Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-10, 15:21   #1951
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Paulinka dziękuję bardzo a buciki znajdziesz tu http://stylowebutki.pl/products/Tina-black.html

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ok dziewczyny wrzucam zdjecie kosmyku wlosow, bo wiem, ze zanim wyprostuje je cale zrobi sie ciemno i nie bedzie nic widac

jak widzicie, mam cieplejsze 'refleksy' ale to tak jak mowie, pozostalosci po tym syossie i majirelu, ktory byl ostatnio

Infa to jak myslisz z tym kolestonem?

pierwsze trzy zdj bez lampy, ostatnie z lampą

edit: haha pierwszy raz od trzech lat mam rozowa bluzke na sobie w sumie dzis rano odcielam metke, ponad rok wisiala z
piękne bez lampy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 15:25   #1952
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Ostatnio Kitka wklejała skład londowej odżywki

edit: nie doczytałam że chodzi o maskę a już się mądrzyłam
wiem, wiem, tez mam jej sklad, ale szukam skladu tej http://lokikoki.pl/product-pol-2047-...-ml-Londa.html
no nic moze zaryzykuje i kupie bez sprawdzania

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
piękne bez lampy
dziekuje

a mi sie bardzo podobaja Twoje butki tylko kurcze dla mnie za wysokie, nie umialabym w takich chodzic

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;29323672]Śliczny kolorek

_paulinka2 Mi też tak jasno londa nie złapała Ja chyba też następnym razem zrobię tym c10[/QUOTE]
dziekuje
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Karolka ja już robiłam nie raz londą i c10 też robiłam mi londa wychodzi jasno ale nie biało bo u Buahhot wygląda prawie jak biały na tym 1 zdjątku
nie nie, ale mi tez tak jasniutko nie wychodzi dlatego mysle jeszcze nad tym kolestonem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 15:28   #1953
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Pierwsze 3 fotki zrobione w naturalnym świetle, ostatnia w ciemnym pokoju z fleszem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (88,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (63,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (38,4 KB, 28 załadowań)
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 15:28   #1954
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiem, wiem, tez mam jej sklad, ale szukam skladu tej http://lokikoki.pl/product-pol-2047-...-ml-Londa.html
no nic moze zaryzykuje i kupie bez sprawdzania

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


dziekuje

a mi sie bardzo podobaja Twoje butki tylko kurcze dla mnie za wysokie, nie umialabym w takich chodzic

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------


dziekuje


nie nie, ale mi tez tak jasniutko nie wychodzi dlatego mysle jeszcze nad tym kolestonem
dziękuję zła jestem na lewego bo obciera mi kostkę prawy luźniejszy albo mi tak wydaje się bo lekko opuchniętą kostkę mam myślę że rozchodzą się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 16:11   #1955
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Karolka ja już robiłam nie raz londą i c10 też robiłam mi londa wychodzi jasno ale nie biało bo u Buahhot wygląda prawie jak biały na tym 1 zdjątku
A ja właśnie chcę takie prawie białe a jak c10 u Ciebie wychodzi??
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 16:12   #1956
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Pierwsze 3 fotki zrobione w naturalnym świetle, ostatnia w ciemnym pokoju z fleszem.
ladnie jest jak pojawia sie odrosty polozysz jakas farbę blond i bedzie super
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 17:01   #1957
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja jeszcze mam do obejrzenia:
- półmrok
- cień strachu
- dolina cieni
dopisz jeszcze Martyrs-skazani na strach może nie jest to horror stricte, ale działa na psychike

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i super lubię takie zestawy
i wyszłaś w botkach? a jeszcze w środę mówiłyście, że za wcześnie!

ja tam śmigam, nie codziennie, ale śmigam jak w czwartek było u mnie 14 stopni, a jak wracałam do domu wieczorem 12 to nie ma się nad czym zastanawiać czy to lato czy to zima
ja byłam wczoraj z tych z zary gladiatorkach odryte całe prawie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Infa wklejam dla Ciebie jakie były jeszcze motywy do wyboru
suuuper, dzięki

