Urodzone w 1989 :) cz. II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 21:59   #181
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

blaque Dziękować

Właśnie. Jak ja mam czas to niemalże nikogo nie ma

Ehh idę spać
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 22:16   #182
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

kolejny raz się dziś rozgrzeszam z niepisania, ale musiałam się zająć sobą bo jutro mam tę sesję-życzcie powodzenia-jutro trochę popiszę (ale ze mnie cwaniara )
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 22:52   #183
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Alatienka Pokaż wiadomość
i_n_e_s Ładne pazurki
Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Ines ładne paznokcie
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
ines-fajne pazurki
Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
i_n_e_s pazurki śliczne, chociaż jak dla mnie ta czarna linia troszkę za agresywna.. ja bym nam jakąś srebrną jeszcze kreskę wcisneła, by ten czarny kolor osłabić.. ale to ja bym tak zrobiła, a tak, to pazurki super
Dzięki dziewczyny

Właśnie obok jest jeszcze taka cienka srebrna, ale mniej się rzuca w oczy, jutro jeszcze zobacze, może ją trochę jeszcze przesunę na czarną


Idę spać, dobranoc

Agosek
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 00:17   #184
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Ja sobie robiłam paznokcie, załączam zdjęcia. Mogą być? Tylko szczerze,bo mogę sobie je jeszcze zmyć i co innego pokombinować.
Mam sukienkę biało-czarną, więc chyba pasuje.
Ładnie ale ja bym jeszcze coś dodała Pokombinuj

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
kolejny raz się dziś rozgrzeszam z niepisania, ale musiałam się zająć sobą bo jutro mam tę sesję-życzcie powodzenia-jutro trochę popiszę (ale ze mnie cwaniara )
Powodzenia!!
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 00:17   #185
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
pamelija-acha. no to chyba, że tak Udanego wyjazdu
dziękuję

Agosek powodzenia też dwa lata temu robiłam portfolio i pamiętam jak się emocjonowałam przed tym będzie dobrze

i_n_e_s nie zauważyłam na poczatku tej srebrnej... napewno na żywo są jeszcze śliczniejsze niż ze zdjęcia i może tylko na zdjęciu tego czarnego jakoś tak za dużo mi się wydaje.. ale i tak podziwiam bardzo ładnie... a tak z ciekawości czym robiłaś te kreski? Specialnym lakierem, czy jakąś szpilką/igłą/wykałaczką?
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 09:26   #186
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Ale tu cicho ;-p
Dobra to ja jadę sobie.. chyba nie pod namiot, bo pogoda kiepska więc będziemy nocować w bagażniku
Nie piszcie za dużo
Buziaczki
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 09:48   #187
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
kolejny raz się dziś rozgrzeszam z niepisania, ale musiałam się zająć sobą bo jutro mam tę sesję-życzcie powodzenia-jutro trochę popiszę (ale ze mnie cwaniara )


a ja jakoś nie mogę się wbić. Niic mi się znowu nie chce..... przepraszam że przychodzę tu i tylko piszę jak mi smutno, ale naprawdę nie mam już siły na nic.
Wczoraj byłam na rockotece i był B. myślałam że go nie będzie
2 razy się rozpałakałam
Pierwszy raz jak płakałam B. zapytał mojej przyjaciółki czy jest aż tak źle, na co ona go zapytała "a nie widać?"
a drugi raz jak B. już poszedł bo mój były czyli M. powiedział mi "dobrze Ci tak"


Wszystko mi się poprzewracało do góry nogami
Przyjaciele mnie pocieszali, przytulali, ale to nie to samo... tak bardzo chciałabym go chociaż móc na chwilę dotknąć.......
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 11:03   #188
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
kolejny raz się dziś rozgrzeszam z niepisania, ale musiałam się zająć sobą bo jutro mam tę sesję-życzcie powodzenia-jutro trochę popiszę (ale ze mnie cwaniara )

W końcu do mnie nie przyszłaś..

