Wesele w Lesznie i okolicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 18:29   #1
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947

Wesele w Lesznie i okolicach


Witam
W przyszłym roku wychodzę za mąż Zaczynamy przygotowania do naszego wielkiego dnia i szukamy sprawdzonych fotografów, kamerzystów, zespołów weselnych itd. ogółem mówiąc interesuje nas wszystko związane z organizacją przyjęcia weselnego na terenie Leszna i okolic.
Może są tu leszczynianki, które posłużą poradą Czekam na wszelkie informacje
Pozdrawiam
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:18   #2
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Czesc!!! ja wychodzę za mąż dokladnie tydzien po Tobie!!! orkiestre, kamerzyste i fotografa juz mamy, ale niestety wynikly problemy z sala ( i jest mi bardzo ciezko znalesc nastepna, bo wszytsko pozajmowane, wiec nie wiem co to bedzie!!! A można zapytać na jakiej sali bedzie twoje wesele???/ Pozdrawiam.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:21   #3
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
Czesc!!! ja wychodzę za mąż dokladnie tydzien po Tobie!!! orkiestre, kamerzyste i fotografa juz mamy, ale niestety wynikly problemy z sala ( i jest mi bardzo ciezko znalesc nastepna, bo wszytsko pozajmowane, wiec nie wiem co to bedzie!!! A można zapytać na jakiej sali bedzie twoje wesele???/ Pozdrawiam.
witaj sal bankietowych w naszej okolicy jest niestety niezbyt wiele nad czym ubolewam. Ja wynajmuję salę, gdzie trzeba zapewnić jedzenie we własnym zakresie, więc nie wiem czy taka Cię interesuje.
W okolicy Leszna otwarli niedawno restauracje Ramzes z salą bankietową i pokojami, nie wiem czy słyszałaś? Być może tam warto zadzwonić, może będzie jeszcze wolny termin.
A można wiedzieć gdzie miałaś mieć wesele i co się stało, że tam go już nie będzie.
Pozdrawiam

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2011-12-08 o 18:37
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:36   #4
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam!Polecam Pawłowice.Piękny pałacyk,okolica,sale...z tego co pamiętam były wolne terminy na przyszły rok.Ale szczerze mówiąc może być problem z salą.W popularnych miejscach potrzebny jest nawet 1,5-2 lat wyprzedzenia z rezerwacja.Pozdrawiam!
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:39   #5
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

ceny zapewne równie piękne, przynajmniej w tym pałacuale jeśli ktoś może sobie pozwolić to rzeczywiście miejsce godne polecenia
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:44   #6
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
ceny zapewne równie piękne, przynajmniej w tym pałacuale jeśli ktoś może sobie pozwolić to rzeczywiście miejsce godne polecenia
Jesli chodzi o cenę talerza-standard,ok.120-140zl.Wynajem sali-do 80 osób 1000zl,powyżej cena do negocjacji.pokój hotelowy dla gości weselnych 25zl.Uważam że to niezłe ceny jak na tak urokliwe miejsce.Podobne ceny mają zwykłe knajpy przy stacjach benzynowych masowo obsługujące wesela!
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:46   #7
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o cenę talerza-standard,ok.120-140zl.Wynajem sali-do 80 osób 1000zl,powyżej cena do negocjacji.pokój hotelowy dla gości weselnych 25zl.Uważam że to niezłe ceny jak na tak urokliwe miejsce.Podobne ceny mają zwykłe knajpy przy stacjach benzynowych masowo obsługujące wesela!
rzeczywiście nie aż tak zle spodziewałam się gorszych cen. Będziesz miała tam wesele?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 19:41   #8
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hejka. palac w Pawłowicach jest naprawde sliczny, ale niestety moj termin jest juz zajesty. Wesele miałam mieć na sali w Krzycku,tam tez jedzenie we wlasnym zakresie, ale okazało sie że sala nie jest zbyt atrakcyjna i ze nawet dekoratorka nie dala by sobie z nia rady takze postanowilismy zrezygnowac. szukalismy juz prawie wszedzie i terminy zajete jutro jeszcze mam dwie sale do obejzenia. jedna w Nowej Wsi, a druga w Gażynie i zobaczymy co z tego wyniknie. o sali, o ktorej piszesz nie slyszalam, zaraz postaram sie cos znalezc na ten temat. Pozdrawiam.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 19:44   #9
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Masz moze namiary na te restauracje??? z gory dziekuje.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 20:36   #10
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

