superwatt bardzo mi się podoba, super zdjęcie, extra mejkap ale jak wszystkie lekko kremowe cienie ja najchętniej nakładałabym go paluchem mam nadzieję, że sprawdzi się tym sposobem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:06   #1515
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
oo to świetna wiadomość ! czyli będę mogła to wykorzystać na weekendzie ze zniżkami przynajmniej taką mam nadzieję.
Ja to od razu polecę na zakupy I wlaśnie apropos nich Chciałabym sobie sprawić podkład, bo nigdy z MACa nie miałam. Pierwotnie myślałam o Face & Body, ale boję się trochę że krycie będzie zerowe (podobno można budować) ma któraś z Was? Pro Lonwear ma podobno krycie od niskiego do średniego a Hania na YT robiąc recenzję stanowczo powiedziała, że krycie jest wysokie, tak samo jak u Studio Fix.. A co z podkładem Mineralize? Macie jakichś swoich ulubieńców?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:29   #1516
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
potwierdzam, ja na przykład nie mogę nimi zmywać oczu - pieką, są podrażnione, wysuszone na wiór, łzawią co mi się nie zdarza po NICZYM INNYM. Podobnie jest z tym tłustszym produktem do demakijażu...


Kasiaj nie polecała i nie poleca. A wiesz, że za MAC szaleję 138, 116, ten nowy podwójny 127 - wszystko tak ale 150 jest po prostu słaba i drapie.

Pierwsze testy za mną
Sculpt puder jest świetny! Mimo ciemno brzmiącej nazwy Medium Dark ładnie sie wtopił w moją skórę, wiecie, ja mam fizia na punkcie jasnego pyska a on tak trochę jak blot, kolor nie jest tak mocno widoczny. Ale wykończenie mi osobiście bardzo się podoba. Jest lekkie, satynowe, ładnie wyrównuje koloryt, skóra mi się dzisiaj po nim nie wyświeciła nieestetycznie. Na serio duży PLUS. Muszę dla pewności na jesień / zimę nabyć Light plus.

Cienie z paletki - no ja jestem zakochana, ale obiektywnie rzecz ujmując - cudów nie wymyślili w sensie kolorystycznym. Swatche poniżej. Makijaż oka zrobiłam tylko paletą na dolnej linii rzęs od wewętrznego kącika dałam odrobinę Superwatt.

Superwatt - piękna pigmentacja jednak pierwsza aplikacja nieco ciężka - trudno go chwycić pędzlem. Jutro wypróbuję jak będzie wyglądał wklepany na całą powiekę, może go wykończę jakimś cieniem.

Fluidline w ołówku jak jego brat w żelu - trwały ) nic się nie odbiło przez cały dzień, od 9 rano.

