Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-20, 21:17   #61
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Szczerze mowiac juz wolalbym chamskie wypowiadanie sie na temat wygldau niz takie uzalanie... jakbym cos takiego o sobie przeczytala chyba bym sobie w leb strzelila...
to dopiero brzmi tragicznie, do chamskich odzywek nie przywiazuje sie az takiej uwagi jak do uzalania i wspolczucia (??!!??)
Ja wolałabym mieć poukładane w głowie tak jak Kaczyńska i znac te 3 czy pieć języków, niż wyglądać jak Kwaśniewska i ledwo znać angielski. Niestety nie moja wina ze fajna dupa ze mnie... więc nie lituje sie nad Kaczynska tylko nie trawie oceniania ludzi po wygladzie, to jest takie żenujące...
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:23   #62
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Angry Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
nasza nowa prezydentowa co ma? heh chyba tylko długaśny nochal,który wygląda jak klamkka od zachrystii
Powinni ją wziąść do programu Chce być piekna lub tam Łabędziem być, nawet jak by niechciała..na siłe zaciagnąć ! ;/
Śledzę ten wątek i pocżatkowo byłam całkowicie przeciw umoralnianiu go , ale to sie juz zrobiło niesmaczne.Sory, ale małego nosa tez niemam,co tam mój nos jest duży, a nie czuje się jak paskuda, jak troll i nie wysłałam zgłoszenia do naszej edycji programu w przeciwieństwie do 100 tysięcy innych.TY napewno jestes idealna do bólu , gratuluję, ja nie , a jakoś nie czuję się mniej atrakcyjna,(choc podobne wypowiedzi kiedyś doprowadzały mnie do rozpaczy) i coś mi się wydaje , że Kaczyńska ( mimo wszystko uważam, że ogłady nie ma , nie nadaje się na pierwszą damę )ma więcej inteligencji i rozumu niż niektórzy. A bycmoże kiedyś się dowiemy, ze uroda jest nic nie warta (sama jestem maniaczką kosmetyków, ale poprostu krew mi się zburzyła wraz z przeczytaniem tego postu!!!,równie dobrze można napisac, że kilka kilogramów za dużo, zbyt szerokie biodra , za duże usta , itp czynią kogoś paskudą i trolem a coś mi się zdaje , że niejedna z nas ma jakieś tego typu wady)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2006-02-20 o 21:51
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 07:28   #63
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez KasikB
Przyznam, Intuicjo, że zaintrygowałaś mnie swoją wypowiedzią. Śledzę na bieżąco media i nie przypominam sobie, żeby p. M. Kaczyńska miała jakąś wpadkę. Czytałam za to, że gdy w czasie żałoby narodowej przyjechała księżniczka Anna, zajęła sie nią właśnie Pani Prezydentowa, ponieważ jej Mąż z powodu obowiązków związanych z żałobą nie miał na to czasu. Księżniczka była bardzo zadowolna zarówno ze sposobu przyjęcia jak też była oczarowana samą osobą Prezydentowej. O żadnej wpadce nie było mowy.
Pytałam również o wpadki swojego TZ i również on, lubiący być "na bieżąco", nie przypominał sobie.

Czy mogłabyś zatem przybliżyć mi kwestię wpadek p. Kaczyńskiej, podając konkretne przykłady?
Bardzo prosze KasiuB.
O debiucie Marii Kaczyńskiej na europejskich salonach - pisze "Życie Warszawy" w artykule "Nie założę fundacji". Dziennik przekonuje, że poprzedniczka obecnej pierwszej damy, Jolanta Kwaśniewska wysoko zawiesiła poprzeczkę: dbała o prezencję, była kobieca i przebojowa. Maria Kaczyńska bardziej przypomina Danutę Wałęsową. "ŻW" wylicza pierwsze wpadki nowej pierwszej damy: przerywała mężowi podczas pierwszego wywiadu po zwycięstwie w wyborach prezydenckich, żegnając męża przed wylotem do USA wsiadła do samolotu z torbą foliową reklamującą jedną z galerii handlowych czy poprawiała po mężu ułożenie wieńca na grobie Jana Pawła II
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:39   #64
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

