Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 22:38   #2461
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no ten wątek jest cudny
akurat wczoraj sie na raybany grzałam, hihi

w ogóle ja jestem okularnica na codzień i ostatnio weszłam do vision express i tam zyyyylion okularów;
patrze i patrze i z tego tłumy wybieram jedne i przymierzac
CUDO
no jakby zrobione dla mnie
potem spojrzałam na cene oprawek
1600 zł
umarłam i wyszłam załamana bo wyszło na to że przy pierwszym podejściu wybrałam najdroższe oprawki w sklepie ja to mam oko

z innej bajki
mam do Was pytanie bo Wy wiecie wszystko o owszystkim
zadzwoniła do mnie dziś jakaś kobieta z propozycją kupna książeczki z kuponami do wykorzystania w różnych salonach spa, kosmetyczki, fryzjerzy fitness itp
www.promotel.com.pl
tak jak zawsze spławiam wszystkich tak to mnie zaintrygowało i poszperałam na ich stronie
ale nigdzie w necie nie mogę znaleźć opinii i sie boje
jakiś taki człowiekm nieufny jest i wszedzie węszy podstęp
choć groupon i inne takie istnieje i faktycznie dobre ofert sie zdarzają...
nie wiem co myśleć
kusi mnie to ale sie boje
nie słyhszałyście przypadkiem czegoś na ten temat?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:45   #2462
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

nie wiem czy powinnam to pisac na watku wiec ide sie wyzalic w klubie truskawkowym...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:52   #2463
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie wiem czy powinnam to pisac na watku wiec ide sie wyzalic w klubie truskawkowym...
Juz tam ide.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 00:40   #2464
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Oj dziewczyny, nie można generalizować co do dziecka w wieku lat 20 Wyszłam za mąż po 18 urodzinach. Jak zaszłam w ciążę byłam już rok po ślubie, jak mała miała rok zostałam wdową, no cóż życie nie jest łatwe, ale dałam radę... Potem jak mała miała 2 lata poszłam na studia dziennikarskie, skończyłam je z wyróżnieniem, w międzyczasie też pracowałam, czym to się różni od powrotu do pracy po urlopie wychowawczym? Niczym, wiele osób na raz studiuje, pracuje i ma dzieci. Nigdy mi do szczęścia nie było potrzebne dyskotekowe, studenckie życie, taki charakter. Czy coś straciłam biorąc ślub w tak młodym wieku? W moim mniemaniu - nie.
veloute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 00:42   #2465
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25771377]Przy zakupie patrz na gramature pudru. Jesli ma 25 g to nie kupuj, bo jest starszy niz (chyba) 3 lata. Wtedy zmieniono gramature na 20 gram.[/QUOTE]
aaaaa!!! POMYLIŁAM SIĘ!!! Przepraszam za wprowadzenie w błąd - mój puder ma wieczko w kolorze złotym, a nie czarnym. Gramatura 25 g. - czyli jest stary. Dlatego Zenia puściła go w dobrej cenie...paskuda jedna
Nie wiedzialam jak klikalam najwazniejsze, ze nic mi nie zrobil uff
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 06:24   #2466
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O a skoro zeszło na telefony a ja właśnie mam przedłużać umowę z Orange i jestem zdruzgotana tym co proponują stałym klientom- wcześniej dostawałam z każdym przedłużeniem umowy coraz więcej i płaciłam coraz mniej, a teraz mam niby dostać mniej minut i za to płacić więcej bo pozmieniali taryfy i podobno firma ma jakieś kłopoty czy coś

Mam przy tej okazji do Was pytanie- czy ma któraś może Iphone?
Bo zastanawiam się czy brać go pod uwagę, chciałabym wypróbować
Znam osoby które się zachwycają, ale słyszałam też opinie, że Iphone pękają, że nie da się wysyłać w nich mms i że system się zawiesza i wykasowuja się dane? Prawda to ?





