Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-27, 13:10   #991
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ


Dziewczyny jak siê mierzy objêto¶æ w³osów w kucyku? Piszecie ¿e macie 7,5 cm i to jest ma³o, przecie¿ to baardzo gruby kucyk...?
ja mierzy³am obwód metrem krawieckim wiec nie jest on idealnie zmierzony ale co¶ ok. 7-7,5 powinnam mieæ. Myslê ¿e ten wynik jest kwesti± tego ¿e pojedynczy w³os mam cienki ale ilo¶ciowo jest ich du¿o na g³owie na ¿ywo w³osy wcale nie zachwycaj±
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-27, 13:28   #992
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mierzy³am obwód metrem krawieckim wiec nie jest on idealnie zmierzony ale co¶ ok. 7-7,5 powinnam mieæ. Myslê ¿e ten wynik jest kwesti± tego ¿e pojedynczy w³os mam cienki ale ilo¶ciowo jest ich du¿o na g³owie na ¿ywo w³osy wcale nie zachwycaj±


No, mam to samo niby jest ok ale jak zaloze na siebie co¶ w innym kolorze ni¿ w³osy, to ju¿ tak kolorowo nie ma. Zw³aszcza, ¿e przy jasnym blondzie o to nie trudno jak doczepiê clipin to mam te 9cm i wtedy nic nie prze¶wituje
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-27, 13:50   #993
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mierzy³am obwód metrem krawieckim wiec nie jest on idealnie zmierzony ale co¶ ok. 7-7,5 powinnam mieæ. Myslê ¿e ten wynik jest kwesti± tego ¿e pojedynczy w³os mam cienki ale ilo¶ciowo jest ich du¿o na g³owie na ¿ywo w³osy wcale nie zachwycaj±
czekoladka, to jak inaczej powinno sie mierzyc? Bo az zglupialam
Mam takie same wlosy jak Ty - same w sobie dosc cienkie, ale jest ich duzo i wszyscy sie zawsze zachwycaja gestoscia (nawet fryzjerzy ), a to tylko przeciêtne 8 cm Pewnie gdyby mi rok temu nie lecialy garsciami albo gdybym wczesniej postanowila to zatrzymac to mialabym wiêcej. No i rozjasnianie tez im daje w dupê. Ale trudno Wlosy sa dla mnie, a nie ja dla nich
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-27, 14:02   #994
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
czekoladka, to jak inaczej powinno sie mierzyc? Bo az zglupialam
Mam takie same wlosy jak Ty - same w sobie dosc cienkie, ale jest ich duzo i wszyscy sie zawsze zachwycaja gestoscia (nawet fryzjerzy ), a to tylko przeciêtne 8 cm Pewnie gdyby mi rok temu nie lecialy garsciami albo gdybym wczesniej postanowila to zatrzymac to mialabym wiêcej. No i rozjasnianie tez im daje w dupê. Ale trudno Wlosy sa dla mnie, a nie ja dla nich
nie wiem chyba tylko tak siê da zmierzyæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-27, 14:14   #995
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja i tak myje w³osy codziennie.. wiêc mo¿e dla mnie ten Inoar by³by ok.
Czy po Inoarze w³osy masz w lepszej kondycji ni¿ po kativie? Napisa³a¶ ¿e musia³a¶ po Inoarze ¶ci±c ze 10 cm. u mnie to odpada, mam w³osy ok 5 cm przed zapiêciem stanika a chcia³abym zapu¶cic do zapiêcia
No i kativa du¿o tañsza jest...
Z moich obserwacji wygl±da na to, ¿e inoar lepiej od¿ywia, a kativa lepiej prostuje. Nawet miluchova analizowa³a sk³ad kerapro i tam jest tej keratyny chyba ma³o.
Faktycznie, musia³am ¶ci±æ po inoarze tyle, ale na tej d³ugo¶ci mialam piórkowanie, no i to nie prze¿y³o, wywija³y siê, by³y napuszone - ¶ciê³am.

