Spotkania z rodziną. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-08, 10:02   #1
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440

Spotkania z rodziną.


Hej Niewiem czy taki temat już był, ale takiego nie widziałam...niewiem jak Wy ale ja strasznie nie lubię gdy do mnie przyjezdza rodzina..ciotka czy wujek, a jak z daleka to jeszcze gorzej, bo to dla mnie dość krępująca sytuacja..nie lubię po prostu...powitania, buziaczki, pytania ile to już lat skonczyłam i wypowiedzi w stylu " Ale Ty urosłaś "...albo pojadę do rodziny tam dużo dorosłych, ciotka częstuje ciastem już piąty raz, zjadłam kilka kawałkow ale potem juz nie mialam ochoty..a ona do wszystkich mowi, ze " Nie ma co się krępować...nie wstydz się bierz " Przeciez jak nie chce to nie chcę...albo rozmawiają i obgadują każdego po kolei...po prostu denerwują mnie takie rodzinne schadzki też tak macie ?
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:10   #2
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Spotkania z rodziną.

Z rodziną najlepiej na zdjęciu - u mnie to powiedzenie to święta prawda

Myslę, że to jak się czujemy w towarzystwie zależy od naszych stosunków z ludźmi. Ponieważ nie jestem zżyta z dalszą rodzinką- takie spotkania to dla mnie męczarnia.
Cyklicznie powtarzają sie komentarze: Kiedy wkońcu znajdziesz sobie męża?albo Ale przytyłaś/schudłaś ( czasem wydajemi się, że ciotki znają lepiej moją wagę ode mnie ).
Całusy na pożegnania i przywitanie to już niestety przykry obowiązek, chociaż trafił mi się taki wujek, który lubi całować w usta i to wszystkich.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:19   #3
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Spotkania z rodziną.

Szczerze mówiąc jakoś ostatnio zaczęło mi to zwisać tzn. co kto sobie o mnie pomyśli, niech każdy zajmuje się sobą...
Przywitania, buziaczki - nie lubię, ale jak mus to mus
"Zmieniłaś się nie do poznania" - a co, miałam zatrzymać się na etapie 5-letniego dziecka
Ostatnio jak odmówiłam kawałka ciasta ciocia próbowała wmówić mamie, że na pewno mam jakiś problem z jedzeniem, który albo już jest, albo wkrótce przemieni się w anoreksję i że ma mnie zabrać do psychologa
Jak ja kocham te dobre rady i pytanie: "a masz już kolegę?" Moja odpowiedź: "mam bardzo wielu kolegów.".
I w tym miejscu zaczynają się pocieszające gesty i słowa, że na pewno niedługo sobie kogoś znajdę
Nie, jednak mi to nie zwisa. Nie lubię i tyle
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:21   #4
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Spotkania z rodziną.

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
Hej Niewiem czy taki temat już był, ale takiego nie widziałam...niewiem jak Wy ale ja strasznie nie lubię gdy do mnie przyjezdza rodzina..ciotka czy wujek, a jak z daleka to jeszcze gorzej, bo to dla mnie dość krępująca sytuacja..nie lubię po prostu...powitania, buziaczki, pytania ile to już lat skonczyłam i wypowiedzi w stylu " Ale Ty urosłaś "...albo pojadę do rodziny tam dużo dorosłych, ciotka częstuje ciastem już piąty raz, zjadłam kilka kawałkow ale potem juz nie mialam ochoty..a ona do wszystkich mowi, ze " Nie ma co się krępować...nie wstydz się bierz " Przeciez jak nie chce to nie chcę...albo rozmawiają i obgadują każdego po kolei...po prostu denerwują mnie takie rodzinne schadzki też tak macie ?
mam to samo , jeszcze te caluski , buziaczki, kiss kissy na przywitanie jestem w stanie zniesc, ale glupie pytania , obgadywanie calej rodziny, ktorej nie ma i wpychanie na sile jedzenia, mimo ze mowie ze przed chwila jadlam .. to nie na moje nerwy

Papryczkaa: a z tym wujkiem to ..
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:24   #5
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Spotkania z rodziną.

od kiedy pamietam, w moim rodzinnym domu spotkania z blizsza i dalsza rodzina to bylo prawdziwe swieto. moze dlatego, ze wiekszosc z bliskich osob jest rozrzucona po swiecie, widujemy sie 'raz na ruski rok'. a kiedy juz jest okazja do spotkania to wszyscy skwapliwie z tego korzystaja.

w zyciu nie pomyslalabym, ze przyjazd ciotki czy tam wujka to cos uciazliwego.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:31   #6
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Spotkania z rodziną.

