Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-24, 17:48   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę


Koleżanka z pracy ma dziwny opis na GG. Wiem, że ma różne przewałki prywatnie, ale w pracy funkcjonuje całkowicie normalnie, niczego po niej nie widać. A jak to jest z Wami? Czy jeśli dzieje się coś niedobrego, niepokojącego na Waszym prywatnym podwórku, to potraficie zwyczajnie iść do pracy i działać na pełnych obrotach?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:56   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Jeśli chodzi o pracę, to w tej kwestii nie mam za dużo do powiedzenia , ale parę lat temu moi rodzice się rozwodzili (a wiadomo, jaki to wstrząs dla dziecka), a ja normalnie chodziłam do szkoły, nie dawałam nic po sobie poznać, nawet miałam jakiegoś "kopa" do nauki. Moi znajomi dopiero po kilku miesiącach przy jakiejś okazji dowiedzieli się, co wtedy działo się w moim życiu.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:05   #3
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Ja jeszcze niedawno jak pracowalam to szczerze musze powiedziec,ze troszke sie to odbijalo ale raczej nie na wydajnosci pracy a tym,ze nie usmiechalam sie ,wrecz chcialo mi sie non stop ryczec i nawet sobie poplakiwalam ale tak zeby nikt nie widzial,ale ogolnie rzecz biorac nikomu nie mowilam co jest grane i nie dawalam az tak po sobie poznac zeby ktos o cos pytal
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:14   #4
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Potrafię udawać, że jest ok, chociaż to kwestia dnia i mojej siły. Raz zdarzyło mi się (strasznie mi potem było wstyd) rozpłakać się przy szefowej. W sumie wyszło mi to na dobre, bo dostałam wtedy urlop i sobie wyjechałam. To był chyba taki pojedynczy wypadek. Wychodzę z założenia, że nie ma co dzielić się swoimi sprawami i emocjami z obcymi ludźmi (bo przecież nie przyjaźni się z wszystkimi z pracy), nie ma co okazywać słabości i staram się być silna jak tylko się da.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:40   #5
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Po mnie tez raczej w pracy nie widac, jak cos jest w domu nie tak, wiadomo, pewnie sie raz na jakis czas zamysle, ale zadnego szlochania czy uzalania sie nad soba. Aha, moze tylko jak sie z mezem pokloce rano to nie mailujemy do siebie caly dzien, to wtedy chyba bardziej wydajna jestem
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 19:16   #6
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

jestem mistrzem mistyfkacji - chocby sie moje zycie walilo to ja nie dam niczego po sobie poznac. po prostu nie umiem. co innego przy bliskich - wtedy wylewam morze lez, gryze sciany i krzycze z bolu. ale praca i szkola to inna sfera zycia - nie prywatna, bo dziele ja z teoretycznie obcymi ludzmi.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 19:23   #7
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Ja chyba też raczej nie daję po sobie poznać co się dzieje w moim prywatnym życiu.Czasem jak mam naprawdę podły dzień to po prostu mniej się uśmiecham czy nie mam takiej ochoty do rozmowy,ale wolę wtedy powiedzieć,że np. jestem zmęczona niż rozwlekać się nad tym co to się złego u mnie dzieje.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 19:39   #8
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Potrafię udawać, że jest ok, chociaż to kwestia dnia i mojej siły. Raz zdarzyło mi się (strasznie mi potem było wstyd) rozpłakać się przy szefowej. W sumie wyszło mi to na dobre, bo dostałam wtedy urlop i sobie wyjechałam. To był chyba taki pojedynczy wypadek. Wychodzę z założenia, że nie ma co dzielić się swoimi sprawami i emocjami z obcymi ludźmi (bo przecież nie przyjaźni się z wszystkimi z pracy), nie ma co okazywać słabości i staram się być silna jak tylko się da.
też mi się zdarzyło raz ale ogólnie nie daję po sobie poznać. Inna sprawa że pracują ze mną naprawdę fajni ludzie, więc mogę z nimi na różne tematy porozmawiać. Ale jak mam doła, to się nie wyżywam na współpracownikach
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:57   #9
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jestem mistrzem mistyfkacji - chocby sie moje zycie walilo to ja nie dam niczego po sobie poznac. po prostu nie umiem. co innego przy bliskich - wtedy wylewam morze lez, gryze sciany i krzycze z bolu. ale praca i szkola to inna sfera zycia - nie prywatna, bo dziele ja z teoretycznie obcymi ludzmi.
to ja sie tylko podpisze, bo mam tak samo
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 21:32   #10
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;4206623]Koleżanka z pracy ma dziwny opis na GG. Wiem, że ma różne przewałki prywatnie, ale w pracy funkcjonuje całkowicie normalnie, niczego po niej nie widać. A jak to jest z Wami? Czy jeśli dzieje się coś niedobrego, niepokojącego na Waszym prywatnym podwórku, to potraficie zwyczajnie iść do pracy i działać na pełnych obrotach?[/quote]

nie potrafie, zawsze widac po mnie ze cos jest nie tak
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 22:23   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;4206623]Koleżanka z pracy ma dziwny opis na GG. Wiem, że ma różne przewałki prywatnie, ale w pracy funkcjonuje całkowicie normalnie, niczego po niej nie widać. A jak to jest z Wami? Czy jeśli dzieje się coś niedobrego, niepokojącego na Waszym prywatnym podwórku, to potraficie zwyczajnie iść do pracy i działać na pełnych obrotach?[/QUOTE]

Naleze do osob, po ktorych duzo widac poza tym nie mam ambicji ani potrzeby udawac w pracy kogos kim nie jestem. Z tym ze w moim zyciu nie dzieje sie nic specjalnie zlego, wiec nawet nie mam co tuszowac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 22:30   #12
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Cytat:
Napisane przez Lalik Pokaż wiadomość
to ja sie tylko podpisze, bo mam tak samo
Ja też.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 22:57   #13
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Prędzej wpływa pracy na życie prywatne. Nie mogę mówić konkretnie o pracy, ale w trakcie praktyk w szkole swoje problemy i złe samopoczucie zamykałam za drzwiami mojego domu. Przekraczając próg szkoły (specjalnej) wlepiałam uśmiech na twarz mimo zmęczenia. Dzieciaki zawsze były pod wrażeniem mojego dobrego samopoczucia. Nie jest dla mnie trudnością zmiany o 180 stopni z kiepskiego nastroju na dobry. Czasami znajomi nawet nie wiedzą, że coś jest nie tak jak być powinno.
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 06:18   #14
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wpływ życia prywatnego na Waszą pracę

Ja mam w pracy dużo roboty(Poczta Polska - praca na okienku), cały czas obsługuję ludzi i właściwie odcinam się przez to od tego wszystkiego co się dzieje w domu, od problemów
Czasem nawet dzieki pracy zapominam, ze cos jest nie tak, ale generalnie staram sie w pracy nie myslec o tym co dzieje się w domu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.