IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 17:51   #1
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028

IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?


Ostatnio obiła mi się o uszy nazwa IRYDOLOGIA, jest to wyczytywanie chorób z gałki ocznej. Ktoś o tym slyszał ? Ktoś coś wie ? A może ktoś próbował ?
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:58   #2
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Ja slyszalam, ale nie mam zbyt dużej i dokładnej wiedzy na ten temat.
W moim mieście (bodajże raz w miesiącu) udziela się ojciec i córka, którzy właśnie przeprowadzają takie badania.
Zaczęłam chorować, a moja rodzina nie wiedziała w jaki sposób mi pomóc, bo 3 razy leżałam w szpitalu, a i tak ciągle czułam się strasznie. Męczyły mnie różnego rodzaju bóle brzucha. Dlatego mama za namową kogoś tam wybrała się ze mną do gabinetu tamtych państwa. Byłam młoda, więc nie pamiętam szczegółów, ale wiem, że faktycznie 'zaglądano' mi przy odpowiednim oświetleniu do oka. Kobieta, która mnie badała stwierdziła, że mam nerwicę, tak po prostu. W dodatku zauważyła jakieś zmiany na sercu i spytała czy nigdy na nie nie chorowałam. Zaleciła odpowiednie zioła, które można było kupić w tym samym miejscu. Dostałam dwie duże siatki ziół, które miałam pić na zmianę. To były prawdziwe, ohydne, gorzkie zioła. Pomogło. Wtedy powiedziała, że moim sercem zajmie się przy kolejnej wizycie, ale takowa już się nie nadarzyła. W dwa lata później zemdlałam na boisku szkolnym. Miało to związek z sercem.
Nie mam jakiś specjalnych odczuć po tym wszystkim. Najważniejsze, że wtedy to była jedyna osoba, która mi pomogła. Wbrew pozorom taka 13letnia dziewczynka nie rozumiała czym jest nerwica, nikt jej nie potrafił zdiagnozować. Dzisiaj mam 20 lat i spokój od dłuższego czasu. Przynajmniej z ta jedną chorobą.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 19:01   #3
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

ja pracowałam (co prawda krótko) u lekarza dosc znanego który sie tym zajmował Powiem tak-kolejki ogromne a leczenie dosc drogie ale chyba warto?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 19:04   #4
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

czytalam kiedys duzy artykul o tym, dolaczone byly zdjecia oczu z wykrytymi chorobami- jakies plamki na tym kolorowym lub takie podobne... oczywiscie polecialam do lusterka szukac chorob u siebie ale nic nie znalazlam na szczescie
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 19:57   #5
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Ja sobie probowalam zajrzec do oczu ale ja nic nie widze ;D
No wlasnie szukałam w necie i malo specjalistow od tego jest ... Ktoś może zna kogoś we Wrocławiu ? Ile około kosztują takie wizyty ?
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:03   #6
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Nikt naprawdę nie wie ile moze kosztować taka wizyta? Jestem bardzo ciekawa
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:13   #7
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Ostatnio obiła mi się o uszy nazwa IRYDOLOGIA, jest to wyczytywanie chorób z gałki ocznej. Ktoś o tym slyszał ? Ktoś coś wie ? A może ktoś próbował ?
Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja pracowałam (co prawda krótko) u lekarza dosc znanego który sie tym zajmował Powiem tak-kolejki ogromne a leczenie dosc drogie ale chyba warto?
Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Ja sobie probowalam zajrzec do oczu ale ja nic nie widze ;D
No wlasnie szukałam w necie i malo specjalistow od tego jest ... Ktoś może zna kogoś we Wrocławiu ? Ile około kosztują takie wizyty ?
JA sie moge wypowiedziec w tym temacie
Otoz juz 2 razy bylam u irydologa...Ten, do ktorego chodze jest normalnie lekarzem, a irydologiem dodatkowo...
Slyszalam ze to pomaga, ale ja jestem taka ze poki nie przekonam sie na wlasnej skorze to nie uwierze...
No wiec to wyglada tak ze idzue sie do niego,a on patrzy w oczy przez taka lupe i mowi co dolega...
Wykryl ze w dziecinstwie mialam problem z piaskiem na nerkach i cos jeszcze!!A nic o mnie nie wiedzial!!!Dostalam tez ziola na przemiane materii bo mialam z tym problem I serio pomogy!! Nis stosujac diety,naprawde schudlam!! Kazdy zaczal mnie komplementowac, a wiem ze to bylo szczere, bo nikt nie wiedzial o tym, ze pije ziola!!!
Za wizyte placilam 50 zl, i mysle ze podobnie jest gdzie indziej...
Ziola dzialaja moze powoli,wolniej niz leki,ale sa za to zdrowsze dla organizmu!!!Zreszta ludzie dawniej sie leczyli ziolami i dobrze bylo!!!Naprawde polecam, znam wielu ludzi, ktorym pomogly!!!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 20:22   #8
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

