przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 19:38   #4891
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
hmmm....skoro pracujesz od tygodnia w salonie, ktory zajmuje sie przedluzaniem wlosow (pracuje na m.in. na słowianach) to dlaczego nie we wlasnym miejscu pracy przdluzalas
, tylko piec dni temu poszlas do innego fryzjera???????-nooo chybaze przeduzalas u siebie w pracy i teraz robisz im ładna antyreklame
I jeszcze jedno sposob nazekania na swoje włosy sa BARDZO podobne z tym, ktory widnieje w linku z allegro wklejonym przez Renie!!!!! Dziwne,co??
Sory ale nie wierze Tobie!!!! cos to wszysto za bardzo zagmatwane w Twoich wypowiedziach od samego poczatku
OoOOoO juz sie lubie ( ja tez haha) nie badzmy naiwne


cO Do syntetykow to dobry syntetyk ponoc lepszy id naturanego wlosa... tak slyszalam .. ja sobie syntetyki chwale
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 19:39   #4892
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Juz Cie lubie ... sorrki za blad
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 19:42   #4893
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a wiecie co jest najlepsze... ?? ze to nie jest jej fotka poniewaz pokazywala swoje wloski kilka stron wczesniej i to nie byla ta sama osoba co w porzuconym przez TE PANIE avatarze wklejonym przez kolezanke Anastazje wyzej .
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 19:58   #4894
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
te droższe sa lepsze. to profibry. tylko pamietaj nie moga byc dłuższe niz 50 cm najlepsza długosc to 45 cm.wowczas bedziesz sie nimi cieszyła ok 4 miesiecy.

kurcze, a dlaczego niemoga byc dłuższe?
ktos na tąwtku pisał, że koncówki trzeba co jakis czas podcinac w syntetykach. czy to prawda? Reniu, masz może w sprzedazy takie włosy?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 20:01   #4895
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
OoOOoO juz sie lubie ( ja tez haha) nie badzmy naiwne


cO Do syntetykow to dobry syntetyk ponoc lepszy id naturanego wlosa... tak slyszalam .. ja sobie syntetyki chwale

MYSIACZKA a mozesz jakies zdjęcie swoich włosów wkleić? Jakiej masz formy i jak z układnaniem ich, suszeniem. Nie wyglądają troche jak wlosy barbie? jaką meodą masz je założone?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 20:41   #4896
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