Po inoarze w³osy super, ale po nocy mnie wkurzaj± i najchetniej zrobi³abym warkocz. Dzi¶ im siê przyjrza³am dok³adnie i chyba juz potrzebuj± troszkê wiêcej pielêgnacji, wczoraj po myciu rewelacja - sznureczki, a dzi¶ jak wstalam to skurkowane chcia³y sie spuszyæ tak jakby.... przyg³aska³am je troche olejkiem i ok. Ale fakt jest taki, ¿e przy inoarze nic nie robiê, odzywka na 2 minuty po szamponie i chyba tylko dwa razy na³o¿y³am przed myciem olejek na 10 minut, a inoara mam dok³adnie 2 miesi±ce.
Przy kativie pielêgnacja musia³a byæ w zasadzie od pocz±tku..... ech, nie wiem co poradziæ
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-27, 15:51   #996
firefly_
Raczkowanie
 
Avatar firefly_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Jak efekty?
Jestem juz po. Wszystko fajnie, ale bardziej jestem ciekawa efektu po pierwszym myciu bo teraz to wiadomo, ¿e ³adnie jedyne co mnie zastanawia to to, ¿e my¶la³am ¿e w³osy bêd± doci±¿one a s± lekkie i elektryzujace. Chyba jaka¶ ciê¿ka maska pójdzie w ruch ;-)
firefly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:42   #997
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez firefly_ Poka¿ wiadomo¶æ
jedyne co mnie zastanawia to to, ¿e my¶la³am ¿e w³osy bêd± doci±¿one a s± lekkie i elektryzujace. Chyba jaka¶ ciê¿ka maska pójdzie w ruch ;-)
Ja po Encanto rowniez mialam lekkie i naelektryzowane wlosy, ale po myciu to minelo.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 17:32   #998
firefly_
Raczkowanie
 
Avatar firefly_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja po Encanto rowniez mialam lekkie i naelektryzowane wlosy, ale po myciu to minelo.
To super a czy zaraz po tym prostowaniu mogê sobie na³o¿yæ na wlosy jakie¶ serum lub krople oleju? Te fruwaj±ce koñcówki doprowadzaj± mnie do sza³u
firefly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-27, 21:53   #999
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie jestem specjalistk±, ale gdyby mnie denerwowaly to bym je lekko przyg³adzi³a :P
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-28, 18:10   #1000
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny kupi³am dzi¶ szampon z YR lissage (wyg³adzaj±cy), ¿eby naprzemiennie stosowac z organixem i meldujê pos³usznie, ¿e ma sls, ale nie ma sodium chloride
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-28, 18:37   #1001
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ale mnie kusi ombre i delikatne refleksy na dlugosci, mysle ze z tymi falami wygladaloby to dobrze ale z drugiej strony tyle o nie dbalam i w ogole, nigdy nie farbowane i sa wysokoporwowate i sie boje ze bedzie siano co myslicie?
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 19:57   #1002
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mnie kusi ombre i delikatne refleksy na dlugosci, mysle ze z tymi falami wygladaloby to dobrze ale z drugiej strony tyle o nie dbalam i w ogole, nigdy nie farbowane i sa wysokoporwowate i sie boje ze bedzie siano co myslicie?
Ja my¶lê, ¿e w³osy s± dla nas nie my dla w³osów i je¶li co¶ Ci siê podoba, to sobie zrób Mia³am postanowienie, ¿eby zostaæ przy naturalkach, bo "s± piêkne i nic nie trzeba z nimi robiæ" i po 3 latach zw±tpi³am, i zrobi³am kolor, o którym zawsze marzy³am i nie ¿a³ujê. Wiadomo - muszê bardziej o nie dbaæ (m.in keratynowe prostowanie), ale za to czuje siê ¶wietnie nawet mimo dodatkowych kilogramów