A gdzie Ty mieszkasz?
TO bym znalazla kogos we Wrocławiu
Tak czytam na innych stronach ... i wizyty niby nie są takie drogie,ale za to zioła dużo droższe
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:44   #9
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Ja jestem z Piotrkowa Tryb,ale ten lekarz przyjezdza do nas, moge sie dowiedziec ale nie wiem wlasnie czy nie z Wroclawia A w swoim miescie na bank znajdziesz irydologa!!!
Za ziola i wizyte lacznie wcale tak duzo nie wyszlo!!! Aziola mi starczyly na pare miesiecy!!!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 20:17   #10
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

No wlasnie mam problem ze znalezieniem kogoś we Wroclawiu. Dlatego tu na forum sie spytałam czy ktoś zna jakiegoś irydologa?
A ile dokładnie płacisz za wizyte?
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:42   #11
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Niestety ten irydolog nie jest z Wroclawia
A place 50 zl za wizyte i uwazam ze warto
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 14:30   #12
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Chciałabym sprobowac wizyty u irydyloga, ale naprawde mam problem ze znalezieniem kogoś we Wrocławiu ..
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:19   #13
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Moja mama miała robione takie badania i szczerze mówiąc wszystko się sprawdziło
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 23:44   #14
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Właśnie przed chwilą znalazłam panią z Wrocławia. Niestety nic o niej nie wiem, polecam google na przyszłość http://www.irydolog.pl/kontakt.htm
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 09:26   #15
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Ja byłam u irydologia kilka razy. Za każdym razem zostałam wyleczona i dobrze zdiagnozowana. Najpierw leczyłam się normalnie, niestety leki i antybiotyki nie przynosiły efektów. Zioła natomiast były zbawieniem! Bardzo polecam wszystkim irydologię, bo jeśli chodzi się do naprawdę dobrego specjalisty to warto czasem dać te kilkadziesiąt złotych by być zdrowym. Zresztą ja pewnie i tak więcej wydałam na konwencjonalne leki, wizyty u lekarzy też mnie kosztowały nie mało, bo oczywiście na fundusz niczego się nie załatwi.
Cała moja rodzina się tam leczyła: mama, tata, babcia i siostra, już nawet moje koleżanki zaczęły tam chodzić. Oczywiście jak nie ma po co to chodzę do zwykłego lekarza
Jakby co znam bardzo dobrą irydolog z okolic Katowic (przyjmuje w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu i chyba gdzieś jeszcze), bierze chyba 70 zł. Wiem, że w Krakowie jest jeszcze świetny irydolog - bierze 10 zł, ale ma o wiele droższe zioła, więc w rezultacie wychodzi podobnie.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 16:56   #16
shapee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

witam wszytkich jestem tu nowa
zainteresowała mnie wiadomość od nielegalnaa - mam prośbe mogłabys dać mi namiary na ta lekarke w Zabrzu
Byłabym wdzięczna
Dzięki bardzo pozdrowionka
shapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:31   #17
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Cytat:
Napisane przez shapee Pokaż wiadomość
witam wszytkich jestem tu nowa
zainteresowała mnie wiadomość od nielegalnaa - mam prośbe mogłabys dać mi namiary na ta lekarke w Zabrzu
Byłabym wdzięczna
Dzięki bardzo pozdrowionka
To jest doktor Małgorzata Wolny. Przyjmuje w Zabrzu co dwa miesiące (teraz wizyta powinna wypaść jakoś w lutym) w drogerii na ul. 3go maja 38. Mam telefon do nich: 271 04 52. Można zadzwonić i zapytać się dokładnie kiedy pani irydolog będzie przyjmować. A tu numer kontaktowy do niej bezposrednio: 600 95 44 22
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:52   #18
jaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