W Kąkolewie jest całkiem przyjemna sala, nie wiem czy tam też sprawdzałaś. Ja mam wesele w Św-wie. A ta restauracja Ramzes, o której napisałam jest w Wilkowicach. Nie wiem czy już ją otwarli, ale w każdym razie w sierpniu miało to nastąpić. Są tam dwie sale bankietowe jedna do 70 osób, druga na 200 osób. Tel. 601952318. Koleżanka ma tam wesele w przyszłym roku i z tego co wiem w umowie ma podaną cenę 120 od os. szczegółów nie znam, wiem tylko tyle, że w tej cenie wliczone są również do wyboru ciasta, albo owoce.
Można wiedzieć jaki masz zespół, kamerzystę i fotografa?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:34   #11
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Smile Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

też będę się musiała powoli rozglądać za salą, ale w Lesznie, niby czasu dużo a szybko zleci

Edytowane przez bambusiek
Czas edycji: 2008-08-20 o 21:35 Powód: BRAK CYTATU
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 21:38   #12
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
hejka. palac w Pawłowicach jest naprawde sliczny, ale niestety moj termin jest juz zajesty. Wesele miałam mieć na sali w Krzycku,tam tez jedzenie we wlasnym zakresie, ale okazało sie że sala nie jest zbyt atrakcyjna i ze nawet dekoratorka nie dala by sobie z nia rady takze postanowilismy zrezygnowac. szukalismy juz prawie wszedzie i terminy zajete jutro jeszcze mam dwie sale do obejzenia. jedna w Nowej Wsi, a druga w Gażynie i zobaczymy co z tego wyniknie. o sali, o ktorej piszesz nie slyszalam, zaraz postaram sie cos znalezc na ten temat. Pozdrawiam.
Mój kuzyn miał wesele na sali w Krzycku Małym i przy pomocy profesjonalnego dekoratora wyglądała bajecznie! Goście byli pod wrażeniem zmiany jaka się tam dokonała
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:29   #13
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

czesc!!! dzieki za telefon ,zaraz bede tam dzwonic. jesli chodzi o zespol to bedzie u nas gral zespol Craaft z Leszna. tez mielismy maly problem z zespolem wiem ze ci najbardziej rozchwytywani ktorzy nasz termin mieli juz zajety to : Paradise, holidays, venus, Modus z Jutrosina. polecali mi tez zespol colorado, ale mi za bardzo sie nie podoba. na stronie radia Elki jest bardzo duzo zespolow wymienionch z leszna i okolic tylko wiekszosc nie ma swoich stron internetowych i trzeba prosic o plyte z wesela badz demo. ja osobiscie jestem zachywcona zespolem Samowar z Zielonej Gory, ale niestety Panowie zycza sobie za wesel 5 tys zlotych jesli chodzi o kamerzytse to mamy Pana z Poznania i tez nie wiem jak to wyjdzie bo nic o nim nie slyszelismy wczesniej. moge polecic Pana Piotra Łakomskiego z Rydzyny widzialam kilka filmow nakreconych przez niego i wszytskie bardzo mi sie podobaly, niestety nasz termin ma zajety, a co do zdjęć to bedzie pan Olek Bortel z Leszna i bardzo sie z tego ciesze, bo jak dla mnie to jest absolutnym profesjonalista. jesli chce moge podac ci namiary na wszytstkich. pozdrawiam.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:56   #14
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Koniecznie daj znać co z tą salą, mam nadzieję, że będzie wolna.
No widzisz a ja mam właśnie zespól Colorado Fajnie grają, młoda ekipa i polecona przez znajomą. Ostatnio miałam okazję ich słychać na żywo i muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyli.
Mieliśmy już prawie podpisywać umowę z zespołem Craaft, ale szczerze mówiąc właściciel nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Nie chciał pokazać płyt z nagraniami, a w ciemno nie chciałam ich brać. Nie zaproponował też żebyśmy mogli go przesłuchać na żywo, więc się ostatecznie nie zdecydowaliśmy. Chociaż gdzieś w internecie czytałam, że jako zespół ma dobrą opinię.
Kontaktowaliśmy się z zespołem Paradise, jeden z członków to nawet znajomy Tż, mieli wolny termin ale cena, którą nam zaproponowali była za wysoka jak na naszą kieszeń.
Co do zespołu Venus to uważam, że są przereklamowani, raczej nie polecam. Grają szytwno wg ustalnego programu, niezbyt chętnie grają na życzenie gości. Chociaż trzeba przyznać, że prowadzenie wesela jest na poziomie.
Holidays to też jeden z fajnieszych zespołów, grali u mnie na studniówce i bardzo mi się podobało
Kamerzystę i fotografa mam właśnie z Rydzyny.
Olek Bortel o ile dobrze wiem jest spokrewniony z wokalistą z mojego zespołu weselnego jaki ten świat mały prawda

