DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 11:35   #2581
kacha1555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

W Tarnowie zdecydowanie polecam dr Sak - miło i fachowo.
__________________
Pozdrawiam, Kacha

Zapraszamy do naszego tarnowskiego forum
http://www.naszeforum.info.pl/
kacha1555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:29   #2582
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

w bydgoszczy
polecam p.Siwek przyjmuje w przychodni przy szpitalu onkologicznym
no nie jest zbyt mily..;D czasem potrafi sucho odpowiedziec na pytanie.. ale no jest dobrym lekarzem
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:24   #2583
kuleczka2610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

hey bardzo dobrzy lekarze przyjmuje w centrum zdrowia na ul.kleszczowej,róg ryzowej ,to na ursusie,nie pamietam nazwiska lekarzy ale sa bardzo mili,fachowi,o wszystko mozna sie wypytac,wizyta kosztuje podstawowa ok.80 zl,polecam
kuleczka2610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 11:08   #2584
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez aniulkapapa Pokaż wiadomość
POZNAŃ
dziewczyny prosze o polecenie lekarza idealnego na pierwsza wizyte w zycie u ginekologa. najlepiej jesli bylaby to kobieta.
prosze slicznei o pomoc, pzdr
Hej Ja też się niedługo wybieram a moją drugą w życiu wizytę i planuję iść do pana Macieja Hassan-Bartz. Ma dobre opinie w necie, a do tego okazało się że moja dobra znajoma i jej koleżanki do niego chodzą i są zadowolone. Podobno jest b.przyjazny i delikatny. Co do kobiet to byłam u jednej właśnie na mojej pierwszej wizycie i wolę o niej nie pamiętać...
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:07   #2585
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Cytat:
Napisane przez MARCONIO Pokaż wiadomość
Byłam juz u wielu ginekologów z Radomska i żaden nie jest kompetentny. Zejda, Sypniewski, Piwnik, Błada-szkoda czasu. Podobno Kempa nie ma zbyt dobrych opini. Zastanawiam się nad Sławomirem Dąbrowskim. Czy któraś z was leczyła się może u niego? jakie macie o nim zdanie?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące naprawdę dobrego ginekologa w tym mieście.
MARCONIO na jakiej podstawie wystawiasz negatywną opinię powyższym lekarzom?
Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś dość wybredna. OK - ja również jestem wybredna. I też odwiedziłam wielu ginekologów w tym mieście zanim trafiłam na kogoś kompetentnego, czyli p. Sypniewskiego.
Co do Pań "ginekolożek" zdanie mam podobne - szkoda czasu... Pan Zejda uchodzi podobno za najlepszego lekarza w mieście (choć jest bardzo niesympatyczny, a czasem wręcz chamski). p. Kempa ma dośc dobre opinie, ja przynajmniej nie słyszałam nic złego na jego temat.
Chodziłam wiele lat do dr Dąbrowskiego, ale choć jest miły, doświadczony i kompetentny, nie byłam (i nie jestem) z niego zadowolona.
Bo wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od dobrego ginekologa.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 07:13   #2586
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Ja również uważam dr. Sypniewskiego za DOBREGO lekarza. Jako że mieszkam dopiero tu nie całe 2 i pół roku nie znam nikogo innego (z lekarzy). Polecono mi Sypniewskiego i już po pierwszej wizycie byłam mile zaskoczona.
Pozatym uważam, że gdyby nie w/w dr. może dziś bym nie była w ciąży... Dzięki jego "prowadzeniu" mojego leczenia - UDAŁO się
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:02   #2587
tan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KRAKÓW

Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat dr Bożeny Jawień z Krakowa?
tan88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 21:00   #2588
mkarlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 131
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WROCŁAW

Dr Wiktor Jarosz-Mediconcept, rzeczowy i fachowiec, wizyta prywatna z 2 usg +cytologia.Polecam.
__________________
"Myśleć to co prawdziwe
czuć to co piekne
Kochac co dobre
W tym cel zycia".






