pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 10:13   #1
sowaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 54

pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?


jak w temacie, jakiej firmy macie swoje pierścionki zaręczynowe? Ja wybrałam sobie Yes ale wiem że sporo osób wybiera małych jubilerów, żeby mieć niepowtarzalny wzór.
Teraz pomagam bratu z wyborem pierścionka i zastanawiam się czy polecić mu dużą markę (Yes, Apart itd) czy raczej coś niestandardowego?
sowaqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:43   #2
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ja bym poleciła jakiegoś mniejszego jubilera, nawet nie ze względu na niepowtarzalność wzorów, bo w obecnych czasach raczej o to ciężko, ale ze względu na cenę. Na pewno mniej będzie kosztował pierścionek w małym zakładzie a ten sam w Kruku Yes czy Aparcie - ponieważ u nich płaci się głównie za markę.
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:53   #3
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

ja mam z apartu (2 zareczynowe) + komplet do nich (do tego pierwszego) zawieszka z kolczykami (białe i żółte złoto z brylancikami)
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:59   #4
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

To dwa razy Ci się narzeczony oświadczał?
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:13   #5
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

raz

a drugi dostałam do kompletu (z tej samej serii co ten pierwszy - najwazniejszy)

sciagnelam pozostałe pierścionki po zareczynach i bylo mi trochę "łyso" na placach więc dostałam niespodziankę
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:23   #6
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

A moj pierscionek jest z Onyx
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:36   #7
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

a ja polecam obrączki z ŁAZURA. Są tak samo sliczne jak te z Apartu czy Kruka a cenowo naprawdę odbijają. Komplet obrączek z białego i żółtego złota z grawerami to koszt max 2000 tyś.
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 15:10   #8
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ale tu nie jest mowa o obrączkach a o pierścionkach zaręczynowych
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:29   #9
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
ja mam z apartu (2 zareczynowe) + komplet do nich (do tego pierwszego) zawieszka z kolczykami (białe i żółte złoto z brylancikami)
Sunshine, chwalisz sie tym już chyba 5 raz na wiżażu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:50   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

ja mam z Węca i jest ok. ma juz ponad 3 lata, a wyglada jak nowka sztuka - nic mu sie nie dzieje
ja bym nie patrzyla na konkretna firme, a poprostu na oferte, konkretne modele
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:18   #11
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ja mam pierscionek z Yes i jestem zadowolona bardzo bo podoba mi sie bardzo lubie tez ta firme, bo maja fajna bizuterie.

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2009-03-17 o 16:20
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 16:21   #12
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

ja mam z Aparta białe złoto z brylantem i działaSugerowałabym się ofertą a nie marką.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:30   #13
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ja mam pierścionek z Apartu..wcześniej oglądałam mnóstwo katalogów zarówno znanaych firm jak i tych małych jubilerów, i miomo, że w Aparcie mają wysokie ceny to zdecydowałam się na tę właśnie firmę z jednego głównego powodu...mają naprawdę orginalne wzory a zarazem ich pierścionki są perfekcyjnie wykonane. Mają materiały najwyższej jakości.Jak porównam mój pierścionek z innymi ( wykonanymi w małych salonikach) to naprawde różnią się.Poza tym( byc może to zależy od modelu) jest skromny a zarazem szykowny...i wydaje mi sie, że to cecha wyrobów tej firmy, mają klasę. Moim osobistym zdaniem jest, iż warto dołożyć te 100-200 zł. i mieć gwarancję jakości. Choć nie twierdzę, że pierścionki z małych saloników są gorsze, poprostu ja na takie trafiałam.
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:41   #14
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ja mam Apart-platyna z brylantem

L_V ja tez już widziałam gdzieś 'to chwalenie się "
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-03-17 o 16:42
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 17:26   #15
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Sunshine, chwalisz sie tym już chyba 5 raz na wiżażu
do upadłego bedę sie chwaliła
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:42   #16
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Poza tym( byc może to zależy od modelu) jest skromny a zarazem szykowny...i wydaje mi sie, że to cecha wyrobów tej firmy, mają klasę. Moim osobistym zdaniem jest, iż warto dołożyć te 100-200 zł. i mieć gwarancję jakości. .
oj dziala reklama na lud, dziala

