przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-26, 11:00   #2491
perelkaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez missbarbie Pokaż wiadomość
Dzwonilam do tej Ani z Poznania nie robi lokowanych kto wie gdzie w poznaniu robia lokowane?((((((((((
czesc moglabys mi dac namiary na ta Anie z Poznania? bo chce tez zrobic wloski ale juz nie mam pojecia gdzie to ladnie i tanio zrobic)) pozdrawiam
perelkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 14:28   #2492
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Właśnie skonczylam zakladac dziewczynie włosy..zalozyłam 120 pasemek czarnych i 20 burgund.Na moj gust wyszło ślicznie trwało to 2,5h

Obraz 011.jpg

Obraz 012.jpg

Obraz 013.jpg

Obraz 014.jpg

Obraz 017.jpg

Obraz 019.jpg
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 14:40   #2493
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No no całkiem łądnie zdjęcia mało ostre ale widać że ładnie wyszło Oby tak dalej SIS
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 14:52   #2494
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

nie dorobilam sie jescze aparatu więc zrobilam je kamerką internetowa
mnie sie podobają bardzo bardzo bardzo , a klientka zadowolona :P
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 15:16   #2495
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Skoro zadowolona to tym lepiej

Dziewczyny jak kręcicie sobie przedłużone włosy?
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:23   #2496
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Argissa Ty to jestes odwazna , nie ma co.
A co z prawidlowym rozmieszczeniem pasemek ,prawidlowa pozycja podczas pracy i innymi niezbednikami ?
Ja niby wszystko wiem , douczona , przeszkolona , na glowce przetrenowana a za Chiny nie mam nikomu odwagi przedluzyc. Sama tez mam jakas dziwna schize i sobie tez nie dam robic kolezankom , bo uwazam ,ze to musi byc zrobione bezblednie...Byc moze wlasnie od czasu jak mialam zalozone przez kolezanke tipsy [amatorsko i z przepilowana plytka ]...dlatego teraz jestem na wszystko nadwrazliwa.
Ps . Super Ci wyszlo .Jednak jak na moje oko ,tamta dziewczyna wcale wlosow zlych nie miala .To ja mam gorsze ...Ona miala ladne.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:08   #2497
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

meyam
ja na poczatku na walki z rzepami, ale teraz na lokowko-suszarke bez zadnych odzywek, tylko ze na sucho

madziax

jesli chcesz przedluzyc ale do slugosci ok 35 cm to wydaje mi sie ze 100 pasemek powinno wystarczyc.
jesli chodzi o ringi to te rozmiaru M <z silikonem> sa dosc duze, ale po splasczezniu obcazkami staja sie na tyle plaskie ze po 3 dniach moglam juz spac na plecach hehe
najgorsze sa pierwsze dwa dni, pozniej spoko
tylko zamow z silikonem ringi, bo gwintowane "podobno ucinają wlosy" ale ja kilka takowych mam na glowie i nic mi nie odpadlo na szczescie

pozdrawiam
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 21:16   #2498
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Xenia ja sie nie boje ... jestem kosmetyczką,pracowałam kilka lat z fryzjerkami w salonie i codziennie oglądałam ich robote.Dawno dawno temu poszlam sobie na kursik fryzjerstwa ale w zyciu sie nie nauczylam tak duzo jak patrząc na fryzjerki w salonie.Od nich nauczylam sie strzyc,robic pasemka,bleage itp..Ta kobitka na zdjęciach to moja klientka na tipsy od 4 lat więc nawet jakby nie wyszło to by mi nic nie zrobiła ...
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 21:17   #2499
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ps. Xenia wlosy sie przedłuza tak samo jak sie robi pasemka - warstwami , jeden obok drugiego - wychodzi idealnie
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 22:17   #2500
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
renia a w jakiej drogerii kupilas, rossman moze? i ile to cudo kosztuje??mam tam najblizej tuz pod dommk:P maska z dove srednia moze dlatego ze krotko ja trzymalam jakies 5-7 min bo nie mialam czasu w wekend potrzymam dluzej i wtedy powiem. na pewno wlosy sie lepiej rozczesuja i ladnie pachna sa bardziej miekkie . wiecej opini w sobote
koszt 5.90 zl. ja kupilam w zwyklej drogerii ale mysle ze rossman tez ma.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 22:42   #2501
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

bylam dzisiaj u fryzjerki zagescila mi wloski sa super, tak sie ciesze
nawet mam z boku trzy ciemne pasemka hyhy