Start: 83 kg8 2...81....80..79-będzie kiedyś....
Meta: 65, a jak sie da to 56 ;-)).
mkarlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 07:06   #2589
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

OLSZTYN

dr Beata Majewicz. Co prawda przyjmuje prywatnie i wizyta kosztuje 140 zl z pełnym badaniem w tym cytologia, ale nie żałuje, że tyle wydałam. Pani doktor jest przemiła, zrobiła pełen wywiad (jakie choroby w rodzinie, przyjmowane leki itd.). Zrobiła cytologie, dokładnie zbadała piersi a do tego nawet usg dopochwowe! Odpowiedziała kompetentnie na wszystkie pytania, sama dokładnie wszystko tłumaczyła. Wypisanie recept jest za darmo, robi się to u Pani w recepcji, konsultacja wyników (bez badania) też jest za darmo. Polecam, Pani doktor przyjmuje na ulicy Polnej 1A.
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:00   #2590
xxxx1321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań-Gniezno
Wiadomości: 163
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam.Szukam dobrego lekarza z Poznania ,najlepiej okalice grunwaldu -łazarza
Taki ktory poprowadzi mi ciaze.Jestem w 6 tygodniu ciazy.Oczywiscie na NFZ.
Prosze o pomoc
__________________
Zapraszam na chomika - malenstwo_22
Moj email : agusiach86@wp.pl

Edytowane przez xxxx1321
Czas edycji: 2010-03-30 o 08:02
xxxx1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:29   #2591
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

RYBNIK/WODZISŁAW ŚLĄSKI
dr. Piotr Szuścik
Nie wiem czy przyjmuje na NFZ, ja w każdym razie chodzę prywatnie. Wizyta z badaniem i USG 60 zł a z cytologią 80 zł. Bardzo delikatny, mówi co będzie robił,od razu mówi czy jest coś nie tak czy wszystko ok.
Na pierwszej wizycie bardzo dokładny wywiad, zadaje dużo pytań (moim zdaniem to bardzo dobrze), ogólnie nie jest jakiś wylewny i rozmowny ale sympatyczny.
Rybnik - ul. Kościelna 7, Pn i pt. 16.00-18.00
Wodzisław - ul. Kręta 4, wt. 17.00-19.00 (tylko po rejestracji telefonicznej)
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 09:20   #2592
Kakunga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 48
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Hej dziewczyny
Przejrzałam wątek od początku 2010 roku i nigdzie nikt nie pisze o ginekologu-położniku w KIELCACH???
Może i wcześniej któraś pisała o tym mieście ale wolałabym w miarę aktualne opinie bo różnie to bywa. Więc bardzo proszę o jakieś informacje na ten temat
Kakunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:05   #2593
MARCONIO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Człowiek się zapyta, to już na niego naskakują
Wystawiam taką opinię, bo już leczyłam się u wielu i co lekarz, to inna diagnoza. Co do Zejdy się zgodzę, mało sympatyczny, powiedziałabym nawet, w ogóle nieliczący sie z pacjentką. Ot, kolejna na liście. Ja po prostu szukam kompetentnego lekarza, a nie takiego, co patrzy na kasę lub na zegarek, bo 5 minut na wizytę potrafi poświęcić i ani sekundy więcej.
Nie mam już 18 lat i byle jaki lekarz co ma w specjalności napisane "ginekolog" mnie nie zadowala.
A z tym Sypniewskim, to też słyszałam różne opinie, badał mnie raz i mi wystarczyło. Dziękuję za taki ból
MARCONIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:30   #2594
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Cytat:
Napisane przez MARCONIO Pokaż wiadomość
Człowiek się zapyta, to już na niego naskakują

A z tym Sypniewskim, to też słyszałam różne opinie, badał mnie raz i mi wystarczyło. Dziękuję za taki ból
nie chciałam na Ciebie naskoczyć, ale jak się mówi o kimś źle, to warto to podeprzeć konkretami Bo plotkami można komuś (i sobie) zaszkodzić.