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ok dziewczyny wrzucam zdjecie kosmyku wlosow, bo wiem, ze zanim wyprostuje je cale zrobi sie ciemno i nie bedzie nic widac

jak widzicie, mam cieplejsze 'refleksy' ale to tak jak mowie, pozostalosci po tym syossie i majirelu, ktory byl ostatnio

Infa to jak myslisz z tym kolestonem?

pierwsze trzy zdj bez lampy, ostatnie z lampą

edit: haha pierwszy raz od trzech lat mam rozowa bluzke na sobie w sumie dzis rano odcielam metke, ponad rok wisiala z
jasniutkie mega masz, może malaksowanie wystarczy? a kolor bluzki super, uwielbiam taki róż

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Pierwsze 3 fotki zrobione w naturalnym świetle, ostatnia w ciemnym pokoju z fleszem.
bardzo ładny kolorek Ci wyszedł, ja tam nie widze nic ciepłego
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 17:40   #1958
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;29324521]A ja właśnie chcę takie prawie białe a jak c10 u Ciebie wychodzi??[/QUOTE]


tak -> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1311533696
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 17:50   #1959
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jeeeeeeee w końcu ktoś mnie tu odwiedził, bo tym razem to ja siedzę na straży blondynkowego wątku

achh Asiu, aż się rozmarzyłam jak napisałaś o tych Twoich czasach, uwielbiam takie klimaty
ucałuj Jasia
dzielna jesteś na straży
Jasio ucałowany, pokazał mi bezzębny uśmiech jak powiedziałam, że to od pięknej blond cioci, tap madl rzekłabym nawet

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

o, dziękuję Ci za informację
a powiedz mi, jak po czasie farbka się zachowuje? nie żółknie, nie rudzieje? jak z wypłukiwaniem?

widziałaś może testerki na żywo?

ja bym robiła na wodzie 12%, mam ciemne naturale więc 9% w moim przypadku odpada..


wypoczywaj kochana i korzystaj jak tylko możesz
buziaki
wypoczywam na zapas!
a w domu czeka już alfa 11.11, będę robić za jakieś 2 tyg, to od razu zdam relację

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Asia od Jasia
Eeeee to Jasiu ma swoje pierwsze w zyciu wakacje
No i jaka mamusia happy
Oby tak dalej
Jaś ma wakacje i jest super przeszczęśliwy i babcia też... częściej muszę takie wypady robić

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jest lepiej niz bylo ale niestety poprzednia farba sie wybija jeszcze (malaksowalam na calosci 5 minut przed splukaniem), mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie lepiej

ale Wam dobrze
bardzo nam dobrze a Ty masz piękne włosy, jak zawsze

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zazdraszczam wypoczywaj ile się da
zaraz 19.00 - godzina rozpalania ognia w kominku potem będą pogaduszki z Jasiem (już mamy a-guu, beee i łuu opanowane

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
cZEŚĆ BABKI
mam tyle lekcji,że nie mam nawet czasu przy kompie się lenić kurde mać mada faka.
Nie ma lekko.


schudłam!!!!! 2 kg ułaułaułauła oł jeee aha oł je aha FAANFARYYY
gratulacje

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dopiero wstałam, bo wczoraj pobalowałam troche, widziałam się z dawno nie widzianymi znajomymi z LO i bardzo im się podobały moje "nowe " włosy pewnie o jasniutki blond im chodziło

a to wszystko dzięki Wam i naszemu wspaniałemu wątkowi
wcale im się nie dziwię, że im się podobało

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
w ogóle to śniło mi się ostatnio, że wkurzały mnie już te moje ciemne odrosty, położyłam czarną farbę na łepetyne i końce mi złapało na różowo-fioletowo
wszyscy mi mówili, że lepiej wyglądam niż w blondzie


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Asia-ale masz super uwielbiam takie klimaty kiedyś się zaszyłam na kilka dni w Puszczy Białowieskiej w środku dosłownie był jeden nasz domek wokół nic no tylko krowy, kozy, owce i mega świeże powietrze
buziaki dla Jasia
Infa, u nas we wsi jest tylko jedna krowa i dwie kozy za to o 23.00 jelenie wychodzą na rykowisko i mamy wieczorny koncert