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
a drugi raz jak B. już poszedł bo mój były czyli M. powiedział mi "dobrze Ci tak"
Co za idiota!! (przepraszam)
Nie pocieszę Cię, bo nie umiem. Ale napiszę, że strasznie Cię podziwiam, bo i tak nieźle się trzymasz.

i_n_e_s, śliczne paznokcie. Ja nic bym nie zmieniała.

Wiecie co ja dziś zrobiłam? Do pracy szłam na 10, więc nastawiłam budzik na 8. Obudziłam się sama o 7, usiadłam na łóżku, pomalowałam paznokcie, położyłam się i poszłam spać. Chyba mi odbija. Dodam tylko, że nie lubię malować paznokci i robię to kilka razy w roku na wyjątkowe okazje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:53   #189
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Alatienka Pokaż wiadomość
Martusia Jak miło

Małe KWA się nam tu tworzy
Takie małe KWA nie jest złe

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość


Na mnie akurat działają.. może nie jakoś super eksta, ale działają Jak byłam miesiąc temu u manikiurzystki to mi powiedziała, że najlepsze są witaminy dla kobiet w ciąży ponoć one najbardziej pomagają JAk skończę brać skrzyp to je wezmę tylko tak trochę głupio iść do sklepu i poprosić o witaminy dla kobiet w ciąży
Oooo nie wiedziałam, że tabletki ciążowe są dobre na paznokcie Faktycznie niby dziwnie iść po takie witaminki, ale z drugiej strony, co to kogo obchodzi po co Ci one

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
No właśnie..A ja taka spokojna jestem, grzeczna, ułożona dziewczynka

Hehe no dobra nie śmieję się.. W końcu też mam czasami głupawki na 'Jesteś szalona'
Głupwkę to ja mam już chyba na stałe
Przepraszm i już nie będę Ci posądzać o posiadanie jakichkolwiek negatywnych cech
Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
kolejny raz się dziś rozgrzeszam z niepisania, ale musiałam się zająć sobą bo jutro mam tę sesję-życzcie powodzenia-jutro trochę popiszę (ale ze mnie cwaniara )
Oooo fajnie masz Powodzenia, powodzenia, może już zaczniesz nam autografy rozdawać? Później będziemy mogły się chwalić, że pisałyśmy z Agoskiem na jednym wątku

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość


Co za idiota!! (przepraszam)
Nie pocieszę Cię, bo nie umiem. Ale napiszę, że strasznie Cię podziwiam, bo i tak nieźle się trzymasz.


Wiecie co ja dziś zrobiłam? Do pracy szłam na 10, więc nastawiłam budzik na 8. Obudziłam się sama o 7, usiadłam na łóżku, pomalowałam paznokcie, położyłam się i poszłam spać. Chyba mi odbija. Dodam tylko, że nie lubię malować paznokci i robię to kilka razy w roku na wyjątkowe okazje.
To samo pomyślałam i innych słów też nie znalazłam na takiego typka
Trzymaj się Mathilda

A co do Twoich odbić (?), tez tak czasami mam i robię coś bardzo dziwnego Nie przejmuj się nie jesteś sama
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 13:40   #190
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Kasia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 13:56   #191
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Noooo tak
Dzisiaj świętujemy
kasia89 wszystkiego naj
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 14:14   #192
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Kasiu Stooo laaat stooo laaat!!!

mathilda Strasznie mi przykro... Wyobrażam sobie co czujesz... Pewnie i tak Cię to nie pocieszy, ale czas leczy rany. A czas i tak minie, więc jeszcze będzie dobrze
Super avatar

Agosek Powodzenia!
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 14:43   #193
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Kasia sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!!
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 14:50   #194
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

mathilda-:glasiu:Podpisuję się pod słowami Alatienki
A m. to dupek..

Agosek-3mam qciuki
kasia-!! Stooo lat, stoo lat niech żyje, żyje naaaam! I jeszcze jeden i jeszcze raaaaaz!!!!

