Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 14:26   #3871
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bambusowy puder jest na BU, w Rosmannie takiego nie ma.
Ja polecam Dry-flo z mazideł -nie zapycha, transparenty, a jeśli trochę bieli to na moją korzyść, matuje na długo.
Jest jeszcze w/w puder bambusowy, a także diamentowy na BU.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:31   #3872
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja mam ten z BU
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...amboosilk.html

Bardddzzzzoo go lubię
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:37   #3873
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

BTW- dziś użyłam pudru babusowego z BU. jest ekstra. Nie bieli , matuje na naprawdę długo. No i jest go bardzo dużo.. nasypałam do pojemniczka po pudrze My Secret i wsypało się mniej niż pół słoiczka!
Ja sobie go zamowilam pod mineraly, ale jakos jak sobie go naloze, to pozniej mineralkami nie moge osiagnac odpowiedniego krycia, wiec chyba z niego zrezygnuje

Co do mojego makijazu slubnego, to kupilam przedwczoraj revlona colorstay ivory, bo mimo ze za ciemny i za rozowy, to jedna dziewczyna na watku EDM polecila mi nalozyc go, a na niego mineraly w moim kolorze i powiem wam, ze efekt swietny Przy tym dosc ladnie sie to trzymalo, kolo 21 trzeba bylo nosa troche przypudrowac, no ale mysle, ze w trakcie wesela i tak sie do lusterka wybiore poprawic to i tamto. W zwiazku z tym moge wymienic mojego Nyxa Pale, jesli ktoras z was ma na niego ochote, bo u mnie teraz tylko by stal i sie kurzyl.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:59   #3874
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

woda sodowa sama sobie robisz makijaż na ślub? Ja się też umiem malować sama na wszelakie imprezy ale boję się że w tym dniu będę strasznie zdenerwowana, trzęsące ręce i te sprawy i przeżywanie każdej niedoskonałości...

Co byś chciała za tego Nyxa Pale? Może jakąś odlewkę perfum? ;>
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 17:44   #3875
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, używałyście fluidów z constance caroll ?
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 22:58   #3876
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też bym chciała Nyxa bardzo Zajrzyj do mojego wymiankowego
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 07:12   #3877
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
woda sodowa sama sobie robisz makijaż na ślub? Ja się też umiem malować sama na wszelakie imprezy ale boję się że w tym dniu będę strasznie zdenerwowana, trzęsące ręce i te sprawy i przeżywanie każdej niedoskonałości...

Kochana ja się malowałam na swój ślub sama. Jeśli dobrze rozplanujesz sobie czas i nie będziesz miała rzeczy do załatwiania na ostatnią chwilę, to nie będzie takiego stresu. Ja swój przedślubny poranek wspominam na totalnym chill oucie, siedziałam w piżamie z koleżankami w kuchni i plotkowałyśmy. Tak wszystko dograłyśmy z mamą na dzień ślubu, żeby już tylko zająć się sobą.

Ślub miałam o 17, fryzjera na 10, wróciłam od fryzjera przed 13, pan młody miał przyjechać koło 15. Miałam dwie godziny na luzaku na makijaż, nawet jeszcze w tym czasie załatwiłam sesję zdjęciową "ubieraną" i kamerzystkę.

Tak więc nie masz się co martwić, spokojnie dasz radę.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 09:00   #3878
la fraise des bois
Raczkowanie
 
Avatar la fraise des bois
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam wszystkie bladepodczytuję Was od dawna, sama oczywiście jestem średnio jasna(albo się przyzwyczaiłam do swojego bladego oblicza i mnie ono nie bulwersuje). Do odezwania się w tym temacie skłonił mnie ostatni zakup: barwiony filtr dla naczynkowców isisipharmy. W kwc i chyba na gazecie znalazłam opinie ,że nadaje się dla jasnej cery więc jak ostatnio na niego trafiłam niewiele myśląc zakupiłam, I teraz pokutuję bo wydałam prawie 60 zł na filtr który oczywiście jest za ciemny! I owszem tonuje moja cerę ... na lekko pomarańczowy kolor. Więc gdyby któraś z Was się zastanawiała nie polecam, a szkoda bo miły w użyciu i matowy absolutnie. To już naturalniej wygląda na mnie niby bieląca avenka
la fraise des bois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:50   #3879
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Drogie Bladolice,