a ból - no cóż... mnie też czasem boli badanie, ale przynajmniej wiem, że mnie nie olewa i bada bardzo dokładnie.
Jeszcze przed ciążą byłam u innego lekarza (dr D.) i co? badania wcale nie czułam...trwało może 30sek., pogmerał i już.. coś tam zapisał w karcie i nawet o dawkowanie leku musiałam się dopytać. W gabinecie byłam może 5, góra 10min. Czułam się totalnie zlekceważona.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:10   #2595
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

NYSA
Dr Edmund Lupa. Konkretny, miły, delikatny. Bez skrępowania można pytać o wszystko. Doradzi, wytłumaczy. Podczas wizyty przeprowadza standardowy wywiad - pyta o cytologię (ja miałam "aktualną", więc uznał, że z kolejną nie ma się co spieszyć), operacje, ciąże, choroby w rodzinie itp. Za wizytę (badanie+usg ginekologiczne) zapłaciłam 80 zł.
Nie wiem, czy pan doktor przyjmuje na NFZ. Prywatnie owszem (w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17.00). Gabinet mieści się przy ul. Piłsudskiego.
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 22:51   #2596
Rabbit Hearted Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez cheeroke Pokaż wiadomość
WARSZAWA

Szukam dobrej pani ginekolog, wizyta w przystępniej cenie (80zł) - najlepiej gabinet prywatny, po lewej stronie wisły.
równiesz poszukuje
Rabbit Hearted Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:37   #2597
zubrzpuszczy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

dr TOMASZ FUCHS - wrocław
zubrzpuszczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 22:12   #2598
ANOLSZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków
Muszę się komuś wyżalić a to chyba odpowiedni temat. Pilnie musiałam się zgłosić do ginekologa, ponieważ wczoraj wystąpiło u mnie plamienie kontaktowe po stosunku. Długo się nie zastanawiając z samego rana dzisiaj zgłosiłam się do przychodni przy ul. Szwedzkiej. Byłam pierwszy raz u ginekologa, więc nie robiło mi to żadnej róznicy do kogo się zarejestruję. Chciałam po prostu wyjaśnić swoje obawy, czy wszystko jest ok. Zarejestrowałam się do pani doktor A. Marszałek-Fuchs i muszę powiedzieć ze nigdy, ale to nigdy chyba nie czułąm się tak poniżona u lekarza. Przyznaje ze byłam bardzo zdenerowana, w końcu to wcale nie są przyjemne wizyty. Lekarka była dla mnie niemiła i opryskliwa od samego początku. Właściwie nie odpowiedziała konkretnie na żadne moje pytanie. Mówiła do mnie cały czas niemiłym i podniesionym tonem. Kiedy o coś pytałąm niepewnym głosem, odpowiedała odpryskliwie " Niech mi pani nie przerywa, wszystko pani powiem pózniej" Kiedy wspomnialam o tym ze chcialabym zaczac brac tabletki, zaczęła wywijać oczami, czy aby na pewno mi się coś nie poprzestawiało. Mam 20 lat, współrzyje już trochę, uważam ze to całkowicie normalne.
Kazała mi się rozebrać na śrosku pokoju, muszę przyznajać ze było to dla mnie bardzo niekomfortowe..... Przy badaniu okazało się ze występuje u mnie nedzerka. Nie miałam zielonego pojecia co to jest, a pani doktor ani myślała mi wyjaśnić. Na moje pytanie odpowiadała tylko " Niech mi pani nie przeszkadza" Poźniej dowiedziałam się także że " Nedzerka, to nedzerka, taką to ma nazwe i nie mozna tego inaczej okreslić" W miedzy czasie zleciła cytologie, ale do tego musiała zawołać jakąc inna kobietę.... Położna weszła... nawet nie zamykając za sobą drzwi do recepcji ( do gabinetu wchodzi sie przez recepcję). Czułam się totalnie skrępowana i zażenowana kiedy za otwartymi drzwiami chodzi jakaś obca kobieta, a ja leze na srodku pokoju z rozlozonymi nogami podczas cytologii.!!!!! TO CHYBA LEKKA PRZESADA!!! nie uzyskalam zadnych informacji od pani doktor, chyba oprocz tego ze skomentowala do polożnej cos w stylu " co to sie dzieje ze dziewczyna w wieku 20 lat dorobila sie nedzerki" Pozniej wyczytalam w internecie ze jedna z przyczyn może być częsta zmiana partnerów. Co u mnie nie ma miejsca, bo współrzyje tylko z jednym, od samego początku. W ogole takie komentarze swiadczą według mnie o totalnym nieprofesjonaliźmie, i co to za podejście do pacjenta?!to byla najgorsza wizta u lekarza w moim zyciu..!!!! NA PEWNO JUZ NIGDY WIECEJ TAM NIE POJDE!!! lekarka odnosila sie do mnie tak okropnie i opryskliwie ze wyszlam z gabinetu praktycznie z płaczem!!!! SZCZERZE ODRADZAM DOKTOR MARSZAŁEK!!!!! DO TEJ PORY JESTEM ROZTRZĘSIONA TĄ STUACJĄ....!!! a co do nedzerki, wszystkich wiadomości musialam muszac w internecie, Czy nie od tego są specjaliści zeby nam pomagać i udzielać wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i wątpliwości???
ANOLSZA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 22:59   #2599
werta
Raczkowanie
 