bambusiek a na kiedy planujesz ślub?

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2008-08-21 o 17:17
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:21   #15
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

wlasnie przed chwila dzwonilam do mamy (niestety wszytsko musze zalatwiac przez telefon bo pracuje za granica , byla zobaczyc te sale we wilkowicach, mowila ze jest poprostu przepiekna, 120 od osoby, czyli tak jak twoja kolezanka, ale niestey termin 15 sierpnia 2009 ( tydzien po tobie ) jest juz zajety!!! mam mnie namawia na zmiane terminu na tydzien wczesniej lub tydzien pozniej i tak sie wlasnie zastanawaim. nie wiem co zrobic bo tak sie uparalam na tego 15 ze juz sama nie wiem. poprostu wbilam sobie do glowy ta date i ciezko bedzie mnie przekonac!! a Ty co bys zrobila na moim miejscu??? do niedzieli musimy jeszcze czekac na odpowiedz z sali w NOwej Wsi. jest tez tam bardzo ladnie, ale zaplanowali sobie dozynki na ten termin i maja nam dac odpowiedz w niedziele czy nam odstapia ta sale, jak nie to juz wtedy chyba nie pozostaje nam nic innego jak zmiana terminu. wtedy bardziej bym chciala 8 sierpnia. jesli chodzi o zespol to mnie zalamalas teraz z tym craaftem! ja juz nie wiem!! ale w sumie to jest tak ze kazdy cos innego lubi i cos innego mu sie podoba wiec juz chyba nie bede wymyslac i pozostaniemy przy tym craafcie, ale zastanawia mnie to , bo od 3 dni czekam na telefon od jednego z czlonkow i nic!!! tak chyba nie robia ludzie ktorym na czyms zalezy! tak sie zastanawiam czy jestes z Leszna??? moze tak sobie tu gadamy, a sie okaze sie sie znamy!!! hehhehehe. pozdrawiam.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:39   #16
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Tę restaurację widziałam z zewnątrz tylko, ale spodobała mi się
Kurcze nie wiem co ci poradzić, jeśli zmienisz termin to możesz mieć problem z zespołem, bo właściwie z zespołami jest największy problem. Musiałabyś najpierw spytać zespołu czy mają wolny termin.
jakie duże robisz wesele?
A ta sala w Krzycku to już ostatecznie odwołana? może jednak da sie coś z tą salą zrobić, ładnie udekorować. Może inna dekoratorka??
Co do zespołu to jeśli Wam się Craaft podoba to tylko się cieszyć Ja byłam lekko zmieszana po rozmowie telefonicznej z właścicielem, ponieważ sprawiał wrażenie osoby, która wszystko wie najlepiej, gdy pytałam go o zabawy weselne, to stwierdził,że oni sami najlepiej wiedzą jakie dać, bo często młodzi wymyślają sobie zabawy, przy których goście się nie bawią. Może i ma racje, ale ostatecznie to od młodych zalezy jak ma wyglądać ich wesele. Przy tym wszystkim naciskał na szybkie podpisanie umowy, pomimo tego, że nie byliśmy do końca przekonani, zaproponował bardzo szybki termin i chciał przyjechać do mnie do domu, może i byłoby mi wygodniej, ale wolałabym jednak u niego ją podpisać, nie spotkałam się z tym, żeby ktoś z usługodawców z branży ślubnej sam przyjeżdżał z umową do klienta. Ale jak podkreślam opinie w internecie wskazują, że ten zespół jest bardzo dobry. Mimo wszystko nie chciałam ich brać w ciemno, co innego gdybym miała możliwość ich posłuchać.
Nie jestem z Leszna, ale za to rzut beretem od miasta, w Święciechowie dokładnie
Spróbuj zadzwonić do sali w Kąkolewie, naprawdę jest ładna no i może wolna. Pomyślę jeszcze nad jakimiś salami i dam znać