(www.greatlengths.net co to za metoda?orientuje sie ktoś?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 20:52   #4897
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
(www.greatlengths.net co to za metoda?orientuje sie ktoś?
renihair o tym pisała strone wczesniej
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 21:01   #4898
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
hmmm....skoro pracujesz od tygodnia w salonie, ktory zajmuje sie przedluzaniem wlosow (pracuje na m.in. na słowianach) to dlaczego nie we wlasnym miejscu pracy przdluzalas
, tylko piec dni temu poszlas do innego fryzjera???????-nooo chybaze przeduzalas u siebie w pracy i teraz robisz im ładna antyreklame
I jeszcze jedno sposob nazekania na swoje włosy sa BARDZO podobne z tym, ktory widnieje w linku z allegro wklejonym przez Renie!!!!! Dziwne,co??
Sory ale nie wierze Tobie!!!! cos to wszysto za bardzo zagmatwane w Twoich wypowiedziach od samego poczatku
dlaczego nie przedluzałam u siebie w salonie>??
a jak?sama sobie??
tam juz nie ma nikogo kto przedluza procz mnie!
zalozylam sobie dzis na micro 50 sztuk poniewaz okazalo sie,ze babka zalozyla mi na glowe tylko 85 pasem...A z resztą-sory ale nie jestesmy w sadzie bym musiala sie tłumaczyc przed Toba i nie bardzo mi zalezy bys mi wierzyła...
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 21:03   #4899
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
hmmm....skoro pracujesz od tygodnia w salonie, ktory zajmuje sie przedluzaniem wlosow (pracuje na m.in. na słowianach) to dlaczego nie we wlasnym miejscu pracy przdluzalas
, tylko piec dni temu poszlas do innego fryzjera???????-nooo chybaze przeduzalas u siebie w pracy i teraz robisz im ładna antyreklame
I jeszcze jedno sposob nazekania na swoje włosy sa BARDZO podobne z tym, ktory widnieje w linku z allegro wklejonym przez Renie!!!!! Dziwne,co??
Sory ale nie wierze Tobie!!!! cos to wszysto za bardzo zagmatwane w Twoich wypowiedziach od samego poczatku
dlaczego nie przedluzałam u siebie w salonie??
a jak?sama sobie??
tam juz nie ma nikogo kto przedluza procz mnie!
zalozylam sobie dzis na micro 50 sztuk poniewaz okazalo sie,ze babka zalozyla mi na glowe tylko 85 pasem...
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:02   #4900
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
a wiecie co jest najlepsze... ?? ze to nie jest jej fotka poniewaz pokazywala swoje wloski kilka stron wczesniej i to nie byla ta sama osoba co w porzuconym przez TE PANIE avatarze wklejonym przez kolezanke Anastazje wyzej .
nie swoje,tylko czyjes włosy!radze dobrze czytac i przestac szukac dziury w całym .Ty za to piszesz strasznie niezrozumiale-musze siedziec i kminić co znowu wymysliłas///
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:04   #4901
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Według mnie aneta kręci bardzo nie lubię trolli w necie
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 22:13   #4902
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja sie nie moge doczekac na zamowienie od Pani Angela-2013...
drugi miesiac...
zamowialm na probe u kilku sprzedawcow , by moc fachowym okiem i profesjonalnymi srodkami stylizujacymi jak rowniez, w niektorych przypadkach,gdzie sprzedajacy zapewniaja ze wlosy sa slowianskie czy indyjskie ,czy nawet rosyjskie, iz mozna je farbowac ,ponieważ chce byc moze pzrelamac moje opory co wykonywania przedluzania...
lecz...niestety, na swojej wlasnej lepetynie wpielam pare pasm, czerwonych, dziewczynie znajomej niebieskie.. naturalne oczywiscie, zafarbowane przez firme u ktorej sie nabywa
potem zrobilam dwa pasma na czerwono na rzekomo (tak zapewnia producent)naturalnym ciemnym blondzie, te wlosy mialy nigdy nie byc preparowane(tak jak to napisal Pani o tych dziewiczych rosyjkich )a ja polozylam na nie srodek bez amoniaku do czerwonych pasm, ktory zmyl sie na bialo.....czyli ? stracily dziewictwo hihihi
przed moim srodkiem
owszem wyprobowalam je w ekstremalnch warunkach, bo w sloncu i mosrkiej wodzie, ale zapewniano mnie ze nie beda sie wyplukiwaly na bialo, bo nie sa preparowane, tzn sa jednakowe i w naturalnym kolozre
co do sposobu mocowania.. uwazam zetulejki sa super, poniewaz microringi kiedys i mnie mialy egzystencie 1 -dniowa..hihihi
a tulejki to wytrzymaly...to..tzn moje traktowanie...a ja z racji wieku ..mamj juz skleroze, wiec zapominam ze je mam wiec szarpie czesto te miejsca
ajednak sie trzymaja... i nawet nie wyrwalam wlosa
do metody na cieplo mam tylko zdanie ze przyczepiaja na stale...



ale juz sie zetknelam z faktem, ze z tych ponoc o naturalnym kolorze(choc nie wiezre w to ze zdolano uzbierac takie duze ilosci wlosow naturalnych jak to pisze
jedna osoba na allegro...
super ten opis ..sorki ale dla mnie (walka o ogien)zenujacy..
wszyscy oszukuja tylko holyy.......nie!!ona pisze w kolorach teczy prawde
niestey ale mysle jak i inne dziewczyny ze to reklama...nie udalo sie jej ukryc
troche mnie dziwi taki sposob, poniewaz uwazam , ze jezeli ktos sie uwaza za fachowca w tym co robi , to nie w taki sposob" walczy "o klienta- tzn obrazajac..?robiac z innych klamcow..naciagaczy
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:20   #4903
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
a ja sie nie moge doczekac na zamowienie od Pani Angela-2013...
drugi miesiac...
zamowialm na probe u kilku sprzedawcow , by moc fachowym okiem i profesjonalnymi srodkami stylizujacymi jak rowniez, w niektorych przypadkach,gdzie sprzedajacy zapewniaja ze wlosy sa slowianskie czy indyjskie ,czy nawet rosyjskie, iz mozna je farbowac ,ponieważ chce byc moze pzrelamac moje opory co wykonywania przedluzania...
lecz...niestety, na swojej wlasnej lepetynie wpielam pare pasm, czerwonych, dziewczynie znajomej niebieskie.. naturalne oczywiscie, zafarbowane przez firme u ktorej sie nabywa
potem zrobilam dwa pasma na czerwono na rzekomo (tak zapewnia producent)naturalnym ciemnym blondzie, te wlosy mialy nigdy nie byc preparowane(tak jak to napisal Pani o tych dziewiczych rosyjkich )a ja polozylam na nie srodek bez amoniaku do czerwonych pasm, ktory zmyl sie na bialo.....czyli ? stracily dziewictwo hihihi
przed moim srodkiem
owszem wyprobowalam je w ekstremalnch warunkach, bo w sloncu i mosrkiej wodzie, ale zapewniano mnie ze nie beda sie wyplukiwaly na bialo, bo nie sa preparowane, tzn sa jednakowe i w naturalnym kolozre
co do sposobu mocowania.. uwazam zetulejki sa super, poniewaz microringi kiedys i mnie mialy egzystencie 1 -dniowa..hihihi
a tulejki to wytrzymaly...to..tzn moje traktowanie...a ja z racji wieku ..mamj juz skleroze, wiec zapominam ze je mam wiec szarpie czesto te miejsca
ajednak sie trzymaja... i nawet nie wyrwalam wlosa
do metody na cieplo mam tylko zdanie ze przyczepiaja na stale...



