Essence cz. VII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 14:16   #1021
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa

Wklejam obiecane zdjęcia, z tym, że mozaikę mam machniętą na ręce. Przepraszam za jakość zdjęć - nie radzę sobie z aparatem

Cytat:
Napisane przez mejaczek
Sexi, tak sobie pomyślałam, że Em, Ingeborg, anonyme muszą trafić na nasz stryszek ze swoimi zbiorami
W sumie to twój, ale czuje się jakbym już tam była


Cytat:
Napisane przez mejaczek
Ja Cie zechcę! Chodź do mnie. Zamieszkamy w domu ze zwierzakami i zbiorami. Mój pies na pewno ucieszy się ze zwierzakowego towarzystwa
I stworzymy oazę szczęśliwości pełną kosmetyków, snów o Essence i fruwających kłaczków


telbuh dziękuję i dajesz mi nadzieję (na męża oczywiście )
Ja mam 3 koty i jeszcze inne zwierzaczki

czuprynko - nie wahaj się, kupuj, gromadź i bądź szczęśliwa w swym szaleństwie na punkcie Essence, tak jak i sporo Pań tutaj się udzielających już jest

Cytat:
Napisane przez SexiChic
Zgadzam się. Jak tylko mają czerwone lub czerwonopodobne portfele to mogą przyjść Jak nie mają to muszą nabyć
Ja mam różowo-kremowy, ale róż to już prawie fuksja - podobny do czerwonego bez dwóch zdań

Cytat:
Napisane przez karolcia198506
Dziewczyny znalazłam taki sposób na zaschnięty eyeliner http://www.tipy.pl/artykul_4519,jak-...er-w-zelu.html
może któraś odważy sie wypróbowac, mój DW odpukac narazie stoi sobie denkiem do góry i jakoś się trzyma mam nadzieje że szybko mi nie skamienieje
Bardzo ciekawe sposoby, super, że to wkleiłaś

Cytat:
Napisane przez kleopatre
OMG ! Padłam! Ile Ty masz wszystkich kosmetyków skoro samych Essence aż tyle !
Ja powinnam się przy Was dziewczyny schować z moimi maleńkimi zbiorami.
Powiem szczerze - za dużo. Miałam etap, że nie kupowałam praktycznie niczego innego prócz kosmetyków. Kolorówka poza Essence, którą posiadam jest już mniejsza - bo kupowałam droższe rzeczy Ale za to ile mam pielęgnacji... Walczę z tym - usiłuję wszystko wreszcie zużyć i nic nie kupować
Nie masz się czego wstydzić - pokazuj co masz i bądź dumna! Nie ważna ilość, ale jakość Ja mam problem, na mnie nie patrz

Cytat:
Napisane przez anonyme
Różowa kredka jest fajna, bardzo łady kolor(ciemny róż opalizujący na fioletowo), chociaż rzadko jej używam, właściwie nie wiem dlaczego, trzeba to zmienić
Nakładam na dolną powiekę jak górną maluję fioletami, fajnie wtedy wygląda
Podpisuję się pod tym I maluję się tak samo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0972.jpg (40,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0974.jpg (35,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0978.jpg (25,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0983.jpg (21,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0990.jpg (43,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0991.jpg (40,7 KB, 34 załadowań)
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-12-11 o 14:17
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:23   #1022
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Też bym chciała, ale co zrobic. Same tego nie przyspieszymy Mój pies boi się odkurzacza i właśnie uciekał

A domowy kot boi się włączonego piekarnika w kuchni i ucieka. Pralka może być. Odkurzacz mu przeszkadza i w zasadzie to woli wyjść a na komputer stacjonarny dziwnie się patrzy bo mu buczy. Za to po laptopie lubi chodzić


Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia, z tym, że mozaikę mam machniętą na ręce. Przepraszam za jakość zdjęć - nie radzę sobie z aparatem

I stworzymy oazę szczęśliwości pełną kosmetyków, snów o Essence i fruwających kłaczków

Ja mam różowo-kremowy, ale róż to już prawie fuksja - podobny do czerwonego bez dwóch zdań
Zdjęcia nie są takie złe. Dziękuję

O tak byłaby to oaza, tylko ktoś codziennie musiałby latać z odkurzaczem (ja od razu zaznaczam, że nienawidzę odkurzać więc się na to nie piszę).