Edit
Sprawdzałaś wolne terminy w restauracji Myśliwskiej? albo w Kasynie wojskowym? Restauracja Eden pod Rydzyną tez ma sale bankietowa, może będzie wolne. Jeśli nie to jeszcze możesz rozejrzeć się za salą w Niechłodzie, ale ona nie jest za duża. Jest tez ładna restauracja Scarabeus w Święciechowie, albo sala pod wiatrakiem, z tym, że tam ledwo 50 osób na moje oko wejdzie. W Wilkowicach jest też sala do wynajęcia. W Rydzynie jest sala w dawnej przetwórni, zdaje sie, że sie nazywa Oliwia czy coś w tym stylu. Nie wiem co jeszcze... być możesz już w te miejsca dzwoniłaś, ale tylko to mi teraz do głowy przyszło

Edit 2
jeszcze w Osiecznej są sale: Rogatka i kompleks Banderoza, tu masz link http://www.banderoza.waldi-leszno.pl/banderoza/
No i w Lesznie w Metalplaście tez są 2 sale przecież

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2008-08-21 o 18:26 Powód: propozycje sal
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:24   #17
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

sale ktore juz sprawdzalismy to Eden, Skarabeusz, Perla, Olimp, Banderoza, Dobrodziej, Zamek w Rydzynie, Toskania, Syrena, Sadyba, Rueda w Buczu, Finezja w koscianie, W Rawiczu Perla, Diament, Brylant (ale mamy pecha) palac w Pawlowicach, Racocie, sale na ktorych trzeba miec wlasne jedzenie to ta w Krzycku, w krzemieniewie, Gazynie, wilkowicach. zdecydowalismy ze poczekamy do niedzieli i zobaczymy jaksie rozwiaze z ta sala w Nowej Wsi, a jesli okaze sie ze nie to chyba przelozymy i wezmiemy ta sale w Wilkowicach. jesli chodzio sluby to ja nie wiedzialam zeto takie szalenstwo!myslalam ze zalatwaianie wszytskiego na rok przed spokojnie wystarczy!!! a tu prosze, gdybym wiedziala to bysmy juz rok temu czegos poszukali. a jesli chodzi o sale Mysliwska to termin maja wolny, ale w zeszlym roku moj brat mial tam komunie i chciala bym cos innego a poza tym to trzeba zaplacic 130 zlod osoby, bez ciasta i owocow i wydaje mi sie ze na warunki na tejsali jest to wygorowana cena. ogolnie to mam juz dosyc tego szalenstwa z zalatwianiem, w zyciu bym nie powiedziala ze to tyle nerwow bedzie kosztowac mnie, nazeczonego i cala rodzine!! a jak tam u Ciebie z sukienka?? masz juz cos na oku??? pozdrawiam.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:37   #18
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

to się nadzwoniliście. Pech, że wszystko zajęte My zaczęliśmy organizować wesele na początku tego roku, wszystkie umowy podpisaliśmy na 1,5 roku przed ślubem, już wtedy zaczynały się problemy z terminami. Z salą na szczęście nie było problemów, bo nasz wymarzony termin był wolny, ale to dlatego, że to sala do wynajęcia, a nie restauracja z zapewnionym cateringiem.
Jeśli chodzi o sukienkę to nie mam żadnej upatrzonej. zamierzam pod koniec roku wybrać się na rundkę po salonach, może trafię na jakieś wyprzedaże. Myślę, że coś znajdę w leszczyńskich salonach. Mam też w planach wybrać sie zobaczyć kiecki w Gostyniu w pracowni Magdaleny Polus. Kontaktowałam się ostatnio z jej salonem i okazuje się, że kiecki mają tam od 300 zł ( wyprzedaże) do ok. 2000 zl, wiec całkiem przystępne ceny.
A ty już masz coś upatrzonego?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:16   #19
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja to na razie nawet daty konkretnej nie mam Ale myślę, że na początku przyszłego roku to się zacznę orientować w salach, bo widzę, że jest problem. Tyle, że nie chciałabym poza Lesznem.