No w końcu Kaczyńska to taka sama babka jak my tylko, że na nia patrza oczy całego kraju a czasmi śwaiat, no i niestety powinna sie postarac aby w tych oczach nie wyjśc na byle co
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:43   #65
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez Mariti
Śledzę ten wątek i pocżatkowo byłam całkowicie przeciw umoralnianiu go , ale to sie juz zrobiło niesmaczne.Sory, ale małego nosa tez niemam,co tam mój nos jest duży, a nie czuje się jak paskuda, jak troll i nie wysłałam zgłoszenia do naszej edycji programu w przeciwieństwie do 100 tysięcy innych.TY napewno jestes idealna do bólu , gratuluję, ja nie , a jakoś nie czuję się mniej atrakcyjna,(choc podobne wypowiedzi kiedyś doprowadzały mnie do rozpaczy) i coś mi się wydaje , że Kaczyńska ( mimo wszystko uważam, że ogłady nie ma , nie nadaje się na pierwszą damę )ma więcej inteligencji i rozumu niż niektórzy. A bycmoże kiedyś się dowiemy, ze uroda jest nic nie warta (sama jestem maniaczką kosmetyków, ale poprostu krew mi się zburzyła wraz z przeczytaniem tego postu!!!,równie dobrze można napisac, że kilka kilogramów za dużo, zbyt szerokie biodra , za duże usta , itp czynią kogoś paskudą i trolem a coś mi się zdaje , że niejedna z nas ma jakieś tego typu wady)
Tylko, że na "rozum" i ineteligencję też nie bardzo mamy wpływ, więc dlaczego ludzi można oceniać po tym, że jest mądry albo głupii, wykształcony lub nie, zna 3 języki lub nie?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:44   #66
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez Intuicja
Bardzo prosze KasiuB.
O debiucie Marii Kaczyńskiej na europejskich salonach - pisze "Życie Warszawy" w artykule "Nie założę fundacji". Dziennik przekonuje, że poprzedniczka obecnej pierwszej damy, Jolanta Kwaśniewska wysoko zawiesiła poprzeczkę: dbała o prezencję, była kobieca i przebojowa. Maria Kaczyńska bardziej przypomina Danutę Wałęsową. "ŻW" wylicza pierwsze wpadki nowej pierwszej damy: przerywała mężowi podczas pierwszego wywiadu po zwycięstwie w wyborach prezydenckich, żegnając męża przed wylotem do USA wsiadła do samolotu z torbą foliową reklamującą jedną z galerii handlowych czy poprawiała po mężu ułożenie wieńca na grobie Jana Pawła II
i szepta mężowi - Prezydentowi - do ucha w czasie oficjalnych rozmów, wywiadów
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:47   #67
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
Ja wolałabym mieć poukładane w głowie tak jak Kaczyńska i znac te 3 czy pieć języków, niż wyglądać jak Kwaśniewska i ledwo znać angielski. Niestety nie moja wina ze fajna dupa ze mnie... więc nie lituje sie nad Kaczynska tylko nie trawie oceniania ludzi po wygladzie, to jest takie żenujące...
no właśnie, bo wyglądasz jak wyglądasz
w przeciwnym wypadku może inaczej byś myślała
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 08:50   #68
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez marcelina73
i szepta mężowi - Prezydentowi - do ucha w czasie oficjalnych rozmów, wywiadów


Pewnie chce dobrze, ale wychodzi to niestety bardzo zle.
PIERWSZA D A M E kraju, obowiazuja nienaganne maniery i wysoka kultura osobista.
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:58   #69
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez paula78
Z jakiej bajki jest ten potwór ?(po lewej stronie tego po prawej znam
Przyjaciel wesołego diabła (1986)
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 09:20   #70
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez marcelina73
no właśnie, bo wyglądasz jak wyglądasz
w przeciwnym wypadku może inaczej byś myślała
ja przynajmniej nie boję się pokazać swojego zdjęcia widać tobie sprawia to ogromną trudność. Ludzie rozwalacie mnie... jeśli dla was wygląd jest najważniejszy jacy Wy biedni jesteście i ile rzeczy wam w życiu umyka bo koncentrujecie sie na takich bzdetach! Tylko współczuć
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 09:25   #71
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
ja przynajmniej nie boję się pokazać swojego zdjęcia widać tobie sprawia to ogromną trudność. Ludzie rozwalacie mnie... jeśli dla was wygląd jest najważniejszy jacy Wy biedni jesteście i ile rzeczy wam w życiu umyka bo koncentrujecie sie na takich bzdetach! Tylko współczuć
jeszcze jedno jestescie na stronie wizaz.pl tu jest tyle porad jak sie malowac, jak dbac o siebie i co jeszcze narzekacie? szukacie? Po pierwsze zadna z nas wstajac rano z łóżka nie jest wymalowana i uczesana ani nawet ubrana, to co robimy ze soba po przebudzeniu daje efekty, jednak niektore kobiety nie lubią ze soba nic robic (makijaz) bo stawiaja na naturalnosc albo poprostu im sie nie chce. I czy mamy prawo to komentowac? Nie! chyba ze nam sie bardzo nudzi albo chcemy zakryc mankamenty u siebie i odwrocic od nas uwage, lub poprostu jestesmy zlosliwi :P zastanowcie sie nad tym
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 09:26   #72
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
ja przynajmniej nie boję się pokazać swojego zdjęcia widać tobie sprawia to ogromną trudność. Ludzie rozwalacie mnie... jeśli dla was wygląd jest najważniejszy jacy Wy biedni jesteście i ile rzeczy wam w życiu umyka bo koncentrujecie sie na takich bzdetach! Tylko współczuć
MadziuM80, nie szufladkuj ludzi, nie wszyscy wypowiadajacy sie , krytykuja wyglad.
Trzeba umiec zdac sie na obiektywizm, jesli jego brak zarzuca sie innym
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 09:56   #73
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Talking Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