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale masz dobrze Asieńko zazdroszczę
Lady, wyglądałaś super
uwielbiam tu przyjeżdżać, pachnie tak cudnie sianem, łąką, lasem a obok jest rzeka a za nią jezioro
i zdjęcie widoku jaki mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00276.jpg (191,0 KB, 22 załadowań)
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:58   #1960
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

buahot
bardzo ladnie Ci wyszło

asia
udanego wypoczynku, fajnie macie, ladne widoki

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Pierwsze 3 fotki zrobione w naturalnym świetle, ostatnia w ciemnym pokoju z fleszem.
Ooo ladnie
Widzę ze sporo obcielas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 19:28   #1961
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

DZIEWCZĘTA DROGIE!!
a jak myslicie jak moze wyjsc mi na jasnych wlosach rozjasnianych farbami kolor z majirel 8.2 jasny opalizujacu blond? spotkała sie z nim któraś z was??
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 19:42   #1962
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cześć

Zdecydowałam już co do studiów. Idę zaocznie na AON złożyłam na 3 kierunki bezpieczeństwo narodowe, stosunki międzynarodowe i europeistykę. Robiłam wczoraj rekrutację online i było trzeba wpisać % z matury itd. Kiedy ja jeszcze nie mam matury, będę miała 13 września, wiem ,że zdałam tą nieszczęsną matme.. z reszty mam 80-85-100% z tego co zdawałam. Nie wpisałam tych %. Uiściłam opłate rekrutacyjną. Nie wiem czy nie będzie jakiś problemów. Ale pisze ,że dokumenty składa się od 15-19 września a 22 są wyniki kto się dostał. Także chyba będzie ok, mam nadzieje bo nie chce żeby okazało się ,że opłata rekrutacyjna mi przepadnie

Odkryłam świetną farbę! Po niedzieli muszę zrobić sobie zdjęcia a miałam już widoczne odrosty. Spotkałam się z koleżanką, która jest naturalną blondynką ma średni blond ufarbowała sobie na jaśniejszy farbą joanna naturia kosztuje 5 zł. Jak mi powiedziała byłam w szoku, wyszedł jej ślicznie naturalnie. Nie mogłam uwierzyć taki efekt po farbie za 5 zł? Moja bratowa ma ciemne włosy, farbowała syossem, bardzo jej się zmył na odrostach do koloru miedzianego a miała wesele, kupiła własnie też tą farbę joanna naturia wyszła jej piękna czerń i kolor ładnie się trzyma jest lśniący już 2 tydzień. Myślę sobie dzisiaj czym zrobić te odrosty i kupiłam tą joanne kolor złocisty piasek, na pudełku nie powala. Bałam się ,że wyjdzie mi zółty kurczakowy blond a wyszedł piękny jasny naturalny blond. Odrosty pięknie pokryte. Już ciemno także jutro wstawie zdjęcia. Bardzo polecam!!
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 20:36   #1963
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

hejka!

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

matko kochana, szalone baby, cały transfer z tel zmarnuję na nadrabianie blond wątku
całuję Was mocno z mazurskiej głuszy, a konkretniej sprzed kominka Jasiek odurzony czystym powietrzem pada o północy jak zabity i śpi ciurkiem do 7.00 potem do akcji wkracza babcia, a ja dosypiam do 10.00, mówię Wam - poezja wczasów normalnie
no super dobrze że maluszek jest spokojny buziaczki ;*
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a jaki masz teraz kolor, przypomnij?

ten dom z kości nie zapowiadał się ciekawie, bo to raczej taki niskobudżetowy, ale rozkręcił się i był fajny ale może dlatego, że oglądałam sama w nocy

ja jeszcze mam do obejrzenia:
- półmrok
- cień strachu
- dolina cieni


piękne, długie blond włosy zawsze robią wrażenie moim zdaniem

to prawda

no i super

a żubry?

