Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 10:23   #121
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Lekarz odmówił badań hormonalnych-jestem w kropce..

ja bym na pewno zmienila lekarke. a co do tych badan to najpierw powinnas odstawic tabletki, a potem odczekac chyba 3 miesiace i zrobic dopiero badania. tylko nie wiem jakie chcesz zrobic badania - proby watrobowe czy tez badanie hormonow kobiecych, jak np. testosteron, progesteron, itp. w przypadku tych drugich badan to na pewno musisz odczekac troche czasu, bo na razie one nic ci nie dadza (kiedy bierzesz tabletki). a co do spirali to na forum ginekologicznym jest temu poswiecony watek "spirala - co i jak?". powodzenia

ps. ja tak ja paula skonczylam z tabetkami hormonalnymi - one mnie po prostu wykanczaly.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:00   #122
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Cytat:
Napisane przez butterfly_20
Witam Dziewczyny I Kobietki!
Postanowilam opisac swoja "historię", bo po wczorajszej wizycie u ginekologa opadły mi ręce. Proszę, wytrwajcie do końca, to dla mnie ważne.
Praktycznie dzięki forum jestem świadoma tego, jakie tak naprawde są skutki uboczne tabletek i jakie zagrożenia mogą wystąpić przez branie pigułek.
Biorę Jeanine od 1,5 roku. Przed braniem tych tabletek lekarka nie spytała, czy palę papierosy, czy w rodzinie były ciężkie przypadki z żylakami (akurat są i ja sama mam problemy z krążeniem nóg!) czy też rak piersi czy szyjki macicy. Co więcej, nie zrobiła mi żadnych badań żeby dobrze dopasować tabletki. Po prostu przepisała je i tyle. Wtedy nie wiedziałam, że to jej obowiązek zrobić wywiad. Zaczęłam je brać w wakacje przed rokiem maturalnym. I to był błąd, że wszystkie skutki uboczne zwalałam na maturę. Najchętniej tylko spałam, byłam strasznie nadwrażliwa, płaczliwa, o libido nie wspomnę...Szybko pękały mi nerwy, non stop się przejmowałam i denerwowałam. Byłam nie do wytrzymania, w dodatku przytyłam ze 3-4 kg. Pogorszyły się moje stosunki z TŻ. Myślałam, że to działa na mnie tak stres przed egzaminem, więc nie wpadło mi do głowy, że to tabletki. Czekałam, aż będzie już 'po wszystkim' i moj stan wróci do normy. Od matury minęło już ponad 7 m-cy a moje dolegliwości nadal nie minęły. Zaczęłam więc walczyć z sobą, bo myślałam, że będę mogła sama sobie z tym poradzić. Niestety, nie pomogło. W tym czasie zaczęłam odwiedzać te forum i zobaczyłam, że to faktycznie może być przez tabletki a ja głupia nie pomyślałam o tym! Wiem, że może za późno się zreflektowałam, ale lepiej późno niż wcale. No i wczoraj byłam u lekarza. Doprowadziła mnie do płaczu. Nie dość, że czekałam prawie 3 godziny (było "zebranie", bo lekarz odchodził na emeryturę i trzeba go było "pożegnać") to jeszcze kolejny raz potraktowała mnie z pogardą. Stwierdziła, że badania hormonalne nie są dla dziewczn w moim wieku (mam 20 lat), że jestem za młoda na takie badania, tymbardziej nie bedzie mi robić badań, czy z moją wątrobą i innymi narządami wszystko w porządku. Uważam, że w końcu powinna mnie zbadać. Tabletki mają wpływ na organizm i trzeba kontrolować, czy nie dzieje się nic złego. Jak jej powiedziałam o problemie żylaków w mojej rodzinie to odpowiedziała " to proszę nie brać więcej tabletek!" Spytałam się o inną metodę, odradziła prezerwatywy, za to poleciła plastry. Nie jestem taka głupia, by nie wiedzieć że to też hormony, z tym że o wiele drożej mi wyjdzie za miesiąc i NIC SIĘ NIE ZMIENI. Odmówiła mi badań, a jak spytałam o spiralę to wtedy się zaczęło...Że u nich nie zakładają spiral, że to niedorzeczne, bo nie rodziłam, i że ona NIGDY NIE SŁYSZAŁA O SPIRALACH DLA NIERÓDEK. I w końcu spytała się mnie "No to co robimy?" Jakbym to ja miała wiedzieć...Powiedziałam, że plastry są dla mnie za drogo jak na wydanie ok 60 zł na miesiąc, i wywalczyłam zmianę tabletek na łagodnejsze. Stwierdziła, że Jeanine jest najłagodniejsza, ale przepisała mi Harmonet "na próbę". Kompletnie nie wiem co robić, szukać innego lekarza i zrobić te badania hormonalne i kontrolne, odstawiać tabletki czy zmienić na inne...? jestem prawie zdecydowana na spirale dla nieródek, ale u mojego lekarza to nie przejdzie...Kompletnie mnie ta wizyta zmieszała, bo mówiła zupełnie co innego niż to, co czytam tu od jakiegoś czasu. Co o tym sądzicie i co sądzi o tym Dr.Kazimierak? Dziękuję za odpowiedzi.
Na Twoim miejscu napewno zmieniłabym lekarza, ni i nareszcie zrobiła wszystki badania. Lekarka jest nie poważna nie robiąc nawet wywiadu ani badań a tylko przepisujac Ci tabletki.

