Kosmetyki Essence - część XI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 18:24   #1501
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

kupiłam wczoraj cień w kremie, dziś był pierwszy test i nie jestem zadowolona jest ładny, ale na bazie art deco wytrzymał bez rolowania ok 4 godzin a potem kiszka
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 18:32   #1502
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
ta dziewczyna pisze też coś u pudrze do rzęs. Dziewczyny, czy umiałybyście przetłumaczyć, bo nie znam niemieckiego?
Niemiecki miałam dawno, ale coś pamiętam, o ile się nie mylę na tej ulotce jest napisane: "extremalna długość i objętość, najpierw wytuszuj swoje rzęsy ulubioną mascarą Essence ze szczoteczką ( a może szczoteczką nakładasz puder?), nakładasz puder i tuszujesz jeszcze raz" mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 18:44   #1503
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
ta dziewczyna pisze też coś u pudrze do rzęs. Dziewczyny, czy umiałybyście przetłumaczyć, bo nie znam niemieckiego?
dziewczyna pisze, ze jeszcze nie wyprobowala pudru i lipstaina, a w opakowaniu pudru znajduja sie male rzeski (?) (widac na zdjeciu)a lipstain sprawia wrazenie ciemnego.

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2011-10-29 o 18:46
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:12   #1504
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Z vampirzej muszęmieć róż.
Mam nadzieje że choć troszke bedzie podobny do tintów z benefita...
Ciekawe jaki bedzie rozświetlacz... mogliby wyprodukowaćw koncu jakiś na podobieństwo AOH. Kiedyś u znajomej go zauważyłam i wielkie były moje emocje, jakbym jakiś relkt dotykała
Piękny rozświetlacz... oby go jeszcze raz wypuścili.

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
dziewczyna pisze, ze jeszcze nie wyprobowala pudru i lipstaina, a w opakowaniu pudru znajduja sie male rzeski (?) (widac na zdjeciu)a lipstain sprawia wrazenie ciemnego.
Chyba "małe rzeski" to chodzi o małą szczoteczke do tuszu do rzęs (moja mama mowi na to spirala, ale dla mnie kojarzy sie to słowo z formą antykoncepcji :-D )

Edytowane przez Azazel1987
Czas edycji: 2011-10-29 o 19:19
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:14   #1505
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A ja byłam sobie dzisiaj w przerwie na uczelni w Naturze przy metrze Centrum - spoglądam na szafe, a tam ostatni fixujący puder został capnęłam szybko , no i pomadki były te co są cały czas w szafach ale czaiłam się zawsze na In the Nude i nigdy nie było , a dzisiaj z 7 sztuk wystawili , i pędzelki do smooky były oczywiście kupiłam i kolejny tusz I <3 już u mnie, daje super efekt . Będzie testowanko .
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:42   #1506
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A ja byłam sobie dzisiaj w przerwie na uczelni w Naturze przy metrze Centrum - spoglądam na szafe, a tam ostatni fixujący puder został capnęłam szybko , no i pomadki były te co są cały czas w szafach ale czaiłam się zawsze na In the Nude i nigdy nie było , a dzisiaj z 7 sztuk wystawili , i pędzelki do smooky były oczywiście kupiłam i kolejny tusz I <3 już u mnie, daje super efekt . Będzie testowanko .
czytając ten wątek stałam się essensomaniaczką

Dwa miesiące temu nie używałam kosmetyków essence, a teraz?
Mam te, które tu wymieniłać ( za wyj. tuszu)
Z fixatora narazie jestem zadowolona (tańsza wersja fixatora z Artdeco), szminka In the nude jest super, mam jeszcze paletkę do brwi która jest dla mnie absolutnym hitem (zwłaszcza dołączone szablony,bo moje brwi były zawsze krzywe i bezkształtne) błyszczyk pure beuty- daje efekt tafli na ustach róż w kolorze brzoskwinki i lakier mellow yellow
Oczywiście mam jeszcze pędzelek kulka i pędzelek do eyelinera, który używam do brwi
I niedawno dorwałam rozświetlacz blooms- cuuudooo....
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2011-10-29 o 20:07
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:47   #1507
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

jestem okropnie wkurzona, że wszyscy uwielbiają szminkę In The Nude, a dla mnie ona daje tylko lekki połysk i szybko się "zjada"