Nie jest powiedziane, ¿e ombre musisz robiæ mocnymi ¶rodkami, jak zrobisz to delikatnie, to du¿ej szkody nie bêdzie z regu³y ta mini sucho¶æ po zmianie koloru znika po 2-3 tygodniach odpowiedniej pielênacji i ró¿nicy wielkiej nie zauwa¿ysz w dotyku ja bym robi³a! w³osy nie zêby, odrosn±.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-28, 21:59   #1003
pusiaczekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej kilka dni temu po raz drugi prostowalam w³oski z u¿yciem encanto . Jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz by³ w kwietniu . Oto efekty
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (116,1 KB, 87 za³adowañ)
pusiaczekk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-28, 22:07   #1004
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny kupi³am dzi¶ szampon z YR lissage (wyg³adzaj±cy), ¿eby naprzemiennie stosowac z organixem i meldujê pos³usznie, ¿e ma sls, ale nie ma sodium chloride
Oo to czyli dwa szampony z YR nie maj± soli i ten do fal i ten wyg³adzaj±cy.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-29, 00:01   #1005
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez pusiaczekk Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kilka dni temu po raz drugi prostowalam w³oski z u¿yciem encanto . Jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz by³ w kwietniu . Oto efekty
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-29, 06:56   #1006
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A jak z encanto? Rozjasnianie sprawi ze sie szybciej wyplucze?
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-29, 09:32   #1007
AnetteKZ
Raczkowanie
 
Avatar AnetteKZ
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a to moje efekty po encanto jestem super zadowolona nigdy nie mia³am tak przyjemnych w dotyku w³osów
http://kosmetycznyzaulek.blogspot.co...je-efekty.html

Muszê powiedzieæ ¿e my¶la³am ¿e bêdzie gorszy zapach i ³zawienie ale da³o sie wytrzymaæ!
__________________
Wewnêtrzne piêkno jest okey ale piêkne w³osy to nic z³ego
http://kosmetycznyzaulek.blogspot.com

**
W³osy po przymusowym ciêciu zniszczonych koñcówek :28 cm .. ;(
cel:60 cm
**
Skrzypokrzywa od :15.10.2014
AnetteKZ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-29, 12:13   #1008
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
A jak z encanto? Rozjasnianie sprawi ze sie szybciej wyplucze?
Ciezko powiedziec. Na pewno rozjasnianie nie bedzie bezinwazyjne dla zabiegu, ale jak bardzo go skróci ciêzko przewidzieæ.
A chcesz rozjasniac cale wlosy czy tylko odrost?

pusiaczekk ekstra wyszlo!
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-11-29 o 12:23
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-29, 17:41   #1009
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A ja meldujê, ¿e dwa tygodnie po encanto strzeli³o i dzisiaj sobie farbowa³am w³oski. Najpierw repigmentacjê zrobi³am 7.0, a potem na³o¿y³am 7,36, jasny czekoladowy blond. W³osy oczywi¶cie mam trochê ciemniejsze ni¿ blond, powiedzia³abym ¿e raczej s± br±zowe, ale po tylu miesi±cach blond w okolicy 8-9 têskni³am ju¿ za ciemnymi w³osami

Jestem mega zadowolona, dodatkowo ze sa pieknie proste, wiec farby nie tkne³y prostowania, to tak l¶ni± Czuje siê ¶wietnie

Pó¼niej poproszê T¯ta o fotki to Wam poka¿ê
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 18:14   #1010
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Ciezko powiedziec. Na pewno rozjasnianie nie bedzie bezinwazyjne dla zabiegu, ale jak bardzo go skróci ciêzko przewidzieæ.
A chcesz rozjasniac cale wlosy czy tylko odrost?