To ja czekam na ten blog proszę o namiary
aaaa.. Taszanta chyba sie zsynchronizowalysmy telepatycznie bo ja myslalam o tym samym wczoraj tez o Orange, przedluzeniu umowy i iPhone

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

i iphonach Gs chyba da sie wyslac mmsa
ja mam teraz nokie e72 i jestem bardzo zadowolona ale czesto sie wiesza..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 06:30   #2467
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Mam przy tej okazji do Was pytanie- czy ma któraś może Iphone?
Bo zastanawiam się czy brać go pod uwagę, chciałabym wypróbować
Znam osoby które się zachwycają, ale słyszałam też opinie, że Iphone pękają, że nie da się wysyłać w nich mms i że system się zawiesza i wykasowuja się dane? Prawda to ?
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja mam iPhone'a 4 i dla mnie jest świetnym gadżetem. Nie jest to jednak telefon biznesowy, nie ma wielu funkcji jakie miała np Nokia E51 (moj poprzedni telefon), wiec zalezy na co sie nastawiasz. Na iPhona mozna kupic wiele fajnych aplikacji. 4 - ma bardzo dobry aparat, dobrze korzysta sie z facebooka, skype'a, z netu ogolnie (np. wi-fi). Ma bardzo dobrą rozdzielczość, czyli super jakosc graficzna . Ja lubie produkty maca, wiec znam tez zalozenia firmy -> bardzo duza wage kieruja na estetyke - mi to odpowiada, ich produkty sa swietnie zaprojektowane. Ma bardzo dobra klawiature dotykowa

Jesli przedtem korzystalas z typowo biznesowych nokii, czy balckberry to mozesz byc troche zdziwiona ale nie zawiedziona

Generalnie jest baaardzo fajny , na pewno go bede miec przez kilka lat, dopóki sie nie zuzyje bo go pokochalam jak wszystkie moje macowe dzieci Jesli nie masz na niego jakiejs zaporowej ceny to bierz!
co do iP to troche sie nie zgodze z tym, ze to nie tel biznesowy, bo np w HTC tez teraz prawie nic nie ma, a w iP wszystko sobie sciagniesz aplikacji jest tyyyyle i duzo z nich za darmo lub np 99 centow

mmsow nie bylo, juz sa.
ja mam mojego starego dobrego iP i chcialam go zmieniac na iP 4, ale nic mi sie z nim nie dzieje. i mi go szkoda wiec postanowilam, ze teraz przedluze bez tel, a za 1,5 roku sobie sprawie iP 5
moj tel ma 3 lata. zaden inny nie wytrzymal ze mna tak dlugo, bo albo mi sie znudzil albo juz kiepsko dzialal. ten jest nadal boski nawet pojemnosc baterii niewiele spadla w sumie [chociaz uprzedzam z gory, ze z ip i jego meeega wyswietlaczem trzeba sie nastawic na ladowanie co 1-2 dni ]
w czasie tych 3 lat - fakt zawiesil mi sie kilka razy. ale ilosc moglabym porownac do ilosci zawieszen, jaka moj tata przerobil z nokia ta dotykowa nowa w ciagu miesiaca
ja mialam ten pierwszy model, niedostepny w Polsce, wiec zeby go uzywac musialam zdjac simlicka [sama ] i przy okazji zlamalam tez go, zeby mozna bylo wgrywac aplikacje niedopuszczone przez apple [ktore w wiekszosci naprawli w iP4 i juz jest systemowo dostepne, np .. zmienianie tapety [serio, nie bylo tego, tzn mozna bylo zmienic na ekranie startowym, a pod ikonkami juz nie ], mmsy, pakowanie aplikacji w foldery itp.

co do pekania to nie wiem, bo iP pierwszy byl zrobiony z metalu, lecial juz w swym zyciu kilka razy, w tym nawet na chodnik i poza paroma ryskami nie ma dowodow zbrodni

dodatkowo genialny iPod w srodku, najwspanialsza przegladarka internetowa jaka widzialam w telefonie [w domu to ja praktycznie na kompie nie korzystam z netu obecnie, tylko rozwalam sie z iP na kanapie i surfujemy], miliony aplikacji, ktore ciagle tworza jacys macowi maniacy [i gryyyy cut the rope np ]. aaa i apple ciagle wypuszcza jakies aktualizacje systemu, ktory sobie sciagasz na tel, wiec wszelkie problemy jakie byly i odkryli, a ktore nie sa sprzetowe - beda naprawione [tzn ja na mojego staruszka OS4 nie moge wgrac, bo podobno za slaby procesor juz.. no ale jakby nie bylo ponad 3 lata to w dzisiejszych czasach meeega duzo jak na telefon]

