Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 10:50   #4111
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil-trzymaj się dzielnie kochana,wspaniale,że masz cudownego tż uważaj na siebie i nie trac wiary!!!!
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 10:50   #4112
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 10:53   #4113
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil, to wspaniale ze masz wsparcie w TZ. we dwoje mozna wiele przetrwac. Moge sobie tylko wyobrazic jak ciezko ci jest... Sciskam mocno..
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:20   #4114
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

inutil Tak mi przykro Dobrze że masz przy sobie Przemka
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:37   #4115
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

u mnie w pracy najgorsze jest to ze tuz przed moim zaciążeniem straciłą swoją fasolkę kolezanka z pracy i troche dziwnie tak przy niej sie o ciazy rozmawai, chociaz widze ze stara sie i cieszy, podrzuca mi jakies dodatkowe żarcie jak ma mam nadzieje ze niedlugo wszystkie znowu zafasolkujecie!
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:49   #4116
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil trzymaj sie dzielnie, nie ma co wiecej pisac bo wiem ze zadne slowa tu nie pomoga-sama to przeszlam kiedys dobrze ze masz u swego boku kochanego Przemka
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:58   #4117
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
no ja pracowlam jeszcze do konca roku formalnie, tzn umowa zlecenie, krus jest taki ze moze sprawdzic i wtedy dopiero sa problemy. ale tzn jak to zalatwialyscie? zwolnienie takie normalne jak zusowskie na m iniumum okres miesiaca musi byc i to do krusu tak?

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

wogole to czytalam na jakkims forum ze dziewczyna poszla po zwolnienie do lekarza ( tez z krusu) a ten jej powiedzial ze ciaza to nie choroba, i boje sie ze moj tez nie bedzie mi chcial wypisac...

Hej ja jestem na Krusie, od 8tyg ze względu na bliźniaki. na zwolnieniu musi być minimum 30 dni o ile dobrze mówie...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 11:58   #4118
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil, kochana nawet nie wiesz jak mi przykro trzymaj się

dopiero dziś dopadłam do kompa na dłużej bo zostałam w domu, rano źle się czułam i odpuściłam zajęcia.
Nerola też się martwiłam o Ciebie bo nie dawałaś znaku życia i podobnie jak Zmalowana juz miałam Ci trzasnąc sms-ka.
Cieszę się że dobrze wszystko.

I witam nowe mamusie.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:12   #4119
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Nerolka no ufff nareszcie!!! wracaj do zdrowia i nie strasz ciotek z wizażu
Inutilbędzie dobrze z czasem ból przycichnie dacie rade razem

ja na zwolnienie idę za 3 tygodnie już nie mogę się doczekać bo z droga z Ostravy każdy dzień to jest kosmos dla mnie już nie mam siły
Oliweczka1985 no ba jutro macie relację z mojej wizyty jak na tacy oby było dobrze po tych wieściach wszytskich to chyba polecę jak na skrzydłach do gina niech mi powie, że wszystko jest ok
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:16   #4120
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

cos na zaś http://www.mamania.pl/inspiracje/jea...-na-dziecku,42
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:19   #4121
JustPi
Rozeznanie
 
Avatar JustPi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil Dbaj o siebie