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
do upadłego bedę sie chwaliła
jesli masz taka potrzebe to sie chwal...
tylko zastanawiam sie jaki to skutek zacznie w pewnym momencie odnosic
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:18   #17
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Do Lain- nie wiem co rozumiesz pod wyrażeniem działania reklamy. Katalogi salonów jubilerskich wyglądaja b.podobnie dlatego tu akurat wykluczone jest to o czym mówisz.Reklam telewizyjnych nie widziłam jeśli takowe były( nie wiem). Choć katalogi wyglądaja łudząco podobnie to ich produkty nie...mogę tu porównać np. Skorpiona i Apart...a takie przyklady można mnożyć. Poza tym pierścionka nie wybiera się ze względu na firmę, bo w przeciwieństwie do ubrań nie ma tam nigdzie znaków firmowych..o tym skąd on jest wiesz Ty i twój narzeczony no i co najwyżej zainteresowani.Ważny jest wygląd...i to coś.
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:31   #18
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ja tez mam wrażenie, że pierścionki dobrych marek są wykonane jakoś tak bardziej starannie I w dużych salonach mają lepszej jakości brylanty (w małych, jak mój narzeczony szukał, to często miał problem ze znalezieniem czystości powyżej standardowej) Dlatego też często te pierścionki są droższe, ale i błyszczą się niesamowicie

W aparcie mają śliczne wzory, w kruku jakoś mi nie pasują, ale co kto woli
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:44   #19
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
jesli masz taka potrzebe to sie chwal...
tylko zastanawiam sie jaki to skutek zacznie w pewnym momencie odnosic

normalny
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 20:30   #20
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Ja mam pierścionek z Apartu..wcześniej oglądałam mnóstwo katalogów zarówno znanaych firm jak i tych małych jubilerów, i miomo, że w Aparcie mają wysokie ceny to zdecydowałam się na tę właśnie firmę z jednego głównego powodu...mają naprawdę orginalne wzory a zarazem ich pierścionki są perfekcyjnie wykonane. Mają materiały najwyższej jakości.Jak porównam mój pierścionek z innymi ( wykonanymi w małych salonikach) to naprawde różnią się.Poza tym( byc może to zależy od modelu) jest skromny a zarazem szykowny...i wydaje mi sie, że to cecha wyrobów tej firmy, mają klasę. Moim osobistym zdaniem jest, iż warto dołożyć te 100-200 zł. i mieć gwarancję jakości. Choć nie twierdzę, że pierścionki z małych saloników są gorsze, poprostu ja na takie trafiałam.
hmmm ja mój mam z białego złota z brylantem, błyszczy się pięknie,nic się nie dzieje mimo że nie jest z żadnej z "wysokopółkowych" firm. Ja sądzę że te wszystkie Yes, Aparty, Kruki to mają tak drogo bo:
a) mają salony w wypasionych centrach handlowych gdzie sam wynajem powierzchni wymaga od nich ceny wyższej na dzień dobry o te 100 czy 200 zł.
b) tracą kupę kasy na reklamę, w czasopismach, w TV itp.
Nie będę dawać komuś 100-200zł za to, że na pudełku będę miała napisane Apart, skoro jakością to nie odbiega od tych produktów w "niezrzeszonych" sklepikach jubilerskich. Myślę, że mówienie, że coś jest lepszej jakości bo jest z Yes to tak jak upieranie się że błyszczyk z Diora jest lepszy niż np. z Clinique, bo ten pierwszy jest o 30 zł droższy. BS moim zdaniem .
Zrobię lekki Offtop - ale tylko lekki:
Niedawno szukałam obrączek. Jakiś miesiąc temu weszłam do Yes. Mają tam takie zwykłe, typowe, proste obrączki, takie jak mi się podobają. No więc kosztowały 540zł za sztukę. Jakoś tak, dokładnie nie pamiętam, jeszcze miał być rabacik jakiś, myślę sobie - git, ładne, zwykłe, pokazuję TŻtowi i zamawiamy. W sobotę tą mieliśmy zamówić. W tygodniu poprzedzającym poszłam kolezance pokazać jakie mi się podobają - pokazuję, mówimy "no, ładne, fajne" - patrzę na cenę - 899zł. Myślę sobie - ŚWIETNIE, potaniały i pytam pani "to cena za obie tak? ". Jakież było moje zdziwienie, gdy Pani ze stoickim spokojem i usmiechem odparowała: "Nie, za sztukę. Złoto poszło w górę." . Myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Koleżanka mnie uspokoiła, wyszłyśmy, załamka. Mówię sobie - ślubu nie będzie, koniec nie dam 1800zł za dwie najzwyklejsze obrączki. No ale po drodze weszłyśmy do normalnego salonu jubilerskiego - panie mi zrobiły wycenę i wyszło MAX 1200zł za dwie,może nawet 1050zł, w zależności ile wagowo wyjdzie. I dowiedziałam się, że owszem, złoto podrożało, ale nie aż o 100% litości... Panie w sklepie stwierdziły, że tym lepiej dla nich bo przynajmniej klienci się zlecą!
Bedziemy mieli piękne obrączki z białego złota za NORMALNĄ cenę, z grawerem wliczonym.
jestem jak najbardziej za niefirmową biżuterią.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:46   #21
wistar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 126
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ja mam od Kruka. Wzór raczej klasyczny: złoto żółte+białe+kamień. Narzeczony powiedział, że wybrał kruka dlatego, że po pierwsze został lepiej potraktowany przez obsługę (w Aparcie łaskę mu zrobili, że odpowiedzieli na jego pytania). Po drugie w Kruku jest bezpłatny assistance dożywotnio.