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
albo rozmawiają i obgadują każdego po kolei...
Oj niestety
Mnie czekają dwa weseliska w rodzinie w tym roku i to dopiero będzie jazda.
Szczególnie te we Wrocławiu
Już chyba powinnam iść na dietę .
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:31   #7
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Spotkania z rodziną.

Nie mam takich problemów, bo od jakiegoś czasu nasza rodzinka po prostu się już nie spotyka w takim większym gronie jak kiedyś. ale pamiętam, że też tego nie lubiłam

pytali i nie słuchali odpowiedzi....
następnym razem pytali znowu o to samo
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 10:40   #8
_Paulinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Paulinka_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 082
Dot.: Spotkania z rodziną.

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Z rodziną najlepiej na zdjęciu - u mnie to powiedzenie to święta prawda
U mnie też - idealnie. Spotkania rodzinne nie należą do moich ulubionych. Pocieszające jest to, że tylko od czasu do czasu spotykamy się w takim wiekszym gronie.
_Paulinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:41   #9
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Spotkania z rodziną.

Ja lubie spotkania rodzinne
Z bliska rodzina widuje sie bardzo bardzo czesto
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 11:03   #10
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Spotkania z rodziną.

Lubię spotkania z rodziną,ale zalezy jeszcze które i z jakiej okazji.

Lubię np. spotkać się z teściową , bo jest to fajna kobieta, nowoczesna, wykształcona, z którą mogę pogadać na każdy temat i nie nudzą mnie takie spotkania.

Lubię spotkać się z dziadkami, z moim kuzynostwem, z ciotkami także, ale ... z każdą z osobna. Nie wszystkie razem, bo wtedy zaczyna się jęczenie, utyskiwanie, narzekanie, obgadywanie

Nie lubię natomiast spotkań typu imieniny rodzinne, gdzie przy wielkim stole gromadzi się cała rodzina i jeden drugiego przekrzykuje, opowiada o swoich chorobach, albo obgaduje wszystkich po kolei. Męczy mnie coś takiego.
A co do wujka Papryczki... OMG hehe, niezły jest
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 11:08   #11
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Spotkania z rodziną.

w mojej rodzinie nie ma jakichs większych zjazdów rodzinnych, bo wszystkich mam raczej na miejscu
raz do toku przyjeżdża tylko jedna ciotka ze sląska, spędza całe wakacje w moim mieście i po prostu jej towarzystwo wychodzi mi uszami
język ma strasznie długi, do obgadywania jest pierwsza, a co lepsze, ostatnio mój kuzyn doszedł do wniosku, ze ona strasznie lubi się chwalić tym, czego nie ma
co do innych ciotek z dalszej rodziny to szczególnie lubię dwie no i pewnie niebawem sie u nas pojawią
nie przepadam za dużą częścią bliższej rodziny, z tej to chyba tylko kuzynostwo toleruje, ale w sumie wychowywaliśmy się razem
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 11:13   #12
martynek
Raczkowanie
 
Avatar martynek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 320
Dot.: Spotkania z rodziną.

Chyba jestem bardziej pozytywnie nastawiona do tego typu spotkań, może dlatego, że z dalszą rodziną akurat mamy słaby kontakt, dużo lepszy mają dziadkowie i oni scalają nas do kupy
Mam wtedy okazję poznać ich bliżej, pogadać 'na żywo',
bo dotychczas tylko słyszałam od osób trzecich kim i jacy są
Lubię też imprezy wśród najbliższej rodziny,jak byłam młodsza nie przywiązywałam
do tego większej wagi, ale teraz, kiedy część z nas się rozjechała
i niestety kilka osób zmarło-najzwyczajniej brakuje mi tego

EDIT: Może to nie bardzo pasuje do tematu:ale ostatnio dziadkowie się
przeprowadzili do nas. Szczerze ta sytuacja jest trochę dla mnie ciężka.Ale siedzę z zamkniętą buzią. To tak dla podkreślenia,że wolę schadzki od czasu do czasu
martynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 11:44   #13
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Spotkania z rodziną.

Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
Ja lubie spotkania rodzinne
Z bliska rodzina widuje sie bardzo bardzo czesto
ja też
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 11:51   #14
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Spotkania z rodziną.

a ja bardzo lubie rodzinne spotkania (urodziny, imieniny, grille, wesela); mam bardzo 'luzna' rodzine z ktora fajnie poplotkowac i sie posmiac. nikt mi nie mowi "o ale utylas", ale raczej jak cos to mozna uslyszec komplement i az czlowiekowi milej. panie zazwyczaj robia plotkarskie nasiadowki w kuchni, panowie przy wodeczce i zakaskach ogladaja aktualnie popularny sport w tv, razem tez jest przyjemnie. ogolnie na rodzinnych spotkaniach w mojej rodzinie jest glosno i wesolo. z reszta cala moja rodzina jest bardzo zgrana.

i tak sobie mysle, ze fajne sa takie czeste spotkania z rodzina... jeszcze bardziej sie ich pozytecznosc odczuwa jak ktos z nas odejdzie...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 12:00   #15
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Spotkania z rodziną.

oj ja tez strasznie nie lubie tych rodzinnych obiadkow, urodzinek i innych...zawsze jest : oj Agniesiu pamietam Cie jak robilas w pieluchy... wrr...az sie noz w kieszeni otwiera nie cierpie takich spotkan i najchetniej omijalabym je wielkim lukiem jak bylam mlodsza bylam wrecz do nich zmuszana...a teraz z racji wieku moge sobie troche odpuscic
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 12:07   #16
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Spotkania z rodziną.

hMm.. u mnie to tak różnie jest.. raz jest naprawde super że nie mogę się doczekać kolejnego spotkania, ale na kolejnym spotkaniu jest już źle i mam dość ehh..
Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 12:18   #17
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Spotkania z rodziną.

generalnie moja rodzina dzieli się na dwie grupy: tą którą uwielbiam i mogę z nimi przebywać caly czas oraz tą, której nie cierpie... i męczy mnie sama myśl, ze musze sie z nimi spotkac ;P
oczywiscie na imprezach typu święta, kiedy to wszyyyyscy zbieraja sie w jednym miejscu staram sie zwyczajnie po jedzeniu umknac gdzies daleko, bo spotykaja mnie te same głupie pytanka co was (masz chlopaka, kiedy bedziesz miec, schudlas??? itd.) i szczerze powiedziawszy wole wtedy spedzac czas z mlodszymi dziecmi z mojej rodziny, chociaz moi kuzyni troche starsi ode mnie zawsze siedza przy stole do konca. i szczerze, nie mam pojęcia jak to wytrzymują XD
moja rodzina od strony taty jest w glownej mierze typowo niemiecka, wiec nie cierpie wizyt kuzynow taty, siostr babci itd... mówią do ciebie po swojemu... a ty się tylko ładnie uśmiechasz XD rozumiem dużo po niemiecku... ale z praktycznie obcymi ludzmi jakos nie specjalnie łatwo idzie mi rozmawianie w tym jezyku :P koszmar.
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 12:33   #18
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Spotkania z rodziną.

Ja naszczęście mam miłą fajną i nowoczesną rodzinkę z którą lubię sie spotykać.
nie jest ona duża bo mam mało krewnych.
Z jedną tylko ciocią i kuzynostwem nie utrzymujemy kontaktów bo z niewiadomego powodu oni odcięli się od reszty rodziny
Ale z pozostałymi i owszem, już cieszę się na najbliższe wesele
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 12:56   #19
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Spotkania z rodziną.

U mnie jest tak, że większość rodzinki mam na codzień, bo mieszkamy w jednej miejscowości, z niektórymi nawet na tej samej ulicy. Dwie babcie, rodzeństwo taty, rodzeństwo mamy (oprócz jednego brata).

Często się odwiedzamy, mamy od kogo cukier pożyczyć itd. Jesteśmy ze soba naprawdę zżyci; już zwłaszcza z rodziną mamy. A imprezy rodzinne są bardzo luźne, jest wesoło.

Jeśli chodzi o dalszą rodzinę, to się praktycznie nie odwiedzamy (już tę najbliższą mam wystarczająco dużo). Kuzynów, kuzynki mamy i taty znam jednak właściwie wszystkich, więc przy jakichś większych imprezach rodzinnych nie ma problemu. Co prawda w dłuższe rozmowy ja się akurat z nimi nie zagłębiam, bo i po co, ale przywitać się przywitam, słówko zamienię i jest. Rodzina mi raczej problemu nie sprawia.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 13:30   #20
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Spotkania z rodziną.