Nerola dobrze, że się odezwałaś Silna kobieta jesteś to paskudną chorobę zwalczysz. Oby jak najszybciej
JustPi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 12:24   #4122
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
ja na zwolnienie idę za 3 tygodnie już nie mogę się doczekać bo z droga z Ostravy każdy dzień to jest kosmos dla mnie już nie mam siły
Oliweczka1985 no ba jutro macie relację z mojej wizyty jak na tacy oby było dobrze po tych wieściach wszytskich to chyba polecę jak na skrzydłach do gina niech mi powie, że wszystko jest ok
Wybacz, może nie doczytałam wcześniej, ale mam pytanie: pracujesz w Ostravie czy może tam mieszkasz/planujesz sie przeprowadzić?
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:34   #4123
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Wybacz, może nie doczytałam wcześniej, ale mam pytanie: pracujesz w Ostravie czy może tam mieszkasz/planujesz sie przeprowadzić?
hmmm chyba wcześniej nic na ten temat nie pisałam no pracuję w Ostravie już 3 lata a mieszkałam 6 miesięcy, mamy dom w Polsce i po remontach wprowadziliśy się i teraz do pracy dojerzadzmy brrrr nie cierpiałam mieszkać w Ostravie fuj a Twój Tż pracuję w Ostravie tak czy pomieszałam już całkiem??
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:35   #4124
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil trzymaj się kochana...

Nerola zdrowiej szybciutko!!!!

zasypiam w pracy... normalnie oczy mi się zamykają... wczoraj też mnie takie mega zmęczenie dopadło o tej samej porze... masakra jakaś! na szczęście dzisiaj po pracy tylko szybko zjem obiadek (odgrzewane nalesniki ale zawsze coś) i sie kładę... w domu roboty sporo, ale chrznię... muszę się zdrzemnąć!!!!
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:37   #4125
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Poza słabościami to już jest mi znacznie lepiej.
Tylko to spanie mnie wykończy-po co ja z łóżka wstaję w ogóle?

Przyszły mi kolejne spodnie ciażowe,pościel(tylko nie doczytałam,ze to na tę większą kołderkę a w czerwcu po co taka wielka?Więc idzie dla Krystianka a dla małej szukam następnej)
Wysuszyłam już wszystkie ubranka i jak to parę dni temu maż stwierdził-zawiesiłem 4 grzejniki a z pralki nie ubyło nic,takie maleńkie
Teraz matko Polko się zmobilizuj i wyprasuj to wszystko.
Chyba odpuszczę na razie bo i tak jeszcze jedno prańsko tego wszystkiego trzeba zrobić.
Idę ochraniacz prać bo usne.Ręcznie by się pobudzić
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:39   #4126
weruczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 872
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Karolinee, fajnie,ze takie dobre to usg wyszlo
Brumek, to sama widzisz, co osoba to opinia. Ja sie Inflanckiej boje:/
__________________
NASZ ŚLUBEX 15.11.2008

www.fajnamamablog.blog.on et.pl
weruczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:44   #4127
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny...

Dziękuję za pamięć... Nie wiem jak to działa, ale wiedząc że jest tyle osób, które w takiej chwili są ze mną i myślą, było mi troszkę lepiej.

Napiszę jak to było, na jasno, żebyście nie musiały czytać jeśli nie chcecie. Ale wierzę, że wyczerpałam limit na ten wątek i już wszystkie dotrwacie w zdrowiu do lipca-sierpnia.

Wczoraj jak już pisałam rano pojechałam na pogotowie bo plamiłam (delikatnie), w sobotę bolał mnie brzuch (ale nie jakoś bardzo mocno...). No i pani zrobiła badanie, powiedziała że tak bywa, że wszystko wygląda ok, na 10 tydzień. Nie robiła usg - i to był błąd... Kazała wziąć nospę i leżeć a jak będzie gorzej to wrócić.
No i wróciłam, krwawiłam coraz bardziej, powiedziała że zatrzymają mnie na oddziale, dadzą leki itd. A w ostatniej chwili zdecydowała że zrobi usg... No i się zaczęło, robiła chyba pół godziny. Pomierzyła, wyszło jej że zarodek ma 7 tygodni, ale powiedziała, że jeśli to jest początek 10 tygodnia, to mogło się coś poprzesuwać.... Widziałam po jej minie że coś jest nie tak, no i pytam czy jest serce... Nie musiała nic mówić, tylko zapytała czy jestem pewna, że na usg wcześniej widziałam serce, no lekarz chyba by nie kłamał. No i to był dla mnie koniec. całą noc krwawiłam, rano miałam usg znowu i zdecydowali o zabiegu, bo nie wszystko poroniłam. Na szczęście wieczorem wróciłam do domu.
Sama z Przemkiem...