Osobiście nie zależy mi na opakowaniu czy firmie. Nie uważam też, żeby biżuteria z tzw renomowanych salonów była lepsza. Złoto to złoto, jeśli ma ileś tam karatów to chyba jest jednakowe. Po prostu chyba narzeczony chciał zaszaleć i to nawet miłe.

A zeby nie było, że tu reklamę uprawiam, to przygladalismy się w kruku na obrączki i szczerze mówiac to mały wybór, mało wzorów, nic specjalnego nie zauważyłam i ceny wysokie.

Edytowane przez wistar
Czas edycji: 2009-03-17 o 20:51
wistar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:57   #22
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Zgadzam się z toba, że firma jest nie ważna..jednak napisalaś tu coś co nie każdy wie..jakość zależy od karatów i od masy..a jeśli mówimy o np.brylantach to od szlifu, przejrzystości itd...Mi osobiście obrączki w kruku i w aparcie tez sie nie podobaja...
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:47   #23
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez wistar Pokaż wiadomość
Ja mam od Kruka. Wzór raczej klasyczny: złoto żółte+białe+kamień. Narzeczony powiedział, że wybrał kruka dlatego, że po pierwsze został lepiej potraktowany przez obsługę (w Aparcie łaskę mu zrobili, że odpowiedzieli na jego pytania). Po drugie w Kruku jest bezpłatny assistance dożywotnio.

Osobiście nie zależy mi na opakowaniu czy firmie. Nie uważam też, żeby biżuteria z tzw renomowanych salonów była lepsza. Złoto to złoto, jeśli ma ileś tam karatów to chyba jest jednakowe. Po prostu chyba narzeczony chciał zaszaleć i to nawet miłe.

A zeby nie było, że tu reklamę uprawiam, to przygladalismy się w kruku na obrączki i szczerze mówiac to mały wybór, mało wzorów, nic specjalnego nie zauważyłam i ceny wysokie.
Ciekawi mnie ten bezplatny assistance... znaczy się że co? bo to trzeba zawsze czytać ten drobny druczek, oni czasem uwielbiają wręcz łapać klientów na tego typu hasła.
Ogólnie chodzi o to, żebyś była zadowolona. Mój Narzeczony wybrał mi pierścionek sam i to się dla mnie liczy, idealnie trafiając w mój gust, nie wiem ile za niego dał, nie obchodzi mnie to bo mi się podoba


Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z toba, że firma jest nie ważna..jednak napisalaś tu coś co nie każdy wie..jakość zależy od karatów i od masy..a jeśli mówimy o np.brylantach to od szlifu, przejrzystości itd...Mi osobiście obrączki w kruku i w aparcie tez sie nie podobaja...
No więc jeśli moje złoto ma tyle karatów co złoto z Apartu czy Yes tojest tak samo wartościowe, trwałe i ładne. Więc po co przepłacać - wtedy płaci się za markę a to raczej nie w moim stylu Poza tym, czystość, masa, szlif czy barwa nie w każdym kamieniu jest perfekcyjna, podejrzewam, że Firmy też mają w swojej ofercie te ze skazami, mniej przejrzyste itp.
Mi obraczki się tylko w Yes podobały, no ale jak sobie z ceną pojechali to po prostu stwierdziłam że przegięli i koniec wkwietniu odbieram swoje nie mogę się doczekać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:56   #24
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Do Lain- nie wiem co rozumiesz pod wyrażeniem działania reklamy. Katalogi salonów jubilerskich wyglądaja b.podobnie dlatego tu akurat wykluczone jest to o czym mówisz.Reklam telewizyjnych nie widziłam jeśli takowe były( nie wiem). Choć katalogi wyglądaja łudząco podobnie to ich produkty nie...mogę tu porównać np. Skorpiona i Apart...a takie przyklady można mnożyć. Poza tym pierścionka nie wybiera się ze względu na firmę, bo w przeciwieństwie do ubrań nie ma tam nigdzie znaków firmowych..o tym skąd on jest wiesz Ty i twój narzeczony no i co najwyżej zainteresowani.Ważny jest wygląd...i to coś.
nie wiem co to Skorpion.
a wszechobecne reklamy Apartu to nawet ja widzialam choc ogladam TZ bardzo rzadko... o ich product placemencie w roznych serialach i programach nie wspomne
sama do Apartu nic nie mam. nawet mam ich karte stalego klienta. aczkolwiek uwazam, ze ich produkty nie roznia sie jakos specjalnie jakoscia od tych w mniejszych i mniej znanych salonach jubilerskich.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
normalny
tu wlasnie mam watpliwosc, bo prawdopodobnie odwrotny do zamierzonego
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 22:30   #25
mysia7a
Raczkowanie
 
Avatar mysia7a
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?


__________________
19.08.2009
06.11.2011
11.08.2012

Edytowane przez mysia7a
Czas edycji: 2009-11-23 o 19:41
mysia7a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 22:53   #26
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Ja mam od lokalnego, ale tak samo cenionego jak Apart czy Yes jubilera. Nazywa sie Nalewajko. Moje male cacuszko...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:06   #27
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

No więc jeśli moje złoto ma tyle karatów co złoto z Apartu czy Yes tojest tak samo wartościowe, trwałe i ładne. Więc po co przepłacać - wtedy płaci się za markę a to raczej nie w moim stylu Poza tym, czystość, masa, szlif czy barwa nie w każdym kamieniu jest perfekcyjna, podejrzewam, że Firmy też mają w swojej ofercie te ze skazami, mniej przejrzyste itp.
Mi obraczki się tylko w Yes podobały, no ale jak sobie z ceną pojechali to po prostu stwierdziłam że przegięli i koniec wkwietniu odbieram swoje nie mogę się doczekać
jesli chodzi o loklanych jubilerów - wiadomo masz wiekszy brylant a w cenie taniej niz np. z apartu

czyli gorsza barwa i czystość
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:39   #28
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

ja mam z Kruka, ale wplywu na to raczej nie mialam bo same zareczyny byly niespodzianka. cudowna niespodzianka
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:52   #29
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

ja mam pierścionek z żółtego złota z brylantem z fashion jewellery

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
jesli chodzi o loklanych jubilerów - wiadomo masz wiekszy brylant a w cenie taniej niz np. z apartu

czyli gorsza barwa i czystość
niekoniecznie
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:53   #30
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: pierścionki zaręczynowe Yes, Apart, Kruk czy inne?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
jesli masz taka potrzebe to sie chwal...
tylko zastanawiam sie jaki to skutek zacznie w pewnym momencie odnosic
otóż to...

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
normalny
Hmm....

Tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...32#post9021032

tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...52#post9036852

i tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...53#post9043353

i tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...12#post9571512

i tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...44#post9621344

i tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2#post10809052

i tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2#post11485742

i tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post11486261

i tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...9#post11486579

Moja reakcja zaczyna byc taka:
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 12:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.