kurde, miałam dzisiaj problem, żeby wsadzić soczewki i teraz szczypie mnie prawe oko

ja dzisiaj idę na świętowanie urodzin mojej bratowej, part. 3 tym razem w domu robią imprezę i kurde muszę coś ugotować chyba zrobię zupę pizzę


dziewczyny pytałam w klubie, ale zapytam tutaj, może będą pomysły
co można kupić/dać/zrobić/wydziergać P. na pożegnanie? bo ja w ogóle nie mam póki co pomysłu...
a może macie jakieś wspólne zdjęcia to mogłabyś kupić albo zrobić taki pamiątkowy albumik i powpisywać najfajniejsze chwile
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wrzuciłam fotki do albumu póki co ciuszki na leżąco bo nie mam siły ubierać się
ale obiecuję że pokażę jak idealnie leży marynarka i sposób na noszenie kolorowej bluzki i tej koszuli
butki boskie , marynarka też strasznie mi się podoba sama takiej szukam
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

oglądałyście wczorajsze rozmowy w toku? ja nie bo byłam na zakupach teraz nadrobię wstawiam linka dla tych które też nie obejrzały http://tvnplayer.pl/odcinek,rozmowy-...,autoplay.html [COLOR="Silver"]
właśnie nie widziałam a link coś nie działa u mnie
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ok dziewczyny wrzucam zdjecie kosmyku wlosow, bo wiem, ze zanim wyprostuje je cale zrobi sie ciemno i nie bedzie nic widac

jak widzicie, mam cieplejsze 'refleksy' ale to tak jak mowie, pozostalosci po tym syossie i majirelu, ktory byl ostatnio
bardzo ładnie
Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Pierwsze 3 fotki zrobione w naturalnym świetle, ostatnia w ciemnym pokoju z fleszem.
super kolorek nie jest żółty
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
dzielna jesteś na straży
Jasio ucałowany, pokazał mi bezzębny uśmiech jak powiedziałam, że to od pięknej blond cioci, tap madl rzekłabym nawet




uwielbiam tu przyjeżdżać, pachnie tak cudnie sianem, łąką, lasem a obok jest rzeka a za nią jezioro
i zdjęcie widoku jaki mam
o rajciu jak pięknie uwielbiam takie krajobrazy
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość

Odkryłam świetną farbę! Po niedzieli muszę zrobić sobie zdjęcia a miałam już widoczne odrosty. Spotkałam się z koleżanką, która jest naturalną blondynką ma średni blond ufarbowała sobie na jaśniejszy farbą joanna naturia kosztuje 5 zł. Jak mi powiedziała byłam w szoku, wyszedł jej ślicznie naturalnie. Nie mogłam uwierzyć taki efekt po farbie za 5 zł? Moja bratowa ma ciemne włosy, farbowała syossem, bardzo jej się zmył na odrostach do koloru miedzianego a miała wesele, kupiła własnie też tą farbę joanna naturia wyszła jej piękna czerń i kolor ładnie się trzyma jest lśniący już 2 tydzień. Myślę sobie dzisiaj czym zrobić te odrosty i kupiłam tą joanne kolor złocisty piasek, na pudełku nie powala. Bałam się ,że wyjdzie mi zółty kurczakowy blond a wyszedł piękny jasny naturalny blond. Odrosty pięknie pokryte. Już ciemno także jutro wstawie zdjęcia. Bardzo polecam!!
wrzuć koniecznie kiedyś ten kolorek też mi chodził po głowie


ja sobie właśnie siedze z moim avoniakiem na łepetynce jeszcze 20 minutek i spłukuję
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 21:25   #1964
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hejka!

wrzuć koniecznie kiedyś ten kolorek też mi chodził po głowie

ja sobie właśnie siedze z moim avoniakiem na łepetynce jeszcze 20 minutek i spłukuję
Słyszałam ,że AVON ma jakieś farby do włosów.. Mama miała mi przynieść palete bo koleżanka z jej pracy jest konsultantką. Wnioskuje, że nie robisz pierwszy raz? Nie śledziłam na bierząco wątku także nie widziałam efektów, jeśli byś mogła wstaw zdjęcia, albo jakieś linki, chętnie zobacze efekty.. swoją drogą nie pomyślałabym ,że Avon będzie specjalizował się w farbach do włosów.

