w czym na rozmowe w sprawie pracy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 13:19   #1
gosiago21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 36

w czym na rozmowe w sprawie pracy?


Witam!!w czwarte mam rozmowe w sprawie pracy w sklepie z ciuchami i nie mam zielonego pojecia w czym pójść....???musze być elegancko ubrana?myślalam na jeansami i jakaś bluzeczka a na to bolerko...??w tym czułabym sie najwygodniej,ale nie wiem czy tak wypada?w sumie sklep to nie zaden urzad zeby sie prezentowac w garniturku.....ale nie chce wypasc jak klown....))PROSZE doradzcie mi.....
gosiago21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 13:55   #2
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Witaj a jaki to sklep? w każdym razie zawsze warto założyć jakieś spodenki z materiału niż jeasny. Nikt nie posądzi cię o wygląd klauna, a pokażesz, że ci na pracy zależy oraz, że szanujesz osobę z która masz rozmawiać. Pamiętaj o dyskretnym makijażu, delikatnej (jeśli w ogóle) biżuterii, niezbyt glębokich dekoltach. Jeśli masz długie włosy możesz je spiąć w kucyk. No i najważniejsze - uśmiechaj się, często liczy się pierwszych kilka sekund czyli pierwsze wrażenie. Powodzenia
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:00   #3
gosiago21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 36
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

[quote=truheart;3511596]Witaj a jaki to sklep? w każdym razie zawsze warto założyć jakieś spodenki z materiału niż jeasny. Nikt nie posądzi cię o wygląd klauna, a pokażesz, że ci na pracy zależy oraz, że szanujesz osobę z która masz rozmawiać. Pamiętaj o dyskretnym makijażu, delikatnej (jeśli w ogóle) biżuterii, niezbyt glębokich dekoltach. Jeśli masz długie włosy możesz je spiąć w kucyk. No i najważniejsze - uśmiechaj się, często liczy się pierwszych kilka sekund czyli pierwsze wrażenie. Powodzenia[/quote

Dziękuje za odp .jest to sklep H&M.poszperam w szafie może wykopie cos eleganckiego.
gosiago21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:36   #4
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Tak sobie jeszcze przypomniałam, że mogłabyś sobie pomysleć jak bys się zachowała w przypadku reklamacji czy upierdliwego klienta, moga cię o to spytać. Weź ze sobą na wszelki wypadek jeszcze kopię swojego cv
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 16:33   #5
gosiago21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 36
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak sobie jeszcze przypomniałam, że mogłabyś sobie pomysleć jak bys się zachowała w przypadku reklamacji czy upierdliwego klienta, moga cię o to spytać. Weź ze sobą na wszelki wypadek jeszcze kopię swojego cv
upierdliwy klient.........akurat to juz mam "przecwiczone"bo pracowałam wczesniej w banku a tam sie rózni ludzie przewijaja. ale mam stresa.......przed ta rozmowa,a dzisiaj dopiero poniedziałek....ale z drugiej strony jak sie tu nie uda to zawsze moge szukac czegos innego.
gosiago21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 16:51   #6
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

zgadzam się z dziewczynami, załóż jakieś spodnie z materiału i łądną bluzeczkę, zrób skromny makijaż. To jak wuglądasz świadczy o tobie i że zależy ci na tej pracy. Koniecznie zabierz CV. Powodzenia
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .



Edytowane przez kimi1000
Czas edycji: 2007-01-22 o 16:52 Powód: błąd ort.
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:10   #7
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

ja mysle, ze nie ma co robic z siebie "pani z biura". w koncu sprzedawcy w h&m ubieraja sie dosc luzacko i jak wyskoczysz "spodniach z materialu, koszulowej bluzeczce i marynarce", to bedziesz wygladac dziwnie.

kiedy szlam na rozmowe w sprawie jakzw ambitnego (hehehe) stanowiska sekretary to mialam na sobie ciemne dzinsy, czarny long i wiazany sweter. do tego baletki i wielkie czerwone korale, ktore do tej pory sa czesto komplemebtowane przez moja szefowa.