Kasiu, bombastyczny makijaż
Mam jednak pytanie, co jest trwaszle wg Ciebie, kredka pearlglide czy fluidline w ołowku ?
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:07   #1517
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Śliczności. Już od jakiegoś czasu wchodzę na Twojego bloga i podglądam/oglądam co nieco.
Zdradź mi jakiej bazy używasz.
dzięki!
używam w sumie wymiennie Too Faced albo Urban Decay, ale *zawsze* na bazę nakładam palcem Paint Pota. najczęściej sięgam po Painterly, ostatnio Soft Ochre. Chyba, że wiem z góry że makijaż będzie niebieski albo fioletowy albo jakikolwiek inny wtedy PP dobieram pod kolor cieni. Sama UD albo Too Faced przedłuża trwałość makijażu u mnie praktycznie do zmycia, a paint pot wyrównuje koloryt powieki, podbija lekko cienie i też przedłuża trwałość. Sprawdziłam tę kombinację na wielu osobach i zawsze się sprawdza
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ożeż Ty z tymi szmineczkami! W sumie miałam je pominąć, ale Yield To Love faktycznie ładna. Na niektórych słoczach wygląda jednak zbyt ciepło (np. tu), więc jeszcze pomyślę.
Hearts Aflame wygląda na Twoich ustach ślicznie, ale u mnie zapewne wyjdzie zbyt brązowo.
Yeld to love taka malinowo-zgaszona. Będę ją jeszcze sprawdzać bo myślałam, że może plumful będzie dla niej dobrym zamiennikiem, ale jednak inny finisz.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiu
Superwatt bardzo mi się podoba, super zdjęcie, extra mejkap ale jak wszystkie lekko kremowe cienie ja najchętniej nakładałabym go paluchem mam nadzieję, że sprawdzi się tym sposobem
dzisiaj nakładałam go paluchem i rzeczywiście robi piękną taflę - nałożyłam go na całe oko, pod brwi tylko trochę jasnego cienia z Art Deco dodałam kreskę i Superwatt broni się sam !
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja to od razu polecę na zakupy I wlaśnie apropos nich Chciałabym sobie sprawić podkład, bo nigdy z MACa nie miałam. Pierwotnie myślałam o Face & Body, ale boję się trochę że krycie będzie zerowe (podobno można budować) ma któraś z Was? Pro Lonwear ma podobno krycie od niskiego do średniego a Hania na YT robiąc recenzję stanowczo powiedziała, że krycie jest wysokie, tak samo jak u Studio Fix.. A co z podkładem Mineralize? Macie jakichś swoich ulubieńców?
Face & Body można niby budować, ale nie do końca widzę sens bo dla mnie serio w odczuciu nie ma różnicy czy ja nałożę 4 warstwy F&B (niestety, dopiero takie krycie tego podkładu mnie w pełni zadowala) czy dwie Studio Fixa. Za dużo grzebania, aczkolwiek lubię go nakładać dziewczynom, które nie mają problemów z cerą - dwie cienkie warstweki F&B i do tego trochę korektora pro longwear i wszystko ładnie. Nasz Kamil pamiętam kiedyś mówił mi, że podkład Pro Longwear jest tępy w nakładaniu, o ile dobrze pamiętam. Nowy Mineralize - fajny, kremowy, lekko satynowy ale moim zdaniem najfajniej się chyba sprawdzi na ekstremalnie suchej skórze, bo ja mam jakiś problem z nim, on tak jakby się nie łączy, jakby tworzy warstwę na skórze, ale nie zespaja się z nią, więc u mnie potarcie kończy się dziurą w podkładzie... U mnie zdecydowanie wygrywa Studio Fix.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kasiu, bombastyczny makijaż
Mam jednak pytanie, co jest trwaszle wg Ciebie, kredka pearlglide czy fluidline w ołowku ?
Dziękuję
Kochana u mnie akurat chyba jedno i drugie trzyma się podobnie. za krótko próbuję tego fluidka w ołówku żeby tak na 100% Ci powiedzieć, to moje spostrzeżenia po dwóch dniach także nie wiem tak naprawdę. Pearlglide'y to na pewno trwałe są u mnie, przetestowane w różnych warunkach itp.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:16   #1518
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

ja poczekam do weekendu, bo liczę na gratisową pomadkę. Planuję się obłowić w pomadkach właśnie. Chyba, że coś innego jeszcze wpadnie mi w oko.

