DIOR - kolorówka - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 10:02   #4471
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Moje dopiero wczoraj wysłali a że to z Hong Kongu to będę się musiała uzbroić w cierpliwość.
tym bardziej jak wpadna w rece Zollamt ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:32   #4472
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: DIOR - kolorówka

Do mnie doleciał ekspresowo podkład mineralny Nude i jestem zachwycona
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:40   #4473
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Przepiękne są Uwielbiam szarości i ten fiolecik w środku... super
Moje dopiero wczoraj wysłali a że to z Hong Kongu to będę się musiała uzbroić w cierpliwość.
Wbrew pozorom, do mnie paczki z Hong Kongu przychodza bardzo szybko, gora po tygodniu
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:15   #4474
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Paletka podrozna z zimowej kolekcji Niestety kompakt jest ton za ciemny, ale konstystencja mi zdecydowanie odpowiada wiec bede musiala sie rozejrzec za jasniejszym
Śliczna ta paletka- po przemyślenieu to jest jedyna rzecz z zimowej Diora jaką bym chciała.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:35   #4475
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: DIOR - kolorówka

A na strawberry dodali shimmera ale tylko różowego, a ja bym chciała ten amber!
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:07   #4476
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Do mnie doleciał ekspresowo podkład mineralny Nude i jestem zachwycona
nude należy też do moich faworytów
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:19   #4477
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
nude należy też do moich faworytów
A masz sypki czy fluid? I jak sie spisuje? Ja mam sypki kolor 030, dzisiaj nałożyłam na podkład Isadory (ktory jest bardzo delikatny i transparentny) i jestem sobą zachwycona Takiej gładkości nie widziałam u siebie nigdy, a mam cere raczej bezproblemową
Niewiem tylko jakim pędzlem go nakładać
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 15:32   #4478
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A masz sypki czy fluid? I jak sie spisuje? Ja mam sypki kolor 030, dzisiaj nałożyłam na podkład Isadory (ktory jest bardzo delikatny i transparentny) i jestem sobą zachwycona Takiej gładkości nie widziałam u siebie nigdy, a mam cere raczej bezproblemową
Niewiem tylko jakim pędzlem go nakładać
ja mam fluid, jak dla mnie rewelacyjny. Wyglada bardzo naturalnie, ale nadaje sie nie tylko do cer idealnych, ładnie kryje niedoskonałosci, rozświetla. Jest także dobry dla mojej cery, nie powoduje wypryskow. Sypki tez mam ochote kupic, jednak narazie sie nie rozgladalam.

Nie ciemnieje w ciagu dnia?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:48   #4479
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: DIOR - kolorówka

Nakładałam ok 12.00 na podkład, na to meteoryty prasowane i teraz byłam w łazience i przyglądałam się to nie ściemniał mi, bardzo ładnie cera nadal wygladała, ale dla przyjemności stosowania przypudrowałam się meteorytami jeszcze

Jutro spróbuję na sam krem, ale podejrzewam, że wtedy nie będzie krył zbytnio...

Może jak skończy mi się Isadora to kupię ten fluid do kompletu, mój pokład obecny jest super, idealny kolor, konsystencja i trwałośc gdyby nie to, że prawie nie kryje...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 18:38   #4480
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka

wczoraj stalam sie szczesliwa posiadaczka serum rouge diora - pomadki nawlizajacej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...aca-do-ust.htm

Nie sprawdzalam szczerze mowiac, czy to kolekcja jesienna, czy zimowa juz, ale w kazdym razie nowosc. Tak cudownej szminki jeszcze nie mialam. Do tej pory uwazalam, ze HS nawilza mistrzowsko, ale ta robi to jeszcze lepiej. Idealna na zime, mocno tlusta, dlugo trzyma sie na ustach i ma sliczne kolory. Niestety cena troszke duza, biorac pod uwage, ze to tylko 2g...