poniewaz w lutym rozstajemy sie na zawsze, chyba kupie jej takie w prezencie na pozegnanie, bo w sumie fajna z niej babka

nie poszlabym w kostiumie ani na szpilkach, bo na codzien tak sie nie ubieram i...bez sciemy. nie bede zgrywac sie na elegantke.

moja siostra np. pracowala troche w trollu i na rozmowie miala dzinsy i t shirt pochodzacy z tego sklepu i trampki. w dodatku jest mala, wyglada na 16 lat i sie nie maluje.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 17:22   #8
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Ja też mimo wszystko sugerowałabym spodnie z materiału i jakąs bluzkę koszulową lub wersję mniej oficjalną ale stosowną:
spodnie (jeansowe - koniecznie ciemne) + T-shirt i żakiet
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:26   #9
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Exclamation Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

[quote=coccinelle;3513090]ja mysle, ze nie ma co robic z siebie "pani z biura". w koncu sprzedawcy w h&m ubieraja sie dosc luzacko i jak wyskoczysz "spodniach z materialu, koszulowej bluzeczce i marynarce", to bedziesz wygladac dziwnie.
kiedy szlam na rozmowe w sprawie jakzw ambitnego (hehehe) stanowiska sekretary to mialam na sobie ciemne dzinsy, czarny long i wiazany sweter. do tego baletki i wielkie czerwone korale, ktore do tej pory sa czesto komplemebtowane przez moja szefowa.



W poważnych firmach praca sekretarki wymaga stroju, który miesci sie w ramach "protokołu dyplomatycznego".
Kostiumy, czułenka (wyłącznie z zakrytymi palcami) pończochy, bez względu na porę roku.
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:36   #10
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ja mysle, ze nie ma co robic z siebie "pani z biura". w koncu sprzedawcy w h&m ubieraja sie dosc luzacko i jak wyskoczysz "spodniach z materialu, koszulowej bluzeczce i marynarce", to bedziesz wygladac dziwnie.
nie poszlabym w kostiumie ani na szpilkach, bo na codzien tak sie nie ubieram i...bez sciemy. nie bede zgrywac sie na elegantke.
moja siostra np. pracowala troche w trollu i na rozmowie miala dzinsy i t shirt pochodzacy z tego sklepu i trampki. w dodatku jest mala, wyglada na 16 lat i sie nie maluje.
To jak się ubiera na rozmowę kwalifikacyjną a jak się chodzi potem do pracy to dwie różne rzeczy. Nikt nie każe zgrywać elegantki ani wkładać Gosi kostiumu i szpilek, chodzi o pozakanie szacunku tak jak już wcześniej pisałam oraz o to żeby było widać, że się na rozmowę przyszykowała, a nie poszła prosto "z kuchni". Poczytaj w pierwszym lepszym portalu dotyczącym szukania pracy, wszędzie wskazówki są takie same.
[quote=millenia;3513210
W poważnych firmach praca sekretarki wymaga stroju, który miesci sie w ramach "protokołu dyplomatycznego".
Kostiumy, czułenka (wyłącznie z zakrytymi palcami) pończochy, bez względu na porę roku.[/quote]
Zgadzam się z tobą
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:45   #11
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

zalezy gdzie jest sie sekretarka.

ubieranie sie stosownie do okazji to wcale nie wbijanie sie za kazdym razem w spodnie z materialu, pantofle na obcasie i zakiet.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 18:18   #12
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
zalezy gdzie jest sie sekretarka.