ale juz sie zetknelam z faktem, ze z tych ponoc o naturalnym kolorze(choc nie wiezre w to ze zdolano uzbierac takie duze ilosci wlosow naturalnych jak to pisze
jedna osoba na allegro...
super ten opis ..sorki ale dla mnie (walka o ogien)zenujacy..
wszyscy oszukuja tylko holyy.......nie!!ona pisze w kolorach teczy prawde
niestey ale mysle jak i inne dziewczyny ze to reklama...nie udalo sie jej ukryc
troche mnie dziwi taki sposob, poniewaz uwazam , ze jezeli ktos sie uwaza za fachowca w tym co robi , to nie w taki sposob" walczy "o klienta- tzn obrazajac..?robiac z innych klamcow..naciagaczy
no i z powodu tej naturalności naturalnych włosów, ja celuje tym razem w syntetyki. Dobrych naturalnych, dziewiczo słowiańskich włosów, to ja nie miałam już baaardzo dawno. Hmmm, ostatnio tylko przedlużyłam sobie przód....własnymi włosami z tyłu. hehehe. autoprzedłużanie
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:24   #4904
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
dlaczego nie przedluzałam u siebie w salonie>??
a jak?sama sobie??
tam juz nie ma nikogo kto przedluza procz mnie!
zalozylam sobie dzis na micro 50 sztuk poniewaz okazalo sie,ze babka zalozyla mi na glowe tylko 85 pasem...A z resztą-sory ale nie jestesmy w sadzie bym musiala sie tłumaczyc przed Toba i nie bardzo mi zalezy bys mi wierzyła...
oczywiscie nie musisz odpierac moich zarzutow ani ich tez przyjmowac...ja poprostu wyrazilam swoje zdanie (do czego mam prawo)a czy ktos sie z nim zadza czy nie to juz inna sprawa
Jak dla mnie krecisz i tyle
Zakonczyłam dyskusje na ten temat
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:24   #4905
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez pandziksa Pokaż wiadomość
Według mnie aneta kręci bardzo nie lubię trolli w necie
sie gra sie sie ma sie
Nic sie na to nie da poradzić. Trzeba mieć tylko oczy otwarte i troche oleju pod kopułą...
Wróćmy do ciekawszych tematów. Jak tam wasze włoski
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:35   #4906
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
a ja sie nie moge doczekac na zamowienie od Pani Angela-2013...
drugi miesiac...
zamowialm na probe u kilku sprzedawcow , by moc fachowym okiem i profesjonalnymi srodkami stylizujacymi jak rowniez, w niektorych przypadkach,gdzie sprzedajacy zapewniaja ze wlosy sa slowianskie czy indyjskie ,czy nawet rosyjskie, iz mozna je farbowac ,ponieważ chce byc moze pzrelamac moje opory co wykonywania przedluzania...
lecz...niestety, na swojej wlasnej lepetynie wpielam pare pasm, czerwonych, dziewczynie znajomej niebieskie.. naturalne oczywiscie, zafarbowane przez firme u ktorej sie nabywa
potem zrobilam dwa pasma na czerwono na rzekomo (tak zapewnia producent)naturalnym ciemnym blondzie, te wlosy mialy nigdy nie byc preparowane(tak jak to napisal Pani o tych dziewiczych rosyjkich )a ja polozylam na nie srodek bez amoniaku do czerwonych pasm, ktory zmyl sie na bialo.....czyli ? stracily dziewictwo hihihi
przed moim srodkiem
owszem wyprobowalam je w ekstremalnch warunkach, bo w sloncu i mosrkiej wodzie, ale zapewniano mnie ze nie beda sie wyplukiwaly na bialo, bo nie sa preparowane, tzn sa jednakowe i w naturalnym kolozre
co do sposobu mocowania.. uwazam zetulejki sa super, poniewaz microringi kiedys i mnie mialy egzystencie 1 -dniowa..hihihi
a tulejki to wytrzymaly...to..tzn moje traktowanie...a ja z racji wieku ..mamj juz skleroze, wiec zapominam ze je mam wiec szarpie czesto te miejsca
ajednak sie trzymaja... i nawet nie wyrwalam wlosa
do metody na cieplo mam tylko zdanie ze przyczepiaja na stale...