Serdecznie dziękuję za wszystkie podpowiedzi odnośnie pudru. Wczoraj z wypiekami na twarzy (bladej, of coz ) czytałam BU i planowałam jakież to mazidła jeszcze nabędę i będę produkować. Iście wiedźma ze mnie chyba będzie
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:52   #3880
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Czytałam dziś "przeminęło z wiatrem" i tam oczywiście bladość jest w cenie I był fragment, że niania smarowała dziewczynę przez jakiś czas serwatką, żeby jej piegi zniknęły... Słyszał ktoś o tym ??
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:58   #3881
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Czytałam dziś "przeminęło z wiatrem" i tam oczywiście bladość jest w cenie I był fragment, że niania smarowała dziewczynę przez jakiś czas serwatką, żeby jej piegi zniknęły... Słyszał ktoś o tym ??
Ja słyszałam;p I nawet się smaruję, ale nie serwatką tylko zwykłym mlekiem Wybielenia jednak niestety nie zauważyłam
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 11:16   #3882
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Ja słyszałam;p I nawet się smaruję, ale nie serwatką tylko zwykłym mlekiem Wybielenia jednak niestety nie zauważyłam
mleko jest fajne, z tego co pamiętam to nawet trochę mi rozjaśniło (albo raczej ujednoliciło) cerę, ale przestalam stosować, bo już nie ufam domowym sposobom
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:37   #3883
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja chciałabym zapytać o jakiś jasny podkład (dostępny w drogeriach, nie przez internet), dotychczas miałam maybelline affinitione 03 ale jest on za ciemny ;/ i widać różnicę z szyją. Nie mam wiekszych problemow z cerą i dlatego on mi pasował, ale teraz latem nie pokażę się z takim ktory widocznie się odznacza. Mozecie pomoc?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:29   #3884
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
mleko jest fajne, z tego co pamiętam to nawet trochę mi rozjaśniło (albo raczej ujednoliciło) cerę, ale przestalam stosować, bo już nie ufam domowym sposobom
Ja z domowych wierzę już chyba tylko cytrynce

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A ja chciałabym zapytać o jakiś jasny podkład (dostępny w drogeriach, nie przez internet), dotychczas miałam maybelline affinitione 03 ale jest on za ciemny ;/ i widać różnicę z szyją. Nie mam wiekszych problemow z cerą i dlatego on mi pasował, ale teraz latem nie pokażę się z takim ktory widocznie się odznacza. Mozecie pomoc?
Hmm nie wiem jak jasny jest ten Maybelline, ale tu masz spis jasnych podkładów:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=270173
Dosyć jasny jest jeszcze Pharmaceris ivory (dost. w aptece). W drogeriach można jeszcze dostać Revlon'a Colorstay.
No i możesz przejrzeć ten wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282&page=70

Doczytałam, że nie masz większych problemów z cerą; w takim razie możesz też w rossmannie obejrzeć podkład Wibo-mineralny, taki w tubce. Kolor pastelowy. Jest dosyć jasny i lekki. Myślę, że na lato byłby dobry
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare


Edytowane przez Saya
Czas edycji: 2010-04-25 o 12:34
Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:50   #3885
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A ja chciałabym zapytać o jakiś jasny podkład (dostępny w drogeriach, nie przez internet), dotychczas miałam maybelline affinitione 03 ale jest on za ciemny ;/ i widać różnicę z szyją. Nie mam wiekszych problemow z cerą i dlatego on mi pasował, ale teraz latem nie pokażę się z takim ktory widocznie się odznacza. Mozecie pomoc?
hmm... revlon colorstay 110. tylko, że on jest dosyć mocno kryjący.
oprócz tego, 115 l'oreal matte morphose- dosyć lekki w musie, idealny na wiosnę i lato
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 15:09   #3886
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie Nowe Blade Twarze

A ja mam dziś, Dziewczyny, pierwszą rocznicę ślubu
I też się oczywiście malowałam sama, z pomocą dwóch Bladych Koleżanek (co prawda wykwalifikowanych wizażystek), bo nikomu obcemu nie ufam w sprawie makijażu i stylizacji. Głównie dlatego, że jak się ma własną wizję, to nikt inny nie jest w stanie tak dokładnie jej odwzorować jak ja sama, no w asyście sprawdzonych Koleżanek Dlatego też jestem orędownikiem własnoręcznie wykonanego makijażu
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:18   #3887
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Witajcie Nowe Blade Twarze