podsumowujac - kocham go miloscia bezwzgledna, nie potrafie teraz obslugiwac za bardzo innych tel, bo iP mnie rozpiescil totalnie
kiedy wchodzil na rynek 3,5 roku temu zobaczylam w necie jego prezentacje, z tymi zdjeciami obracajacymi sie itp itd i sie zakochalam od 1 wejrzenia.. potem przechodzilam z nim kazdy upgrade systemowy i ewolucja jego
ja naprawde polecam.
sa rzeczy, ktore sa inaczej niz w pozostalych telefonach, najpierw cos tam moze Cie wkurzac, ale po kilku tyg sie przyzwyczaisz i juz nikomu go nie oddasz
aaa ja jeszcze mojemu jablku kupuje naklejki stad http://www.decalgirl.com/category.vi...iPhone-4-Skins uuuuwielbiam je ta frma jest jedna z lepszych "naklejkoróbczych" sa one mega dopracowane, w zestawie jest tapeta i caly telefon wyglada jak dzielo sztuki poza tym zawsze to jakas ochrona przed rysami [chociaz mowie od razu, na wyswietlaczu nigdy nie mialam zadnej folii ochronnej, a nie ma na nim ZADNEJ ryski. przez 3 lata! noszony w kieszeni albo wrzucony do torebki z kluczami i innymi takimi. latajacy po chodniku i w ogole]

o. ale poemat trzasnelam
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie wiem czy powinnam to pisac na watku wiec ide sie wyzalic w klubie truskawkowym...
lece
Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, nie można generalizować co do dziecka w wieku lat 20 Wyszłam za mąż po 18 urodzinach. Jak zaszłam w ciążę byłam już rok po ślubie, jak mała miała rok zostałam wdową, no cóż życie nie jest łatwe, ale dałam radę... Potem jak mała miała 2 lata poszłam na studia dziennikarskie, skończyłam je z wyróżnieniem, w międzyczasie też pracowałam, czym to się różni od powrotu do pracy po urlopie wychowawczym? Niczym, wiele osób na raz studiuje, pracuje i ma dzieci. Nigdy mi do szczęścia nie było potrzebne dyskotekowe, studenckie życie, taki charakter. Czy coś straciłam biorąc ślub w tak młodym wieku? W moim mniemaniu - nie.
wow.. nie mialas lekko , ze mimo wszelkich trudnosci tak Ci sie udalo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 06:38   #2468
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no wlasnie ja mam taki biznesowy tel teraz ale wkurza mnie np. aparat bo mimo ze ma 5 mega pikseli to lampy nie mozna wylaczyc, zdjecia sa i tak czesto zamazane, i ma klawiature qwerty ktora uwielbiam.
natomiast nic nie moge typu teksyowego na niego wgrac.

mialam kiedys HTC i strasznie wkurzal mnie dotykowy ekran , czesto nie reagowal ale to moze wina systemu byla
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:11   #2469
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ja na temat aparatu to sie nie wypowiem, bo, jak pisalam, mam stareg iP, on nie mial lampy, a aparat 2 megapiksele. a i tak zaskakujaco dobre zdjecia robil

natomiast naprawde - mialam okazje macac samsunga corby, omnie, htc dotykowego i nokie [nie pamietam modelu taka ta nowa, z klawiatura normalna tez ] i iP bije je wszystkie na glowe najblizej to HTC, ale czulosc ekranu w iP


edit dostalam maila z asosa, ze z kodem 11UPDATEMYLOOK jest 20% znizki

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2011-03-17 o 07:12
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:21   #2470
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

kusisz ale do nowej umowy mam jeszcze z 5 miechow hehe..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:23   #2471
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

spodobaly mi sie buty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image3xl-1.jpg (19,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image3xl.jpg (17,8 KB, 14 załadowań)
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 07:40   #2472
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

veloute...no chylę czoła Faktycznie dostałaś po tyłku , ale się podniosłaś i super. Ja jednak wiem,ze w wieku 20 lat to miałam we łbie kiełbie i jak bym zaszła wtedy w ciążę to by była masakra. Ale Ty widać masz inną dojrzałość. Znam kobiety , które w wieku 40 lat są niedojrzałe na dzieci (co nie przeszkadza im je posiadać, bo przecież nikt im nie mówi ,że są za młode) , więc reguły nie ma.