ale juz sie zetknelam z faktem, ze z tych ponoc o naturalnym kolorze(choc nie wiezre w to ze zdolano uzbierac takie duze ilosci wlosow naturalnych jak to pisze
jedna osoba na allegro...
super ten opis ..sorki ale dla mnie (walka o ogien)zenujacy..
wszyscy oszukuja tylko holyy.......nie!!ona pisze w kolorach teczy prawde
niestey ale mysle jak i inne dziewczyny ze to reklama...nie udalo sie jej ukryc
troche mnie dziwi taki sposob, poniewaz uwazam , ze jezeli ktos sie uwaza za fachowca w tym co robi , to nie w taki sposob" walczy "o klienta- tzn obrazajac..?robiac z innych klamcow..naciagaczy

nie rozumiem tej ostatniej części, chodzi o jakiegoś sprzedawce z allegro?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:42   #4907
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aneta_polish..zalozylas sobie w salonie sama? 50 szt?
hmmm... zdolna jestes
piszesz ze nikogo juz nie ma kto pzredluza u Ciebie ...a jednak przedluzylas-dodalas
a przynajmniej tam..gdzie ci zakaldano i cie oszukano zrobilas reklamacje?
wiesz ..ja cos tez czuje...pzrez ekran...kompa...ze ...ale jeszcze poczekam..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:48   #4908
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://www.allegro.pl/item253904382_...ziewicze_.html
chodzi o ta allegrowiczke
nie bylo ofert kupna...ja bym tez nie kupila, po takim tekscie...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 23:00   #4909
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item253904382_...ziewicze_.html
chodzi o ta allegrowiczke
nie bylo ofert kupna...ja bym tez nie kupila, po takim tekscie...

zmyliło mnie słowo holy, dlatego nie dostrzegłam ironii, heheh,

Znalazlam na allegro kogos z wrocka, kto robi włosy syntetyczne, przejad esie chyba jutro i popatrze czy te syntetyki sa czegoś warte. Przeglądnełam jescze raz to forum i sa wizażanki, ktore chwalą syntetyki. Podobno są dużo lzejsze. Fajnie by było....

ok, dobranoc wszystkim

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2007-10-10 o 23:04 Powód: iście spać :)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 05:45   #4910
cler29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkie dziewczynki od dłuzszego czasu czytam forum i szlak mnie trafia jak niektóre panie typu Aneta polish próbują wciskać innym kity które kupy się nie trzymają .Zdjęcie które zamieściła aneta niby swojej kuzynki jest zdjęciem śćiągniętym z neta a dokładnie ze strony racoona .Mam to zdjecie w swoim kompie już od paru lat odkąd pierwszy raz przedłuzyłam sobie włoski .Pozdrawiam cieplutko
cler29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 08:42   #4911
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez cler29 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczynki od dłuzszego czasu czytam forum i szlak mnie trafia jak niektóre panie typu Aneta polish próbują wciskać innym kity które kupy się nie trzymają .Zdjęcie które zamieściła aneta niby swojej kuzynki jest zdjęciem śćiągniętym z neta a dokładnie ze strony racoona .Mam to zdjecie w swoim kompie już od paru lat odkąd pierwszy raz przedłuzyłam sobie włoski .Pozdrawiam cieplutko

jaką metodą przedłużasz? naturalne czy syntetyki?