Avatar werta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ANOLSZA Pokaż wiadomość
Kraków
Muszę się komuś wyżalić a to chyba odpowiedni temat. Pilnie musiałam się zgłosić do ginekologa, ponieważ wczoraj wystąpiło u mnie plamienie kontaktowe po stosunku. Długo się nie zastanawiając z samego rana dzisiaj zgłosiłam się do przychodni przy ul. Szwedzkiej. Byłam pierwszy raz u ginekologa, więc nie robiło mi to żadnej róznicy do kogo się zarejestruję. Chciałam po prostu wyjaśnić swoje obawy, czy wszystko jest ok. Zarejestrowałam się do pani doktor A. Marszałek-Fuchs i muszę powiedzieć ze nigdy, ale to nigdy chyba nie czułąm się tak poniżona u lekarza. Przyznaje ze byłam bardzo zdenerowana, w końcu to wcale nie są przyjemne wizyty. Lekarka była dla mnie niemiła i opryskliwa od samego początku. Właściwie nie odpowiedziała konkretnie na żadne moje pytanie. Mówiła do mnie cały czas niemiłym i podniesionym tonem. Kiedy o coś pytałąm niepewnym głosem, odpowiedała odpryskliwie " Niech mi pani nie przerywa, wszystko pani powiem pózniej" Kiedy wspomnialam o tym ze chcialabym zaczac brac tabletki, zaczęła wywijać oczami, czy aby na pewno mi się coś nie poprzestawiało. Mam 20 lat, współrzyje już trochę, uważam ze to całkowicie normalne.
Kazała mi się rozebrać na śrosku pokoju, muszę przyznajać ze było to dla mnie bardzo niekomfortowe..... Przy badaniu okazało się ze występuje u mnie nedzerka. Nie miałam zielonego pojecia co to jest, a pani doktor ani myślała mi wyjaśnić. Na moje pytanie odpowiadała tylko " Niech mi pani nie przeszkadza" Poźniej dowiedziałam się także że " Nedzerka, to nedzerka, taką to ma nazwe i nie mozna tego inaczej okreslić" W miedzy czasie zleciła cytologie, ale do tego musiała zawołać jakąc inna kobietę.... Położna weszła... nawet nie zamykając za sobą drzwi do recepcji ( do gabinetu wchodzi sie przez recepcję). Czułam się totalnie skrępowana i zażenowana kiedy za otwartymi drzwiami chodzi jakaś obca kobieta, a ja leze na srodku pokoju z rozlozonymi nogami podczas cytologii.!!!!! TO CHYBA LEKKA PRZESADA!!! nie uzyskalam zadnych informacji od pani doktor, chyba oprocz tego ze skomentowala do polożnej cos w stylu " co to sie dzieje ze dziewczyna w wieku 20 lat dorobila sie nedzerki" Pozniej wyczytalam w internecie ze jedna z przyczyn może być częsta zmiana partnerów. Co u mnie nie ma miejsca, bo współrzyje tylko z jednym, od samego początku. W ogole takie komentarze swiadczą według mnie o totalnym nieprofesjonaliźmie, i co to za podejście do pacjenta?!to byla najgorsza wizta u lekarza w moim zyciu..!!!! NA PEWNO JUZ NIGDY WIECEJ TAM NIE POJDE!!! lekarka odnosila sie do mnie tak okropnie i opryskliwie ze wyszlam z gabinetu praktycznie z płaczem!!!! SZCZERZE ODRADZAM DOKTOR MARSZAŁEK!!!!! DO TEJ PORY JESTEM ROZTRZĘSIONA TĄ STUACJĄ....!!! a co do nedzerki, wszystkich wiadomości musialam muszac w internecie, Czy nie od tego są specjaliści zeby nam pomagać i udzielać wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i wątpliwości???
jest temat zły gin. kogo nie polecamy.