Różowy to według naszych wspólnych ustaleń na forum to już prawie czerwony więc się nada


Przekopałam się właśnie przez prawie całe kosmetyczne allegro i znalazłam róż podobny do CaH ze Smashboxa.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:51   #1023
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
I to ja jestem dobrą zawodniczką? Ty to dopiero rządzisz
heh co poradzić,, dobrze, że istnieją osoby, które dobrze mnie rozumieją pomimo, że mnie tak naprawdę nigdy nie widziały/znały)

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
I stworzymy oazę szczęśliwości pełną kosmetyków, snów o Essence i fruwających kłaczków

czuprynko - nie wahaj się, kupuj, gromadź i bądź szczęśliwa w swym szaleństwie na punkcie Essence, tak jak i sporo Pań tutaj się udzielających już jest
Inge Twoje fruwające kłaczki i kot Sexi wymiatają dziś na wątku
A co do kupowania, to dzięki za błogosławieństwo, zawsze lepiej to człowiekowi na duszy, kiedy inny bliźni mu tak dobrze życzy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:02   #1024
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym I maluję się tak samo
Widzę, że wizażanki wpadają na takie same pomysły
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:04   #1025
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
heh co poradzić,, dobrze, że istnieją osoby, które dobrze mnie rozumieją pomimo, że mnie tak naprawdę nigdy nie widziały/znały)

Inge Twoje fruwające kłaczki i kot Sexi wymiatają dziś na wątku
A co do kupowania, to dzięki za błogosławieństwo, zawsze lepiej to człowiekowi na duszy, kiedy inny bliźni mu tak dobrze życzy
To wcale nie jest takie bezinteresowne błogosławieństwo - jak już stworzymy tą naszą essencową komunę i będziemy razem mieszkać to wszystkie będziemy zaglądać do Twoich zapasów

Mój kot wymiata codzienne. To co Wam opisuję to tylko mały wycinek z jego dokonań
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:12   #1026
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Czuję się zaproszona
Nie mam czerwonego portfela, ale właśnie jestem na etapie szukania nowego, więc może akurat


Dziękuję
Ja też bardzo żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o Essence, nawet później niż ty się wciągnęłam, bo przy Eclipse dopiero.
Mam lakier z Moonlight, ale to jakoś przypadkowo.
No trudno, teraz trzeba nadrabiać

Różowa kredka jest fajna, bardzo łady kolor(ciemny róż opalizujący na fioletowo), chociaż rzadko jej używam, właściwie nie wiem dlaczego, trzeba to zmienić
Nakładam na dolną powiekę jak górną maluję fioletami, fajnie wtedy wygląda
Mogę zrobić Ci szybkiego swatcha na dłoni
Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Long Lasting 11 GO WILD

Na każdym zdjęciu wychodzi inaczej, ale ona właśnie taka jest, kolor zależy od tego jak światło pada.
Dziękuję za zdjęcia
Wygląda bardzo ładnie, nie wiedzialam, że opalizuje nieco na fiolet, myślalam ,że to poprostu róż. A to nawet lapiej jak dla mnie
Te kredeczki są fajne i tanie, więc jeszcze rozowa nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Robię dokładnie tak samo.
To już wiem do czego można by ją wykorzystać

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa

Wklejam obiecane zdjęcia, z tym, że mozaikę mam machniętą na ręce. Przepraszam za jakość zdjęć - nie radzę sobie z aparatem







I stworzymy oazę szczęśliwości pełną kosmetyków, snów o Essence i fruwających kłaczków


telbuh dziękuję i dajesz mi nadzieję (na męża oczywiście )
Ja mam 3 koty i jeszcze inne zwierzaczki

czuprynko - nie wahaj się, kupuj, gromadź i bądź szczęśliwa w swym szaleństwie na punkcie Essence, tak jak i sporo Pań tutaj się udzielających już jest