Chcialam kupic Lip Balma, ale juz nie bylo i wpadlo mi w rece to cudo! Jesli lubicie pomadki, to obejrzyjcie przy najblizszej okazji!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 19:06   #4481
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny...nie chcialaby ktoras z was wymienic pudru mineralnego diorskin nude? Bo bardzo go poszukuje Jesli tak, to zapraszam na targowisko-link w podpisie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 13:04   #4482
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: DIOR - kolorówka

Dzisiaj bylam pierwsza osoba w starym browarze ktora testowala nowa kolekcje diora Takie ladne i nowe wszystko bylo. Ogolnie to cienie i blyszczyki bez zachwytow. Podobal mi sie nowy shimmer ale chyba troszke zbyt zimny odcien...Podobaly mi sie jeszcze lakiery do poznokci. Czy ktos juz testowal?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:34   #4483
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dzisiaj bylam pierwsza osoba w starym browarze ktora testowala nowa kolekcje diora Takie ladne i nowe wszystko bylo. Ogolnie to cienie i blyszczyki bez zachwytow. Podobal mi sie nowy shimmer ale chyba troszke zbyt zimny odcien...Podobaly mi sie jeszcze lakiery do poznokci. Czy ktos juz testowal?
Asik testowałas tego shimmerka z jakby koronką na wierzchu? Rozumiem że tylko ten różowy był skoro piszesz że za chłodny? Bo ja się napaliłam ale na tego brzoskwiniowego
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:38   #4484
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Asik testowałas tego shimmerka z jakby koronką na wierzchu? Rozumiem że tylko ten różowy był skoro piszesz że za chłodny? Bo ja się napaliłam ale na tego brzoskwiniowego
ta kolekcja ma sie dopiero w styczniu pojawic...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:54   #4485
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ta kolekcja ma sie dopiero w styczniu pojawic...
no wlasnie ... wiec o jakiego shimerka z nowej kolekcji chodzi?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 19:28   #4486
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: DIOR - kolorówka

to ja nie wiem co widzialam...w sumie to nie jestem w temacie jesli chodzi o kolekcje diora ale Pani w sephorze przyniosla nowiutka palete. Byl rozowy shimmer, 2 blyszczyki wisiorki, 2 paletki cieni (glownie fiolety) i pojedynczy fioletowy i srebrny. No i szminki. Ta Pani mowila ze to jest najnowsza kolekcja diora. ALe tak jak pisalam nie sledze kolekcji diora wiec pewnie macie racje. Wczesniej nie bylo tej kolekcji w browarze. Dlatego wydawalo mi sie, ze jest nowa.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 19:50   #4487
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

bo jest jeszcze kolekcja swiateczna... i czesc tego co opisalas faktycznie pasuje do tej swiatecznej... tylko ten rozswietlacz nie za bardzo ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 20:52   #4488
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bo jest jeszcze kolekcja swiateczna... i czesc tego co opisalas faktycznie pasuje do tej swiatecznej... tylko ten rozswietlacz nie za bardzo ...
u mnie w swiatecznej sprzedaja normalnego shimmera... phi
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 08:45   #4489
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny jaki sypany podkład Diorskin Nude będzie odpowiednikiem Estee Lauder nr 39 (lub 36) ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 09:40   #4490
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki sypany podkład Diorskin Nude będzie odpowiednikiem Estee Lauder nr 39 (lub 36) ?
Eee, no nie wiem, ale on ma tylko cztery odcienie, więc możesz się wybrać do drogerii i szybko przetestować. A szukasz jakiegoś jasnego? To może 020 lub 022?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:29   #4491
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: DIOR - kolorówka

To moze ten u mnie tez byl zwykly rose diamond? Pewnie sie nie przypatrzylam Ale jakis inny mi sie wydawal. Moze dlatego ze byl nowy i niezuzyty
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:31   #4492
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
To moze ten u mnie tez byl zwykly rose diamond? Pewnie sie nie przypatrzylam Ale jakis inny mi sie wydawal. Moze dlatego ze byl nowy i niezuzyty
mój pan w sklepie poinformował mnie, że shimmer nie jest limitowany, tylko że to właśnie rose diamond oszukańce
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:35   #4493
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Eee, no nie wiem, ale on ma tylko cztery odcienie, więc możesz się wybrać do drogerii i szybko przetestować. A szukasz jakiegoś jasnego? To może 020 lub 022?
No niestety nie mogę Do najbliżego miejsca, gdzie mogę sprawdzić mam 40 km.