Wrzucę jutro fotki obiecuje Jestem bardzo zadowolona zero żółci rudości bądź szarości. Jest bardzo naturalnie. Jedynie trochę mnie szczypała skóra, ale zapach ma cudowny - gumy balonowej, trochę ananasa do teraz go czuje Nie spodziewałabym się w życiu takiego efektu po farbie za którą zapłaciłam 6 zł

Moja mama kupiła sobie ciemną, taką rudawą. Brat zobaczył pudełko i mówi "czemu będziesz farbować na ciemno? masz zostawić tak jak jest"
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 21:34   #1965
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

hej blondyny... ja sie nudze mój tz ogląda adamka... a ja ziewaaammmm

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Nie to ze stylowych butków

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



też myślałam o nich ostatnio bo dawno nie było ich Yatta to jeszcze pojawia się ale Caskady nie było fiu fiu

oglądałyście wczorajsze rozmowy w toku? ja nie bo byłam na zakupach teraz nadrobię wstawiam linka dla tych które też nie obejrzały http://tvnplayer.pl/odcinek,rozmowy-...,autoplay.html

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



też cieplutko
2 mieszki przerwy to będzie dzisiaj działo się

a pytałaś o prezent pożegnalny dla P. niestety ja nie doradzę sama mam zawsze problem z prezentami Ty go znasz dobrze to na pewno poradzisz sobie

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



dziękuje Agatko
aha! bede oglądać ten odcinek o tapeciarach! aaaaaaa laskie dawno nie wrzucane moje włosy :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0904.jpg (123,7 KB, 67 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 21:38   #1966
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hej blondyny... ja sie nudze mój tz ogląda adamka... a ja ziewaaammmm



aha! bede oglądać ten odcinek o tapeciarach! aaaaaaa laskie dawno nie wrzucane moje włosy :P
u mnie też wszyscy faceci oglądają Adamka.. a chętnie obejrzałabym jakiś film.
Co do włosów jestem pełna podziwu są takie długie, pamiętam jak wstawiałaś zdjęcie jakiś czas temu były do ramion a teraz proszę piękne, zadbane, lśniące
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 21:46   #1967
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
u mnie też wszyscy faceci oglądają Adamka.. a chętnie obejrzałabym jakiś film.
Co do włosów jestem pełna podziwu są takie długie, pamiętam jak wstawiałaś zdjęcie jakiś czas temu były do ramion a teraz proszę piękne, zadbane, lśniące
ojej, dziekuje jak miło coś takiego usłyszeć
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 21:56   #1968
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ojej, dziekuje jak miło coś takiego usłyszeć
nie ma za co
ale pustki na forum.. widzę na zdjęciu ,że opalenizna jeszcze się trzyma Ja to już bladzioch jestem

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Rozglądam się za botkami na jesień, widze, że najmodniejsze są z futerkiem, wiązane
http://allegro.pl/militarne-botki-je...1813549499.htm
co sądzicie?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:01   #1969
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

mam mam moje botki dobrze, że dziś sie wybrałam bo z mojego rozmiaru już ostatnia para była szare wzięłam jednak

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oooooo to juz na weekend farbowanko.
Nie wiem czemu ale boje sie welli
Ale trzymam kciuki jak padnie na nia

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------




Szalona gratulejszyn
ja po londzie już żadnej farby się nie boje

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wrzuciłam fotki do albumu póki co ciuszki na leżąco bo nie mam siły ubierać się
ale obiecuję że pokażę jak idealnie leży marynarka i sposób na noszenie kolorowej bluzki i tej koszuli
super zakupy a buty mega wysokie, ja bym się zabiła

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ok dziewczyny wrzucam zdjecie kosmyku wlosow, bo wiem, ze zanim wyprostuje je cale zrobi sie ciemno i nie bedzie nic widac

jak widzicie, mam cieplejsze 'refleksy' ale to tak jak mowie, pozostalosci po tym syossie i majirelu, ktory byl ostatnio

Infa to jak myslisz z tym kolestonem?

pierwsze trzy zdj bez lampy, ostatnie z lampą

edit: haha pierwszy raz od trzech lat mam rozowa bluzke na sobie w sumie dzis rano odcielam metke, ponad rok wisiala z
jest ok moim zdaniem wystarczy Ci sam malaks

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Buahhot kiedy wkleisz fotki ? nie mogę się doczekać !