no od tego są, ale za dodatkową opłatą no chyba jak trafi się lekarz z powołania.
werta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 21:14   #2600
Beather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: White Chocolate Heaven
Wiadomości: 122
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

BYTOM- dr. Paweł Madej.
Wspaniały specjalista, mający bardzo dużą wiedzę, można zwrócić się do niego w każdej sytuacji, oraz co najważniejsze zaangażowany w swoją pracę.
Pozdrawiam
__________________
There's so many different worlds
So many different suns
And we have just one world
But we live in different ones
Beather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:37   #2601
3rdMeasurement
Przyczajenie
 
Avatar 3rdMeasurement
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez zubrzpuszczy Pokaż wiadomość
dr TOMASZ FUCHS - wrocław
Hej, jestem dziewica mam zamiar po raz pierwszy wybrac sie na wizyte w celu przepisania tabletek.Ile dr Fuchs bierze za wizyte?
3rdMeasurement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 22:30   #2602
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KŁODZKO
Irena Pasternak , ul.M.Dabrowskiej 6
polecam
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:10   #2603
cheeroke
Raczkowanie
 
Avatar cheeroke
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 295
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA
Polecam panią dr Urszulę Tarnowską
__________________
„Zrozum siebie i noś mniej. Nie pozwól, żeby ubranie, biżuteria czy makijaż przyćmiły ciebie”








cheeroke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:55   #2604
tulipunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry ginekolog we Wrocałwiu- dobranie hormonów

Wizyta u Sozanskiego 100zł razem z cytologią jesli jestes studentką. Dzis sie wybieram takze podziele sie wrazeniami, mam nadzieje pozytywnymi
tulipunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:09   #2605
Kudlata blondyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WROCŁAW

dr Piotr Halama. Przyjmuje prywatnie w MediConcept (ul. Krzycka 94). Specjalizuje się w leczeniu bezpłodności; ja byłam dziś u niego z moim PCO i bardzo się ciesze, że w końcu trafiłam na kogoś kompetentnego. Bardzo konkretny, a przy tym miły, poświęcił mi swoją uwagę, a nie tak "na odwal".
Co do kosztów to 120zł za USG ginekologiczne, konsultację wyników badań, zwykłe badanie, badanie piersi (bez cytologii bo nie dawno miałam). Odpowiedział na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Polecam
Kudlata blondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 16:19   #2606
elinka92
Raczkowanie
 
Avatar elinka92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 197
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

A najlepszy ginekolog z Grudziadza? Najlepiej taki, ktory przyjmuje w ramach NFZu, w ostatecznosci prywaciarz
__________________
pomóż psiakom ----> www.pustamiska.pl


"Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.
to Ci daje setki powodów aby żyć"

elinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 17:16   #2607
niby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa
Dr Maria Dębniak-Stachy, przyjmuje w lecznicy Alfa Lek na Ordynackiej
Pojawiła się w tym wątku chybe ze 3-4 razy już, więc przyłączam się do pochwał : )