A ta spirala dla nieródek? Wiesz coś dokładniejezego na ten temat? Albo może ktoś inny się orientuje ? Nie słyszałam jeszcze o spirali dla kobiet które jeszcze nie rodziły, a ja akurat nie biorę tabletek i mogło by to byc dobrym rozwiązaniem.

Z góry dziękuja za odpowiedź.

Moje pytanie już nie aktualne już nalazłam odpowiedź

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-01-19 o 16:52 Powód: post pod postem
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:29   #123
butterfly_20
Raczkowanie
 
Avatar butterfly_20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47
Dot.: Lekarz odmówił badań hormonalnych-jestem w kropce..

Macie racje, nie chyba a na pewno zmienię tą ginekolog. Mam dość jej ciągłego zbywania i lekceważącego podejścia do sprawy...
Chciałabym rzucić te tabletki i więcej ich nie brać, ale boję się, że podczas tej 3m-cznej przerwy przed zrobieniem badań zajdę w ciążę...prezerwatywa jest dla mnie mimo wszystko bardzo niepewnym zabezpieczeniem, w każdej chwili może pęknąć...ale chyba nie ma innego wyjścia (prezerwatywa+środki plemnikobójcze) póki nie sprawdzę czy wszystko ok i nie pomyślę nad założeniem spiralki dla nieródek. Przez te zmiany nastrojów, jakieś lęki, drażliwość i nerwowość sama siebie już nie mogę znosić i tylko uprzykrzam życie sobie i innym. Dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam!
butterfly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:45   #124
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Lekarz odmówił badań hormonalnych-jestem w kropce..

Nigdy więcej nie wróciłabym już do tej lekarki.Niekompetentna i niesympatyczna,a już kazać czekać na siebie 3 godziny to szczyt wszystkiego,w dodatku z takiego powodu jak napisałaś.Zmień lekarza,i sama poproś o skierowanie na badania.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:49   #125
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Lekarz odmówił badań hormonalnych-jestem w kropce..

Harmonet podobno kobiety po nim czuja sie ejsazcze gorzej zmien dziewczyno lekarza po prostu
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 11:02   #126
agus_77
Raczkowanie
 
Avatar agus_77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 41
Arrow mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

mam problem,
w poniedzialek zaczal mi sie okres i zaczelam brac tabletki Jeanine.
W 1 dzien mialam lekkie mdlosci i pojawila sie lekka biegunka, nastepnegoi dnia strasznie bolal mnie rano brzuch.
Za to 2 dnia, mialam juz o wiele wieksze mdlosci, prawie zwymiotowalam.
Dzisiaj nie boli mnie bardzo brzuch i czekam czy wieczorem po zazyciu tez bedzie mi niedobrze.

Chcialabym wiedziec czy to normlane i ile to bedzie trwac??
Czy moge odstawic tabletki po 3 zazyciach,jesli bede sie nadal tak zle czula??
I tak mam je zamiar zmienic wiec do lekarza pojde pod koniec miesiaca po nowa recepte.
Chce narazie wiedziec ,kiedy te nudnosci moga zniknac i czy moge odstawic tabletki w polowie??
agus_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 13:02   #127
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

Pytanie - czy te dolegliwości to napewno skutek działania tabletek.
Może też być to zatrucie pokarmowe, które akurat przypadkowo pojawiło
się w czasie stosowania tabletek.
W każdym razie poprzestanie na 3 tabletkach z opakowania uszczerbku dla zdrowia i regularności cyklu nie przyniesie.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 14:12   #128
agus_77
Raczkowanie
 