iliosek...kodzik

james... wiesz, prawda jest taka,że jak się bierze pod uwagę inne inszości to NIGDY nie ma dobrego momentu na dziecko. Zawsze ma się jakieś cele i plany. Studia, kupno mieszkania, awans, aplikacja, kupno samochodu, spłata kredytu itd, itp..łatwo jest się wkręcić. To jest niestety tak,że cudów nie ma. Zawsze trzeba sobie powiedzieć PAS i z czegośc zrezygnować. NIe ma idealnej sytuacji,że kiedy już awansuję, stanę się w firmie niezbędna to sobie myknę ciążę w dwa tygodnie i urodzę zdrowe dziecko, które mi umożliwi powrót do mojego "prezesowania" w pełnym wymiarze. Poza tym , jak już się urodzi to dziecko to się może okazać ( w moim przypadku się tak okazało),że cały ten poprzedni SUPERWAŻNY bajzel łączący stołki prezesowskie, startegiczne plany korporacyjne z zaplanowaną na 200 lat moją ścieżką rozwoju jest poprostu ŻENUJĄCO NIEISTOSTNY. Wydłubałam sobie z ucha komórkę bo już mi przyrosła, żakiet i szpilki wsadziłam pod szafę a laptopa koncertowo odesłałam.I tak z wielkiej biznesłumenki robią się odmóżdżone matkipolki. Napisałam wcześniej,że cudów nie ma...to nieprawda...jest jeden. Mnie się przytrafiły aż dwa....
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:53   #2473
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

swietnie napisane ennka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:11   #2474
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

co do dzieci, to moja mama urodzila mnie jak miala 20 lat i jakos [prawie ] na ludzi wyszlam

co do asosa
Cytat:
Enter code 11updatemylook at checkout to claim. This code can only be used when logged into the ASOS account registered to the recipient of this email. Offer is valid on one order only up to the value of £500. Discount cannot be used on marked down items or delivery charges. Cannot be used in conjunction with any other offer. This offer expires at midnight (GMT) Sunday 20th March 2011.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:22   #2475
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
swietnie napisane ennka
tak..to temat w jakim się specjalizuję

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do dzieci, to moja mama urodzila mnie jak miala 20 lat i jakos [prawie ] na ludzi wyszlam

co do asosa
o! własnie też dostałam maila od asosika...ale szczoty nie ma! oj! koszulę w kratę chcę ładną! ranka...to przez Ciebie! szukać mi tam jakiejś
moja mama też miała 20 lat i może też na ludzi wyszłam (pokręconych może ale jednak na ludzi) jednak ja jestem całkiem inną mamą dla swoich dzieci . Nie znaczy,że lepszą bo to czas zweryfikuje, ale mam wątpliwości co do dojrzałości mojej rodzicielki tak jak ją obserwuję to chyba do macierzyństwa (w moim pojęciu) dorosła jakoś niedawno, więc może i dobrze,że nie czekała . Ale to moje ocena, a ja jestem typem matki kwoki
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:25   #2476
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

podobaja mi sie panterkowe baletki ale one sa przecenione, wiec na nie znizka nie obowiazuje
[w ogole to ten kod chyba jeszcze nie dziala, bo probowalam nawet cos z normalna cena i ]

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:41   #2477
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
podobaja mi sie panterkowe baletki ale one sa przecenione, wiec na nie znizka nie obowiazuje
[w ogole to ten kod chyba jeszcze nie dziala, bo probowalam nawet cos z normalna cena i ]

a ten kod to chyba działa tylko przy zamówieniu na ponad 500 funciaków? czy ja źle zrozumiałam to wyjaśnienie z gwiazdką...
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:59   #2478
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
up to the 500
czyli chyba do 500 funciakow, a nie od
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:09   #2479
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no wlasnie tak

zwlaszcza ze jest napsane tez ze bez min ceny wydanej
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 09:16   #2480
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Ilios, czy mogłabyś wkleić zdjęcie swojego telefonu z naklejką?

Nienawidzę asosa, jak już w miarę poczułam, że nic nie potrzebuję, to też dostałam kod na -20% Też chciałabym szczotę, ale teraz nie ma już nawet tych podróżnych.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:23   #2481
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