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
Hej Niewiem czy taki temat już był, ale takiego nie widziałam...niewiem jak Wy ale ja strasznie nie lubię gdy do mnie przyjezdza rodzina..ciotka czy wujek, a jak z daleka to jeszcze gorzej, bo to dla mnie dość krępująca sytuacja..nie lubię po prostu...powitania, buziaczki, pytania ile to już lat skonczyłam i wypowiedzi w stylu " Ale Ty urosłaś "...albo pojadę do rodziny tam dużo dorosłych, ciotka częstuje ciastem już piąty raz, zjadłam kilka kawałkow ale potem juz nie mialam ochoty..a ona do wszystkich mowi, ze " Nie ma co się krępować...nie wstydz się bierz " Przeciez jak nie chce to nie chcę...albo rozmawiają i obgadują każdego po kolei...po prostu denerwują mnie takie rodzinne schadzki też tak macie ?
Zależy kto do mnie przyjeżdża. Jeśli to ciocia z wujkiem, których bardzo lubię to czemu nie? Natomiast niektóre osoby z rodziny mnie irytują i jak się dowiaduję, że przyjeżdżają to po prostu dostaję kota .

Strasznie denerwuje mnie to, że muszę sto razy powtarzać, że nie jestem głodna . Wrrrr.... Albo tak samo jak ciebie te słynne wypowiedzi w stylu "Ale urosłaś" bla bla.


__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 13:36   #21
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Spotkania z rodziną.

U mnie to bardzo rożnie bywa. Jak przyjeżdża ktoś kogo bardzo lubię , to jest miło wesoło itp Ale jak przyjeżdza ktoś kogo nie lubię i na dodatek niespodziewanie np w niedzielę po południu kiedy cała rodzina siedzi w dresach przed kanapą i się obija:P to trochę wkurza A najbardziej nie mogę znieść jak rodzice oprowadzają wszystkich po moim pokoju bożeee strasznie się męczę. I te głupie pytania o wszystko i wszystkich i wysłuchiwanie jak ktoś tam w moim wieku jest taki a siaki itp
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 13:36   #22
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Spotkania z rodziną.

Spoptkania rodzinne = koszmar. Z rodziną zżyta za bardzo nie jestem i dobijają mnie te wszystkie family parties to obgadywanie kazdego (tzn nie wredne ale o kazdym cos trzeba powiedziec) to chwalenie sie mna przez rodzicow (jakby bylo czym ) a jak spotykaja sie stare ciotki to juz koszmar do kwadratu. Afery z jkedzeniem są u mnie nagminne bo ja jeść nie lubię i nie będę dużo a całą rodzinka we mnie wciska jedzonko na siłe Na samą myśl mam koszmary! Choc lubię spotkania z częścią kuzynostwa, oni są fajnie I do jednej ciotki od zawsze chętnie jeżdzę do drugiej ostatnio nawet tez ale ona jest fajna tylko bez reszty rodzinki
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 13:55   #23
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Spotkania z rodziną.

Ja bardzo lubię spotkania z rodziną Nie jest to uciążliwe i nieprzyjemne może dlatego,że moja rodzina, zarówno starsze jak i młodsze pokolenie,jest dość nowoczesna więc o obgadywaniu czy o wciskaniu jedzenia nie ma mowy Za to zawsze jest wesoło i ciekawie Jestem z nimi dośc zżyta i już się cieszę na najbliższe spotkanie,które odbędzie się na dniach
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 13:59   #24
SLAWEK_TM
Zadomowienie
 
Avatar SLAWEK_TM
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z zadu....
Wiadomości: 1 146
GG do SLAWEK_TM
Dot.: Spotkania z rodziną.

ja osobiście wręcz ich nie znoszę trafia mnie jak słucham gadania ciotki czy wujka ych... czy słuchania obgadywania, albo wypytywania sie co tam u mnie itp.... nie cierpię
__________________
Mężczyźni piją z trzech powodów



SLAWEK_TM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 09:03   #25
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Spotkania z rodziną.

Ja nie lubię wciskania jedzenia, typu: zjadłam caly obiad, pada obowiązkowe pytanie: "chcesz dokładkę?". W takich sytuacjach odpowiadam zimno: "Jak będę chciała, to poproszę". Często jakaś babcia czy ciocia nie ustepuje i za parę minut znowu pyta, czy chcę jeszcze dokładkę. Wtedy pada odpowiedź: "Mówiłąm 5 minut temu, że sama poproszę, jak będę chciała". Niestety, u mnie w rodzinie panuje niemiły zwyczaj wciskania żarcia i często staję się wręcz nieuprzejma, bo nienawidzę, jak trakuje się mnie jak dziecko.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.