A CO DO SALI TO MOI ZNAJOMI MIELI OSTATNIO WESELE W BOJANOWIE NA SALI I Z TEGO CO SŁYSZAŁAM BYŁO OK.
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 21:27   #20
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Ja to na razie nawet daty konkretnej nie mam Ale myślę, że na początku przyszłego roku to się zacznę orientować w salach, bo widzę, że jest problem. Tyle, że nie chciałabym poza Lesznem.

A CO DO SALI TO MOI ZNAJOMI MIELI OSTATNIO WESELE W BOJANOWIE NA SALI I Z TEGO CO SŁYSZAŁAM BYŁO OK.
No i dobrze zrobisz, że wcześniej się zaczniesz rozglądać Ja zaklepałam to co chciałam i się ciesze lepiej zacząć wcześniej i mieć w czym wybierać niż potem szukać i się denerwować.
Może do czasu Twojego ślubu jeszcze wybudują ładne sale w Lesznie, bo naprawdę jest ich jak na lekarstwo.
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:01   #21
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Jesli chodzi o sukienke to znalazlam jedna, ktora bardzo mi sie podoba w salonie Biancaneve w Zielonej Gorze badz Poznaniu, ale w grudniu bede w Lesznie wiec napewno tak jak ty zrobie rundke po salonach i mam nadzije ze cos mi sie spodoba, bo szczerze mowiac to nie mam za bardzo ochoty jezdzic po Poznaniu czy innym miescie i szukac czegos, a wiem ze w Poznaniu ceny sa wyzsze, takze szczerze licze na Leszno.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:21   #22
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

W salonie ślubnym przy ul Wolności, tym pierwszym od rynku na pewno jest kolekcja Agnes, Papa Michel, Agora, Madame Zaręba itd.z resztą masz tu link do sklepu http://www.suknie-slubne.sklep.pl/
Ta firma o której piszesz Biancaneve współpracuje też z tym sklepem. Jest więc duża szansa, że będzie tam ta twoja sukienka, a jeśli nie to będą mogli ją dla ciebie sprowadzić
Te firmy też współpracują z tym salonem:
http://www.duber.com.pl/
http://www.anna-suknie.pl/

Przy ul. Królowej Jadwigi jest też sklep z sukniami ślubnymi, stosunkowo niedawno otwarty, ma stronę internetową www.jola-modna.pl. W tym salonie też są suknie z Margarett, więc jak widzisz jest w czym wybierać

Zamierzasz kupić czy wypożyczyć suknie?

Rozglądałaś się już za jakąś kwiaciarnią?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:14   #23
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