Ja mam różowo-kremowy, ale róż to już prawie fuksja - podobny do czerwonego bez dwóch zdań



Bardzo ciekawe sposoby, super, że to wkleiłaś



Powiem szczerze - za dużo. Miałam etap, że nie kupowałam praktycznie niczego innego prócz kosmetyków. Kolorówka poza Essence, którą posiadam jest już mniejsza - bo kupowałam droższe rzeczy Ale za to ile mam pielęgnacji... Walczę z tym - usiłuję wszystko wreszcie zużyć i nic nie kupować
Nie masz się czego wstydzić - pokazuj co masz i bądź dumna! Nie ważna ilość, ale jakość Ja mam problem, na mnie nie patrz



Podpisuję się pod tym I maluję się tak samo
Ja AŻ takich zbiorów nie mam ale też staram się regularnie zużywać choć trochę, a nie wyrzucać potem kilka razy użyte lakiery, które poprostu zgęstniały i jakieś inne starocie.
Ale to nie oznacza, że nie zazdroszczę Ci Twojego zbioru

O a ja z pielęgnacją mam akurat mniejszy "problem" niż z kolorówką .




A co do kredek LL. Do jakiego makijażu używacie niebieskiej? Bo ja nie mam pomysłów jakoś specjalnie.
I czy powinnam zakupić jeszcze jakieś kolory (mam czarną, fioletową, niebieską i planuję różową) ?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:13   #1027
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Essence cz. VII

a tu moja mała prezentacja lakier essence my little orchid po wcześniej wspomnianej parze wodnej niestety zdjęcie nie do końca oddaje ten świetny efekt sory za pomalowane skórki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03375.jpg (78,4 KB, 184 załadowań)
iga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 16:32   #1028
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Sexi przecież wiesz, że ja dla Was wszystko obiecuję, że będę się uczciwie dzielić, skoro decyzja zapadła i przyjmujecie mnie do komuny ale ostrzegam, że mogę wydawać nieartykułowane dźwięki i wykonywać niezorganizowane ruchy przy oglądaniu Waszych zbiorów in life
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:39   #1029
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dziękuję za zdjęcia
Wygląda bardzo ładnie, nie wiedzialam, że opalizuje nieco na fiolet, myślalam ,że to poprostu róż. A to nawet lapiej jak dla mnie
Te kredeczki są fajne i tanie, więc jeszcze rozowa nie zaszkodzi


I czy powinnam zakupić jeszcze jakieś kolory (mam czarną, fioletową, niebieską i planuję różową) ?
Proszę bardzo
Oczywiście kolejna nie zaszkodzi
Ja polecam jeszcze 10 ALMOST FAMOUS na linię wodną

Proszę o kliki
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:48   #1030
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Niezła ta para fajny efekt - moim zdaniem trochę bardziej satyna niż zupełny mat. W każdym razie wygląda bardzo bardzo
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:56   #1031
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
a tu moja mała prezentacja lakier essence my little orchid po wcześniej wspomnianej parze wodnej niestety zdjęcie nie do końca oddaje ten świetny efekt sory za pomalowane skórki

Dobry patent z tą parą ekonomicznie
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 17:04   #1032
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Sexi przecież wiesz, że ja dla Was wszystko obiecuję, że będę się uczciwie dzielić, skoro decyzja zapadła i przyjmujecie mnie do komuny ale ostrzegam, że mogę wydawać nieartykułowane dźwięki i wykonywać niezorganizowane ruchy przy oglądaniu Waszych zbiorów in life
Nie mam nic przeciwko bo zobaczysz co ja robię na widok wypiekańców Ostatnio jakiś szał mnie ogarnął i np. nakładam 3 warstwy 3 różnych wypiekańców na poliki a pod poliki jeszcze brązer bo chcę wszystko sprawdzić i zobaczyć czy ładnie, i czy dobrze, i którym pędzlem lepiej, i w ogóle masakra!
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:44   #1033
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. VII