Renihair: co do sciaganie pasemek to nie wiedzialam nawet ze tak latwo to idzie, sekunda i pasemka nie ma
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 11:34   #2502
Nika277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam was cieplutko i mam pytanko...chce przedluzyc sobie wloski juz zakupilam wloski naturalne na tasmie i poradzono mi ze mozna metoda klejenia je przedluzyc .czy ktoras z was wie cos moze na ten temat i czy jest to w miare trwala metoda nieto ze po pierwszym myciu mi odpadna..pozdrawiam
Nika277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 11:54   #2503
Nika277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jezeli ktoras z was wie bardzo prosze o szybką odpowiedz
Nika277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 12:20   #2504
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja miałam włosy na taśmie klejone i Odradzam! Po dwóch tygodniach trzeba ściągać!
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 12:33   #2505
Nika277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No fajnie ze ktos mi w koncu odpisal a moglabys mi cos wiecej napisac to znaczy czy sie zsowaja czy odpadaja???
Nika277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 13:13   #2506
magdziax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

maurita

dzieki śliczne za podpowiedzi tak właśnie myślam żeby kupić ringi z silikonem, martwi mnie jednak ten kolor włosów... jak ja je później będę farbować? oczywiście chodzi o moje naturalne włosy.

powiedzcie mi cos o włosach syntetycznych? dużo gorzej wygladają od włosów naturalnych? a jak jest z ich układaniem, plączą sie???

wogole sie na tym nie znam
magdziax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 14:27   #2507
Nika277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

prosze pomozcie mi bo niemam pojecia co robic czy zgadzac sie na przedluzaniie wloskow tą tasma na kleju czy nie..prosze o pomoc
Nika277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 14:30   #2508
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

argissa Ślicznie wyszło... Jakiej długości te pasemka??? zamawiałaś od d_o_n_a??? Cieniowałaś je trochę?
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 15:12   #2509
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hey, odpisalabym szybciej ale nie siedze 24h/dobe na forum Mi po 2 tygodniaj włosy się strasznie pozsuwaly, poodklejaly chyba też jedna taśma wisiała na paru moich włoskach. Przez to ze byly bardzo obciązone powypadały :/ Po miesiącu wstyd było z domu wychodzić. Nie zgadzaj się na taśme na klej. To jest chyba jedna z najgorszych metod.
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 17:41   #2510
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej wklejam zdjecie wloskow po wczorajszym lekkim zageszczeniu
wloski mam juz 2,5 miesiaca i sa super
sory za jakosc zdjecia ale robione kamerka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 16.jpg (33,2 KB, 176 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 18:05   #2511
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Svinecko , nie obraz sie ale uwazam , ze tym razem masz naprawde ladnie.Lepiej niz poprzednio ...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 18:08   #2512
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hehe nie obrazam sie

tylko ze ja mam tak samo jak mialam

mam tylko doczepione kilka pasemek do tych co juz mialam bo sie troche wyczesaly i mam zageszczone te najciensze

a ladniej wyglada zapewne dlatego ze sa ladnie wyprostowane przez fryzjerke ja se prostuje tak troche na odwal
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 19:17   #2513
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