Avatar agus_77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 41
Red face Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

to na pewno z powodu tabletek..
To dobrze,ze nic sie nie stanie, bo juz sie balam ze bede je musiala brac

Za 2 tygodnie i tak pojde do ginekologa zeby mi przepisal inne bo te sa i tak za drogie, wiec chcialam tylko wiedziec czy to normalne, czytalam ze tak, na poczatku zazywania.
agus_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 16:20   #129
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

mialam to samo... w pierwszym opakowaniu ciagle bylo mi wieczorami niedobrze dlatego je odstawilam
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 16:57   #130
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

ja robiłam podejście do 4 rodzaji tabletek niestety nie mogę ich brać. Mam mdłości zawroty głowy bardzo złe samopoczucie boli mnie głowa i ogólnie masakra. Mój ginekolog kazał mi zaprzestać prób i pogodzić się z faktem że mój organizm nie zgadza sie na przyjmowanie tabletek anty..
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:05   #131
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

ja myślę ,że organizm Twój się przyzwyczai i będzie ok a może to rzeczywiście nie z powodu tabletek albo z nerwów ????
będzie na pewno dobrze
pzdr asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 18:06   #132
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

to niefajnie na mam co m-c migreny dość duże odkąd przeszłam na plastry i mam nadzieje że to kiedys minie
pzdr asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:07   #133
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

a może tak sobie pomyslałam lekarz przepisałby Ci inne tabletki , bo rzeczywiście na te tak regujesz ?moze warto go oto zapytać?
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 12:42   #134
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

Ja brałam te tabletki przez długi okres czasu i czułam się po nich normalnie. Niestety strasznie urósł mi biust
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 13:21   #135
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

Biorę Jeanine o listopada o oprócz silnych, ale na szczęście rzadkich bólów głowy, spadku libida i obniżenia nastroju nie mam żadnych innych efektów ubocznych Nie robiło mi się niedobrze. A biust, cóż... też zauważyłam, że jakby trochę urósł, ale ja się cieszę, bo z natury mam mały. Czy tak już zostanie, czy jak przerwę branie tabletek, to mi biust oklapnie? Głupie pytanie, ale mnie to nurtuje.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 11:39   #136
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Yasmine a Jeanine

Podbijam wątek i jak tam kobietki po braniu Jeanine lub Yasmine?
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 11:56   #137
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Yasmine a Jeanine

yasmine pożeram ok. 4 mies. i w zasadzie wszystko w porządku, ale i tak zastanawiam się czy w ogóle nie przestać z hormonami, bo już 5 lat je łykam i myślę, że nadszedł czas z tym skończyć na trochę.

żadnych ubocznych nie zauważyłam. i wcale nie są moczopędne, jak ktoś gdzieś na wizażu napisał. niby mają zpobiegać zatrzymywaniu h2o, ale widocznie żadne wcześniej mi tego nie robiły (może evra trochę pod koniec), bo nie biegam częściej na siusiu.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 15:15   #138
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: Yasmine a Jeanine

Od 3 mies biore Jeanine i jest super. W sumie to sama sobie je dobralam. Moja matka jest farmaceuta wiec nie potrzebuje recept od ginekologoe, ktorzy przepisuja wszystkim to samo zeby tylko pojechac pozneij na 'konferencje' na karaibach Nie przytlam, troche urosly mi piersi, ale na to akurat nie narzekam, cera..nie pogorszyla sie ale mam nadzieje ze sie jeszzce polepszy. Cellulit tez w normie
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 15:35   #139
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Yasmine a Jeanine

Ciekawe co jutro powie mój gin jak mu powiem, że chcę brać yasminę.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 17:05   #140
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Lightbulb Kiedy przjac pierwsza tabletke antykoncepcyjna?

Moj lekarz mowil mi, ze pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych nalezy zaczac przyjmowac w 1 dniu miesiaczki. Z tego co wyliczylam, to wizyta u lekarza przypadnie na 2 dzien mojej miesiaczki. (wybieram sie tylko po recepte na tabletki). Czy wielka roznica byloby gdybym wziela tabletke na 2 dzien wystapienia okresu? W ogole dlaczego nalezy je przyjmowac wlasnie wtedy? prosze o odpowiedz..
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:09   #141
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Kiedy przjac pierwsza tabletke antykoncepcyjna?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81102

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=89869

nie należy brać tabletki w drugi dzień.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:14   #142
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Kiedy przjac pierwsza tabletke antykoncepcyjna?