Dwa dni nie było mnie na wątku i już chyba 7 stron napisałyście! Już myślałam, że zawitała jakaś nowa limitowanka!
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:45   #1034
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Oczywiście kolejna nie zaszkodzi
Ja polecam jeszcze 10 ALMOST FAMOUS na linię wodną

Proszę o kliki
A ja własnie ni lubie tej kredki na linię wodną - w ogóle jej nie widać...
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:49   #1035
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Essence cz. VII

ja przypadkiem dorwalam paletke brązów z Metallics w Arkadii i sie zakochalam! Sa to najlepsze cienie jakie mialam! Moglam jeszcze wziac srebrna ale stwierdzilam, ze ona nadaje sie raczej do mocniejszego makijazu.
Nie wiem czy byla o tym mowa (a pewnie byla) ale w Arkadii bylo takze mnostwo bizuterii z Metallics.

Essence ma moze jakis cien w dosyc naturalnym kolorze? jasny, bezowy
a moze KOBO ma?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:50   #1036
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

ALE DAWNO MNIE NIE BYŁO
a ile niusów
Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
To ja mam przełomową wiadomość dla Was wszystkich:

ESSENCE JEST/BĘDZIE W ROSSMANIE!!
wow, ciekawe czy w Lublinie wejdzie do jakiegoś Rossmanna... jeżeli wchodzi Metallics to mielibyśmy w Naturze RtP a w Rossie Metallics a więc to samo co w Douglasie... i życie byłoby piękne
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Pepco jest outletem kosmetycznym kosmetyków z USA, więc wszystkie stare kolekcje do niego idą, kosmetyki wycofane, resztki itd Więc można kupić coś serio tanio, kosmetyki z Collection 2000 są, tusze z Maybelline itd Nie każde Pepco ma niestety kosmetyki :/
no proszę, w Lublinie też jest Pepco. Trochę mi nie po drodze, ale jak będę w tej galerii, w której jest to nie omieszkam zajść
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja tak mam? Bogu dzięki - ja mam czasem koszmary że się obudze pewnego ranka a jakiegoś kosmetyku już nie bedzie albo się skończy(najczęściej takie koszmary mam z tuszem :P). Chore - przez to czesto kupuje po 2 rzeczy z kosmetyków które lubie... dla zdrowia - żeby spać spokojnie. (na zdrowiu nie można oszczędzać!) :P
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Matko, myślałam że tylko ja tak mam. Niektórych rzeczy w ogóle szkoda mi używać bo tak je lubię, albo jak odkryję jakieś cudo nagle boję się że je wycofają czy coś ... kit z tym że za 2 tygodnie znajde coś lepszego
hehehehe, ja też tak mam mam np. 3 AOH bez którego nie wyobrażam sobie życia, 2 podkłady loreal translucide (też już absolutnie nie do dostania) itd, itd...
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ale wiecie jakiego mam kochanego TŻ? On wie o tym jak ja wszystko kocham, jak kocham Essence, i piszę mu dzisiaj że chyba jestem nienormalna bo mam tego za dużo, a on że spokojnie, przecież to Ci sprawia przyjemność. Normalnie myślałam że on mnie zmotywuje do mniejszych zakupów ale niee! Do tego piszę mu że teraz poluję na ten puder -> http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...der_opened.jpg ( nowa limitowanka Catrice, oby dotarła do Polski). A on że spokojnie, jak nie to Ci kupię i wyślę. (Mieszka w Niemczech.) Normalnie nie mogę, idealny TŻ dla Essencomaniaczki
jeju, piekności czy mogłaby mi któraś z Was jak dorwie ten puderek w Catrice kupić i wysłać? a co do TŻ to mój też mnie w mojej obsesji rozumie (przynajmniej próbuje) i nazywa mnie (zamiast Kotek) - Zakupokotek

PS ja też mam czerwony portfel mogę się przyłączyć?