Szukam odpowiednika kolorystycznego Estee Lauder Double Wear nr 39, ewentualnie 36.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:09   #4494
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No niestety nie mogę Do najbliżego miejsca, gdzie mogę sprawdzić mam 40 km.
Szukam odpowiednika kolorystycznego Estee Lauder Double Wear nr 39, ewentualnie 36.
Kurczę, w takim razie nie wiem co Ci doradzić - nie znam odcieni Double Wear. Ale ja używam Nude’a 030 (Medium Beige) do podkładu Chanel Vitalumière 20 (Clair).
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:14   #4495
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja mialam double wear 39 i dior nude 020 jest ok. A odcienia 36 nie znam. Jesli jest ciemniejszy to dior moze byc za jasny. Dodam, ze testowalam go na twarzy tylko w sephorze, wiec moge sie troszke mylic. Ogolnie to jest dosc jasny kolor. Mi pasuje a uzywam teraz double wear light 01. Odcien 022 wpada w roz, a jest tak samo jasny. 030 jest dla mnie juz za ciemny.

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-11-21 o 13:16
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 23:10   #4496
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No niestety nie mogę Do najbliżego miejsca, gdzie mogę sprawdzić mam 40 km.

Szukam odpowiednika kolorystycznego Estee Lauder Double Wear nr 39, ewentualnie 36.
Dostałam dużą odsypkę 20 - jak tylko sie pokazała, jest w kolorze pudru niemal idntyczny jak 2W1 sand DL, jednak na twarzy juz znacznie jasniejszy, jakby pobielał, ale tak baaardzo szlachetnie z wyraznym eleganckim glow. Mi pasował bardzo i gdyby nie szalona cena za tak małą ilośc to byłby to pierwszy mój must have. 20 ma zero różu, ani nawet śladu.

A ja mam pytanie odnośnie różu Dior - jaki kolor byłby najbardziej odpowiedni do mojego odcienia skóry / kość słoniowa - podkłady np. 202 Kanebo, 20 Dior Capture, 36 EL / ? Z podwójnych czy może te poczwórne różobrązery i jaki schimer - rose czy amber?

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-11-21 o 23:15
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 23:17   #4497
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dostałam dużą odsypkę 20 - jak tylko sie pokazała, jest w kolorze pudru niemal idntyczny jak 2W1 sand DL, jednak na twarzy juz znacznie jasniejszy, jakby pobielał, ale tak baaardzo szlachetnie z wyraznym eleganckim glow. Mi pasował bardzo i gdyby nie szalona cena za tak małą ilośc to byłby to pierwszy mój must have. 20 ma zero różu, ani nawet śladu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 00:18   #4498
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dostałam dużą odsypkę 20 - jak tylko sie pokazała, jest w kolorze pudru niemal idntyczny jak 2W1 sand DL, jednak na twarzy juz znacznie jasniejszy, jakby pobielał, ale tak baaardzo szlachetnie z wyraznym eleganckim glow. Mi pasował bardzo i gdyby nie szalona cena za tak małą ilośc to byłby to pierwszy mój must have. 20 ma zero różu, ani nawet śladu.