Wszystkiego dobrego nasza kochana

Noo.. to kiedy trinken-drinken

__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 15:06   #195
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

kasia89, fajna data urodzin. Wszystkiego naj naj.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 15:26   #196
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Kasiu wszystkiego najlepszego czego tylko człowiek może doświadczyć w życiu. Szczęścia, uśmiechu, miłości, słońca, przyjaźni, wolności i wiele wiele innych. Obyś umiała cieszyć się każdą chwilą swego życia i czerpała z niego mnóstwo radości.
Zero smótków, zero łez!
Spełniena najskrytrzych, najbardziej wariackich i najbardziej niemożliwych marzeń!
STO LAT!!!!
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:18   #197
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie wymysliłam, że nie bedę jadła słodyczy i nigdy nie byłam na żadnej diecie
Farciara ja bez tego to wygladałabym jak ludzik Michelin. http://manager.money.pl/i/h/214/11222.jpg

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Agosek to Ty miałaś chłopaka Włocha?

A tak pozatym też mam tego messengera, ale zauważyłam, że bardzo mało osób go ma.. tak mi się przynajmniej wydaje.. np ja na liście kontaktów mam tylko trzy osoby..
-Francesco
Ja mam "aż" siedem-używam go do kontaktów z zagranicznymi znajomymi głównie.

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Powiedziałam jej o Was, o tym, że chcę jechać na spotkanie z Wami itp. I w ogóle nie miała nic przeciwko(moja mama się strasznie o mnie boi, że nieznajomi ludzi to jakaś sekta, itp
My prawie jak sekta...

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Mój allegrowy interes kwitnie... bueheeh.
Ach Ty nasz geniuszu handlowy! ^^

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Właściwie cały dzień swoich urodzin miałam nie najlepszy, bo musiałam biegać, załatwiać, pomagać mamie w kuchni ale na imprezie było super. Wypiłam na początek parę kieliszków i jakoś wypadło mi z głowy pilnowanie..
Ja piłam co chwilę (bo każdy chciał wypić z solenizantką) ale tyle biegałam cały czas i dopilnowywałam, że praktycznie byłam trzeźwa .

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
A mi tak głupio, że wy sprzątacie, a ja się obijam całymi dniami więc posprzątałam moją zasyfioną klawiaturę i zgubiłam klawisz F11


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przygotowuję dokumenty ludziom ubiegającym się o wizę amerykańską.

Zapomniałam wam powiedzieć, że wczoraj w nocy, pierwszy raz w życiu, ugryzł mnie szerszeń! I to w stopę, od spodu!
A nam nic nie powiedziałaś też wtedy

Przepiękne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Słońca mam do was pytanko. Może trochę dziwne ale potrzebne Jak wyobrażacie sobie sukienkę do muzyki z Requiem for a dream ? Chodzi o łyżwy no i ta muzyka mi się podoba ale jaki projekt sukienki Ehh nie mam pomysłu poradzcie coś !!
Na kiedy tego potrzebujesz??

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
frencha robie sobie sama od 1 liceum, na poczatku nie wychodzilo ale teraz juz mam wprawe i robie rowno. tak sie przyzwyczailam, ze zawsze go mam.
Ja też robię sobie sama-na zdjęciu (wczoraj robiłam na nogach i na rękach wieczorem ^^)

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Przyszłam tylko napisać że widziałam się z Em Agoskiem i Kasią i super było
Widzisz stratna byłaś przez to nasze spotkanie

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Dziewczyny opowiadajcie, co żeście tam robiły W tym Krakoooowie
Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
A co my mogłyśmy robić? Włóczyłyśmy się po sklepach No i gadałyśmy i wygłupiałyśmy się
A ja dodam jeszcze, że Kasia jest bardzo spostrzegawcza, bo poznała mnie mimo tego, że akurat nurkowałam po jakieś buty w Zarze

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
wróciłam ...
Witaj kochana!!

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
po ile tak srednio skladacie sie na prezenty osiemnastkowe? czy same kupujecie? my na poczatku skladalismy sie po 30, pozniej jakos sie to obnizylo do 20-25. przyjelo sie, ze jesli ktos solenizanta zna lepiej, to daje jakies 10 zl wiecej. jak urodziny bedzie miec moja kol najlepsza to prezent oczywiscie kupie sama.
Oj różnie, w sumie podobnie jak u Ciebie-w zależnosci od stopnia zażyłości z daną osobą...

