Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 10:29   #181
pescaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 6
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

U mnie to wyglada tak: Widzisz włosa np przy depilacji i kurcze jeździsz i jeździsz depilatorem i nic. W końcu łapiesz że coś jest nie tak i próbujesz go podważyć a tutaj okazuje się ze on siedzi w naskórku. :/

Na razie staram się wydostać wszystkie wrastające mi włoski stosujac te maź z kawy. Skóra jest po tym super, ale nie wszystkie włoski wydostają się za pomocą peelingu.

Ja jeszcze poczekam a potem wracam do kremu depilującego.
pescaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 12:31   #182
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hm.. aliyah skoro tak mowisz to moze masz racje.

Ale jak czytam to co was spotyka, to sie boje

Po goleniu maszynka tez takie cos sie robi?
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 17:24   #183
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Maszynka to najmniejsze zło, jeśli chodzi o tego typu przygody...
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:12   #184
zadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

pomocy!!!!

od jakiegos roku wrastaja mi wloski, przerazliwie! codziennie stosuje peelingi, kupilam krem veet przeciw wrastajacym wloskom ale to nic nie daje! mam juz tego tak serdecznie dosc, ze jestem bliska zalamania co moge jeszcze zrobic?
zadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 23:15   #185
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez zadzia Pokaż wiadomość
pomocy!!!!

od jakiegos roku wrastaja mi wloski, przerazliwie! codziennie stosuje peelingi, kupilam krem veet przeciw wrastajacym wloskom ale to nic nie daje! mam juz tego tak serdecznie dosc, ze jestem bliska zalamania co moge jeszcze zrobic?
Najlepiej daj skorze odpoczac. Bron boze nie depiluj nog, a golenie ogranicz do koniecznego minimum. Piling jest zalecany, ale nie codziennie, 1-2 razy w tygodniu wystarczy. Poza tym nawilzaj skore balsamami. Najlepiej z dodatkiem kwasu lub mocznika. Zapytaj w dobrej drogerii, Eris ma w swojej linii dobry balsam z mocznikiem. Na ratunek przyjdzie tez zwykly spirytus salicylowy 2%. W takim stezeniu jest najskuteczniejszy.

I najwazniejsze - nie zalamuj sie. Moje nogi wygladaly koszmarnie, ale dzieki stosowaniu powyzszych zalecen nie mam ani jednego wrosnietego wloska, blizny tez zniknely

Pozdrawiam!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 10:54   #186
annoushka
Przyczajenie
 