PS2 chcę jeszcze raz podziękować emememsikowi oraz amelss za paletki z Metallics, są po prostu boskie, cudowne weszły na stałe do mojego makijażu zarówno zielona jak i brązowa paletka pędzelek też się świetnie sprawuje.
co do kredek mam troszke mieszane uczucia, bo się rolują na powiece (nawet na podkładzie i AOH) i są dość miękkie, ale jakoś tak ujął mnie efekt, który dają... szczególnie srebrna i brązowa
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:03   #1037
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
PS ja też mam czerwony portfel mogę się przyłączyć?
Pewnie, że możesz
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:04   #1038
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
A ja własnie ni lubie tej kredki na linię wodną - w ogóle jej nie widać...
U mnie niestety ta kredka też jest niewidoczna, trafiła na wymiankę bo jakoś nie widzę różnicy między niepomalowanym okiem a pomalowanym
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:00   #1039
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Ingeborg gdzie ty to wszystko składujesz??

moja "kolekcja" przy twojej to maleństwo, chociaż cały czas słyszę ile to ja mam kosmetyków... od mojego faceta. bo jego siostry to prawie wcale się nie malują itd. (wiecie jakbym miała taką urodę i ciemniejszą karnacje to może nie wstydziłabym się wychodzić bez makijażu). może jutro wstawię fotki
w ogóle choruje na złoty cień i chyba sobie kupię paletkę z RtP bo podobno fajne
ja też mam kota :P kot+sznurek=szalieństwo:l ol:

5 dzień leże w domu chora i mam nadzieje, że do pon mi przejdzie bo jak nie to bd musiała do lekarza iść
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 19:07   #1040
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lenlea Pokaż wiadomość
U mnie niestety ta kredka też jest niewidoczna, trafiła na wymiankę bo jakoś nie widzę różnicy między niepomalowanym okiem a pomalowanym
Ale za to dobrze rozświetla kącik, i ostatnio przy lekkim makijażu nakladam ją pod samymi dolnymi rzęsami - też ładnie roświetla
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:18   #1041
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Specjalnie pojechałam do Natury z nadzieją, że będą róże paseczkowe i nie było. Widziałam recenzje w KWC i nie rozumiem, czemu we Wrocławiu ich nie ma. Czy Wy też macie problem z dostaniem tych róży?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:32   #1042
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Specjalnie pojechałam do Natury z nadzieją, że będą róże paseczkowe i nie było. Widziałam recenzje w KWC i nie rozumiem, czemu we Wrocławiu ich nie ma. Czy Wy też macie problem z dostaniem tych róży?
Ja ze swoim nie miałam problemu Ogólnie szafy w moim mieście są dobrze zaopatrzone, a w jednym z rzadziej uczęszczanych Duglasów dalej stoi nietknięte Metallics i DW ^^
Mam ostatnio różowe zwątpienie, wszystko mi tworzy placki albo muszę machać pędzlem pół godziny -.-
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:36   #1043
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Byłaś za wcześnie, bo ja wpadłam koło 18 i było caluuusie Metallics Chyba dziś znów pojadę i coś wezmę
A to peszek . Na szczęście w Metallicsa zaopatrzyłam się wcześniej w Douglasie w Madisonie (wciąż tam są paletki, widziałam wczoraj), więc nawet na super pędzle bym się nie skusiła (mam 2 do 2 paletek, co za dużo, to niezdrowo ).
W ogóle szafy kosmetykowe w G.B. powalają wielkością, wielkie Wibo, czyściutkie inne. Nic, tylko iść i cieszyć oczy (gorzej z portfelem ).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:48   #1044
Kinga_14
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_14
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 220
Dot.: Essence cz. VII

A możecie mi napisać orientalne ceny produktów z metallics:
-paletki z eyelinerem
-pędzelka do linera
-tych kredeczek
-lakierów
Proszę o odpowiedź
Kinga_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:52   #1045
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Essence cz. VII

ingeborg dziekuje
__________________
Miłość

inż.