zamierzam kupic sukienke, ale nie wykluczone ze pozniej ja odsprzedam no bo bez sensu zeby lezala w szafie, a tak moze jakas dziewczyna skorzysta. a jesli chodzi o kwiaciarnie to jeszcze nie wiem w jakiej bede zamawiala moj bukiecik, ale zawsze na jakiekolwiek uroczystosci kwiaty kupowalam w kwiaciarni prz ul. Łaziebnej, w tej blizej rynku i zawsze bylam zadowolaona takze chyba te kwiaciarnie wybiore. Wiesz juz z jakich kwiatkow chcialabys miec bukiet??? ja chyba z rozowych lilii, ale na 100% jeszcz nie wiem. bardzo podobaja mi sie tez biale tulipany rowno sciete i lodygi owiniete biala tasiemka, skromnie ale pieknie, ale w sierpniu chyba bedzie problem z tulipanami! a druga sprawa to taka ze chce miec we wlosach takze wpietego duzego kwiata zamiast welonu no i najlepiej jak to bedzie taki sam kwiat jak w bukiecie, a tuliapanek za ladnie by sie we wlosach nie prezentowal wiec dlatego tez mysle o liliach koniecznie blado rozowe! jesli chodzi o te salony to dzieki za stronki zaraz sobie zerkne co tam maja ciekawego , a z tymi sukienkami to jest tak ze kazda ma jakis urok w sobie wiec napewno cos w Lesznie znajde! pozdrawiam.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 11:14   #24
pixiegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam,
przegladalam wlasnie rozmowe dotyczaca organizacji wesela w lesznie i okolicach. ja jestem ze wschowy i musze jeszcze znalezc na przyszly rok kamerzyste i fotografa. Widzialam ze pojawily sie jakies nazwiska, czy moglabym prosic o jakies namiary (nr tel lub strone internetowa) i ile kosztuja ich uslugi. Za wszelkie informacje wielkie dzieki. A czy interesuje Cie sala w Dębowej Łęce lub zamek we Wschowie?moze tam warto jeszcze sprobowac ppozdrawiam i czekam na odpowiedz
pixiegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 11:48   #25
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
zamierzam kupic sukienke, ale nie wykluczone ze pozniej ja odsprzedam no bo bez sensu zeby lezala w szafie, a tak moze jakas dziewczyna skorzysta. a jesli chodzi o kwiaciarnie to jeszcze nie wiem w jakiej bede zamawiala moj bukiecik, ale zawsze na jakiekolwiek uroczystosci kwiaty kupowalam w kwiaciarni prz ul. Łaziebnej, w tej blizej rynku i zawsze bylam zadowolaona takze chyba te kwiaciarnie wybiore. Wiesz juz z jakich kwiatkow chcialabys miec bukiet??? ja chyba z rozowych lilii, ale na 100% jeszcz nie wiem. bardzo podobaja mi sie tez biale tulipany rowno sciete i lodygi owiniete biala tasiemka, skromnie ale pieknie, ale w sierpniu chyba bedzie problem z tulipanami! a druga sprawa to taka ze chce miec we wlosach takze wpietego duzego kwiata zamiast welonu no i najlepiej jak to bedzie taki sam kwiat jak w bukiecie, a tuliapanek za ladnie by sie we wlosach nie prezentowal wiec dlatego tez mysle o liliach koniecznie blado rozowe! jesli chodzi o te salony to dzieki za stronki zaraz sobie zerkne co tam maja ciekawego , a z tymi sukienkami to jest tak ze kazda ma jakis urok w sobie wiec napewno cos w Lesznie znajde! pozdrawiam.
ja jeśli kupie sukienkę to też na pewno ją potem będę chciała sprzedać. Chociaż nie wykluczam też wypożyczenia, wszystko zależy właściwie od ceny, jeśli moja wymarzona będzie koszmarnie droga to wtedy ją tylko wypożyczę.
Jeśli chodzi o kwiaciarnię to ja tez myślę o tej na Łaziebnej Jak dla mnie robią tam najładniejsze bukiety w całym Lesznie i w dodatku nie jest to droga kwiaciarnia. Chciałabym bukiet z róż, eustomy, do końca nie mam typu, ale raczej stawiam na kompozycję z róż i innych kwiatów. Tulipanów raczej nie będzie w sierpniu, a szkoda bo to bardzo piękne kwiaty. Tez chciałabym bukiet w odcieniach różu, albo bieli, kremu coś w ten deseń.
A jak sprawa z salą?

Cytat:
Napisane przez pixiegirl Pokaż wiadomość
Witam,
przegladalam wlasnie rozmowe dotyczaca organizacji wesela w lesznie i okolicach. ja jestem ze wschowy i musze jeszcze znalezc na przyszly rok kamerzyste i fotografa. Widzialam ze pojawily sie jakies nazwiska, czy moglabym prosic o jakies namiary (nr tel lub strone internetowa) i ile kosztuja ich uslugi. Za wszelkie informacje wielkie dzieki. A czy interesuje Cie sala w Dębowej Łęce lub zamek we Wschowie?moze tam warto jeszcze sprobowac ppozdrawiam i czekam na odpowiedz
Witaj Robiliśmy na początku roku rozeznanie po fotografach i kamerzystach w Lesznie i generalnie ceny sa bardzo zblizone. Przeważnie za filmowanie wesela chcą 800 zł, a za zdjęcia to juz zależy od fotografa przeważnie 800 zl za 100 zdjęć w albumie, zdarzało się też 600 zł za 60 zdjęć. Jeśli chcesz zdjęcia również na płycie to musisz dodatkowo za nią zapłacić, przeważnie ok 100 zł.
Ja mam fotografa i kamerzystę z Rydzyny z firmy VideoArtFilm, oto ich strona internetowa www.videoartfilm.pl . Filmowanie jest tu w cenie 800 zł ( dostajemy 2 komplety filmu weselnego) oraz 500 zł za zdjęcia ( ok. 40-45 zdjęć w albumie). Jeśli chcielibyśmy zwiększyć liczbę zdjęć w albumie to za 20 dodatkowych zapłacimy 100 zl. Za płytę z wszystkim zdjęciami tez 100 zł z tego co pamiętam.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem
Orientujesz sie ile za os. płaci się w sali w Dębowej łęce? to jest zdaje się lokal Hubertus? dobrze kojarzę?
No i jeszcze jedno w sumie najważniejsze pytanie kiedy ślubujecie?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 12:35   #26
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hejka! jesli chodzi o kamerzytse to moge podac ci jeszcze dwa nazwiska tj, Piotr Tojek z Włoszakowic www.piotrtojek.go.pl takze foto waza tel. 529-74-74.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 12:40   #27
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
hejka! jesli chodzi o kamerzytse to moge podac ci jeszcze dwa nazwiska tj, Piotr Tojek z Włoszakowic www.piotrtojek.go.pl takze foto waza tel. 529-74-74.
ooo właśnie ten pan bierze za filmowanie 750 zł, za zdjęcia nie pamiętam, ale zdjęcia wydają mi się nieciekawe, za bardzo przerobione, ramki itd. przynajmniej te na jego stronie. Natomiast jego filmy mi się podobają
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 12:42   #28
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