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Nieee, aż taka straszna to chyba nie Chociaż Agosek już mi powiedziała co nieco, nie Agosku?
Odmawiam składania zeznań
Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Ja sobie robiłam paznokcie, załączam zdjęcia. Mogą być? Tylko szczerze,bo mogę sobie je jeszcze zmyć i co innego pokombinować.
Mam sukienkę biało-czarną, więc chyba pasuje.
Śliczne!!

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Właśnie-Agosku łer ar ju?
Dont łory maj dir, ajm hir egen

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
a drugi raz jak B. już poszedł bo mój były czyli M. powiedział mi "dobrze Ci tak"
Świnia wrrrrrrrrr.
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W końcu do mnie nie przyszłaś..
Wiem, ale nie zdążyłam
A w ogóle to potem szukałam tego wydziału prawa zeby złozyc podanie i głupia zapamiętałam, że tam był adres Gołębia 57... A mnie sie numeracja ulicy skonczyła na numerze 24! Na Colegium Novum... I tak obeszłam wszystkie mozliwe najblizsze uliczki, ale zadna nie była kontynuacją Gołębiej... W końcu zapytalam się dwóch pań pod Colegium, a one stwierdziły, że to 57 musi byc numerem pokoju... No i było... Bo adres był Gołębia 24/57a i 58 ale oczywiście nie sprawdziłam

Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
może już zaczniesz nam autografy rozdawać? Później będziemy mogły się chwalić, że pisałyśmy z Agoskiem na jednym wątku
no no Kate Moss niech się schowa

W ogóle to dzięki wszystkim za kciuki Bardzo fajnie było-sympatyczny fotograf. W sumie to mam fotki w czterch strojach ale te w pierwszym to takie nie bardzo, bo widać, że jeszcze spięta byłam. Ale potem juz lepiej poszło... Wszystkie zdjecia będę miec dziś wieczorem na płytce, bo musi mi zgrać, a później dostanę wybrane, wyretuszowane.

No i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla naszej kochanej Kasi!!!! Żebyś cały czas mogła być wesoła, uśmiechnięta i szczęśliwa i żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM5673.JPG (55,8 KB, 23 załadowań)
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:32   #198
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

kasia sto lat stooo lat zdrowia, spelnienia marzen, samych radosnych chwil w zyciu, dobrze zdanej matury

mathilda a to Ci glupek powiedzial.. pewnie jak byliscie razem to zazdroscil B. i teraz ma satysfakcje ale zeby zaraz tak chamsko sie odzywac w dodatku kiedy placzesz jeszcze los sie odmieni na jego niekorzysc.. nie przejmuj sie takimi musisz dostrzegac pozytywne rzeczy-np to, ze masz przyjaciol, ktorzy zawsze Cie pociesza no i nas .

em ja dzis w nocy obudzilam sie o 4:30, wzielam sobie soczek z rurka, wypilam polowe i polozylam sie spac

jutro moja matka ma imieniny i dzis zaprosila babcie na obiad.. od razu klotnie, jak zwykle az wyszlam z domu i tak o pojechalam autobusem na drugi koniec miasta, bylam popatrzec za swetrem dla tzta bo sobie upatrzyl, ale wykupili w jednym reserved. w drugim byl, ale rozmiar nie ten polazilam jeszcze po babskich sklepach, zlal mnie deszcz , kupilam sobie wielki kawal arbuza, czekolade, salatke jarzynowa, sok i bulke i prawie wszystko to zezarlam !!
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:15   #199
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
Farciara ja bez tego to wygladałabym jak ludzik Michelin. http://manager.money.pl/i/h/214/11222.jpg


no no Kate Moss niech się schowa

W ogóle to dzięki wszystkim za kciuki Bardzo fajnie było-sympatyczny fotograf. W sumie to mam fotki w czterch strojach ale te w pierwszym to takie nie bardzo, bo widać, że jeszcze spięta byłam. Ale potem juz lepiej poszło... Wszystkie zdjecia będę miec dziś wieczorem na płytce, bo musi mi zgrać, a później dostanę wybrane, wyretuszowane.
Nie przesadzaj żeby wyglądać jak Michelin to trzeba byłoby się bardzo starać