Poszłam do niej na drugi dzień po wizycie u innej lekarki, o której piszę w 'złym ginekologu', i która podejrzewała u mnie kłykciny. Pani doktor obejrzała mnie na wszystkie strony, zdziwiła się, co też tamta druga mogła wypatrzyć i stwierdziła, że jestem zdrowa. Nie musiałam się prosić o zbadanie piersi, sama się do nich obowiązkowo "dobrała" ; ) Powiedziała mi wszystko, co chciałam wiedzieć, a przy tym była bardzo sympatyczna, cierpliwa i ciepła; jak to któraś z Wizażanek określiła - takie podejście mamy/babci : ) Chciało mi się śmiać, kiedy przy badaniu zaglądając po kolei w każdy kącik, powtarzała: "dobrze, dobrze, dobrze..." ; ) Wyszłam z gabinetu szczęśliwa, uspokojona po tych nieszczęsnych kłykcinach, a dodatkowo ze skierowaniem na usg piersi (mam stwardnienia po wypadku samochodym, po którym miałam nieźle pobijany biust), skierowaniem na badanie hormonów (trądzik) i receptę na szczepionkę przeciw HPV, bo o to też panią doktor wypytywałam. Czułam się dopieszczona i na pewno do tej lekarki wrócę : )
Za wizytę zapłaciłam 120zł.
Dodam tylko, że pani doktor zwraca uwagę na sprawy finansowe i nie chce nadwerężać pacjentki. Powiedziała, że badania mogłabym zrobić gdzieś państwowo, żebym tu nie musiała płacić; ubolewała, że na to akurat nie ma wpływu. Z wynikami kazała mi się pokazać jeszcze w ramach tej wizyty, żebym też za kolejną nie płaciła (zapisała to sobie w karcie). Zatroskała się też nad kosztem szczepionki, ale kiedy powiedziałam, że mama się zdeklarowała, że zafunduje, z okrzykiem zadowolenia zaczęła wypisywać receptę ; )
Szczerze polecam!
niby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 23:11   #2608
irminka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do irminka5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

W tej samej lecznicy (Alfa-lek w Warszawie) polecam Elżbietę Jóźwiak. Bardzo kompetentna, konkretna, a przy tym sympatyczna.
irminka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:28   #2609
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez tan88 Pokaż wiadomość
KRAKÓW

Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat dr Bożeny Jawień z Krakowa?
Bardzo dobry lekarz. Bardzo przykłada się do leczenia i stosuje długofalowe kuracje. To Pani Dr wyciągnęła mnie z poważnej infekcji, z którą chodziłam z pół roku. Jedyny minus to to, że nie ma usg w gabinecie.
Plusy:
+ wizyta b. tania, bo 50 zł
+ nie trzeba się rejestrować, po prostu się przychodzi danego dnia i czeka w kolejce, czasami długo, bo przykłada się do badań
+ nie ma problemu z antykoncepcją, zwł. "po"
+ feministka
+ jest uznanym wykładowcą
Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:29   #2610
mt123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Bardzo dobry lekarz. Bardzo przykłada się do leczenia i stosuje długofalowe kuracje. To Pani Dr wyciągnęła mnie z poważnej infekcji, z którą chodziłam z pół roku. Jedyny minus to to, że nie ma usg w gabinecie.
Plusy:
+ wizyta b. tania, bo 50 zł
+ nie trzeba się rejestrować, po prostu się przychodzi danego dnia i czeka w kolejce, czasami długo, bo przykłada się do badań
+ nie ma problemu z antykoncepcją, zwł. "po"
+ feministka
+ jest uznanym wykładowcą
Hej mam pytanie a ile się płaci za ewentualne inne badania?? i gdzie przyjmuje??
Chyba że może któraś z Was zna może jakiegoś dobrego lecz niezbyt drogiego lekarza przyjmującego w Krakowie i w miarę szybkim terminie?? bo na NFZ byłoby fajnie lecz termin najbliższy za miesiąc mnie w ogóle nie urządza bo mam pilna sprawę
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
mt123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.