chcecie zobaczyć fajne zdjęcie naszej PIERWSZEJ DAMY?
ależ prosze...
hahaha
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2012-06-06 o 22:02
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:06   #74
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Thumbs down Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

czy jesteśmy złośliwi?
hmmmm czy ja wiem..

słuchajcie moi znajomi w Brukseli (moi rodzice ich tam odwiedzili zaraz po wyborach w Polsce) wiedzieli kto został u nas prezydentem i jaką ma żone.
Słuchajcie, oni wprost tego nie powiedzieli, ale ich rozmowa sklanila sie do jednego - do urody naszej prezydenckiej pary!!!
nie chodzilo o zadna polityke, ale o to jak sie prezentuja.
Stwierdzili ze p. Kwaśniewscy wyglądali tak jak trzeba i to jest godna reprezentacja....
Nie wiem to bylo ich zdanie, noooo ale sory cos w tym musi chyba byc?
Wszyscy to komentuja.
Wiec to moim zdaniem nie jest zlosliwosc,
ale wypowiedzenie swojego zdanie na dany temat, a wyglad to pierwsza rzecz ,którą dostrzegamy..

Powiem wam jeszcze że ja niestety, ale (choc jak ktos juz wspomnial - wyglad to nie wszystko) gdybym byla wtedy tam w Brukseli z rodzicami - poprostu wstydzilabym sie..
przykre, ale pradzie zarazem.

(A naśmiewanie się z opalenizny Andrzeja L.??? )
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:06   #75
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez Rei
chcecie zobaczyć fajne zdjęcie naszej PIERWSZEJ DAMY?
ależ prosze...
hahaha
Dostałam to zdjecie od znajomego na maila z podpisem "Benedykt XVI i Baba Jaga"
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:08   #76
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

hehehe ja tez to dostalam na maila wredne nie?
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 10:59   #77
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Kurcze, co za wątek . Kupa śmiechu, powiem wam.

Przychylam się do zdania większości: Kaczyńska nie bardzo pasuje na Pierwszą Damę RP. Paskudny wygląd to jednak tylko dodatek do braku ogłady i pomysłu na siebie.
Istnieje coś takiego jak protokoł dyplomatyczny i jego należy bezwzględnie przestrzegać. Takie rzeczy, jak, niby błahe gafy pani K. są na salonach bardzo źle postrzegane. Zresztą, od wyborow już sporo czasu minęło i Kaczyńscy powinni dawno temu zorganizować fachową ekipę, ktora wzięła by prezydentową w porządne obroty!
Kaczyńska jest osobą publiczną! To nie powinno podlegać dyskusji, tak jak to, że jej osoba potrzebuje zmian i wyglądu i zachowań.

Patrzcie na takiego Leppera. Oddał się w ręce specjalisty i efekty niesamowite. (Pimijam to, że jemu to tak naprawdę nic już pomoc nie może. Żeby w atłasach chodził i wyrażał się jak poeta, to ta słoma z butow i tak mu będzie wystawać).
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:19   #78
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
Ja wolałabym mieć poukładane w głowie tak jak Kaczyńska i znac te 3 czy pieć języków, niż wyglądać jak Kwaśniewska i ledwo znać angielski. Niestety nie moja wina ze fajna dupa ze mnie... więc nie lituje sie nad Kaczynska tylko nie trawie oceniania ludzi po wygladzie, to jest takie żenujące...
No tak, Kwaśniewska jest znana z tego, ze ma niepoukładane w głowie...

Nie wiem czy zna angielski "ledwo", ale wiem, że bardzo dobrze zna rosyjski i skończyła prawo, tak więc nie przedstawiaj jej jakby wypadła sroce spod ogona.