może mam za ciemne usta
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 19:52   #1508
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Z vampirzej muszęmieć róż.
Mam nadzieje że choć troszke bedzie podobny do tintów z benefita...
Ciekawe jaki bedzie rozświetlacz... mogliby wyprodukowaćw koncu jakiś na podobieństwo AOH. Kiedyś u znajomej go zauważyłam i wielkie były moje emocje, jakbym jakiś relkt dotykała
Piękny rozświetlacz... oby go jeszcze raz wypuścili.
Ha, widzę, że nie tylko ja wiążę benetintowe nadzieje z różem z vamp's love.
Co do samego AOH, boję się przytoczyć moja historię, bo pewnie mnie spalicie na stosie. A, co tam. Parę lat temu, kiedy nie znałam jeszcze Essence i się za bardzo nie malowałam, dała mi go moja ciocia. Jak zobaczyłam te błyskotki na wierzchu, to od razu schowałam go do szuflady... I tak przeleżał sobie dość długo. I przy jakimś sprzątaniu starych kosmetyków wyrzuciłam go bez skrupułów. Wiem, świętokradztwo. Wyobraźcie sobie moją minę, jak się dowiedziałam, co to było.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:52   #1509
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Chyba "małe rzeski" to chodzi o małą szczoteczke do tuszu do rzęs (moja mama mowi na to spirala, ale dla mnie kojarzy sie to słowo z formą antykoncepcji :-D )
nie chodzi o szczoteczke. Przyjrzyj sie zdjeciu http://4.bp.blogspot.com/-__YSjX5GE1...ove+LE+-+I.jpg
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:59   #1510
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
czytając ten wątek stałam się essencomaniaczką
Dwa miesiące temu nie używałam kosmetyków essence, a teraz?
Mam te, które tu wymieniłać ( za wyj. tuszu) Z fixatora narazie jestem zadowolona (tańsza wersja fixatora z Artdeco), szminka In the nude jest super, mam jeszcze paletkę do brwi która jest dla mnie absolutnym hitem (zwłaszcza dołączone szablony,bo moje brwi były zawsze krzywe i bezkształtne) błyszczyk pure beuty- daje efekt tafli na ustach róż w kolorze brzoskwinki i lakier mellow yellow
Oczywiście mam jeszcze pędzelek kulka i pędzelek do eyelinera, który używam do brwi
paletkę do brwi też mam, kupiłam bo skończyłam mi się akurat ze Smashboxa,a w Naturze byłam i wpadła pod rękę - też jestem zadowolona. Pure Beauty również mam , tzn już połowy nie ma , lakierów mam z 7, mozaike i jeszcze wiele rzeczy, od niedawna również, to przez ten wątek który podczytuje.


Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
jestem okropnie wkurzona, że wszyscy uwielbiają szminkę In The Nude, a dla mnie ona daje tylko lekki połysk i szybko się "zjada"

może mam za ciemne usta
Ja jeszcze nic nie mogę powiedzieć dokladnie, bo dzisiaj kupiłam i jako tak tylko użyłam
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:39   #1511
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

opis pudru ze strony essence:

chcesz posiadać niesamowite rzęsy, którym trudno będzie się oprzeć? puder pogrubiający rzęsy wyczaruje uwodzicielski look z eksta długimi i pogrubionymi rzęsami w kilka sekund. po prostu nałóż maskarę na rzęsy, potem pokryj je puderem używając dołączonej szczoteczki a na koniec ponownie nałóż drugą warstwę maskary i gotowe! dostępny w wersji: 01 eye need you.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 21:30   #1512
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj cień w kremie, dziś był pierwszy test i nie jestem zadowolona jest ładny, ale na bazie art deco wytrzymał bez rolowania ok 4 godzin a potem kiszka
Spróbuj bez bazy, powinien trzymać się dłużej. Baza to raczej pod pudrowe cienie.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Co do samego AOH, boję się przytoczyć moja historię, bo pewnie mnie spalicie na stosie. A, co tam. Parę lat temu, kiedy nie znałam jeszcze Essence i się za bardzo nie malowałam, dała mi go moja ciocia. Jak zobaczyłam te błyskotki na wierzchu, to od razu schowałam go do szuflady... I tak przeleżał sobie dość długo. I przy jakimś sprzątaniu starych kosmetyków wyrzuciłam go bez skrupułów. Wiem, świętokradztwo. Wyobraźcie sobie moją minę, jak się dowiedziałam, co to było.
Ja też swój wyrzuciłam jakiś rok temu. Po prostu powodował wysyp krostek
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:38   #1513
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wszystkie produkty Circus Circus http://1.bp.blogspot.com/-S4rblIx_wU...cus+circus.JPG
Pefumy http://2.bp.blogspot.com/-JP1dmR2maM...e+toilette.JPG
Naklejki na paznokcie http://4.bp.blogspot.com/-_sSzjgKuzr...il+sticker.JPG
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:05   #1514
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
haha, ale powiem ci w sekrecie, ze teraz zaczelam mowic do wszystkich szambelanie i pare osob wprawilam w oslupienie, pop bedzie mial swoja premiere za miesiac. dobry piesek, pania chcial ratowac
sluchajcie, ja jakas durnowata jestem, nie umiem znalezc ani ceny ani nut zapachowych perfum. dostane jakies snik piki???
Najbardziej oczekiwana premiera roku : Pop.
Już w listopadzie. Bardziej oczekiwana niż Przed Świtem. Nie możesz przegapić.
Wyłącznie u Sadunia