czesc baja_86! musze ci napisac ze wlasnie przelozylismy date slubu 15 sierpnia byla to moja wymarzona, ale niestety nie dalo sie tego zorganizowac Nasz slub bedzie 8 sierpnia 2009 na sali w Nowej Wsi z jedzeniem we wlasnym zakresie, w sumie od poczatku sie na to nastawialismy bo zawsze jest troche taniej i napewno smaczniej. jesli chodzi o kosciol to bedzie u sw. Jana o godz. 15. zastanawiam sie czy to troche nie za wczesnie, ale wszyscy mowia ze za nim dojedziemy, wszyscy oskladaja zyczenia to bedzie juz 18 wiec chyba nie bedzie zle. pozdrawiam
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 12:52   #29
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
czesc baja_86! musze ci napisac ze wlasnie przelozylismy date slubu 15 sierpnia byla to moja wymarzona, ale niestety nie dalo sie tego zorganizowac Nasz slub bedzie 8 sierpnia 2009 na sali w Nowej Wsi z jedzeniem we wlasnym zakresie, w sumie od poczatku sie na to nastawialismy bo zawsze jest troche taniej i napewno smaczniej. jesli chodzi o kosciol to bedzie u sw. Jana o godz. 15. zastanawiam sie czy to troche nie za wczesnie, ale wszyscy mowia ze za nim dojedziemy, wszyscy oskladaja zyczenia to bedzie juz 18 wiec chyba nie bedzie zle. pozdrawiam
Sylwio (jeśli to twoje imię) bardzo sie cieszę, że ślubujemy tego samego dnia To jest również piękna data Pomyśl sobie, że te dwie ósemeczki to jak dwa znaki nieskończoności, a to dobrze chyba wróży
Godzina jak najbardziej odpowiednia nie za wcześnie, tym bardziej, że troszkę trzeba będzie dojechać do sali Ja planuje ślub na 16, bo chcemy jeszcze przed mszą wyskoczyć na mały plener jeśli pogoda pozwoli, a że ślub i wesele w jednej miejscowości to mogę sobie na to pozwolić My również będziemy mieć kucharkę, ale cieszę się bo uda się zaoszczędzić, no i nie interesuje mnie nic poza dostarczeniem jej wszystkich produktów, wszystko robi sama ze swoją obsługą, więc mogę być o to spokojna.
Wiadomo, że załatwiania będzie więcej niż gdyby wesele było w restauracji, ale damy radę Od czego ma się rodzinę
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 22:45   #30
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Pewnie ze data fajna, jeszcze kilka dni i na dobre wbije sobie ja do glowki Tez sie ciesze ze bedziemy slubowaly w ten sam dzien napewno sobie o Tobie pomysle rowniez ciesze sie ze mamy kucharki bo wiem ze wszytsko bedzie bardzo smaczne i tak zwane "swojskiej roboty" a wiadomo ze to najlepsze. Slyszalam o tym ze bardzo czesto zdaza sie w restauracjach, ze prosza o dostarczenie kur jesli chce sie miec dobry rosolek i wiele innych rzeczy jesli sie chce miec lepsze takze do tej ceny za osobe pewnie trzeba jeszcze dolozyc. cos chcialam sie jeszcze Ciebie zapytac, ale jakos wylecialo mi z glowy. P.s Macie juz upatrzone jakies obraczki?? pozdrawiam.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.