"Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 10:31   #61
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje za pomoc Kupiłam na próbe 65F zobaczę jak będzie... Mam nadzieję że te fałdki będą mniej widoczne a z czasem ich nie będzie
A nie bedzie to za mala miseczka? bo jesli tak to ten biust zablakany nie bedzie mial gdzie sie schowac.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:54   #62
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A nie bedzie to za mala miseczka? bo jesli tak to ten biust zablakany nie bedzie mial gdzie sie schowac.
Hmmm chyba się trochę zagubiłam w tych rozmiarach najwyzej wymienie, zobaczymy jak to bedzie z tym 65F... jeszcze raz dzieki. Mam nadzieję ze za jakiś czas (może do lata) zniknął mi te fałdki
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 01:10   #63
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Dziewczyny podbijam watek.
Buleczki sa od jakiegos czasu rowniez moim problemem.Ostatnio sporo przybralam na wadze i ten tluszczyk "pod pachami"ujrzal swiatlo dzienne.Faktycznie nie wyglada to estetycznie i chcialabym cos z tym fantem zrobic.Staniki...chyba czas najwyzszy udac sie do jakiegos konkretnego sklepu,zeby ktos pomogl mi w koncu w wyborze odpowiedniego rozmiaru.Nie uwierzycie,ale ja przewaznie staniki kupowalam "na oko".Pasowaly...a raczej tak mi sie wydawalo.Buleczki pewnie sa w jakims tam stopniu znieksztalceniem,wiec pora wziasc sie za siebie.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 06:46   #64
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Rzabba miałaś rację z tą miseczką. 65F było za małe i to sporo. Wymieniłam na 65I, jest idealnie Moje "bułeczki" ładnie się w nim chowają
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:14   #65
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Candy, a z jakiego jesteś miasta? Bo wejście do byle bieliźniaka nie załatwi sprawy, to musi być porządny sklep z bra-fittingiem. Jeśli jesteś z Warszawy to idź do peachfield- www.peachfield.pl , tam jest gdzieś podany adres sklepu stacjonarnego
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 11:50   #66
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Candy, a z jakiego jesteś miasta? Bo wejście do byle bieliźniaka nie załatwi sprawy, to musi być porządny sklep z bra-fittingiem. Jeśli jesteś z Warszawy to idź do peachfield- www.peachfield.pl , tam jest gdzieś podany adres sklepu stacjonarnego

Mieszkam w USA i nie mam pojecia,gdzie tu moge znalesc porzadny sklep.Zalezy mi na profesjonalnej pomocy,bo ja naprawde nie mam pojecia jaki rozmiar powinnam kupic.Wiem napewno,ze do tej pory nosilam nieodpowiedni rozmiar,skoro te buleczki ujrzaly swiatlo dzienne.
Dziewczyny,a czy dobranie odpwiedniego rozmiaru stanika zalatwi problem.Czy po jakims czasie buleczki sie zmniejsza,albo znikna?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:00   #67
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy dobranie odpwiedniego rozmiaru stanika zalatwi problem.Czy po jakims czasie buleczki sie zmniejsza,albo znikna?
Jak kupisz odpowiedni stanik to powinnas zacząc wygarnianie bułek spod pach do misek, co spowoduje migrację tkanki tłuszczowej spod pach w biust i bułki sie na pewno zmniejszą, ale... wtedy będzuiesz musiała kupic stanik z wiekszymi miskami
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 17:41   #68
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Dzisiaj przyjrzalam sie swoim "buleczkom" ( booony jak to brzmi) i powiem szczerze,ze nie wyobrazam sobie za bardzo wygarnianie tych buleczek do miseczki.Napewno musi byc wieksza i stanik powinien byc bardziej zabudowany...no ale jakos "nie widze tego".Oczywiscie bede probowala,a w weekend wybieram sie na zakupy w poszukiwaniu dobrze dopasowanych stanikow."Bulom" wypowiedzialam wojne!

Poczatkowo myslalam,ze buly to nadmiar tluszczu,ostanio sporo przybralam na wadze,a zawsze bylam mega chudzielcem.Teraz wiem,ze tluszczyk uwydatnil to...co zle dobrany stanik robil przez lata.Tragedia
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:37   #69
Envie
Rozeznanie
 
Avatar Envie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 977
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