Avatar annoushka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
GG do annoushka Send a message via Skype™ to annoushka
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio się udzieliłam na tym forum, ale wiem na pewno że miałam wtedy takie problemy jak wy dziewczyny. Moje nogi to był horror i już się pogodziłam z faktem, że do końca życia będę chodzić w spodniach albo rajstopach, a na nogi będę kłaść grubą warstwę fluidu jeśli zamarzy mi się sukienka.. Ale już teraz nie pamiętam nawet swojej rozpaczy Terpia trwała kilka miesięcy ale nie była droga. Polecam wam dziewczyny maść ALANTAN PLUS do kupienia w aptekach po 7pln jakoś. Bez wielkich kombinacji smarujecie nią nogi codziennie, najlepiej na noc, bo jest tłusta. Codziennie, codziennie, codziennie. Naturalnie możecie się w tym czasie golić, a nawet raz na jakiś czas depilować (koniecznie po tym używszy maści!). Cierpliwości, ja pierwsze efekty zobaczyłam po miesiącu, po 3 zeszło wszystko całkowicie i do teraz jest świetnie. Warto poczekać bo efekty są zadziwiające, a wiem że niejedna z was się z tym już latami męczy. Powodzeni kobietki
annoushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 10:58   #187
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Na wrastacjące włoski działa też balsam po goleniu dla mężczyzn firmy AA z serii dla skóry wrażliwej. Ja mam odwieczny problem w okolicach bikini gdzie włoski są twardsze i prawie zawsze wrastają. Balsam tak zmiękcza skórę, że włoski nie mają problemu z przebiciem sie i dzięki temu nie wrastają. Problemem jest tylko jego zapach, prawdziwie męski
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 10:54   #188
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez annoushka Pokaż wiadomość
Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio się udzieliłam na tym forum, ale wiem na pewno że miałam wtedy takie problemy jak wy dziewczyny. Moje nogi to był horror i już się pogodziłam z faktem, że do końca życia będę chodzić w spodniach albo rajstopach, a na nogi będę kłaść grubą warstwę fluidu jeśli zamarzy mi się sukienka.. Ale już teraz nie pamiętam nawet swojej rozpaczy Terpia trwała kilka miesięcy ale nie była droga. Polecam wam dziewczyny maść ALANTAN PLUS do kupienia w aptekach po 7pln jakoś. Bez wielkich kombinacji smarujecie nią nogi codziennie, najlepiej na noc, bo jest tłusta. Codziennie, codziennie, codziennie. Naturalnie możecie się w tym czasie golić, a nawet raz na jakiś czas depilować (koniecznie po tym używszy maści!). Cierpliwości, ja pierwsze efekty zobaczyłam po miesiącu, po 3 zeszło wszystko całkowicie i do teraz jest świetnie. Warto poczekać bo efekty są zadziwiające, a wiem że niejedna z was się z tym już latami męczy. Powodzeni kobietki
pomógł Ci Alantan??? ja męczę się z paprzącymi się bliznami po wrastających włoskach jakieś 2 lata, te które się już zagoiły są takie czerwone że fuuj nie wiem, co z tym robić, próbowałam no-scarem, ale nie jestem niestety zbyt systematyczna ...
mam obsesję na punkcie swoich tzw. nóg, nie wyobrażam sobie wyjść gdzieś w krótkich spodenkach itp ja nie wiem, po co ja te nogi wogole ruszalam??? a wszystko zaczęło się po użyciu depilatora...
niedługo wybieram się do dermatologa, zobaczymy co poradzi..
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 22:24   #189
horsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cześć,
Próbowałam wyłuskać z wątku historie sukcesów, nie jest ich dużo i wszystkie rady tak bardzo się różnią. To samo sięgając porad kosmetyczek - jedna mówi: wycisnąć wszystko co się da, nie opalać, druga: zostawić w spokoju i opalić. To wszystko irytujące. Borykam się z problemem już jakiś czas, do niedawna nic nie robiłam, oprócz rozdrapywania wystających krost, gdzie widziałam że siedzi włos, to bardzo wciągające zajęcie... Jedna kosmetyczka (a poszłam tylko na zabieg na twarz dorwała się do moich nóg i zaczęła wyciskać i wyciągać igłą - mówiła, że miała tak samo i jej pomogło. Dużo mi tego sama usunęła, wychodziły strasznie długie włosy, nawet 2 cm, znaczy że długo siedziały.. potem ja w domu poprawiłam, ciągle poprawiam jak coś zobaczę.
Nie mam już chyba takich długich zasiedziałych, jestem z nimi na bieżąco.
Nogi wyglądają oczywiście okropnie, są w czerwonych kropkach, ale mam wrażenie, że jest to lepsze niż siedzące włosy, dookoła których narasta taka "torebka" i zaczyna to wystawać i też jest widoczne. Często peelinguję peelingiem cukrowym i trę sizalem.
Eksperymentuję punktowo z trybiotykiem, nawet postanowiłam robić tylko na jednej stronie nogi, żeby zobaczyć czy jest jakaś różnica. Szczerze mówiąc to nie wiem - nogi wyglądają inaczej, gdy jest zimno, gdy są suche, gdy sa nawilżone, trudno dostrzec jakąś znaczną różnicę, już nawet myślałam że będę robić zdjęcia co jakiś czas )
Aha, czasem z takiej czerwonej kropki z której wycisnęłam włosa zaczyna wyrastać nowy włos, który już rośnie poprawnie - uważam to za sukces.
Golę też, trzeba golić, żeby je wzmacniać, żeby miały siłę rosnąć tak sobie tłumaczę. Podsumowując - jak nie robiłam z tym nic - było źle, jak coś robię - jest źle, ale duchowo czuję postęp )