Cytat:
Napisane przez AalutkaA
Moj lekarz mowil mi, ze pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych nalezy zaczac przyjmowac w 1 dniu miesiaczki. Z tego co wyliczylam, to wizyta u lekarza przypadnie na 2 dzien mojej miesiaczki. (wybieram sie tylko po recepte na tabletki). Czy wielka roznica byloby gdybym wziela tabletke na 2 dzien wystapienia okresu? W ogole dlaczego nalezy je przyjmowac wlasnie wtedy? prosze o odpowiedz..
Trzeba wybrac sie do lekarza wczesniej.
Przyjeta w drugi dzien pigulka, bedzie mniej skuteczna.
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:19   #143
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kiedy przjac pierwsza tabletke antykoncepcyjna?

Cytat:
Napisane przez Taverney
Taverney w pierwszym odsyłaczu (do twojego wątku z resztą) pisze że mozna wziąć później tabletke (pierwsza odpowiedz na twojego posta), a drugi nie tyczy sie tego tematu (tam jest o tabletce wcześniej i z kolejnego opakowania)

a z tego co wiem to można zażyć dzień później tylko trzba sie dodatkowo zabezpeczać przez jakiś czas (nie wiem jaki) szukałam w wyszukiwarce ale nie znalazłam ;( więc byłabym wdzięczna aby dziewczyny które uczestniczyłuy w tego typu wątkach wstawiły odsyłacze
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:36   #144
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Kiedy przjac pierwsza tabletke antykoncepcyjna?

W sumie z tego co mi kumpela mowila, to jej lekarka zalecila stosowanie dodatkowego zabezpieczenia przez 3 miesiac lub 3 pierwsze opakowania.. (nie pamietam dokladnie) nawet gdy pierwsze zaczynasz w prawidlowym terminie. Wiec sobie mysle, ze nawet fajnie, bo tabletki to bardzo dobry srodek antykoncepcyjny, a dodatkowo gumki beda fajnym urozmaiceniem I dzieki sliczne za odpowiedzi na mojego posta
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:41   #145
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kiedy wziąć pierwszą tabletkę-panie doktorze-pomocy!!

napewno nie 3 miesiace czasem lekarze zalecają miesiąc dodatkowej antykoncepcji (tj pierwsze opakowanie i pierwsza przerwa)
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 11:21   #146
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Kiedy przjac pierwsza tabletke antykoncepcyjna?

Cytat:
Napisane przez naanahanae
Taverney w pierwszym odsyłaczu (do twojego wątku z resztą) pisze że mozna wziąć później tabletke (pierwsza odpowiedz na twojego posta), a drugi nie tyczy sie tego tematu (tam jest o tabletce wcześniej i z kolejnego opakowania)
Ten pierwszy tyczył odpowiedzi na pytanie. Nie powinno się tego robić, bo to osłabia działanie, trzeba się dodatkowo zabezpieczać. Myślałam, że jej to pomoże
A drugi, przyznaję, sama nie wiem czemu go wstawiłam, zaciemnienie umysłu pewnie . Dziękuję za zwrócenie uwagi pozdrawiam
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 22:54   #147
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

Ja przestałam brac te tabletki, ale niestety bius mi nie zmalał mimo, że schudłam 4 kilogramy. Jak zaprzsetał je brać zaczełam się reochę odchudać
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 16:27   #148
yvette
Przyczajenie
 
Avatar yvette
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

HEJ! Tez biore jeanine i na samym poczatku tez czulam sie dziwnie, mdlosci ,lekkie zawroty glowy i klopoty z zoladkiem ale po kilku dniach wszystko minelo. Nadal je biore (choc nie naleza do najtanszych), troszke przytylam no i rzeczywiscie piersi zrobily sie wieksze a raczej nabrzmiale i czasem bola. Dlatego chce je zmienic na inne. Ale poki co nie jest tak zle. Aha, i poprawila mi sie cera ale z tego akutrat sie ciesze. Pozdrawiam
yvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 09:34   #149
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

Jak bralam jeanine to czulam sie swietnie..urosl mi biust i jest wiekszy do tej pory mimo , ze biore inne tabletki ze wzgledu na wysoka cene jeanine
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:00   #150
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: mdlosci po 2 tabl. Jeanine-czy to normalne??

ja moge dodac ze stosowalam mc jeannine i po pierwszerj tabletce juz mialam mdlosci wieczorami.. jak bym miala haftowac do tego stopnia ze az krecilo mi sie w glowie ze sama do lazienki dojsc nie moglam i trwalo to mc.. wiec je odstawilam... takze to mozliwe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 20:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.