Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 13:15   #3121
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez licorne Pokaż wiadomość
Możesz się pochwalić ile cm ma ten odrost? Chyba że nie mierzysz.
nie wiem, ile ma, bo nie mierzę
w sumie mogłabym to w koncu zrobić, ale to przed akcją z siemieniem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 15:50   #3122
martita_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam ,chce powrócić do naturalnego koloru włosów to jest taki jakby ciemny blond ale bardziej szatynowaty.Mój obecny kolor to średni blond +duże odrosty od spodu . Chciałam sobie sama zrobic zabieg pigmentacji ,szkoda mi wydawać tyle kasy u fryzjera.Mam do was pytanie a raczej chciałabym sie poradzić, kupiłam farbę Palette salon color ciemny blond ,jedna z blogerek poradziła mi żeby do farby naturalnej dodac wody z kranu ale nie wiem ile mam jej dodać .Tubka z ta moja farba ma 50 ml .Mogłabym też dodac wode 1,8 % ale nie chce zamawiac z allegro czy cos takiego,wolałabym z drogerii ale zapewne nie sprzedają tego.

Poradzcie mi jeszcze jaka druga farbe wybrać do tej pigmentacji.Mam jasną cerę z pękającymi naczynkami ,ciemnozielone oczy jaki kolor mi pasuje z ciemnego blondy chłodny czy raczej ciepły?
martita_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:55   #3123
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TwojaKokaina spory odrost już masz ;D gratuluję ))).
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:06   #3124
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
wygladaja jakby byly tak specjalnie zrobione, super

ja sie wlasnie zastanawiam nad wracaniem do moich naturalnych(ciemny blond).
od 5 lat mam jasny blond, wlosy juz do talii... mysle czy by po prostu ich nie zrobic na kolor przyblizony do mojego nat, i dopiero wtedy juz 'wracac'. ktoras z Was tak robila? da sie jakos zrobic zeby pozniej nie bylo takiej prostej lini miedzy odrostami a tymi farbowanymi?
przepraszam za glupie pyt ale nie znam sie
Hej, ja tak robię
Ciężko mi powiedzieć, jaki mam odrost, z tyłu dłuższy, przy twarzy, niestety, krótszy, ale w zasadzie stapia się z farbowanymi. Chyba, że włosy są nieco nieświeże- wtedy widać lekki kontrast.
Niestety, farbowany kolor możliwe, że trzeba będzie odświeżać, by był on dalej lśniący i ładnie się prezentował, a to jednak troszkę włosom daje w kość. Ale ja jestem zadowolona, spokojnie sobie zapuszczam włosy, brakuje mi nieco jasnego blondu (no, nawet nie tak nieco), ale moje pragnienie posiadania naturalnych włosów jest bardzo silne.
Jak komuś bardziej zależy na naturalnych włosach niż na ich długości to może obciąć farbowane i zapuszczać już te w swoim kolorze, ale ja sobie tego nie wyobrażam u siebie. Kocham długie włosy, nieważne, czy naturalne, czy farbowane Możliwe, że to zapuszczanie naturalek w końcu mi się znudzi, ale na razie jestem pełna entuzjazmu, przy dobrze dobranym kolorze odrost czasami ciężko odróżnić od farbowańców
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 15:09   #3125
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Moje naturalki mają prawie 5,5 cm!
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 15:13   #3126
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Moje naturalki mają prawie 5,5 cm!
jeeeaa ! ja też coś takiego około 6cm .
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:55   #3127
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczyny.
wiem ze ostatnio wogole sie tu nie udzielam ale czasem wchodze i ogladam wasze postepy w zapuszczaniu. pisze dlatego ze ostatnio "odkrylam" fajny sposob na super blyszczace, nawilzone wlosy. moze sie powtarzam i juz ten temat znacie wiec prosze o wybaczenie.
do rzeczy- zrobilam zamowienie na zrobsobiekrem i kupilam algi morskie-spiruline. do mojej buzi nie za bardzo sie sprawdzily i zostalo troche wiec nalozylam na wlosy!!! efekt- oszalamiajacy! nigdy nie mialam takich wlosow jak po algach! polecam, tylko uwaga nie wolno zbyt czesto zeby nie przesadzic.
wosy sa mega nawilzone, lejace, blyszczace super sie ukladaja!!! ja po niczym innym nie osiagnelam takiego efektu!