Jak dla mnie żenujące jest mówienie o sobie w taki sposób jak robisz to Ty.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:22   #79
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
ja przynajmniej nie boję się pokazać swojego zdjęcia widać tobie sprawia to ogromną trudność. Ludzie rozwalacie mnie... jeśli dla was wygląd jest najważniejszy jacy Wy biedni jesteście i ile rzeczy wam w życiu umyka bo koncentrujecie sie na takich bzdetach! Tylko współczuć
Tak, za to Ty zamieszczasz Swoje zdjęcie, aby każdy mógł ocenić Cię po wyglądzie, w końcu, jak piszesz "fajna d... " z Ciebie.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 12:28   #80
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez marcelina73
Tak, za to Ty zamieszczasz Swoje zdjęcie, aby każdy mógł ocenić Cię po wyglądzie, w końcu, jak piszesz "fajna d... " z Ciebie.
oj nie bierz tego tak dosłownie to było do tych którzy tak krytykują bo aż szlag mnie trafia jak słyszę słowa krytyki na osoby które coś sobą reprezentują i nie można przyczepić się do tego co umieją to trzeba pojechać po wyglądzie.
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:33   #81
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
oj nie bierz tego tak dosłownie to było do tych którzy tak krytykują bo aż szlag mnie trafia jak słyszę słowa krytyki na osoby które coś sobą reprezentują i nie można przyczepić się do tego co umieją to trzeba pojechać po wyglądzie.
Przeczytalas watek uwaznie ?
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:35   #82
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez nebraska
No tak, Kwaśniewska jest znana z tego, ze ma niepoukładane w głowie...

Nie wiem czy zna angielski "ledwo", ale wiem, że bardzo dobrze zna rosyjski i skończyła prawo, tak więc nie przedstawiaj jej jakby wypadła sroce spod ogona.

Jak dla mnie żenujące jest mówienie o sobie w taki sposób jak robisz to Ty.
Widzisz moja droga, Kwaśniewska skończyła prawo, język rosyjski zna bo Putinowi trzeba jakos wejsc w tylek bez wazeliny a i tak robi z nami co chce, poza tym to z Kwaśniewskiej fundacją była przecież afera - pranie pieniążkó, to kwaśniewskiej fundacja ma w samym centrum Warszawy siedzibe fundacji którą wynajmuje za 5zł za m2, gdzie cena jest 25 euro. Więc wybacz ale nie przemawiają do mnie argumenty że nie wypadła sroce spod ogona tylko dlatego że dobrze wygląda. Bo dla mnie nie jest ważne czy pierwsza dama będzie miała fajną buźkę tylko to co robi dla Polski albo chociaż żeby nie kręciła na boku Bo dla nas Polaków wcale to nie jest dobre...
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:40   #83
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez Intuicja
Przeczytalas watek uwaznie ?
wątek tak, ale odniosłam się do wypowiedzi bo mnie bardzo poruszyły ...
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:43   #84
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez Intuicja
MadziuM80, nie szufladkuj ludzi, nie wszyscy wypowiadajacy sie , krytykuja wyglad.
Trzeba umiec zdac sie na obiektywizm, jesli jego brak zarzuca sie innym
Intuicjo nie szufladkuję ludzi, naprawdę wierzę w to że wśród nas są osoby które myślą podobnie jak Ty. Poprostu mi jest szkoda jak tłumy najeżdzają na kogoś nie oceniając osoby pozdrawiam
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:52   #85
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Ja tylko mam nadzieję, że tak jak Kwaśniewskiej zdarzało sie na początku popełnić parę gaf, ale później nabrała ogłady i nie wstydziłam sie, że jest prezydentowa mojego kraju, tak i Kaczyńska owej ogłady nabierze (pisząc o ogładzie mam na myśli między innymi zmianę wizerunku, naukę dyplomacji, zmniejszenie wady wymowy).

To nie jest tak, że my jesteśmy jqakieś zakompleksione i się jej czepiamy, no ale coś w tym jest, że nawet przedstawiciele innych państw się z niej wyśmiewają.