26.10.10-> 39,0cm/83cm/53,2kg
26.11.10-> 40,5cm/84cm/52,8kg
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:53   #1046
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Specjalnie pojechałam do Natury z nadzieją, że będą róże paseczkowe i nie było. Widziałam recenzje w KWC i nie rozumiem, czemu we Wrocławiu ich nie ma. Czy Wy też macie problem z dostaniem tych róży?
też go szukałam... w tygodniu zamierzam objechać natury (np Magnolia i Ferio) i nawiedze pare Douglasów to może gdzieś go znajde...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam

Edytowane przez SweetBlackDevil
Czas edycji: 2010-12-11 o 19:54 Powód: dop
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:06   #1047
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
Ingeborg gdzie ty to wszystko składujesz??

moja "kolekcja" przy twojej to maleństwo, chociaż cały czas słyszę ile to ja mam kosmetyków... od mojego faceta. bo jego siostry to prawie wcale się nie malują itd. (wiecie jakbym miała taką urodę i ciemniejszą karnacje to może nie wstydziłabym się wychodzić bez makijażu). może jutro wstawię fotki
w ogóle choruje na złoty cień i chyba sobie kupię paletkę z RtP bo podobno fajne
ja też mam kota :P kot+sznurek=szalieństwo:l ol:

5 dzień leże w domu chora i mam nadzieje, że do pon mi przejdzie bo jak nie to bd musiała do lekarza iść
Gdzie popadnie Mam zapchaną łazienkę mnóstwem kosmetyczek i kuferków. Zapasy mam ukryte na dnie szafy Muszę w końcu kupić sobie taką walizeczkę.

Cieszę się, że różowy to prawie czerwony
I nie mam problemu z dzieleniem się, mam tego za dużo jak dla jednej osoby


nokiao - proszę Mam nadzieję, że coś pomogłam, bo zdjęcia wyszły mi kiepskie
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:14   #1048
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Essence cz. VII

ingeborg
chyba skusze sie na ten mozaikowy puder tylko tak jak ty ten jasniejszy , chce nim tylko malowac kosci policzkowe wiec chyba sie nada? nawet sie nastanawiam sie czy ok by bylo na sam krem bez zadnego podkladu?
moze wrzucisz zdjecie swojego makijazu ? masz ogromny wybor
a te pudry co sa odrazu w pedzelku byly limitka?
__________________
Miłość

inż.

26.10.10-> 39,0cm/83cm/53,2kg
26.11.10-> 40,5cm/84cm/52,8kg
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:22   #1049
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
ingeborg
chyba skusze sie na ten mozaikowy puder tylko tak jak ty ten jasniejszy , chce nim tylko malowac kosci policzkowe wiec chyba sie nada? nawet sie nastanawiam sie czy ok by bylo na sam krem bez zadnego podkladu?
moze wrzucisz zdjecie swojego makijazu ? masz ogromny wybor
a te pudry co sa odrazu w pedzelku byly limitka?
Ja mam właśnie ten jaśniejszy, jest idealny dla naturalnego efektu u bladolicych
Spokojnie nada się tylko na krem, o ile krem nie pozostawi tłustego filmu.
Puder w naszym przypadku nada się tylko jako różyk, jako puder na całą buzię jest za ciemny.
Ja zwykle używałam go w duecie z beżowym, szarym lub brzoskwiniowym cieniem, ewnetualnie brązową/czarną kredką. Do tego pomarańczowy błyszczyk, lub delikanta złotawo-beżowa szminka

Te pudry w pędzlach - to rozświetlacz i brązer. Kupione z 2 lata temu, były w normalnej szafie u mnie, nie mam pojęcia, czy była to limitowanka. W sumie używam ich jako brokat na delolt - nie dają koloru, tylko dość duże, widoczne drobinki.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:28   #1050
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kinga_14 Pokaż wiadomość
A możecie mi napisać orientalne ceny produktów z metallics:
-paletki z eyelinerem
-pędzelka do linera
-tych kredeczek
-lakierów
Proszę o odpowiedź

- paletka 14,99
- pędzelek 4,99
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.