A ja mam dziś, Dziewczyny, pierwszą rocznicę ślubu
I też się oczywiście malowałam sama, z pomocą dwóch Bladych Koleżanek (co prawda wykwalifikowanych wizażystek), bo nikomu obcemu nie ufam w sprawie makijażu i stylizacji. Głównie dlatego, że jak się ma własną wizję, to nikt inny nie jest w stanie tak dokładnie jej odwzorować jak ja sama, no w asyście sprawdzonych Koleżanek Dlatego też jestem orędownikiem własnoręcznie wykonanego makijażu
to wszystkiego najlepszego kochana, przede wszystkim dużo miłości!
aha, no i tak cichaczem liczę na jakieś zdjęcia tego makijażu bo kogóż innego zdjęcia mogą tak inspirować wszystkie bladolice?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:29   #3888
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
to wszystkiego najlepszego kochana, przede wszystkim dużo miłości!
aha, no i tak cichaczem liczę na jakieś zdjęcia tego makijażu bo kogóż innego zdjęcia mogą tak inspirować wszystkie bladolice?
Dołączam się i do życzeń, i do prośby o zdjęcia

I jako że słonko już dość mocno świeci, to mam pytanie: któraś z Was pisała tu o rossmannowym filtrze Babydream 50. Jak wrażenia? Dekolt mi się minimalnie przyciemnił, więc teraz szukam dobrego, niedrogiego filtra i mam coraz mniej czasu...

Widziałyście może niedawną (bo nie najnowszą - niestety w Płocku wszystko mamy z opóźnieniem... ) limitowankę Essence Cute As Hell? Wczoraj moją uwagę przykuł lakier do paznokci - śliczny, pastelowy fiolet Z pewnością będzie świetnie wyglądać na bladych dłoniach
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 18:21   #3889
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość

Widziałyście może niedawną (bo nie najnowszą - niestety w Płocku wszystko mamy z opóźnieniem... ) limitowankę Essence Cute As Hell? Wczoraj moją uwagę przykuł lakier do paznokci - śliczny, pastelowy fiolet Z pewnością będzie świetnie wyglądać na bladych dłoniach
ja bym chciała ten brzoskwiniowy cień
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 18:23   #3890
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja bym chciała ten brzoskwiniowy cień
A cóż stoi na przeszkodzie?
Mnie najbardziej kusi ten fioletowy lakier I jeszcze różowy... Słodki jest I może jeszcze róż, choć w opakowaniu jest oczo... ekhm, bardzo intensywny
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:05   #3891
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
A cóż stoi na przeszkodzie?
Mnie najbardziej kusi ten fioletowy lakier I jeszcze różowy... Słodki jest I może jeszcze róż, choć w opakowaniu jest oczo... ekhm, bardzo intensywny
To że we wrocku jest 1 natura z essence i to nie w moim kierunku
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:49   #3892
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja na własny ślub nie malowałam się sama... tylko u kosmetyczki.Wrażenia? nic specjalnego, wole mój makijaż za to sesje zdjęciową zrobiłam już z rozkudłanymi włosami i tylko lekko podkreślonymi oczami,nawet bez pudru ale nie narzekam
więc jeśli ktoś nie ma zupełnie dwóch lewych rąk to polecam samemu zrobić. Obejdzie się bez nerwów i można dokładnie zrobić tak jak się chce
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:50   #3893
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Ja na własny ślub nie malowałam się sama... tylko u kosmetyczki.Wrażenia? nic specjalnego, wole mój makijaż za to sesje zdjęciową zrobiłam już z rozkudłanymi włosami i tylko lekko podkreślonymi oczami,nawet bez pudru ale nie narzekam
więc jeśli ktoś nie ma zupełnie dwóch lewych rąk to polecam samemu zrobić. Obejdzie się bez nerwów i można dokładnie zrobić tak jak się chce
Właśnie tak jest moim zdaniem najcudowniej

Dziękuję kochane Bladolice za miłe życzenia
Zdjęć samego makijażu ślubnego niestety nie mam :/ ale nie było to nic specjalnego - smokey eyes i czerwone usta, a co?! mnie się tak podobało