Kate Moss i te inne wszystkie super modelki, Agosek jest najlepsza

To dobrze, że wszystko było i jesteś zadowolona
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 17:19   #200
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Ale wczoraj już się balam, że nic nie będzie... bo musiałam powiedzieć przecież rodzicom, że idę... a wiedziałam jaka będzie ich reakcja ... no ale pooglądali zdjęcia inne jego, zobaczyli stronkę, dziś po mnie przyjechał, więc jakoś poszło.
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:26   #201
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II


Agosek czekamy na zdjęcia

Ja właściwie to wpadłam tylko napisać, że miałam dzisiaj chyba najlepszą jak dotąd jazdę Pierwszy raz jechałam na piątce oł jeah! a w ogóle to prawdopodobnie radar nam zdjęcie zrobił Fajnie było.
Ledwo przyszłam do domu, a tu sms, że znajomi siedzą w pubie [sama nie wiem, czy to pub czy coś innego ] całkiem blisko mojego domu, więc zaraz się tam do nich ewakuuję.

Dajcie mi jeść! Żyję dzisiaj połówce serka wiejskiego, serku waniliowym, kromce chleba i kliku nektarynkach No nic, pożrę coś i spadam

Znajomy z Niemiec miał mi przywieźć puder Haushki [specjalnie na filtry, normalnie się nie pudruję]. Przywiózł dwa zupełnie INNE Oba z talkiem, więc chyba je gdzieś opchnę... Mniejsza z tym, ceni się dobre chęci

Pogoda się u mnie nawet poprawiła, jutro ma być jeszzce lepiej Ha.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:50   #202
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

uhahana-demon prędkości normalnie

a u mnie dziś przeraźliwie wieje...

1000 post-musi być tutaj, a co!
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:16   #203
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Uhahana toż Ty jak struś Pędziwiatr mknęłaś

Agosek gratulujemy tysiecznego posta

U mnie też dzisiaj wieje paskudnie, gdyby nie to to nwet byłoby całkiem ciepło
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 20:25   #204
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Kasia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, żeby Ci się zawsze układało wszystko zdrówka, szczęścia, pomyślności


Cytat:
Napisane przez [B
pamelija[/B] ]A mi tak głupio, że wy sprzątacie, a ja się obijam całymi dniami więc posprzątałam moją zasyfioną klawiaturę i zgubiłam klawisz F11
ja swoją starą zalałam wodą i teraz mam jakieś badziewie, tata mi ją przyniósł z pracy, gdzie została przeznaczona na śmietnik
ale się muszę namęczyć, żeby literki powskakiwały


APEL:
NIE WIECIE JAK Z WYPRZEDAżAMI W PLATANIE W ZABRZU?
Bo mogę jechać albo w tym tygodniu albo pod koniec lipca i mam mały dylemat
Oczekiwania: koszulki z krótkim rękawem (nigdy dość), jakiś żakiet/bluza
spodnie sobie zostawiam na jak schudnę, bo w biodrach mam co zgubić

powiedzcie mi, czemu nie schudłam, odchudzam się już ok. 10-12 dni, trzymam dietę, piję codziennie 3x Pu-Erh niby najlepszą, w kostkach liściastą, ćwiczę, mama twierdzi, że schudłam, koleżanka też mi dziś powiedziała, że jakoś "wysmuklałam" a waga?

ani drgnie... już mi się wydawało, że schudłam 1kg, pamiętacie jak pisałam... a teraz wróciło i to nawet więcej (?) ryczeć mi się chce... nigdy nie schudnę?
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 21:52   #205
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

A ja już jestem dziś po 16 godzinach pracy.
Jutro kolejne 16
Wpadłam tylko, żeby powiedzieć, że w pracy jest już o wiele lepiej, no i żeby złożyć naszej Kasieńce urodzinowe życzenia
Kasiu, wszystkiego co najlepsze, wielu szczęśliwych chwil, dni pełnych radości i niech Twe życie będzie udane Sto lat!