Czuję się fatalnie, psychicznie, bo fizycznie, jakby się nic nie zmieniło. A ja się cieszyłam że nie mam objawów....

Dziewczyny cieszcie się swoim szczęściem, dbajcie o siebie i swoje dzidziole. Nie wiem jak bym to przeszła gdyby nie Przemek, wiedziałam, że damy radę, ale nie myślałam, że będziemy sobie tak bardzo pomocni.

Będę do was zaglądać i podglądać wasze rosnące brzuszki. A może za jakiś czas sama będę się cieszyć znowu. Chociaż ma razie musimy sobie wszystko poukładać na nowo i nic na siłę.

Dziękuję za wszystko. Buziaki.

Ps. Zanka, wypisz mnie proszę z mam oczekujących...
Oj kochana, trzymaj się dzielnie Aż się popłakałam z tego wszystkiego...





Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Ja tez bylam w 10tyg i 3 dni i mialam juz brzuszne. I maluszek tez skakal jak szalony, cudowne uczucie A na kiedy masz termin?
Masz rację, wrażenia są niezapomniane. My to z tżem cały wieczór przeżywaliśmy te kopniaki małego

A termin mam na 1 sierpnia.
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:45   #4128
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
yyyyyy nie rozumiem autorki tekstu ponieważ
1 najpierw pisze o plemionach prymitywnych gdzie "nie zwraca się zbytniej uwagi na dziecko"
2 potem pisze o tym że dziecko potrzebuje porządku i jasnej sytuacji "kto tu rządzi" czyli o najnowszych tryndach wychowawczych .

Moja refleksja : nie żyjemy w buszu, nie uda się w miejscu gdzie wychowujemy dzieci "nie zwracać na nie zbytniej uwagi" i pozwolić na to żeby zajmowały się sobą. Dzieci żyjące w naszej kulturze potrzebują ciągłej stymulacji ponieważ muszą iść do szkoły, muszą nauczyć się czytać i pisać muszą rozwijać się intelektualnie bo w naszej kulturze to jest pożądana cecha.W plemionach prymitywnych dzieci uczą się życia w buszu. I dziwi mnie trochę to że autorka napisała o tymże plemiona prymitywne są super socjalizowane , według tego co czytałam mężczyźni w tych plemionach są hmmm niezrównoważeni emocjonalnie tzn nie potrafią hamować reakcji agresywnych, tzn potrafią zabić współplemieńca w ataku złości.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:47   #4129
weruczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 872
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil, jeszcze raz strasznie strasznie przykro , wysyłąm pocieszacze, mam nadzieje, ze nidelugo znowu bedziesz w dwupaku

A ja lecę zaraz na moj maraton: od 15 do 20 zajecia: niestety nie w jednym miejscu: bede musiala samochodem sie telepac przez 2 godziny, troche sie boje , by maluch sie nie zgniotl. W ogole ostatnio prawie nie mam mdlosci, ani nic mnie nie boli: mam nadzieje, ze wszystko jest ok. Tylko spac mi sie strasznie chce...

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Nerolka, dobrze, ze juz lepiej sie czujesz. Milego prania:P
__________________
NASZ ŚLUBEX 15.11.2008