jasne, zrobie tylko, ze zwykle robie zdjecia telefonem, a teraz nie moge [bo zrobic telefonem zdjecie telefonu to dosc malo wykonalne ] wiec w domu zrobie
ja mam teraz taka http://www.decalgirl.com/item.view/14767 musze w sumie zmienic, bo powoli zaczyna mi sie nudzic i wlasciwie wyglada dokladnie tak jak na zdjeciu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:41   #2482
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, nie można generalizować co do dziecka w wieku lat 20 Wyszłam za mąż po 18 urodzinach. Jak zaszłam w ciążę byłam już rok po ślubie, jak mała miała rok zostałam wdową, no cóż życie nie jest łatwe, ale dałam radę... Potem jak mała miała 2 lata poszłam na studia dziennikarskie, skończyłam je z wyróżnieniem, w międzyczasie też pracowałam, czym to się różni od powrotu do pracy po urlopie wychowawczym? Niczym, wiele osób na raz studiuje, pracuje i ma dzieci. Nigdy mi do szczęścia nie było potrzebne dyskotekowe, studenckie życie, taki charakter. Czy coś straciłam biorąc ślub w tak młodym wieku? W moim mniemaniu - nie.

Życie Cię szybko okropnie doświadczyło. Umiałaś pójść dalej - wielkie gratulację
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
spodobaly mi sie buty
A mi bransoletki Apart z wiosennej kolekcji. Mają być za kilka dni w sklepach
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
james... wiesz, prawda jest taka,że jak się bierze pod uwagę inne inszości to NIGDY nie ma dobrego momentu na dziecko. Zawsze ma się jakieś cele i plany. Studia, kupno mieszkania, awans, aplikacja, kupno samochodu, spłata kredytu itd, itp..łatwo jest się wkręcić. To jest niestety tak,że cudów nie ma. Zawsze trzeba sobie powiedzieć PAS i z czegośc zrezygnować. NIe ma idealnej sytuacji,że kiedy już awansuję, stanę się w firmie niezbędna to sobie myknę ciążę w dwa tygodnie i urodzę zdrowe dziecko, które mi umożliwi powrót do mojego "prezesowania" w pełnym wymiarze. Poza tym , jak już się urodzi to dziecko to się może okazać ( w moim przypadku się tak okazało),że cały ten poprzedni SUPERWAŻNY bajzel łączący stołki prezesowskie, startegiczne plany korporacyjne z zaplanowaną na 200 lat moją ścieżką rozwoju jest poprostu ŻENUJĄCO NIEISTOSTNY. Wydłubałam sobie z ucha komórkę bo już mi przyrosła, żakiet i szpilki wsadziłam pod szafę a laptopa koncertowo odesłałam.I tak z wielkiej biznesłumenki robią się odmóżdżone matkipolki. Napisałam wcześniej,że cudów nie ma...to nieprawda...jest jeden. Mnie się przytrafiły aż dwa....
Napisałaś to też trochę o mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AP35-3509.jpg (33,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AP35-3517.jpg (45,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AP35-3521.jpg (43,5 KB, 9 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:42   #2483
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
czyli chyba do 500 funciakow, a nie od
wybaczcie maj englisz is wery por

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

A mi bransoletki Apart z wiosennej kolekcji. Mają być za kilka dni w sklepach
ooo! jakie śliczne... wiadomo już ile kosztować będą?
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.

Edytowane przez kaixia
Czas edycji: 2011-03-17 o 09:45
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:55   #2484
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zwykle robie zdjecia telefonem, a teraz nie moge
tak właśnie myślałam
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:32   #2485
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

napiszcie mi, ze jestem durna i gumowe baletki w panterke za 240 zl to jest przesada, glupota i zdzierstwo

siedze i ogladam ich foty i one panterkowe nawet na podeszwie sa i sa sliczne i podobno mega wygodne
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:34   #2486
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam zamiar sfotografować swoje kosmetyczne zasoby i utworzyć jakiegoś bloga Mam nadzieję, że dzięki niemu mi się to uda.
Blog Marioli
Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, nie można generalizować co do dziecka w wieku lat 20 Wyszłam za mąż po 18 urodzinach. Jak zaszłam w ciążę byłam już rok po ślubie, jak mała miała rok zostałam wdową, no cóż życie nie jest łatwe, ale dałam radę... Potem jak mała miała 2 lata poszłam na studia dziennikarskie, skończyłam je z wyróżnieniem, w międzyczasie też pracowałam, czym to się różni od powrotu do pracy po urlopie wychowawczym? Niczym, wiele osób na raz studiuje, pracuje i ma dzieci. Nigdy mi do szczęścia nie było potrzebne dyskotekowe, studenckie życie, taki charakter. Czy coś straciłam biorąc ślub w tak młodym wieku? W moim mniemaniu - nie.
Brawa dla Ciebie ogromne, a ja to Ci zazdroszczę tej córy, jestem w Twoim wieku i dopiero myślę o dziecku, a tak naprawdę to chciałabym mieć już taką dużą pociechę jak Ty i biegać z nią na zakupy
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
spodobaly mi sie buty
świetne to buty, takie jakby meliski
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