A ja sądzę, że te bułeczki, przynajmniej w moim wypadku nie mają nic do biustu. Mierzyłam już różne staniki, różne rozmiary, próbowałam te fałdki wkładać do stanika, ale za każdym razem kiedy podnosiłam rękę do góry, a następnie znów brałam ją w dół, te nieszczęsne bułeczki się pojawiały. Może to tylko mój przypadek jest taki marny, ale w te upały, jakie są teraz to bardzo człowieka może wnerwić...
Envie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 18:09   #70
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez Envie Pokaż wiadomość
A ja sądzę, że te bułeczki, przynajmniej w moim wypadku nie mają nic do biustu. Mierzyłam już różne staniki, różne rozmiary, próbowałam te fałdki wkładać do stanika, ale za każdym razem kiedy podnosiłam rękę do góry, a następnie znów brałam ją w dół, te nieszczęsne bułeczki się pojawiały. Może to tylko mój przypadek jest taki marny, ale w te upały, jakie są teraz to bardzo człowieka może wnerwić...
po jakimś czasie noszenia dobrego stanika bułki same powinny się wciągnąć. to normalne,że przy mierzeniu nowego stanika, czy też na początku jego noszenia bułki będą chciały wrócić na znane pod pachami miejsce
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 23:33   #71
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez Envie Pokaż wiadomość
A ja sądzę, że te bułeczki, przynajmniej w moim wypadku nie mają nic do biustu. Mierzyłam już różne staniki, różne rozmiary, próbowałam te fałdki wkładać do stanika, ale za każdym razem kiedy podnosiłam rękę do góry, a następnie znów brałam ją w dół, te nieszczęsne bułeczki się pojawiały. Może to tylko mój przypadek jest taki marny, ale w te upały, jakie są teraz to bardzo człowieka może wnerwić...

Ja mam tak samo i jakos nie widzi mi sie,zeby te paskudne buly zniknely..
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 10:09   #72
Envie
Rozeznanie
 
Avatar Envie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 977
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo i jakos nie widzi mi sie,zeby te paskudne buly zniknely..
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
po jakimś czasie noszenia dobrego stanika bułki same powinny się wciągnąć. to normalne,że przy mierzeniu nowego stanika, czy też na początku jego noszenia bułki będą chciały wrócić na znane pod pachami miejsce
Możliwe, ale te moje fałdki wyglądają, jakby to była skóra należąca bardziej do pach niż do biustu
Envie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 01:59   #73
Edytkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 172
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

mam dokladnie ten sam problem!! i zapewniam ze nie chodzi tu o zle dobrany stanik bo takie "buleczki" mam odkad mialam chyba 4 lata!! :/ a wtedy stanika nie nosilam.

Jak ja sie mam tego pozbyyyycc??!! tylko nie mowcie mi ze mam kupic dobry stanik bo to nie o to chodzi!!
__________________

Edytkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 16:45   #74
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Cytat:
Napisane przez Edytkaaaa Pokaż wiadomość
mam dokladnie ten sam problem!! i zapewniam ze nie chodzi tu o zle dobrany stanik bo takie "buleczki" mam odkad mialam chyba 4 lata!! :/ a wtedy stanika nie nosilam.

Jak ja sie mam tego pozbyyyycc??!! tylko nie mowcie mi ze mam kupic dobry stanik bo to nie o to chodzi!!
Jezu, skoro masz to rzeczywiście od 4 r.ż. to to może być co najwyżej skóra i tłuszcz podskórny, które chowają mięśnie i ścięgna okolic pachy i nic z tym nie mozesz zrobic.

Cudne jest, ze niektore osoby za nic nie chcą przyjąć, ze tylko jakies 5% kobiet nosi dobre staniki, a reszta ma za male miski w ktore nie mieszcza sie piersi, wiec uciekaja pod pachy trosząc bułki...


Jak to tu widac na zdjeciu...
http://1.1.1.3/bmi/balkonetka.pl/sta...e-na-zywo2.png
nie wiiem czy moge zdjecia z balkonetki pozyczac w ogóle.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 16:34   #75
katarzynas8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wałeczki w nietypowym miejscu.

Dziewczyny..
Dopiero po przeczytaniu Waszych postow zdalam sobie sprawe z tego, ze to moze byc przez stanik. Wczesniej wogole nie bralam tego pod uwage. Dzieki za uswiadomienie. Od jakiegos czasu staram sie cwiczeniami usunac problem. Ze wzgledu na to, ze cwicze od niedawna nie ma jeszcze zadnych widocznych efektow. Weszlam tu jedynie po to, by dowiedziec sie jakie cwiczenia zwalczaja najskuteczniej tego typu tluszczyk. No ale teraz wybieram sie na wielkie zakupy Co nie znaczy jednak, ze zamierzam z cwiczen zrezygnowac
Po powrocie ze sklepu ponownie napisze
katarzynas8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 17:42   #76
Coco Chanelll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: "Bułeczki" i fałdująca się skóra w okolicach pach...

Dokładnie ja mam to samo! Przeczytałam cały wątek i nadal żadnej odpowiedzi jak sie tego pozbyć Załamka
Coco Chanelll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.