www.fajnamamablog.blog.on et.pl
weruczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 12:48   #4130
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
hmmm chyba wcześniej nic na ten temat nie pisałam no pracuję w Ostravie już 3 lata a mieszkałam 6 miesięcy, mamy dom w Polsce i po remontach wprowadziliśy się i teraz do pracy dojerzadzmy brrrr nie cierpiałam mieszkać w Ostravie fuj a Twój Tż pracuję w Ostravie tak czy pomieszałam już całkiem??
Pracuje i mieszka od października, ja tam przebywam weekendowo. Jeszcze mieszkam i pracuje w Polsce.
No, ale na jakiś czas będę musiała się tam przeprowadzić.
Fakt, miasto nie powala
Może jak skończą te wszystkie cholerne autostrady to wrócimy do Kato.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:58   #4131
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
yyyyyy nie rozumiem autorki tekstu ponieważ
1 najpierw pisze o plemionach prymitywnych gdzie "nie zwraca się zbytniej uwagi na dziecko"
2 potem pisze o tym że dziecko potrzebuje porządku i jasnej sytuacji "kto tu rządzi" czyli o najnowszych tryndach wychowawczych .

Moja refleksja : nie żyjemy w buszu, nie uda się w miejscu gdzie wychowujemy dzieci "nie zwracać na nie zbytniej uwagi" i pozwolić na to żeby zajmowały się sobą. Dzieci żyjące w naszej kulturze potrzebują ciągłej stymulacji ponieważ muszą iść do szkoły, muszą nauczyć się czytać i pisać muszą rozwijać się intelektualnie bo w naszej kulturze to jest pożądana cecha.W plemionach prymitywnych dzieci uczą się życia w buszu. I dziwi mnie trochę to że autorka napisała o tymże plemiona prymitywne są super socjalizowane , według tego co czytałam mężczyźni w tych plemionach są hmmm niezrównoważeni emocjonalnie tzn nie potrafią hamować reakcji agresywnych, tzn potrafią zabić współplemieńca w ataku złości.
ale jest też przegiecie w druga strone - matki zatracajace sie tylko na dziecku i martwiace sie czy dosc duzo czasu poświęcają swoim dziecim. no zesz - kiedys, tak jak ktos chyba tu pisal, szlo sie w pole i dziecko zawieszalo na chuscie miedzy drzewami, jak ryczalo to ktoś bujnął i spało dalej. kiedys to byla norma i nie było traumy. chyba wlasnie warto wypośrodkować.

a w naszej kulturze to tez nie ma niezrównowazonych emocjonalnie, co zabijają jak nie dasz na piwo?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:04   #4132
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil, to straszne co przeżyłaś, nawet sobie nie wyobrażam. Ale czuję że silna z Ciebie kobieta. I masz szczęście, mając takiego partnera Całuję i trzymam kciuki!

Ja dziś zapisałam się na wizytę na Inflancką w ramach programu ZMIJ. Do lekarki która cieszy se świetną opinią w różnych portalach. Zobaczymy...

Bo generalnie, ze swojego dotychczasowego lekarza jestem baaaaardzo zadowolona i lubię go. Ale on nie pracuje w żadnym szpitalu, a to jednak zapewnia mi jakieś większe poczucie bezpieczeństwa, że mnie przyjmą...
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2011-01-11 o 13:05
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:05   #4133
mikado5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 43
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Inutil
__________________
Czekamy na fasol
3.11.2010 - II kreseczki

"Dziecko rządzi kobietą, kobieta mężczyzną, a on dopiero światem."

Hipolit Taine
mikado5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:09   #4134
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ale jest też przegiecie w druga strone - matki zatracajace sie tylko na dziecku i martwiace sie czy dosc duzo czasu poświęcają swoim dziecim. no zesz - kiedys, tak jak ktos chyba tu pisal, szlo sie w pole i dziecko zawieszalo na chuscie miedzy drzewami, jak ryczalo to ktoś bujnął i spało dalej. kiedys to byla norma i nie było traumy. chyba wlasnie warto wypośrodkować.

a w naszej kulturze to tez nie ma niezrównowazonych emocjonalnie, co zabijają jak nie dasz na piwo?
No pewnie 100% racja najlepszy złoty środek jednak trzeba go wypracować.Wydaje mi się że nie da się tego zrobić "nie zwracając specjalnej uwagi na dziecko" piszę to specjalnie w cudzysłowie bo to takie uogólnienie.Ostatnio oglądałam program W Cejrowskiego , i okazało się że plemiona prymitywne stosują kary fizyczne nie są to klapsy, rodzic łapie mrówkę i przystawia do dzieciaka żeby go dziabnęła.