A mi bransoletki Apart z wiosennej kolekcji. Mają być za kilka dni w sklepach
Mariolu czemu je pokazałaś? druga mi się podoba

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
napiszcie mi, ze jestem durna i gumowe baletki w panterke za 240 zl to jest przesada, glupota i zdzierstwo

siedze i ogladam ich foty i one panterkowe nawet na podeszwie sa i sa sliczne i podobno mega wygodne
aaaa ja teraz doczytałam, że to Melissa, no to pewnie, że brać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:59   #2487
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
napiszcie mi, ze jestem durna i gumowe baletki w panterke za 240 zl to jest przesada, glupota i zdzierstwo

siedze i ogladam ich foty i one panterkowe nawet na podeszwie sa i sa sliczne i podobno mega wygodne
Nie jesteś durna

Czy może któraś napisać coś o rozmiarówce Hunterów? Mam stopę rozmiar 35 - 35,5 (22,5 cm) i nie wiem czy się nie utopię w UK 3.
A Melisowe UK3 jak wypada?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:08   #2488
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

takie jakby meliski, a nawet bardziej, bo to one

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

zaplacilam odbilo mi centralnie 240 zl za gumiaki w panterke


co do rozmiarowki melissy to podobno wychodzi standardowo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:04   #2489
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Generalnie jest baaardzo fajny , na pewno go bede miec przez kilka lat, dopóki sie nie zuzyje bo go pokochalam jak wszystkie moje macowe dzieci Jesli nie masz na niego jakiejs zaporowej ceny to bierz!
ach miłość do maca bezgraniczna
bardzo bym lubiła mieć iphona, ale jeśli chodzi o telefony, to jestem twarda -> odpowiednia cena za telefon z abonamentem to 1zł
Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, dziecki nie są takie straszne
Ja mam równo 30, moja córka równo 10 - i jest fajnie
A za następne 10 to będziemy razem do klubów chodzić, chyba, że młoda uzna, że z matką młodą czy nie to obciach
Ale nie żałuję. Młoda dorośnie a mnie jeszcze życia trochę zostanie
niemowlaki są
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
z innej bajki
mam do Was pytanie bo Wy wiecie wszystko o owszystkim
zadzwoniła do mnie dziś jakaś kobieta z propozycją kupna książeczki z kuponami do wykorzystania w różnych salonach spa, kosmetyczki, fryzjerzy fitness itp
www.promotel.com.pl
tak jak zawsze spławiam wszystkich tak to mnie zaintrygowało i poszperałam na ich stronie
ale nigdzie w necie nie mogę znaleźć opinii i sie boje
jakiś taki człowiekm nieufny jest i wszedzie węszy podstęp
choć groupon i inne takie istnieje i faktycznie dobre ofert sie zdarzają...
nie wiem co myśleć
kusi mnie to ale sie boje
nie słyhszałyście przypadkiem czegoś na ten temat?
trzeba sprawdzić dokładnie na co to jest -> żeby się nie okazało, że "fryzjer" to mycie głowy przez uczennicę
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
spodobaly mi sie buty
to powód do radości jest
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do dzieci, to moja mama urodzila mnie jak miala 20 lat i jakos [prawie ] na ludzi wyszlam
moja Mama postanowiła być nowoczesna i urodziła mnie parę lat przed 40tką -> nie mam pewności czy na ludzi wyszłam
za to Mama kochana jest mamą kwokowato-elmirkową
zawsze sobie obiecywałam, że dzieci będą w miarę wcześnie, ale chyba nie wyjdzie
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A mi bransoletki Apart z wiosennej kolekcji. Mają być za kilka dni w sklepach
nie podobają mi się
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zaplacilam odbilo mi centralnie 240 zl za gumiaki w panterke
spójrz za okno -> śliczne gumiaki to dobra inwestycja
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:20   #2490
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
takie jakby meliski, a nawet bardziej, bo to one

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

zaplacilam odbilo mi centralnie 240 zl za gumiaki w panterke


co do rozmiarowki melissy to podobno wychodzi standardowo
jupi to czekamy na relację z pierwszego przymierzenia

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
spójrz za okno -> śliczne gumiaki to dobra inwestycja
dokładnie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.