Załatwiłam je tak przez plastry na sucho - dziewczyny, odradzam depilację!!!
horsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 13:41   #190
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

oooj tak, ŻADNEJ DEPILACJI!!! przez to cholerstwo tyle problemów...
horsik, ja Tribioticu używam punktowo na świeżo rozdrapane pomaga nawet na świeżą rankę! poza tym codziennie peeling... na noc Tribiotic... pod plasterek... spać... i tak w kółko to się nigdy nie skończy!!! paskudztwo. dermatolog się przerazi.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 19:35   #191
MalineczkaTruskaweczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 21
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

DO KOSMETYCZKI ALBO DERMATOLOGA!! NIE MęCZ SIę !!! Aj kochane po co wydawać ciągle kasę na kremy i zasypki i walczyć z tymi krostkami .. nie lepiej wydać na kosmetyczkę niż ciągle na kremy. Z takimi problemami to do kosmetyczki od razu za depilacje woskiem nie zapłaci sie nie więcej niż 40 zł (same łydki) i święty spokój z krostkami.. trzeba sie przejść do niej kilka razy .. 1 raz nie wystarczy jak odrosną to znowu iść trzeba . a jeżeli nawet to nie pomaga .. to może być już poważniejsza sprawa i odradzam zwlekanie z wizytą u dermatologa.. przecież ani kosmetyczka ani dermatolog nie gryzie
MalineczkaTruskaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 20:20   #192
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez MalineczkaTruskaweczka Pokaż wiadomość
DO KOSMETYCZKI ALBO DERMATOLOGA!! NIE MęCZ SIę !!! Aj kochane po co wydawać ciągle kasę na kremy i zasypki i walczyć z tymi krostkami .. nie lepiej wydać na kosmetyczkę niż ciągle na kremy. Z takimi problemami to do kosmetyczki od razu za depilacje woskiem nie zapłaci sie nie więcej niż 40 zł (same łydki) i święty spokój z krostkami.. trzeba sie przejść do niej kilka razy .. 1 raz nie wystarczy jak odrosną to znowu iść trzeba . a jeżeli nawet to nie pomaga .. to może być już poważniejsza sprawa i odradzam zwlekanie z wizytą u dermatologa.. przecież ani kosmetyczka ani dermatolog nie gryzie
tak sie sklada,ze jestem przyszla kosmetyczka
depilacja woskiem nie jest dla wszystkich

. dla mnie ma wiecej wad niz zalet. fachowosc kosmetyczki nie ma tu nic do rzeczy. zostaja czerwone kropki, wloski wrastaja, zostaja blizny. wole maszynke mimo wszystko.

od kiedy dezynfekuje skore przed i po goleniu, nie mam w ogole podraznien
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:24   #193
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tak sie sklada,ze jestem przyszla kosmetyczka
depilacja woskiem nie jest dla wszystkich

. dla mnie ma wiecej wad niz zalet. fachowosc kosmetyczki nie ma tu nic do rzeczy. zostaja czerwone kropki, wloski wrastaja, zostaja blizny. wole maszynke mimo wszystko.

od kiedy dezynfekuje skore przed i po goleniu, nie mam w ogole podraznien
A można wiedzieć czym ją dezynfekujesz?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:29   #194
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
A można wiedzieć czym ją dezynfekujesz?
zwyklym spirytusem salicylowym. no i ostrze powinno byc jednorazowe, a jezeli nie jest, to je tez odkazić
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:37   #195
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zwyklym spirytusem salicylowym. no i ostrze powinno byc jednorazowe, a jezeli nie jest, to je tez odkazić
Dzięki za odpowiedź A czy potem jak je zdezynfekujesz po goleniu smarujesz jeszcze jakimś nawilżaczem?