pusiaczekk ekstra wyszlo!
Ombre
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:08   #1011
izabelkapink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

alfaparf lisse design keratin spalone w³osy

Hej dziewczyny pomocy, spali³am w³osy. Z tego co przeczyta³am w internecie to przez to ze suszy³am je ciep³ym powietrzem przed prostowaniem. ALe Kur***wa nigdzie nie napisali ani na opakowaniu ,ani na stronie producenta o tym ze musi byæ ch³odne powietrze !!! MAM spalone w³osy to raz a dwa by³y czekoladowo br±zowe a s± RUDE. Ja pierniczê dziewczyny pomocy co teraz?? czy mam jeszcze raz zrobiæ ten zabieg ,ale z suszeniem ch³odnym powietrzem czy co¶ innego?? CO MAM ZROBIC???
izabelkapink jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:14   #1012
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja encanto tez czesciowo suszylam cieplym bo zimnym to trwaloby trzy godziny dluzej...
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:22   #1013
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez izabelkapink Poka¿ wiadomo¶æ
alfaparf lisse design keratin spalone w³osy

Hej dziewczyny pomocy, spali³am w³osy. Z tego co przeczyta³am w internecie to przez to ze suszy³am je ciep³ym powietrzem przed prostowaniem. ALe Kur***wa nigdzie nie napisali ani na opakowaniu ,ani na stronie producenta o tym ze musi byæ ch³odne powietrze !!! MAM spalone w³osy to raz a dwa by³y czekoladowo br±zowe a s± RUDE. Ja pierniczê dziewczyny pomocy co teraz?? czy mam jeszcze raz zrobiæ ten zabieg ,ale z suszeniem ch³odnym powietrze czy co¶ innego?? CO MAM ZROBIC???

E? Masz suszyæ ¶rednim nawiewem (moc), a nie ch³odnym (temperatura).

Spalone w³osy masz nie od suszarki, ale tu masz mo¿liwo¶ci:
- za wysoka temp prostownicy
- zbyt du¿o razy przeci±ga³a¶ po jednym pa¶mie
- ¼le na³o¿y³a¶ preparat
- za ma³o na³o¿y³a¶ preparatu
- za wolno jecha³a¶ prostownic± po w³osach

Kolor to normalna rzecz, przy wszystkich ¶rodkach farbowanie nieco rudzieje, przy niektórych mniej, przy niektórych bardziej. Jedynym ratunkiem jest po³o¿enie farby ponownie.

Ja bym robi³a jeszcze raz, ale nie alfaparfem, bo ja nie spotka³am nikogo, kto by³by zadowolony z alfaparfu. Tutaj dziewczyny robi±ce alfaparf te¿ siê przewija³y i nie pamiêtam pozytywnego komentarza. Przeczytaj najpierw czym warto robiæ.

W skrócie:
- po³ó¿ kolor do 7 myæ, ¿eby jako¶ wygladaæ
- wybierz polecany ¶rodek do prostowania
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:36   #1014
izabelkapink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No ale co teraz mam zrobic?? jeszcze raz powtórzyc zabieg?? czy muszê sci±æ w³osy, bo nic nie da siê ju¿ zrobic? jestem przerazona !!!

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Jedyna z tych rzeczy co poda³a¶ jako mo¿liwa to tylko "
- za wolno jecha³a¶ prostownic± po w³osach" ale jak mo¿na jechac za wolno?? Bo treszta by³a dok³±dnie wg instrukcji. Robi³a mi to fryzjerka. Jaki preparat polecasz, aby to naprawiæ??
izabelkapink jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 16:01   #1015
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez izabelkapink Poka¿ wiadomo¶æ
No ale co teraz mam zrobic?? jeszcze raz powtórzyc zabieg?? czy muszê sci±æ w³osy, bo nic nie da siê ju¿ zrobic? jestem przerazona !!!

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Jedyna z tych rzeczy co poda³a¶ jako mo¿liwa to tylko "
- za wolno jecha³a¶ prostownic± po w³osach" ale jak mo¿na jechac za wolno?? Bo treszta by³a dok³±dnie wg instrukcji. Robi³a mi to fryzjerka. Jaki preparat polecasz, aby to naprawiæ??

No to ju¿ od Ciebie zale¿y - albo ¶cinasz, albo próbujesz przeprostowaæ innym preparatem.