A ja mam pytanie odnośnie różu Dior - jaki kolor byłby najbardziej odpowiedni do mojego odcienia skóry / kość słoniowa - podkłady np. 202 Kanebo, 20 Dior Capture, 36 EL / ? Z podwójnych czy może te poczwórne różobrązery i jaki schimer - rose czy amber?
To jaki kolor rozu bedzie dla Ciebie odpowiedni nie zalezy tylko od koloru skory. Musisz opisac jakim typem jestes: kolor wlosow, oczu, czy wlosy, skora sa w odcieniu cieplym czy zimnym?
I wtedy powinnas wiedziec mniej wiecej jaki roz wybrac. Osoby o cieplym odcieniu cery i wlosow powinny wybierac roze w odcieniach cieplych (brzoskwinia, brazy, brzoskwiniowo-rozowe). Jesli jestes zimnym typem urody wybieraj zimne odcienie( roze wpadajace w odcien fioletu, typowe roze). Najlepiej jak bedziesz wiedziala czy jestes wiosna, latem, jesienia czy zima.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 06:54   #4499
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
wczoraj stalam sie szczesliwa posiadaczka serum rouge diora - pomadki nawlizajacej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...aca-do-ust.htm

Nie sprawdzalam szczerze mowiac, czy to kolekcja jesienna, czy zimowa juz, ale w kazdym razie nowosc. Tak cudownej szminki jeszcze nie mialam. Do tej pory uwazalam, ze HS nawilza mistrzowsko, ale ta robi to jeszcze lepiej. Idealna na zime, mocno tlusta, dlugo trzyma sie na ustach i ma sliczne kolory. Niestety cena troszke duza, biorac pod uwage, ze to tylko 2g...

Chcialam kupic Lip Balma, ale juz nie bylo i wpadlo mi w rece to cudo! Jesli lubicie pomadki, to obejrzyjcie przy najblizszej okazji!
Juz napalilam się na tę szmineczkę! Dodaje ją do moich must have! Do tej pory miałam Addict lipstic- bardzo fajna! Z tym,że kolor taki letni-297...I Ultra Shine- też spoko, ale bardziej błyszcząca nr 279-też dosyć jasna...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:30   #4500
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
To jaki kolor rozu bedzie dla Ciebie odpowiedni nie zalezy tylko od koloru skory. Musisz opisac jakim typem jestes: kolor wlosow, oczu, czy wlosy, skora sa w odcieniu cieplym czy zimnym?
I wtedy powinnas wiedziec mniej wiecej jaki roz wybrac. Osoby o cieplym odcieniu cery i wlosow powinny wybierac roze w odcieniach cieplych (brzoskwinia, brazy, brzoskwiniowo-rozowe). Jesli jestes zimnym typem urody wybieraj zimne odcienie( roze wpadajace w odcien fioletu, typowe roze). Najlepiej jak bedziesz wiedziala czy jestes wiosna, latem, jesienia czy zima.
Ponoc jestem lato - z natury mam włosy ciemnobrązowe, oczy piwnozielonkawe, ale niezbyt białe białka, wiem dobrze jakie kolory na oczach ozywiają je / z reguły zimne fiolety, granaty, czerń, białozłoty/ - ale z różami kompletnie nie mogę sobie poradzić, mam wrażenie się sie gryzą zimne z zółtawym odcieniem skóry. Z kolei czyste beże podkładów choc mi ise podobaja to zbytnio odcinaja sie od szyi. Zazwyczaj róże póżniej pokrywam jakims pudrem sypkim i rozmywam kolor, ale chciałabym dobrac taki, że maznę i będzie pięknie i szybko

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mój pan w sklepie poinformował mnie, że shimmer nie jest limitowany, tylko że to właśnie rose diamond oszukańce
Tak, mi tez wczoraj pokazywała dziewczyna te nową kolekcje - shimmer ten sam, żadna nowość, może tylko jest świeższy więc różowy pasek z prawej bardziej intensywnie różowy. Ale podobał mi sie liner - taki świetny kolor jakby fiolet zmieszac z ...hmm ..szarym granatem ? / uwaga: bardzo długo schnie / z mieniącymi sie drobinkami, i do tego identyczny lakier do paznokci / bez drobinek/
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.