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-11-04 o 22:01
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 22:12   #3128
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Moje naturalki mają prawie 5,5 cm!
Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
jeeeaa ! ja też coś takiego około 6cm .
moje około 4cm

mam pytanie, w trakcie zapuszczania naturalek szamponetkujecie(?) włosy?
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 07:55   #3129
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie dziś 14 miesięcy bez farby
Świetnie będziesz wyglądać w swoim naturalnym kolorze z tymi kręciołkami!!
Po raz kolejny zastanawiam się, po co my w ogóle farbowałyśmy nasze włosiska??? Widać, że naturalne są zawsze piękniejsze niż farbowane!

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość

mam pytanie, w trakcie zapuszczania naturalek szamponetkujecie(?) włosy?
Moim zdaniem jeżeli różnica w kolorach jest do zniesienia dla Ciebie, to nie warto męczyć się z żadnymi szamponetkami, tylko lepiej poczekać i chodzić z odrostami
Ale jeżeli odrost nie jest u Ciebie akceptowalny, to zawsze jest to jakieś wyjście trzeba jednak pamiętać, że szamponetka może się całkowicie nie zmyć
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:41   #3130
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

witajcie Dziewczyny
chcialabym wrocic do naturalnych wlosow, robilam juz chyba 2 podejscia. Jestem zla na siebie bo mialam juz 10cm odrostu wyhodowanego w ciazy i po porodzie pofarbowalam
teraz mam ok 1,5odrostu w kolorze ciemnego blondu, a reszte wlosow mam czesciowo hennowana na ciemny braz, czesc farbowana na jasny braz... odrosty mam jasniejsze

przez henne nie moge rozjasnic wlosow tak zeby wyrownac z naturalnym. Mozecie cos zaradzic na to?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:16   #3131
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
wiem ze ostatnio wogole sie tu nie udzielam ale czasem wchodze i ogladam wasze postepy w zapuszczaniu. pisze dlatego ze ostatnio "odkrylam" fajny sposob na super blyszczace, nawilzone wlosy. moze sie powtarzam i juz ten temat znacie wiec prosze o wybaczenie.
do rzeczy- zrobilam zamowienie na zrobsobiekrem i kupilam algi morskie-spiruline. do mojej buzi nie za bardzo sie sprawdzily i zostalo troche wiec nalozylam na wlosy!!! efekt- oszalamiajacy! nigdy nie mialam takich wlosow jak po algach! polecam, tylko uwaga nie wolno zbyt czesto zeby nie przesadzic.
wosy sa mega nawilzone, lejace, blyszczace super sie ukladaja!!! ja po niczym innym nie osiagnelam takiego efektu!
też mam spirulinę i do twarzy i do włosów jest super
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Świetnie będziesz wyglądać w swoim naturalnym kolorze z tymi kręciołkami!!
Po raz kolejny zastanawiam się, po co my w ogóle farbowałyśmy nasze włosiska??? Widać, że naturalne są zawsze piękniejsze niż farbowane!
\
też się zastanawiam
teraz bym tego nie powtórzyła ;>
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 15:25   #3132
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
moje około 4cm

mam pytanie, w trakcie zapuszczania naturalek szamponetkujecie(?) włosy?

nieee, ja nie używam szamponetki, bo z moim kolorem niewypałem to chyba nic nie zdziałałaby :<.
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:29   #3133
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
witajcie Dziewczyny
chcialabym wrocic do naturalnych wlosow, robilam juz chyba 2 podejscia. Jestem zla na siebie bo mialam juz 10cm odrostu wyhodowanego w ciazy i po porodzie pofarbowalam
teraz mam ok 1,5odrostu w kolorze ciemnego blondu, a reszte wlosow mam czesciowo hennowana na ciemny braz, czesc farbowana na jasny braz... odrosty mam jasniejsze

przez henne nie moge rozjasnic wlosow tak zeby wyrownac z naturalnym. Mozecie cos zaradzic na to?