Edytowane przez Iwona75
Czas edycji: 2008-04-03 o 20:42 Powód: dopisek
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:45   #196
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź A czy potem jak je zdezynfekujesz po goleniu smarujesz jeszcze jakimś nawilżaczem?
to chyba nie jest dobry pomysl aby sie smarowac czyms tlustym od razu po goleniu

najlepiej ogolic po gorącej kąpieli, przetrzec spirytusem a potem isc spac dopiero nastepnego dnia stosowac rozne balsamy. kiedys stosowalam od razu po depilacji Sudocrem, ale teraz zostawiam gola skore
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:48   #197
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to chyba nie jest dobry pomysl aby sie smarowac czyms tlustym od razu po goleniu

najlepiej ogolic po gorącej kąpieli, przetrzec spirytusem a potem isc spac dopiero nastepnego dnia stosowac rozne balsamy. kiedys stosowalam od razu po depilacji Sudocrem, ale teraz zostawiam gola skore
Bardzo ci dziękujęJa zawsze po goleniu używałam balsamu i to gruuubo.Może stąd u mnie problem z wrastającymi włoskami.Właśnie miałam zapisać się do kosmetyczki na wosk ale spróbuję jeszcze twojego sposobu.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:56   #198
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Bardzo ci dziękujęJa zawsze po goleniu używałam balsamu i to gruuubo.Może stąd u mnie problem z wrastającymi włoskami.Właśnie miałam zapisać się do kosmetyczki na wosk ale spróbuję jeszcze twojego sposobu.
nie ma za co
ale jezeli chodzi o wrastanie, to balsam nie ma zwykle nic do tego co najwyzej moze powodowac wysyp krostek.

a co do woskowania, jezeli masz konkretnie problemy z wrastaniem, to nie polecam wosku peelingi, zluszczania czesto zawodza. przynajmniej u osob takich jak ja: moje wloski rosna bardziej poziomo z natury, wrastaja lekko nawet po maszynce, ale z tymi latwiej sie uporac niz z gleboko schowanymi po woskowaniu

a jaką masz maszynkę? na tym nie warto oszczedzac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:02   #199
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie ma za co
ale jezeli chodzi o wrastanie, to balsam nie ma zwykle nic do tego co najwyzej moze powodowac wysyp krostek.

a co do woskowania, jezeli masz konkretnie problemy z wrastaniem, to nie polecam wosku peelingi, zluszczania czesto zawodza. przynajmniej u osob takich jak ja: moje wloski rosna bardziej poziomo z natury, wrastaja lekko nawet po maszynce, ale z tymi latwiej sie uporac niz z gleboko schowanymi po woskowaniu