a powiedzcie mi proszę czy te palety cieni veluxe są dostępne stacjonarnie czy tylko online ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 11:25   #1519
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nowy Mineralize - fajny, kremowy, lekko satynowy ale moim zdaniem najfajniej się chyba sprawdzi na ekstremalnie suchej skórze, bo ja mam jakiś problem z nim, on tak jakby się nie łączy, jakby tworzy warstwę na skórze, ale nie zespaja się z nią, więc u mnie potarcie kończy się dziurą w podkładzie... U mnie zdecydowanie wygrywa Studio Fix.
mineralize moisture foundation ? bo zamierzam go kupić właśnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 11:52   #1520
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja to od razu polecę na zakupy I wlaśnie apropos nich Chciałabym sobie sprawić podkład, bo nigdy z MACa nie miałam. Pierwotnie myślałam o Face & Body, ale boję się trochę że krycie będzie zerowe (podobno można budować) ma któraś z Was? Pro Lonwear ma podobno krycie od niskiego do średniego a Hania na YT robiąc recenzję stanowczo powiedziała, że krycie jest wysokie, tak samo jak u Studio Fix.. A co z podkładem Mineralize? Macie jakichś swoich ulubieńców?
Pro Longwear u mnie kryje zdecydowanie mniej niż Studio Fix Fluid. Jest też bardziej tępy w nakładaniu i przesusza mi skórę. Studio Fix tego nie robi, ja jestem nim zachwycona i pozostanę wierna przez najbliższy czas
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 12:12   #1521
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Face & Body można niby budować, ale nie do końca widzę sens bo dla mnie serio w odczuciu nie ma różnicy czy ja nałożę 4 warstwy F&B (niestety, dopiero takie krycie tego podkładu mnie w pełni zadowala) czy dwie Studio Fixa. Za dużo grzebania, aczkolwiek lubię go nakładać dziewczynom, które nie mają problemów z cerą - dwie cienkie warstweki F&B i do tego trochę korektora pro longwear i wszystko ładnie.
Ja z kolei z F&B się polubiłam ostatnio, ale nakładam go tylko dłońmi. Pierwszą warstwę 'zagęszczam' jeszcze na dłoniach i wtedy mam krycie średnie, a jak potrzebuję jeszcze mocniejszego to dokładam już normalnie pędzlem drugą warstwę. Efekt na codzień jest ok, aczkolwiek na mojej cerze nie jest to najtrwalszy podkład.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 12:58   #1522
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki Olu!
a szmineczki nic? Yield To love mi się podoba
Hearts Aflame załączam jeszcze. Jakby ktoś lubił takie konkretne czerwienie!
O mamo, dopiero teraz zauważyłam... Cudowny odcień! Dokładnie takiego szukam na jesień
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:12   #1523
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
mineralize moisture foundation ? bo zamierzam go kupić właśnie
tak dokładnie
no coś mi z nim nie pasuje.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pro Longwear u mnie kryje zdecydowanie mniej niż Studio Fix Fluid. Jest też bardziej tępy w nakładaniu i przesusza mi skórę. Studio Fix tego nie robi, ja jestem nim zachwycona i pozostanę wierna przez najbliższy czas
o to to właśnie. Studio fix <3
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O mamo, dopiero teraz zauważyłam... Cudowny odcień! Dokładnie takiego szukam na jesień
)
od razu mi się spodobała jak ją u krysi zobaczyłam. Taka lekko mhroczna czerwień
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 16:01   #1524
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

aa boska ta Hearts Aflame kiedy wchodzi ta kolekcja?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 17:28   #1525
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi co do podkładów Ale nadal nie wiem, co kupić.. Po prostu w sklepie pooglądam. Najlepsze rzeczy piszecie o Studio Fix Fluid a boję się, że to krycie bedzie dla mnie za mocne
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 17:48   #1526
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi co do podkładów Ale nadal nie wiem, co kupić.. Po prostu w sklepie pooglądam. Najlepsze rzeczy piszecie o Studio Fix Fluid a boję się, że to krycie bedzie dla mnie za mocne
Obejrzyj sobie jeszcze Matchmaster, ja go bardzo lubię, nie ma mocnego krycia, średnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:29   #1527
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Na pewno go obejrzę
Ma ktoś może Face & Body i nakłada do Beauty Blenderem? Ciekawa jestem czy takie połączenie by się sprawdziło
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 18:33   #1528
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Na pewno go obejrzę
Ma ktoś może Face & Body i nakłada do Beauty Blenderem? Ciekawa jestem czy takie połączenie by się sprawdziło
jakiekolwiek podkłady wodne nie sprawdzają się z gąbeczkami, bo to nieekonomiczne. gąbka chłonie wodę, więc marnuje się strasznie dużo podkładu w ten sposób
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:43   #1529
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Na pewno go obejrzę
Ma ktoś może Face & Body i nakłada do Beauty Blenderem? Ciekawa jestem czy takie połączenie by się sprawdziło
Ten podkład najlepiej paluchami sie nanosi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:05   #1530
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Na pewno go obejrzę
Ma ktoś może Face & Body i nakłada do Beauty Blenderem? Ciekawa jestem czy takie połączenie by się sprawdziło
wpije Ci wszystko gąbka wczoraj właśnie się o tym przekonałam. Do F&B wolę pędzel tradycyjny.
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
jakiekolwiek podkłady wodne nie sprawdzają się z gąbeczkami, bo to nieekonomiczne. gąbka chłonie wodę, więc marnuje się strasznie dużo podkładu w ten sposób
o to to.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.