Pewnie że są takie jednostki tyle ,że u nas są osoby które to potępiają a tam jest to normą widocznie takie "szybkie reakcje są potrzebne do przeżycia w buszu"
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:11   #4135
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Pracuje i mieszka od października, ja tam przebywam weekendowo. Jeszcze mieszkam i pracuje w Polsce.
No, ale na jakiś czas będę musiała się tam przeprowadzić.
Fakt, miasto nie powala
Może jak skończą te wszystkie cholerne autostrady to wrócimy do Kato.

hahah kurczę to jeszczę kilka miesięcy temu mogłysmy sobie iść razem na pivko no ale teraz to po ptokach bo już mieszkam w Kończycach no i piwko to już też nie bardzo no miasto jest paskudne i pełno wszędzie cyganów myśmy ich mieli pod blokiem aż strach było wyjść wieczorkiem bo czy to wiesz czy w łeb nie zarobisz jak się nie spodobasz ale wypłata w prównaniu z polską no to kurde nie szkoda porównywać no i warunki socjalne dla cieżarówke to baja pół roku macierzyńskie i 3 lata rodzicielskie płatne hahah żyć i się rozmnażać to pozdo dla mężula ja pracuję w Asusie a on?( jeśli to nie tajemnica )
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:11   #4136
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Inutil, to straszne co przeżyłaś, nawet sobie nie wyobrażam. Ale czuję że silna z Ciebie kobieta. I masz szczęście, mając takiego partnera Całuję i trzymam kciuki!

Ja dziś zapisałam się na wizytę na Inflancką w ramach programu ZMIJ. Do lekarki która cieszy se świetną opinią w różnych portalach. Zobaczymy...

Bo generalnie, ze swojego dotychczasowego lekarza jestem baaaaardzo zadowolona i lubię go. Ale on nie pracuje w żadnym szpitalu, a to jednak zapewnia mi jakieś większe poczucie bezpieczeństwa, że mnie przyjmą...

Co to za program? Co to za lekarka? Opowiadaj
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:12   #4137
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

inutil

nerola, wracaj do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
kiedy zamierzacie isc na chorobowe?
ech.. ja bym najchętniej już poszła tym bardziej, że zauważyłam, że jakoś szybciej się męczę jestem trochę mniej wydajna w pracy. Wczoraj po pracy całe popołudnie spałam, nie mogłam ruszyć ręka ani nogą, z ledwością zmusiłam się, żeby jakąś zupę na dzisiaj zrobić.

Niestety widzę, że mój boss jest chyba przeświadczony o tym, że ja prosto z pracy na porodówkę pojadę i muszę go z tego błędu wyprowadzić bo ostateczny termin, kiedy zamierzam iść na L4 to 3 miesiące przed rozwiązaniem. Ale mam nadzieję, że uda mi się zwiać wcześniej

Poza tym cały dzień boli mnie dziś głowa. Rano miałam nawet początek migreny (światłowstręt i tzw. stroboskop w oku :-/) i juz myślałam, że nie pójdę do pracy. Na szczęście minęło no ale głowa mnie i tak pobolewa cały dzień. Jak tylko zaczyna się migrena to biorę solpadeine ale teraz to boję się leków i pozbywam się "zła" siłą woli .

No nic, jeszcze 2h odsiadki w robocie i do domku. I pewnie znowu prześpię całe popołudnie..
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:18   #4138
JustPi
Rozeznanie
 
Avatar JustPi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Inutil, to straszne co przeżyłaś, nawet sobie nie wyobrażam. Ale czuję że silna z Ciebie kobieta. I masz szczęście, mając takiego partnera Całuję i trzymam kciuki!