Srebrnousta, mnie niestety też troszeczkę podwędziło słońce ostatnimi dniami, znam Twój ból Sama się muszę za jakimś filtrem już rozejrzeć - prawdopodobnie znów zakupię rossmannowski
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 06:20   #3894
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Srebrnousta, mnie niestety też troszeczkę podwędziło słońce ostatnimi dniami, znam Twój ból Sama się muszę za jakimś filtrem już rozejrzeć - prawdopodobnie znów zakupię rossmannowski
Czyli rozumiem, że dobrze go wspominasz? Bo aż szkoda nie kupić za taką cenę (i chyba jeszcze teraz jest w promocji )
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:48   #3895
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Potwierdzam! Babydream teraz w promocji za około 10 zł
Właśnie kupiłam 2

W ogóle wyskoczyłam tylko na chwilę do Rossmanna, starałam się chować w cieniu jak najbardziej, ale i tak ręce, które miałam odkryte do łokcia są już zaczerwienione i zaczynają swędzieć... W ogóle moje oczy nijak nie mogły się przyzwyczaić do tej jasności i non stop mi łzawią... Tak to jest jak się z bunkra wychodzi na światło dzienne Ehh... nienawidzę lata, nienawidzę słońca, nienawidzę opalenizny i poparzeń Drżę na samą myśl o czerwcu, lipcu i sierpniu...
ARGHHHH!!!!!!!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:20   #3896
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
W ogóle moje oczy nijak nie mogły się przyzwyczaić do tej jasności i non stop mi łzawią... Ehh... nienawidzę lata, nienawidzę słońca, nienawidzę opalenizny i poparzeń Drżę na samą myśl o czerwcu, lipcu i sierpniu...
ARGHHHH!!!!!!!

Ja się nie dziwię, że mówią na Ciebie Cullen

Natrix- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy


Ja lubię słoneczko, ale tylko jak jestem przykryta filtrową kołderką

Powoli dojrzewam do odstawienia podkładu... Dziś rano miałam taką refleksję, ze bez sensu nakładam warstwę na twarz, skoro bez niej wyglądam identycznie. Cera moja aktualnie jest bez zarzutu, więc jutro na próbę do pracy pójdę tylko w filtrze i pudrze bambusowym... zobaczymy jak się będę czuła...

BTW słoneczko świeci od tygodnia, a ja już zaczynam robić się widoczna na ulicy. Mam ciemne włosy, czarny płaszcz i wielkie czarne okulary. Normalnie Trinity
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:31   #3897
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
BTW słoneczko świeci od tygodnia, a ja już zaczynam robić się widoczna na ulicy. Mam ciemne włosy, czarny płaszcz i wielkie czarne okulary. Normalnie Trinity


Ja kocham płaszcze ale niestety nie mogę sobie pozwolić przy tej pogodzie na cokolwiek więcej, niż kurtka. Zimno bardzo dobrze znoszę, ale jak jest już powyżej 10°C, to zaczynam się pocić
Mimo to wiosnę uwielbiam (nawet pomimo alergii). Ubóstwiam ten moment, w którym wszystko zaczyna budzić się do życia
A jeszcze mam fart mieszkać w zalesionej okolicy, gdzie oznak wiosny jest znacznie więcej niż w centrum (np. wczoraj widziałam dwie kuropatwy i trzy kaczki ).

I posłusznie melduję, że do listy "niezbędników" dopisuję kosmetyki Babydream
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:47   #3898
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira- mój płaszcze jest taki specjalny, w kroju trencza, ale z cieniutkiego ortalionu. Idealny na wiatr i okresowy deszczyk. No i jak mi gorąco, to mogę go zwinąć w malutką paczuszkę i schować do torebki
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:54   #3899
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie w ten piękny dzionek, kiedy oto taka jedna zdała sobie sprawę, że NIC nie zrobiła - nie napisała pracy licencjackiej, nie uczy się do egzaminów - nie robi NIC.... i ma wielkiego doła...

A ja wczoraj byłam nad woda, filtr miałam z tamtego roku, słaby - tylko 15.
Ale podziałał Nie opaliło mnie.

nadszedł czas nie rozstawania się z czarnymi dużymi okularami

Podobnie jak elianka zaczynam się pokazywać się bez żadnego podkładu - uwielbiam!

Nawet zbyt się nie przejmuję stanem mojej cery :P

otworzyłam okno... jak pięknie pachnie...ehh... toć nie wiosna, to już lato!
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:12   #3900
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja mam czerwone czoło, a konkretnie kawałek czoła, po wczorajszym dniu spędzonym na wsi i to w dodatku bez filtra (o zgrozo! )
ale daję radę
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.