ja chyba następne farbowanie jednak c10 bo najlepiej mi się na włosach trzymały i kolor od razu był jasny ale ostatnio jestem maruda z tymi farbami
---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

o już są ! buahhot bardzo jaśniutkie wyszły ) mi londa nigdy tak jasno nie łapie nieeeeeeeeee a te refleksy jak dla mnie wyglądają naturalnie
mi też bardzo podobają się moje włosy po C10
Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Pierwsze 3 fotki zrobione w naturalnym świetle, ostatnia w ciemnym pokoju z fleszem.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hej blondyny... ja sie nudze mój tz ogląda adamka... a ja ziewaaammmm



aha! bede oglądać ten odcinek o tapeciarach! aaaaaaa laskie dawno nie wrzucane moje włosy :P
śliczne i jak urosły
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 22:04   #1970
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Słyszałam ,że AVON ma jakieś farby do włosów.. Mama miała mi przynieść palete bo koleżanka z jej pracy jest konsultantką. Wnioskuje, że nie robisz pierwszy raz? Nie śledziłam na bierząco wątku także nie widziałam efektów, jeśli byś mogła wstaw zdjęcia, albo jakieś linki, chętnie zobacze efekty.. swoją drogą nie pomyślałabym ,że Avon będzie specjalizował się w farbach do włosów.

Wrzucę jutro fotki obiecuje Jestem bardzo zadowolona zero żółci rudości bądź szarości. Jest bardzo naturalnie. Jedynie trochę mnie szczypała skóra, ale zapach ma cudowny - gumy balonowej, trochę ananasa do teraz go czuje Nie spodziewałabym się w życiu takiego efektu po farbie za którą zapłaciłam 6 zł

Moja mama kupiła sobie ciemną, taką rudawą. Brat zobaczył pudełko i mówi "czemu będziesz farbować na ciemno? masz zostawić tak jak jest"
robiłam nią teraz 2 raz i wyszło równie pięknie jak ostatnio wprawdzie kolorek różni się od C12 którym robiłam wcześniej ,ponieważ jest cieplejszy taki naturalny ,słoneczny ale ja wyglądam o wiele lepiej i naturalniej właśnie w tym odcieniu strasznie jestem zadowolona z tej farbki i do tego jaki błysk na włoskach
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


aha! bede oglądać ten odcinek o tapeciarach! aaaaaaa laskie dawno nie wrzucane moje włosy :P
piękne długie , błyszczące super

kupiłam wczoraj nową odżywke bez spłukiwania mrs.poters z imbirem i jedwabiem bez spłukiwania jest boska włoski rozczesały się bez problemu a w dotyku są gładziutkie i miękkie tak wyglada https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-i-jedwab.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:09   #1971
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mam mam moje botki dobrze, że dziś sie wybrałam bo z mojego rozmiaru już ostatnia para była szare wzięłam jednak

Jakie botki?;>
pokaż zdjęcia
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:11   #1972
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mam mam moje botki dobrze, że dziś sie wybrałam bo z mojego rozmiaru już ostatnia para była szare wzięłam jednak


jakie? pochwal się

ja wczoraj sobie tez kupiłam takie bardziej na jesień lekko ocieplane do kostki na niziutkim obcasie ale do latania super wygodne jak kapcie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:23   #1973
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Jakie botki?;>
pokaż zdjęcia
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jakie? pochwal się

ja wczoraj sobie tez kupiłam takie bardziej na jesień lekko ocieplane do kostki na niziutkim obcasie ale do latania super wygodne jak kapcie
jutro pokaże na koturnie niższej, za kostkę teraz już uciekam do Tż dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:27   #1974
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
nie ma za co
ale pustki na forum.. widzę na zdjęciu ,że opalenizna jeszcze się trzyma Ja to już bladzioch jestem

Rozglądam się za botkami na jesień, widze, że najmodniejsze są z futerkiem, wiązane
http://allegro.pl/militarne-botki-je...1813549499.htm
co sądzicie?
straszne pustki a botków coś zobaczyć nie mogę

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mam mam moje botki dobrze, że dziś sie wybrałam bo z mojego rozmiaru już ostatnia para była szare wzięłam jednak

śliczne i jak urosły
jakie jakie???????? a dzięki dzieki teraz są takiej długości jak przed ścięciem w lutym a może dłuższe