ubieranie sie stosownie do okazji to wcale nie wbijanie sie za kazdym razem w spodnie z materialu, pantofle na obcasie i zakiet.
W dbającej o swój wizerunek firmie.
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 18:33   #13
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Ja miałam własnie dziś rozmowę o pracę i zgadzam się z dziewczynami, materiałowe spodnie, nie jeansy, do tego ja miałam koszulę, a że na dworze zimno to jeszcze brązowy golf i kołnierz koszuli na wierzchu. Delikatny makijaż i finito. Nie przesadz też z perfumami.
A ja jutro pędzę na kolejną rozmowe i strój będzie podobny, z tym że inna koszula i inny swetr
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 09:28   #14
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

kajasia222 i gosiago21 - trzymam kciuki za wasze rozmowy! dajcie znać jak poszły
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 09:42   #15
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez millenia Pokaż wiadomość
W dbającej o swój wizerunek firmie.

zalezy na jakim wizerunku zalezy firmie. nie kazda firma potrzebuje, zeby w sekretariacie siedziala dziewczyna przebrana za sztywniare.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 10:05   #16
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
zalezy na jakim wizerunku zalezy firmie. nie kazda firma potrzebuje, zeby w sekretariacie siedziala dziewczyna przebrana za sztywniare.

A to jezeli ktoś ubierze się stosowanie do okazji, a w tym przypadku do rozmowy kwalifikacyjnej i zalozy na siebie kostium to musi byc postrzegany jako sztywaniara? A to ciekawe, mnie czego innego uczyli na komunikowaniu spolecznym
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 10:32   #17
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Dzinsy na rozmowe kwalifikacyjna absolutnie odpadaja. I nie jest wazne o jakie stanowisko sie ubiegasz. Moze byc kostium - spodnie i zakiet lub spodnica i zakiet. Spodnie jakies eleganckie/ spodnica i bluzka koszulowa tez sa ok. Do tego dyskretny makijaz i koniecznie usmiech na twarzy I jeszcze jedno, czytalam, ze kolor niebieski jest odbierany jako najbardziej profesjonalny (ale taki blizszy granatowi niz blekitowi) czyli jak znalazl na rozmowe kwalifikacyjna. Powodzenia!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 10:34   #18
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
A to jezeli ktoś ubierze się stosowanie do okazji, a w tym przypadku do rozmowy kwalifikacyjnej i zalozy na siebie kostium to musi byc postrzegany jako sztywaniara? A to ciekawe, mnie czego innego uczyli na komunikowaniu spolecznym
tak cie uczyli, to wbijaj sie w kostium.
twoja sprawa.

dla mnie "stosownie do okazji" nie oznacza kostiumu i szpilek za kazdym razem...
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 10:41   #19
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

coccinelle coś sią tak do tych szpilek i kostiumu przyczepiła przecież wszystkie dziewczyny piszą o spodniach i koszuli ewentualnie. poza tym każdy może ubierać się jak chce, ty możesz nawet w worku na rozmowy chodzić, ale myślę, że jeszcze kilka lat pożyjesz, jeszcze kilka rozmów przejdziesz i sama zmienisz zdanie, a na razie daj już spokój, bo wątek jest o rozmowie gosi i jej stroju
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 10:58   #20
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
kajasia222 i gosiago21 - trzymam kciuki za wasze rozmowy! dajcie znać jak poszły
Trzymaj przydadza sie O 16 wchodze, brrr
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 11:24   #21
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
coccinelle coś sią tak do tych szpilek i kostiumu przyczepiła przecież wszystkie dziewczyny piszą o spodniach i koszuli ewentualnie. poza tym każdy może ubierać się jak chce, ty możesz nawet w worku na rozmowy chodzić, ale myślę, że jeszcze kilka lat pożyjesz, jeszcze kilka rozmów przejdziesz i sama zmienisz zdanie, a na razie daj już spokój, bo wątek jest o rozmowie gosi i jej stroju
taaak...dobrne jak ty do wieku 25 lat i wtedt bede dojrzala kobieta o rozmaitych doswiadczeniach zyciowych.