Mathildo, jejku jaki masz smutny avatar Nie martw sie tak dłużej Kochana, faceci do debile, nie są warci Twoich łez T
rzymaj się



Idę lulu, o 5 trzeba wstać
Dobranoc!
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 00:01   #206
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

I ja wróciłam... Powiedzmy, że było okej... nie no, było okej, tylko bez rewelacji.

Ciekawa Świata Ty się nie martw tym że waga Ci się nie rusza. Bardzo możliwe, że schudłaś [NO skoro nawet ludzie tak mówią], ale troszkę też sobie rozbudowałaś mięśnie, które są cięższe od tłuszczu, który zgubiłaś

Ja też dzisiaj wieczorem jak zwykle weszłam na wagę i byłam pewna, że będzie mniej, bo malutko jadłam dzisiaj, a do tego piłam pewien napój oczyszczający nerki [] a więc i trochę odwadniający, więc powinnam ważyć mniej... A ważyłam tyle, ile zawsze ostatnio. Pfff.

Z dobrego serca pożyczyłam koledze okulary przeciwsłoneczne. Ciekawe, kiedy je odzyskam... A, nic to, przyjmę, że je zgubiłam i kupię se nowe

Mimo wszystko jakiś średni humor mam...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 00:09   #207
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez uhahana
Ciekawa Świata Ty się nie martw tym że waga Ci się nie rusza. Bardzo możliwe, że schudłaś [NO skoro nawet ludzie tak mówią], ale troszkę też sobie rozbudowałaś mięśnie, które są cięższe od tłuszczu, który zgubiłaś
dziękuję

Cytat:
Napisane przez uhahana
Ja też dzisiaj wieczorem jak zwykle weszłam na wagę i byłam pewna, że będzie mniej, bo malutko jadłam dzisiaj, a do tego piłam pewien napój oczyszczający nerki [] a więc i trochę odwadniający, więc powinnam ważyć mniej... A ważyłam tyle, ile zawsze ostatnio. Pfff.
ja dziś też malutko jadłam, jakoś niedobrze mi było i nawet makaronu sobie nie wrzuciłam do pomidorowej
dziś nie piłam wody mineralnej - a ostatnio piję codziennie butelkę i teraz mi aż niedobrze z niedoboru tej wody chyba... organizm się przyzwyczaił;
wody nie było, bo nikt nie kupił, a mnie się nie chciało iść do sklepu (bunt przed malinowymi dniami) mogłam się napić soku, ale podobno przy PuErh tylko wodę można... ehhh


Czemu jeszcze nie śpisz?
ja uzupełniam moje notatki z histy do mojego magicznego olimpiadowego segregatora, zawzięłam się, że dojadę do 210 strony i już jestem na 207 jeszcze 3 i będzie plan dnia wykonany
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 00:19   #208
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Ty to jesteś niepokonana z tą historią, podziwiam

Ja nie śpię, bo w sumie tak... Wróciłam, przebrałam się, umyłam... i stwierdziłam, że nie bardzo chce mi się spać. W sumie lepiej by było poczytać książkę, ale siedzenie przy kompie, cokolwiek bym nie robiła, jakoś mnie tak uspokaja, wycisza, czy co...

Doszłam do wniosku, że jednak mam zły humor...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 09:40   #209
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Witam rano. Wolny dzień! Spałam 12 godzin.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 09:50   #210
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

czesc

wstalam po 8 i tak o poszlam zrobic ciasteczka cynamonowe (moj pierwszy raz ) niestety wyszly brzydkie ale w smaku nawet dobre. w przepisie jest, zeby dodac 1 lyzeczke cynamonu, ale cos mi sie zdaje, ze to chyba za malo. dodalam 2 a i tak to nie to

od jakiegos tygodnia czytam (a raczej staram sie) Mistrza i Malgorzate. naprawde nie wiem czym ludzie tak sie zachwycaja, dla mnie ksiazka jest beznadziejna, pomimo iz lubie rosyjska literature.

nudy..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.