Czy tego chcemy czy nie, razem z mężem reprazentują oni nasz kraj i przez ich pryzmat my jesteśmy odbierani w świecie.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:10   #86
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
oj nie bierz tego tak dosłownie to było do tych którzy tak krytykują bo aż szlag mnie trafia jak słyszę słowa krytyki na osoby które coś sobą reprezentują i nie można przyczepić się do tego co umieją to trzeba pojechać po wyglądzie.
nie biorę
a tu masz w sumie rację
ale ludzi pewnie szlag trafia na to całe towarzystwo K..., wiec chcąc sobie ulżyć...
a co do Pani Prezydentowej to uważam, że nie tylko do jej urody można się przyczepić - jak na razie to nie ma ogłady - może to wynika stąd, że długo nie pracowała, ale w sumie mąż jest od dawna osobą publiczną - może za kilka lat się "wyrobi" dyplomatycznie, poprzednia Pani Prezydentowa też nie od razu była w tym temacie alfą i omegą
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:20   #87
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez Rei
chcecie zobaczyć fajne zdjęcie naszej PIERWSZEJ DAMY?
ależ prosze...
hahaha
Ratunku


A tak na marginesie to nie ma się o co sprzeczać, czy Kaczyńska bardziej kształcona od Kwaśniewskiej. Która ładniejsza.
Prawdą jest, że zanim któraś z prezydentowych otwory usta i wda się w rozmowę z kimś z salonów, to patrzą na nią, obserwują. Zwłaszcza jak jest NOWĄ twarzą na tych salonach! Tak też jest z Kaczyńską. Wszyscy wiemy, że osobom nowym, nowopoznanym przyglądamy się wnikliwiej.

Dlatego jeśli sama nie daję rady, brakuję jej ogłady, nie zna [bo i skąd?] protokołu, nie umię się odpowiednio ubrać do okazji [to dość ważny czynnik]... TO niechże najmie odpowiednią ekpię, która i Ją i męża wyszkoli w temacie. Będą trzymać pieczę nad nimi i cały czas doradzać co, kiedy, gdzie i jak...
ONI reprezentują Polskę, co za tym idzie są naszą "wizytówką" w świecie i jeśli dalej będą tak się zachowywać jak para ignorantów, to ja już mam ich dość.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:21   #88
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez marcelina73
nie biorę
a tu masz w sumie rację
ale ludzi pewnie szlag trafia na to całe towarzystwo K..., wiec chcąc sobie ulżyć...
a co do Pani Prezydentowej to uważam, że nie tylko do jej urody można się przyczepić - jak na razie to nie ma ogłady - może to wynika stąd, że długo nie pracowała, ale w sumie mąż jest od dawna osobą publiczną - może za kilka lat się "wyrobi" dyplomatycznie, poprzednia Pani Prezydentowa też nie od razu była w tym temacie alfą i omegą
Wiesz... ja na razie towarzystwu K.. dałam czystą kartkę mam nadzieje ze dobrze ja zapisza nie jestem ani za ani przeciw chociaz niepowiem czasami mnie denerwuja, ale nigdy nie wiem jak ja bym sie zachowala gdybym miala taka odpowiedzialnosc na swoich barkach i to samo jesli chodzi o o pierwsza dame, wkoncu ona sobie tez zdaje sprawe z tego ze ja obserwuja i jest na jezykach innych, wie o tym ze jest porownywana do Kwasniewskiej i moze wlasnie stad wynika jej brak oglady i ze czasami cos walnie jak łysy grzywą o kant kuli ale to jest presja. Ja mam tylko nadzieje ze będzie lepiej w naszym kraju i ze kaczki poza ptasią grypą dadzą nam coś jeszcze ale tym razem pozytywnego
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:14   #89
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Cytat:
Napisane przez madziam80
ja przynajmniej nie boję się pokazać swojego zdjęcia widać tobie sprawia to ogromną trudność. Ludzie rozwalacie mnie... jeśli dla was wygląd jest najważniejszy jacy Wy biedni jesteście i ile rzeczy wam w życiu umyka bo koncentrujecie sie na takich bzdetach! Tylko współczuć
Zauważ, że niektórym zależy na prywatności dlatego nie wklejają fotek. I jeśli sądzisz, że te które nie ukazują swoich buziek to szkarady, które niczego innego nie robią , tylko wyśmiewają innych lecząc swoje kompleksy to jesteś w błędzie. Szczerze powiedziawszy znam 3 wizażanki osobiście które nie pokazują swoich fotek z różnych względów a wg. mnie są jedne z piękniejszych na wizażu ... Siebie oczywiście nie liczę
ps. Madziam - niezłe wejście- ostre, lecz niezbyt mądre i przemyślane
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:16   #90
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Czy Maria Kaczyńska ukrywa swój wiek?

Widze ze jeszcze sporo osob nie zrozumialo
ze jako ze p Kaczynska jest osoba publiczna (ba reprezentuje nasz kraj) to jej SWIETYM OBOWIAZKIEM jest jakos wygldac...:/
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.