a jaką masz maszynkę? na tym nie warto oszczedzac
zwykłą jednorazówkę
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 21:06   #200
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
zwykłą jednorazówkę
czesto krostki to wina zlych maszynek, warto zainwestowac w lepszą, typowo dla kobiet, albo z wymiennymi ostrzami, wiele osob poleca http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7099
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:08   #201
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
czesto krostki to wina zlych maszynek, warto zainwestowac w lepszą, typowo dla kobiet, albo z wymiennymi ostrzami, wiele osob poleca http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7099
Dziękuję.Skorzystam z twojej rady i może wreszcie będzie dobrze.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:13   #202
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ostatnio odkryłam salicylol. Jest to mieszanka olejku rycynowego i kwasu salicylowego. Bardzo dobrze goi ranki i krosty tworzące się przy wrastających włosach.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:03   #203
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:36
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:14   #204
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja walczę z nimi dzielnie, ale 15.04 mam wizytę u dermatologa, bo te nożyska żyć mi nie dają :/ dobrze, że już mi przynajmniej włoski nie wrastają. a wystarczył peeling codziennie.. ale pewnie jakbym przestała to znowu by się wszystko zaczęło od początku... ;(
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 20:30   #205
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja blizny mam nadal, chociaż depilator odstawiłam 2 lata temu. Już nawet maścią na odciski je złuszczałam, a one nadal są, chociaż bledsze. Z tym, że ja oprócz normalnych krostek miałem też czyraki i po nich mam najgorsze blizny.
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 14:52   #206
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:37
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:18   #207
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kosia992 Pokaż wiadomość
A jakiego używasz peelingu SweetDreams?
O jezu, jak przeczytałam co to czyrak, to ja chyba też miałam te czyraki! tak to wyglądało i moje blizny od września nie schodzą. To poprostu takie czerwone plamy. Nie wiem co robić, codziennie przez to płacze, bo gdy pomyśle, że inne dziewczyny nie mają takich problemów to aż mnie ściska mam zgrabne nogi, kiedyś miałam takie bez skazy, a teraz?! w lecie nie będę mogła chodzić w spodnicach, krotkich spodniach. Tylko jeansy.. to nienormalne;( Jeszcze nigdy nie widziałam na żywo kogoś z tym problemem..
nie martw się, pewnie jest wiele dziewczyn takich jak my, ale one również chodzą w długich spodniach... co do peelingu używam under twenty pink bloom, taki różowy zaznaczę że używam go codziennie- całe łydki nim zetrę a co. przynajmniej działa. nie jest raczej do skóry wrażliwej, bo zawiera dość duże, ostre drobinki, ale na mnie działa super
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:39   #208
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Mam ten pilling i powiem wam, że się na niego uodporniłam. Na początku faktycznie fajnie drapał, a pod koniec opakowania prawie w ogóle nie czuć tych drobinek - ot takie smyranie. Teraz używam takiej myjki do masażu, ale to też jakieś dziadostwo, bo po pierwszym użyciu niektóre włókna popękały. Teraz mnie korci, żeby uda sobie depilatorem potraktować, bo golenie je podrażnia. Na łydkach z kolei na odwrót - lepsze jest golenie. Bikini pęsetą robię i przebarwienia mam na całym wyrwanym obszarze, po goleniu miałam zaś krostki i świąd niemiłosierny. Zwariować idzie z tą całą depilacją. Czasami żałuję, że nie urodziłam się 100 lat temu, gdy nie było kultu gładkiego ciała Jakby ktoś wiedział jak rozjaśnić przebarwioną sferę bikini byłabym wdzięczna za porady
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:52   #209
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
Mam ten pilling i powiem wam, że się na niego uodporniłam. Na początku faktycznie fajnie drapał, a pod koniec opakowania prawie w ogóle nie czuć tych drobinek - ot takie smyranie. Teraz używam takiej myjki do masażu, ale to też jakieś dziadostwo, bo po pierwszym użyciu niektóre włókna popękały. Teraz mnie korci, żeby uda sobie depilatorem potraktować, bo golenie je podrażnia. Na łydkach z kolei na odwrót - lepsze jest golenie. Bikini pęsetą robię i przebarwienia mam na całym wyrwanym obszarze, po goleniu miałam zaś krostki i świąd niemiłosierny. Zwariować idzie z tą całą depilacją. Czasami żałuję, że nie urodziłam się 100 lat temu, gdy nie było kultu gładkiego ciała Jakby ktoś wiedział jak rozjaśnić przebarwioną sferę bikini byłabym wdzięczna za porady
na pewno masz dobra golarke i dobrze dezynfekujesz skore przed i po zabiegu? sprobuj smarowac hydrolatem oczarowym, wg mnie swietnie koi.

ja mysle nad wyprobowaniem tych przepisow
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...em,t10524.html
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...itor,t336.html
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 18:44   #210
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:37
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.