Mój jedyny pomysł to jakieś jaśniejsze pasemka w kolorze odrostu albo szamponetka o której dziewczyny wcześniej wspominały. Albo najlepiej - zacisnąć zęby i zapuszczać, mimo że pięknie to nie wygląda.
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:50   #3134
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez licorne Pokaż wiadomość
Mój jedyny pomysł to jakieś jaśniejsze pasemka w kolorze odrostu albo szamponetka o której dziewczyny wcześniej wspominały. Albo najlepiej - zacisnąć zęby i zapuszczać, mimo że pięknie to nie wygląda.
bardziej myslalam zeby zrobic deko farbowanej czesci wlosow i ewentualnie polozyc kolor zblizony do naturalnego jak bede miala troche czasu to sprobuje na pasemku czy dekoloryzator cokolwiek zdejmie. Bo od rozjasniacza trzymam sie z daleka.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 17:57   #3135
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
wiem ze ostatnio wogole sie tu nie udzielam ale czasem wchodze i ogladam wasze postepy w zapuszczaniu. pisze dlatego ze ostatnio "odkrylam" fajny sposob na super blyszczace, nawilzone wlosy. moze sie powtarzam i juz ten temat znacie wiec prosze o wybaczenie.
do rzeczy- zrobilam zamowienie na zrobsobiekrem i kupilam algi morskie-spiruline. do mojej buzi nie za bardzo sie sprawdzily i zostalo troche wiec nalozylam na wlosy!!! efekt- oszalamiajacy! nigdy nie mialam takich wlosow jak po algach! polecam, tylko uwaga nie wolno zbyt czesto zeby nie przesadzic.
wosy sa mega nawilzone, lejace, blyszczace super sie ukladaja!!! ja po niczym innym nie osiagnelam takiego efektu!
Dobrze wiedziec i ja musze sprobowac
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 22:41   #3136
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeżeli różnica w kolorach jest do zniesienia dla Ciebie, to nie warto męczyć się z żadnymi szamponetkami, tylko lepiej poczekać i chodzić z odrostami
Ale jeżeli odrost nie jest u Ciebie akceptowalny, to zawsze jest to jakieś wyjście trzeba jednak pamiętać, że szamponetka może się całkowicie nie zmyć
różnica jak dla mnie jest znacząca, będę raz na jakiś czas szamponetkowała chyba..
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:34   #3137
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Może lepiej tonery, niż szamponetki? One zawsze schodzą, ale są droższe.
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:30   #3138
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzisiaj moje 10 miesięcy bez farby trwam dalej. pozdrawiam
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:25   #3139
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Dzisiaj moje 10 miesięcy bez farby trwam dalej. pozdrawiam

jeej, zazdroszczę i jednocześnie gratuluję ;d może pochwalisz się nam tutaj jakimś zdjęciem swoich naturalek ?
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 10:04   #3140
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mi właśnie minął 14 mc bez farbowania co jakis czas podglądam wasze efekty, przez co mam wieksza chęć dalszego zapuszczania zdrowych włosków;D Obecnie wszyscy już mi mówią, że kolor "zlał" sie z naturalnymi i odrost tak nie razi, jednak tęsknota do jasnego blondu cały czas jest... ale nawet ślub rodzonej siostry na którym świadkowałam nie sprawił, że pomalowałam włosy! fryzjerka zrobiła prześliczny koczek, wplotła kwiatki i odrostu wcale nie było widać także silnej woli dziewczyny! Ja już widzę jaka jest straszna różnica w kondycji zdrowych i farbowanych i może niedługo będę posiadaczką pieknych dlugich włosów o których marzyłam ( zapuszczam włoski gdzies od 4 lat, ale farbowane sie cały czas kruszyły wiec nigdy nie miałam dłuższych niż do ramion) Wkleje niedługo jakies zdjęcia co by was zmotywować
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 15:53   #3141
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