K

Edytowane przez jaxyz
Czas edycji: 2010-04-09 o 20:47 Powód: błąd
jaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 03:33   #19
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Cytat:
Napisane przez jaxyz Pokaż wiadomość
11 lutego mam wizytę we Wrocławiu. Koszt chyba 100zł. Jadę pierwszy raz z całą rodzinką.
I jak wizyta u irydologa? U kogo byłaś, możesz mi dać namiar? Też planuję pójść.
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 08:21   #20
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Mój TŻ jest dyplomowanym irydologiem, i nawet wykładał irydologię w pewnej szkole Jest w tym bardzo dobry.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:46   #21
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

O! A jest z wykształcenia również lekarzem? Ile bierze i gdzie przyjmuje? Można się zapisać?
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 13:04   #22
Valeriaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
GG do Valeriaa
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Ostatnio wybrałam się do irydologa, ponieważ od miesiąca męczyły mnie bóle brzucha zaparcia itp. W szpitalu oczywiście nic nie stwierdzili, pobierali tylko krew i mocz i do domu. Na własną ręke robiłam badania: 2 razy usg, gastroskopie, rtg jelit. Wszystko wychodziło w porządku a lekarze albo ciąże mi wmawiali albo radzili wybrać się do psychiatry. Dalej robiłam badania i wybrałam się do irydologa w nadzieji że stwierdzi co mi jest. Irydolol, prawdopodobnie pochodzenia rosyjskiego kazał mi usiąść i przystapił do oglądania moich oczu. Trwało to może 3 minuty i lekarz stwierdził, że wie co mi dolega, jego diagnoza była następująca: chory kręgosłup szyjny, silne bóle głowy, omdlenia i drętwienie rąk. Ja na to zdziwiona, że nie raczej to nie to. A on że pewnie mnie głowa mnie często boli, ja mu odpowiedziałam, że wcale i powiedziałam że to brzuch mnie boli. Wtedy zrobiło się kolesiowi głupio i powiedział że brzuch to swoją drogą boli.... Żal, zalecił mi dietę i kupno babki i powiedział, że jelito jest napewno czyste i że powinnam się wyciszyć i uspokoić. Po dwóch dniach zrobiłam kolonoskopie i wyszło że mam zapalenie jelita, a irydolog zapewniał mnie że nic tam nie ma i że to nerwy. A diagnoza z kręgosłupem i bólami głowy też się nie sprawdziła, gdyż miałam robione rtg kręgosłupa i szyjny odcinek jest zdrowy... Ewidentnie trafiłam na oszusta, dobrze że tylko 50 zł wziął, o 50 za dużo. Napewno są dobrzy irydolodzy, ale też można trafić na naciągacza, dlatego lepiej zasięgnąć opinii o lekarzu.
Valeriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:51   #23
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Raz mnie mama zaciągnęła, bo stwierdziła, że coś w formie nie jestem. Zapisał mi multum tych ziółek, w sumie zmiany po nich żadnej nie odczułam; później wybierałam sobie same szyszki chmielu, lepiej mi się po nich spało.
Parę lat później poszłam sama, stwierdził m. in. że niby mam jakąś torbiel na jajniku i coś tam jeszcze. Wybrałam się do gina, bo i tak chciałam zacząć brać tabletki, powiedziałam przy okazji o tej niby torbieli. Wyśmiał to, wziął mnie na USG, pokazał jajnik tuż przed jajeczkowaniem i mówi: "Ot, może to ta pani niby torbiel " (swoją drogą różnica między jednym a drugim jest wtedy kolosalna, przynajmniej na monitorze ). Potem mi tłumaczył, że mam sobie dać siana z takimi diagnostami itd, że to szarlataneria i w ogóle, gadał i gadał, mógł dać mi się ubrać w majty chociaż Tak czy siak mimo wszystko irydologa szarlatanem bym nie nazwała, w końcu ziółka raczej zdrowe są, ot alternatywny sposób podreperowania sobie zdrowia, jak kto woli ; )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:51   #24
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Wiadomo przecież, że zawsze znajdą się jacyś ludzie niewykwalifikowani w swoim zawodzie.
Niektórzy "normalni" lekarze potrafią ludziom stawiać złe diagnozy albo nic nie wykrywać (mimo, że choroba jest). Jak to mówią: są lekarze i lekarze
Dlatego jest dobra zasada by zawsze iść do kogoś sprawdzonego i poleconego
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:55   #25
iwonuniaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Witam!
Ja jestem po pierwszej wizycie u pani dr irydolog Małgorzaty Wolny.
Przyjmuje ona również w Kielcach. Poleciła mi ją pewna znajoma osoba, która leczy siebie i swoje dziecko.
Ja również po przez zioła wyzbyłam się poważnych problemów zdrowotnych (w wieku dziecięcym).
U pani doktor byłam ze swą 7 letnią córką. Jestem pod wrażeniem. Potwierdziły się moje niestety złe przypuszczenia o stanie zdrowia córki. Napewno będę stosowała zalecenia ziołowe od pani doktor, jak również udam się do Niej z moim 9letnim synem.
Pani dr to profesjonalistka- to widać i czuć.
Mam nadzieję, że po kilku miesiącach będę widzieć rezultaty leczenia. Zdaję sobie sprawę że będzie ono długie, ale mnie pomogł, więc może i córce pomoże.