nicokle - 55cm,czarne od "d o n n a ".Po zalożeniu lekko podcieniowałam włosy przedłuzone i dość mocno jej naturalne włosy tak żeby nie było widac przejscia
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 19:27   #2514
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
Jak obiecałam daje fotki - z racji takiej że były robione wieczorkiem już po "warkoczowaniu" nie chciałam go rozplatać - pokazuję tylko jaki efekt jest na włosach krótkich. Wg mnie super!
zdjęcie nr 1
Zdjęcie nr 2
Zdjęcie nr 3
bardzo fajne i wiesz co wogole nie widac a kolor dobrany idealnie .
ja umowilam sie z nia na poniedzialek chce wszystko omowic i wczesniej zobaczyc wloski.
a jak twoje wloski w dotyku , mylas, modelowalas i jakie wrazenie na glowie.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 19:31   #2515
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ARGISSA dobra robota u tej dziewczyny.brawo.moze powinnas zawodowo jak inne panie .
mam pytanie jak oceniasz wloski w dotyku i pielegnacji od d_o_n_a bo sie zastanawiam.dzieki.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 20:07   #2516
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
bylam dzisiaj u fryzjerki zagescila mi wloski sa super, tak sie ciesze
nawet mam z boku trzy ciemne pasemka hyhy

Renihair: co do sciaganie pasemek to nie wiedzialam nawet ze tak latwo to idzie, sekunda i pasemka nie ma
a mogalbys opisac jak to wygladało?dzieki z góry.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 20:10   #2517
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a mogalbys opisac jak to wygladało?dzieki z góry.
no hmmm wygladalo normalnie, zaciskala ta yyy zgrzewarka (nie wiem czy to sie tak nazywa) w miejscu gdzie jest zgrzew, po czym lapala za pasemko i ciagnela je w dol a one sobie tak lekko schodzilo ze nawet nie czulam jakiegos ciagniecia czy cos
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 20:15   #2518
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez thalia_fashion Pokaż wiadomość
Teraz ja napisze co i jak po 2 tyg nowych włosków

włoski zafarbowałam - kiedy wyszlam od Reni nie bylam do konca pewna czy farbowac - po tygodniu jednak mama zauwazyla ze albo tamte wloski zjasnialy albo moje zciemnialy bo sie bardziej odroznialy( a ze mam swoje wloski krotkie tak wiec lepiej bylo je zafarbowac na jednolity kolor). farba chwycila nierownomiernie niestety moje wlosy wyszly ladne natomiast doczepiane mają troche inny odcien i nie chwycily w kazdym miejscy farby ale juz ich nie bede katowala w sumie roznice sa niewielkie tak tylko sie czepiam :P.

Kilka pasemek sie wyczesalo (jakies 3) staram sie pielegnowac je jak najdelikatniej , rozczesuje 3-4 razy dziennie (czesciej nie ma potrzeby poniewaz wloski praktycznie wogole sie nie koltunią). jedyna wada jest wyczesywanie sie wlosów na poczatku sie tak nie wyczesywaly natomiast teraz zostaje ich duzo na szczotce (okolo 10 - 15 wlosow) przy kazdym czesaniu (nie wiem , byc moze jest to normalne i wczesniej moje tez moze tak wypadaly tylko teraz bardziej to widze bo wlosy są dlugie i ciemne i duzo ich zostaje na umywalce).

Pielegnacja bardzo łatwa - wloski nie placza sie po myciu , rozczesuje bez najmniejszego problemu ( stosuje szampon + odzywka Goldwell do wlosow ekstremalnie suchych i poprawiam to pozniej Cream Regenerante Mil MIl - odzywka uzywana w salonach , pieknie pachnie )

Myje glowe co 3 - 4 dni ( tzn zarzaz wyjasnie dokladnie):

Swoje wloski u góry głowy (te ktore przykrywaja zgrzewy myje codziennie - musza byc ladnie ulozone i puszyste zeby przykryly zgrzewy) natomiast cala glowe myje raz na 3-4 dni poniewaz wloski doczepiane sie nie tluszcza wczesniej i sa puszyste wiec szkoda mi czasu na cala glowe - mycie i suszenie mojej "góry" zajmuje 10 minut