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
robiłam nią teraz 2 raz i wyszło równie pięknie jak ostatnio wprawdzie kolorek różni się od C12 którym robiłam wcześniej ,ponieważ jest cieplejszy taki naturalny ,słoneczny ale ja wyglądam o wiele lepiej i naturalniej właśnie w tym odcieniu strasznie jestem zadowolona z tej farbki i do tego jaki błysk na włoskach

piękne długie , błyszczące super

kupiłam wczoraj nową odżywke bez spłukiwania mrs.poters z imbirem i jedwabiem bez spłukiwania jest boska włoski rozczesały się bez problemu a w dotyku są gładziutkie i miękkie tak wyglada https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-i-jedwab.html
no prosze a opinie średnie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:46   #1975
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

LADY!!!
zakochałam się w Twoich botkach !! !! chce takie
pokaz link skad masz

ja też oglądam Adamka

edit: aa już widze link 15 cm, w tym 5 platforma to chyba wygodne nie? napisz czy stabilny obcas, bo po zdjęciu widze, że chyba z takich co lubie

cudooooowne sąąąąąąą !

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hej blondyny... ja sie nudze mój tz ogląda adamka... a ja ziewaaammmm



aha! bede oglądać ten odcinek o tapeciarach! aaaaaaa laskie dawno nie wrzucane moje włosy :P
piękne masz włosy
super urosły
i koszulka w moim ulubionym kolorze

Snow-pokaż botki

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-09-10 o 22:50
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 23:11   #1976
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Blondasy, czy to możliwe, żeby po oleju się bardziej kręciły włosy?
zmyłam dziś babydream i taaaakie spirale mi się zrobiły
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:13   #1977
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Całkiem ładny ten kolor, a mi przy świetle dziennym odcien odrostów wychodzi rudy

asia_102 Możliwe możesz mieć włosy falowane albo kręcone, mogły być zniszczone przez co się nie kręciły, a teraz je nawilżyłaś dlatego skręt się poprawił
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:40   #1978
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dzień dooobry Blondwłose


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondasy, czy to możliwe, żeby po oleju się bardziej kręciły włosy?
zmyłam dziś babydream i taaaakie spirale mi się zrobiły
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;29332256]Całkiem ładny ten kolor, a mi przy świetle dziennym odcien odrostów wychodzi rudy

asia_102 Możliwe możesz mieć włosy falowane albo kręcone, mogły być zniszczone przez co się nie kręciły, a teraz je nawilżyłaś dlatego skręt się poprawił[/QUOTE]

Ja mam z natury falowane i u mnie działa to na odwrót-im mocniej nawilże włosy tym się mniej falują co mnie bardzo cieszy

Asiu-dzięki za przypomnienie o oleju idę nakładać
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 10:16   #1979
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dopisz jeszcze Martyrs-skazani na strach może nie jest to horror stricte, ale działa na psychike



ja byłam wczoraj z tych z zary gladiatorkach odryte całe prawie



suuuper, dzięki



jasniutkie mega masz, może malaksowanie wystarczy? a kolor bluzki super, uwielbiam taki róż


bardzo ładny kolorek Ci wyszedł, ja tam nie widze nic ciepłego
nie ma za co

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
piękne włoski loczki

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Lady, wyglądałaś super
uwielbiam tu przyjeżdżać, pachnie tak cudnie sianem, łąką, lasem a obok jest rzeka a za nią jezioro
i zdjęcie widoku jaki mam
dziękuje Asiu
widoki piękne masz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
właśnie nie widziałam a link coś nie działa u mnie
szkoda bo odcinek przerażający

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hej blondyny... ja sie nudze mój tz ogląda adamka... a ja ziewaaammmm



aha! bede oglądać ten odcinek o tapeciarach! aaaaaaa laskie dawno nie wrzucane moje włosy :P
długie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 10:17   #1980
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mam mam moje botki dobrze, że dziś sie wybrałam bo z mojego rozmiaru już ostatnia para była szare wzięłam jednak



ja po londzie już żadnej farby się nie boje



super zakupy a buty mega wysokie, ja bym się zabiła



jest ok moim zdaniem wystarczy Ci sam malaks



mi też bardzo podobają się moje włosy po C10





śliczne i jak urosły
dziękuję Snowi
można zabić się nie przeczę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.