Pozdrawiam
iwonuniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:21   #26
SmellyKitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Ja byłam u irydologia kilka razy. Za każdym razem zostałam wyleczona i dobrze zdiagnozowana. Najpierw leczyłam się normalnie, niestety leki i antybiotyki nie przynosiły efektów. Zioła natomiast były zbawieniem! Bardzo polecam wszystkim irydologię, bo jeśli chodzi się do naprawdę dobrego specjalisty to warto czasem dać te kilkadziesiąt złotych by być zdrowym. Zresztą ja pewnie i tak więcej wydałam na konwencjonalne leki, wizyty u lekarzy też mnie kosztowały nie mało, bo oczywiście na fundusz niczego się nie załatwi.
Cała moja rodzina się tam leczyła: mama, tata, babcia i siostra, już nawet moje koleżanki zaczęły tam chodzić. Oczywiście jak nie ma po co to chodzę do zwykłego lekarza
Jakby co znam bardzo dobrą irydolog z okolic Katowic (przyjmuje w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu i chyba gdzieś jeszcze), bierze chyba 70 zł. Wiem, że w Krakowie jest jeszcze świetny irydolog - bierze 10 zł, ale ma o wiele droższe zioła, więc w rezultacie wychodzi podobnie.
Pozwolilam sobie odswiezyc watek, mam nadzieje ze jeszcze go ktos obserwuje Czy moglabys powiedziec o kogo dokladnie chodzi z Krakowa? Jestem na etapie szukania ale irydologow znalazlam kilku a wolalabym pojsc do kogos juz sprawdzonego.
SmellyKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 16:42   #27
karolinahelenka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Hej a znacie może jakiegoś godnego polecenia irydologa z Warszawy pozdrawiam
karolinahelenka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:26   #28
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Mojej mamie irydolog wypatrzył guzki na tarczycy.
Inni lekarze, po stosie badań, guzków nie znaleźli.
Tacie chciał zaćmę leczyć ziółkami...

Rzekomo lekarz znany, szanowany i z polecenia.

Dziękuję, postoję.
Jednak dla mnie to coś między Kaszpirowskim a szeptuchą.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 16:49   #29
izabelka
Raczkowanie
 
Avatar izabelka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 163
GG do izabelka
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

A czy był ktoś z was u irydologa we Wrocławiu dr Piszczulina?Jeśli tak to jakie macie wrażenia?
__________________
izabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 23:32   #30
penelopowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: IRYDOLOGIA- słyszał ktoś ?

Cytat:
Napisane przez karolinahelenka25 Pokaż wiadomość
Hej a znacie może jakiegoś godnego polecenia irydologa z Warszawy pozdrawiam
W Warszawie przyjmuje irydolog Krzysztof Żygadło, jest godny polecenia

Cytat:
Napisane przez izabelka Pokaż wiadomość
A czy był ktoś z was u irydologa we Wrocławiu dr Piszczulina?Jeśli tak to jakie macie wrażenia?
Wiem, że irydolog Żygadło przyjmuje też we Wrocławiu na Krętej, jego mogę polecić. A tego o którego pytasz - niestety nie znam.

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
A gdzie Ty mieszkasz?
TO bym znalazla kogos we Wrocławiu
Tak czytam na innych stronach ... i wizyty niby nie są takie drogie,ale za to zioła dużo droższe
W ubiegłym roku za wizytę płaciłam stówę.

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Nikt naprawdę nie wie ile moze kosztować taka wizyta? Jestem bardzo ciekawa
Pewnie im lepszy specjalista, tym droższa wizyta

Edytowane przez penelopowna
Czas edycji: 2016-07-27 o 11:45 Powód: uzupełnienie podobnej tematyki
penelopowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 12:25:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.