to typowe dla polskiego pojmowania mody: albo kostium albo worek...
smieszy mnie to niesamowicie.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 11:42   #22
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Przez 3 lata na studiach pracowałam w biurze karier, czym ono się zajmuje to chyba wiesz, prowadziłam szkolenie z zakresu rozmów kwalifikacyjnych na dniach kariery, podczas stażu miałam okazje siedzieć po tej druguej stronie biurka pdczas rozmów rekrutacyjnych. Dodam do tego jeszcze zajęcia na studiach z zakresu hr i moje osobiste doświadczenei z rozmów, bo studia skończyłam 2 lata temu. Tak jest trochę większe niż twoje jak juz musiałaś mi to wypomnieć.
Jak juz zaznaczyłam wcześniej możesz chodzic ubrana jak chcesz, bo nie o twoim stroju tu rozmawiamy. A zdania, owszem, można mieć różne, ale jakoś widzę, że i zainteresowana Gosia i Kasia skorzystała z rad większości czyli chyba temat zakończony. Czekamy teraz na relacje (oby pozytywne0 z rozmów
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:20   #23
gosiago21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 36
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

[QUOTE=truheart;3517761]kajasia222 i gosiago21 - trzymam kciuki za wasze rozmowy! dajcie znać jak poszły[/QUOTE

Jak tylko wróce z rozmowy napewno sie do Was Kochane odezwe)dziekuje za trzymane kciuki....bedzie mi lepiej wiedząc ze "ktoś o mnie myśli"....))) narazie "dopieszczam" swój list motywacyjny,żeby nic w nim nie brakło...oby tylko nie przelepszyć) Jakoś musi być!!!narazie jestem optymistycznie nastawiona zobaczymy jak bedzie w czwartek
gosiago21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:41   #24
Eliza 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

gosiago21 życzę powodznia i trzymam kciuki, napewno dostaniesz tą pracę
Eliza 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:42   #25
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Przez 3 lata na studiach pracowałam w biurze karier, czym ono się zajmuje to chyba wiesz, prowadziłam szkolenie z zakresu rozmów kwalifikacyjnych na dniach kariery, podczas stażu miałam okazje siedzieć po tej druguej stronie biurka pdczas rozmów rekrutacyjnych. Dodam do tego jeszcze zajęcia na studiach z zakresu hr i moje osobiste doświadczenei z rozmów, bo studia skończyłam 2 lata temu. Tak jest trochę większe niż twoje jak juz musiałaś mi to wypomnieć.
Jak juz zaznaczyłam wcześniej możesz chodzic ubrana jak chcesz, bo nie o twoim stroju tu rozmawiamy. A zdania, owszem, można mieć różne, ale jakoś widzę, że i zainteresowana Gosia i Kasia skorzystała z rad większości czyli chyba temat zakończony. Czekamy teraz na relacje (oby pozytywne0 z rozmów
no dobrze...pochwalilas sie. mam nadzieje, ze ci ulzylo.

a teraz...mam pytanie...skad wiesz, jakie sa moje doswiadczenia zawodowe?
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 18:59   #26
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
zalezy na jakim wizerunku zalezy firmie. nie kazda firma potrzebuje, zeby w sekretariacie siedziala dziewczyna przebrana za sztywniare.
Dlaczego postrzegasz kobietę w kostiumie jako sztywniarę?
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:05   #27
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Gosiago i Kasia - napiszcie jak Wam poszło?
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:04   #28
gosiago21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 36
Dot.: w czym na rozmowe w sprawie pracy?

Witam przepraszam ze dopiero teraz pisze.......miałam teraz troszke na głowie i nie miałam za wiele czasu,a co do rozmowy.....po 1-wszej byłam nastawiona ze bedzie lipa ,ale po 2 juz było lepiej i atmosfera bardziej przyjazna..... i okazało sie ze dostałam prace zaczynam juz za 2 tygodnie..... tylko jakos nie było rozmowy na temat zarobków tak sobie teraz mysle ile moze zarabiac sprzedawca w sklepie odzieżowym?????ktoś wie?? a i chcialam Wam Wszystkim bardzo serdecznie podziekowac za tak pomocne odpowiedzi i oczywiscie za kciuki.....to pewnie ich zasługa
gosiago21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.