Za wolno jechaæ prostownic± = jedno pasmo prostowaæ np. kilka dobrych sekund, rozumiem dok³adno¶æ i te sprawy, ale s± osoby, które zbyt wolno jad± prostownic±. D±¿ymy do tego, ¿eby dany fragment w³osa mia³ jak najkrótszy kontakt z prostownic±, a trzymanie jednego miejsca przez sekundê i powolne zje¿d¿anie w dó³ nie jest dobre. Mi zajmuje przeprostowanie pasma 2-3 sekundy max, a znam osoby, ktore robi± to 10sek i wiecej - a to ju¿ jest ryzykowne przy 5-7 poci±gniêciach jedno po drugim.

Ja polecam encanto, ale to jest produkt z formaldehydem i trzeba mieæ mo¿liwo¶æ otworzenia okna w pokoju.

Btw na instrukcji jest przewaznie 215-230 st, a ja wykonuje na 180/190 przy cienkich i zniszczonych w³osach, wiêc mog³a nawet podazajac za instrukcj± dobraæ za wysoka temperaturê

A tak w ogóle - idz na reklamacjê do tej fryzjerki, bo zniszczy³a Ci w³osy przez swój b³±d.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:13   #1016
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez izabelkapink Poka¿ wiadomo¶æ
alfaparf lisse design keratin spalone w³osy

Hej dziewczyny pomocy, spali³am w³osy. Z tego co przeczyta³am w internecie to przez to ze suszy³am je ciep³ym powietrzem przed prostowaniem. ALe Kur***wa nigdzie nie napisali ani na opakowaniu ,ani na stronie producenta o tym ze musi byæ ch³odne powietrze !!! MAM spalone w³osy to raz a dwa by³y czekoladowo br±zowe a s± RUDE. Ja pierniczê dziewczyny pomocy co teraz?? czy mam jeszcze raz zrobiæ ten zabieg ,ale z suszeniem ch³odnym powietrzem czy co¶ innego?? CO MAM ZROBIC???
Mylas juz wlosy? Jak nie to poczekaj odpowiedni czas do mycia, umyj, a potem wysusz je suszarka.
Co do sciagniecia koloru to normalne, ja dzieki encanto pozbylam sie farbowanych wlosow i mam teraz swoj naturalny kolor.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 18:20   #1017
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja robi³am (w salonie) swoje pierwsze prostowaniealfaparf lisse design keratin i by³am bardzo zadowolona.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:18   #1018
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez onething Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am (w salonie) swoje pierwsze prostowaniealfaparf lisse design keratin i by³am bardzo zadowolona.

O widzisz, czyli jednak kto¶ siê znalaz³ a jakie efekty by³y i jak d³ugo siê trzyma³o?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:26   #1019
firefly_
Raczkowanie
 
Avatar firefly_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Mylas juz wlosy? Jak nie to poczekaj odpowiedni czas do mycia, umyj, a potem wysusz je suszarka.
Co do sciagniecia koloru to normalne, ja dzieki encanto pozbylam sie farbowanych wlosow i mam teraz swoj naturalny kolor.
Te¿ na to liczy³am, ale mi kolor nie drgn±³
firefly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-30, 23:06   #1020
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, znalaz³am sprzedawcê z ³odzi ... jutro rano jadê po kativê i robie akurat mam wolny dzieñ Te które robi± kativê, mo¿e napisz± mi,

1)jak d³ugo po zabiegu nie mo¿na myæ w³osów ? Bo je¶li co najmniej 2-3 dni, to zrobiê zabieg dopiero w sobotê,
2) czy po zabiegu przed pierwszym myciem mogê na w³osach zaple¶æ warkocza. Np. robiê w pi±tek zabieg, w sobotê mam przyklap a ¿e nie mogê myæ w³osów to robiê warkocza ¿eby w pracy wygl±daæ jako tako.
3) czy macie jaki¶ swoich zaufanych sprzedawców kativy na allegro ?

Je¶li na nastepny dzien bêdzie mo¿na umyæ w³osy (robiê w poniedzia³ek po po³udniu we wtorek rano myjê) to wklejê Wam we wtorek wieczorkiem fotorelacjê
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.