jesli chodzi o fryzury to mozna eksperymentowac do woli , tzn na pocztaku co chwile tylko dotykalam glowy czy jakis zgrzew nie wystaje (kiedy wlosy sa rozpuszczone nic nie widac , ja natomiast nie lubie rozpuszczonych - wole spiete w wielorakich kombinacjach) - tak wiec mialam wiecej problemu poniewaz kucyka sie nie da zrobic zeby tych zgrzewow od spodu nie bylo widac (za jakies 2-3 miesiace zgrzewy sie obsuna wraz z odrastajacymi wloskami moimi i beda sie chowaly w gumkę , teraz natomiast trzeba stosować triki w stylu , husteczka ozdobna ktora od spodu jest zawiazana i zakrywa zgrzewy itp). Natomiast klamra i wlosy spięte nią z tyłu calkowicie maskuje zgrzewy tak wiec trzeba sie troche nakombinowac, ale jak sie juz wpadnie na dobry pomysl to codzienne czesanie trwa 5 minut

teraz moje pytanie do Reni :

czy to normalne ze wloski sie tak wyczesuja ?? oraz ...
odpadl mi jeden zgrzew z przodu - kiedy byly na nim doczepione wlosy wowczas ich ciezar pchal cale pasmo do dolu natomiast kiedy odpadlo pasmo ( a sam zgrzew zostal na mich naturalnych wlosach) pasemko odstaje razem ze zgrzewem i wylazi co chwile spod tej warstwy kryjącej. I moje pytanko brzmi: jak pozbyc sie samego zgrzewu z tego mojego naturalnego pasemka? Mozna zmywaczem? albo rozpuszczalnikiem? oczywiscie delikatnie wacikiem tylko to jedno pasemko Coby ktos sobie nie pomyslal ze chce katowac wlosy rozpuszcalniekiem

Pozatym nie wyobrazam sobie juz zycia z innymi wlosami i wbrew opiniom powszechnym pielegnacja i czesani tych wloskow zajmuje mi polowe mniej czasu niz jak mialam takie 10 cm i trzeba je bylo codziennie pol godziny modelowac zeby jakos wygladaly

Pozdrowienia dla wszytkich wizazanek !!
to że sie wyczesuja to norma. 15 wlosów to naprawde niewiele. po ok 2 miesuacach prosze sie zgłosic na dołożenie nowych pasemek(chyba o tym wspominałam?)zgrzew mozna zdjac za pomoca czystego alkoholu lub zmywacza z acetonem. nasaczyc i delikatnie zgniesc. i to wszytko a co do pasemek ktore sie wyczesały..to jeszcze mi sie zdarza niestety żle go zamknąć...ale juz teraz coraz rzadziej dlatego zawsze daje kilka wiecej.mam nadzieje ze wkrótce dojde do takiej wprawy ze wsyztskie beda sie trzymały...wszak wprawa czyni mistrza
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 21:12   #2519
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Rowniez mialam zdejmowane w ten sam sposob.
Uprzednio zgrzewy byly podgrzane konektorem a jak zrobily sie miekkie i elastyczne schodzily bez problemu .
Nas nie boli a samo zdejmowanie fryzjerce idzie szybko i skutecznie .
A pierwszym razem mialam zdejmowane jeszcze szybciej .Jest do tego specjalny pistolet , ktory zdejmuje pasemka keratynowe ekspresowo .Chcialam sobie kupic ale dla mnie za drogi , jednak jesli ktos pracuje przy tej metodzie to on sie zwroci a i czas pracy zaoszczedzony.
W szczelin wklada sie pasemko zgrzewem ,klika palcem i ono sie skrapla plynem a nastepnie klika drugi raz i ono odpada .
Rewelacja.
http://www.friseurversand.com/friseu...84&language=de
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 21:18   #2520
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no hmmm wygladalo normalnie, zaciskala ta yyy zgrzewarka (nie wiem czy to sie tak nazywa) w miejscu gdzie jest zgrzew, po czym lapala za pasemko i ciagnela je w dol a one sobie tak lekko schodzilo ze nawet nie czulam jakiegos ciagniecia czy cos
no dobra ale na pasemku została reszta kleju zmywała je czy wyczesała? pasemka łastwo schodza po rozgrzaniu je konektorem ale zostaje troche na pasemku spoiwa..co ztym? przepraszam ze tak pytam ale lubie wszystko wiedziec.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.