Ja dziś zapisałam się na wizytę na Inflancką w ramach programu ZMIJ. Do lekarki która cieszy se świetną opinią w różnych portalach. Zobaczymy...

Bo generalnie, ze swojego dotychczasowego lekarza jestem baaaaardzo zadowolona i lubię go. Ale on nie pracuje w żadnym szpitalu, a to jednak zapewnia mi jakieś większe poczucie bezpieczeństwa, że mnie przyjmą...
A ja dziś przeglądałam sobie ich stronę i zdjęcia sal porodowych. Wyglądają całkiem fajnie
To jeden ze szpitali, który biorę pod uwagę, jeżeli chodzi o poród.
A do jakiej lekarki się zapisałaś?

neska951 program to Mama, Zdrowie i Ja

Edytowane przez JustPi
Czas edycji: 2011-01-11 o 13:19
JustPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:20   #4139
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
hahah kurczę to jeszczę kilka miesięcy temu mogłysmy sobie iść razem na pivko no ale teraz to po ptokach bo już mieszkam w Kończycach no i piwko to już też nie bardzo no miasto jest paskudne i pełno wszędzie cyganów myśmy ich mieli pod blokiem aż strach było wyjść wieczorkiem bo czy to wiesz czy w łeb nie zarobisz jak się nie spodobasz ale wypłata w prównaniu z polską no to kurde nie szkoda porównywać no i warunki socjalne dla cieżarówke to baja pół roku macierzyńskie i 3 lata rodzicielskie płatne hahah żyć i się rozmnażać to pozdo dla mężula ja pracuję w Asusie a on?( jeśli to nie tajemnica )
Rumunów czy tam Cyganów masa. Koszmar.
Mamy mieszkanie na Porubie, dzielnica na szczęście spokojna, parki, wielki basen dosłownie pod domem.
Przyszły dopiero mężul pracuje w Tieto.
A socjal marzenie, racja.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:27   #4140
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
inutil

nerola, wracaj do zdrowia



ech.. ja bym najchętniej już poszła tym bardziej, że zauważyłam, że jakoś szybciej się męczę jestem trochę mniej wydajna w pracy. Wczoraj po pracy całe popołudnie spałam, nie mogłam ruszyć ręka ani nogą, z ledwością zmusiłam się, żeby jakąś zupę na dzisiaj zrobić.

Niestety widzę, że mój boss jest chyba przeświadczony o tym, że ja prosto z pracy na porodówkę pojadę i muszę go z tego błędu wyprowadzić bo ostateczny termin, kiedy zamierzam iść na L4 to 3 miesiące przed rozwiązaniem. Ale mam nadzieję, że uda mi się zwiać wcześniej

Poza tym cały dzień boli mnie dziś głowa. Rano miałam nawet początek migreny (światłowstręt i tzw. stroboskop w oku :-/) i juz myślałam, że nie pójdę do pracy. Na szczęście minęło no ale głowa mnie i tak pobolewa cały dzień. Jak tylko zaczyna się migrena to biorę solpadeine ale teraz to boję się leków i pozbywam się "zła" siłą woli .

No nic, jeszcze 2h odsiadki w robocie i do domku. I pewnie znowu prześpię całe popołudnie..
Kodeiny nie można w ciąży brać znam ten ból u mnie na migrenę najlepiej sprawdza się efferalgan z kodeiną

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez JustPi Pokaż wiadomość
A ja dziś przeglądałam sobie ich stronę i zdjęcia sal porodowych. Wyglądają całkiem fajnie
To jeden ze szpitali, który biorę pod uwagę, jeżeli chodzi o poród.
A do jakiej lekarki się zapisałaś?

neska951 program to Mama, Zdrowie i Ja
Ale będzie śmiesznie jak wszystkie skończymy w tym samym szpitalu
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.