Weszłam na strone tego allegrowicza i o mało nie padlam ze śmiechu. Podłączyli w reklamie inne strony z haslem "przedłużanie włosów".
Reni, wiedzialam, ze jestes podwójnym agentem , potrójnym, bo jeszcze monique
Ale kabaret. Z tymi banami to przesadzaja. Wklejaja w reklamie stronki konkurencji. ja kiedyś na blogu miałam wklejony baner jakies partii politycznej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie2.JPG (112,5 KB, 78 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:19   #4912
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
aneta_polish..zalozylas sobie w salonie sama? 50 szt?
hmmm... zdolna jestes
piszesz ze nikogo juz nie ma kto pzredluza u Ciebie ...a jednak przedluzylas-dodalas
a przynajmniej tam..gdzie ci zakaldano i cie oszukano zrobilas reklamacje?
wiesz ..ja cos tez czuje...pzrez ekran...kompa...ze ...ale jeszcze poczekam..
Ja cały czas wierzę,ze znajdzie sie tu choc jedna osoba mająca tyle rozumu by pojąć to wszystko...
Tak-dodałam sobie na micro 50 sztuk na boki-bo w tym salonie zalozono mi tylko 80 pare...
Z przodem nic nie robiono-za to scieniowali ostro
To chyba nic trudnego?zreszta dla kogos kto od dawna sie przedluzaniami interesuje.I robil to na co dzien kolezankom-teraz juz klientkom...Tu za to cały czas spotykam sie z atakiem-i to na dodatek od dziewczyn -gdzie jak patrze co za bzdury wypisuja to o mało ze smiechu nie pękam.....
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:20   #4913
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item253904382_...ziewicze_.html
chodzi o ta allegrowiczke
nie bylo ofert kupna...ja bym tez nie kupila, po takim tekscie...
tak-zlikwidowalam ta aukcje poniewaz dziewczyna ktora mi wlosy robila zadzwoniła i jednak reklamacje przyjeła.zalozy mi wiecej wlosow w ramach kwoty jaka zaplacilam-a ta aukcje nie była dla niej zadna chlubą
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:23   #4914
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość



jaką metodą przedłużasz? naturalne czy syntetyki?



Weszłam na strone tego allegrowicza i o mało nie padlam ze śmiechu. Podłączyli w reklamie inne strony z haslem "przedłużanie włosów".
Reni, wiedzialam, ze jestes podwójnym agentem , potrójnym, bo jeszcze monique
Ale kabaret. Z tymi banami to przesadzaja. Wklejaja w reklamie stronki konkurencji. ja kiedyś na blogu miałam wklejony baner jakies partii politycznej
TO STRONA SALONU-ALE WIDZE,ZE TO ZA DUZO JAK NA TWOJA GŁOWE...

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość



jaką metodą przedłużasz? naturalne czy syntetyki?



Weszłam na strone tego allegrowicza i o mało nie padlam ze śmiechu. Podłączyli w reklamie inne strony z haslem "przedłużanie włosów".
Reni, wiedzialam, ze jestes podwójnym agentem , potrójnym, bo jeszcze monique
Ale kabaret. Z tymi banami to przesadzaja. Wklejaja w reklamie stronki konkurencji. ja kiedyś na blogu miałam wklejony baner jakies partii politycznej
DLACZEGO KŁAMIESZ?DO KPIENIA(CO TY UWAZAM ROBISZ Z ZWYŁEJ ZAZDROŚCI)
ZDAZYLAM SIE POMAŁU PRZYZWYCZAJAC-ALE DO KLAMSTW NIE MAM ZAMIARU??OD KIEDY TO RACOON ROBI ZDJECIA KLIENTKOM W DOMU>>JESTES SMIESZNA POPROSTU-A NA DODATEK KLAMCZUCHA!!
PODAJ LINK DO TEJ STRONY SKOROS TAKA MADRA?!ZENADA
__________________
A.