---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
jestem okropnie wkurzona, że wszyscy uwielbiają szminkę In The Nude, a dla mnie ona daje tylko lekki połysk i szybko się "zjada"

może mam za ciemne usta
Co do pomadek z E to mam swoje własne zdanie.Fajne kolory i faktury, ale jak dla mnie szybko znikają. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale po 10 minutach czuje, że nic już nie mam.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 08:08   #1515
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Spróbuj bez bazy, powinien trzymać się dłużej. Baza to raczej pod pudrowe cienie.
Dam mu jeszcze szansę bez bazy
chociaż bez bazy to na moich powiekach nic nie ma racji bytu niestety
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 08:09   #1516
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wow Chcę większość Ehh, od nowa szał się zaczyna
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:01   #1517
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Filmik ze swatchami Vampire's Love (niestety po niemiecku)

http://www.youtube.com/watch?v=dG1XVUrdO5k

Postaram się wytłumaczyć, o co chodzi
Po pierwsze dziewczyna omawia perfum, mówi, że zapach jest przyjemny, słodkawy, ale niestety bardzo szybko znika;
Następnie lakier Gold old Buffy, swatche już były
Następnie lip stainy - są dwa kolory, 01. Bloody Mary (fioletowy) oraz 02. True Love (czerwony wpadający w ciemny róż) - mówi, że są dość płynne, ale trzymają się bardzo długo (przetrwały nawet jedzenie), na filmiku ma na ustach ten fioletowy, ale mówi, że jej kamera nie oddaje do końca koloru, że jest bardziej intensywny, ładnie wygląda w połączeniu z czerwoną szminką;
paletka - cienie są aksamitne w dotyku, jak widać dobrze napigmentowane; czarny ze srebrnymi drobinkami wygląda jak jakiś cień Maca (nie może sobie przypomnieć nazwy), na końcu porównuje jeszcze szary cień z paletki do cieni Maca Night Divine oraz Love Lace.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:59   #1518
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Filmik ze swatchami Vampire's Love (niestety po niemiecku)

http://www.youtube.com/watch?v=dG1XVUrdO5k

Postaram się wytłumaczyć, o co chodzi
Po pierwsze dziewczyna omawia perfum, mówi, że zapach jest przyjemny, słodkawy, ale niestety bardzo szybko znika;
Następnie lakier Gold old Buffy, swatche już były
Następnie lip stainy - są dwa kolory, 01. Bloody Mary (fioletowy) oraz 02. True Love (czerwony wpadający w ciemny róż) - mówi, że są dość płynne, ale trzymają się bardzo długo (przetrwały nawet jedzenie), na filmiku ma na ustach ten fioletowy, ale mówi, że jej kamera nie oddaje do końca koloru, że jest bardziej intensywny, ładnie wygląda w połączeniu z czerwoną szminką;
paletka - cienie są aksamitne w dotyku, jak widać dobrze napigmentowane; czarny ze srebrnymi drobinkami wygląda jak jakiś cień Maca (nie może sobie przypomnieć nazwy), na końcu porównuje jeszcze szary cień z paletki do cieni Maca Night Divine oraz Love Lace.
ona ma MOJE perfumywarum??? slodkie, na jesien idealne na pewno, chyba sie skicham z nieszczescia. powiem wam, ze cale zycie uzywalam namietnie najpierw kenzo grejfrutowego, a potem (jak kenzo w ramach zacmienia umyslowego zmienil formule zapachu) coda armaniego. code kojarzy mi sie z exem, wiec postanowilam znalezc nowe perfumy zycia, ale nie ma nic takiego htszzzzz (to swist bata jakby ktos sie nie polapal). no i blosomsowe mi przypadly do gustu, wiec licze, ze tak samo bedzie z wampirzymi, bo limitka sie u nas pojawi (zaklinam rzeczywistosc).
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:07   #1519
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
ona ma MOJE perfumywarum??? slodkie, na jesien idealne na pewno, chyba sie skicham z nieszczescia. powiem wam, ze cale zycie uzywalam namietnie najpierw kenzo grejfrutowego, a potem (jak kenzo w ramach zacmienia umyslowego zmienil formule zapachu) coda armaniego. code kojarzy mi sie z exem, wiec postanowilam znalezc nowe perfumy zycia, ale nie ma nic takiego htszzzzz (to swist bata jakby ktos sie nie polapal). no i blosomsowe mi przypadly do gustu, wiec licze, ze tak samo bedzie z wampirzymi, bo limitka sie u nas pojawi (zaklinam rzeczywistosc).
też jestem ciekawa tych perfum, te z UM mi się podobały. Żałuję, że ich nie kupiłam, ale już wykupione były, tylko tester stał
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 13:02   #1520
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI


no nie, a juz myslalam, ze uwolnilam sie od essence

aaa gdyby kogos interesowaly lakiery c&g to od 3.11 beda w promo za 5,49 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3873
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-30 o 13:04
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:04   #1521
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

E tam, żadna promocja bo one są za 5.49

A Circus i Wampirza
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:07   #1522
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
E tam, żadna promocja bo one są za 5.49

A Circus i Wampirza
aha to nawet nie wiedzialam, bo nie mam zadnego lakieru z c&g czas to zmienic chyba
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 14:02   #1523
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Swatch lipstaina z VL:

http://kastasleben.blogspot.com/2011...d-edition.html
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 14:55   #1524
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Myślałam, że one będą wyciskane z tubki. Szkoda.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:22   #1525
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
moj ci on!
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:26   #1526
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja z kolei liczyłam na krwistą czerwień, a nie na ciemny róż. Buu. Nie bardzo ogarniam, czemu Bloody Mary jest fioletowy.
Jestem pozytywnie zaskoczona pigmentacją cieni. Odrzucilam je na samym początku, a po zobaczeniu recenzji muszę dopisać paletke do listy zakupów. Mam nadzieję, że puder do rzes okaże się bublem, a perfumy będą smierdziec, bo będę bankrutem. Chcę jeszcze róż, rozswietlacz, może jakiś lakier. O jaaaa czas zacząć oszczędzać.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:40   #1527
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ja z kolei liczyłam na krwistą czerwień, a nie na ciemny róż. Buu.
Też myślałam, że będzie to krwista czerwień..

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że puder do rzes okaże się bublem
Widziałam jakiś filmik z recenzją pudru do rzęs na YT - dziewczyna podała, że puder rzeczywiście pogrubia, ale mocno się osypuje. Koniec końców mówiła, że jak ktoś lubi ekstremalny efekt i nie przeszkadzają mu posklejane rzęsy to może spróbować. Na opakowaniu pudru jest napisane, że nie nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe (więc dla mnie już odpada).

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Chcę jeszcze róż, rozswietlacz, może jakiś lakier.
Co do rozświetlacza to jakaś blogerka pisała, że odradza, bo ma w sobie duży, złoty brokat. Niemniej dam mu szansę i zdecyduję o zakupie jak zobaczę na żywo
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:52   #1528
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Porównanie pisaka z You Rock i błystka z VL
http://kastasleben.blogspot.com/2011...your-pink.html
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 16:01   #1529
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Po odrzuceniu lip tinta (brzydal, czerwony miał być) zostaje mi paletka, rozświetlacz i róż. Tak by jeszcze z jedna rzecz mogła odpaść


Swoją drogą mam do oddania błystek z Balleriny, ten fioletowy. Dwa razy użyty i leży, bo to jednak nie mój kolor...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 16:23   #1530
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Jestem pozytywnie zaskoczona pigmentacją cieni. Odrzucilam je na samym początku, a po zobaczeniu recenzji muszę dopisać paletke do listy zakupów. Mam nadzieję, że puder do rzes okaże się bublem, a perfumy będą smierdziec, bo będę bankrutem. Chcę jeszcze róż, rozswietlacz, może jakiś lakier. O jaaaa czas zacząć oszczędzać.
Ja tak samo Paletka dobrze sie prezentuje na swatchach, wydaje sie byc dobrze napigmentowana i cienie fajnie polyskuja Puder do rzes tez zdaloby sie miec, perfumy i roz.. Skoro rozswietlacz ma duze zlote drobiny, to sobie go na pewno daruje, ale z 50 zlote i tak trzeba bedzie naszykowac A perfumy z circus kupie chocby tylko dla opakowania, no chyba ze beda nieziemsko smierdziec
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.