wrzucaj, wrzucaj to od razu lepiej nam na serduchu się zrobi jak zobaczymy co również my będziemy miały na głowach
+gratuluję ! .
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 23:39   #3142
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej Wam Ja już kiedyś pisałam w którymś z wątków, chyba wczesniejszych. I akurat niestety przegrałam z palona kawa joanny, by potem znow rocic do czerni. Teraz jestem po drastycznej zmianie z czarnego na czekoladowy, ale ost znowu zaczelam sie zastanawiac czy aby faktycznie nie wrocic do naturalnego, a spowodowalo taka chec takie oto zdjecie. Tym bardziej że sama zapuszczam teraz włosy które mają juz calkiem fajna dlugosc, i naturalny kolor praktycznie identyczny jak dziewczyna ze zdjecia. Jej wlosy sa poprostu boskie, juz wyobrazam sobie siebie w takich dlugich prostych i nie farbowanych wlosach Nie wiem tylko czy mi znowu starczy silnej woli bo wtedy nie farbowalam ok 9 miesiecy a moj odrost wydawal mi sie tak koszmarnie brzydki, nijaki i taki hmm... matowy ze nie dalam rady? Że sama juz nie wiem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6d53.jpg (79,6 KB, 102 załadowań)
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 10:43   #3143
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Hej Wam Ja już kiedyś pisałam w którymś z wątków, chyba wczesniejszych. I akurat niestety przegrałam z palona kawa joanny, by potem znow rocic do czerni. Teraz jestem po drastycznej zmianie z czarnego na czekoladowy, ale ost znowu zaczelam sie zastanawiac czy aby faktycznie nie wrocic do naturalnego, a spowodowalo taka chec takie oto zdjecie. Tym bardziej że sama zapuszczam teraz włosy które mają juz calkiem fajna dlugosc, i naturalny kolor praktycznie identyczny jak dziewczyna ze zdjecia. Jej wlosy sa poprostu boskie, juz wyobrazam sobie siebie w takich dlugich prostych i nie farbowanych wlosach Nie wiem tylko czy mi znowu starczy silnej woli bo wtedy nie farbowalam ok 9 miesiecy a moj odrost wydawal mi sie tak koszmarnie brzydki, nijaki i taki hmm... matowy ze nie dalam rady? Że sama juz nie wiem...
to ty jesteś na swoim awatarze?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:36   #3144
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Heeeeeeeeeej naturalkii ! Co tu tak ucichło ?
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 21:36   #3145
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to ty jesteś na swoim awatarze?
Taak to ja
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:52   #3146
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Hej Wam Ja już kiedyś pisałam w którymś z wątków, chyba wczesniejszych. I akurat niestety przegrałam z palona kawa joanny, by potem znow rocic do czerni. Teraz jestem po drastycznej zmianie z czarnego na czekoladowy, ale ost znowu zaczelam sie zastanawiac czy aby faktycznie nie wrocic do naturalnego, a spowodowalo taka chec takie oto zdjecie. Tym bardziej że sama zapuszczam teraz włosy które mają juz calkiem fajna dlugosc, i naturalny kolor praktycznie identyczny jak dziewczyna ze zdjecia. Jej wlosy sa poprostu boskie, juz wyobrazam sobie siebie w takich dlugich prostych i nie farbowanych wlosach Nie wiem tylko czy mi znowu starczy silnej woli bo wtedy nie farbowalam ok 9 miesiecy a moj odrost wydawal mi sie tak koszmarnie brzydki, nijaki i taki hmm... matowy ze nie dalam rady? Że sama juz nie wiem...
o tak, zdjęcia to dobry sposób na motywację ale naturalki matowe? mi się naturalki 300 razy bardziej świecą niż farbowane
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:29   #3147
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dziewczyny, nie wiem, czy widziałyście, ale jest afera blogowa - okazało się, że

http://annaaaanna.blogspot.com dorabia sobie włosy w photoshopie

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

masakra jakaś.
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:29   #3148
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie wiem, czy widziałyście, ale jest afera blogowa - okazało się, że

http://annaaaanna.blogspot.com dorabia sobie włosy w photoshopie

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

masakra jakaś.
O jeej a ja zawsze podziwialam jej uniesione i puszyste wlosy
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:37   #3149
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
O jeej a ja zawsze podziwialam jej uniesione i puszyste wlosy
no własnie haha

btw. skąd to wzięłyście?

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-11-11 o 17:38
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:27   #3150
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
okazało się, że

http://annaaaanna.blogspot.com dorabia sobie włosy w photoshopie

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

masakra jakaś.
a jak to sie okazalo? moze faktycznie ma takie wlosy?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.