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-10-11 o 13:22
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:27   #4915
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Nie kłam dziewczyno!!przeslij link do tej strony jesli taka mądra jestes.Do kpienia z innych sie juz zaczynalam przyzwyczajac ale do klamstw i oszczerstw -nie mam zamiaru!!od kiedy to racoon robi zdjecia klientkom w domu??!!bezczelność poprostu-zenujące!!!!!!!!!!!!!
co jest żenujące??? O CZYM JA KŁAMIE??? A skąd ja mam wiedziec kto komu gdzie zdjęcia robi???
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:30   #4916
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
DLACZEGO KŁAMIESZ?DO KPIENIA(CO TY UWAZAM ROBISZ Z ZWYŁEJ ZAZDROŚCI)
ZDAZYLAM SIE POMAŁU PRZYZWYCZAJAC-ALE DO KLAMSTW NIE MAM ZAMIARU??OD KIEDY TO RACOON ROBI ZDJECIA KLIENTKOM W DOMU>>JESTES SMIESZNA POPROSTU-A NA DODATEK KLAMCZUCHA!!
PODAJ LINK DO TEJ STRONY SKOROS TAKA MADRA?!ZENADA

o co z zazdrości? chyba ci sie cos pomyliło ... porządnie.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:40   #4917
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
a ja sie nie moge doczekac na zamowienie od Pani Angela-2013...
drugi miesiac...
zamowialm na probe u kilku sprzedawcow , by moc fachowym okiem i profesjonalnymi srodkami stylizujacymi...
No i ja tez nie moge sie doczekac , az je Pani dostanie . Bylabym wdzieczna GAGO, gdyby chciala Pani pozniej wyrazic opinie na ich temat . Bo z kolei mnie szlag trafia , ze owe wlosy " tak piekne , wspaniale i niby nie placzace sie przez caly okres noszenia ( pytanie jak dlugi to okres ?) mnie doprowadzily do rozpaczy po kilku myciach . Wychodzi na to , ze ja niewdzieczna , sie nie znam i sie czepiam .
Dlatego chetnie zobacze co Pani o nich napisze . Zakladajac , ze dostanie pani te same co i ja , bo to forum raczej publiczne ...

Dla porownania , mialam juz 3 razy przedluzane wlosy i za kazdym razem innymi , nowymi wlosami . Podczas gdy poprzednie , noszone ponad pol roku spoczywaja na dnie kuferka w stanie dosyc dobrym , to te wyzej wymienione wlosy , nie doczekawszy nawet 3 miesiaca zjechane poniewieraja sie w worku. Wszyscy z rodziny zgodnym chorem uznali , ze co jak co ale tamte wlosy byly wyjatkowo brzydkie ,jak matowy , niedoczesany mop . Wstydzilam sie ich . Bylam zla.


A tak przy okazji , fajnie dziewczyny , ze czuwacie i macie oczy szeroko otwarte . Przedluzanie wlosow ( na nasze nieszczescie ) robi sie coraz bardziej popularne i zacznie przybywac partaczy i oszustow !
Szczerze mowiac tesknie do tych czasow , gdy nie bylo w necie instrukcji przedluzania a po ulicach nie chodzily ofiary samodzielnych eksperymentow ... Mimo wszystko uwazam, ze nie po to fryzjerki inwestuja w drogie kursy aby wyreczal je kto popadnie .A wszystko zmierza w tym kierunku.
O ile kolezanka kolezance , matka corce jeszcze moge zrozumiec ... to oferowanie takichze uslug innym za pieniadze uwazam , za tupet nieziemski.
To samo sie tyczy przedluzania paznokci przez samoukow lub tez obcinania wlosow przez amatorow.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 09:51   #4918
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Aneta_Polish nie krzycz !
Na forum ogolnie sie przyjelo , ze jak ktos pisze duzymi literami , to znaczy , ze krzyczy .


Ps. Nie wiem dziewczyny jak Wy ale ja naprawde tesknie do tych czasow , gdy moglysmy sobie spokojnie w tym temacie porozmawiac , wymienic doswiadczenia a teraz ... ciagle klotnie , udowadniania na sile , reklamy i ...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 10:00   #4919
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

miejsmy nadzieje, że moderatorzy coś zrobią z tymi trollowatymi reklamami

Xenia, ty chyba przedłużałas syntetykami na samym początku, ile w nich chodziłaś?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 10:00   #4920
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
kurcze, a dlaczego niemoga byc dłuższe?
ktos na tąwtku pisał, że koncówki trzeba co jakis czas podcinac w syntetykach. czy to prawda? Reniu, masz może w sprzedazy takie włosy?
poniewaz dłuższe zaraz beda sie mechaciły.tak to juz z nimi jest. naprawde. jesli włosy chcesz profibre to kupisz je na allegro. ja ich nie sprzedaje.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.